Hledat

Ubytování

Splitsko-dalmátská župa

V regionu Splitsko-dalmátská župa (Chorvatsko) máme celkem 31460 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Splitsko-dalmátská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Trogir (3522), Makarská (2276), Kaštela (1746), Podstrana (1099), Omiš (991), Hvar (865), Baška Voda (679), Supetar (616), Bol (578), Jelsa (530). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Splitsko-dalmátská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Splitsko-dalmátská župa

Nono Jure

10

Nono Jure

Ubytování (Prázdninový dům) Nono Jure. Located in Milna, within 700 metres of Beach Rt Bijaka and 6 km of Lučice Bay, Nono Jure offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a seasonal... Ubytování Nono Jure se nachází ve městě Milna (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Metropole Luxury Rooms

10

Metropole Luxury Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Metropole Luxury Rooms. Featuring accommodation with free WiFi, air conditioning and flat-screen TV, Metropole Luxury Rooms is situated 1.5 km from Bacvice Beach and 1. Ubytování Metropole Luxury Rooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House , Seafront Apartment Pelegrin

10

House , Seafront Apartment Pelegrin

Ubytování (Apartmán) House , Seafront Apartment Pelegrin. House, Seafront Apartment Pelegrin is set in Stomorska and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování House , Seafront Apartment Pelegrin se nachází ve městě (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lorii

10

Lorii

Ubytování (Apartmán) Lorii. Located in Kaštela, 1.4 km from Hrvatica Beach and 9 km from Putalj Winery, Lorii offers a terrace and air conditioning. Ubytování Lorii se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Apartment in Bol

10

Sweet Apartment in Bol

Ubytování (Apartmán) Sweet Apartment in Bol. Set in Bol, less than 1 km from Račić Beach and a 6-minute walk from Bol Bus Station, Sweet Apartment in Bol offers barbecue facilities and air... Ubytování Sweet Apartment in Bol se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soul House Omiš

10

Soul House Omiš

Ubytování (Apartmán) Soul House Omiš. Set in Omiš, within 2.4 km of Luka Beach, Soul House Omiš offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Soul House Omiš se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Utopia apartments Split

10

Utopia apartments Split

Ubytování (Apartmány) Utopia apartments Split. Situated in Split, 2.1 km from Duilovo Dog Beach and 3 km from Diocletian's Palace, Utopia apartments Split features accommodation with air conditioning... Ubytování Utopia apartments Split se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Larita

10

Larita

Ubytování (Apartmán) Larita. Lara, a property with a terrace, is set in Makarska, 100 metres from Makarska Main Bus Station. Ubytování Larita se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment with Two Terraces M&L

10

Apartment with Two Terraces M&L

Ubytování (Apartmán) Apartment with Two Terraces M&L. Set within the Kastel Stari district in Kaštela, Apartment with Two Terraces M&L has air conditioning, a balcony, and garden views. Ubytování Apartment with Two Terraces M&L se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vulic

10

Apartment Vulic

Ubytování (Apartmán) Apartment Vulic. Located in Trogir, 150 metres from Arbanija Beach and 650 metres from Krčića Beach, Apartment Vulic provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Vulic se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marica

10

Apartment Marica

Ubytování (Apartmán) Apartment Marica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marica is situated in Stomorska. Ubytování Apartment Marica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aart

10

Aart

Ubytování (Apartmán) Aart. Apartmán Aart se nachází v Podgoře, jen pár kroků od městské pláže, 550 metrů od pláže Pliševac a 750 metrů od pláže Sutikla, a nabízí klimatizaci, balkon,... Ubytování Aart se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Adventure apartment 75m2 close to the center

10

Adventure apartment 75m2 close to the center

Ubytování (Apartmán) Adventure apartment 75m2 close to the center. Just 600 metres from Mladezi Park Stadium and 1.1 km from Diocletian's Palace and featuring free WiFi, Adventure apartment 75m2 close to the center offers... Ubytování Adventure apartment 75m2 close to the center se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments DARIJA & PERO

10

Apartments DARIJA & PERO

Ubytování (Apartmány) Apartments DARIJA & PERO. Set in Pučišća, 21 km from Bol, Apartments DARIJA & PERO offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments DARIJA & PERO se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Gojak

10

Apartman Gojak

Ubytování (Apartmán) Apartman Gojak. Apartman Gojak has a balcony and is set in Makarska, within just 600 metres of Ratac Beach and less than 1 km of Ramova Beach. Ubytování Apartman Gojak se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Radak

10

Apartman Radak

Ubytování (Penzion) Apartman Radak. Apartman Radak má výhled na nábřeží letoviska Kaštela a nabízí gril. Tento 3hvězdičkový klimatizovaný hotel poskytuje v celém areálu bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Radak se nachází ve městě Kastel Stafilic (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dina

10

Apartman Dina

Ubytování (Apartmán) Apartman Dina. Apartmán Dina se nachází asi 150 metrů od Lucice. Nabízí výhled do zahrady, patio a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartman Dina se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bulli

10

Apartments Bulli

Ubytování (Apartmány) Apartments Bulli. Featuring an outdoor pool, Apartments Bulli in Trogir offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Apartments Bulli se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Split

10

Apartment Split

Ubytování (Apartmán) Apartment Split. Situated in Split, 2.4 km from Duilovo Dog Beach and 2. Ubytování Apartment Split se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sevid 1622

10

Apartments Sevid 1622

Ubytování (Apartmány) Apartments Sevid 1622. Apartmány Sevid 1622 se nachází v Sevidu ve Splitsko-dalmatské župě, jen pár kroků od pláže Žaleć. Ubytování Apartments Sevid 1622 se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Milna, Brac - 735

10

Apartments by the sea Milna, Brac - 735

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Milna, Brac - 735. Set in Milna, 550 metres from Beach Hana, 750 metres from Beach Pasika and 750 metres from Beach Rt Bijaka, Apartments by the sea Milna, Brac - 735 offers... Ubytování Apartments by the sea Milna, Brac - 735 se nachází ve městě Milna (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Poljica.de

10

Apartment Poljica.de

Ubytování (Apartmány) Apartment Poljica.de. Apartment Poljica.de has sea views, free WiFi and free private parking, set in Poljica, 1.5 km from Tunjara Beach. Ubytování Apartment Poljica.de se nachází ve městě Poljica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rio

10

Apartment Rio

Ubytování (Apartmán) Apartment Rio. Apartment Rio se nachází v Podstraně, 300 metrů od písečné pláže Strožanac a severní pláže Strožanac, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Apartment Rio se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Omis Drage Ivanisevica II

10

Apartment Omis Drage Ivanisevica II

Ubytování (Apartmán) Apartment Omis Drage Ivanisevica II. Tříhvězdičkový apartmán Omis Drage Ivanisevica II se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě, 22 km od Splitu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Apartment Omis Drage Ivanisevica II se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Podaca, Makarska - 11588

10

Apartments by the sea Podaca, Makarska - 11588

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Podaca, Makarska - 11588. Apartments by the sea Podaca, Makarska - 11588 se nachází v obci Podaca ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Ravanje a Biserka. Ubytování Apartments by the sea Podaca, Makarska - 11588 se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sliskovic

10

Apartment Sliskovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Sliskovic. Set in Vis, 400 metres from Milna Beach and 1.1 km from Zaglav Beach, Apartment Sliskovic offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Sliskovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marilka

10

Apartments Marilka

Ubytování (Apartmány) Apartments Marilka. Apartments Marilka se nachází v obci Podgora ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Marilka se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marin

10

Apartments Marin

Ubytování (Penzion) Apartments Marin. Situated within 300 metres of Stina Winery and less than 1 km of Bol Promenade, Apartments Marin features rooms with air conditioning and a private... Ubytování Apartments Marin se nachází ve městě (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maja

10

Apartments Maja

Ubytování (Apartmány) Apartments Maja. Apartments Maja has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Trogir, 1.3 km from Mavarstica Beach. Ubytování Apartments Maja se nachází ve městě Okrug Gornji (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunce

10

Apartment Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunce. Apartment Sunce se nachází u pláže ve městě Kaštela, nedaleko pláže Đardin a 200 metrů od pláže Štalija. Ubytování Apartment Sunce se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Jag

10

Apartments Jag

Ubytování (Apartmány) Apartments Jag. Apartmány Jag se nacházejí ve městě Sveta Nedelja a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV a kuchyní. Ubytování Apartments Jag se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana Bratus

10

Apartment Ana Bratus

Ubytování (Apartmány) Apartment Ana Bratus. Apartment Ana Bratus se nachází v Bašce Vodě, 650 metrů od pláže Promajna a 1,8 km od pláže Adrijana, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartment Ana Bratus se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Atelier

10

Apartment Atelier

Ubytování (Apartmán) Apartment Atelier. Set in Split, 850 metres from the Diocletian's Palace and 2.5 km from Jezinac Beach, Apartment Atelier offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartment Atelier se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Djurdjica

10

Apartments Djurdjica

Ubytování (Apartmány) Apartments Djurdjica. Situated in Povlja in the Brac Island region, Apartments Djurdjica features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Djurdjica se nachází ve městě Povlja (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Divna

10

Apartments Divna

Ubytování (Apartmány) Apartments Divna. Apartmány Divna se nacházejí v městečku Baška Voda, jen několik kroků od kostela sv. Vavřince a 200 metrů od kostela sv. Ubytování Apartments Divna se nachází ve městě Baška Voda (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adrian II

10

Apartment Adrian II

Ubytování (Apartmán) Apartment Adrian II. Featuring garden views, Apartment Adrian II offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Public Beach. Ubytování Apartment Adrian II se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Plana, Zaostrog

10

Apartmani Plana, Zaostrog

Ubytování (Apartmány) Apartmani Plana, Zaostrog. Apartmani Plana, Zaostrog se nachází v Zaostrogu ve Splitsko-dalmatské župě, jen pár kroků od pláže Mirela, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem,... Ubytování Apartmani Plana, Zaostrog se nachází ve městě Zaostrog (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nikola

10

Apartmani Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartmani Nikola. Apartmani Nikola se nachází v Makarské, 3,6 km od autobusového nádraží, 2,7 km od přístavu a 3,3 km od promenády Riva i hlavního náměstí. Ubytování Apartmani Nikola se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI VITALI

10

APARTMANI VITALI

Ubytování (Apartmány) APARTMANI VITALI. Situated in Stari Grad in the Hvar Island region and Beach Banj reachable within 350 metres, APARTMANI VITALI features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování APARTMANI VITALI se nachází ve městě Stari Grad (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dalibor

10

Apartment Dalibor

Ubytování (Apartmán) Apartment Dalibor. Located in Dugi Rat, a few steps from Orij West Beach and 150 metres from Mali Rat Beach, Apartment Dalibor offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Dalibor se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MORE Podgora Luxury Design Apartment

10

MORE Podgora Luxury Design Apartment

Ubytování (Apartmán) MORE Podgora Luxury Design Apartment. Featuring sea views, MORE Podgora Luxury Design Apartment features accommodation with a garden, a private beach area and barbecue facilities, around 1. Ubytování MORE Podgora Luxury Design Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Karla

10

Villa Karla

Ubytování (Vila) Villa Karla. Set just less than 1 km from Ratac Beach, Villa Karla offers accommodation in Makarska with access to an outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytování Villa Karla se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mislav Apartment

10

Mislav Apartment

Ubytování (Apartmán) Mislav Apartment. Featuring garden views, Mislav Apartment offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Public Beach. Ubytování Mislav Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Over the skyline

10

Over the skyline

Ubytování (Apartmány) Over the skyline. Located 550 metres from Saint Martin East Beach, Over the skyline offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with... Ubytování Over the skyline se nachází ve městě Podstrana (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina's Place

10

Marina's Place

Ubytování (Apartmán) Marina's Place. Right in the centre of Split, situated within a short distance of Bacvice Beach and Ovcice Beach, Marina's Place offers free WiFi, air conditioning and... Ubytování Marina's Place se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina - Holiday Home with Sea View

10

Marina - Holiday Home with Sea View

Ubytování (Prázdninový dům) Marina - Holiday Home with Sea View. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Marina - Holiday Home with Sea View is set in Makarska. Ubytování Marina - Holiday Home with Sea View se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lora

10

Apartment Lora

Ubytování (Apartmán) Apartment Lora. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Lora is set in Makarska. Ubytování Apartment Lora se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amazing View

10

Villa Amazing View

Ubytování (Vila) Villa Amazing View. Set in Trogir, 2.4 km from Mavarstica Beach and less than 1 km from Church of St. Ubytování Villa Amazing View se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Godi-Star

10

Villa Godi-Star

Ubytování (Vila) Villa Godi-Star. Villa Godi-Star se nachází v Sumartinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a soukromým úsekem pláže. Ubytování Villa Godi-Star se nachází ve městě Sumartin (Chorvatsko - Brač ostrov).

Villa Ankica

10

Villa Ankica

Ubytování (Apartmány) Villa Ankica. Set in Trogir in the Split-Dalmatia County region, Villa Ankica offers accommodation with free private parking. Ubytování Villa Ankica se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Matko

10

Villa Matko

Ubytování (Vila) Villa Matko. Situated in Zmijavci, this detached villa features a garden with an outdoor pool and a sun terrace. Ubytování Villa Matko se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Splitsko-dalmátská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Splitsko-dalmátská župa

Ubytování v chorvatském regionu Splitsko-dalmátská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 31460 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Splitsko-dalmátská župa.

Pro chorvatskou destinaci Splitsko-dalmátská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Trogir (3522), Makarská (2276), Kaštela (1746), Podstrana (1099), Omiš (991), Hvar (865), Baška Voda (679), Supetar (616), Bol (578), Jelsa (530). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Splitsko-dalmátská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartments Blanka House (10*), Guesthouse Novak (10*), Metropole Luxury Rooms (10*), Lorii (10*), Sweet Apartment in Bol (10*), Apartman Perla (10*), Lorena Luxury Apartment (10*), Soul House Omiš (10*), Utopia apartments Split (10*), Bunqe Villa (10*).

Region Splitsko-dalmátská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.