Hledat

Ubytování

Přímořsko-gorskokotarská župa

V regionu Přímořsko-gorskokotarská župa (Chorvatsko) máme celkem 19412 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Přímořsko-gorskokotarská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Crikvenica (1671), Rab (1283), Rijeka (1226), Malinska (1127), Novi Vinodolski (944), Krk (820), Opatija (808), Mali Lošinj (774), Baška (680), Dramalj (586). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Přímořsko-gorskokotarská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Přímořsko-gorskokotarská župa

Nirvana Studio Crikvenica

10

Nirvana Studio Crikvenica

Ubytování (Apartmán) Nirvana Studio Crikvenica. Featuring sea views, Nirvana Studio Crikvenica is located in Crikvenica, 2.3 km from Dog Beach Lučica Podvorska. Ubytování Nirvana Studio Crikvenica se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Blue

10

Blue

Ubytování (Apartmán) Blue. Blue is situated in Bribir and offers a garden. This apartment also has free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Blue se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment in Opatija with sea view Sylva

10

Apartment in Opatija with sea view Sylva

Ubytování (Apartmán) Apartment in Opatija with sea view Sylva. Apartment in Opatija with seaview Sylva in Opatija features accommodation with free WiFi, 700 metres from Angiolina Park. Ubytování Apartment in Opatija with sea view Sylva se nachází ve městě Opatija (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ivan

10

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan is located in Sveti Ivan Dobrinjski and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Baška. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Apartment SKVICALO

10

Apartment SKVICALO

Ubytování (Apartmán) Apartment SKVICALO. Situated in Šilo in the Krk Island region, Apartment SKVICALO features a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment SKVICALO se nachází ve městě Šilo (Chorvatsko - Krk).

Villa Green Oasis

10

Villa Green Oasis

Ubytování (Vila) Villa Green Oasis. Villa Green Oasis is situated in Fužine and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování Villa Green Oasis se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Janja

10

Villa Janja

Ubytování (Apartmány) Villa Janja. Villa Janja se nachází ve vesnici Šilo na ostrově Krk, 200 metrů od pláže Mala plaža. Ubytování Villa Janja se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Villa Calma, recharge your body and mind

10

Villa Calma, recharge your body and mind

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Calma, recharge your body and mind. Villa Calma, recharge your body and mind is situated in Gabonjin and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Villa Calma, recharge your body and mind se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Villa Twins

10

Villa Twins

Ubytování (Apartmány) Villa Twins. Set in Crikvenica, Villa Twins provides accommodation with free WiFi and a terrace. Opatija is 36 km from the apartment. Ubytování Villa Twins se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Zelena Oaza Mira Bribir

10

Zelena Oaza Mira Bribir

Ubytování (Apartmán) Zelena Oaza Mira Bribir. Zelena Oaza Mira Bribir se nachází v obci Bribir a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady a na hory. Ubytování Zelena Oaza Mira Bribir se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Studio Apartments Cavrak with Terrace

10

Studio Apartments Cavrak with Terrace

Ubytování (Penzion) Studio Apartments Cavrak with Terrace. Studiové apartmány Cavrak s terasou se nacházejí v Bašce, 350 metrů od pláže Vela a 450 metrů od pláže Helena. Ubytování Studio Apartments Cavrak with Terrace se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Soba 2

10

Soba 2

Ubytování (Privát) Soba 2. Soba 2 se nachází v Omišalji, 31 km od Bašky, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Soba 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Villa Ana

10

Villa Ana

Ubytování (Apartmány) Villa Ana. Located only 200 metres from a sandy beach with water sports facilities, Villa Ana provides air-conditioned accommodation with free WiFi access. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Tip Top #3

10

Tip Top #3

Ubytování (Apartmán) Tip Top #3. Tip Top #3 se nachází v Rijece, nedaleko stadionu HNK Rijeka Rujevica a 2 km od nákupního centra ZTC Mall Rijeka. Na místě je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tip Top #3 se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Studio apartments in center of Opatija

10

Studio apartments in center of Opatija

Ubytování (Apartmány) Studio apartments in center of Opatija. Studio apartments in center of Opatija se nachází jen pár kroků od pláže Slatina v Opatiji a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Studio apartments in center of Opatija se nachází ve městě Opatija (Chorvatsko - Istrie).

New&Modern apartment Dora

10

New&Modern apartment Dora

Ubytování (Apartmán) New&Modern apartment Dora. New&Modern apartment Dora se nachází ve Vrhu na ostrově Krk a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování New&Modern apartment Dora se nachází ve městě Vrh (Chorvatsko - Krk).

Mitros Apartment

10

Mitros Apartment

Ubytování (Apartmán) Mitros Apartment. Mitros Apartment se nachází asi 2,5 km od pláže Rova a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. 2,3 km od pláže Draga. Ubytování Mitros Apartment se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Villa Supernus II

10

Villa Supernus II

Ubytování (Vila) Villa Supernus II. Villa Supernus II se nachází v Bašce, necelý 1 km od pláže Vela a 1,7 km od pláže Helena. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Supernus II se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Vila Villaarh

10

Vila Villaarh

Ubytování (Apartmány) Vila Villaarh. Vila Villaarh se nachází 650 metrů od pláže Drazica a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vila Villaarh se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk).

Apartment Levante

10

Apartment Levante

Ubytování (Apartmán) Apartment Levante. Apartment Levante se nachází v Crikvenici, 500 metrů od pláže Omorika a necelý 1 km od pláže Riviera. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Apartment Levante se nachází ve městě Crikvenica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Ive

10

Apartment Ive

Ubytování (Apartmán) Apartment Ive. Apartment Ive se nachází u pláže v Krku, 300 metrů od pláže Ježevac a 650 metrů od pláže Plav. Ubytování Apartment Ive se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Vincek

10

Apartmani Vincek

Ubytování (Apartmán) Apartmani Vincek. Apartmani Vincek se nachází v Dramalji, 350 metrů od pláže Dramalj a 700 metrů od pláže Omorika. Ubytování Apartmani Vincek se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Oscar Mali Lošinj

10

Apartman Oscar Mali Lošinj

Ubytování (Apartmán) Apartman Oscar Mali Lošinj. Apartman Oscar Mali Lošinj se nachází ve městě Mali Lošinj, 1,2 km od pláže Čikat a 100 metrů od muzea Apoxyomenos. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Apartman Oscar Mali Lošinj se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

ELYSION

10

ELYSION

Ubytování (Apartmán) ELYSION. ELYSION se nachází v Crikvenici, 350 metrů od pláže Crikvenica, 350 metrů od pláže Crni Molo a 550 metrů od mezinárodní pláže. Ubytování ELYSION se nachází ve městě Crikvenica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Polje

10

Apartman Polje

Ubytování (Apartmán) Apartman Polje. Apartman Polje is set in Njivice and offers a terrace. This apartment also has free WiFi. Ubytování Apartman Polje se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartman Nikola

10

Apartman Nikola

Ubytování (Apartmán) Apartman Nikola. Apartman Nikola is set in Crikvenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Nikola se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Beachfront Apartment Karla

10

Beachfront Apartment Karla

Ubytování (Apartmán) Beachfront Apartment Karla. Apartman Tomi se nachází v obci Mošćenička Draga, 36 km od Rabace. Apartman Tomi stojí 16 km od Opatije, 28 km od Rijeky a 64 km od letiště Rijeka. Ubytování Beachfront Apartment Karla se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani MAC

10

Apartmani MAC

Ubytování (Apartmány) Apartmani MAC. Apartmani MAC se nachází 1,2 km od pláže Škrpun a nabízí gril, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani MAC se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartmani Heni

10

Apartmani Heni

Ubytování (Apartmány) Apartmani Heni. Situated in Vrbnik, Apartmani Heni features accommodation with air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytování Apartmani Heni se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartman Marley

10

Apartman Marley

Ubytování (Apartmán) Apartman Marley. Located in Kostrena in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Marley has a patio and garden views. Ubytování Apartman Marley se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

APARTMAN SILVO

10

APARTMAN SILVO

Ubytování (Apartmán) APARTMAN SILVO. Featuring a terrace, APARTMAN SILVO provides accommodation in Novi Vinodolski with free WiFi and sea views. Set 1. Ubytování APARTMAN SILVO se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment MARIOS

10

Apartment MARIOS

Ubytování (Apartmán) Apartment MARIOS. Located in Selce in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment MARIOS has a terrace. Ubytování Apartment MARIOS se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Nerezine 11815b

10

Apartment Nerezine 11815b

Ubytování (Apartmán) Apartment Nerezine 11815b. Located 49 km from Pula, Apartment Nerezine 11815b offers accommodation in Nerezine. The property features views of the sea is 45 km from Baška. Ubytování Apartment Nerezine 11815b se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Meri

10

Apartment Meri

Ubytování (Apartmán) Apartment Meri. Situated in Ičići, 150 metres from Ičići Beach and 550 metres from Ika Beach, Apartment Meri offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Meri se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Rogic Apartment

10

Rogic Apartment

Ubytování (Apartmán) Rogic Apartment. Situated in Lovran, within 200 metres of Kvarner Beach and less than 1 km of Lovran Old Town, Rogic Apartment offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Rogic Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Romantic studio apartment

10

Romantic studio apartment

Ubytování (Apartmán) Romantic studio apartment. Romantic studio apartment nabízí klimatizované ubytování v městečku Lovran, 100 metrů od historického centra a od promenády Lovran Lungomare. Ubytování Romantic studio apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Jasmina

10

Apartment Jasmina

Ubytování (Apartmán) Apartment Jasmina. Offering a terrace and sea view, Apartment Jasmina is located in Rijeka, 2.4 km from Beach Bivio and 2.1 km from ZTC Mall Rijeka. Ubytování Apartment Jasmina se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Adrija

10

Apartment Adrija

Ubytování (Apartmán) Apartment Adrija. Located in Opatija, 0.5 km from Croatian Walk of Fame and 0. Ubytování Apartment Adrija se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Vila Snjeguljica

10

Vila Snjeguljica

Ubytování (Chata) Vila Snjeguljica. Set in Gorači, 90 km from Ljubljana, Vila Snjeguljica boasts a barbecue and views of the garden. Opatija is 80 km away. Ubytování Vila Snjeguljica se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Chalet Calla

10

Chalet Calla

Ubytování (Chata) Chalet Calla. Featuring a hot tub and an indoor fireplace, Chalet Calla is situated in Mrkopalj. Ubytování Chalet Calla se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Visum

10

Visum

Ubytování (Prázdninový dům) Visum. Featuring free bikes, a bar, and a garden, Visum provides accommodation in Mrkopalj with free WiFi and garden views. Ubytování Visum se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman

10

MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman

Ubytování (Apartmán) MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman is situated in Novi Vinodolski. Ubytování MI-MA Ul. Prilaz 1 51250, Novi Vinodolski, Hrvatska Apartman se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Branka

10

Apartment Branka

Ubytování (Apartmán) Apartment Branka. Set in Banjol, within 450 metres of Padova II Beach and 600 metres of Sveti Ivan Beach, Apartment Branka offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Branka se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Bozicevic

10

Apartment Bozicevic

Ubytování (Apartmán) Apartment Bozicevic. Situated in Rab in the Rab Island region, Apartment Bozicevic features his own garden. Ubytování Apartment Bozicevic se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov).

APARTMAN DORA OPATIJA

10

APARTMAN DORA OPATIJA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN DORA OPATIJA. APARTMAN DORA OPATIJA se nachází přibližně 400 metrů od pláže Tomaševac a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a na moře, rychlovarnou konvicí,... Ubytování APARTMAN DORA OPATIJA se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

Ubytování v městech chorvatské destinace Přímořsko-gorskokotarská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Přímořsko-gorskokotarská župa

Ubytování v chorvatském regionu Přímořsko-gorskokotarská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 19412 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Přímořsko-gorskokotarská župa.

Pro chorvatskou destinaci Přímořsko-gorskokotarská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Crikvenica (1671), Rab (1283), Rijeka (1226), Malinska (1127), Novi Vinodolski (944), Krk (820), Opatija (808), Mali Lošinj (774), Baška (680), Dramalj (586). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Přímořsko-gorskokotarská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Nirvana Studio Crikvenica (10*), Blue (10*), Tip Top #3 (10*), Villa Green Oasis (10*), Zelena Oaza Mira Bribir (10*), Villa Ana (10*), Apartment in Opatija with sea view Sylva (10*), Villa Twins (10*), Studio Apartments Cavrak with Terrace (10*), Apartment Nino (10*).

Region Přímořsko-gorskokotarská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.