Hledat

Ubytování

Osijecko-baranjská župa

V regionu Osijecko-baranjská župa (Chorvatsko) máme celkem 341 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Osijecko-baranjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Osijek (175), Ðakovo (26), Bilje (19), Kopačevo (10), Aljmaš (10), Karanac (7), Našice (7), Kneževi Vinogradi (7), Beli Manastir (6), Erdut (6). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Osijecko-baranjská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Osijecko-baranjská župa

Apartment Batory

10

Apartment Batory

Ubytování (Apartmán) Apartment Batory. Situated in Osijek, 700 metres from Museum Of Fine Arts in Osijek and 1. Ubytování Apartment Batory se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

InOsijek-FEELS LIKE HOME - Self Check-In

10

InOsijek-FEELS LIKE HOME - Self Check-In

Ubytování (Apartmán) InOsijek-FEELS LIKE HOME - Self Check-In. Set in Osijek, 2 km from Gradski Vrt Stadium and 2.7 km from Museum of Slavonia, InOsijek-FEELS LIKE HOME - Self Check-In offers a garden and air... Ubytování InOsijek-FEELS LIKE HOME - Self Check-In se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anfido

10

Apartment Anfido

Ubytování (Apartmán) Apartment Anfido. Set in Osijek, 300 metres from Museum Of Fine Arts in Osijek, Apartment Anfido offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and... Ubytování Apartment Anfido se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama

10

Panorama

Ubytování (Apartmán) Panorama. Located in Ðakovo, 1.3 km from Strossmayer Park, Panorama provides accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Panorama se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Đakovo IN

10

Studio apartman Đakovo IN

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Đakovo IN. Studio apartman Đakovo IN is situated in Ðakovo, less than 1 km from Strossmayer Park, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Studio apartman Đakovo IN se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

For5

10

For5

Ubytování (Apartmán) For5. For5 is set in Ðakovo. The air-conditioned accommodation is less than 1 km from Strossmayer Park, and guests benefit from private parking available on site... Ubytování For5 se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Erkheim

10

Rooms Erkheim

Ubytování (Venkovský dům) Rooms Erkheim. Room Erkheim se nachází ve vesnici Erdut a nabízí restauraci, vinný sklípek, bezplatné půjčení jízdních kol, terasu a zahradu s grilem k volnému použití. Ubytování Rooms Erkheim se nachází ve městě Erdut (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

ROOM 44

10

ROOM 44

Ubytování (Apartmán) ROOM 44. ROOM 44 is a property situated in Osijek near Museum Of Fine Arts in Osijek. The accommodation is 1.4 km from the Museum of Slavonia. Ubytování ROOM 44 se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća-apartman Clarissa Đakovo

10

Kuća-apartman Clarissa Đakovo

Ubytování (Apartmán) Kuća-apartman Clarissa Đakovo. Offering free WiFi and free private parking, Kuća-apartman Clarissa Đakovo is located in Ðakovo, just 600 metres from Strossmayer Park. Ubytování Kuća-apartman Clarissa Đakovo se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kairos

10

Villa Kairos

Ubytování (Apartmán) Villa Kairos. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Kairos is situated in Bilje. Ubytování Villa Kairos se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lord Osijek

10

Apartman Lord Osijek

Ubytování (Apartmán) Apartman Lord Osijek. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Lord is set in Osijek. This property offers access to a patio and free private parking. Ubytování Apartman Lord Osijek se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Vuković"

10

Apartman "Vuković"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Vuković". Apartman "Vuković" is situated in Bizovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartman "Vuković" se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zeleni horizont

10

Zeleni horizont

Ubytování (Apartmán) Zeleni horizont. Zeleni horizont is set in Erdut and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Zeleni horizont se nachází ve městě Erdut (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman BandB

10

Studio apartman BandB

Ubytování (Apartmán) Studio apartman BandB. Studio apartman BandB nabízí ubytování s grilem a výhledem do zahrady, asi 2,5 km od parku Strossmayer. Ubytování Studio apartman BandB se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman ID

10

Studio apartman ID

Ubytování (Apartmán) Studio apartman ID. Situated in Ðakovo, less than 1 km from Strossmayer Park, Studio apartman ID features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Studio apartman ID se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

37 Vista Place

10

37 Vista Place

Ubytování (Apartmán) 37 Vista Place. Set in Osijek, 600 metres from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2. Ubytování 37 Vista Place se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Studio apartman Ana

10

Studio apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Ana. Set in Osijek, just 300 metres from Museum Of Fine Arts in Osijek, Studio apartman Ana offers accommodation with a bar, a terrace and free WiFi. Ubytování Studio apartman Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Ribnjak

10

Pansion Ribnjak

Ubytování (Hotel) Pansion Ribnjak. Pansion Ribnjak has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Našice. Ubytování Pansion Ribnjak se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dravski Most

10

Dravski Most

Ubytování (Apartmán) Dravski Most. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Dravski Most is set in Osijek. Situated 1. Ubytování Dravski Most se nachází ve městě 8F Šetalište kardinala Franje Šepera (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kaya

10

Apartman Kaya

Ubytování (Apartmán) Apartman Kaya. Boasting garden views, Apartman Kaya features accommodation with free bikes and a patio, around 2.8 km from Strossmayer Park. Ubytování Apartman Kaya se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PREMIUM

10

PREMIUM

Ubytování (Apartmán) PREMIUM. PREMIUM se nachází v Osijeku, 2,3 km od Muzea Slavonie a 2,9 km od stadionu Gradski Vrt. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování PREMIUM se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Grey Apartment

10

The Grey Apartment

Ubytování (Apartmán) The Grey Apartment. Set in Osijek, 1.6 km from Museum of Slavonia, The Grey Apartment offers accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování The Grey Apartment se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartment Roko

9,9

Apartment Roko

Ubytování (Apartmán) Apartment Roko. Set in Osijek in the Osječko-baranjska županija region, Apartment Roko has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment Roko se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax zone

9,9

Relax zone

Ubytování (Apartmán) Relax zone. Relax zóne se nachází v obci Našice, 46 km od města Harkány, a nabízí ubytování s klimatizací, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Relax zone se nachází ve městě Našice (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Lara ***

9,9

Studio apartman Lara ***

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Lara ***. Located in Osijek, 1.2 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2. Ubytování Studio apartman Lara *** se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Station

9,9

Station

Ubytování (Apartmán) Station. Situated in Osijek, less than 1 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2.2 km from Museum of Slavonia, Station offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Station se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Inn Apartment

9,9

City Inn Apartment

Ubytování (Apartmán) City Inn Apartment. Located in Osijek, 1.2 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2. Ubytování City Inn Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Una

9,9

Apartments Una

Ubytování (Apartmány) Apartments Una. Situated in Osijek in the Osječko-baranjska županija region, with Museum Of Fine Arts in Osijek and Gradski Vrt Stadium nearby, Apartments Una features... Ubytování Apartments Una se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartment M&A

9,9

Apartment M&A

Ubytování (Apartmán) Apartment M&A. Located in Osijek, less than 1 km from Museum of Slavonia, Apartment M&A provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Apartment M&A se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ivana

9,9

Apartman Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivana. Boasting city views, Apartman Ivana features accommodation with a balcony, around 1.2 km from Museum Of Fine Arts in Osijek. Ubytování Apartman Ivana se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kod Kestena

9,9

Apartman Kod Kestena

Ubytování (Apartmán) Apartman Kod Kestena. Situated in Osijek, 400 metres from Museum Of Fine Arts in Osijek and less than 1 km from Museum of Slavonia, Apartman Kod Kestena features accommodation... Ubytování Apartman Kod Kestena se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Home

9,9

Apartment Home

Ubytování (Apartmán) Apartment Home. Apartmán Home se nachází v Osijeku, 2,2 km od muzea Slavonie a citadely, 2,8 km od stadionu Gradski Vrt a 3,6 km od dětského divadla Branka Mihaljevića. Ubytování Apartment Home se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Konzul

9,9

Apartment Konzul

Ubytování (Apartmán) Apartment Konzul. Located in the very centre of Osijek, Apartment Konzul offers spacious accommodation with free WiFi access. Ubytování Apartment Konzul se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osijek Space Centar - self check in

9,9

Osijek Space Centar - self check in

Ubytování (Apartmán) Osijek Space Centar - self check in. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Osijek Space Centar - self check in is set in Osijek. Ubytování Osijek Space Centar - self check in se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Aurelius - Free Parking

9,9

Apartman Aurelius - Free Parking

Ubytování (Apartmán) Apartman Aurelius - Free Parking. Aurelius, a property with a garden, is located in Osijek, 2.9 km from Museum of Slavonia, 3.5 km from Gradski Vrt Stadium, as well as 2. Ubytování Apartman Aurelius - Free Parking se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartman Aktuell

9,9

Apartman Aktuell

Ubytování (Apartmán) Apartman Aktuell. Situated in Osijek, 700 metres from Gradski Vrt Stadium and 1. Ubytování Apartman Aktuell se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartman Mario

9,9

Apartman Mario

Ubytování (Apartmán) Apartman Mario. Apartman Mario is set in Osijek, 1.4 km from Museum Of Fine Arts in Osijek, 2.8 km from Museum of Slavonia, as well as 3.4 km from Gradski Vrt Stadium. Ubytování Apartman Mario se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Franko

9,9

Apartman Franko

Ubytování (Apartmán) Apartman Franko. Situated in Osijek, 600 metres from Gradski Vrt Stadium and 1. Ubytování Apartman Franko se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FACTORY - SELF check in

9,9

FACTORY - SELF check in

Ubytování (Apartmán) FACTORY - SELF check in. Featuring river views, FACTORY - SELF check in provides accommodation with a patio and a kettle, around 5 km from Museum of Slavonia. Ubytování FACTORY - SELF check in se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Osk

9,9

Apartment Osk

Ubytování (Apartmán) Apartment Osk. Offering city views, Apartment Osk is an accommodation located in Osijek, less than 1 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2. Ubytování Apartment Osk se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TIME KEEPER - SELF check in

9,9

TIME KEEPER - SELF check in

Ubytování (Apartmán) TIME KEEPER - SELF check in. Situated in Osijek, 2.2 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 3. Ubytování TIME KEEPER - SELF check in se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nostra Storia

9,9

Nostra Storia

Ubytování (Apartmán) Nostra Storia. Situated in Osijek, 2.2 km from Museum of Slavonia, 2.9 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2. Ubytování Nostra Storia se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House Baranjski Tulipan

9,9

Country House Baranjski Tulipan

Ubytování (Venkovský dům) Country House Baranjski Tulipan. Country House Baranjski Tulipan se nachází v obci Draž, 33 km od Osijeku. Nabízí vířivku, saunu, gril, saunu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Country House Baranjski Tulipan se nachází ve městě Draž (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Design Apartments Red Blue

9,9

Design Apartments Red Blue

Ubytování (Apartmány) Design Apartments Red Blue. Centrally located in Osijek, just 300 metres from the main square, Design Apartments Red Blue offers brand new accommodation with free WiFi. Ubytování Design Apartments Red Blue se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KUĆA ZA ODMOR "DVA SRCA"

9,9

KUĆA ZA ODMOR "DVA SRCA"

Ubytování (Penzion) KUĆA ZA ODMOR "DVA SRCA". KUĆA ZA ODMOR "DVA SRCA" is situated in Čeminac and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování KUĆA ZA ODMOR "DVA SRCA" se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman LENA

9,9

Apartman LENA

Ubytování (Apartmán) Apartman LENA. Apartman LENA offers accommodation in Ðakovo, 2.1 km from Strossmayer Park. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartman LENA se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Bridge

9,9

The Bridge

Ubytování (Apartmán) The Bridge. Set in Osijek, 1.2 km from Museum of Slavonia and 2. Ubytování The Bridge se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Peter

9,9

Guesthouse Peter

Ubytování (Prázdninový dům) Guesthouse Peter. Guesthouse Peter je prázdninový dům situovaný v Erdutu, 32 km od Vukovaru. Ubytování Guesthouse Peter se nachází ve městě Erdut (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOME APARTMANI I SOBE

9,8

HOME APARTMANI I SOBE

Ubytování (Penzion) HOME APARTMANI I SOBE. Penzion HOME APARTMANI I SOBE se nachází v Osijeku, 2,6 km od Muzea Slavonia, 3,2 km od stadionu Gradski Vrt a 2,6 km od citadely Osijek. Ubytování HOME APARTMANI I SOBE se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Moj Osijek

9,8

Apartment Moj Osijek

Ubytování (Apartmán) Apartment Moj Osijek. Apartmán Moj Osijek se nachází u pláže v obci Osijek, 1,6 km od muzea Slavonia a 3 km od stadionu Gradski Vrt. Ubytování Apartment Moj Osijek se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Buga Bilje

9,8

Apartment Buga Bilje

Ubytování (Apartmán) Apartment Buga Bilje. Apartment Buga Bilje se nachází v Bilje, 6 km od přírodního parku Kopački Rit. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizaci, zahradu, balkon a výhled na moře. Ubytování Apartment Buga Bilje se nachází ve městě (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském regionu Osijecko-baranjská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 341 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Osijecko-baranjská župa.

Pro chorvatskou destinaci Osijecko-baranjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Osijek (175), Ðakovo (26), Bilje (19), Kopačevo (10), Aljmaš (10), Karanac (7), Našice (7), Kneževi Vinogradi (7), Beli Manastir (6), Erdut (6). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Osijecko-baranjská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment Batory (10*), InOsijek-FEELS LIKE HOME - Self Check-In (10*), Apartment Anfido (10*), Panorama (10*), Studio apartman Đakovo IN (10*), ROOM 44 (10*), Rooms Erkheim (10*), For5 (10*), Kuća-apartman Clarissa Đakovo (10*), Villa Kairos (10*).

Region Osijecko-baranjská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.