Hledat

Ubytování

Ubytování Město Makarská

Ve chorvatském městě Makarská (Chorvatsko) máme celkem 2276 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Makarská

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Makarská

Lux apartman Antonija

10

Lux apartman Antonija

Ubytování (Apartmán) Lux apartman Antonija. Boasting mountain views, Lux apartman Antonija features accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from St. Marc Cathedral. Ubytování Lux apartman Antonija se nachází ve městě Trakače ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nikola

10

Apartmani Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartmani Nikola. Apartmani Nikola se nachází v Makarské, 3,6 km od autobusového nádraží, 2,7 km od přístavu a 3,3 km od promenády Riva i hlavního náměstí. Ubytování Apartmani Nikola se nachází ve městě Veliko Brdo 96 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andrijašević

10

Apartment Andrijašević

Ubytování (Apartmán) Apartment Andrijašević. Situated in Makarska, 400 metres from Makarska Main Bus Station and less than 1 km from St. Ubytování Apartment Andrijašević se nachází ve městě Prvosvibanjska 27 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Leonora

10

Apartment Leonora

Ubytování (Apartmán) Apartment Leonora. Located in Makarska, 800 metres from Makarska Main Bus Station and 1 km from St. Ubytování Apartment Leonora se nachází ve městě Ulica Molizanskih Hrvata 60 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jerković ***

10

Apartman Jerković ***

Ubytování (Apartmán) Apartman Jerković ***. Boasting garden views, Apartman Jerković *** offers accommodation with a patio and a kettle, around 800 metres from St. Marc Cathedral. Ubytování Apartman Jerković *** se nachází ve městě 11 Ulica Zrinsko Frankopanska (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lulu

10

Apartment Lulu

Ubytování (Apartmán) Apartment Lulu. Apartment Lulu, a property with a garden and a terrace, is situated in Makarska, 1.4 km from St. Peter Lighthouse, 1.5 km from Makarska Port, as well as 1. Ubytování Apartment Lulu se nachází ve městě 2b Put Požara (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Beso

10

Apartments Beso

Ubytování (Apartmány) Apartments Beso. Apartments Beso se nachází 200 metrů od majáku sv. Petra a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Beso se nachází ve městě Obala kralja Tomislava 27 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana

10

Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana. Set 200 metres from Makarska Main Bus Station in Makarska, the air-conditioned Apartment Ana features free WiFi. Ubytování Apartment Ana se nachází ve městě Molizanskih Hrvata 9C (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman PEHAR

10

Apartman PEHAR

Ubytování (Apartmán) Apartman PEHAR. Set in Makarska, less than 1 km from Makarska Main Bus Station and a 14-minute walk from St. Ubytování Apartman PEHAR se nachází ve městě 24 Ulica Gradišćanskih Hrvata (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luminous Apartment "Ljubica"

10

Luminous Apartment "Ljubica"

Ubytování (Apartmán) Luminous Apartment "Ljubica". In the heart of Makarska, set within a short distance of Makarska Main Bus Station and St. Ubytování Luminous Apartment "Ljubica" se nachází ve městě 8 Biokovska ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Breathtaking view apartment with beach parking

10

Breathtaking view apartment with beach parking

Ubytování (Apartmán) Breathtaking view apartment with beach parking. Set in Makarska, 1.3 km from Makarska Main Bus Station and 1.6 km from St. Ubytování Breathtaking view apartment with beach parking se nachází ve městě Stari velikobrdski put 38 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Just be

10

Apartment Just be

Ubytování (Apartmán) Apartment Just be. Set within the Makarska City Center district in Makarska, Apartment Just be has air conditioning, a patio, and sea views. Ubytování Apartment Just be se nachází ve městě 2 Glazbarska ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kira Apartment

9,9

Kira Apartment

Ubytování (Apartmán) Kira Apartment. Boasting sea views, Kira Apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.2 km from St. Peter Lighthouse. Ubytování Kira Apartment se nachází ve městě Zadarska street 42 B (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lidija 1

9,9

Lidija 1

Ubytování (Apartmán) Lidija 1. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Lidija 1 can be found in Makarska, close to St. Peter Lighthouse and 1. Ubytování Lidija 1 se nachází ve městě Vukovarska 22 j (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Batelina Apartments

9,9

Batelina Apartments

Ubytování (Apartmány) Batelina Apartments. Situated in Makarska in the Split-Dalmatia County region, with Makarska Franciscan Monastery and St. Ubytování Batelina Apartments se nachází ve městě Kotiška ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vila Jelena

9,9

Apartmani Vila Jelena

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vila Jelena. APARTMANI VILA JELENA se nachází necelý 1 km od hlavního autobusového nádraží v Makarské. Ubytování Apartmani Vila Jelena se nachází ve městě Ulica Kralja Petra Krešimira IV 55/A (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment DOMO

9,9

Apartment DOMO

Ubytování (Apartmány) Apartment DOMO. Apartment DOMO se nachází 2,5 km od hlavního autobusového nádraží v Makarské. Nabízí ubytování s balkonem, zahradou a terasou. Ubytování Apartment DOMO se nachází ve městě Zadarska 8 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Afrodita

9,9

Villa Afrodita

Ubytování (Vily) Villa Afrodita. Villa Afrodita se nachází v letovisku Makarská. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu, fitness centrum, společné posezení... Ubytování Villa Afrodita se nachází ve městě Put Moče 4 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Maja

9,9

Apartmani Maja

Ubytování (Apartmán) Apartmani Maja. Featuring garden views, Apartmani Maja provides accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from St. Peter Lighthouse. Ubytování Apartmani Maja se nachází ve městě Ulica Petra Svačića 5a Apartman broj 1 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN "HIT"

9,9

APARTMAN "HIT"

Ubytování (Apartmán) APARTMAN "HIT". Located within the Makarska City Center district in Makarska, APARTMAN "HIT" has air conditioning, a terrace, and city views. Ubytování APARTMAN "HIT" se nachází ve městě Ulica Kralja Petra Kresimira IV 7b (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartment Lora

9,9

Modern Apartment Lora

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment Lora. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Modern Apartment Lora is set in Makarska. Ubytování Modern Apartment Lora se nachází ve městě 40 Ulica Kralja Petra Krešimira IV (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment Spa "Marina"

9,9

Luxury Apartment Spa "Marina"

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Spa "Marina". Located in Makarska, just 500 metres from Makarska Main Bus Station, Luxury Apartment Spa "Marina" provides beachfront accommodation with a restaurant, a... Ubytování Luxury Apartment Spa "Marina" se nachází ve městě Zagorska 1 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Besker

9,9

Apartments Besker

Ubytování (Apartmány) Apartments Besker. Located in Makarska, 500 metres from Makarska Franciscan Monastery and 700 metres from St. Ubytování Apartments Besker se nachází ve městě 4 Franjevački put (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Đaninovica I

9,9

Apartment Đaninovica I

Ubytování (Apartmán) Apartment Đaninovica I. Set in Makarska, 500 metres from St. Marc Cathedral and 500 metres from Makarska Main Square, Apartment Đaninovica I offers air-conditioned accommodation... Ubytování Apartment Đaninovica I se nachází ve městě Biokovska ulica 38A (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra & Apartment Rustic

9,9

Apartment Petra & Apartment Rustic

Ubytování (Apartmány) Apartment Petra & Apartment Rustic. Apartment Petra & Apartment Rustic se nachází v letovisku Makarska, 200 metrů od majáku sv. Ubytování Apartment Petra & Apartment Rustic se nachází ve městě Kralja Zvonimira 6 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marica

9,9

Marica

Ubytování (Apartmány) Marica. Situated in Makarska in the Split-Dalmatia County region and Makarska Main Bus Station reachable within 700 metres, Marica features accommodation with free... Ubytování Marica se nachází ve městě Matije Gubca 2 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jakov

9,9

Apartments Jakov

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakov. Located in Makarska in the Split-Dalmatia County region, Apartments Jakov provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Jakov se nachází ve městě Veliko Brdo 37A (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ruža

9,9

Apartmani Ruža

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ruža. Set in Makarska in the Split-Dalmatia County region and Makarska Main Bus Station reachable within 1. Ubytování Apartmani Ruža se nachází ve městě 2 Hvarska ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marija Čizmić Makarska

9,9

Apartmani Marija Čizmić Makarska

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marija Čizmić Makarska. Set in Makarska in the Split-Dalmatia County region, with Makarska Main Bus Station and St. Ubytování Apartmani Marija Čizmić Makarska se nachází ve městě Ulica Kralja Petra Krešimira IV 82 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mirjana

9,9

Apartment Mirjana

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirjana. Apartment Mirjana is an air-conditioned accommodation located in Makarska. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Mirjana se nachází ve městě Zadarska 42 a (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Easy Times

9,9

Apartment Easy Times

Ubytování (Apartmán) Apartment Easy Times. Boasting garden views, Apartment Easy Times features accommodation with a balcony and a kettle, around 3.2 km from St. Peter Lighthouse. Ubytování Apartment Easy Times se nachází ve městě Veliko Brdo 33H (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nina

9,9

Villa Nina

Ubytování (Vila) Villa Nina. Offering a heated infinity pool, Villa Nina is set in Makarska. This villa features a sun roof terrace and barbecue facilities. Ubytování Villa Nina se nachází ve městě Stari Velikobrdski put 140 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nena

9,9

Villa Nena

Ubytování (Apartmány) Villa Nena. V roce 2012 otevřená Vila Nena se nachází 50 metrů od pláže a 600 metrů od Makarské. Ubytování Villa Nena se nachází ve městě Kr.Petra Krešimira 80 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kati apartment

9,9

Kati apartment

Ubytování (Apartmán) Kati apartment. In the Makarska City Center district of Makarska, close to St. Marc Cathedral, Kati apartment features a terrace and a washing machine. Ubytování Kati apartment se nachází ve městě 45 Trakače ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Lux downtown

9,9

Central Lux downtown

Ubytování (Apartmán) Central Lux downtown. Situated in Makarska, less than 1 km from Makarska Main Bus Station and a 13-minute walk from St. Ubytování Central Lux downtown se nachází ve městě 26 Ulica Gradišćanskih Hrvata (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Star

9,9

Apartment Star

Ubytování (Apartmán) Apartment Star. Apartmán Star je situován pouhých 400 metrů od hlavního náměstí a 750 metrů od pláže v letovisku Makarska. Ubytování Apartment Star se nachází ve městě Petorice Alacevica 48 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anita with amazing sea view

9,9

Apartment Anita with amazing sea view

Ubytování (Apartmán) Apartment Anita with amazing sea view. Apartment Anita with amazing sea view is set in Makarska, 2.2 km from St. Peter Lighthouse, 2.2 km from Makarska Port, and 2. Ubytování Apartment Anita with amazing sea view se nachází ve městě 42 Zadarska ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lea

9,9

Villa Lea

Ubytování (Vila) Villa Lea. Located about less than 1 km from St. Marc Cathedral, Villa Lea offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Villa Lea se nachází ve městě 83 Put Makra (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Filipetti

9,9

Villa Filipetti

Ubytování (Vila) Villa Filipetti. Tato samostatně stojící vila se nachází v Makarské, 200 metrů od katedrály sv. Marka, a má zahradu s venkovním bazénem a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Filipetti se nachází ve městě Ulica Velika Vrata (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartments Iva

9,9

Modern Apartments Iva

Ubytování (Apartmány) Modern Apartments Iva. Located in Makarska, 500 metres from Makarska Main Bus Station and 600 metres from St. Ubytování Modern Apartments Iva se nachází ve městě 13 Biokovska ulica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartman Pjero

9,9

Modern Apartman Pjero

Ubytování (Apartmán) Modern Apartman Pjero. Moderní Apartmán Pjero se nachází v Makarské a je situovaný v budově z roku 2000, 1 minutu chůze od autobusového nádraží, 5 minut chůze od přístavu a 400... Ubytování Modern Apartman Pjero se nachází ve městě Antun Gustav Matos 1 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Sunset Makarska

9,9

Penthouse Sunset Makarska

Ubytování (Apartmán) Penthouse Sunset Makarska. Featuring sea views, Penthouse Sunset Makarska offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from St. Marc Cathedral. Ubytování Penthouse Sunset Makarska se nachází ve městě Ulica Nikole Tesle (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kalalarga

9,9

Apartment Kalalarga

Ubytování (Apartmán) Apartment Kalalarga. Apartment Kalalarga se nachází v Makarské, 70 metrů od hlavního náměstí a 90 metrů od katedrály sv. Marka. Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Kalalarga se nachází ve městě 10 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun&Sea 4 stars apartment

9,9

Sun&Sea 4 stars apartment

Ubytování (Apartmán) Sun&Sea 4 stars apartment. Situated in Makarska, 1.2 km from Makarska Main Bus Station and 1.3 km from St. Ubytování Sun&Sea 4 stars apartment se nachází ve městě 5 Ulica Alberta Fortisa (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Dunja

9,9

Vila Dunja

Ubytování (Vila) Vila Dunja. Situated just 5 km from Makarska Main Bus Station, Vila Dunja features accommodation in Makarska with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Vila Dunja se nachází ve městě Kuk 14 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Šarić Makarska

9,9

Apartman Šarić Makarska

Ubytování (Apartmán) Apartman Šarić Makarska. Apartman Saric Makarska is a self-catering property set in Makarska near Makarska Main Bus Station. Ubytování Apartman Šarić Makarska se nachází ve městě Vladimira Nazora 3 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

17 Pines

9,9

17 Pines

Ubytování (Apartmány) 17 Pines. Situated in Makarska in the Split-Dalmatia County region and St. Ubytování 17 Pines se nachází ve městě Biokovska 36 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments A&Z

9,9

Apartments A&Z

Ubytování (Apartmány) Apartments A&Z. Apartments A&Z se nachází v Makarské, 800 metrů od katedrály sv. Marka i od Hlavního náměstí. Ubytování Apartments A&Z se nachází ve městě 72 Put Makra (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Silvija

9,9

Apartment Silvija

Ubytování (Apartmán) Apartment Silvija. Apartment Silvija is a self-catering accommodation located in Makarska. FreeWiFi access is available. Ubytování Apartment Silvija se nachází ve městě Istarska 5 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Matan

9,9

Apartman Matan

Ubytování (Aparthotel) Apartman Matan. Located in Makarska, 300 metres from St. Peter Lighthouse and 300 metres from Makarska Port, Apartman Matan provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartman Matan se nachází ve městě Šetalište Doktor Franje Tuđmana Šetalište Doktora Franje Tuđmana 4 (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dvor Kalalarga

9,9

Apartment Dvor Kalalarga

Ubytování (Apartmán) Apartment Dvor Kalalarga. Situated 400 metres from Makarska Main Bus Station and 100 metres from St. Ubytování Apartment Dvor Kalalarga se nachází ve městě 16 Kalalarga (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Makarská

Město Makarská se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2276 hotelů a ubytování v chorvatském městě Makarská.