Hledat

Ubytování

Hvar

Na chorvatském ostrově Hvar máme celkem 2784 hotelů a ubytování.

Pro chorvatský ostrov Hvar doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Hvar (865), Jelsa (530), Stari Grad (296), Gdinj (200), Vrboska (176), Sućuraj (141), Zavala (96), Ivan Dolac (84), Zastražišće (74), Bogomolje (72). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Hvar

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Hvar

Apartments Jag

10

Apartments Jag

Ubytování (Apartmány) Apartments Jag. Apartmány Jag se nacházejí ve městě Sveta Nedelja a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV a kuchyní. Ubytování Apartments Jag se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI VITALI

10

APARTMANI VITALI

Ubytování (Apartmány) APARTMANI VITALI. Situated in Stari Grad in the Hvar Island region and Beach Banj reachable within 350 metres, APARTMANI VITALI features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování APARTMANI VITALI se nachází ve městě Stari Grad (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Close to center, quiet, with parking

10

Close to center, quiet, with parking

Ubytování (Apartmán) Close to center, quiet, with parking. Boasting garden views, Close to center, quiet, with parking provides accommodation with a garden and a balcony, around 2 km from Beach Sirena. Ubytování Close to center, quiet, with parking se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful house in the centre

10

Beautiful house in the centre

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful house in the centre. Situated in Hvar, 3.8 km from Nude Beach Stipanska and 200 metres from Hvar's Theatre and Arsenal, Beautiful house in the centre features accommodation... Ubytování Beautiful house in the centre se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Larum

10

Apartment Larum

Ubytování (Apartmán) Apartment Larum. Apartment Larum se nachází v Zavale, 300 metrů od pláže Zavala Port a pláže Skalinada. Ubytování Apartment Larum se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ala

10

Ala

Ubytování (Apartmán) Ala. Situated in Hvar, 1.9 km from Beach Sirena and 3 km from Nude Beach Stipanska, Ala features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ala se nachází ve městě Hvar (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Morko

10

House Morko

Ubytování (Prázdninový dům) House Morko. House Morko se nachází u pláže v městečku Vrboska, 1,2 km od pláže Soline, 1,5 km od pláže v kempu Nudist a necelý 1 km od pláže Maslinica. Ubytování House Morko se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Novak

10

Guesthouse Novak

Ubytování (Penzion) Guesthouse Novak. Set in Hvar, 2 km from Beach Sirena, Guesthouse Novak offers air-conditioned accommodation and a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Guesthouse Novak se nachází ve městě Hvar (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bala

10

Apartments Bala

Ubytování (Apartmány) Apartments Bala. Apartmány Bala se nachází v městečku Ivan Dolac, 34 km od Hvaru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bala se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nivia

10

Apartmani Nivia

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nivia. Situated in Jelsa, 26 km from Hvar, Apartmani Nivia features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Nivia se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartment Avelini.1

10

Apartment Avelini.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Avelini.1. Apartment Avelini.1 is a beachfront property located in Hvar, 5 km from Nude Beach Stipanska and 700 metres from Hula Hula Beach Bar Hvar. Ubytování Apartment Avelini.1 se nachází ve městě Hvar (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robinson Crusoe ECO bay apartment

10

Robinson Crusoe ECO bay apartment

Ubytování (Apartmán) Robinson Crusoe ECO bay apartment. Apartmán Robinson Crusoe ECO bay se nachází u pláže ve městě Hvar, jen pár kroků od pláže Brusje a 2,1 km od pláže Ondra. Ubytování Robinson Crusoe ECO bay apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Pupi's Heritage

10

Pupi's Heritage

Ubytování (Apartmán) Pupi's Heritage. Situated right in the heart of Hvar, 1.6 km from Beach Sirena and 2. Ubytování Pupi's Heritage se nachází ve městě Hvar (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirina

10

Mirina

Ubytování (Apartmán) Mirina. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Mirina can be found in Stari Grad, close to Beach Banj and 1.1 km from Lanterna. Ubytování Mirina se nachází ve městě Stari Grad (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duje Apartments Milna

10

Duje Apartments Milna

Ubytování (Penzion) Duje Apartments Milna. Located in Milna and with Beach Mala Milna reachable within 200 metres, Duje Apartments Milna provides express check-in and check-out, allergy-free rooms,... Ubytování Duje Apartments Milna se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Takoma Hvar

10

Takoma Hvar

Ubytování (Apartmán) Takoma Hvar. Set in the Hvar Old Town district in Hvar, at the St. Stephen's Square, this air-conditioned apartment is 2.3 km from Stipanska Beach. Ubytování Takoma Hvar se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Peric

10

Apartment Peric

Ubytování (Apartmány) Apartment Peric. Situated in Stari Grad in the Hvar Island region and Lanterna reachable within 150 metres, Apartment Peric features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartment Peric se nachází ve městě Stari Grad (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sea princess

10

Apartment Sea princess

Ubytování (Apartmán) Apartment Sea princess. Apartment Sea princess has a terrace and is located in Vrboska, within just 1.1 km of Maslinica Beach and 1.1 km of Camp Nudist Beach. Ubytování Apartment Sea princess se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Amula

10

Apartment Amula

Ubytování (Apartmán) Apartment Amula. Apartment Amula offers accommodation in Vrboska. The air-conditioned unit is 41 km from Split. The unit fitted with a kitchen with an oven and microwave. Ubytování Apartment Amula se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartmani Ivanković

10

Apartmani Ivanković

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ivanković. Located in Vrisnik in the Hvar Island region, Apartmani Ivanković features a garden. Ubytování Apartmani Ivanković se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vuljan

10

Apartmani Vuljan

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vuljan. Located in Sućuraj, near Česminica Beach, Apartmani Vuljan features free WiFi, and guests can enjoy free bikes and a garden. Ubytování Apartmani Vuljan se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Rosana

10

Apartman Rosana

Ubytování (Apartmán) Apartman Rosana. In the heart of Hvar, set within a short distance of Franciscan Monastery Beach and Beach Bonj, Apartman Rosana offers free WiFi, air conditioning and... Ubytování Apartman Rosana se nachází ve městě Hvar (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liza's downtown apartment

10

Liza's downtown apartment

Ubytování (Apartmán) Liza's downtown apartment. Set in the centre of Hvar, 1.6 km from Beach Sirena and 2 km from Nude Beach Stipanska, Liza's downtown apartment offers air conditioning. Ubytování Liza's downtown apartment se nachází ve městě Hvar (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Sucuraj

10

Guest House Sucuraj

Ubytování (Penzion) Guest House Sucuraj. Penzion Sucuraj se nachází v Sućuraji, 300 metrů od pláže Česminica, a nabízí ubytování v rodinných pokojích s možností bezplatného půjčení jízdních kol,... Ubytování Guest House Sucuraj se nachází ve městě Sućuraj (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anatota Hvar

10

Anatota Hvar

Ubytování (Penzion) Anatota Hvar. Located in Hvar and with Beach Sirena reachable within 1. Ubytování Anatota Hvar se nachází ve městě Hvar (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tajan

10

Apartment Tajan

Ubytování (Apartmán) Apartment Tajan. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Tajan is set in Hvar. Ubytování Apartment Tajan se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartments Perić

10

Apartments Perić

Ubytování (Apartmány) Apartments Perić. Apartments Perić has garden views, free WiFi and free private parking, set in Jelsa, 2.1 km from Paklena Beach. Ubytování Apartments Perić se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pavicic Tudor

10

Apartments Pavicic Tudor

Ubytování (Apartmány) Apartments Pavicic Tudor. Set in Hvar in the Hvar Island region, with Beach Majerovica and Beach Podstine nearby, Apartments Pavicic Tudor offers accommodation with free private... Ubytování Apartments Pavicic Tudor se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

REDSTONE luxury apartments

10

REDSTONE luxury apartments

Ubytování (Apartmány) REDSTONE luxury apartments. Set in Hvar in the Hvar Island region and Nude Beach Stipanska reachable within 41 km, REDSTONE luxury apartments offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování REDSTONE luxury apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Old Town Apartments

10

Charming Old Town Apartments

Ubytování (Apartmán) Charming Old Town Apartments. Right in the heart of Hvar, situated within a short distance of Hvar's Theatre and Arsenal and St. Ubytování Charming Old Town Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Holiday home Jelsa with Sea View 375

10

Holiday home Jelsa with Sea View 375

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Jelsa with Sea View 375. Located in Jelsa, within 1.7 km of Paklena Beach, Holiday home Jelsa with Sea View 375 offers accommodation with air conditioning. Ubytování Holiday home Jelsa with Sea View 375 se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Apartman Pod Forticu

10

Apartman Pod Forticu

Ubytování (Apartmán) Apartman Pod Forticu. Located in Hvar, just 2 km from Nude Beach Stipanska, Apartman Pod Forticu provides accommodation with free WiFi. This apartment is 80 metres from St. Ubytování Apartman Pod Forticu se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nikola Stipišić 1

10

Apartments Nikola Stipišić 1

Ubytování (Penzion) Apartments Nikola Stipišić 1. Conveniently situated in Hvar, Apartments Nikola Stipišić 1 provides air-conditioned rooms with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Nikola Stipišić 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robinson Crusoe holiday house

10

Robinson Crusoe holiday house

Ubytování (Prázdninový dům) Robinson Crusoe holiday house. Robinson Crusoe holiday house se nachází ve městě Zastražišće v okolí ostrova Hvar, 48 km od Hvaru. Nabízí ubytování s terasou. Ubytování Robinson Crusoe holiday house se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Stone house Apartment Pelago

10

Stone house Apartment Pelago

Ubytování (Apartmán) Stone house Apartment Pelago. Stone house Apartment Pelago se nachází v obci Jelsa a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán také poskytuje restauraci. Ubytování Stone house Apartment Pelago se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kontin

10

Kontin

Ubytování (Apartmán) Kontin. Situated 1.2 km from Hotel Beach and 1.3 km from Lanterna in Stari Grad, Kontin offers accommodation with a kitchen. Ubytování Kontin se nachází ve městě Stari Grad (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Tia

10

House Tia

Ubytování (Prázdninový dům) House Tia. House Morko se nachází u pláže v městečku Vrboska, 1,2 km od pláže Soline, 1,5 km od pláže v kempu Nudist a necelý 1 km od pláže Maslinica. Ubytování House Tia se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR

9,9

APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR

Ubytování (Apartmán) APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR. APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR is located in Jelsa and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 26 km from Hvar. Ubytování APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR se nachází ve městě Jelsa (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kogo

9,9

Villa Kogo

Ubytování (Apartmány) Villa Kogo. Set in Hvar, 1.7 km from Beach Sirena and 2.1 km from Nude Beach Stipanska, Villa Kogo offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to... Ubytování Villa Kogo se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fora Hvar

9,9

Villa Fora Hvar

Ubytování (Apartmány) Villa Fora Hvar. Villa Fora Hvar se nachází jen pár kroků od historického centra Hvaru. Ubytování Villa Fora Hvar se nachází ve městě Hvar (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments ViLu

9,9

Apartments ViLu

Ubytování (Apartmán) Apartments ViLu. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartments ViLu can be found in Hvar, close to Beach Bonj and 200 metres from Beach... Ubytování Apartments ViLu se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Elena

9,9

Appartementhaus Elena

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Elena. Appartementhaus Elena se nachází v klidné oblasti, 6 km od centra Jelsy. Nabízí klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Appartementhaus Elena se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Room Tai

9,9

Room Tai

Ubytování (Penzion) Room Tai. Located in Hvar, within 2.2 km of Beach Sirena and 3. Ubytování Room Tai se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dulcis

9,9

Apartment Dulcis

Ubytování (Apartmán) Apartment Dulcis. Located in Stari Grad, the air-conditioned Apartment Dulcis offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Dulcis se nachází ve městě Stari Grad (Chorvatsko - Hvar ostrov).

Summer house Villa Margarita

9,9

Summer house Villa Margarita

Ubytování (Vila) Summer house Villa Margarita. Located in Zavala, 450 metres from Skalinada Beach and 450 metres from Zavala Port Beach, Summer house Villa Margarita offers a garden and air... Ubytování Summer house Villa Margarita se nachází ve městě Zavala (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mare

9,9

Holiday Home Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mare. Prázdninový dům Mare se nachází pouhých 100 metrů od pláže a 900 metrů od centra Hvaru a nabízí zahradu s vlastním venkovním bazénem. Ubytování Holiday Home Mare se nachází ve městě Hvar (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kiro

9,9

Apartments Kiro

Ubytování (Apartmán) Apartments Kiro. Apartments Kiro se nachází na pláži v Milně, 200 metrů od pláže Milna a 400 metrů od pláže Mala Milna, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování Apartments Kiro se nachází ve městě Milna (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Hvar

9,9

Holiday Hvar

Ubytování (Penzion) Holiday Hvar. Holiday Hvar se nachází ve městě Vrbanj. Nabízí Wi-Fi zdarma, sluneční terasu s bazénem, zahradu, zázemí pro grilování a apartmány s patiem a výhledem na... Ubytování Holiday Hvar se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Toro

9,9

Apartments Toro

Ubytování (Apartmány) Apartments Toro. Apartments Toro se nachází v obci Sveta Nedelja. Nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Toro se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jelsa

9,9

Apartments Jelsa

Ubytování (Apartmán) Apartments Jelsa. Apartmán Jelsa se nachází v obci Jelsa, 44 km od Splitu a 31 km od Makarské. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jelsa se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Branka

9,9

Apartment Branka

Ubytování (Apartmány) Apartment Branka. Apartment Branka se nachází ve městě Hvar, 450 metrů od pláže Križna Luka a 650 metrů od pláže Pokonji Dol. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Branka se nachází ve městě (Chorvatsko - Hvar ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na chorvatském ostrově Hvar

Momentálně pro vás evidujeme celkem 2784 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Hvar.

Pro chorvatský ostrov Hvar doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Hvar (865), Jelsa (530), Stari Grad (296), Gdinj (200), Vrboska (176), Sućuraj (141), Zavala (96), Ivan Dolac (84), Zastražišće (74), Bogomolje (72). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Na chorvatském ostrově Hvar máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Guesthouse Novak (10*), Apartments Jag (10*), APARTMANI VITALI (10*), Close to center, quiet, with parking (10*), Beautiful house in the centre (10*), Apartment Larum (10*), Ala (10*), House Morko (10*), Apartments Bala (10*), Apartmani Nivia (10*), Apartment Avelini.1 (10*), Robinson Crusoe ECO bay apartment (10*), Pupi's Heritage (10*), Mirina (10*), Duje Apartments Milna (10*), Takoma Hvar (10*), Apartment Peric (10*), Apartment Sea princess (10*), Apartment Amula (10*), Apartmani Ivanković (10*), Apartmani Vuljan (10*), Apartman Rosana (10*), Liza's downtown apartment (10*), Guest House Sucuraj (10*), Apartment Tajan (10*), Apartments Perić (10*), Apartments Pavicic Tudor (10*), REDSTONE luxury apartments (10*), Charming Old Town Apartments (10*), Holiday home Jelsa with Sea View 375 (10*), Apartman Pod Forticu (10*), Apartments Nikola Stipišić 1 (10*), Robinson Crusoe holiday house (10*), Stone house Apartment Pelago (10*), Kontin (10*), House Tia (10*), APARTMENTS FANI IN JELSA-HVAR (9,9*), Villa Kogo (9,9*), Villa Fora Hvar (9,9*), Apartments ViLu (9,9*), Appartementhaus Elena (9,9*), Room Tai (9,9*), Apartment Dulcis (9,9*), Summer house Villa Margarita (9,9*), Holiday Home Mare (9,9*), Apartments Kiro (9,9*), Holiday Hvar (9,9*), Apartments Toro (9,9*), Apartments Jelsa (9,9*), Apartment Branka (9,9*), Kuća za odmor Dobrila (9,9*).

Ostrov Hvar může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.