Hledat

Ubytování

Dubrovnicko-neretvanská župa

Ubytování v regionu Dubrovnicko-neretvanská župa

Region Dubrovnicko-neretvanská župa se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9991 hotelů a ubytování v regionu Dubrovnicko-neretvanská župa.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Dubrovnicko-neretvanská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Dubrovnicko-neretvanská župa

Jasenka Apartment

10

Jasenka Apartment

Ubytování (Apartmán) Jasenka Apartment. Jasenka Apartment is located in Zavalatica and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Jasenka Apartment se nachází ve městě Zavalatica 302 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leut Apartment

10

Leut Apartment

Ubytování (Apartmán) Leut Apartment. In the Korčula Old Town district of Korčula, close to Large Governor's Tower, Leut Apartment has free WiFi and a washing machine. Ubytování Leut Apartment se nachází ve městě Zitnica 2 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Pavla

10

Apartmani Pavla

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pavla. Apartmani Pavla se nachází ve městě Orebić, 10 km od Korčuly, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Pavla se nachází ve městě Bana Josipa Jelacica 49 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Doline

10

Villa Doline

Ubytování (Vila) Villa Doline. Villa Doline is situated in Ljuta and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Villa Doline se nachází ve městě Ljuta (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Fani

10

Apartmani Fani

Ubytování (Penzion) Apartmani Fani. Boasting a garden, Apartmani Fani is situated in Orebić. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Fani se nachází ve městě 12 Fiskovićeva ulica (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina

10

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Offering garden views, Apartment Marina is an accommodation located in Korčula, 2.5 km from Korčula Bus Station and 2.9 km from Large Governor's Tower. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Cvjetno Naselje ulica 41 broj 17 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bay view

10

Apartment Bay view

Ubytování (Apartmán) Apartment Bay view. Set in Cavtat, 4.3 km from Cavtat Promenade and 4 km from Cavtat Bus Station, Apartment Bay view offers air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování Apartment Bay view se nachází ve městě Bogisiceva tiha 22 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cacini Dvori

10

Apartment Cacini Dvori

Ubytování (Apartmán) Apartment Cacini Dvori. Apartment Cacini Dvori is set in Lastovo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. With garden views, this accommodation offers a patio. Ubytování Apartment Cacini Dvori se nachází ve městě Pod Glavicom (Chorvatsko - Lastovo). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neretva Valley Apartments

10

Neretva Valley Apartments

Ubytování (Apartmány) Neretva Valley Apartments. Neretva Valley Apartments jsou apartmány s Wi-Fi zdarma, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní situované v Metkovići. Ubytování Neretva Valley Apartments se nachází ve městě 5 Ulica kneza Domagoja (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New studio app for 2

10

New studio app for 2

Ubytování (Apartmán) New studio app for 2. Located in Babino Polje in the Mljet Island region, New studio app for 2 features a patio and lake views. Ubytování New studio app for 2 se nachází ve městě Sobra (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Varina

10

Apartment Varina

Ubytování (Apartmán) Apartment Varina. Set in Dubrovnik, 2.2 km from Ploce Gate and 2.7 km from Orlando Column, Apartment Varina offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Varina se nachází ve městě Ploce (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartments kralj1

10

apartments kralj1

Ubytování (Apartmány) apartments kralj1. Located in Cavtat, 100 metres from Cavtat Promenade and 50 metres from Račić Mausoleum, apartments kralj1 provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování apartments kralj1 se nachází ve městě 4 Vuličevićeva ulica (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Silvija

10

Villa Silvija

Ubytování (Apartmán) Villa Silvija. Featuring garden views, Villa Silvija provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 400 metres from Sub City Shopping... Ubytování Villa Silvija se nachází ve městě Put Bruna Busica 6a (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House 4 You

10

House 4 You

Ubytování (Prázdninový dům) House 4 You. House 4 You je samostatně stojící prázdninový dům nacházející se v malebném zálivu Lumbarda, jen pár kroků od skalnaté pláže se stínem borovic, a nabízí... Ubytování House 4 You se nachází ve městě Lumbarda 228 A (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zora

10

Apartment Zora

Ubytování (Apartmán) Apartment Zora. Set in Vela Luka, Apartment Zora offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Located 1. Ubytování Apartment Zora se nachází ve městě Ulica 34 10 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sara

10

Apartment Sara

Ubytování (Apartmán) Apartment Sara. Situated in Molunat in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartment Sara features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Sara se nachází ve městě Molunat 9 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lazuština Paradise

10

Lazuština Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Lazuština Paradise. Situated in Mihanići, Lazuština Paradise offers a private pool and free WiFi. The holiday home has pool views and is 26 km from Herceg-Novi. Ubytování Lazuština Paradise se nachází ve městě Kraljeva 4 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive Villa Mative

10

Exclusive Villa Mative

Ubytování (Vila) Exclusive Villa Mative. Set in Mlini, Exclusive Villa Mative offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Exclusive Villa Mative se nachází ve městě Put bana Josipa Jelačića (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Andrea

10

Holiday Home Andrea

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Andrea. Apartment Andrea offers accommodation in Lastovo, 33 km from Korčula. Ubytování Holiday Home Andrea se nachází ve městě (Chorvatsko - Lastovo).

Oyster Paradise Blue Apartment

10

Oyster Paradise Blue Apartment

Ubytování (Apartmán) Oyster Paradise Blue Apartment. Set in Ston, just 4.3 km from Walls of Ston, Oyster Paradise Blue Apartment offers beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Oyster Paradise Blue Apartment se nachází ve městě Vela Luka (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marinus Apartments

10

Marinus Apartments

Ubytování (Apartmány) Marinus Apartments. Marinus Apartments se nachází v letovisku Blace a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Marinus Apartments se nachází ve městě Lazetina 35 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Miolin

10

Villa Miolin

Ubytování (Apartmán) Villa Miolin. Villa Miolin se nachází ve městě Trpanj a nabízí klimatizované ubytování s venkovním bazénem, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Miolin se nachází ve městě Put od vila 79 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

THE VIEW ****

10

THE VIEW ****

Ubytování (Apartmán) THE VIEW ****. THE VIEW **** is set in Račišće and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování THE VIEW **** se nachází ve městě Račišće 278A (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lilly

10

Apartment Lilly

Ubytování (Apartmán) Apartment Lilly. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Lilly is situated in Babino Polje. Ubytování Apartment Lilly se nachází ve městě Zadublje 84 (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Divine view

10

Apartment Divine view

Ubytování (Apartmán) Apartment Divine view. Situated just 2.3 km from Ploce Gate, Apartment Divine view features accommodation in Dubrovnik with access to a shared lounge, barbecue facilities, as... Ubytování Apartment Divine view se nachází ve městě Ploce (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Markotic

10

Apartments Markotic

Ubytování (Apartmán) Apartments Markotic. Apartments Markotic se nachází na pláži v Kleku, 7 km od Neumu. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Markotic se nachází ve městě Radalj 57 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sunset Rogotin

10

Apartmani Sunset Rogotin

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sunset Rogotin. Apartmani Sunset Rogotin se nachází v obci Rogotin, 31 km od Neumu. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Sunset Rogotin se nachází ve městě Primorska 60 b (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman OZANA

10

Apartman OZANA

Ubytování (Apartmán) Apartman OZANA. Apartman OZANA is situated in Blace and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Apartman OZANA se nachází ve městě 8 Lazetina 1 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Kiara

10

Apartment Kiara

Ubytování (Apartmán) Apartment Kiara. Featuring a restaurant, a garden, and a private beach area, Apartment Kiara offers accommodation in Zavalatica with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Kiara se nachází ve městě 334 Zavalatica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Iva&Andro

10

Apartment Iva&Andro

Ubytování (Apartmány) Apartment Iva&Andro. Apartment Iva&Andro is set in Koločep and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Apartment Iva&Andro se nachází ve městě Gornje celo 11a (Chorvatsko - Koločep). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury 5* Apartment by Guide & Sleep

10

Luxury 5* Apartment by Guide & Sleep

Ubytování (Apartmán) Luxury 5* Apartment by Guide & Sleep. Situated in Zaton in the Dubrovnik-Neretva County region, Luxury 5* Apartment by Guide & Sleep features a balcony and garden views. Ubytování Luxury 5* Apartment by Guide & Sleep se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment with amazing view

10

Luxury apartment with amazing view

Ubytování (Apartmány) Luxury apartment with amazing view. Situated in Mlini in the Dubrovnik-Neretva County region and Sub City Shopping Centre reachable within 1. Ubytování Luxury apartment with amazing view se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Punat

10

Apartment Punat

Ubytování (Apartmán) Apartment Punat. In a central area of Korčula, located within a short distance of Tower of All Saints and Large Governor's Tower, Apartment Punat offers free WiFi, air... Ubytování Apartment Punat se nachází ve městě 19.travnja 1921 br.15 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Porto

10

Villa Porto

Ubytování (Apartmány) Villa Porto. Villa Porto features sea views, free WiFi and free private parking, located in Mlini, 1.5 km from Sub City Shopping Centre. Ubytování Villa Porto se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Dona Maria

10

Holiday Home Dona Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dona Maria. Boasting a seasonal outdoor pool and sea views, Holiday Home Dona Maria is situated in Prigradica. Ubytování Holiday Home Dona Maria se nachází ve městě Lozica 10 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Nora

10

Holiday home Nora

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nora. Holiday home Nora is set in Drače and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday home Nora se nachází ve městě Drače (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House San Pelegrin

10

Stone House San Pelegrin

Ubytování (Vila) Stone House San Pelegrin. Stone House San Pellegrin is set on the island of Korčula, 6 km from Vela Luka. It offers spacious courtyard and garden area of 3000 m2. Ubytování Stone House San Pelegrin se nachází ve městě Pelegrin 12 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Memento Vivere Garden Apartment Next to Old Town

10

Memento Vivere Garden Apartment Next to Old Town

Ubytování (Apartmán) Memento Vivere Garden Apartment Next to Old Town. Set in Dubrovnik, 0.4 km from Orlando Column and 0.2 km from Onofrio's Fountain, Memento Vivere Garden Apartment Next to Old Town offers a garden and air... Ubytování Memento Vivere Garden Apartment Next to Old Town se nachází ve městě Ulica Zrinsko Frankopanska 2 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brand New Apartment Nebo

10

Brand New Apartment Nebo

Ubytování (Apartmán) Brand New Apartment Nebo. Boasting garden views, Brand New Apartment Nebo features accommodation with a balcony, around 5 km from Onofrio's Fountain. Ubytování Brand New Apartment Nebo se nachází ve městě Lapad (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Skrivena

10

Vila Skrivena

Ubytování (Apartmány) Vila Skrivena. Vila Skrivena se nachází v Žuljaně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Výhled směřuje do zahrady. V okolí se lze věnovat cyklistice. Ubytování Vila Skrivena se nachází ve městě Međine 63 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dora i Kati

10

Apartmani Dora i Kati

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dora i Kati. Situated in Orebić, 9 km from Korčula, Apartmani Dora i Kati features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Dora i Kati se nachází ve městě Bana Josipa Jelačića 49b (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kuća Maria

10

Apartment Kuća Maria

Ubytování (Apartmány) Apartment Kuća Maria. Set in Blace, 38 km from Drvenik, Apartment Kuća Maria offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartment Kuća Maria se nachází ve městě Srseni 18 Blace (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Studio O

10

Studio O

Ubytování (Apartmán) Studio O. Offering free WiFi and sea views, Studio O provides accommodation located in Dubrovnik, just 1.7 km from Lapad Bay. Ubytování Studio O se nachází ve městě Dr. Anta Sugje 2 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vila Harmonia

9,9

Apartments Vila Harmonia

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Harmonia. Situated in Čilipi, Apartments Vila Harmonia features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Apartments Vila Harmonia se nachází ve městě Čilipi 6 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Butorac

9,9

Guest House Butorac

Ubytování (Penzion) Guest House Butorac. Facing the beachfront, Guest House Butorac offers 3-star accommodation in Koločep and features a garden, private beach area and BBQ facilities. Ubytování Guest House Butorac se nachází ve městě Donje Čelo 63 (Chorvatsko - Koločep). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Apartment

9,9

Green Apartment

Ubytování (Apartmán) Green Apartment. Set in Trsteno, within 400 metres of Trsteno Arboretum, Green Apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning and barbecue facilities. Ubytování Green Apartment se nachází ve městě Potok 16 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iva Lavanda

9,9

Iva Lavanda

Ubytování (Prázdninový dům) Iva Lavanda. Iva Lavanda is situated in Putniković and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Iva Lavanda se nachází ve městě Unnamed Road Putniković (Ston) (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa D&D

9,9

Apartments Villa D&D

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa D&D. Apartments Villa D&D se nachází ve městě Slano, 34 km od Neumu. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Apartments Villa D&D se nachází ve městě Banja 1 (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House in Old Town

9,9

Holiday House in Old Town

Ubytování (Apartmán) Holiday House in Old Town. Located in Cavtat, 100 metres from Cavtat Promenade and 70 metres from Račić Mausoleum, Holiday House in Old Town provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Holiday House in Old Town se nachází ve městě Prijeko (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Iva

9,9

Apartments Iva

Ubytování (Apartmány) Apartments Iva. Apartmány Iva se nachází ve městě Orebić, 150 metrů od pláže (1,5 km dlouhé). Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a TV. Ubytování Apartments Iva se nachází ve městě Braće Radića 9a (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Fidulic

9,9

Apartments Fidulic

Ubytování (Apartmán) Apartments Fidulic. Situated in Lumbarda, 5 km from Beaches on Badija Island and 6 km from Planjak Beaches, Apartments Fidulic offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartments Fidulic se nachází ve městě Lumbarda 227/A (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Dubrovnicko-neretvanská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Dubrovnicko-neretvanská župa