Hledat

Ubytování

Splitsko-dalmátská župa

Ubytování v regionu Splitsko-dalmátská župa

Region Splitsko-dalmátská župa se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31460 hotelů a ubytování v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Splitsko-dalmátská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Splitsko-dalmátská župa

Eridan apartment

10

Eridan apartment

Ubytování (Apartmán) Eridan apartment. Plážový Apartmán Eridan se nachází v městečku Kaštela, pouhých 700 metrů od pláže Dardin, a nabízí ubytování se zahradou, grilem, terasou a zdarma... Ubytování Eridan apartment se nachází ve městě Kastel Stari (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Town II

10

Apartments Town II

Ubytování (Apartmán) Apartments Town II. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Apartments Town II is situated in Trogir. Ubytování Apartments Town II se nachází ve městě Put Mulina 19a (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home N&N

10

Holiday Home N&N

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home N&N. Prázdninový dům N&N se nachází v obci Seget Vranjica a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Holiday Home N&N se nachází ve městě Mornarska 12 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Morko

10

House Morko

Ubytování (Prázdninový dům) House Morko. House Morko se nachází ve městě Vrboska. Nabízí plně vybavenou kuchyni. Tento prázdninový dům má obývací pokoj s TV a koupelnu se sprchou. Ubytování House Morko se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux apartman Antonija

10

Lux apartman Antonija

Ubytování (Apartmán) Lux apartman Antonija. Boasting mountain views, Lux apartman Antonija features accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from St. Marc Cathedral. Ubytování Lux apartman Antonija se nachází ve městě Trakače ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with sea view

10

Apartments with sea view

Ubytování (Apartmány) Apartments with sea view. Apartments with sea view has city views, free WiFi and free private parking, situated in Stomorska. Ubytování Apartments with sea view se nachází ve městě 33 Ulica Varica (Chorvatsko - Šolta ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Ruzmarin

10

Holiday home Ruzmarin

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ruzmarin. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Holiday home Ruzmarin can be found in Trogir, close to Trogir Bus Station and... Ubytování Holiday home Ruzmarin se nachází ve městě 10B Put Dragulina (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nikola

10

Apartmani Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartmani Nikola. Apartmani Nikola se nachází v Makarské, 3,6 km od autobusového nádraží, 2,7 km od přístavu a 3,3 km od promenády Riva i hlavního náměstí. Ubytování Apartmani Nikola se nachází ve městě Veliko Brdo 96 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dalibor

10

Apartment Dalibor

Ubytování (Apartmán) Apartment Dalibor. Apartment Dalibor is located in Dugi Rat and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Dalibor se nachází ve městě 53 Poljička cesta (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andrijašević

10

Apartment Andrijašević

Ubytování (Apartmán) Apartment Andrijašević. Situated in Makarska, 400 metres from Makarska Main Bus Station and less than 1 km from St. Ubytování Apartment Andrijašević se nachází ve městě Prvosvibanjska 27 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adrian II

10

Apartment Adrian II

Ubytování (Apartmán) Apartment Adrian II. Featuring garden views, Apartment Adrian II offers accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Trogir Bus Station. Ubytování Apartment Adrian II se nachází ve městě Put Mulina 21d (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Plana, Zaostrog

10

Apartmani Plana, Zaostrog

Ubytování (Apartmány) Apartmani Plana, Zaostrog. Apartmány Plana, Zaostrog se nachází v Zaostrogu, 43 km od města Baška Voda. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Plana, Zaostrog se nachází ve městě Obala hrvatskih domoljuba 3 i 3a (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nila

10

Apartmani Nila

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nila. Apartmány Nila se nacházejí v městečku Pučišća, 22 km od města Bol, a nabízejí gril a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Nila se nachází ve městě Apartment second floor (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Over the skyline

10

Over the skyline

Ubytování (Apartmány) Over the skyline. Located 2.8 km from Church of Saint George Perun, Over the skyline offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with... Ubytování Over the skyline se nachází ve městě Ulica Don Petra Cara 82B (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amazing View

10

Villa Amazing View

Ubytování (Vila) Villa Amazing View. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Villa Amazing View can be found in Trogir, close to Radovan's Portal and a 13-minute walk... Ubytování Villa Amazing View se nachází ve městě 6 Ulica Cocina Draga (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amarela

10

Villa Amarela

Ubytování (Vila) Villa Amarela. Boasting a garden, a private beach area, and a terrace, Villa Amarela offers accommodation in Seget Vranjica with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Amarela se nachází ve městě 66 Obala Mira Barešića (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Maris

10

Apartman Maris

Ubytování (Apartmán) Apartman Maris. Tento apartmán se nachází v obci Gornja Brela a nabízí klimatizaci, zdarma dostupné Wi-Fi, terasu, balkon i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Maris se nachází ve městě Gornja Brela (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Luno

10

Apartment Luno

Ubytování (Apartmán) Apartment Luno. Located in Kaštela, within 5 km of Dardin Beach, Apartment Luno offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartment Luno se nachází ve městě Kastel Gomilica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Leonora

10

Apartment Leonora

Ubytování (Apartmán) Apartment Leonora. Located in Makarska, 800 metres from Makarska Main Bus Station and 1 km from St. Ubytování Apartment Leonora se nachází ve městě Ulica Molizanskih Hrvata 60 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jerković ***

10

Apartman Jerković ***

Ubytování (Apartmán) Apartman Jerković ***. Boasting garden views, Apartman Jerković *** offers accommodation with a patio and a kettle, around 800 metres from St. Marc Cathedral. Ubytování Apartman Jerković *** se nachází ve městě 11 Ulica Zrinsko Frankopanska (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Horizont

10

Apartman Horizont

Ubytování (Apartmán) Apartman Horizont. Apartman Horizont is set in Omiš and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartman Horizont se nachází ve městě Put Borka 25 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ala

10

Ala

Ubytování (Apartmán) Ala. Situated in Hvar, 5 km from Stipanska Beach and 1.3 km from Hvar City Harbour, Ala features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ala se nachází ve městě Fulgencija careva 3 (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anne

10

Anne

Ubytování (Apartmán) Anne. Featuring free WiFi, Anne is situated on the beachfront in Komiža. The air-conditioned accommodation is 11 km from Vis. Ubytování Anne se nachází ve městě kovocova 5 (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hvar Bike

10

Apartment Hvar Bike

Ubytování (Apartmán) Apartment Hvar Bike. Offering a furnished terrace with a view of the sea, Apartment Hvar Bike is located in Basina and provides air-conditioned accommodation. Ubytování Apartment Hvar Bike se nachází ve městě Basina BB (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Puntinak island Brac

10

Villa Puntinak island Brac

Ubytování (Vila) Villa Puntinak island Brac. Vila Puntinak Island Brac se nachází na pláži v letovisku Sumartin. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a bazén. Ubytování Villa Puntinak island Brac se nachází ve městě Put Puntinka (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vulic

10

Apartment Vulic

Ubytování (Apartmán) Apartment Vulic. Located in Trogir, within 5 km of The Cathedral of St. Ubytování Apartment Vulic se nachází ve městě Arbanija (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Anka

10

Apartments Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Anka. Situated in Vinišće, 49 km from Šibenik, Apartments Anka features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Anka se nachází ve městě Put viniškog mula 4 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment's Tea & Nevio

10

Apartment's Tea & Nevio

Ubytování (Apartmány) Apartment's Tea & Nevio. Situated 1 km from Stobrec Beach, Apartment's Tea & Nevio offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment's Tea & Nevio se nachází ve městě Stobrec (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Omis Drage Ivanisevica II

10

Apartment Omis Drage Ivanisevica II

Ubytování (Apartmán) Apartment Omis Drage Ivanisevica II. Tříhvězdičkový apartmán Omis Drage Ivanisevica II se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě, 22 km od Splitu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Apartment Omis Drage Ivanisevica II se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Room Tai

10

Room Tai

Ubytování (Penzion) Room Tai. Located in Hvar, within 4.2 km of Stipanska Beach and less than 1 km of Hvar City Harbour, Room Tai provides accommodation with a garden and free WiFi... Ubytování Room Tai se nachází ve městě 37 Veljka Kovačevića (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Makala

10

Studio Makala

Ubytování (Apartmán) Studio Makala. Located within the UNESCO-protected Old Town of Trogir, Studio Makala is housed in a 900-year-old building. Ubytování Studio Makala se nachází ve městě Šubićeva 5 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun Paradise

10

Sun Paradise

Ubytování (Apartmán) Sun Paradise. Sun Paradise se nachází v Podgoře, 20 km od Bašky Vody. Nabízí ubytování s patiem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Sun Paradise se nachází ve městě Mala Požarica 10 2.kat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rozana

10

Apartment Rozana

Ubytování (Apartmány) Apartment Rozana. Apartment Rozana se nachází v obci Seget Vranjica a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s grilem a apartmány s výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Rozana se nachází ve městě Obala Mira Barešića 21 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ratko

10

Apartments Ratko

Ubytování (Apartmány) Apartments Ratko. Situated in Tučepi, 14 km from Baška Voda, Apartments Ratko features a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Ratko se nachází ve městě 7 Slatina ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments iris

10

Apartments iris

Ubytování (Apartmány) Apartments iris. Located in Brela in the Split-Dalmatia County region and Brela Rock reachable within less than 1 km, Apartments iris provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Apartments iris se nachází ve městě Biskupa Bijankovica 29 2. kat (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Allure

10

Apartment Allure

Ubytování (Apartmán) Apartment Allure. Set in Bol, a few steps from Bol Bus Station and 1.1 km from Kitesurfing School Bol, Apartment Allure offers a terrace and air conditioning. Ubytování Apartment Allure se nachází ve městě Ulica Vladimira Nazora 8 (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mimi

10

Apartman Mimi

Ubytování (Apartmán) Apartman Mimi. Apartman Mimi se nachází v Bašce Vodě, 400 metrů od kostela svatého Mikuláše a 500 metrů od kostela svatého Vavřince. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartman Mimi se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Rustico

10

Apartman Rustico

Ubytování (Apartmán) Apartman Rustico. Apartmán Rustico se nachází v Gradacu, 200 metrů od pláže a 40 km od Makarské. Ubytování Apartman Rustico se nachází ve městě Gradac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Old Town

10

Apartman Old Town

Ubytování (Apartmán) Apartman Old Town. In the centre of Trogir, located within a short distance of Radovan's Portal and The Cathedral of St. Ubytování Apartman Old Town se nachází ve městě Radovanov trg 6 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lulu

10

Apartment Lulu

Ubytování (Apartmán) Apartment Lulu. Apartment Lulu, a property with a garden and a terrace, is situated in Makarska, 1.4 km from St. Peter Lighthouse, 1.5 km from Makarska Port, as well as 1. Ubytování Apartment Lulu se nachází ve městě 2b Put Požara (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vrsalović

10

Apartman Vrsalović

Ubytování (Apartmán) Apartman Vrsalović. Set in Sumartin in the Brac Island region, Apartman Vrsalović has a patio and sea views. Ubytování Apartman Vrsalović se nachází ve městě Fra Andrije Dorotića 2 (Chorvatsko - Brač ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Čuljak

10

Apartment Čuljak

Ubytování (Apartmán) Apartment Čuljak. Set in Kaštela, 1.1 km from Dardin Beach, Apartment Čuljak offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Čuljak se nachází ve městě Kastel Novi (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Duce

10

Apartment Duce

Ubytování (Apartmán) Apartment Duce. Apartmán Duce se nachází v obci Duće a nabízí ubytování s možností vlastního stravování i bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou využít terasu. Ubytování Apartment Duce se nachází ve městě Golubinka 2/5 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waterview Apartments

10

Waterview Apartments

Ubytování (Apartmán) Waterview Apartments. Set in Mimice, Waterview Apartments offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Waterview Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House Near Makarska

10

Stone House Near Makarska

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House Near Makarska. Stone House Near Makarska se nachází v obci Imotski, pouhých 5 km od Modrého jezera, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromou terasou. Ubytování Stone House Near Makarska se nachází ve městě Donji Vinjani 439 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ines

10

Apartment Ines

Ubytování (Apartmán) Apartment Ines. Situated in Omiš in the Split-Dalmatia County region, Apartment Ines features a garden. Ubytování Apartment Ines se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Ivan

10

Ivan

Ubytování (Apartmán) Ivan. Apartmán Ivan se nachází v obci Obrovac Sinjski, 44 km od Splitu, a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, soukromý úsek pláže, bezplatné Wi-Fi, výhled na... Ubytování Ivan se nachází ve městě Sinj (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Kuća za odmor Maruška

10

Kuća za odmor Maruška

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Maruška. Kuća za odmor Maruška se nachází v Mali Drvenik. Budova se nachází na pláži a má zahradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kuća za odmor Maruška se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vulini dvori

10

Villa Vulini dvori

Ubytování (Apartmány) Villa Vulini dvori. Located in Vinišće, 27 km from Primošten, Villa Vulini dvori provides a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Vulini dvori se nachází ve městě Put Vulini 8 Apartment no.2 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Ivana

10

House Ivana

Ubytování (Prázdninový dům) House Ivana. Located in Gata in the Split-Dalmatia County Region, this holiday home is 22 km from Split. The air-conditioned unit is 32 km from Makarska. Ubytování House Ivana se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday house Ruzic

10

Holiday house Ruzic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Ruzic. Holiday House Ružić Katuni se nachází v Katuni, 37 km od Splitu. Ubytování Holiday house Ruzic se nachází ve městě Katuni (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Splitsko-dalmátská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Splitsko-dalmátská župa