Hledat

Ubytování

Istrie

Ubytování v regionu Istrie

Region Istrie se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25460 hotelů a ubytování v regionu Istrie.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Istrie

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Istrie

Holiday Home Franko

10

Holiday Home Franko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Franko. Located in Hum in the Istria region, Holiday Home Franko has a terrace. Ubytování Holiday Home Franko se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Gilda

10

Apartments Gilda

Ubytování (Apartmány) Apartments Gilda. Located 1.4 km from Poreč Main Square, Apartments Gilda offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Gilda se nachází ve městě Bruna Valentija 21 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adrija

10

Apartment Adrija

Ubytování (Apartmán) Apartment Adrija. Located in Opatija, 0.5 km from Croatian Walk of Fame and 0. Ubytování Apartment Adrija se nachází ve městě 184 Ulica Maršala Tita (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Polai Boutique Apartment

10

Polai Boutique Apartment

Ubytování (Apartmán) Polai Boutique Apartment. Situated within the Pula City Centre district in Pula, Polai Boutique Apartment has air conditioning, a terrace, and city views. Ubytování Polai Boutique Apartment se nachází ve městě Giardini 3 5 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pula Citybreak

10

Pula Citybreak

Ubytování (Apartmán) Pula Citybreak. Apartmán s možností vlastního stravování Pula Citybreak se nachází v centru města Pula, 300 metrů od místního fóra a 600 metrů od známého římského... Ubytování Pula Citybreak se nachází ve městě Ciscuttijeva 18 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marinac Maslina

10

Villa Marinac Maslina

Ubytování (Vila) Villa Marinac Maslina. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Marinac Maslina is located in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytování Villa Marinac Maslina se nachází ve městě Radici 16 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Baronessa

10

Villa Baronessa

Ubytování (Vila) Villa Baronessa. Featuring pool views, Villa Baronessa features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a private beach area, around 300 metres... Ubytování Villa Baronessa se nachází ve městě Šetalište maršala Tita 77 (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Mirella

10

Apartment Mirella

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirella. Boasting sea views, Apartment Mirella features accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from Rabac Bus Stop. Ubytování Apartment Mirella se nachází ve městě 17 Kvarnerska ulica (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

sky

10

sky

Ubytování (Apartmán) sky. Situated in Pula, 3.1 km from Pula Arena and 1.4 km from Archaeological Museum in Pula, sky features air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytování sky se nachází ve městě 31 Krležina ulica (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Small house Tia with pool

10

Small house Tia with pool

Ubytování (Apartmán) Small house Tia with pool. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Small house Tia with pool is set in Pula. Ubytování Small house Tia with pool se nachází ve městě Monte galuzzo 8 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana

10

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Apartment Ivana is located in Umag, 400 m from Umag Bus Station, 900 m from Umag Old Town, as well as 1.4 km from Umag Central ATP Stadion Stella Maris. Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě Žrtava Fašizma 9k (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sole

10

Apartment Sole

Ubytování (Apartmán) Apartment Sole. Located in Pula, 2.6 km from Pula Arena and 1.4 km from Archaeological Museum in Pula, apartment Sole provides air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Apartment Sole se nachází ve městě Banovčeva ulica 41 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment "Carmen"

10

Apartment "Carmen"

Ubytování (Apartmán) Apartment "Carmen". Boasting garden views, Apartment "Carmen" features accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Slatina Beach. Ubytování Apartment "Carmen" se nachází ve městě Put za Plahuti 1a (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lady Lidija - Volosko

10

Apartment Lady Lidija - Volosko

Ubytování (Apartmán) Apartment Lady Lidija - Volosko. Situated in Opatija, 3.2 km from Opatija Port, Apartment Lady Lidija - Volosko features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Apartment Lady Lidija - Volosko se nachází ve městě 9 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luce

10

Apartment Luce

Ubytování (Apartmán) Apartment Luce. Apartmán Luce se nachází ve vesnici Pićan a nabízí ubytování se zahradou, grilem, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Luce se nachází ve městě Sveta Katarina 112 (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Gardenia

10

Apartman Gardenia

Ubytování (Apartmán) Apartman Gardenia. Situated in Vinkuran in the Istria region, Apartman Gardenia features a patio and garden views. Ubytování Apartman Gardenia se nachází ve městě Debeli vrv 8 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sipar app

10

Sipar app

Ubytování (Apartmán) Sipar app. Featuring sea views, Sipar app provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.9 km from Umag Central ATP Stadion Stella Maris. Ubytování Sipar app se nachází ve městě Sipar 36 Katoro (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Contessa

10

Villa Contessa

Ubytování (Vila) Villa Contessa. Situated in Novigrad Istria, Villa Contessa features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Villa Contessa se nachází ve městě Stancijeta 26c (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden

10

Garden

Ubytování (Apartmán) Garden. Located in Pula, 7 km from Pula Arena and 8 km from Istrian Museum of Contemporary Art, Garden provides accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Garden se nachází ve městě Loborika 3 (Chorvatsko - Istrie).

Luxe studio Mr.M 2

10

Luxe studio Mr.M 2

Ubytování (Apartmán) Luxe studio Mr.M 2. Luxe studio Mr.M 2 in Pula offers accommodation with free WiFi, 600 metres from Pula Arena, 1.2 km from Gate of Hercules and 1. Ubytování Luxe studio Mr.M 2 se nachází ve městě 1 Valturska (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JANA

10

JANA

Ubytování (Apartmán) JANA. Situated just 1.3 km from Pula Arena, JANA features accommodation in Pula with access to a restaurant, a casino, as well as an ATM. It is located 1. Ubytování JANA se nachází ve městě De villeov uspon 1 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premium 100m2 sea view apartment

10

Premium 100m2 sea view apartment

Ubytování (Apartmán) Premium 100m2 sea view apartment. Apartmán Premium 100m2 s výhledem na moře se nachází v obci Ližnjan. Nabízí klimatizované ubytování s patiem, Wi-Fi zdarma, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Premium 100m2 sea view apartment se nachází ve městě 26 Ribarska ulica (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maximus

10

Maximus

Ubytování (Apartmán) Maximus. Boasting garden views, Maximus features accommodation with a patio and a kettle, around 1.7 km from Rovinj Market. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Maximus se nachází ve městě Ulica Lacosercio 2b (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brankica apartaments

10

Brankica apartaments

Ubytování (Apartmán) Brankica apartaments. Brankica apartaments is situated in Labin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 49 km from Lovran. Ubytování Brankica apartaments se nachází ve městě Štrmac 177 Štrmac 177 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Botun Apartman

10

Botun Apartman

Ubytování (Apartmán) Botun Apartman. Set in the Pula City Centre of Pula, less than 1 km from Pula Arena and a 2-minute walk from Roman Theatre, Botun Apartman offers a terrace and air... Ubytování Botun Apartman se nachází ve městě Castropola 12 10/2 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La vita

10

La vita

Ubytování (Apartmány) La vita. Set in Rovinj, a few steps from Cathedral of St. Euphemia in Rovinj and 100 metres from Balbi Arch, La vita offers city views and free WiFi. Ubytování La vita se nachází ve městě Augusto Ferri 20 (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Dolores

10

Apartments Dolores

Ubytování (Penzion) Apartments Dolores. Apartmány Dolores se nacházejí na klidném místě v obklopení zeleně v historické vesničce Roč. Na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Dolores se nachází ve městě Roč 57 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Q - Superior Apartment

10

The Q - Superior Apartment

Ubytování (Apartmán) The Q - Superior Apartment. Featuring city views, The Q - Superior Apartment provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Rovinj Marina. Ubytování The Q - Superior Apartment se nachází ve městě Ulica Kresinskih žrtava (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Shimunelka

10

Shimunelka

Ubytování (Vila) Shimunelka. Shimunelka is situated in Peroj and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Shimunelka se nachází ve městě 687 Peroj Peroj 687E (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Grabar

10

Apartman Grabar

Ubytování (Apartmán) Apartman Grabar. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Roč a má terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Apartman Grabar se nachází ve městě Roč 74 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN ADRIATIC

10

APARTMAN ADRIATIC

Ubytování (Apartmán) APARTMAN ADRIATIC. Situated in Pula, 1.1 km from Pula Arena and less than 1 km from Istrian Museum of Contemporary Art, APARTMAN ADRIATIC offers free WiFi and air... Ubytování APARTMAN ADRIATIC se nachází ve městě 55 Zagrebačka ulica (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House NoE

10

House NoE

Ubytování (Vila) House NoE. Boasting barbecue facilities, House NoE provides accommodation in Bale with free WiFi and garden views. This property offers access to a terrace. Ubytování House NoE se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Gašparini

10

Holiday Home Gašparini

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gašparini. Located just a 5-minute drive from Višnjan, Holiday Home Gašparini offers a hot tub, private vegetable garden and a terrace. Ubytování Holiday Home Gašparini se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katrina & Matthew

10

Apartment Katrina & Matthew

Ubytování (Apartmán) Apartment Katrina & Matthew. Apartment Katrina & Matthew se nachází ve městě Brtonigla, 8 km od aquaparku Istralandia, a nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do... Ubytování Apartment Katrina & Matthew se nachází ve městě Gradine Ulica (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Base Apartment

10

Sea Base Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Base Apartment. Offering a terrace and sea view, Sea Base Apartment is situated in Pula, 7 km from Pula Arena and 6 km from Istrian Museum of Contemporary Art. Ubytování Sea Base Apartment se nachází ve městě Kalčeva ulica 22 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Branka

10

Apartment Branka

Ubytování (Apartmán) Apartment Branka. Apartmán Branka se nachází v Labinu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a společný prostor pro posezení. Ubytování Apartment Branka se nachází ve městě Mate Balote 9 A (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Hana

10

Apartman Hana

Ubytování (Apartmán) Apartman Hana. Located 200 metres from Pula Arena in Pula, this air-conditioned apartment features a balcony. The apartment is 500 metres from Gate of Hercules. Ubytování Apartman Hana se nachází ve městě Ulica Alfreda Stiglicha 5 (Chorvatsko - Istrie).

Apartman tutto bene

10

Apartman tutto bene

Ubytování (Apartmán) Apartman tutto bene. Situated in Rovinj, 2.7 km from Cathedral of St. Euphemia in Rovinj and 1 km from Rovinj Marina, Apartman tutto bene offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartman tutto bene se nachází ve městě Vodnjanska ulica 22 (Chorvatsko - Istrie).

Batcave

10

Batcave

Ubytování (Apartmán) Batcave. In the centre of Pula, located within a short distance of Pula Arena and Istrian Museum of Contemporary Art, Batcave offers free WiFi, air conditioning and... Ubytování Batcave se nachází ve městě Scalierova 6 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laura apartment

10

Laura apartment

Ubytování (Apartmán) Laura apartment. Situated in Rovinj, 2.4 km from Cathedral of St. Euphemia in Rovinj and 1. Ubytování Laura apartment se nachází ve městě 10 Zagrebačka ulica (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Orieta

10

Holiday Home Orieta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Orieta. Holiday Home Orieta offers accommodation in Pula. Guests benefit from terrace and a barbecue. Ubytování Holiday Home Orieta se nachází ve městě Paganorska 12 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Sky

10

Blue Sky

Ubytování (Apartmán) Blue Sky. Located in Pula, less than 1 km from Pula Arena, Blue Sky provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Blue Sky se nachází ve městě 14 Dobrilina ulica 3 kat (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Bozzero

10

Casa Bozzero

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Bozzero. Casa Bozzero nabízí klimatizované ubytování v obci Krnica, 32 km od Rabace. Ubytování Casa Bozzero se nachází ve městě 59A (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terra Rossa

10

Terra Rossa

Ubytování (Apartmán) Terra Rossa. Located in Rovinj, 1.3 km from Cathedral of St. Euphemia in Rovinj and 1. Ubytování Terra Rossa se nachází ve městě Duga Ulica 6 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Nikolina

10

Vila Nikolina

Ubytování (Vila) Vila Nikolina. Set in Peroj in the Istria region, Vila Nikolina features a patio and sea views. Ubytování Vila Nikolina se nachází ve městě Peroj 10 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Twin Oaks

10

Twin Oaks

Ubytování (Apartmán) Twin Oaks. Twin Oaks is set in Šišan. The air-conditioned accommodation is 5 km from Medulin, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Twin Oaks se nachází ve městě 46A Ulica Dobran Giordana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Villija

10

Villa Villija

Ubytování (Apartmán) Villa Villija. Villa Villija is located in Premantura and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Villa Villija se nachází ve městě Selo 110b (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Suzy

10

Villa Suzy

Ubytování (Vila) Villa Suzy. Located 11 km from Morosini-Grimani Castle, Villa Suzy is in Svetvinčenat and features a seasonal outdoor swimming pool and a tennis court. Ubytování Villa Suzy se nachází ve městě Paradiz Stancija 112 Jursici (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Village Heaven

10

Village Heaven

Ubytování (Apartmán) Village Heaven. Village Heaven se nachází ve městě Bokordići, 29 km od Puly. Ubytování Village Heaven se nachází ve městě 3 Bokordići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

App Paris 5

10

App Paris 5

Ubytování (Apartmán) App Paris 5. Located in Umag, just 2.6 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine, App Paris 5 provides accommodation with a bar, a terrace and free WiFi. Ubytování App Paris 5 se nachází ve městě Zvonik Umag Epifanio bb (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUMINA

10

LUMINA

Ubytování (Apartmán) LUMINA. Located in the Pula City Centre of Pula, less than 1 km from Pula Arena and a 2-minute walk from Roman Theatre, LUMINA offers free WiFi, a garden and air... Ubytování LUMINA se nachází ve městě 14 Cvečićev uspon (Chorvatsko - Istrie).

Ubytování v městech chorvatské destinace Istrie

Ubytování v městech chorvatské destinace Istrie