Hledat

Ubytování

Přímořsko-gorskokotarská župa

Ubytování v regionu Přímořsko-gorskokotarská župa

Region Přímořsko-gorskokotarská župa se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19412 hotelů a ubytování v regionu Přímořsko-gorskokotarská župa.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Přímořsko-gorskokotarská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Přímořsko-gorskokotarská župa

Luksuzna kuća za odmor RINA

10

Luksuzna kuća za odmor RINA

Ubytování (Vila) Luksuzna kuća za odmor RINA. Luksuzna kuća za odmor RINA is located in Fužine and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Luksuzna kuća za odmor RINA se nachází ve městě Vrata Gmajna 15 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Đani

10

Apartmani Đani

Ubytování (Apartmány) Apartmani Đani. Apartmány Đani jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Malinské, 600 metrů od autobusového nádraží Malinska a 800 metrů od pláže Malin. Ubytování Apartmani Đani se nachází ve městě Lina Bolmarčića 14 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adrija

10

Apartment Adrija

Ubytování (Apartmán) Apartment Adrija. Located in Opatija, 0.5 km from Croatian Walk of Fame and 0. Ubytování Apartment Adrija se nachází ve městě 184 Ulica Maršala Tita (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Baronessa

10

Villa Baronessa

Ubytování (Vila) Villa Baronessa. Featuring pool views, Villa Baronessa features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a private beach area, around 300 metres... Ubytování Villa Baronessa se nachází ve městě Šetalište maršala Tita 77 (Chorvatsko - Istrie).

Villa Dora

10

Villa Dora

Ubytování (Vila) Villa Dora. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Dora offers accommodation in Sužan with free WiFi and lake views. Ubytování Villa Dora se nachází ve městě Sužan b.b. (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Adya

10

Apartman Adya

Ubytování (Apartmán) Apartman Adya. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Adya is situated in Omišalj. Ubytování Apartman Adya se nachází ve městě Bjanižov 5 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Calla

10

Chalet Calla

Ubytování (Chata) Chalet Calla. Featuring a hot tub and an indoor fireplace, Chalet Calla is situated in Mrkopalj. Ubytování Chalet Calla se nachází ve městě Sunger 66d (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Snjeguljica

10

Vila Snjeguljica

Ubytování (Chata) Vila Snjeguljica. Set in Gorači, 90 km from Ljubljana, Vila Snjeguljica boasts a barbecue and views of the garden. Opatija is 80 km away. Ubytování Vila Snjeguljica se nachází ve městě Rusci 4 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Down by the bay

10

Down by the bay

Ubytování (Apartmán) Down by the bay. Down by the bay is located in Cres. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Down by the bay se nachází ve městě 43 Grabar (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment "Carmen"

10

Apartment "Carmen"

Ubytování (Apartmán) Apartment "Carmen". Boasting garden views, Apartment "Carmen" features accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Slatina Beach. Ubytování Apartment "Carmen" se nachází ve městě Put za Plahuti 1a (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lady Lidija - Volosko

10

Apartment Lady Lidija - Volosko

Ubytování (Apartmán) Apartment Lady Lidija - Volosko. Situated in Opatija, 3.2 km from Opatija Port, Apartment Lady Lidija - Volosko features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Apartment Lady Lidija - Volosko se nachází ve městě 9 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goga

10

Goga

Ubytování (Apartmán) Goga. Situated in Selce in the Primorsko-Goranska županija region, Goga features a balcony and sea views. Ubytování Goga se nachází ve městě 2 Omladinska ulica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Margareta

10

Villa Margareta

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Margareta. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Margareta is located in Novi Vinodolski. Ubytování Villa Margareta se nachází ve městě 47 Ulica kralja Tomislava (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marko's Apartment

10

Marko's Apartment

Ubytování (Apartmán) Marko's Apartment. Located in Novi Vinodolski, Marko's Apartment provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has sea views. Ubytování Marko's Apartment se nachází ve městě Ulica Pod Sveti Mikulj 60 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ani

10

Apartments Ani

Ubytování (Apartmány) Apartments Ani. Located in Dramalj, 5 km from Crikvenica, Apartments Ani provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Ani se nachází ve městě 68 Vukovarska ulica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Antares

10

Apartments Antares

Ubytování (Apartmány) Apartments Antares. Set in Mali Lošinj, near Cikat Forest Park, Apartments Antares features free WiFi, and guests can enjoy barbecue facilities. Ubytování Apartments Antares se nachází ve městě Ulica Ambroza Haracica 2 (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Batistić

10

Apartments Batistić

Ubytování (Apartmány) Apartments Batistić. Situated in Supetarska Draga, 8 km from Lopar, Apartments Batistić features a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartments Batistić se nachází ve městě Supetarska Draga 50 (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dina

10

Dina

Ubytování (Apartmán) Dina. Offering a terrace and city view, Dina is set in Mali Lošinj, 1.3 km from Cikat Forest Park and 1.6 km from Cikat Cove. Ubytování Dina se nachází ve městě Ambroza Haračića 8 (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golden Sea

10

Golden Sea

Ubytování (Apartmán) Golden Sea. Golden Sea se nachází v Rijece, 2 km od nákupního centra ZTC Mall Rijeka, a nabízí klimatizované ubtování s balkonem. Ubytování Golden Sea se nachází ve městě Pulska 15 Stan broj 1 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mertik Apartment

10

Mertik Apartment

Ubytování (Apartmán) Mertik Apartment. Tento apartmán se nachází v městečku Omišalj, 23 km od Opatije a 15 km od Rijeky, a nabízí klimatizaci i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Mertik Apartment se nachází ve městě Stran 1/2 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness&relax apartment

10

Wellness&relax apartment

Ubytování (Apartmán) Wellness&relax apartment. Set in Rijeka, 1.1 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and 2. Ubytování Wellness&relax apartment se nachází ve městě 1 Ulica Ljudevita Matešića (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruzmarinka 4*

10

Ruzmarinka 4*

Ubytování (Apartmán) Ruzmarinka 4*. Ruzmarinka 4* je klimatizovaný apartmán s balkonem, Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyní situovaný v Bašce, 1,1 km od místního autobusového nádraží a 1,3... Ubytování Ruzmarinka 4* se nachází ve městě Ulica popa Petra Dorcica 12 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nevenka

10

Apartment Nevenka

Ubytování (Apartmán) Apartment Nevenka. Set in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Nevenka features a balcony. Ubytování Apartment Nevenka se nachází ve městě Turisticka cesta 8 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anikol Apartments

10

Anikol Apartments

Ubytování (Apartmány) Anikol Apartments. Anikol Apartments se nachází v obci Selce a nabízí výhled na moře, venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Anikol Apartments se nachází ve městě Marsala Tita 76 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Elena

10

Apartman Elena

Ubytování (Apartmán) Apartman Elena. Offering city views, Apartman Elena is an accommodation located in Rijeka, 1.6 km from The Croatian National Theatre Ivan Zajc and 2. Ubytování Apartman Elena se nachází ve městě prolaz Marije K. Kozulić 4 zgrada (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman J & M

10

Apartman J & M

Ubytování (Apartmán) Apartman J & M. Situated in Dražice in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman J & M features a patio and garden views. Ubytování Apartman J & M se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Sobol

10

Holiday House Sobol

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Sobol. Set in Kuželj in the Primorsko-Goranska županija region, Holiday House Sobol features a patio and garden views. Ubytování Holiday House Sobol se nachází ve městě 5 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivana apartman

10

Ivana apartman

Ubytování (Apartmán) Ivana apartman. Featuring free WiFi, Ivana apartman is situated on the beachfront in Crikvenica. The air-conditioned accommodation is 43 km from Krk. Ubytování Ivana apartman se nachází ve městě 35 Strossmayerovo šetalište (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartments Vila Carissa

10

Luxury apartments Vila Carissa

Ubytování (Apartmány) Luxury apartments Vila Carissa. Located in Malinska, Luxury apartments Vila Carissa provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a fitness centre and a shared lounge. Ubytování Luxury apartments Vila Carissa se nachází ve městě Grič 19 A (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rossa

10

Casa Rossa

Ubytování (Apartmán) Casa Rossa. Situated in Rijeka, 100 metres from The Croatian National Theatre Ivan Zajc and 1. Ubytování Casa Rossa se nachází ve městě Zagrebačka ulica 1 2. kat (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bella

10

Villa Bella

Ubytování (Vila) Villa Bella. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Bella is set in Banjol. Ubytování Villa Bella se nachází ve městě 313 Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Frane 101

10

Villa Frane 101

Ubytování (Apartmán) Villa Frane 101. Set in Beli, Villa Frane 101 offers a restaurant, a garden and a barbecue. This apartment offers air-conditioned accommodation with a terrace. Ubytování Villa Frane 101 se nachází ve městě Beli 129 (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Vila Lokve

10

Apartment Vila Lokve

Ubytování (Apartmán) Apartment Vila Lokve. Apartmán Vila Lokve se nachází v obci Lokve v Přímořsko-gorskokotarské župě a nabízí ubytování s patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Vila Lokve se nachází ve městě Lokve (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Tanja

10

Villa Tanja

Ubytování (Vila) Villa Tanja. Villa Tanja je situována v budově z 19. století a nachází se na klidném místě v historické části Crikvenice, 50 metrů od centra města a 100 metrů od pláže,... Ubytování Villa Tanja se nachází ve městě Kala Andrije Kacica 11 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mrakovcic M.

10

Apartments Mrakovcic M.

Ubytování (Apartmány) Apartments Mrakovcic M.. Set in Šilo in the Krk Island region, Apartments Mrakovcic M. Offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Mrakovcic M. se nachází ve městě Nova cesta 2b (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach House Novi

10

Beach House Novi

Ubytování (Apartmán) Beach House Novi. Beach House Novi se nachází ve městě Novi Vinodolski. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným připojením k Wi-Fi. Ubytování Beach House Novi se nachází ve městě Setaliste Franje Tudmana 2 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Doris

10

Doris

Ubytování (Apartmán) Doris. Boasting garden views, Doris features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 13 km from Krk Fortress. Ubytování Doris se nachází ve městě nenadići 2c (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Forest House Krk 1

10

The Forest House Krk 1

Ubytování (Apartmán) The Forest House Krk 1. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, The Forest House Krk 1 is set in Kras. Ubytování The Forest House Krk 1 se nachází ve městě Kras 178 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartment Voloskana

10

apartment Voloskana

Ubytování (Apartmán) apartment Voloskana. Located in Opatija, 3.1 km from Opatija Port and 3.3 km from The Open Air Summer Theater in Opatija, apartment Voloskana offers free WiFi, a garden and air... Ubytování apartment Voloskana se nachází ve městě Skradinj ulica 9 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment D

10

Apartment D

Ubytování (Apartmán) Apartment D. Situated in Cres, Apartment D features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment D se nachází ve městě Skalnica 3A (Chorvatsko - Cres ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Letizia

10

Apartman Letizia

Ubytování (Apartmán) Apartman Letizia. Located in Rijeka, 2.9 km from The Maritime and History Museum of the Croatian Littoral and 3. Ubytování Apartman Letizia se nachází ve městě Kalina ulica br.5 prizemlje (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartment Costabella

10

Studio apartment Costabella

Ubytování (Apartmán) Studio apartment Costabella. Studio apartment Costabella is a beachfront property set in Rijeka, 5 km from ZTC Mall Rijeka and 7 km from HNK Rijeka Stadium Rujevica. Ubytování Studio apartment Costabella se nachází ve městě 33 Opatijska ulica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Greta

9,9

Greta

Ubytování (Apartmán) Greta. Set in Rubeši, Greta offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Greta se nachází ve městě Ulica Stanka Miliha (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kasic

9,9

Haus Kasic

Ubytování (Apartmány) Haus Kasic. Set in Ičići, 4.2 km from Lovran, Haus Kasic offers a garden and free WiFi. Ubytování Haus Kasic se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little Fish studio

9,9

Little Fish studio

Ubytování (Apartmán) Little Fish studio. Little Fish studio se nachází v Rijece, pouhých 6 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. Ubytování Little Fish studio se nachází ve městě 36 Pulska ulica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vista

9,9

Apartments Vista

Ubytování (Apartmán) Apartments Vista. Apartments Vista se nachází v obci Novi Vinodolski, asi 100 metrů od moře a 1,5 km od centra města, a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a... Ubytování Apartments Vista se nachází ve městě Ulica pod sveti Mikulj 70 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Wagner

9,9

Apartments Wagner

Ubytování (Apartmány) Apartments Wagner. Apartments Wagner se nachází v obci Dobrinj, 31 km od Opatije a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Wagner se nachází ve městě Tribulje 1A (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zoe

9,9

Apartments Zoe

Ubytování (Apartmán) Apartments Zoe. Located in Selce in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments Zoe has a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartments Zoe se nachází ve městě 77 Ulica Emila Antića (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APP LU 5

9,9

APP LU 5

Ubytování (Apartmány) APP LU 5. Situated in Novi Vinodolski in the Primorsko-Goranska županija region, APP LU 5 features accommodation with free WiFi. Ubytování APP LU 5 se nachází ve městě Povilska 28 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Holiday Home Ivana

9,9

Holiday Home Ivana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ivana. Located in the village of Pasjak, Ivana Holiday Home features access to free WiFi and a garden, as well as free private parking. Ubytování Holiday Home Ivana se nachází ve městě Brdce 7 (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Vanda

9,9

Holiday Home Vanda

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Vanda. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Vanda is located in Bakar. Ubytování Holiday Home Vanda se nachází ve městě Zlobin 89/8 (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Přímořsko-gorskokotarská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Přímořsko-gorskokotarská župa