Hledat

Ubytování

Dubrovnicko-neretvanská župa

V regionu Dubrovnicko-neretvanská župa (Chorvatsko) máme celkem 9991 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Dubrovnicko-neretvanská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Dubrovník (2924), Orebić (846), Korčula (609), Mlini (486), Cavtat (440), Lumbarda (431), Vela Luka (300), Blato (214), Slano (177), Trpanj (149). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Dubrovnicko-neretvanská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Dubrovnicko-neretvanská župa

Sea View Studio Positive Place - II

10

Sea View Studio Positive Place - II

Ubytování (Apartmán) Sea View Studio Positive Place - II. Sea View Studio Positive Place - II se nachází v Dubrovníku, 400 metrů od pláže Buza a pláže Porporela, 1,4 km od Orlandova sloupu a 3 km od brány Ploce. Ubytování Sea View Studio Positive Place - II se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Boro 2

10

Villa Boro 2

Ubytování (Apartmány) Villa Boro 2. Situated in Dubrovnik, Villa Boro 2 offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a seasonal outdoor swimming... Ubytování Villa Boro 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe TESSA

10

Sobe TESSA

Ubytování (Apartmán) Sobe TESSA. Sobe Dina offers accommodation in Vela Luka, 1.1 km from Vela Luka Ferry Port. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Sobe TESSA se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Varina

10

Apartment Varina

Ubytování (Apartmán) Apartment Varina. Set in Dubrovnik, 250 metres from Banje Beach and 400 metres from Porporela Beach, Apartment Varina offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Apartment Varina se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sea Line

10

Apartments Sea Line

Ubytování (Apartmány) Apartments Sea Line. Situated in Prigradica, 35 km from Korčula, Apartments Sea Line features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Sea Line se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Put Vila V

10

Apartment Put Vila V

Ubytování (Apartmán) Apartment Put Vila V. Apartment Put Vila V is situated in Trpanj. The air-conditioned accommodation is 29 km from Korčula. Ubytování Apartment Put Vila V se nachází ve městě Trpanj (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260

10

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260. Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260 is a beachfront property set in Lumbarda, 5 km from Beaches on Badija Island and 6 km from Planjak Beaches. Ubytování Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Neretva Valley Apartments

10

Neretva Valley Apartments

Ubytování (Apartmány) Neretva Valley Apartments. Neretva Valley Apartments jsou apartmány s Wi-Fi zdarma, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní situované v Metkovići. Ubytování Neretva Valley Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Doline

10

Villa Doline

Ubytování (Vila) Villa Doline. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Doline is situated in Gruda. Ubytování Villa Doline se nachází ve městě Ljuta (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Stone

10

Villa Stone

Ubytování (Vila) Villa Stone. Offering a seasonal outdoor swimming pool and pool view, Villa Stone is located in Mlini, 550 metres from Mlini Beach and 550 metres from Srebreno Beach. Ubytování Villa Stone se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dubrovnik old city Studio apartments

10

Dubrovnik old city Studio apartments

Ubytování (Apartmány) Dubrovnik old city Studio apartments. Situated 2.4 km from Lokrum Beach and 100 metres from Onofrio's Fountain, Dubrovnik old city Studio apartments in Dubrovnik features air-conditioned... Ubytování Dubrovnik old city Studio apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klimatisiertes Apartment Barbara

10

Klimatisiertes Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Klimatisiertes Apartment Barbara. Situated in Trpanj in the Dubrovnik-Neretva County region, Klimatisiertes Apartment Barbara has a balcony and sea views. Ubytování Klimatisiertes Apartment Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Lara

10

House Lara

Ubytování (Prázdninový dům) House Lara. Featuring garden views, House Lara offers accommodation with a patio and a kettle, around 1.7 km from Plitvine Beach. Ubytování House Lara se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming Stone House in Cavtat Old Town

10

Charming Stone House in Cavtat Old Town

Ubytování (Apartmán) Charming Stone House in Cavtat Old Town. Located in Cavtat, 100 metres from Rat Beach and 350 metres from Ključice Beach, Charming Stone House in Cavtat Old Town provides accommodation with free... Ubytování Charming Stone House in Cavtat Old Town se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivka

10

Apartment Ivka

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivka. Set in Dubrovnik, less than 1 km from Bellevue Beach and a 14-minute walk from Lapad Bay Beach, Apartment Ivka offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Ivka se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Romana

10

Villa Romana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Romana. Villa Romana se nachází na pláži ve městě Vela Luka, 450 metrů od pláže Fuža a necelý 1 km od pláže Strašinčica, a nabízí zahradu, výhled do zahrady,... Ubytování Villa Romana se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Scala 1 - Mlini

10

Villa Scala 1 - Mlini

Ubytování (Apartmány) Villa Scala 1 - Mlini. Located in Mlini, 2.6 km from Plat Beach and less than 1 km from Sub City Shopping Centre, Villa Scala 1 - Mlini provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Scala 1 - Mlini se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Soul Sisters

10

Villa Soul Sisters

Ubytování (Vily) Villa Soul Sisters. Ubytování Villa Soul Sisters se nachází na ostrově Korčula, 5 km od pevnosti sv. Ubytování Villa Soul Sisters se nachází ve městě Žrnovo (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Opuzen

10

Two-Bedroom Holiday Home in Opuzen

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Opuzen. Two-Bedroom Holiday Home in Opuzen is set in Opuzen. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Opuzen se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina

10

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Offering garden views, Apartment Marina is an accommodation located in Korčula, 150 metres from Luka Korculanska Beach and 400 metres from Beach Zakerjan. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bay view

10

Apartment Bay view

Ubytování (Apartmán) Apartment Bay view. Set in Cavtat, 250 metres from Žal Beach and 750 metres from Rat Beach, Apartment Bay view offers air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Apartment Bay view se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Milojka

10

Apartment Milojka

Ubytování (Apartmán) Apartment Milojka. Apartment Milojka is set in Prizba and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Milojka se nachází ve městě Prizba (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cacini Dvori

10

Apartment Cacini Dvori

Ubytování (Apartmán) Apartment Cacini Dvori. Apartment Cacini Dvori is set in Lastovo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. With garden views, this accommodation offers a patio. Ubytování Apartment Cacini Dvori se nachází ve městě (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antea Apartment

10

Antea Apartment

Ubytování (Apartmán) Antea Apartment. Antea Apartment se nachází v Prizbě, pouhých 100 metrů od pláže Ratak, a nabízí ubytování u pláže s restaurací, barem, zahradou, bezplatným Wi-Fi, patiem a... Ubytování Antea Apartment se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blace with Sea View XII

10

Apartment Blace with Sea View XII

Ubytování (Apartmán) Apartment Blace with Sea View XII. Apartment Blace with Sea View XII is set in Blace. The property has sea views. The apartment is fitted with a satellite TV, 2 bedrooms and a living room. Ubytování Apartment Blace with Sea View XII se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KUĆA IVANA

10

KUĆA IVANA

Ubytování (Prázdninový dům) KUĆA IVANA. Set in Prizba, close to Gradačica Beach, KUĆA IVANA provides accommodation with bike hire, a private beach area, a shared lounge and a terrace. Ubytování KUĆA IVANA se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heritage Villa Nobile

10

Heritage Villa Nobile

Ubytování (Apartmány) Heritage Villa Nobile. Set in Dubrovnik, 140 metres from Pile Gate and 500 metres from Orlando Column, Heritage Villa Nobile offers air-conditioned accommodation with a terrace... Ubytování Heritage Villa Nobile se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Greenside Cottage Lumi

10

Greenside Cottage Lumi

Ubytování (Chata) Greenside Cottage Lumi. Offering a terrace and mountain view, Greenside Cottage Lumi is situated in Vela Luka, less than 1 km from Garbin Beach and 1.7 km from Plitvine Beach. Ubytování Greenside Cottage Lumi se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Apartment

10

Green Apartment

Ubytování (Apartmán) Green Apartment. Set in Trsteno, within 2.5 km of Orašac Beach and 400 metres of Trsteno Arboretum, Green Apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování Green Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liberty Town Center Rooms

10

Liberty Town Center Rooms

Ubytování (Penzion) Liberty Town Center Rooms. Situated within a few steps of Orlando Column and 200 metres of Onofrio's Fountain, Liberty Town Center Rooms features rooms with air conditioning and a... Ubytování Liberty Town Center Rooms se nachází ve městě Dubrovník (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sara

10

Apartment Sara

Ubytování (Apartmán) Apartment Sara. Situated in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Sara features a garden. Ubytování Apartment Sara se nachází ve městě Gruda (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Kapo

10

Apartments Kapo

Ubytování (Apartmán) Apartments Kapo. Featuring a garden and free WiFi, Apartments Kapo offers apartments in the UNESCO-protected Old Town of Dubrovnik. Ubytování Apartments Kapo se nachází ve městě Dubrovník (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Zaklopatica

10

Apartment Zaklopatica

Ubytování (Apartmán) Apartment Zaklopatica. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Zaklopatica is located in Lastovo. Ubytování Apartment Zaklopatica se nachází ve městě (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zora

10

Apartment Zora

Ubytování (Apartmán) Apartment Zora. Set in Vela Luka, 1.7 km from Plitvine Beach and 2 km from Gabrica Beach, Apartment Zora offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Zora se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stanka

10

Apartment Stanka

Ubytování (Apartmán) Apartment Stanka. Featuring garden views, Apartment Stanka provides accommodation with a garden and a patio, around 1.7 km from Beach Škvar. Ubytování Apartment Stanka se nachází ve městě Orebić (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172

10

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172. Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172 is a beachfront property situated in Lumbarda, 5 km from Beaches on Badija Island and 6 km from Planjak... Ubytování Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ane

10

Villa Ane

Ubytování (Vila) Villa Ane. Set in Čelopeci, Villa Ane offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Ane se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfort Apartment Astra

10

Comfort Apartment Astra

Ubytování (Apartmán) Comfort Apartment Astra. Featuring sea views, Comfort Apartment Astra offers accommodation with a balcony and a kettle, around 4.1 km from Ploce Gate. Ubytování Comfort Apartment Astra se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Levanat

10

Apartment Levanat

Ubytování (Apartmán) Apartment Levanat. Located in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Levanat has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Levanat se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town Sea Front M&M Apartment

10

Old Town Sea Front M&M Apartment

Ubytování (Apartmán) Old Town Sea Front M&M Apartment. Old Town Sea Front MM Apartment is located in Korčula. This property is a few steps from Tower of All Saints and has free WiFi. Ubytování Old Town Sea Front M&M Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Vita e Bella III

10

La Vita e Bella III

Ubytování (Penzion) La Vita e Bella III. Set in Dubrovnik, 350 metres from Buza Beach, La Vita e Bella III offers express check-in and check-out and free WiFi throughout the property. Ubytování La Vita e Bella III se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pax Maris

10

Villa Pax Maris

Ubytování (Vila) Villa Pax Maris. Located close to the beach, about 8 km from Klek, the secluded Villa Pax Maris offers a spacious sun terrace with an outdoor swimming pool. Ubytování Villa Pax Maris se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-bedroom apartment Belvedere Dubrovnik

10

One-bedroom apartment Belvedere Dubrovnik

Ubytování (Apartmán) One-bedroom apartment Belvedere Dubrovnik. One-bedroom apartment Belvedere Dubrovnik is set in Dubrovnik, 500 metres from Porporela Beach and 800 metres from Buza Beach, in an area where hiking can... Ubytování One-bedroom apartment Belvedere Dubrovnik se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Tea

10

Villa Tea

Ubytování (Vila) Villa Tea. Villa Tea offers air-conditioned accommodation with free WiFi access 5 km from the centre of Cavtat and the nearest beach. Ubytování Villa Tea se nachází ve městě Cavtat (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Style and Sea

10

Style and Sea

Ubytování (Apartmány) Style and Sea. Ubytování Style and Sea se nachází ve městě Vela Luka, 2,7 km od místního přístaviště trajektů. Nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Style and Sea se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila petra

10

Vila petra

Ubytování (Prázdninový dům) Vila petra. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Vila petra features accommodation in Prizba with free WiFi and pool views. Ubytování Vila petra se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

House 4 You

10

House 4 You

Ubytování (Prázdninový dům) House 4 You. House 4 You je samostatně stojící prázdninový dům nacházející se v malebném zálivu Lumbarda, jen pár kroků od skalnaté pláže se stínem borovic, a nabízí... Ubytování House 4 You se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gugilly Old Town Haven

10

Gugilly Old Town Haven

Ubytování (Apartmán) Gugilly Old Town Haven. Gugilly Old Town Haven in Dubrovnik features accommodation with free WiFi, 60 metres from Pile Gate, 500 meters from Orlando Column and 550 meters from... Ubytování Gugilly Old Town Haven se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Lastovo

10

Holiday home Lastovo

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Lastovo. Set in Lastovo in the Lastovo Island region, Holiday home Lastovo features a terrace and city views. Ubytování Holiday home Lastovo se nachází ve městě Lastovo (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachfront 4-bedroom villa Sea Wave in Orebic, Croatia

10

Beachfront 4-bedroom villa Sea Wave in Orebic, Croatia

Ubytování (Vila) Beachfront 4-bedroom villa Sea Wave in Orebic, Croatia. Beachfront 4-bedroom villa Sea Wave in Orebic, Croatia se nachází ve městě Orebić, 700 metrů od pláže Škvar a necelý 1 km od pláže Trstenica. Ubytování Beachfront 4-bedroom villa Sea Wave in Orebic, Croatia se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RozART apartment with free garage

10

RozART apartment with free garage

Ubytování (Apartmán) RozART apartment with free garage. Set in Rožat in the Dubrovnik-Neretva County region, RozART apartment with free garage has a patio and river views. Ubytování RozART apartment with free garage se nachází ve městě Mokošica (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Dubrovnicko-neretvanská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Dubrovnicko-neretvanská župa

Ubytování v chorvatském regionu Dubrovnicko-neretvanská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 9991 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Dubrovnicko-neretvanská župa.

Pro chorvatskou destinaci Dubrovnicko-neretvanská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Dubrovník (2924), Orebić (846), Korčula (609), Mlini (486), Cavtat (440), Lumbarda (431), Vela Luka (300), Blato (214), Slano (177), Trpanj (149). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Dubrovnicko-neretvanská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Sea View Studio Positive Place - II (10*), Liberty Town Center Rooms (10*), Villa Boro 2 (10*), Sobe TESSA (10*), Apartment Varina (10*), Apartment Put Vila V (10*), Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260 (10*), Neretva Valley Apartments (10*), Villa Doline (10*), Villa Stone (10*).

Region Dubrovnicko-neretvanská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.