Hledat

Ubytování

Pag

Na chorvatském ostrově Pag máme celkem 4284 hotelů a ubytování.

Pro chorvatský ostrov Pag doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1754), Pag (788), Povljana (322), Zubovići (284), Mandre (191), Metajna (176), Kolan (172), Stara Novalja (170), Kustići (106), Lun (102). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Pag

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Pag

Apartmani Lucija

10

Apartmani Lucija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lucija. Situated in Mandre in the Pag Island region and Lanterna Beach reachable within 1 km, Apartmani Lucija features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Anloma Lorainne

10

Apartmani Anloma Lorainne

Ubytování (Apartmán) Apartmani Anloma Lorainne. Boasting a patio with sea views, a garden and a terrace, Apartmani Anloma Lorainne can be found in Povljana, close to Perilo Beach and 750 metres from... Ubytování Apartmani Anloma Lorainne se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment SUN

10

Apartment SUN

Ubytování (Apartmán) Apartment SUN. Apartment SUN se nachází v Mandre, jen pár kroků od západní části pláže Mandre a 300 metrů od pláže Lanterna. Ubytování Apartment SUN se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment GARDEN

10

Apartment GARDEN

Ubytování (Apartmán) Apartment GARDEN. Situated in Mandre, 200 metres from Lanterna Beach, Apartment GARDEN features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour... Ubytování Apartment GARDEN se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vanilla

10

Apartment Vanilla

Ubytování (Apartmán) Apartment Vanilla. Situated in Borovići, Apartment Vanilla features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden and sea views. Ubytování Apartment Vanilla se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Giovanni Apartments Family Resort

10

Giovanni Apartments Family Resort

Ubytování (Aparthotel) Giovanni Apartments Family Resort. Set in Mandre, Giovanni Apartments Family Resort offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Giovanni Apartments Family Resort se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Pipula

10

Apartmani Pipula

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pipula. Apartmani Pipula se nachází necelý 1 km od pláže Ručica. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Pipula se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pepi

10

Apartment Pepi

Ubytování (Apartmán) Apartment Pepi. Apartmán Pepi se nachází v Povljaně, 300 metrů od pláže Perilo a 600 metrů od pláže Livade i Obatnice, a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a zahradu s... Ubytování Apartment Pepi se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rina

10

Apartment Rina

Ubytování (Apartmán) Apartment Rina. Apartment Rina nabízí ubytování se zahradou v Povljaně, pouhých 750 metrů od pláže Livade i Obatnice a 1,1 km od pláže Mali Dubrovnik. Ubytování Apartment Rina se nachází ve městě Povljana (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salt & Stone Villa

10

Salt & Stone Villa

Ubytování (Apartmán) Salt & Stone Villa. Salt & Salt Villa se nachází v Pagu, 200 metrů od pláže Bošana a 600 metrů od pláže Rozin Bok. Ubytování Salt & Stone Villa se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

vila H.A.J.

10

vila H.A.J.

Ubytování (Apartmán) vila H.A.J.. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, vila H.A.J. Is set in Košljun. Ubytování vila H.A.J. se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vesna Pag

10

Apartman Vesna Pag

Ubytování (Apartmán) Apartman Vesna Pag. Featuring a garden, Apartmani Vesna Pag provides accommodation in Pag with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Vesna Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Subašić

10

Apartmani Subašić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Subašić. Apartmani Subašić se nachází v Pagu na ostrově Pag, 250 metrů od pláže Bašaca. Ubytování Apartmani Subašić se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN GALA 3

10

APARTMAN GALA 3

Ubytování (Apartmán) APARTMAN GALA 3. APARTMAN GALA 3 is located in Pag and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování APARTMAN GALA 3 se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytování (Apartmán) Adriatic House. Located in Novalja in the Pag Island region, Adriatic House features a balcony and garden views. Ubytování Adriatic House se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Petra

10

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Petra is situated in Novalja. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile homes Ante Mali

10

Mobile homes Ante Mali

Ubytování (Kemp) Mobile homes Ante Mali. Providing garden views, Mobile homes Ante Mali in Kolan provides accommodation, a restaurant, a fitness centre, a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Mobile homes Ante Mali se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yellow House Experience

10

Yellow House Experience

Ubytování (Aparthotel) Yellow House Experience. Providing garden views, Yellow House Experience in Pag provides accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Yellow House Experience se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

10

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi. Luxusní apartmán SUNSET s bazénem a vířivkou se nachází v Novalji. Nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na moře. Sídlí v budově z roku 2018. Ubytování Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytování (Apartmán) Adriatic House. Set less than 1 km from Gaj Beach, a 12-minute walk from Lokunje Beach and 1 km from Babe Beach, Adriatic House offers accommodation situated in Novalja. Ubytování Adriatic House se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Elenor

10

Apartments Elenor

Ubytování (Apartmány) Apartments Elenor. Offering a garden and barbecue, Apartments Elenor is located in Mandre. Zadar is 48 km away. All units feature a seating area. Ubytování Apartments Elenor se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

After All

10

After All

Ubytování (Apartmán) After All. Featuring free WiFi, After All is 300 m from the beach front. This self-catered apartment features a private pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování After All se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bevanda

10

Villa Bevanda

Ubytování (Vila) Villa Bevanda. Featuring pool views, Villa Bevanda offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.3 km from Mihovilje Beach. Ubytování Villa Bevanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Melody Novalja

10

Villa Melody Novalja

Ubytování (Vila) Villa Melody Novalja. Samostatná Vila Melody Novalja se nachází v Novalji, 43 km od Bašky, a nabízí zahradu se sezónním venkovním bazénem, vlastní bezplatné parkoviště a Wi-Fi... Ubytování Villa Melody Novalja se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Bozi, luxury apartment by the beach for 8

10

Bozi, luxury apartment by the beach for 8

Ubytování (Apartmán) Bozi, luxury apartment by the beach for 8. Bozi, luxury apartment by the beach for 8 is a beachfront property situated in Mandre, 200 metres from Lokva East Beach and 250 metres from Mandre West... Ubytování Bozi, luxury apartment by the beach for 8 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kristal Paris Apartments

10

Kristal Paris Apartments

Ubytování (Apartmány) Kristal Paris Apartments. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden as well as barbecue facilities, Kristal Paris Apartments is located in Novalja, within 2 km of Čatare... Ubytování Kristal Paris Apartments se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ferdinanda

9,9

Apartmani Ferdinanda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ferdinanda. Apartmani Ferdinanda se nachází v Kustići a nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyň ve všech pokojích. Ubytování Apartmani Ferdinanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285

9,9

Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285. Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 se nachází v Lunu na ostrově Pag a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivana, Zubovici

9,9

Apartments Ivana, Zubovici

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivana, Zubovici. Situated in Zubovići in the Pag Island region and Zubovići Beach reachable within 150 metres, Apartments Ivana, Zubovici features accommodation with free... Ubytování Apartments Ivana, Zubovici se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments FILY

9,9

Apartments FILY

Ubytování (Apartmány) Apartments FILY. Set in Novalja, 29 km from Pag, Apartments FILY offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartments FILY se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rest House Marija

9,9

Rest House Marija

Ubytování (Prázdninový dům) Rest House Marija. Rest House Marija se nachází v Pagu, 200 metrů od pláže Tartanovo a 1,4 km od pláže Bašaca, a nabízí ubytování u pláže, zahradu, klimatizaci, patio,... Ubytování Rest House Marija se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartman Bruna

9,9

Apartman Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartman Bruna. Set just 2.1 km from Strasko Beach, Apartman Bruna offers accommodation in Novalja with access to a shared lounge, barbecue facilities, as well as a shared... Ubytování Apartman Bruna se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Antonela

9,9

Apartman Antonela

Ubytování (Apartmán) Apartman Antonela. Situated in Novalja, within 2.2 km of Strasko Beach, Apartman Antonela offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a shared lounge. Ubytování Apartman Antonela se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nova, Novalja

9,9

Villa Nova, Novalja

Ubytování (Apartmán) Villa Nova, Novalja. Situated in Novalja, 550 metres from Rafaela Beach, Villa Nova, Novalja features accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen,... Ubytování Villa Nova, Novalja se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Laura

9,9

Apartments Villa Laura

Ubytování (Privát) Apartments Villa Laura. Situated 600 metres from Prosika Beach, Apartments Villa Laura features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a 24-hour front... Ubytování Apartments Villa Laura se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachfront apartment pag

9,9

Beachfront apartment pag

Ubytování (Apartmán) Beachfront apartment pag. Located in Pag in the Pag Island region, Beachfront apartment pag features a garden. Ubytování Beachfront apartment pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Luxury Apartments White Villa Violeta

9,9

Luxury Apartments White Villa Violeta

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments White Villa Violeta. Luxusní Apartmány White Villa Violeta se nachází ve vesnici Mandre a nabízí výhled na bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, bar,... Ubytování Luxury Apartments White Villa Violeta se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Edi

9,9

Apartments Edi

Ubytování (Apartmán) Apartments Edi. Offering free WiFi and city views, Apartments Edi is an accommodation set in Pag, just 400 metres from Prosika Beach and 450 metres from Pagus Beach. Ubytování Apartments Edi se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Ferienhaus Rajka

9,9

Ferienhaus Rajka

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Rajka. Providing sea views, Ferienhaus Rajka in Kustići provides accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus Rajka se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivo

9,9

Apartments Ivo

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivo. Apartments Ivo features garden views, free WiFi and free private parking, located in Pag, 600 metres from Prosika Beach. Ubytování Apartments Ivo se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Margarita Apartment

9,9

Sea Margarita Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Margarita Apartment. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Sea Margarita Apartment can be found in Pag, close to Pagus Beach and a 16-minute... Ubytování Sea Margarita Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming apartment piccolo paradiso

9,9

Charming apartment piccolo paradiso

Ubytování (Apartmán) Charming apartment piccolo paradiso. Charming apartment piccolo paradiso se nachází ve městě Vlašići. Nabízí klimatizované pokoje s terasou a balkonem, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Charming apartment piccolo paradiso se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carpe Diem***

9,9

Carpe Diem***

Ubytování (Apartmán) Carpe Diem***. Set in Lun in the Pag Island region, Carpe Diem*** features a balcony. Ubytování Carpe Diem*** se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Povljana 02

9,9

Apartment Povljana 02

Ubytování (Apartmán) Apartment Povljana 02. Apartment Povljana 02 se nachází v obci Povljana a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán je klimatizovaný a má obývací pokoj, TV a kuchyň. Ubytování Apartment Povljana 02 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lucia

9,9

Apartments Lucia

Ubytování (Apartmány) Apartments Lucia. Apartmány Lucia se nachází v Pagu a nabízí zahradu a gril. Toto klimatizované ubytování stojí 24 km od Novalje. Ubytování Apartments Lucia se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Robert

9,9

Apartment Robert

Ubytování (Apartmán) Apartment Robert. Apartment Robert is set in Novalja and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Robert se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartment Blue

9,9

Apartment Blue

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue. Located in Povljana, just 50 metres from Mali Dubrovnik Beach Povljana, Apartment Blue provides beachfront accommodation with a bar, a shared lounge, a... Ubytování Apartment Blue se nachází ve městě Povljana (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mia

9,9

Apartment Mia

Ubytování (Apartmán) Apartment Mia. Boasting garden views, Apartment Mia provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.4 km from Orada Beach. Ubytování Apartment Mia se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bramasole Lun

9,9

Villa Bramasole Lun

Ubytování (Vila) Villa Bramasole Lun. Vila Bramasole Lun se nachází u pobřeží v letovisku Novalja a nabízí soukromý bazén, klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Villa Bramasole Lun se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation Family House on the Beach

9,9

Vacation Family House on the Beach

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation Family House on the Beach. Prázdninový dům Vacation Family House on the Beach se nachází v letovisku Stara Novalja, necelý 1 km od pláže Uljak a 16 minut chůze od pláže Čatare, a... Ubytování Vacation Family House on the Beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tomislav II

9,9

Apartments Tomislav II

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomislav II. Set 1.7 km from Strasko Beach, Apartments Tomislav II offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Tomislav II se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na chorvatském ostrově Pag

Momentálně pro vás evidujeme celkem 4284 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Pag.

Pro chorvatský ostrov Pag doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1754), Pag (788), Povljana (322), Zubovići (284), Mandre (191), Metajna (176), Kolan (172), Stara Novalja (170), Kustići (106), Lun (102). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Na chorvatském ostrově Pag máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmani Lucija (10*), Apartmani Anloma Lorainne (10*), Apartment SUN (10*), Apartment GARDEN (10*), Apartment Vanilla (10*), Giovanni Apartments Family Resort (10*), Apartmani Pipula (10*), Apartment Pepi (10*), Apartment Rina (10*), Salt & Stone Villa (10*), vila H.A.J. (10*), Yellow House Experience (10*), Apartman Vesna Pag (10*), Apartmani Subašić (10*), APARTMAN GALA 3 (10*), Adriatic House (10*), Apartman Petra (10*), Mobile homes Ante Mali (10*), Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi (10*), Adriatic House (10*), Apartments Elenor (10*), After All (10*), Villa Bevanda (10*), Villa Melody Novalja (10*), Bozi, luxury apartment by the beach for 8 (10*), Kristal Paris Apartments (10*), Apartmani Ferdinanda (9,9*), Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 (9,9*), Apartments Ivana, Zubovici (9,9*), Apartments FILY (9,9*), Rest House Marija (9,9*), Apartman Bruna (9,9*), Apartman Antonela (9,9*), Luxury Apartments White Villa Violeta (9,9*), Villa Nova, Novalja (9,9*), Apartments Villa Laura (9,9*), Beachfront apartment pag (9,9*), Apartments Edi (9,9*), Ferienhaus Rajka (9,9*), Apartments Ivo (9,9*), Sea Margarita Apartment (9,9*), Charming apartment piccolo paradiso (9,9*), Carpe Diem*** (9,9*), Apartment Povljana 02 (9,9*), Apartments Lucia (9,9*), Apartment Robert (9,9*), Apartment Blue (9,9*), Apartment Mia (9,9*), Villa Bramasole Lun (9,9*), Vacation Family House on the Beach (9,9*), Apartments Tomislav II (9,9*).

Ostrov Pag může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.