Hledat

Ubytování

Istrie

V regionu Istrie (Chorvatsko) máme celkem 25460 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Istrie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pula (3705), Rovinj (2201), Poreč (2030), Medulin (1514), Umag (1036), Fažana (966), Novigrad – Istrie (805), Labin (577), Ližnjan (493), Rabac (458). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Istrie

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Istrie

Love Apartment Rovinj

10

Love Apartment Rovinj

Ubytování (Apartmán) Love Apartment Rovinj. Love Apartment Rovinj has a patio and is set in Rovinj, within just 600 metres of Baluota Beach and 650 metres of Sveti Andrija Beach. Ubytování Love Apartment Rovinj se nachází ve městě Rovinj (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Leonarda with private parking

10

Penthouse Leonarda with private parking

Ubytování (Apartmán) Penthouse Leonarda with private parking. Set in the centre of Pula, 2.9 km from Saccorgiana Beach and 1. Ubytování Penthouse Leonarda with private parking se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art House - Rovinj Holiday in Istrien, Kroatien

10

Art House - Rovinj Holiday in Istrien, Kroatien

Ubytování (Vila) Art House - Rovinj Holiday in Istrien, Kroatien. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Art House - Rovinj Holiday in Kroatien features accommodation in Rovinjsko Selo... Ubytování Art House - Rovinj Holiday in Istrien, Kroatien se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bozena Appartment 2

10

Ferienhaus Bozena Appartment 2

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Bozena Appartment 2. Featuring an outdoor swimming pool, barbecue facilities, and a terrace, Ferienhaus Bozena Appartment 2 offers accommodation in Vrsar with free WiFi and... Ubytování Ferienhaus Bozena Appartment 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nino

10

Apartment Nino

Ubytování (Apartmán) Apartment Nino. Boasting garden views, Apartment Nino features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.4 km from Croatian Walk of Fame. Ubytování Apartment Nino se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Nikola

10

Apartman Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartman Nikola. Set in Ladrovići in the Istria region, Apartman Nikola has a balcony and garden views. Ubytování Apartman Nikola se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fuma

10

Apartment Fuma

Ubytování (Apartmán) Apartment Fuma. Apartment Fuma is situated in Marčana and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Fuma se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Meden

10

Apartment Meden

Ubytování (Apartmán) Apartment Meden. Situated in Galižana in the Istria region, Apartment Meden features a garden. Ubytování Apartment Meden se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lela

10

Apartman Lela

Ubytování (Apartmán) Apartman Lela. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Apartman Lela features accommodation in Labin with free WiFi and pool views. Ubytování Apartman Lela se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachfront Apartment Karla

10

Beachfront Apartment Karla

Ubytování (Apartmán) Beachfront Apartment Karla. Apartman Tomi se nachází v obci Mošćenička Draga, 36 km od Rabace. Apartman Tomi stojí 16 km od Opatije, 28 km od Rijeky a 64 km od letiště Rijeka. Ubytování Beachfront Apartment Karla se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Srblin

10

Apartment Srblin

Ubytování (Apartmán) Apartment Srblin. Apartment Srblin se nachází v obci Sveti Petar u Sumi a nabízí ubytování s vlastním stravováním a bezplatným Wi-Fi. Do Portorože je to odtud 42 km. Ubytování Apartment Srblin se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sole

10

Apartment Sole

Ubytování (Apartmán) Apartment Sole. Located in Pula, 2.6 km from Pula Arena and 1.4 km from Archaeological Museum in Pula, apartment Sole provides air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Apartment Sole se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ane

10

Apartment Ane

Ubytování (Apartmán) Apartment Ane. Offering free WiFi and garden views, Apartment Ane is an accommodation set in Bale. The air-conditioned accommodation is 28 km from Pula. Ubytování Apartment Ane se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adrija

10

Apartment Adrija

Ubytování (Apartmán) Apartment Adrija. Located in Opatija, 0.5 km from Croatian Walk of Fame and 0. Ubytování Apartment Adrija se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Danijela

10

Studio apartman Danijela

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Danijela. Situated in Pula, 2.8 km from Valkane Beach, 400 metres from Pula Arena and 500 metres from MEMO Museum, Studio apartman Danijela features accommodation... Ubytování Studio apartman Danijela se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pula Citybreak

10

Pula Citybreak

Ubytování (Apartmán) Pula Citybreak. Apartmán s možností vlastního stravování Pula Citybreak se nachází v centru města Pula, 300 metrů od místního fóra a 600 metrů od známého římského... Ubytování Pula Citybreak se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nada Holiday Home

10

Nada Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Nada Holiday Home. Featuring garden views, Nada Holiday Home offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 6 km from Pula Arena. Ubytování Nada Holiday Home se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Old Town

10

Old Town

Ubytování (Apartmán) Old Town. Old Town se nachází v centru Puly, 2 km od pláže Valkane, 2,2 km od pláže Gortan Cove Pula a 2,4 km od pláže Valsaline. Ubytování Old Town se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porta Aurea Centar

10

Porta Aurea Centar

Ubytování (Apartmán) Porta Aurea Centar. In the centre of Pula, located within a short distance of Pula Arena and MEMO Museum, Porta Aurea Centar offers free WiFi, air conditioning and household... Ubytování Porta Aurea Centar se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Polai Boutique Apartment

10

Polai Boutique Apartment

Ubytování (Apartmán) Polai Boutique Apartment. Situated within the Pula City Centre district in Pula, Polai Boutique Apartment has air conditioning, a terrace, and city views. Ubytování Polai Boutique Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marinac Maslina

10

Villa Marinac Maslina

Ubytování (Vila) Villa Marinac Maslina. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Marinac Maslina is located in Sveti Lovreč Pazenatički. Ubytování Villa Marinac Maslina se nachází ve městě Sveti Lovreč Pazenatički (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ventana

10

Villa Ventana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ventana. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Ventana is set in Lovran. Ubytování Villa Ventana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Villa Stanzia Cocci

10

Villa Stanzia Cocci

Ubytování (Vila) Villa Stanzia Cocci. Set on a secluded countryside location, Villa Stanzia Cocci is an authentic Istrian stone house located on a large estate and surrounded by olive groves,... Ubytování Villa Stanzia Cocci se nachází ve městě Brtonigla (Chorvatsko - Istrie).

Villa Erica

10

Villa Erica

Ubytování (Vila) Villa Erica. Situated in Pula, within 3.4 km of Pula Arena and 3. Ubytování Villa Erica se nachází ve městě Pula (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Sole

10

Casa Sole

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sole. Casa Sole, a property with a garden and a terrace, is located in Rovinj, 8 km from Rovinj Marina, 8 km from Balbi Arch, as well as 8 km from Rovinj Market. Ubytování Casa Sole se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

App Deja

10

App Deja

Ubytování (Apartmán) App Deja. Located in Pula, 2.5 km from Valsaline Beach and 2.6 km from Gortan Cove Beach Pula, App Deja provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování App Deja se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Falu

10

Apartment Falu

Ubytování (Apartmán) Apartment Falu. Apartment Falu is located in Štinjan and offers free bikes. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Falu se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jolanda.1

10

Apartment Jolanda.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Jolanda.1. Located in Medulin, 2 km from Munte Beach and less than 1 km from Vižula Archaeological Site, Apartment Jolanda. Ubytování Apartment Jolanda.1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rogic Apartment

10

Rogic Apartment

Ubytování (Apartmán) Rogic Apartment. Situated in Lovran, within 200 metres of Kvarner Beach and less than 1 km of Lovran Old Town, Rogic Apartment offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Rogic Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fazana 7153b

10

Apartment Fazana 7153b

Ubytování (Apartmán) Apartment Fazana 7153b. Apartment Fazana 7153b offers accommodation in Fažana, 1.9 km from Brijuni National Park. Ubytování Apartment Fazana 7153b se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gold - Pula City Center

10

Apartment Gold - Pula City Center

Ubytování (Apartmán) Apartment Gold - Pula City Center. Offering free WiFi and city views, Apartment Gold - Pula City Center is an accommodation situated in Pula, just less than 1 km from Pula Arena and an... Ubytování Apartment Gold - Pula City Center se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Small house Tia with pool

10

Small house Tia with pool

Ubytování (Apartmán) Small house Tia with pool. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Small house Tia with pool is set in Pula. Ubytování Small house Tia with pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

sky

10

sky

Ubytování (Apartmán) sky. Boasting sea views, sky features accommodation with a patio and a kettle, around 400 metres from Valsaline Beach. Ubytování sky se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantic studio apartment

10

Romantic studio apartment

Ubytování (Apartmán) Romantic studio apartment. Romantic studio apartment nabízí klimatizované ubytování v městečku Lovran, 100 metrů od historického centra a od promenády Lovran Lungomare. Ubytování Romantic studio apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa San Vincenti

10

Villa San Vincenti

Ubytování (Vila) Villa San Vincenti. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa San Vincenti is situated in Svetvinčenat. Ubytování Villa San Vincenti se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Fazana

10

Two-Bedroom Apartment in Fazana

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Fazana. Tento apartmán se 2 ložnicemi a kuchyní se nachází ve Fažaně, 5 km od národního parku Brijuni. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Fazana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adorma Hum

10

Adorma Hum

Ubytování (Apartmán) Adorma Hum. Set in Hum in the Istria region, Adorma Hum features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 47 km from Rabac. Ubytování Adorma Hum se nachází ve městě Hum (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Rita Jasmin

10

Apartman Rita Jasmin

Ubytování (Apartmán) Apartman Rita Jasmin. Set in Novigrad Istria, 1.4 km from Maestral Beach, Apartman Rita Jasmin offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartman Rita Jasmin se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Meri

10

Apartment Meri

Ubytování (Apartmán) Apartment Meri. Situated in Ičići, 150 metres from Ičići Beach and 550 metres from Ika Beach, Apartment Meri offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Meri se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mona

10

Apartment Mona

Ubytování (Apartmán) Apartment Mona. Situated in Rovinj, less than 1 km from Mulini Beach and a 15-minute walk from Lone Beach, Apartment Mona features air-conditioned accommodation with a... Ubytování Apartment Mona se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anima Apartments Kanfanar

10

Anima Apartments Kanfanar

Ubytování (Apartmány) Anima Apartments Kanfanar. Located in Kanfanar, 37 km from Pula, Anima Apartments Kanfanar provides a garden and free WiFi. Ubytování Anima Apartments Kanfanar se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Antonija

10

Apartmani Antonija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Antonija. Apartmány Antonija se nachází v obci Vozilići, 44 km od Lovranu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Antonija se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Monfiorenzo 1551

10

Apartment Monfiorenzo 1551

Ubytování (Apartmán) Apartment Monfiorenzo 1551. Featuring garden views, Apartment Monfiorenzo 1551 provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.8 km from Sveti Andrija Beach. Ubytování Apartment Monfiorenzo 1551 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN DORA OPATIJA

10

APARTMAN DORA OPATIJA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN DORA OPATIJA. APARTMAN DORA OPATIJA se nachází přibližně 400 metrů od pláže Tomaševac a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a na moře, rychlovarnou konvicí,... Ubytování APARTMAN DORA OPATIJA se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nilda II

10

Apartment Nilda II

Ubytování (Penzion) Apartment Nilda II. Located in Poreč, within 6 km of The Euphrasian Basilica and 6 km of Poreč Main Square, Apartment Nilda No. Ubytování Apartment Nilda II se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mirella

10

Apartment Mirella

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirella. Boasting sea views, Apartment Mirella features accommodation with a balcony and a kettle, around 100 metres from Rabac Ferry Port. Ubytování Apartment Mirella se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Villa More

10

Holiday Home Villa More

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Villa More. Boasting a garden, private pool and sea views, Holiday Home Villa More is situated in Lovran. Ubytování Holiday Home Villa More se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Belveder Motovun with heated pool

10

Holiday Home Belveder Motovun with heated pool

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Belveder Motovun with heated pool. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home Belveder Motovun with heated pool is situated in Livade. Ubytování Holiday Home Belveder Motovun with heated pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Tesser with Pool

10

Holiday House Tesser with Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Tesser with Pool. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Holiday House Tesser with Pool is set in Galižana. Ubytování Holiday House Tesser with Pool se nachází ve městě Galižana (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lavender - City Room with free parking

10

Lavender - City Room with free parking

Ubytování (Penzion) Lavender - City Room with free parking. Lavender Room is set in Pula, 800 metres from Pula Arena and 400 metres from Archaeological Museum in Pula. Free WiFi is provided in the property. Ubytování Lavender - City Room with free parking se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Lovran with Sea View II

10

Holiday Home Lovran with Sea View II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lovran with Sea View II. Located in Lovran and only 1.1 km from Kvarner Beach, Holiday Home Lovran with Sea View II provides accommodation with sea views, free WiFi and free... Ubytování Holiday Home Lovran with Sea View II se nachází ve městě Lovran (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Istrie

Ubytování v městech chorvatské destinace Istrie

Ubytování v chorvatském regionu Istrie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 25460 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Istrie.

Pro chorvatskou destinaci Istrie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pula (3705), Rovinj (2201), Poreč (2030), Medulin (1514), Umag (1036), Fažana (966), Novigrad – Istrie (805), Labin (577), Ližnjan (493), Rabac (458). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Istrie máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Punta apartments (10*), Love Apartment Rovinj (10*), Arena Pula Apartment with terrace (10*), Lovely House LINDI in Poreč (10*), Apartment in Opatija with sea view Sylva (10*), STUDIO APARTMAN ELEVEN (10*), Penthouse Leonarda with private parking (10*), Art House - Rovinj Holiday in Istrien, Kroatien (10*), Ferienhaus Bozena Appartment 2 (10*), Apartment Nino (10*).

Region Istrie může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.