Hledat

Ubytování

Šibenciko-kninská župa

V regionu Šibenciko-kninská župa (Chorvatsko) máme celkem 8966 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Šibenciko-kninská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vodice (1551), Šibenik (1153), Rogoznica (1051), Primošten (745), Tisno (404), Brodarica (389), Tribunj (374), Pirovac (312), Grebaštica (276), Jezera (274). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Šibenciko-kninská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Šibenciko-kninská župa

Murter summer joy

10

Murter summer joy

Ubytování (Apartmán) Murter summer joy. Murter summer joy se nachází necelý 1 km od pláže Luke a 200 metrů od pláže Slanica. Ubytování Murter summer joy se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Super Sea Home 2+2 ID 831

10

Super Sea Home 2+2 ID 831

Ubytování (Apartmán) Super Sea Home 2+2 ID 831. Situated in Murter, just 1.3 km from Kamp Beach, Super Sea Home 2+2 ID 831 features beachfront accommodation with a garden, barbecue facilities and free... Ubytování Super Sea Home 2+2 ID 831 se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Corcovado

10

Villa Corcovado

Ubytování (Apartmány) Villa Corcovado. Featuring a garden, Villa Corcovado is located in Vodice, within 1 km of ACI Marina Vodice. Free WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Ubytování Villa Corcovado se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Take A Break Apartments

10

Take A Break Apartments

Ubytování (Apartmány) Take A Break Apartments. Take A Break Apartments se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 33 km od Trogiru a 46 km od Splitu. Ubytování Take A Break Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Robinson house''La Vida''

10

Robinson house''La Vida''

Ubytování (Prázdninový dům) Robinson house''La Vida''. Robinson house''La Vida'' se nachází v Murteru, pouhých 550 metrů od pláže Kolentum, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Robinson house''La Vida'' se nachází ve městě Murter (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Jerko 2

10

Apartment Jerko 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Jerko 2. Apartment Jerko 2 se nachází v Primoštenu, 50 metrů od pláže Velika Raduca a 100 metrů od Popoza. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartment Jerko 2 se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Noa

10

Apartman Noa

Ubytování (Apartmán) Apartman Noa. Apartman Noa se nachází v Kninu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 33 km od Skradinu. Ubytování Apartman Noa se nachází ve městě Knin (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Šimanović

10

Apartment Šimanović

Ubytování (Apartmán) Apartment Šimanović. Apartmán Šimanović se nachází ve Vodici, méně než 1 km od přístavu ACI Marina Vodice a 2,7 km od klubu Hacienda, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Šimanović se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ma&Ma

10

Apartment Ma&Ma

Ubytování (Apartmán) Apartment Ma&Ma. Situated in Brodarica, within 150 metres of Goldfish Beach and 400 metres of Luka Beach, Apartment Ma&Ma offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Ma&Ma se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Barbara

10

Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Apartment Barbara. Apartment Barbara se nachází v Šibeniku, v blízkosti pláže Maratuša, 2,4 km od rodinné pláže Solaris a 1,7 km od pláže Rezalište, a nabízí klimatizované... Ubytování Apartment Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Malis

10

Apartmani Malis

Ubytování (Penzion) Apartmani Malis. Apartmány Malis se nachází v Ražanji a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmány Malis jsou vzdálené 36 km od Splitu a 25 km od letiště Split. Ubytování Apartmani Malis se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Anđela

10

Apartment Anđela

Ubytování (Apartmán) Apartment Anđela. Apartman Anđela se nachází ve vesnici Ražanj, 650 metrů od pláže Varoš a 750 metrů od pláže Mezaroca. Ubytování Apartment Anđela se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Adria Haus Rogoznica

10

Adria Haus Rogoznica

Ubytování (Apartmány) Adria Haus Rogoznica. Located in Zečevo in the Sibenik-Knin County region, with Life Beach and Rtić Beach nearby, Adria Haus Rogoznica provides accommodation with free private... Ubytování Adria Haus Rogoznica se nachází ve městě Zečevo (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Jurkovic

10

Apartments Jurkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jurkovic. Apartments Jurkovic se nachází v Grebaštici, 28 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jurkovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Maglica

10

Apartment Maglica

Ubytování (Apartmán) Apartment Maglica. Apartment Maglica se nachází ve Zlarinu, 2,4 km od pláží Grižine Cove a Zablaće. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Ubytování Apartment Maglica se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ljubica

10

Apartment Ljubica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubica. Apartment Ljubica se nachází u pláže v Šibeniku, 8 km od pevnosti Barone a 9 km od městské radnice. Ubytování Apartment Ljubica se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Lola

10

Apartment Lola

Ubytování (Apartmán) Apartment Lola. Offering a terrace and garden view, Apartment Lola is situated in Srima, 250 metres from Srima Beach and 400 metres from Srima North Beach. Ubytování Apartment Lola se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Bili dvori

10

Bili dvori

Ubytování (Apartmán) Bili dvori. Bili dvori se nachází v Rogoznici, v blízkosti pláže Life a 1,1 km od pláže Šepurine. Ubytování Bili dvori se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Lotta

10

Lotta

Ubytování (Apartmán) Lotta. Located in Zlarin, 2.4 km from Zablaće Beach, Lotta provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Lotta se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870

10

Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870. Apartmán Bilo 12870a nabízí ubytování s výhledem na moře v Primoštenu, 44 km od Splitu a 29 km od Trogiru. Šibenik je 12 km daleko. Ubytování Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12870 se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Stone House Apartment

10

Stone House Apartment

Ubytování (Apartmán) Stone House Apartment. Set in Ražanj, within 3 km of Crljina Beach, Stone House Apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Stone House Apartment se nachází ve městě Ražanj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Smart Apartments

10

Smart Apartments

Ubytování (Apartmány) Smart Apartments. Smart Apartments s klimatizací se nachází ve městě Brodarica, 100 metrů od pláže a 47 km od Splitu. Do Trogiru je to 33 km. Ubytování Smart Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Triple Room Tisno 5128a

10

Triple Room Tisno 5128a

Ubytování (Penzion) Triple Room Tisno 5128a. Set in Tisno, 550 metres from Hostin Rastovac Beach, Triple Room Tisno 5128a offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Triple Room Tisno 5128a se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Janjac

10

Apartments Janjac

Ubytování (Apartmány) Apartments Janjac. Apartments Janjac se nachází v centru letoviska Vodice, jen 100 metrů od pobřežní promenády, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Janjac se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vacation house Sea Star

10

Vacation house Sea Star

Ubytování (Apartmán) Vacation house Sea Star. Featuring a garden, Vacation house Sea Star offers accommodation in Ražanj, 600 metres from Mezaroca Beach and less than 1 km from Ljoljinica Beach. Ubytování Vacation house Sea Star se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vila Rojana

10

Vila Rojana

Ubytování (Apartmán) Vila Rojana. Situated in Vodice, 1.3 km from Male Vrulje Beach and 2 km from ACI Marina Vodice, Vila Rojana features accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Vila Rojana se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa NI-SA

10

Villa NI-SA

Ubytování (Apartmány) Villa NI-SA. Offering pool views, Villa NI-SA in Smrdelje offers accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytování Villa NI-SA se nachází ve městě Smrdelje (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Omnes

10

Villa Omnes

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Omnes. Villa Omnes se nachází v Ražanji a nabízí venkovní bazén, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Omnes se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

One-Bedroom Apartment in Jezera

10

One-Bedroom Apartment in Jezera

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Jezera. Offering free WiFi and free private parking, One-Bedroom Apartment in Jezera is situated in Jezera, just less than 1 km from Broscica Beach. Ubytování One-Bedroom Apartment in Jezera se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment by the beach

10

Apartment by the beach

Ubytování (Apartmán) Apartment by the beach. Apartment by the beach se nachází v Primoštenu a nabízí vstup na terasu. Ubytování Apartment by the beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Mala

10

Villa Mala

Ubytování (Vila) Villa Mala. Boasting pool views, Villa Mala features accommodation with a balcony and a kettle, around 650 metres from Slanica Beach. Ubytování Villa Mala se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Tonka near Krka

10

Villa Tonka near Krka

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Tonka near Krka. Situated in Širitovci, Villa Tonka near Krka features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Villa Tonka near Krka se nachází ve městě Širitovci (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Terra

10

Villa Terra

Ubytování (Vila) Villa Terra. Tato klimatizovaná vila je situována v Rogoznici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Split leží 38 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Terra se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday home Tina

10

Holiday home Tina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Tina. Holiday home Tina is a features a terrace, and is situated 50 metres from Luka Tribunj. Ubytování Holiday home Tina se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

House Radojka

10

House Radojka

Ubytování (Prázdninový dům) House Radojka. House Radojka offers accommodation in Tisno, 18 km from Šibenik. The unit is 8 km from Vodice. Ubytování House Radojka se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday Home Luce

10

Holiday Home Luce

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Luce. Holiday Home Luce se nachází v obci Jezera, 500 metrů od pláže Lucica a 750 metrů od pláže Sv. Andrija. Ubytování Holiday Home Luce se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Amary

10

Amary

Ubytování (Apartmán) Amary. Featuring a hot tub, Amary is situated in Vodice. Located less than 1 km from Male Vrulje Beach, the property provides a garden and free private parking. Ubytování Amary se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Soto

10

Apartman Soto

Ubytování (Apartmán) Apartman Soto. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, Apartman Soto has a garden. Free WiFi is available. Ubytování Apartman Soto se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Sol

10

Apartment Sol

Ubytování (Apartmán) Apartment Sol. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Rogoznica a nabízí terasu, balkon a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování Apartment Sol se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa top of Murter, two bedroom apartment

10

Villa top of Murter, two bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Villa top of Murter, two bedroom apartment. Boasting pool views, Villa top of Murter, two bedroom apartment offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.2 km from Murter Beach. Ubytování Villa top of Murter, two bedroom apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

RioDia Seaview Stay

10

RioDia Seaview Stay

Ubytování (Apartmán) RioDia Seaview Stay. RioDia Seaview Stay se nachází v Primoštenu, 650 metrů od pláže Velika Raduca a 2,4 km od pláže Rtic. Ubytování RioDia Seaview Stay se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

N & D

10

N & D

Ubytování (Apartmán) N & D. N & D nabízí ubytování s výhledem na město, restaurací a terasou, asi 1,7 km od pláže Banj. Ubytování N & D se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Petra

10

Petra

Ubytování (Apartmán) Petra. Petra se nachází ve Vodici, 500 metrů od pláže Malé Vrulje, 500 metrů od pláže Hangar a méně než 1 km od přístavu ACI Vodice. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Petra se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

O'Fig mobile home

10

O'Fig mobile home

Ubytování (Prázdninový dům) O'Fig mobile home. Mobilní dům O'Fig se nachází v Tisnu, 250 metrů od pláže Jazina a 1,2 km od pláže Plitka vala. Nabízí dětské hřiště a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování O'Fig mobile home se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ubytování v městech chorvatské destinace Šibenciko-kninská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Šibenciko-kninská župa

Ubytování v chorvatském regionu Šibenciko-kninská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 8966 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Šibenciko-kninská župa.

Pro chorvatskou destinaci Šibenciko-kninská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vodice (1551), Šibenik (1153), Rogoznica (1051), Primošten (745), Tisno (404), Brodarica (389), Tribunj (374), Pirovac (312), Grebaštica (276), Jezera (274). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Šibenciko-kninská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Murter summer joy (10*), Villa Corcovado (10*), Take A Break Apartments (10*), Apartments Jurkovic (10*), Apartmani Malis (10*), Apartment Ma&Ma (10*), Apartment Šimanović (10*), Apartment Barbara (10*), Apartments Janjac (10*), One-Bedroom Apartment in Jezera (10*).

Region Šibenciko-kninská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.