Hledat

Ubytování

Přímořsko-gorskokotarská župa

V regionu Přímořsko-gorskokotarská župa (Chorvatsko) máme celkem 19412 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Přímořsko-gorskokotarská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Crikvenica (1671), Rab (1283), Rijeka (1226), Malinska (1127), Novi Vinodolski (944), Krk (820), Opatija (808), Mali Lošinj (774), Baška (680), Dramalj (586). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Přímořsko-gorskokotarská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Přímořsko-gorskokotarská župa

Nirvana Studio Crikvenica

10

Nirvana Studio Crikvenica

Ubytování (Apartmán) Nirvana Studio Crikvenica. Featuring sea views, Nirvana Studio Crikvenica is located in Crikvenica, 2.3 km from Dog Beach Lučica Podvorska. Ubytování Nirvana Studio Crikvenica se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Janja

10

Villa Janja

Ubytování (Apartmány) Villa Janja. Villa Janja se nachází ve vesnici Šilo na ostrově Krk, 200 metrů od pláže Mala plaža. Ubytování Villa Janja se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soba 2

10

Soba 2

Ubytování (Privát) Soba 2. Soba 2 se nachází v Omišalji, 31 km od Bašky, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Soba 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tip Top #3

10

Tip Top #3

Ubytování (Apartmán) Tip Top #3. Tip Top #3 se nachází v Rijece, nedaleko stadionu HNK Rijeka Rujevica a 2 km od nákupního centra ZTC Mall Rijeka. Na místě je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tip Top #3 se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Green Oasis

10

Villa Green Oasis

Ubytování (Vila) Villa Green Oasis. Villa Green Oasis is situated in Fužine and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Villa Green Oasis se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zelena Oaza Mira Bribir

10

Zelena Oaza Mira Bribir

Ubytování (Apartmán) Zelena Oaza Mira Bribir. Zelena Oaza Mira Bribir se nachází v obci Bribir a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady a na hory. Ubytování Zelena Oaza Mira Bribir se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ana

10

Villa Ana

Ubytování (Apartmány) Villa Ana. Located only 200 metres from a sandy beach with water sports facilities, Villa Ana provides air-conditioned accommodation with free WiFi access. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Calma, recharge your body and mind

10

Villa Calma, recharge your body and mind

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Calma, recharge your body and mind. Villa Calma, recharge your body and mind is situated in Gabonjin and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Villa Calma, recharge your body and mind se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Twins

10

Villa Twins

Ubytování (Apartmány) Villa Twins. Set in Crikvenica, Villa Twins provides accommodation with free WiFi and a terrace. Opatija is 36 km from the apartment. Ubytování Villa Twins se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartments Cavrak with Terrace

10

Studio Apartments Cavrak with Terrace

Ubytování (Penzion) Studio Apartments Cavrak with Terrace. Studiové apartmány Cavrak s terasou se nacházejí v Bašce, 350 metrů od pláže Vela a 450 metrů od pláže Helena. Ubytování Studio Apartments Cavrak with Terrace se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Polje

10

Apartman Polje

Ubytování (Apartmán) Apartman Polje. Apartman Polje is set in Njivice and offers a terrace. This apartment also has free WiFi. Ubytování Apartman Polje se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nino

10

Apartment Nino

Ubytování (Apartmán) Apartment Nino. Boasting garden views, Apartment Nino features accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.4 km from Croatian Walk of Fame. Ubytování Apartment Nino se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Nikola

10

Apartman Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartman Nikola. Apartman Nikola is set in Crikvenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Nikola se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachfront Apartment Karla

10

Beachfront Apartment Karla

Ubytování (Apartmán) Beachfront Apartment Karla. Apartman Tomi se nachází v obci Mošćenička Draga, 36 km od Rabace. Apartman Tomi stojí 16 km od Opatije, 28 km od Rijeky a 64 km od letiště Rijeka. Ubytování Beachfront Apartment Karla se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment SKVICALO

10

Apartment SKVICALO

Ubytování (Apartmán) Apartment SKVICALO. Situated in Šilo in the Krk Island region, Apartment SKVICALO features a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment SKVICALO se nachází ve městě Šilo (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adrija

10

Apartment Adrija

Ubytování (Apartmán) Apartment Adrija. Located in Opatija, 0.5 km from Croatian Walk of Fame and 0. Ubytování Apartment Adrija se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman

10

MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman

Ubytování (Apartmán) MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman is situated in Novi Vinodolski. Ubytování MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dora

10

Villa Dora

Ubytování (Vila) Villa Dora. Villa Dora se nachází u pláže v Sužanu, pouhých 2,8 km od pláže Komoriška. Nabízí venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Dora se nachází ve městě Sužan (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ventana

10

Villa Ventana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ventana. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Ventana is set in Lovran. Ubytování Villa Ventana se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Visum

10

Visum

Ubytování (Prázdninový dům) Visum. Featuring free bikes, a bar, and a garden, Visum provides accommodation in Mrkopalj with free WiFi and garden views. Ubytování Visum se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Calla

10

Chalet Calla

Ubytování (Chata) Chalet Calla. Featuring a hot tub and an indoor fireplace, Chalet Calla is situated in Mrkopalj. Ubytování Chalet Calla se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rogic Apartment

10

Rogic Apartment

Ubytování (Apartmán) Rogic Apartment. Situated in Lovran, within 200 metres of Kvarner Beach and less than 1 km of Lovran Old Town, Rogic Apartment offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Rogic Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jasmina

10

Apartment Jasmina

Ubytování (Apartmán) Apartment Jasmina. Offering a terrace and sea view, Apartment Jasmina is located in Rijeka, 2.4 km from Beach Bivio and 2.1 km from ZTC Mall Rijeka. Ubytování Apartment Jasmina se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantic studio apartment

10

Romantic studio apartment

Ubytování (Apartmán) Romantic studio apartment. Romantic studio apartment nabízí klimatizované ubytování v městečku Lovran, 100 metrů od historického centra a od promenády Lovran Lungomare. Ubytování Romantic studio apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Snjeguljica

10

Vila Snjeguljica

Ubytování (Chata) Vila Snjeguljica. Set in Gorači, 90 km from Ljubljana, Vila Snjeguljica boasts a barbecue and views of the garden. Opatija is 80 km away. Ubytování Vila Snjeguljica se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Selce

10

Two-Bedroom Apartment in Selce

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Selce. Situated in Selce and only 300 metres from Poli Mora Beach, Two-Bedroom Apartment in Selce features accommodation with sea views, free WiFi and free... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Selce se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Branka

10

Apartment Branka

Ubytování (Apartmán) Apartment Branka. Set in Banjol, within 450 metres of Padova II Beach and 600 metres of Sveti Ivan Beach, Apartment Branka offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Branka se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Meri

10

Apartment Meri

Ubytování (Apartmán) Apartment Meri. Situated in Ičići, 150 metres from Ičići Beach and 550 metres from Ika Beach, Apartment Meri offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Meri se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anikol Apartments 1

10

Anikol Apartments 1

Ubytování (Privát) Anikol Apartments 1. Anikol Apartments 1 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Selce, 100 metres from Poli Mora Beach. Ubytování Anikol Apartments 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani MAC

10

Apartmani MAC

Ubytování (Apartmány) Apartmani MAC. Apartmani MAC se nachází 1,2 km od pláže Škrpun a nabízí gril, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani MAC se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN SILVO

10

APARTMAN SILVO

Ubytování (Apartmán) APARTMAN SILVO. Featuring a terrace, APARTMAN SILVO provides accommodation in Novi Vinodolski with free WiFi and sea views. Set 1. Ubytování APARTMAN SILVO se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nerezine 11815b

10

Apartment Nerezine 11815b

Ubytování (Apartmán) Apartment Nerezine 11815b. Located 49 km from Pula, Apartment Nerezine 11815b offers accommodation in Nerezine. The property features views of the sea is 45 km from Baška. Ubytování Apartment Nerezine 11815b se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN DORA OPATIJA

10

APARTMAN DORA OPATIJA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN DORA OPATIJA. APARTMAN DORA OPATIJA se nachází přibližně 400 metrů od pláže Tomaševac a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a na moře, rychlovarnou konvicí,... Ubytování APARTMAN DORA OPATIJA se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MARIOS

10

Apartment MARIOS

Ubytování (Apartmán) Apartment MARIOS. Located in Selce in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment MARIOS has a terrace. Ubytování Apartment MARIOS se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bozicevic

10

Apartment Bozicevic

Ubytování (Apartmán) Apartment Bozicevic. Situated in Rab in the Rab Island region, Apartment Bozicevic features his own garden. Ubytování Apartment Bozicevic se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marley

10

Apartman Marley

Ubytování (Apartmán) Apartman Marley. Located in Kostrena in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Marley has a patio and garden views. Ubytování Apartman Marley se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Heni

10

Apartmani Heni

Ubytování (Apartmány) Apartmani Heni. Situated in Vrbnik, Apartmani Heni features accommodation with air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytování Apartmani Heni se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Villa More

10

Holiday Home Villa More

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Villa More. Boasting a garden, private pool and sea views, Holiday Home Villa More is situated in Lovran. Ubytování Holiday Home Villa More se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luksuzna kuća za odmor RINA

10

Luksuzna kuća za odmor RINA

Ubytování (Vila) Luksuzna kuća za odmor RINA. Luksuzna kuća za odmor RINA is located in Fužine and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Luksuzna kuća za odmor RINA se nachází ve městě Fužine (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment Dora

10

Luxury Apartment Dora

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Dora. Featuring garden views, Luxury Apartment Dora provides accommodation with a garden and a patio, around 2.4 km from Tower Center Rijeka. Ubytování Luxury Apartment Dora se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Haus Božica

10

Haus Božica

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Božica. Haus Božica se nachází v Krku, 2 km od pláží Malo More a Galapagos. Ubytování Haus Božica se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Lovran with Sea View II

10

Holiday Home Lovran with Sea View II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lovran with Sea View II. Located in Lovran and only 1.1 km from Kvarner Beach, Holiday Home Lovran with Sea View II provides accommodation with sea views, free WiFi and free... Ubytování Holiday Home Lovran with Sea View II se nachází ve městě Lovran (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivan

10

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan is located in Sveti Ivan Dobrinjski and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Baška. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Opatija with sea view Sylva

10

Apartment in Opatija with sea view Sylva

Ubytování (Apartmán) Apartment in Opatija with sea view Sylva. Apartment in Opatija with seaview Sylva in Opatija features accommodation with free WiFi, 700 metres from Angiolina Park. Ubytování Apartment in Opatija with sea view Sylva se nachází ve městě Opatija (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue

10

Blue

Ubytování (Apartmán) Blue. Blue is situated in Bribir and offers a garden. This apartment also has free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Blue se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marwin

10

Apartment Marwin

Ubytování (Apartmán) Apartment Marwin. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Baška, 700 metrů od přístavu. Ubytování Apartment Marwin se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Pahljina

10

Apartments Pahljina

Ubytování (Apartmány) Apartments Pahljina. Apartments Pahljina features garden views, free WiFi and free private parking, set in Rab, 2.1 km from Matovica Beach. Ubytování Apartments Pahljina se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Selce, Crikvenica - 5366

10

Apartments by the sea Selce, Crikvenica - 5366

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Selce, Crikvenica - 5366. Situated in Selce in the Primorsko-Goranska županija region, with Dog Beach Lučica Podvorska nearby, Apartments by the sea Selce, Crikvenica - 5366... Ubytování Apartments by the sea Selce, Crikvenica - 5366 se nachází ve městě Selce (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Batistić

10

Apartments Batistić

Ubytování (Apartmány) Apartments Batistić. Situated in Supetarska Draga, 2.9 km from Kozica Beach, Apartments Batistić features accommodation with air conditioning and access to a garden with a... Ubytování Apartments Batistić se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Antares

10

Apartments Antares

Ubytování (Apartmány) Apartments Antares. Set in Mali Lošinj, near Cikat Forest Park, Apartments Antares features free WiFi, and guests can enjoy barbecue facilities. Ubytování Apartments Antares se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rubinić

10

Apartment Rubinić

Ubytování (Apartmán) Apartment Rubinić. Located in Ičići in the Kvarner region, Apartment Rubinić is a 3-star apartment boasting free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Rubinić se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Přímořsko-gorskokotarská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Přímořsko-gorskokotarská župa

Ubytování v chorvatském regionu Přímořsko-gorskokotarská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 19412 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Přímořsko-gorskokotarská župa.

Pro chorvatskou destinaci Přímořsko-gorskokotarská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Crikvenica (1671), Rab (1283), Rijeka (1226), Malinska (1127), Novi Vinodolski (944), Krk (820), Opatija (808), Mali Lošinj (774), Baška (680), Dramalj (586). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Přímořsko-gorskokotarská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Nirvana Studio Crikvenica (10*), Blue (10*), Tip Top #3 (10*), Villa Green Oasis (10*), Zelena Oaza Mira Bribir (10*), Villa Ana (10*), Apartment in Opatija with sea view Sylva (10*), Villa Twins (10*), Studio Apartments Cavrak with Terrace (10*), Apartment Nino (10*).

Region Přímořsko-gorskokotarská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.