Hledat

Ubytování

Pag

Ubytování na Ostrově Pag

Ostrov Pag se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4284 hotelů a ubytování na ostrově Pag.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Pag

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Pag

Salt & Stone Villa

10

Salt & Stone Villa

Ubytování (Apartmán) Salt & Stone Villa. Villa Salt & Stone nabízí ubytování v Pagu, 28 km od Novalje. K dispozici je bezplatná půjčovna jízdních kol, Wi-Fi zdarma, klimatizace, zahrada a terasa. Ubytování Salt & Stone Villa se nachází ve městě Bošana 77b (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rina

10

Apartment Rina

Ubytování (Apartmán) Apartment Rina. Situated in Povljana, Apartment Rina features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Rina se nachází ve městě Alojzija Stepinca 9 Povljana (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kristal paris

10

kristal paris

Ubytování (Apartmány) kristal paris. Featuring an outdoor pool and a hot tub, kristal paris provides accommodation located in Novalja, 30 km from Pag. Ubytování kristal paris se nachází ve městě Primorska ulica 34 (Chorvatsko - Pag).

After All

10

After All

Ubytování (Apartmán) After All. Featuring free WiFi, After All is 300 m from the beach front. This self-catered apartment features a private pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování After All se nachází ve městě Kralja Tomislava 23 (Chorvatsko - Pag).

Apartments FILY

9,9

Apartments FILY

Ubytování (Apartmány) Apartments FILY. Set in Novalja, 29 km from Pag, Apartments FILY offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartments FILY se nachází ve městě 18 Senjska ulica (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Bruna

9,9

Apartman Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartman Bruna. Apartman Bruna is set in Novalja and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Bruna se nachází ve městě prizemlje (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Anloma Lorainne

9,9

Apartmani Anloma Lorainne

Ubytování (Apartmán) Apartmani Anloma Lorainne. Boasting a garden and a terrace, Apartmani Anloma Lorainne features accommodation in Povljana with free WiFi and sea views. Guests have a private patio. Ubytování Apartmani Anloma Lorainne se nachází ve městě Povljana (Chorvatsko - Pag).

Apartments Nikolina

9,9

Apartments Nikolina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nikolina. Apartmány Nikolina se nacházejí v Povljaně, 28 km od Zadaru a 30 km od Novalje. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Nikolina se nachází ve městě Ivana Gorana Kovačića 19 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nova, Novalja

9,9

Villa Nova, Novalja

Ubytování (Apartmán) Villa Nova, Novalja. Villa Nova, Novalja is situated in Novalja and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytování Villa Nova, Novalja se nachází ve městě Škuncini stani - Samorašnji (Chorvatsko - Pag).

Vila Katja Mandre

9,9

Vila Katja Mandre

Ubytování (Vila) Vila Katja Mandre. Vila Katja Mandre se nachází v Kolanu a nabízí zahradu, restauraci, terasu a zázemí pro grilování. Vila má 3 oddělené ložnice, 2 koupelny a obývací pokoj. Ubytování Vila Katja Mandre se nachází ve městě Hrvatskog viteza Zvonka Zubovića 28 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments White Villa Violeta

9,9

Luxury Apartments White Villa Violeta

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments White Villa Violeta. Luxusní apartmány White Villa Violeta se nacházejí ve vesnici Mandre a nabízejí bezplatné Wi-Fi, bazén, půjčení jízdních kol zdarma, zahradu a výhled na... Ubytování Luxury Apartments White Villa Violeta se nachází ve městě Velebitska 62 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Margita

9,9

Apartments Margita

Ubytování (Apartmány) Apartments Margita. Apartmány Margita se nachází v Mandre a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Margita se nachází ve městě 10 Primorska ulica (Chorvatsko - Pag).

Apartment SUN

9,9

Apartment SUN

Ubytování (Apartmán) Apartment SUN. Apartment SUN se nachází v Mandre. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatné soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment SUN se nachází ve městě Dr.Ante Starčevića 1 Apartment S5 (Chorvatsko - Pag).

Charming apartment piccolo paradiso

9,9

Charming apartment piccolo paradiso

Ubytování (Apartmán) Charming apartment piccolo paradiso. Charming apartment piccolo paradiso se nachází ve městě Vlašići. Nabízí klimatizované pokoje s terasou a balkonem, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Charming apartment piccolo paradiso se nachází ve městě PUT MRTA 25 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Bay

9,9

Blue Bay

Ubytování (Apartmán) Blue Bay. Blue Bay is set in Pag. The air-conditioned accommodation is 26 km from Novalja. Ubytování Blue Bay se nachází ve městě Branimirova obala 10 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adam

9,9

Apartment Adam

Ubytování (Apartmán) Apartment Adam. Apartmán Adam se nachází u pláže v Povljaně. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradou, terasou, grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Adam se nachází ve městě Primorska 22/a 1 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Novalja 4+2

9,9

Apartment Novalja 4+2

Ubytování (Apartmán) Apartment Novalja 4+2. Situated in Novalja in the Pag Island region, Apartment Novalja 4+2 has a balcony and city views. Ubytování Apartment Novalja 4+2 se nachází ve městě Ulica Ivana Palčića 13 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luciana

9,9

Luciana

Ubytování (Apartmán) Luciana. Luciana is set in Povljana and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Luciana se nachází ve městě Primorska ulica 86 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tomi

9,9

Apartments Tomi

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomi. Apartments Tomi se nachází přímo na pláži ve městě Vidalići, na ostrově Pag. Hosté mohou využívat společnou zahradu a zařízenou terasu s bezplatným grilem. Ubytování Apartments Tomi se nachází ve městě Vidalici 43 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nelany

9,9

Nelany

Ubytování (Apartmány) Nelany. Apartmán Nelany se nachází v obci Zubovići. Nabízí klimatizované ubytování s přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Nelany se nachází ve městě Zubovići 4 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy apartment with the best sea view

9,9

Cosy apartment with the best sea view

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment with the best sea view. Cosy apartment with the best sea view is set in Mandre. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Cosy apartment with the best sea view se nachází ve městě Lungo mare 72 c (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Traversa

9,9

Apartment Traversa

Ubytování (Apartmán) Apartment Traversa. Located in Novalja in the Pag Island region, Apartment Traversa features a garden. Ubytování Apartment Traversa se nachází ve městě Dubrovačka ulica 1/3 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunset Mandre

9,9

Apartment Sunset Mandre

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunset Mandre. Apartmán Sunset Mandre se nachází ve městě Mandre a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Apartment Sunset Mandre se nachází ve městě Konobine ulica Jurja Dalmatinca 8 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Mandre

9,8

Bella Mandre

Ubytování (Apartmány) Bella Mandre. Bella Mandre se nachází v obci Mandre a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a posezením. Ubytování Bella Mandre se nachází ve městě Prva vertikala 15 a (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solaria apartments

9,8

Solaria apartments

Ubytování (Apartmány) Solaria apartments. Apartmány Solaria se nachází v Pagu, 26 km od města Novalja. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Solaria apartments se nachází ve městě Silvije Strahimira Kranjčevića 34 (Chorvatsko - Pag).

Superior apartments Petra

9,8

Superior apartments Petra

Ubytování (Apartmán) Superior apartments Petra. Superior apartments Petra is set in Novalja and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a shared lounge. Ubytování Superior apartments Petra se nachází ve městě Obilaznica 19 (Chorvatsko - Pag).

Villa Magnifica Luxury Apartments

9,8

Villa Magnifica Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Magnifica Luxury Apartments. Located in Novalja, 29 km from Pag, Villa Magnifica Luxury Apartments provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa Magnifica Luxury Apartments se nachází ve městě Samorašnji put 60 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vibe

9,8

Apartment Vibe

Ubytování (Apartmán) Apartment Vibe. Situated in Novalja in the Pag Island region, Apartment Vibe features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Vibe se nachází ve městě 1 Vrisak 1. Stock / 1st floor (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vito

9,8

Apartment Vito

Ubytování (Apartmán) Apartment Vito. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Mandre, 48 km od Zadaru. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Vito se nachází ve městě Ulica Sime Sugara 16A (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment T&T

9,8

Apartment T&T

Ubytování (Apartmán) Apartment T&T. Apartment T&T is set in Novalja and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment T&T se nachází ve městě Samorašnji put 83b (Chorvatsko - Pag).

Apartments Tomislav Primorska

9,8

Apartments Tomislav Primorska

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomislav Primorska. Apartments Tomislav Primorska se nachází v Novalje a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, kuchyní a posezením. Ubytování Apartments Tomislav Primorska se nachází ve městě Primorska 3 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach apartment in Mandre

9,8

Beach apartment in Mandre

Ubytování (Apartmán) Beach apartment in Mandre. Beach apartment in Mandre nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Mandre. Ubytování Beach apartment in Mandre se nachází ve městě Viteza Zvonka Zubovića 56 1 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment A1, Pag, Bosana -Dubrava

9,8

Apartment A1, Pag, Bosana -Dubrava

Ubytování (Apartmán) Apartment A1, Pag, Bosana -Dubrava. Apartmán A1, Pag, Bosana-Dubrava se nachází v letovisku Pag, 16 km od Novalji, a nabízí klimatizované ubytování, zahradu, zázemí pro grilování, terasu,... Ubytování Apartment A1, Pag, Bosana -Dubrava se nachází ve městě Dubrava 17 (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Željko

9,8

Apartmani Željko

Ubytování (Penzion) Apartmani Željko. Featuring a garden and a terrace, Apartmani Željko is located in Metajna. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartmani Željko se nachází ve městě Novina 2-4 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi

9,8

Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi is set in Novalja. Ubytování Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi se nachází ve městě Samorašnji put 60 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kristina

9,8

Apartments Kristina

Ubytování (Apartmány) Apartments Kristina. Apartmány Kristina se nacházejí v obci Stara Novalja a nabízejí ubytování s balkonem. Ubytování Apartments Kristina se nachází ve městě Put Žanjeve Drage 5 (Chorvatsko - Pag).

Apartments Tomislav II

9,8

Apartments Tomislav II

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomislav II. Set in Novalja, 28 km from Pag, Apartments Tomislav II offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Tomislav II se nachází ve městě Bjelovarska 36 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tramontana

9,8

Apartments Tramontana

Ubytování (Apartmány) Apartments Tramontana. Apartments Tramontana se nachází v Pagu, 28 km od Novalje. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Tramontana se nachází ve městě Šibenska ulica 4 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maristo Apartments

9,8

Maristo Apartments

Ubytování (Apartmány) Maristo Apartments. Apartmány Maristo se nachází ve Staré Novalji a nabízí výhled na moře, zahradu, gril a terasu. Ubytování Maristo Apartments se nachází ve městě Krnelje 9A (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Nainer

9,8

Vila Nainer

Ubytování (Apartmány) Vila Nainer. Vila Nainer se nachází v Pagu, 27 km od Novalji. Tento apartmán nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizaci, sezónní venkovní bazén, zahradu, zázemí pro grilování a... Ubytování Vila Nainer se nachází ve městě Ulica Zrtava fasizma 7 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Natura luxury apartments

9,8

Villa Natura luxury apartments

Ubytování (Vily) Villa Natura luxury apartments. Villa Natura luxury apartments se nachází v obci Mandre a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Villa Natura luxury apartments se nachází ve městě Ulica kneza Domagoja 1 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Navalia

9,8

Navalia

Ubytování (Prázdninový dům) Navalia. Prázdninový dům Navalia se nachází v obci Potočnica na ostrově Pag, 2,5 km od Borovići, a nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Navalia se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartmani RIA2 Pag

9,8

Apartmani RIA2 Pag

Ubytování (Apartmány) Apartmani RIA2 Pag. Apartmány RIA2 Pag se nacházejí v městečku Pag a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, klimatizací a zahradu s grilem. Ubytování Apartmani RIA2 Pag se nachází ve městě 19 Leopolda Dorkića (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivo & Lily

9,8

Apartment Ivo & Lily

Ubytování (Apartmány) Apartment Ivo & Lily. Located in Lun, Apartment Ivo & Lily provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartment Ivo & Lily se nachází ve městě Tovarnele 96 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tea

9,8

Apartman Tea

Ubytování (Apartmány) Apartman Tea. Located in Novalja, APARTMAN TEA provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Apartman Tea se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bella

9,7

Villa Bella

Ubytování (Apartmány) Villa Bella. Villa Bella nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, kuchyní a zázemím pro grilování ve městě Novalja. Ubytování Villa Bella se nachází ve městě 18 Škopaljska (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bella

9,7

Apartments Bella

Ubytování (Apartmány) Apartments Bella. Apartments Bella features city views, free WiFi and free private parking, located in Pag. Ubytování Apartments Bella se nachází ve městě Ul.Petra Grubonića 3 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN RITA

9,7

APARTMAN RITA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN RITA. Klimatizovaný APARTMAN RITA se nachází v Pagu na ostrově Pag, 31 km od letoviska Novalja, a může se pochlubit balkonem a výhledem na moře. Ubytování APARTMAN RITA se nachází ve městě Sv. Marko 22 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jasenka

9,7

Apartment Jasenka

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Jasenka. Apartmán Jasenka se nachází v obci Pag, 39 km od Zadaru, a nabízí balkon a klimatizaci. Ubytování Apartment Jasenka se nachází ve městě Gundulicev put 61 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio SEA

9,7

Studio SEA

Ubytování (Apartmán) Studio SEA. Studio SEA is set in Novalja and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Studio SEA se nachází ve městě Ulica Braće Radić 32a (Chorvatsko - Pag).

Apartments Tomislav

9,7

Apartments Tomislav

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomislav. Apartments Tomislav poskytují ubytování s kuchyní v Novalji. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Tomislav se nachází ve městě Bjelovarska 36 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)