Hledat

Ubytování

Ubytování město Rabac

Ve chorvatském městě Rabac (Chorvatsko) máme celkem 458 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Rabac

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Rabac

Apartment Mirella

10

Apartment Mirella

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirella. Boasting sea views, Apartment Mirella features accommodation with a balcony and a kettle, around 100 metres from Rabac Ferry Port. Ubytování Apartment Mirella se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lady M

10

Apartments Lady M

Ubytování (Apartmány) Apartments Lady M. Apartments Lady M features sea views, free WiFi and free private parking, located in Rabac, 1.8 km from Šeničina Beach. Ubytování Apartments Lady M se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MarVista with Beautiful Sea View 2+2

10

Apartment MarVista with Beautiful Sea View 2+2

Ubytování (Apartmán) Apartment MarVista with Beautiful Sea View 2+2. Apartment MarVista with Beautiful Sea View 2+2 Nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, méně než 1 km od pláže St. Ubytování Apartment MarVista with Beautiful Sea View 2+2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rabac 177S

10

Ferienwohnung Rabac 177S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rabac 177S. Situated in Rabac, 500 metres from Maslinica Beach and less than 1 km from St. Ubytování Ferienwohnung Rabac 177S se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Boris (RAC160)

10

Apartment Boris (RAC160)

Ubytování (Apartmán) Apartment Boris (RAC160). Located in Raša in the Istria region, Apartment Boris (RAC160) has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Boris (RAC160) se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Allegro

9,9

Allegro

Ubytování (Apartmán) Allegro. Allegro se nachází v Rabaci, v blízkosti pláže St.Andrea a 700 metrů od pláže Lanterna. Ubytování Allegro se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment More 22

9,9

Apartment More 22

Ubytování (Apartmán) Apartment More 22. Apartmán More 22 se nachází ve městě Rabac, 50 metrů od pláže Maslinica a necelý 1 km od pláže St. Andrea. Ubytování Apartment More 22 se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ana Apartment

9,9

Ana Apartment

Ubytování (Apartmán) Ana Apartment. Ana Apartment offers accommodation in Rabac, 300 metres from Rabac Bus Stop. The property features views of the sea and is 400 metres from the beach. Ubytování Ana Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carli

9,8

Carli

Ubytování (Apartmán) Carli. Boasting garden views, Carli features accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from St.Andrea Beach. Ubytování Carli se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katarina

9,8

Katarina

Ubytování (Apartmán) Katarina. Apartmán Katarina se nachází v Rabacu, kousek od pláže Sv. Ubytování Katarina se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartment More

9,8

Studio apartment More

Ubytování (Apartmán) Studio apartment More. Studiový apartmán More je klimatizovaný apartmán s výhledem do zahrady a na moře a Wi-Fi zdarma situovaný v Rabacu, 100 metrů od pláže Maslinica, necelý 1... Ubytování Studio apartment More se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bojan

9,8

Apartment Bojan

Ubytování (Apartmán) Apartment Bojan. Apartment Bojan se nachází v Rabacu, 500 metrů od pláže Maslinica a necelý 1 km od pláže St. Ubytování Apartment Bojan se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonja

9,8

Apartment Sonja

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonja. Apartment Sonja se nachází asi 1,1 km od pláže Girandella a 650 metrů od pláže Maslinica, a nabízí výhled na moře, balkon, rychlovarnou konvici,... Ubytování Apartment Sonja se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mareblu

9,7

Apartments Mareblu

Ubytování (Apartmány) Apartments Mareblu. V roce 2012 zrekonstruovaný hotel Apartments Mareblu se nachází v zelené části letoviska Rabac, 900 metrů od oblázkové pláže, a nabízí zdarma dostupné... Ubytování Apartments Mareblu se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Rabac, Labin - 7688

9,7

Apartments with a parking space Rabac, Labin - 7688

Ubytování (Apartmán) Apartments with a parking space Rabac, Labin - 7688. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Rabac, 300 metrů od autobusové zastávky a 600 metrů od pláže Girandella. Ubytování Apartments with a parking space Rabac, Labin - 7688 se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

4 persons app with great sea view,AC,WiFi

9,7

4 persons app with great sea view,AC,WiFi

Ubytování (Apartmán) 4 persons app with great sea view,AC,WiFi. Located in Rabac, 1.4 km from Šeničina Beach and 400 metres from Rabac Bus Stop, 4 persons app with great sea view, AC,WiFi provides accommodation with... Ubytování 4 persons app with great sea view,AC,WiFi se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jadranka

9,7

Apartman Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartman Jadranka. Apartman Jadranka se nachází v Rabaci, 600 metrů od pláže Maslinica, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Jadranka se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ArtApArt D

9,7

ArtApArt D

Ubytování (Apartmán) ArtApArt D. Situated in Rabac, 500 metres from Maslinica Beach and 1.1 km from St.Andrea Beach, ArtApArt D offers a garden and air conditioning. Ubytování ArtApArt D se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rabac

9,7

Apartment Rabac

Ubytování (Apartmán) Apartment Rabac. Apartmán Rabac se nachází 600 metrů od pláže Maslinica a nabízí ubytování s výhledem na moře, balkonem a rychlovarnou konvicí. Ubytování Apartment Rabac se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LuAn

9,7

LuAn

Ubytování (Apartmán) LuAn. LuAn se nachází na ostrově Rabac a nabízí klimatizované ubytování s patiem. Ubytování LuAn se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lemon

9,7

Apartment Lemon

Ubytování (Apartmán) Apartment Lemon. Apartmán Lemon se nachází v městečku Rabac, 100 metrů od místního přístaviště a 300 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartment Lemon se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Layla with sea view in heart of Rabac

9,7

Apartment Layla with sea view in heart of Rabac

Ubytování (Apartmán) Apartment Layla with sea view in heart of Rabac. Apartment Layla with sea view in heart of Rabac se nachází v letovisku Rabac, pouhých 100 metrů od přístavu trajektů a 200 metrů od autobusové zastávky... Ubytování Apartment Layla with sea view in heart of Rabac se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vista

9,7

Apartment Vista

Ubytování (Apartmán) Apartment Vista. Boasting a terrace with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Vista can be found in Rabac, close to St. Ubytování Apartment Vista se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blue Pearl

9,7

Apartment Blue Pearl

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Pearl. Set in Rabac, 300 metres from Rabac Bus Stop and less than 1 km from Rabac Ferry Port, Apartment Blue Pearl offers air-conditioned accommodation with a... Ubytování Apartment Blue Pearl se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Adriatic

9,7

Adriatic

Ubytování (Apartmán) Adriatic. Offering free WiFi and free private parking, Adriatic is located in Rabac, within just 550 metres of Maslinica Beach. Ubytování Adriatic se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dora

9,6

Apartment Dora

Ubytování (Apartmán) Apartment Dora. Situated in Rabac, 1.7 km from Šeničina Beach and 200 metres from Rabac Bus Stop, Apartment Dora features air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytování Apartment Dora se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucy

9,6

Lucy

Ubytování (Apartmán) Lucy. Apartmán Lucy se nachází na pobřeží asi 300 metrů od pláže Maslinica, a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou, kávovarem, balkonem a bezplatným... Ubytování Lucy se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dunja

9,6

Apartments Dunja

Ubytování (Apartmány) Apartments Dunja. Apartmány Dunja se nachází v Rabacu, 400 metrů od autobusové zastávky a necelý 1 km od místního přístaviště trajektů. Ubytování Apartments Dunja se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nela Apartment

9,6

Nela Apartment

Ubytování (Apartmán) Nela Apartment. Apartmán Nela se nachází ve vesnici Rabac, 150 metrů od pláže Maslinica a necelý 1 km od pláže St. Andrea. Ubytování Nela Apartment se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stella

9,6

Apartment Stella

Ubytování (Apartmán) Apartment Stella. Apartmán Stella se nachází ve městě Rabac, 100 metrů od místního přístaviště trajektů, a nabízí terasu s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a gril zdarma. Ubytování Apartment Stella se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Istra Fortuna

9,6

Luxury Apartments Istra Fortuna

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Istra Fortuna. Luxusní apartmány Istra Fortuna se nacházejí v Rabacu, 500 metrů od přístaviště trajektů. Ubytování Luxury Apartments Istra Fortuna se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Mare e Monti

9,6

Guest House Mare e Monti

Ubytování (Penzion) Guest House Mare e Monti. Penzio Mare e Monti se nachází v letovisku Rabac, přibližně 1 km od centra města. Ubytování Guest House Mare e Monti se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rosana

9,6

Apartment Rosana

Ubytování (Apartmány) Apartment Rosana. Apartment Rosana se nachází 2,8 km od aquaparku Rabac a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartment Rosana se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Santaleza 1093

9,6

Apartments Santaleza 1093

Ubytování (Apartmány) Apartments Santaleza 1093. Apartments Santaleza 1093 se nachází v obci Rabac, 100 metrů od autobusové zastávky. Nabízí výhled na moře, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Santaleza 1093 se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Mia

9,6

Studio Apartment Mia

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Mia. Boasting a balcony with sea views, a garden and a terrace, Studio Apartment Mia can be found in Rabac, close to St. Ubytování Studio Apartment Mia se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Venera

9,6

Apartments Villa Venera

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Venera. Apartmány Villa Venera se nachází ve velkém soukromém lesoparku, 2 km od centra města Labin a rabacské pláže, a nabízí venkovní bazén, posilovnu, saunu a... Ubytování Apartments Villa Venera se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kos

9,6

Apartments Kos

Ubytování (Apartmány) Apartments Kos. Apartmány Kos se nacházejí v Rabacu, 100 metrů od autobusové zastávky a 200 metrů od přístavu. Ubytování Apartments Kos se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cami -Stylish apartment with a beautiful seaview

9,6

Apartment Cami -Stylish apartment with a beautiful seaview

Ubytování (Apartmán) Apartment Cami -Stylish apartment with a beautiful seaview. Apartment Cami se nachází ve vesnici Rabac, pouhých 650 metrů od pláže Maslinica a 1,8 km od místní autobusové zastávky. Ubytování Apartment Cami -Stylish apartment with a beautiful seaview se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Panorama

9,5

Apartment Panorama

Ubytování (Apartmán) Apartment Panorama. Apartment Panorama se nachází v Rabaci, 500 metrů od pláže Maslinica a 600 metrů od pláže St. Ubytování Apartment Panorama se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Eda with a sea view

9,5

Apartment Eda with a sea view

Ubytování (Apartmán) Apartment Eda with a sea view. Apartmán Eda s výhledem na moře se nachází v Rabacu, 200 metrů od autobusové zastávky a 5 minut pěšky od přístaviště trajektů. Ubytování Apartment Eda with a sea view se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Park Hill Residences

9,5

Park Hill Residences

Ubytování (Apartmány) Park Hill Residences. Park Hill Residences se nachází ve vesnici Rabac, 200 metrů od přístaviště trajektů a 500 metrů od autobusové zastávky. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Park Hill Residences se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rabac 7410b

9,5

Apartment Rabac 7410b

Ubytování (Apartmán) Apartment Rabac 7410b. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Rabac 7410b is set in Rabac, just 550 metres from Maslinica Beach. Ubytování Apartment Rabac 7410b se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Calista

9,5

Apartment Calista

Ubytování (Apartmán) Apartment Calista. Apartment Opatijska1 **** nabízí ubytování s výhledem na moře v obci Rabac, 800 metrů od autobusové zastávky a 6 minut pěšky od přístaviště trajektů. Ubytování Apartment Calista se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little paradise

9,5

Little paradise

Ubytování (Apartmány) Little paradise. Little paradise se nachází ve vesnici Rabac, nedaleko pláží Maslinica a St. Andrea. Ubytování Little paradise se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vanilla I with beautiful Seaview

9,5

Apartment Vanilla I with beautiful Seaview

Ubytování (Apartmán) Apartment Vanilla I with beautiful Seaview. Apartment Vanilla I se nachází v Rabaci, 550 metrů od pláže Maslinica a 800 metrů od pláže St.Andrea, a nabízí ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování Apartment Vanilla I with beautiful Seaview se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Silmare

9,5

Apartments Silmare

Ubytování (Apartmány) Apartments Silmare. Offering free Wi-Fi and free parking, Apartments Silmare in Rabac were fully renovated in 2015. Ubytování Apartments Silmare se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel Adoral

9,5

Boutique Hotel Adoral

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Adoral. Stylový, elegantní Adoral Hotel se světlými interiéry se nachází ve městě Rabac a nabízí skvěle vybavené pokoje a apartmá s nádherným výhledem na moře. Ubytování Boutique Hotel Adoral se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa M Rabac

9,5

Casa M Rabac

Ubytování (Apartmány) Casa M Rabac. Casa M Rabac se nachází v letovisku Rabac, 900 metrů od jeho centra a 1,5 km od pláže Girandella, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Casa M Rabac se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pet friendly Apartments Licul

9,4

Pet friendly Apartments Licul

Ubytování (Apartmány) Pet friendly Apartments Licul. Apartments Licul se nachází ve městě Rabac, 200 metrů od autobusové zastávky Rabac, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Pet friendly Apartments Licul se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Alice 1007

9,4

Guest House Alice 1007

Ubytování (Penzion) Guest House Alice 1007. Nekuřácké ubytování Guest House Alice 1007 se nachází v Rabacu, 350 metrů od pláže Maslinica a 300 metrů od autobusové zastávky Rabac. Ubytování Guest House Alice 1007 se nachází ve městě Rabac (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Loretta with Sea View

9,4

Apartments Loretta with Sea View

Ubytování (Apartmány) Apartments Loretta with Sea View. Apartments Loretta with Sea View se nachází v Rabacu, 450 metrů od pláže Maslinica, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartments Loretta with Sea View se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Rabac

Město Rabac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 458 hotelů a ubytování v chorvatském městě Rabac.