Hledat

Ubytování

Pag

Na chorvatském ostrově Pag máme celkem 4284 hotelů a ubytování.

Pro chorvatský ostrov Pag doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1754), Pag (788), Povljana (322), Zubovići (284), Mandre (191), Metajna (176), Kolan (172), Stara Novalja (170), Kustići (106), Lun (102). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Pag

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Pag

Apartmani Anloma Lorainne

10

Apartmani Anloma Lorainne

Ubytování (Apartmán) Apartmani Anloma Lorainne. Boasting a patio with sea views, a garden and a terrace, Apartmani Anloma Lorainne can be found in Povljana, close to Perilo Beach and 750 metres from... Ubytování Apartmani Anloma Lorainne se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Lucija

10

Apartmani Lucija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lucija. Situated in Mandre in the Pag Island region and Lanterna Beach reachable within 1 km, Apartmani Lucija features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartment SUN

10

Apartment SUN

Ubytování (Apartmán) Apartment SUN. Apartment SUN se nachází v Mandre, jen pár kroků od západní části pláže Mandre a 300 metrů od pláže Lanterna. Ubytování Apartment SUN se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartment GARDEN

10

Apartment GARDEN

Ubytování (Apartmán) Apartment GARDEN. Situated in Mandre, 200 metres from Lanterna Beach, Apartment GARDEN features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour... Ubytování Apartment GARDEN se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

VillaMar

10

VillaMar

Ubytování (Apartmány) VillaMar. VillaMar se nachází v Pagu na ostrově Pag a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování VillaMar se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartment Vanilla

10

Apartment Vanilla

Ubytování (Apartmán) Apartment Vanilla. Situated in Borovići, Apartment Vanilla features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden and sea views. Ubytování Apartment Vanilla se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Pipula

10

Apartmani Pipula

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pipula. Apartmani Pipula se nachází necelý 1 km od pláže Ručica. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Pipula se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartment Rina

10

Apartment Rina

Ubytování (Apartmán) Apartment Rina. Apartment Rina nabízí ubytování se zahradou v Povljaně, pouhých 750 metrů od pláže Livade i Obatnice a 1,1 km od pláže Mali Dubrovnik. Ubytování Apartment Rina se nachází ve městě Povljana (Chorvatsko - Pag).

Apartment Pepi

10

Apartment Pepi

Ubytování (Apartmán) Apartment Pepi. Apartmán Pepi se nachází v Povljaně, 300 metrů od pláže Perilo a 600 metrů od pláže Livade i Obatnice, a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a zahradu s... Ubytování Apartment Pepi se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Hello Sunshine - Apartment on the Beach

10

Hello Sunshine - Apartment on the Beach

Ubytování (Apartmán) Hello Sunshine - Apartment on the Beach. Hello Sunshine - Apartment on the Beach se nachází v Zubovići, jen pár kroků od pláže Zubovići a 1,3 km od pláže Orada. Ubytování Hello Sunshine - Apartment on the Beach se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).

vila H.A.J.

10

vila H.A.J.

Ubytování (Apartmán) vila H.A.J.. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, vila H.A.J. Is set in Košljun. Ubytování vila H.A.J. se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartman Vesna Pag

10

Apartman Vesna Pag

Ubytování (Apartmán) Apartman Vesna Pag. Featuring a garden, Apartmani Vesna Pag provides accommodation in Pag with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Vesna Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartman Petra

10

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Petra is situated in Novalja. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Subašić

10

Apartmani Subašić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Subašić. Apartmani Subašić se nachází v Pagu na ostrově Pag, 250 metrů od pláže Bašaca. Ubytování Apartmani Subašić se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Villa Blue Moon

10

Villa Blue Moon

Ubytování (Vila) Villa Blue Moon. Villa Blue Moon se nachází v Novalji a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a terasu. Ubytování Villa Blue Moon se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Yellow House Experience

10

Yellow House Experience

Ubytování (Aparthotel) Yellow House Experience. Providing garden views, Yellow House Experience in Pag provides accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Yellow House Experience se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Mobile homes Ante Mali

10

Mobile homes Ante Mali

Ubytování (Kemp) Mobile homes Ante Mali. Providing garden views, Mobile homes Ante Mali in Kolan provides accommodation, a restaurant, a fitness centre, a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Mobile homes Ante Mali se nachází ve městě Kolan (Chorvatsko - Pag).

APARTMAN GALA 3

10

APARTMAN GALA 3

Ubytování (Apartmán) APARTMAN GALA 3. APARTMAN GALA 3 is located in Pag and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování APARTMAN GALA 3 se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytování (Apartmán) Adriatic House. Located in Novalja in the Pag Island region, Adriatic House features a balcony and garden views. Ubytování Adriatic House se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

10

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi. Luxusní apartmán SUNSET s bazénem a vířivkou se nachází v Novalji. Nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na moře. Sídlí v budově z roku 2018. Ubytování Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytování (Apartmán) Adriatic House. Set less than 1 km from Gaj Beach, a 12-minute walk from Lokunje Beach and 1 km from Babe Beach, Adriatic House offers accommodation situated in Novalja. Ubytování Adriatic House se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Premium Zec

10

Premium Zec

Ubytování (Apartmány) Premium Zec. Premium Zec se nachází v Pagu, 250 metrů od pláže Prosika a 400 metrů od pláže Pagus, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a... Ubytování Premium Zec se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartman Festini Pag

10

Apartman Festini Pag

Ubytování (Apartmán) Apartman Festini Pag. Apartman Festini se nachází v Pagu a nabízí terasu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartman Festini Pag se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartments Elenor

10

Apartments Elenor

Ubytování (Apartmány) Apartments Elenor. Offering a garden and barbecue, Apartments Elenor is located in Mandre. Zadar is 48 km away. All units feature a seating area. Ubytování Apartments Elenor se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

After All

10

After All

Ubytování (Apartmán) After All. Featuring free WiFi, After All is 300 m from the beach front. This self-catered apartment features a private pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování After All se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Kristal Paris Apartments

10

Kristal Paris Apartments

Ubytování (Apartmány) Kristal Paris Apartments. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden as well as barbecue facilities, Kristal Paris Apartments is located in Novalja, within 2 km of Čatare... Ubytování Kristal Paris Apartments se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Villa Bevanda

10

Villa Bevanda

Ubytování (Vila) Villa Bevanda. Featuring pool views, Villa Bevanda offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.3 km from Mihovilje Beach. Ubytování Villa Bevanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Bozi, luxury apartment by the beach for 8

10

Bozi, luxury apartment by the beach for 8

Ubytování (Apartmán) Bozi, luxury apartment by the beach for 8. Bozi, luxury apartment by the beach for 8 is a beachfront property situated in Mandre, 200 metres from Lokva East Beach and 250 metres from Mandre West... Ubytování Bozi, luxury apartment by the beach for 8 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartman Boki

9,9

Apartman Boki

Ubytování (Apartmán) Apartman Boki. Apartman Boki nabízí ubytování s výhledem na město v Pagu, 600 metrů od pláže Pagus a 1,2 km od pláže Basaca. Ubytování Apartman Boki se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

la More Apartments

9,9

la More Apartments

Ubytování (Apartmány) la More Apartments. La More Apartments se nachází v Novalji na ostrově Pag a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování la More Apartments se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Ferdinanda

9,9

Apartmani Ferdinanda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ferdinanda. Apartmani Ferdinanda se nachází v Kustići a nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyň ve všech pokojích. Ubytování Apartmani Ferdinanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285

9,9

Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285. Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 se nachází v Lunu na ostrově Pag a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments FILY

9,9

Apartments FILY

Ubytování (Apartmány) Apartments FILY. Set in Novalja, 29 km from Pag, Apartments FILY offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartments FILY se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartman Bruna

9,9

Apartman Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartman Bruna. Set just 2.1 km from Strasko Beach, Apartman Bruna offers accommodation in Novalja with access to a shared lounge, barbecue facilities, as well as a shared... Ubytování Apartman Bruna se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments Villa Laura

9,9

Apartments Villa Laura

Ubytování (Privát) Apartments Villa Laura. Situated 600 metres from Prosika Beach, Apartments Villa Laura features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a 24-hour front... Ubytování Apartments Villa Laura se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Luxury Apartments White Villa Violeta

9,9

Luxury Apartments White Villa Violeta

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments White Villa Violeta. Luxusní Apartmány White Villa Violeta se nachází ve vesnici Mandre a nabízí výhled na bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, bar,... Ubytování Luxury Apartments White Villa Violeta se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Villa Nova, Novalja

9,9

Villa Nova, Novalja

Ubytování (Apartmán) Villa Nova, Novalja. Situated in Novalja, 550 metres from Rafaela Beach, Villa Nova, Novalja features accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen,... Ubytování Villa Nova, Novalja se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartman Antonela

9,9

Apartman Antonela

Ubytování (Apartmán) Apartman Antonela. Situated in Novalja, within 2.2 km of Strasko Beach, Apartman Antonela offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a shared lounge. Ubytování Apartman Antonela se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Ferienhaus Rajka

9,9

Ferienhaus Rajka

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Rajka. Providing sea views, Ferienhaus Rajka in Kustići provides accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus Rajka se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Ubytování na chorvatském ostrově Pag

Momentálně pro vás evidujeme celkem 4284 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Pag.

Pro chorvatský ostrov Pag doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1754), Pag (788), Povljana (322), Zubovići (284), Mandre (191), Metajna (176), Kolan (172), Stara Novalja (170), Kustići (106), Lun (102). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Na chorvatském ostrově Pag máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmani Lucija (10*), Apartmani Anloma Lorainne (10*), Apartment SUN (10*), Apartment GARDEN (10*), Apartment Vanilla (10*), Giovanni Apartments Family Resort (10*), Apartmani Pipula (10*), Apartment Pepi (10*), Apartment Rina (10*), Salt & Stone Villa (10*), vila H.A.J. (10*), Yellow House Experience (10*), Apartman Vesna Pag (10*), Apartmani Subašić (10*), APARTMAN GALA 3 (10*), Adriatic House (10*), Apartman Petra (10*), Mobile homes Ante Mali (10*), Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi (10*), Adriatic House (10*), Apartments Elenor (10*), After All (10*), Villa Bevanda (10*), Villa Melody Novalja (10*), Bozi, luxury apartment by the beach for 8 (10*), Kristal Paris Apartments (10*), Apartmani Ferdinanda (9,9*), Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 (9,9*), Apartments Ivana, Zubovici (9,9*), Apartments FILY (9,9*), Rest House Marija (9,9*), Apartman Bruna (9,9*), Apartman Antonela (9,9*), Luxury Apartments White Villa Violeta (9,9*), Villa Nova, Novalja (9,9*), Apartments Villa Laura (9,9*), Beachfront apartment pag (9,9*), Apartments Edi (9,9*), Ferienhaus Rajka (9,9*), Apartments Ivo (9,9*), Sea Margarita Apartment (9,9*), Charming apartment piccolo paradiso (9,9*), Carpe Diem*** (9,9*), Apartment Povljana 02 (9,9*), Apartments Lucia (9,9*), Apartment Robert (9,9*), Apartment Blue (9,9*), Apartment Mia (9,9*), Villa Bramasole Lun (9,9*), Vacation Family House on the Beach (9,9*), Apartments Tomislav II (9,9*).

Ostrov Pag může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.