Hledat

Ubytování

Ubytování město Makarská

Ve chorvatském městě Makarská (Chorvatsko) máme celkem 2276 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Makarská

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Makarská

Larita

10

Larita

Ubytování (Apartmán) Larita. Lara, a property with a terrace, is set in Makarska, 100 metres from Makarska Main Bus Station. Ubytování Larita se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Gojak

10

Apartman Gojak

Ubytování (Apartmán) Apartman Gojak. Apartman Gojak has a balcony and is set in Makarska, within just 600 metres of Ratac Beach and less than 1 km of Ramova Beach. Ubytování Apartman Gojak se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nikola

10

Apartmani Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartmani Nikola. Apartmani Nikola se nachází v Makarské, 3,6 km od autobusového nádraží, 2,7 km od přístavu a 3,3 km od promenády Riva i hlavního náměstí. Ubytování Apartmani Nikola se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Karla

10

Villa Karla

Ubytování (Vila) Villa Karla. Set just less than 1 km from Ratac Beach, Villa Karla offers accommodation in Makarska with access to an outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytování Villa Karla se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marina - Holiday Home with Sea View

10

Marina - Holiday Home with Sea View

Ubytování (Prázdninový dům) Marina - Holiday Home with Sea View. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Marina - Holiday Home with Sea View is set in Makarska. Ubytování Marina - Holiday Home with Sea View se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lora

10

Apartment Lora

Ubytování (Apartmán) Apartment Lora. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Lora is set in Makarska. Ubytování Apartment Lora se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Isolated 19th Century Stone House in Nature Park

10

Isolated 19th Century Stone House in Nature Park

Ubytování (Prázdninový dům) Isolated 19th Century Stone House in Nature Park. Situated just 1.5 km from Nugal Beach, 19th Century Stone House in Nature Park features accommodation in Makarska with access to a seasonal outdoor... Ubytování Isolated 19th Century Stone House in Nature Park se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Glavina

10

Apartment Glavina

Ubytování (Apartmán) Apartment Glavina. Situated 800 metres from Makarska Main Bus Station in Makarska, this air-conditioned apartment features a seasonal outdoor pool. The apartment is 1. Ubytování Apartment Glavina se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jerković ***

10

Apartman Jerković ***

Ubytování (Apartmán) Apartman Jerković ***. Apartman Jerković *** se nachází asi 1,2 km od pláže Makarska a 700 metrů od pláže Deep Port. Ubytování Apartman Jerković *** se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lorena Luxury Apartment

10

Lorena Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Lorena Luxury Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Lorena Luxury Apartment is situated in Makarska. Ubytování Lorena Luxury Apartment se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Perla

10

Apartman Perla

Ubytování (Apartmán) Apartman Perla. Apartman Perla is situated in Makarska and offers a terrace. It is set 400 metres from Makarska Franciscan Monastery and provides free WiFi. Ubytování Apartman Perla se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Blanka House

10

Apartments Blanka House

Ubytování (Apartmány) Apartments Blanka House. Apartments Blanka House features sea views, free WiFi and free private parking, set in Makarska, 1.3 km from Ratac Beach. Ubytování Apartments Blanka House se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jakov

10

Apartments Jakov

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakov. Located in Makarska in the Split-Dalmatia County region with Ratac Beach nearby, Apartments Jakov provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Jakov se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman L&L

10

Apartman L&L

Ubytování (Apartmán) Apartman L&L. Apartman L&L se nachází necelý 1 km od pláže v Makarské a 400 metrů od pláže Deep Port. Ubytování Apartman L&L se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Jug

10

Apartman Jug

Ubytování (Apartmán) Apartman Jug. In the Makarska City Center district of Makarska, close to Ratac Beach, Apartman Jug has a terrace and a washing machine. Ubytování Apartman Jug se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anđela 2

10

Anđela 2

Ubytování (Apartmán) Anđela 2. Featuring garden views, Anđela 2 provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Ramova Beach. Ubytování Anđela 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lulu

10

Apartment Lulu

Ubytování (Apartmán) Apartment Lulu. Apartment Lulu, a property with a garden and a terrace, is situated in Makarska, 400 metres from Ratac Beach, less than 1 km from Beach St. Ubytování Apartment Lulu se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Minkini

10

Villa Minkini

Ubytování (Vila) Villa Minkini. Villa Minkini se nachází v Makarské, necelý 1 km od pláže, a nabízí fitness centrum, společný lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Villa Minkini se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Lux downtown

10

Central Lux downtown

Ubytování (Apartmán) Central Lux downtown. Situated in Makarska, 1.2 km from Ratac Beach and less than 1 km from Makarska Main Bus Station, Central Lux downtown features air-conditioned... Ubytování Central Lux downtown se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Ferias

10

Holiday Home Ferias

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ferias. Set in Makarska, 1 km from Ratac Beach and 1.1 km from Biloševac Beach, Holiday Home Ferias offers an outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Holiday Home Ferias se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roko

10

Roko

Ubytování (Apartmán) Roko. Located in Makarska, 100 metres from St. Marc Cathedral and 500 metres from Makarska Main Bus Station, Roko provides accommodation with amenities such as... Ubytování Roko se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Penthouse Jure

10

Penthouse Jure

Ubytování (Apartmán) Penthouse Jure. Boasting garden views, Penthouse Jure features accommodation with a garden and a patio, around 2.2 km from Makarska Main Bus Station. Ubytování Penthouse Jure se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Studio apartment Marinovic

10

Luxury Studio apartment Marinovic

Ubytování (Penzion) Luxury Studio apartment Marinovic. Situated within 200 metres of Makarska Beach and 200 metres of Ratac Beach, Luxury Studio apartment Marinovic features rooms with air conditioning and a... Ubytování Luxury Studio apartment Marinovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Puharić

10

Vila Puharić

Ubytování (Apartmány) Vila Puharić. Vila Puharić se nachází v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláže Ratac a hlavního autobusového nádraží. Ubytování Vila Puharić se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iva Apartment

10

Iva Apartment

Ubytování (Apartmán) Iva Apartment. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Iva Apartment can be found in Makarska, close to Makarska Beach and 1. Ubytování Iva Apartment se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crystal Villa

10

Crystal Villa

Ubytování (Apartmány) Crystal Villa. Set in Makarska, near Makarska Main Bus Station, Crystal Villa features a garden. Free WiFi is available. The apartment offers a terrace. St. Ubytování Crystal Villa se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Antonella Bes

10

Apartments Antonella Bes

Ubytování (Apartmány) Apartments Antonella Bes. Apartments Antonella Bes features city views, free WiFi and free private parking, set in Makarska, 1.4 km from Ratac Beach. Ubytování Apartments Antonella Bes se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing Apartment Emir with balcony

10

Amazing Apartment Emir with balcony

Ubytování (Apartmán) Amazing Apartment Emir with balcony. Featuring city views, Amazing Apartment Emir with balcony offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2 km from Makarska Main Bus Station. Ubytování Amazing Apartment Emir with balcony se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sea San

10

Apartment Sea San

Ubytování (Apartmán) Apartment Sea San. Apartment Sea San se nachází v letovisku Makarska, 250 metrů od pláže Makarska a 450 metrů od pláže Ratac. Ubytování Apartment Sea San se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana

10

Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana. Set 200 metres from Makarska Main Bus Station in Makarska, the air-conditioned Apartment Ana features free WiFi. Ubytování Apartment Ana se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Romy

10

Apartmani Romy

Ubytování (Apartmány) Apartmani Romy. Apartmani Romy se nachází v Makarské, 600 metrů od hlavního autobusového nádraží a 800 metrů od majáku sv. Petra. Ubytování Apartmani Romy se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ANDEA

10

ANDEA

Ubytování (Apartmán) ANDEA. ANDEA se nachází u pláže v Makarské, 400 metrů od pláže Biloševac a 500 metrů od pláže Ratac. Ubytování ANDEA se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman PEHAR

10

Apartman PEHAR

Ubytování (Apartmán) Apartman PEHAR. Set in Makarska, less than 1 km from Makarska Main Bus Station and a 14-minute walk from St. Ubytování Apartman PEHAR se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Lukas Galileo

10

Apartment Lukas Galileo

Ubytování (Apartmán) Apartment Lukas Galileo. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Lukas Galileo is located in Makarska. This beachfront property offers access to a... Ubytování Apartment Lukas Galileo se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seafront Center Apartment Fyaka

10

Seafront Center Apartment Fyaka

Ubytování (Apartmán) Seafront Center Apartment Fyaka. Right in the centre of Makarska, set within a short distance of Ratac Beach and Makarska Franciscan Monastery, Seafront Center Apartment Fyaka offers free... Ubytování Seafront Center Apartment Fyaka se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Caelum

10

Villa Caelum

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Caelum. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Caelum is situated in Grabovac. Ubytování Villa Caelum se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Edita

10

Villa Edita

Ubytování (Apartmány) Villa Edita. Located in Makarska, within 600 metres of Makarska Main Bus Station and less than 1 km of Makarska Riva Promenade, Villa Edita offers accommodation with... Ubytování Villa Edita se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NEW!! Apartment OLIVE

10

NEW!! Apartment OLIVE

Ubytování (Apartmán) NEW!! Apartment OLIVE. Situated in Makarska, 600 metres from Deep Port Beach and less than 1 km from Makarska Beach, OLIVE features air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování NEW!! Apartment OLIVE se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Marineta

10

Vila Marineta

Ubytování (Vila) Vila Marineta. In the heart of Makarska, set within a short distance of Deep Port Beach and Makarska Beach, Vila Marineta offers free WiFi, air conditioning and household... Ubytování Vila Marineta se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Paradise

10

Apartment Paradise

Ubytování (Apartmán) Apartment Paradise. Set in Makarska, 600 metres from Ratac Beach and 600 metres from Biloševac Beach, Apartment Paradise offers air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Apartment Paradise se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bole

10

Apartments Bole

Ubytování (Apartmán) Apartments Bole. Apartments Bole se nachází necelý 1 km od pláže Makarska i od pláže Deep Port Beach. Nabízí ubytování s patiem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Apartments Bole se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman KLARA 2

10

Apartman KLARA 2

Ubytování (Apartmán) Apartman KLARA 2. Featuring city views, Apartman KLARA 2 features accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from St. Marc Cathedral. Ubytování Apartman KLARA 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dvor Kalalarga

10

Apartment Dvor Kalalarga

Ubytování (Apartmány) Apartment Dvor Kalalarga. Apartmán Dvor Kalalarga se nachází v centru Makarské, 400 metrů od hlavního autobusového nádraží a 100 metrů od katedrály sv. Marka. Ubytování Apartment Dvor Kalalarga se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Milenium

10

Apartment Milenium

Ubytování (Apartmán) Apartment Milenium. Apartmán Milenium nabízí ubytování v Makarské, 300 metrů od katedrály sv. Marka. Ubytování Apartment Milenium se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Gojak Mišo Alen

10

Apartment Gojak Mišo Alen

Ubytování (Apartmán) Apartment Gojak Mišo Alen. Apartment Gojak Miso se nachází v letovisku Makarska, 1 km od hlavního autobusového nádraží a 1,4 od přístavu, a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a... Ubytování Apartment Gojak Mišo Alen se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious family apartment near the beach

10

Spacious family apartment near the beach

Ubytování (Apartmán) Spacious family apartment near the beach. Spacious family apartment near the beach is situated in Makarska, 1.4 km from Makarska Main Bus Station, 1.5 km from St. Peter Lighthouse, and 1. Ubytování Spacious family apartment near the beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lux penthouse with beautiful sea and island view 6 + 2

10

Lux penthouse with beautiful sea and island view 6 + 2

Ubytování (Apartmán) Lux penthouse with beautiful sea and island view 6 + 2. Lux penthouse with beautiful sea and island view 6 + 2 se nachází 1,3 km od pláže Makarska a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na moře, balkonem a... Ubytování Lux penthouse with beautiful sea and island view 6 + 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Makarska Gallery

10

Makarska Gallery

Ubytování (Apartmán) Makarska Gallery. Set in Makarska, 500 metres from Makarska Franciscan Monastery and 700 metres from St. Ubytování Makarska Gallery se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious studio apartment Toma

10

Luxurious studio apartment Toma

Ubytování (Apartmán) Luxurious studio apartment Toma. Situated 90 metres from Makarska Main Bus Station, Apartmani Svagusa offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Luxurious studio apartment Toma se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luka

10

Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Apartment Luka. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Luka can be found in Makarska, close to Biloševac Beach and 450 metres from Makarska... Ubytování Apartment Luka se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ivan

10

Apartman Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivan. Located in Makarska, 750 metres from Makarska Beach and 1 km from Ratac Beach, Apartman Ivan provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Apartman Ivan se nachází ve městě (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Makarská

Město Makarská se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2276 hotelů a ubytování v chorvatském městě Makarská.