Hledat

Ubytování

Ubytování město Mlini

Ve chorvatském městě Mlini (Chorvatsko) máme celkem 486 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Mlini

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Mlini

Villa Stone

10

Villa Stone

Ubytování (Vila) Villa Stone. Offering a seasonal outdoor swimming pool and pool view, Villa Stone is located in Mlini, 550 metres from Mlini Beach and 550 metres from Srebreno Beach. Ubytování Villa Stone se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Scala 1 - Mlini

10

Villa Scala 1 - Mlini

Ubytování (Apartmány) Villa Scala 1 - Mlini. Located in Mlini, 2.6 km from Plat Beach and less than 1 km from Sub City Shopping Centre, Villa Scala 1 - Mlini provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Scala 1 - Mlini se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment with amazing view

10

Luxury apartment with amazing view

Ubytování (Apartmány) Luxury apartment with amazing view. Situated in Mlini in the Dubrovnik-Neretva County region and Plat Beach reachable within 2. Ubytování Luxury apartment with amazing view se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

King Suite

10

King Suite

Ubytování (Apartmán) King Suite. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, King Suite provides accommodation in Mlini with free WiFi and sea views. Ubytování King Suite se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Paulina

9,9

Villa Paulina

Ubytování (Vila) Villa Paulina. Situated in Mlini, 2.7 km from Srebreno Beach and 3. Ubytování Villa Paulina se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nera

9,9

Apartment Nera

Ubytování (Apartmán) Apartment Nera. Set in Mlini, 2.1 km from Plat Beach and 1.2 km from Sub City Shopping Centre, Apartment Nera provides accommodation with amenities such as free WiFi and a... Ubytování Apartment Nera se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Leonardo

9,9

Villa Leonardo

Ubytování (Apartmán) Villa Leonardo. Villa Leonardo se nachází v Mlini, 2,2 km od nákupního centra Sub City, a nabízí soukromou pláž, gril a zahradu. Na místě je terasa a Wi-Fi zdrama. Ubytování Villa Leonardo se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Klaić

9,9

Apartments Klaić

Ubytování (Apartmány) Apartments Klaić. Apartments Klaić se nachází v obci Mlini, 8 km od historického centra města Dubrovník, které je zapsané na seznamu UNESCO. Ubytování Apartments Klaić se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Matija

9,9

Apartmani Matija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matija. Situated 400 metres from Plat Beach, Apartmani Matija offers air-conditioned accommodation with a patio. Ubytování Apartmani Matija se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Residence Lantoni

9,9

Villa Residence Lantoni

Ubytování (Vily) Villa Residence Lantoni. Tato vila se nachází na kopci nad zátokou Mlini a nabízí luxusní interiéry s výhledem na Jaderské moře a zasklený bazén na terase s výhledem na záliv. Ubytování Villa Residence Lantoni se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lungo Mare

9,9

Holiday Home Lungo Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lungo Mare. Boasting sea views, Holiday Home Lungo Mare offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.1 km from Sub City Shopping Centre. Ubytování Holiday Home Lungo Mare se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Porto

9,9

Villa Porto

Ubytování (Apartmány) Villa Porto. Villa Porto features sea views, free WiFi and free private parking, located in Mlini, 250 metres from Mlini Beach. Ubytování Villa Porto se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vergatum

9,9

Apartment Vergatum

Ubytování (Apartmán) Apartment Vergatum. Boasting sea views, Apartment Vergatum features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from St. Jacob Beach. Ubytování Apartment Vergatum se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartment Toni

9,9

Apartment Toni

Ubytování (Apartmán) Apartment Toni. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Toni can be found in Mlini, close to Šiba Beach and less than 1 km from Srebreno... Ubytování Apartment Toni se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENT ELI - SEA VIEW

9,9

APARTMENT ELI - SEA VIEW

Ubytování (Apartmán) APARTMENT ELI - SEA VIEW. Set in Mlini, 450 metres from Orphee Beach and 550 metres from Plat Beach, APARTMENT ELI - SEA VIEW offers a casino and air conditioning. Ubytování APARTMENT ELI - SEA VIEW se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Milolaza

9,9

Casa Milolaza

Ubytování (Apartmány) Casa Milolaza. Casa Milolaza offers apartments with a private furnished terrace and a hot tub where guests can relax and enjoy sea views. Ubytování Casa Milolaza se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment A&M

9,8

Apartment A&M

Ubytování (Apartmán) Apartment A&M. Situated in Mlini, 1.8 km from Srebreno Beach and 2. Ubytování Apartment A&M se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Scala - Mlini

9,8

Villa Scala - Mlini

Ubytování (Apartmán) Villa Scala - Mlini. Set in Mlini, 2.6 km from Plat Beach and less than 1 km from Sub City Shopping Centre, Villa Scala - Mlini offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Scala - Mlini se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bibijana

9,8

Apartments Bibijana

Ubytování (Apartmány) Apartments Bibijana. Apartmány Bibijana se nacházejí ve vesnici Mlini, 5 km od Cavtatu a 8 km od Dubrovníku, a nabízejí zahradu. Ubytování Apartments Bibijana se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirela

9,8

Apartments Mirela

Ubytování (Apartmán) Apartments Mirela. Apartmány Mirela se nachází v městečku Zavrelje, v blízkosti města Mlini a 500 metrů od moře. Ubytování Apartments Mirela se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Infinity Blue

9,8

Apartment Infinity Blue

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Infinity Blue. Located in Mlini, 200 metres from the sea, Apartment Infinity Blue offers a terrace with outdoor furnishings and views of the sea and the islands. Ubytování Apartment Infinity Blue se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Petrali

9,8

Apartments Petrali

Ubytování (Apartmány) Apartments Petrali. Set in Mlini in the Dubrovnik-Neretva County region and Mlini Beach reachable within 350 metres, Apartments Petrali offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Apartments Petrali se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karoma Sunroof

9,8

Karoma Sunroof

Ubytování (Apartmán) Karoma Sunroof. Boasting garden views, Karoma Sunroof provides accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Sub City Shopping Centre. Set 2. Ubytování Karoma Sunroof se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Soline, Dubrovnik - 8825

9,7

Apartments by the sea Soline, Dubrovnik - 8825

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Soline, Dubrovnik - 8825. Studio Soline 8825a is set in Mlini, 10 km from Dubrovnik and 3.6 km from Cavtat. All rooms include a TV with satellite channels. Ubytování Apartments by the sea Soline, Dubrovnik - 8825 se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lonza

9,7

Apartments Lonza

Ubytování (Apartmány) Apartments Lonza. Apartmány Lonza se nachází v obci Mlini-Soline, 200 metrů od pláže a 150 metrů od místní autobusové zastávky. Ubytování Apartments Lonza se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments "NONO"

9,7

Apartments "NONO"

Ubytování (Apartmán) Apartments "NONO". Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartments "NONO" can be found in Mlini, close to Kupari Beach and 2 km from Mlini Beach. Ubytování Apartments "NONO" se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pata

9,7

Apartment Pata

Ubytování (Apartmán) Apartment Pata. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Mlini a má terasu s výhledem na moře. Ubytování Apartment Pata se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Mediterranea - Rooftop Suite

9,7

Villa Mediterranea - Rooftop Suite

Ubytování (Apartmán) Villa Mediterranea - Rooftop Suite. Situated in Mlini, 150 metres from Srebreno Beach and 250 metres from Mlini Beach, Villa Mediterranea - Rooftop Suite features accommodation with free... Ubytování Villa Mediterranea - Rooftop Suite se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ana

9,7

Villa Ana

Ubytování (Penzion) Villa Ana. This family-run guesthouse is peacefully situated at Mlini's pebble beach, a few steps from an internet café. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Tupina By Paulina

9,7

Rooms Tupina By Paulina

Ubytování (Penzion) Rooms Tupina By Paulina. Situated in Mlini, 350 metres from Mlini Beach, Rooms Tupina By Paulina features accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytování Rooms Tupina By Paulina se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfort Zovko II

9,7

Comfort Zovko II

Ubytování (Apartmány) Comfort Zovko II. Located 2.8 km from Sub City Shopping Centre, Comfort Zovko II offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Comfort Zovko II se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Celtis Apartment

9,7

Celtis Apartment

Ubytování (Apartmán) Celtis Apartment. Featuring garden views, Celtis Apartment provides accommodation with a garden and a patio, around 1.8 km from Sub City Shopping Centre. Ubytování Celtis Apartment se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa New York

9,7

Villa New York

Ubytování (Penzion) Villa New York. Villa New York se nachází v centru obce Mlini na pobřeží Jaderského moře. Ve všech pokojích je klimatizace a vlastní koupelna. Ubytování Villa New York se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Magnolija

9,7

Villa Magnolija

Ubytování (Penzion) Villa Magnolija. Villa Magnolija je vzdálená zhruba 400 metrů od písečných i skalnatých pláží a 3 minuty chůze od autobusové zastávky, odkud jezdí přímé linky do... Ubytování Villa Magnolija se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Residence Narona

9,7

Apartment Residence Narona

Ubytování (Penzion) Apartment Residence Narona. Apartment Residence Narona se nachází v Mlini, 1,7 km od pláže Plat a 1,9 km od nákupního centra Sub City. Ubytování Apartment Residence Narona se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dragica

9,7

Apartman Dragica

Ubytování (Apartmán) Apartman Dragica. Apartman Dragica se nachází v Mlini, 700 metrů od pláže Plat, 1,1 km od pláže Orphee a 300 metrů od pláže Šiba, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování Apartman Dragica se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Svagusa II

9,7

Villa Svagusa II

Ubytování (Apartmány) Villa Svagusa II. Set in Mlini, 1.2 km from Sub City Shopping Centre, Villa Svagusa II offers accommodation with access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Villa Svagusa II se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Setemana

9,6

Apartments Setemana

Ubytování (Apartmány) Apartments Setemana. Situated in Mlini, 2.3 km from Srebreno Beach and 2. Ubytování Apartments Setemana se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Areti

9,6

Apartment Areti

Ubytování (Penzion) Apartment Areti. Set in Mlini, 2.2 km from Plat Beach, Apartment Areti offers accommodation with free WiFi and free private parking. The guest house features family rooms. Ubytování Apartment Areti se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriatic Sunny Apartments

9,6

Adriatic Sunny Apartments

Ubytování (Apartmány) Adriatic Sunny Apartments. Adriatic Sunny Apartments se nachází v obci Mlini v Dubrovnicko-neretvanské župě, nedaleko pláží Srebreno a Mlini. Ubytování Adriatic Sunny Apartments se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Belenum

9,6

Apartments Belenum

Ubytování (Apartmány) Apartments Belenum. Apartments Belenum se nachází v Mlini, 150 metrů od pláže Plat, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Belenum se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Galic

9,6

Apartments Galic

Ubytování (Penzion) Apartments Galic. Klimatizované apartmány Galić s balkonem s panoramatickým výhledem na pobřeží a bezplatným Wi-Fi jsou situované pouhých 350 metrů od oblázkové pláže a 700... Ubytování Apartments Galic se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ive

9,6

Apartment Ive

Ubytování (Apartmány) Apartment Ive. Apartment Ive se nachází v obci Mlini a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Apartment Ive se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luciana Residence

9,6

Villa Luciana Residence

Ubytování (Vila) Villa Luciana Residence. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, mountain view and a terrace, Villa Luciana Residence is situated in Mlini. Ubytování Villa Luciana Residence se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

House Jelena

9,6

House Jelena

Ubytování (Penzion) House Jelena. House Jelena se nachází v malebném městě Mlini, 200 metrů od pláže a 9 km od historického centra Dubrovníku, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným... Ubytování House Jelena se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartments Green Harmony

9,6

Apartments Green Harmony

Ubytování (Apartmány) Apartments Green Harmony. Situated in Mlini, 2.6 km from Plat Beach and 700 metres from Sub City Shopping Centre, Apartments Green Harmony features accommodation with free WiFi and... Ubytování Apartments Green Harmony se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana's Paradise

9,6

Apartment Ana's Paradise

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana's Paradise. Enjoying an elevated position 300 metres from the centre of Milni and 600 metres from a beach, Holiday Home Ana offers air-conditioned interior with free... Ubytování Apartment Ana's Paradise se nachází ve městě Mlini (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bobara

9,6

Apartment Bobara

Ubytování (Apartmán) Apartment Bobara. Set in Mlini, within 100 metres of Mlini Beach and 250 metres of Srebreno Beach, Apartment Bobara offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Apartment Bobara se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Flora

9,6

Apartment Flora

Ubytování (Apartmán) Apartment Flora. Offering a terrace and garden view, Apartment Flora is situated in Mlini, 2.5 km from Plat Beach and less than 1 km from Sub City Shopping Centre. Ubytování Apartment Flora se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kulisic

9,6

Apartment Kulisic

Ubytování (Apartmán) Apartment Kulisic. Apartment Kulisic, a property with a terrace, is situated in Mlini, 1.3 km from Sub City Shopping Centre. Ubytování Apartment Kulisic se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lise

9,6

Apartment Lise

Ubytování (Apartmán) Apartment Lise. Set in Mlini and only 200 metres from Srebreno Beach, Apartment Lise offers accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Lise se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Ubytování v chorvatském městě Mlini

Město Mlini se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 486 hotelů a ubytování v chorvatském městě Mlini.