Hledat

Ubytování

Šibenciko-kninská župa

V regionu Šibenciko-kninská župa (Chorvatsko) máme celkem 8966 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Šibenciko-kninská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vodice (1551), Šibenik (1153), Rogoznica (1051), Primošten (745), Tisno (404), Brodarica (389), Tribunj (374), Pirovac (312), Grebaštica (276), Jezera (274). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Šibenciko-kninská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Šibenciko-kninská župa

Murter summer joy

10

Murter summer joy

Ubytování (Apartmán) Murter summer joy. Murter summer joy se nachází necelý 1 km od pláže Luke a 200 metrů od pláže Slanica. Ubytování Murter summer joy se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Corcovado

10

Villa Corcovado

Ubytování (Apartmány) Villa Corcovado. Featuring a garden, Villa Corcovado is located in Vodice, within 1 km of ACI Marina Vodice. Free WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Ubytování Villa Corcovado se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Take A Break Apartments

10

Take A Break Apartments

Ubytování (Apartmány) Take A Break Apartments. Take A Break Apartments se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 33 km od Trogiru a 46 km od Splitu. Ubytování Take A Break Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jurkovic

10

Apartments Jurkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jurkovic. Apartments Jurkovic se nachází v Grebaštici, 28 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jurkovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Malis

10

Apartmani Malis

Ubytování (Penzion) Apartmani Malis. Apartmány Malis se nachází v Ražanji a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmány Malis jsou vzdálené 36 km od Splitu a 25 km od letiště Split. Ubytování Apartmani Malis se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ma&Ma

10

Apartment Ma&Ma

Ubytování (Apartmán) Apartment Ma&Ma. Situated in Brodarica, within 150 metres of Goldfish Beach and 400 metres of Luka Beach, Apartment Ma&Ma offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Ma&Ma se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Šimanović

10

Apartment Šimanović

Ubytování (Apartmán) Apartment Šimanović. Apartmán Šimanović se nachází ve Vodici, méně než 1 km od přístavu ACI Marina Vodice a 2,7 km od klubu Hacienda, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Šimanović se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Barbara

10

Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Apartment Barbara. Apartment Barbara se nachází v Šibeniku, v blízkosti pláže Maratuša, 2,4 km od rodinné pláže Solaris a 1,7 km od pláže Rezalište, a nabízí klimatizované... Ubytování Apartment Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Janjac

10

Apartments Janjac

Ubytování (Apartmány) Apartments Janjac. Apartments Janjac se nachází v centru letoviska Vodice, jen 100 metrů od pobřežní promenády, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Janjac se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Jezera

10

One-Bedroom Apartment in Jezera

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Jezera. Offering free WiFi and free private parking, One-Bedroom Apartment in Jezera is situated in Jezera, just less than 1 km from Broscica Beach. Ubytování One-Bedroom Apartment in Jezera se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House Apartment

10

Stone House Apartment

Ubytování (Apartmán) Stone House Apartment. Set in Ražanj, within 3 km of Crljina Beach, Stone House Apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Stone House Apartment se nachází ve městě Ražanj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Terra

10

Villa Terra

Ubytování (Vila) Villa Terra. Tato klimatizovaná vila je situována v Rogoznici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Split leží 38 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Terra se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mala

10

Villa Mala

Ubytování (Vila) Villa Mala. Boasting pool views, Villa Mala features accommodation with a balcony and a kettle, around 650 metres from Slanica Beach. Ubytování Villa Mala se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tonka near Krka

10

Villa Tonka near Krka

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Tonka near Krka. Situated in Širitovci, Villa Tonka near Krka features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Villa Tonka near Krka se nachází ve městě Širitovci (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa NI-SA

10

Villa NI-SA

Ubytování (Apartmány) Villa NI-SA. Offering pool views, Villa NI-SA in Smrdelje offers accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytování Villa NI-SA se nachází ve městě Smrdelje (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Omnes

10

Villa Omnes

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Omnes. Villa Omnes se nachází v Ražanji a nabízí venkovní bazén, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Omnes se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bili dvori

10

Bili dvori

Ubytování (Apartmán) Bili dvori. Bili dvori se nachází v Rogoznici, v blízkosti pláže Life a 1,1 km od pláže Šepurine. Ubytování Bili dvori se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lotta

10

Lotta

Ubytování (Apartmán) Lotta. Located in Zlarin, 2.4 km from Zablaće Beach, Lotta provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Lotta se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870

10

Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870. Apartmán Bilo 12870a nabízí ubytování s výhledem na moře v Primoštenu, 44 km od Splitu a 29 km od Trogiru. Šibenik je 12 km daleko. Ubytování Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870 se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Tina

10

Holiday home Tina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Tina. Holiday home Tina is a features a terrace, and is situated 50 metres from Luka Tribunj. Ubytování Holiday home Tina se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smart Apartments

10

Smart Apartments

Ubytování (Apartmány) Smart Apartments. Smart Apartments s klimatizací se nachází ve městě Brodarica, 100 metrů od pláže a 47 km od Splitu. Do Trogiru je to 33 km. Ubytování Smart Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation house Sea Star

10

Vacation house Sea Star

Ubytování (Apartmán) Vacation house Sea Star. Featuring a garden, Vacation house Sea Star offers accommodation in Ražanj, 600 metres from Mezaroca Beach and less than 1 km from Ljoljinica Beach. Ubytování Vacation house Sea Star se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Rojana

10

Vila Rojana

Ubytování (Apartmán) Vila Rojana. Situated in Vodice, 1.3 km from Male Vrulje Beach and 2 km from ACI Marina Vodice, Vila Rojana features accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Vila Rojana se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triple Room Tisno 5128a

10

Triple Room Tisno 5128a

Ubytování (Penzion) Triple Room Tisno 5128a. Set in Tisno, 550 metres from Hostin Rastovac Beach, Triple Room Tisno 5128a offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Triple Room Tisno 5128a se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anđela

10

Apartment Anđela

Ubytování (Apartmán) Apartment Anđela. Apartman Anđela se nachází ve vesnici Ražanj, 650 metrů od pláže Varoš a 750 metrů od pláže Mezaroca. Ubytování Apartment Anđela se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adria Haus Rogoznica

10

Adria Haus Rogoznica

Ubytování (Apartmány) Adria Haus Rogoznica. Located in Zečevo in the Sibenik-Knin County region, with Life Beach and Rtić Beach nearby, Adria Haus Rogoznica provides accommodation with free private... Ubytování Adria Haus Rogoznica se nachází ve městě Zečevo (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maglica

10

Apartment Maglica

Ubytování (Apartmán) Apartment Maglica. Apartment Maglica se nachází ve Zlarinu, 2,4 km od pláží Grižine Cove a Zablaće. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Ubytování Apartment Maglica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ljubica

10

Apartment Ljubica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubica. Apartment Ljubica se nachází u pláže v Šibeniku, 8 km od pevnosti Barone a 9 km od městské radnice. Ubytování Apartment Ljubica se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lola

10

Apartment Lola

Ubytování (Apartmán) Apartment Lola. Offering a terrace and garden view, Apartment Lola is situated in Srima, 250 metres from Srima Beach and 400 metres from Srima North Beach. Ubytování Apartment Lola se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment by the beach

10

Apartment by the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment by the beach. Apartment by the beach se nachází v Primoštenu a nabízí vstup na terasu. Ubytování Apartment by the beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Radojka

10

House Radojka

Ubytování (Prázdninový dům) House Radojka. House Radojka offers accommodation in Tisno, 18 km from Šibenik. The unit is 8 km from Vodice. Ubytování House Radojka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JM Doubly Num 3

10

JM Doubly Num 3

Ubytování (Apartmán) JM Doubly Num 3. Situated 1.1 km from Banj Beach, 700 metres from Sibenik Town Hall and 1. Ubytování JM Doubly Num 3 se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday Home Luce

10

Holiday Home Luce

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Luce. Holiday Home Luce se nachází v obci Jezera, 500 metrů od pláže Lucica a 750 metrů od pláže Sv. Andrija. Ubytování Holiday Home Luce se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Luka

10

Apartments Luka

Ubytování (Apartmány) Apartments Luka. Apartmány Luka se nacházejí v Rogoznici, 300 metrů od pláže Šepurine a 600 metrů od pláže Miline. Ubytování Apartments Luka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Školjka

10

Apartments Školjka

Ubytování (Apartmány) Apartments Školjka. Situated in Vodice in the Sibenik-Knin County region and ACI Marina Vodice reachable within 1. Ubytování Apartments Školjka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Sol

10

Apartment Sol

Ubytování (Apartmán) Apartment Sol. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Rogoznica a nabízí terasu, balkon a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování Apartment Sol se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dani

10

Apartments Dani

Ubytování (Apartmán) Apartments Dani. Apartmány Dani se nachází v Ražanji, jen pár kroků od pláže Ljoljinica a 200 metrů od pláže Mezaroca. Ubytování Apartments Dani se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jambresic

10

Apartments Jambresic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jambresic. Apartmány Jambresic se nachází ve městě Pirovac, 48 km od Zadaru. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a gril. Ubytování Apartments Jambresic se nachází ve městě Pirovac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Nenad

10

Apartmani Nenad

Ubytování (Apartmán) Apartmani Nenad. Boasting a garden and a terrace, Apartmani Nenad features accommodation in Zaboric with free WiFi and garden views. Ubytování Apartmani Nenad se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Soto

10

Apartman Soto

Ubytování (Apartmán) Apartman Soto. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, Apartman Soto has a garden. Free WiFi is available. Ubytování Apartman Soto se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment VIP

10

Apartment VIP

Ubytování (Apartmán) Apartment VIP. Apartment VIP is set in Pirovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment VIP se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment More

10

Apartment More

Ubytování (Apartmány) Apartment More. Situated in Žirje in the Sibenik-Knin County region, Apartment More features accommodation with free private parking. Ubytování Apartment More se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Helena

10

Apartment Helena

Ubytování (Apartmán) Apartment Helena. Located in Tribunj and only 700 metres from Tribunj Marina, Apartment Helena provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Helena se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luka

10

Luka

Ubytování (Apartmán) Luka. Luka se nachází v Šibeniku, 200 metrů od pevnosti Barone, a nabízí zahradu a terasu. Šibenická radnice je odsud 700 metrů. Ubytování Luka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa top of Murter, two bedroom apartment

10

Villa top of Murter, two bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Villa top of Murter, two bedroom apartment. Boasting pool views, Villa top of Murter, two bedroom apartment offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.2 km from Murter Beach. Ubytování Villa top of Murter, two bedroom apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

5 Bedroom house for relaxing

10

5 Bedroom house for relaxing

Ubytování (Prázdninový dům) 5 Bedroom house for relaxing. 5 Bedroom house for relaxing is located in Unešić and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování 5 Bedroom house for relaxing se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cvita

10

Apartment Cvita

Ubytování (Apartmán) Apartment Cvita. Boasting sea views, Apartment Cvita features accommodation with a bar and a patio, around 1.4 km from Jadrtovac Beach. Ubytování Apartment Cvita se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Centar Pirovac

10

Apartman Centar Pirovac

Ubytování (Apartmán) Apartman Centar Pirovac. Boasting sea views, Apartman Centar Pirovac offers accommodation with a balcony, around 250 metres from Starine Beach. Ubytování Apartman Centar Pirovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman ANA

10

Apartman ANA

Ubytování (Apartmán) Apartman ANA. Apartmán ANA se nachází u pláže v Primoštenu, necelý 1 km od pláží Bila Lucica a Lokvica a 2,6 km od pláže Sparadici, a nabízí klimatizaci, soukromé... Ubytování Apartman ANA se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2 Cannons/Old Town

10

2 Cannons/Old Town

Ubytování (Apartmán) 2 Cannons/Old Town. 2 Cannons/Old Town is a beachfront property located in Šibenik, 700 metres from Banj Beach and 2.9 km from Sv Nikoloa Beach. Ubytování 2 Cannons/Old Town se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Corleone

10

Apartmani Corleone

Ubytování (Apartmán) Apartmani Corleone. Apartmani Corleone se nachází na pláži v obci Bilice, 35 km od Primoštenu. Tento 4hvězdičkový apartmán nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartmani Corleone se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Šibenciko-kninská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Šibenciko-kninská župa

Ubytování v chorvatském regionu Šibenciko-kninská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 8966 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Šibenciko-kninská župa.

Pro chorvatskou destinaci Šibenciko-kninská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vodice (1551), Šibenik (1153), Rogoznica (1051), Primošten (745), Tisno (404), Brodarica (389), Tribunj (374), Pirovac (312), Grebaštica (276), Jezera (274). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Šibenciko-kninská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Murter summer joy (10*), Villa Corcovado (10*), Take A Break Apartments (10*), Apartments Jurkovic (10*), Apartmani Malis (10*), Apartment Ma&Ma (10*), Apartment Šimanović (10*), Apartment Barbara (10*), Apartments Janjac (10*), One-Bedroom Apartment in Jezera (10*).

Region Šibenciko-kninská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.