Hledat

Ubytování

Istrie

V regionu Istrie (Chorvatsko) máme celkem 25460 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Istrie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pula (3705), Rovinj (2201), Poreč (2030), Medulin (1514), Umag (1036), Fažana (966), Novigrad – Istrie (805), Labin (577), Ližnjan (493), Rabac (458). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Istrie

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Istrie

Punta apartments

10

Punta apartments

Ubytování (Apartmán) Punta apartments. Punta apartments in Umag provides accommodation with free WiFi, less than 1 km from Church of Saint Mary and Saint Peregrine, a 3-minute walk from ACI... Ubytování Punta apartments se nachází ve městě Umag (Chorvatsko - Istrie).

Lovely House LINDI in Poreč

10

Lovely House LINDI in Poreč

Ubytování (Penzion) Lovely House LINDI in Poreč. Lovely House LINDI in Poreč offers air-conditioned rooms in Poreč. Providing a garden, the property is located within 2.5 km of Poreč Main Square. Ubytování Lovely House LINDI in Poreč se nachází ve městě Vrvari (Chorvatsko - Istrie).

Nikolana

10

Nikolana

Ubytování (Apartmán) Nikolana. Set in Medulin in the Istria region, Nikolana has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Nikolana se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie).

Arena Pula Apartment with terrace

10

Arena Pula Apartment with terrace

Ubytování (Apartmán) Arena Pula Apartment with terrace. Situated in Pula, 200 metres from Pula Arena, Arena Pula Apartment with terrace provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Arena Pula Apartment with terrace se nachází ve městě Pula (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Opatija with sea view Sylva

10

Apartment in Opatija with sea view Sylva

Ubytování (Apartmán) Apartment in Opatija with sea view Sylva. Apartment in Opatija with seaview Sylva in Opatija features accommodation with free WiFi, 700 metres from Angiolina Park. Ubytování Apartment in Opatija with sea view Sylva se nachází ve městě Opatija (Chorvatsko - Istrie).

STUDIO APARTMAN ELEVEN

10

STUDIO APARTMAN ELEVEN

Ubytování (Apartmán) STUDIO APARTMAN ELEVEN. STUDIO APARTMAN ELEVEN is situated in Rovinj, 200 metres from Cathedral St. Ubytování STUDIO APARTMAN ELEVEN se nachází ve městě Rovinj (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Mak with free parking

10

Apartment Mak with free parking

Ubytování (Apartmán) Apartment Mak with free parking. Featuring garden views, Apartment Mak with free parking provides accommodation with a balcony and a kettle, around 200 metres from Pula Arena. Ubytování Apartment Mak with free parking se nachází ve městě Pula (Chorvatsko - Istrie).

Villa 9 MANI

10

Villa 9 MANI

Ubytování (Vila) Villa 9 MANI. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa 9 MANI is set in Butkovići. Ubytování Villa 9 MANI se nachází ve městě Butkovići (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Srblin

10

Apartment Srblin

Ubytování (Apartmán) Apartment Srblin. Apartment Srblin se nachází v obci Sveti Petar u Sumi a nabízí ubytování s vlastním stravováním a bezplatným Wi-Fi. Do Portorože je to odtud 42 km. Ubytování Apartment Srblin se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Sole

10

Apartment Sole

Ubytování (Apartmán) Apartment Sole. Located in Pula, 2.6 km from Pula Arena and 1.4 km from Archaeological Museum in Pula, apartment Sole provides air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Apartment Sole se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Love Apartment Rovinj

10

Love Apartment Rovinj

Ubytování (Apartmán) Love Apartment Rovinj. Love Apartment Rovinj has a patio and is set in Rovinj, within just 600 metres of Baluota Beach and 650 metres of Sveti Andrija Beach. Ubytování Love Apartment Rovinj se nachází ve městě Rovinj (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Fuma

10

Apartment Fuma

Ubytování (Apartmán) Apartment Fuma. Apartment Fuma is situated in Marčana and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Fuma se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

RM Luxury villa with pool in Rovinj

10

RM Luxury villa with pool in Rovinj

Ubytování (Vila) RM Luxury villa with pool in Rovinj. RM Luxury villa with pool in Rovinj se nachází v Rovinji a nabízí venkovní bazén a výhled na město. Ubytování RM Luxury villa with pool in Rovinj se nachází ve městě Rovinj (Chorvatsko - Istrie).

Studio apartments in center of Opatija

10

Studio apartments in center of Opatija

Ubytování (Apartmány) Studio apartments in center of Opatija. Studio apartments in center of Opatija se nachází jen pár kroků od pláže Slatina v Opatiji a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Studio apartments in center of Opatija se nachází ve městě Opatija (Chorvatsko - Istrie).

Modern apartment Ana

10

Modern apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Modern apartment Ana. Modern apartment Ana se nachází v Premantuře, jen 1 km od pláže Munte a 1,1 km od pláže Pinižule, a nabízí terasu. Ubytování Modern apartment Ana se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie).

Villa Heaven Green

10

Villa Heaven Green

Ubytování (Vila) Villa Heaven Green. Villa Heaven Green se nachází asi 3,1 km od hradu Pazin a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Heaven Green se nachází ve městě Pazin (Chorvatsko - Istrie).

Villetta Ambrosiana

10

Villetta Ambrosiana

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Ambrosiana. Villetta Ambrosiana se nachází ve městě Vodnjan. 7 km od Puly. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villetta Ambrosiana se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Surya Soul Temple Suite

10

Surya Soul Temple Suite

Ubytování (Apartmán) Surya Soul Temple Suite. Surya Soul Temple Suite se nachází v Pule, v blízkosti pláže Valkane a 2 km od pláže Gortan Cove. Nabízí patio s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování Surya Soul Temple Suite se nachází ve městě Pula (Chorvatsko - Istrie).

SUNSET VALA new beachfront apartment Pjescana Uvala - Medulin - Pula

10

SUNSET VALA new beachfront apartment Pjescana Uvala - Medulin - Pula

Ubytování (Apartmán) SUNSET VALA new beachfront apartment Pjescana Uvala - Medulin - Pula. SUNSET VALA Apartmán Pješčana Uvala - Medulin - Pula se nachází u pláže v obci Pješčana Uvala, necelý 1 km od pláže Histria a 16 minut chůze od pláže... Ubytování SUNSET VALA new beachfront apartment Pjescana Uvala - Medulin - Pula se nachází ve městě Pješčana Uvala (Chorvatsko - Istrie).

Villa Carica

10

Villa Carica

Ubytování (Vila) Villa Carica. Villa Carica se nachází v Krasice a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. 34 km od Rovinje. Ubytování Villa Carica se nachází ve městě Krasica (Chorvatsko - Istrie).

Val di Sole 2

10

Val di Sole 2

Ubytování (Apartmán) Val di Sole 2. Val di Sole 2 se nachází v centru Poreče, 650 metrů od pláže Borik a necelý 1 km od městské pláže. Nabízí klimatizaci. Ubytování Val di Sole 2 se nachází ve městě Poreč (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Motovun

10

Apartment Motovun

Ubytování (Apartmán) Apartment Motovun. Apartment Motovun se nachází v Motovunu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 32 km od Rovinje. Ubytování Apartment Motovun se nachází ve městě Motovun (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Dream Pula - City Centre

10

Apartment Dream Pula - City Centre

Ubytování (Apartmán) Apartment Dream Pula - City Centre. Apartment Dream Pula - City Centre se nachází v Pule, 1,9 km od pláže Valkane a 2 km od pláže Gortan Cove. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Apartment Dream Pula - City Centre se nachází ve městě Pula (Chorvatsko - Istrie).

G&E

10

G&E

Ubytování (Apartmán) G&E. G&E se nachází v Pule, 1,3 km od amfiteátru a 1,4 km od muzea MEMO. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování G&E se nachází ve městě Pula (Chorvatsko - Istrie).

Green City Point Apartment

10

Green City Point Apartment

Ubytování (Apartmán) Green City Point Apartment. Green City Point Apartment se nachází asi 2,6 km od pláže Valsaline a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Green City Point Apartment se nachází ve městě Pula (Chorvatsko - Istrie).

Luxury Mobile Homes Istria - Brioni Pula Glamping

10

Luxury Mobile Homes Istria - Brioni Pula Glamping

Ubytování (Prázdninové domy) Luxury Mobile Homes Istria - Brioni Pula Glamping. Luxury Mobile Homes Istria - Brioni Pula Glamping se nachází 400 metrů od pláže Štinjan a nabízí ubytování, restauraci, bar, zahradu a soukromou pláž. Ubytování Luxury Mobile Homes Istria - Brioni Pula Glamping se nachází ve městě Pula (Chorvatsko - Istrie).

La Pergola

10

La Pergola

Ubytování (Penzion) La Pergola. La Pergola se nachází ve Fažaně, necelý 1 km od pláže Bi Val a 1,9 km od pláže San Lorenzo Fazana. Ubytování La Pergola se nachází ve městě Fažana (Chorvatsko - Istrie).

CASA FERMEGLIA

10

CASA FERMEGLIA

Ubytování (Apartmán) CASA FERMEGLIA. CASA FERMEGLIA se nachází v Roči a nabízí restauraci a terasu. 47 km od Rovinje. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování CASA FERMEGLIA se nachází ve městě Roč (Chorvatsko - Istrie).

Cubic

10

Cubic

Ubytování (Prázdninový dům) Cubic. Cubic se nachází v Peroji, 100 metrů od pláže Peroj a 2,3 km od pláže Badel. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Cubic se nachází ve městě Peroj (Chorvatsko - Istrie).

Penthouse Leonarda with private parking

10

Penthouse Leonarda with private parking

Ubytování (Apartmán) Penthouse Leonarda with private parking. Set in the centre of Pula, 2.9 km from Saccorgiana Beach and 1. Ubytování Penthouse Leonarda with private parking se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Meden

10

Apartment Meden

Ubytování (Apartmán) Apartment Meden. Situated in Galižana in the Istria region, Apartment Meden features a garden. Ubytování Apartment Meden se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Lela

10

Apartman Lela

Ubytování (Apartmán) Apartman Lela. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Apartman Lela features accommodation in Labin with free WiFi and pool views. Ubytování Apartman Lela se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Nikola

10

Apartman Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartman Nikola. Set in Ladrovići in the Istria region, Apartman Nikola has a balcony and garden views. Ubytování Apartman Nikola se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Art House - Rovinj Holiday in Istrien, Kroatien

10

Art House - Rovinj Holiday in Istrien, Kroatien

Ubytování (Vila) Art House - Rovinj Holiday in Istrien, Kroatien. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Art House - Rovinj Holiday in Kroatien features accommodation in Rovinjsko Selo... Ubytování Art House - Rovinj Holiday in Istrien, Kroatien se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Beachfront Apartment Karla

10

Beachfront Apartment Karla

Ubytování (Apartmán) Beachfront Apartment Karla. Apartman Tomi se nachází v obci Mošćenička Draga, 36 km od Rabace. Apartman Tomi stojí 16 km od Opatije, 28 km od Rijeky a 64 km od letiště Rijeka. Ubytování Beachfront Apartment Karla se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Adorma Hum

10

Adorma Hum

Ubytování (Apartmán) Adorma Hum. Set in Hum in the Istria region, Adorma Hum features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 47 km from Rabac. Ubytování Adorma Hum se nachází ve městě Hum (Chorvatsko - Istrie).

Anima Apartments Kanfanar

10

Anima Apartments Kanfanar

Ubytování (Apartmány) Anima Apartments Kanfanar. Located in Kanfanar, 37 km from Pula, Anima Apartments Kanfanar provides a garden and free WiFi. Ubytování Anima Apartments Kanfanar se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Antonija

10

Apartmani Antonija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Antonija. Apartmány Antonija se nachází v obci Vozilići, 44 km od Lovranu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Antonija se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Ferienhaus Bozena Appartment 2

10

Ferienhaus Bozena Appartment 2

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Bozena Appartment 2. Featuring an outdoor swimming pool, barbecue facilities, and a terrace, Ferienhaus Bozena Appartment 2 offers accommodation in Vrsar with free WiFi and... Ubytování Ferienhaus Bozena Appartment 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Rita Jasmin

10

Apartman Rita Jasmin

Ubytování (Apartmán) Apartman Rita Jasmin. Set in Novigrad Istria, 1.4 km from Maestral Beach, Apartman Rita Jasmin offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartman Rita Jasmin se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Nilda II

10

Apartment Nilda II

Ubytování (Penzion) Apartment Nilda II. Located in Poreč, within 6 km of The Euphrasian Basilica and 6 km of Poreč Main Square, Apartment Nilda No. Ubytování Apartment Nilda II se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Monfiorenzo 1551

10

Apartment Monfiorenzo 1551

Ubytování (Apartmán) Apartment Monfiorenzo 1551. Featuring garden views, Apartment Monfiorenzo 1551 provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.8 km from Sveti Andrija Beach. Ubytování Apartment Monfiorenzo 1551 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Meri

10

Apartment Meri

Ubytování (Apartmán) Apartment Meri. Situated in Ičići, 150 metres from Ičići Beach and 550 metres from Ika Beach, Apartment Meri offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Meri se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Mirella

10

Apartment Mirella

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirella. Boasting sea views, Apartment Mirella features accommodation with a balcony and a kettle, around 100 metres from Rabac Ferry Port. Ubytování Apartment Mirella se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Mona

10

Apartment Mona

Ubytování (Apartmán) Apartment Mona. Situated in Rovinj, less than 1 km from Mulini Beach and a 15-minute walk from Lone Beach, Apartment Mona features air-conditioned accommodation with a... Ubytování Apartment Mona se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Falu

10

Apartment Falu

Ubytování (Apartmán) Apartment Falu. Apartment Falu is located in Štinjan and offers free bikes. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Falu se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Casa Sole

10

Casa Sole

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sole. Casa Sole, a property with a garden and a terrace, is located in Rovinj, 8 km from Rovinj Marina, 8 km from Balbi Arch, as well as 8 km from Rovinj Market. Ubytování Casa Sole se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Ubytování v městech chorvatské destinace Istrie

Ubytování v městech chorvatské destinace Istrie

Ubytování v chorvatském regionu Istrie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 25460 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Istrie.

Pro chorvatskou destinaci Istrie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pula (3705), Rovinj (2201), Poreč (2030), Medulin (1514), Umag (1036), Fažana (966), Novigrad – Istrie (805), Labin (577), Ližnjan (493), Rabac (458). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Istrie máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Punta apartments (10*), Love Apartment Rovinj (10*), Arena Pula Apartment with terrace (10*), Lovely House LINDI in Poreč (10*), Apartment in Opatija with sea view Sylva (10*), STUDIO APARTMAN ELEVEN (10*), Penthouse Leonarda with private parking (10*), Art House - Rovinj Holiday in Istrien, Kroatien (10*), Ferienhaus Bozena Appartment 2 (10*), Apartment Nino (10*).

Region Istrie může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.