Hledat

Ubytování

Vis ostrov

Na chorvatském ostrově Vis ostrov máme celkem 763 hotelů a ubytování.

Pro chorvatský ostrov Vis ostrov doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vis (428), Komiža (240), Rukavac (73), Rogačić (9), Kut (5), Podstražje (4), Oključna (3), Podšpilje (0). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Vis ostrov

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Vis ostrov

Apartman Dina

10

Apartman Dina

Ubytování (Apartmán) Apartman Dina. Apartmán Dina se nachází asi 150 metrů od Lucice. Nabízí výhled do zahrady, patio a rychlovarnou konvici. Ubytování Apartman Dina se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sliskovic

10

Apartment Sliskovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Sliskovic. Set in Vis, 400 metres from Milna Beach and 1.1 km from Zaglav Beach, Apartment Sliskovic offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Sliskovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Periska Komiža

10

Villa Periska Komiža

Ubytování (Vila) Villa Periska Komiža. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Periska Komiža features accommodation in Komiža with free WiFi and pool... Ubytování Villa Periska Komiža se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dalmatino

10

Apartments Dalmatino

Ubytování (Apartmány) Apartments Dalmatino. Apartmány Dalmatino se nachází v obci Rukavac, 200 metrů od pláže Tepluš a 600 metrů od pláže Srebrna. Ubytování Apartments Dalmatino se nachází ve městě Rukavac (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Duboka, Otok Vis

10

Villa Duboka, Otok Vis

Ubytování (Vila) Villa Duboka, Otok Vis. Villa Duboka, Otok Vis se nachází ve městě Komiža, 2,5 km od pláže Stiniva a 2,9 km od pláže Pritiscina. Ubytování Villa Duboka, Otok Vis se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marija

10

Apartman Marija

Ubytování (Apartmán) Apartman Marija. Situated in Komiža, 600 metres from Novo Pošta Beach, Apartman Marija features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Marija se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luka

10

Villa Luka

Ubytování (Vila) Villa Luka. Set in Vis, 9 km from Stiniva Cove and 9 km from Zaglav Beach, Villa Luka offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Villa Luka se nachází ve městě Vis (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Bilka

10

Studio Bilka

Ubytování (Apartmány) Studio Bilka. Located in Komiža in the Vis Island region, Studio Bilka provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Studio Bilka se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartments Tenara

10

Apartments Tenara

Ubytování (Apartmány) Apartments Tenara. Situated less than 1 km from Beach Vagan, Apartments Tenara offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Apartments Tenara se nachází ve městě Vis (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anika Apartment Komiža

10

Anika Apartment Komiža

Ubytování (Apartmán) Anika Apartment Komiža. Anika Apartment Komiža is set in Komiža. Complimentary WiFi is offered. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytování Anika Apartment Komiža se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

En Suite Room Demaria

9,9

En Suite Room Demaria

Ubytování (Penzion) En Suite Room Demaria. Set in Komiža and within less than 1 km of Novo Pošta Beach, En Suite Room Demaria features a terrace, non-smoking rooms, and free WiFi throughout the... Ubytování En Suite Room Demaria se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirina Apartment

9,9

Mirina Apartment

Ubytování (Apartmán) Mirina Apartment. Offering free WiFi, Mirina Apartment is set on the beachfront in Komiža. The air-conditioned accommodation is 11 km from Vis. Ubytování Mirina Apartment se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Marina Komiza

9,9

Apartment Marina Komiza

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina Komiza. Situated in Komiža, 1.3 km from Novo Pošta Beach, Apartment Marina Komiza features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartment Marina Komiza se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RIVA SUITE 2

9,9

RIVA SUITE 2

Ubytování (Apartmán) RIVA SUITE 2. Located in Komiža, 150 metres from Lucica and 350 metres from Zanicovo Beach, RIVA SUITE 2 offers free WiFi, a garden and air conditioning. Ubytování RIVA SUITE 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Visit Aylin Vis

9,9

Visit Aylin Vis

Ubytování (Apartmány) Visit Aylin Vis. Apartmán Visit Aylin Vis se nachází ve Visu. Nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. Na místě je i gril. Ubytování Visit Aylin Vis se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Bava

9,9

House Bava

Ubytování (Penzion) House Bava. Located in Vis, less than 1 km from Beach Vagan, House Bava provides air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytování House Bava se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Burba

9,9

Holiday Home Burba

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Burba. Samostatně stojící prázdninový dům Holiday Home Burba se nachází na ostrově Vis, 5 km od města Komiža a 31 km od Hvaru. Ubytování Holiday Home Burba se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zemarija

9,9

Apartment Zemarija

Ubytování (Apartmán) Apartment Zemarija. Featuring a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Zemarija can be found in Vis, close to Stiniva Beach and 2. Ubytování Apartment Zemarija se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margarita garden

9,9

Margarita garden

Ubytování (Prázdninový dům) Margarita garden. Margarita garden is located in Komiža. This holiday home provides a garden as well as free WiFi. Ubytování Margarita garden se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EllaVis Apartments

9,9

EllaVis Apartments

Ubytování (Apartmány) EllaVis Apartments. EllaVis Apartments se nachází v obci Rukavac na ostrově Vis, 650 metrů od pláže Teplus a 800 metrů od pláže Silver. Ubytování EllaVis Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms with parking space Komiza, Vis - 8844

9,8

Apartments and rooms with parking space Komiza, Vis - 8844

Ubytování (Apartmány) Apartments and rooms with parking space Komiza, Vis - 8844. Located 32 km from Hvar, Apartment Komiza 8844b offers accommodation in Komiža. Apartment Komiza 8844b boasts views of the sea and is 8 km from Vis. Ubytování Apartments and rooms with parking space Komiza, Vis - 8844 se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palazzo Apartment

9,8

Palazzo Apartment

Ubytování (Apartmán) Palazzo Apartment. Located in Vis, 700 metres from Beach Vagan and 9 km from Milna Beach, Palazzo Apartment provides air-conditioned accommodation with a terrace and free... Ubytování Palazzo Apartment se nachází ve městě Vis (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Oceanus

9,8

Villa Oceanus

Ubytování (Vila) Villa Oceanus. Located in Vis Old Town, Villa Oceanus offers 2 free bikes and free WiFi. Ubytování Villa Oceanus se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ines

9,8

Villa Ines

Ubytování (Vila) Villa Ines. Situated in Komiža, just 700 metres from Novo Pošta Beach, Villa Ines features beachfront accommodation with a shared lounge, a garden, barbecue facilities... Ubytování Villa Ines se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Katina

9,8

Apartments Villa Katina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Katina. Apartmány Villa Katina se nacházejí pouhých 50 metrů od pláže, 250 metrů od centra města, a nabízejí klimatizaci, zdarma dostupné Wi-Fi, LCD TV a balkon... Ubytování Apartments Villa Katina se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov).

Anne

9,8

Anne

Ubytování (Apartmán) Anne. Situated in Komiža, 800 metres from Novo Pošta Beach, Anne features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Anne se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A lovely and cozy room with a breathtaking view

9,8

A lovely and cozy room with a breathtaking view

Ubytování (Apartmán) A lovely and cozy room with a breathtaking view. Offering garden views, A lovely and cozy room with a breathtaking view is an accommodation situated in Vis, 200 metres from Beach Vagan and 350 metres from... Ubytování A lovely and cozy room with a breathtaking view se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luana

9,8

Villa Luana

Ubytování (Vila) Villa Luana. Vila Luana se nachází ve městě Vis, pouhých 28 km od Hvaru. Nabízí klimatizaci, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Luana se nachází ve městě Vis (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment Prestige

9,8

Luxury apartment Prestige

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment Prestige. Set in Vis, less than 1 km from Beach Vagan, Luxury apartment Prestige offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a shared... Ubytování Luxury apartment Prestige se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ana

9,8

Apartmani Ana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ana. Offering sea views, Apartmani Ana in Rukavac offers accommodation, free bikes, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartmani Ana se nachází ve městě Rukavac (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Palagruža

9,8

Apartment Palagruža

Ubytování (Apartmán) Apartment Palagruža. Located in Komiža in the Vis Island region, Apartment Palagruža is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Palagruža se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Jure

9,8

Apartment Jure

Ubytování (Apartmán) Apartment Jure. Set in Vis, 300 metres from Beach Zmorac and 450 metres from Beach Vagan, Apartment Jure offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Jure se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Stone House Komiža

9,8

Central Stone House Komiža

Ubytování (Apartmány) Central Stone House Komiža. Located in Komiža, less than 1 km from Novo Pošta Beach, Central Stone House Komiža provides free WiFi and mountain views. Ubytování Central Stone House Komiža se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Val Comeza

9,8

Val Comeza

Ubytování (Penzion) Val Comeza. Val Comeza is situated on the beachfront in Komiža. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytování Val Comeza se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Villas

9,8

Blue Villas

Ubytování (Vily) Blue Villas. Located 300 metres from Beach Vagan, Blue Villas offers accommodation with a balcony, as well as a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Blue Villas se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kod Senke

9,8

Kod Senke

Ubytování (Apartmány) Kod Senke. Set within a few steps of Lucica and 300 metres of Mlin Beach in Komiža, Kod Senke offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Kod Senke se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach House Gusla

9,8

Beach House Gusla

Ubytování (Apartmán) Beach House Gusla. Situated in Komiža, just a few steps from Zanicovo Beach, Beach House Gusla features beachfront accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace... Ubytování Beach House Gusla se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartment Indie

9,8

Apartment Indie

Ubytování (Apartmán) Apartment Indie. Situated in Komiža, just 600 metres from Novo Pošta Beach, Apartment Indie features beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Indie se nachází ve městě Komiža (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alma Komiza Island Vis

9,8

Villa Alma Komiza Island Vis

Ubytování (Vila) Villa Alma Komiza Island Vis. Set in Komiža, within a few steps of Lucica and 350 metres of Zanicovo Beach, Villa Alma Komiza Island Vis offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa Alma Komiza Island Vis se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pool Seaview Little Mara

9,8

Pool Seaview Little Mara

Ubytování (Vila) Pool Seaview Little Mara. Located in Vis, Pool Seaview Little Mara provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Pool Seaview Little Mara se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vis 28

9,7

Apartment Vis 28

Ubytování (Apartmán) Apartment Vis 28. Located 7 km from Stiniva Cove, 8 km from Zaglav Beach and 9 km from Srebrna Bay, Apartment Vis 28 offers accommodation situated in Vis. Ubytování Apartment Vis 28 se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Rooms As

9,7

Apartments & Rooms As

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms As. Apartments & Rooms As se nachází v centru historického města Vis a nabízí klimatizované ubytování se satelitní TV, minibarem, trezorem a koupelnou se... Ubytování Apartments & Rooms As se nachází ve městě Vis (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kamenica

9,7

Villa Kamenica

Ubytování (Apartmány) Villa Kamenica. Equipped with modern amenities like free Wi-Fi, LCD satellite TV, central heating and air conditioning, Villa Kamenica offers an intimate atmosphere in its... Ubytování Villa Kamenica se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olive Grove House

9,7

Olive Grove House

Ubytování (Vila) Olive Grove House. Boasting garden views, Olive Grove House features accommodation with a garden and a patio, around 2.5 km from Velo Travna Beach. Ubytování Olive Grove House se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barba Ante

9,7

Barba Ante

Ubytování (Penzion) Barba Ante. Barba Ante je penzion situovaný ve Visu, 9 km od pláže Zaglav, zátoky Stiniva a zálivu Srebrna a 10 km od pláže Milna. Pevnost George je vzdálená 1,7 km. Ubytování Barba Ante se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Villa Vis

9,7

B&B Villa Vis

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Vis. Located 300 metres from Beach Vagan in Vis, B&B Villa Vis provides accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování B&B Villa Vis se nachází ve městě Vis (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robinson Tourism Studio Prementur

9,7

Robinson Tourism Studio Prementur

Ubytování (Chata) Robinson Tourism Studio Prementur. Situated in a secluded bay on Vis island, this air-conditioned apartment features a terrace with sea views. Ubytování Robinson Tourism Studio Prementur se nachází ve městě Vis (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mihaela

9,7

Apartman Mihaela

Ubytování (Apartmán) Apartman Mihaela. Apartmán Mihaela se nachází necelý 1 km od pláže Mlin a nabízí výhled do zahrady, terasu, balkon, zahradu, vybavení pro grilování, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartman Mihaela se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stella

9,7

Apartment Stella

Ubytování (Apartmán) Apartment Stella. Situated in Vis, 550 metres from Prirovo Town Beach and less than 1 km from Beach Zmorac, Apartment Stella features air-conditioned accommodation with a... Ubytování Apartment Stella se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vis 2441a

9,7

Apartment Vis 2441a

Ubytování (Apartmán) Apartment Vis 2441a. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Vis 2441a is set in Vis, just 400 metres from Beach Vagan. Ubytování Apartment Vis 2441a se nachází ve městě (Chorvatsko - Vis ostrov).

Apartments Jana

9,7

Apartments Jana

Ubytování (Apartmány) Apartments Jana. Set in Rukavac, 450 metres from Srebrna Beach and 500 metres from Beach Tepluš, Apartments Jana offers accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytování Apartments Jana se nachází ve městě Rukavac (Chorvatsko - Vis ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na chorvatském ostrově Vis ostrov

Momentálně pro vás evidujeme celkem 763 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Vis ostrov.

Pro chorvatský ostrov Vis ostrov doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Vis (428), Komiža (240), Rukavac (73), Rogačić (9), Kut (5), Podstražje (4), Oključna (3), Podšpilje (0). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Na chorvatském ostrově Vis ostrov máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartman Dina (10*), Apartment Sliskovic (10*), Villa Periska Komiža (10*), Apartments Dalmatino (10*), Villa Duboka, Otok Vis (10*), Apartman Marija (10*), Villa Luka (10*), Anika Apartment Komiža (10*), Studio Bilka (10*), Apartments Tenara (10*), Mirina Apartment (9,9*), En Suite Room Demaria (9,9*), Apartment Marina Komiza (9,9*), RIVA SUITE 2 (9,9*), Visit Aylin Vis (9,9*), House Bava (9,9*), Holiday Home Burba (9,9*), Apartment Zemarija (9,9*), Margarita garden (9,9*), EllaVis Apartments (9,9*), Apartments and rooms with parking space Komiza, Vis - 8844 (9,8*), Palazzo Apartment (9,8*), Villa Oceanus (9,8*), Villa Ines (9,8*), Apartments Villa Katina (9,8*), Anne (9,8*), A lovely and cozy room with a breathtaking view (9,8*), Luxury apartment Prestige (9,8*), Villa Luana (9,8*), Apartment Indie (9,8*), Apartmani Ana (9,8*), Apartment Palagruža (9,8*), Apartment Jure (9,8*), Central Stone House Komiža (9,8*), Val Comeza (9,8*), Blue Villas (9,8*), Kod Senke (9,8*), Beach House Gusla (9,8*), Villa Alma Komiza Island Vis (9,8*), Pool Seaview Little Mara (9,8*), Apartment Vis 28 (9,7*), Apartments & Rooms As (9,7*), Villa Kamenica (9,7*), Olive Grove House (9,7*), Barba Ante (9,7*), B&B Villa Vis (9,7*), Robinson Tourism Studio Prementur (9,7*), Apartman Mihaela (9,7*), Apartment Stella (9,7*), Apartment Vis 2441a (9,7*), Apartments Jana (9,7*).

Ostrov Vis ostrov může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.