Hledat

Ubytování

Ubytování město Krk

Ve chorvatském městě Krk (Chorvatsko) máme celkem 820 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Krk

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Krk

Haus Božica

10

Haus Božica

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Božica. Haus Božica se nachází v Krku, 2 km od pláží Malo More a Galapagos. Ubytování Haus Božica se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartment close to Krk town centre

10

Apartment close to Krk town centre

Ubytování (Apartmán) Apartment close to Krk town centre. Offering free WiFi and garden views, Apartman blizu centra provides accommodation located in Krk, just 300 metres from Krk Town Square. Ubytování Apartment close to Krk town centre se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Villetta - First Class location with big private pool

10

La Villetta - First Class location with big private pool

Ubytování (Apartmán) La Villetta - First Class location with big private pool. Featuring a private outdoor swimming pool with sun terrace, La Villeta is set 300 meters from Porporela Beach and 600 metres from the centre of Krk. Ubytování La Villetta - First Class location with big private pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bakran

10

Apartmani Bakran

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bakran. Situated in Krk in the Krk Island region and Koralj Beach reachable within 700 metres, Apartmani Bakran features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Bakran se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Muskatel

10

Villa Muskatel

Ubytování (Vila) Villa Muskatel. Set just 14 km from Krk Bus Station, Villa Muskatel offers accommodation in Krk with access to a shared lounge, a spa and wellness centre, as well as a... Ubytování Villa Muskatel se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Boris

10

Apartments Boris

Ubytování (Apartmány) Apartments Boris. Providing a seasonal outdoor swimming pool and a garden, as well as barbecue facilities, Apartments Boris is located in Krk, not far from Koralj Beach and... Ubytování Apartments Boris se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunnyside Corner

10

Sunnyside Corner

Ubytování (Apartmán) Sunnyside Corner. Featuring city views, Sunnyside Corner provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.3 km from Krk Bus Station. Ubytování Sunnyside Corner se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vesna

10

Apartmani Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vesna. Situated in Krk, near Koralj Beach, Krk Town Square and Krk Bus Station, Apartmani Vesna has a garden. Ubytování Apartmani Vesna se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Justic

10

Justic

Ubytování (Apartmán) Justic. Featuring garden views, Justic provides accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Koralj Beach. Ubytování Justic se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Traum

10

Holiday Home Traum

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Traum. Set in Krk, within less than 1 km of Koralj Beach and a 13-minute walk of Krk Town Square, Holiday Home Traum offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Holiday Home Traum se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Doris

10

Doris

Ubytování (Apartmán) Doris. Boasting garden views, Doris features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 13 km from Krk Fortress. Ubytování Doris se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kosic 1

9,9

Apartment Kosic 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Kosic 1. Apartment Kosic 1, a property with a terrace, is situated in Krk, 1.2 km from Drazica Beach, 1. Ubytování Apartment Kosic 1 se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anđelka

9,9

Apartman Anđelka

Ubytování (Apartmán) Apartman Anđelka. Apartman Anđelka se nachází na ostrově Krk, necelý 1 km od místního přístavu a 2,6 km od pevnosti Krk. Ubytování Apartman Anđelka se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Andrea V

9,9

Apartments Andrea V

Ubytování (Apartmány) Apartments Andrea V. Set in Krk in the Krk Island region and Koralj Beach reachable within 1. Ubytování Apartments Andrea V se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ježevac

9,9

Apartman Ježevac

Ubytování (Apartmán) Apartman Ježevac. Set in Krk, 100 metres from Plav Beach and 300 metres from Fkk Beach Krk, Apartman Ježevac offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Ježevac se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Goran

9,9

Apartment Goran

Ubytování (Apartmán) Apartment Goran. Apartmány Goran se nacházejí v městečku Krk, 500 metrů od tamního autobusového nádraží a 700 metrů od hlavního náměstí, a nabízejí klimatizaci i bezplatné... Ubytování Apartment Goran se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartments Noa and Gabriel

9,9

Appartments Noa and Gabriel

Ubytování (Apartmány) Appartments Noa and Gabriel. Appartment Gabriel se nachází na ostrově Krk, poblíž autobusového nádraží Krk, pláže Porporela a přístavu Krk, a nabízí zahradu. Ubytování Appartments Noa and Gabriel se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Renata

9,9

Apartman Renata

Ubytování (Apartmán) Apartman Renata. Offering a garden and garden view, Apartman Renata is set in Krk, 6 km from Krk Harbour and 6 km from Krk Cathedral. Ubytování Apartman Renata se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lola Dream

9,9

Lola Dream

Ubytování (Bed and breakfast) Lola Dream. Situated in Krk, 250 metres from Drazica Beach and 300 metres from Porporela Beach, Lola Dream offers air conditioning. Ubytování Lola Dream se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Argonaut

9,8

Argonaut

Ubytování (Apartmán) Argonaut. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Argonaut is situated in Krk. Ubytování Argonaut se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Duka

9,8

Apartment Duka

Ubytování (Apartmán) Apartment Duka. Featuring a terrace with city views, a garden and barbecue facilities, Apartment Duka can be found in Krk, close to Drazica Beach and less than 1 km from... Ubytování Apartment Duka se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sanbrandin

9,8

Apartments Sanbrandin

Ubytování (Apartmány) Apartments Sanbrandin. Apartmány Sanbrandin se nacházejí v městečku Krk a nabízejí ubytování v terasou i zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Apartments Sanbrandin se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ribica

9,8

Apartment Ribica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ribica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází pár kroků od přístavu Krk na ostrově Krk, 100 metrů od katedrály, a má balkon a výhled na moře. Ubytování Apartment Ribica se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartman SARA

9,8

Apartman SARA

Ubytování (Apartmán) Apartman SARA. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartman SARA can be found in Krk, close to Krk Fortress and a 12-minute walk from Punta di... Ubytování Apartman SARA se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mladen

9,8

Apartment Mladen

Ubytování (Apartmán) Apartment Mladen. Boasting garden views, Apartment Mladen features accommodation with a garden and a patio, around 6 km from Krk Harbour. Ubytování Apartment Mladen se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Danijel

9,8

Apartman Danijel

Ubytování (Apartmány) Apartman Danijel. Set in Krk in the Krk Island region, with Koralj Beach and Krk Town Square nearby, Apartman Danijel offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartman Danijel se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Klara

9,8

Apartment Klara

Ubytování (Apartmán) Apartment Klara. Apartmán Klara nabízí ubytování ve městě Krk. Nachází se 300 metrů od autobusového nádraží Krk a má bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Klara se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marinela

9,8

Apartment Marinela

Ubytování (Apartmán) Apartment Marinela. Set in Krk, less than 1 km from Porporela Beach and a 12-minute walk from Ježevac Beach, Apartment Marinela offers air-conditioned accommodation with a... Ubytování Apartment Marinela se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stela

9,8

Stela

Ubytování (Apartmány) Stela. Apartmán Stela se nachází v Pinezici. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Stela se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lavanda

9,8

Apartments Lavanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Lavanda. Situated in Krk in the Krk Island region, with Drazica Beach and Porporela Beach nearby, Apartments Lavanda features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments Lavanda se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Deni

9,8

Apartment Deni

Ubytování (Apartmán) Apartment Deni. Featuring a terrace with sea views, a shared lounge and barbecue facilities, Apartment Deni can be found in Krk, close to Punta di Galetto Beach and a... Ubytování Apartment Deni se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Veglia

9,8

Residence Veglia

Ubytování (Apartmány) Residence Veglia. Located in Krk in the Krk Island region, with Koralj Beach and Krk Cathedral nearby, Residence Veglia provides accommodation with free private parking. Ubytování Residence Veglia se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hrast

9,8

Hrast

Ubytování (Apartmány) Hrast. Situated in Krk, 350 metres from Drazica Beach and 400 metres from Porporela Beach, Hrast features accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytování Hrast se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Anita

9,8

House Anita

Ubytování (Apartmány) House Anita. House Anita se nachází pouhých 100 metrů od pláže, na klidném místě, 350 metrů od historického města Krk. Ubytování House Anita se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment PIPO

9,8

Apartment PIPO

Ubytování (Apartmány) Apartment PIPO. Apartment PIPO se nachází v Krku na ostrově Krk, 200 metrů od pláže Porporela i od autobusové zastávky. Ubytování Apartment PIPO se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Art

9,8

Apartment Art

Ubytování (Apartmán) Apartment Art. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Art can be found in Krk, close to Krk Town Square and 1.2 km from Krk Bus Station. Ubytování Apartment Art se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Krajinovic

9,8

Apartmani Krajinovic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Krajinovic. Apartmani Krajinovic has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Krk, 1.4 km from Koralj Beach. Ubytování Apartmani Krajinovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town Apartment

9,8

Old Town Apartment

Ubytování (Apartmán) Old Town Apartment. Located in Krk and only less than 1 km from Koralj Beach, Old Town Apartment provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Old Town Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Franko & Ana apartments

9,8

Franko & Ana apartments

Ubytování (Apartmány) Franko & Ana apartments. Franko & Ana apartments se nacházejí v Krku, 700 metrů od pevnosti Krk, a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Franko & Ana apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ksenija A2

9,7

Ksenija A2

Ubytování (Apartmán) Ksenija A2. Set in Krk and only 550 metres from Porporela Beach, Ksenija A2 offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Ksenija A2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Jadranka T

9,7

Apartments Jadranka T

Ubytování (Apartmány) Apartments Jadranka T. Situated in Krk in the Krk Island region, with Koralj Beach and Krk Bus Station nearby, Apartments Jadranka T features accommodation with free private... Ubytování Apartments Jadranka T se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Papalinna 2

9,7

Apartments Papalinna 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Papalinna 2. Apartmány Papalinna 2 se nacházejí v Krku na ostrově Krk, 70 metrů od pláže Rova. Ubytování Apartments Papalinna 2 se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ines

9,7

Apartments Ines

Ubytování (Apartmány) Apartments Ines. Apartmány Ines nabízí ubytování v letovisku Krk, 200 metrů od pláže Porporela. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ines se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M&M

9,7

M&M

Ubytování (Apartmán) M&M. Boasting garden views, M&M offers accommodation with a balcony and a kettle, around 500 metres from Drazica Beach. Ubytování M&M se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chateau Lili Apartments

9,7

Chateau Lili Apartments

Ubytování (Apartmány) Chateau Lili Apartments. Apartmány Chateau Lili se nachází v obci Krk, 3,1 km od pláže Dražica a 3,4 km od pláže Punta di Galetto, a nabízí zahradu s grilem. Ubytování Chateau Lili Apartments se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Lea

9,7

Studio Lea

Ubytování (Apartmán) Studio Lea. Located in Krk, within 450 metres of Porporela Beach and 700 metres of Ježevac Beach, Studio Lea offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Studio Lea se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Slavko

9,7

Apartman Slavko

Ubytování (Apartmán) Apartman Slavko. Apartman Slavko, a property with a terrace, is located in Krk, 500 metres from Krk Town Square, 700 metres from Krk Bus Station, as well as less than 1 km... Ubytování Apartman Slavko se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment NONNA

9,7

Apartment NONNA

Ubytování (Apartmán) Apartment NONNA. Boasting pool views, Apartment NONNA features accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Koralj Beach. Ubytování Apartment NONNA se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sun & Sea

9,7

Apartment Sun & Sea

Ubytování (Apartmán) Apartment Sun & Sea. Apartment Sun & Sea enjoys a location in Soline, just 14 km from Krk Town Square and 5 minutes walk to the beach. Guests have access to free WiFi. Ubytování Apartment Sun & Sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kosić

9,7

Apartman Kosić

Ubytování (Apartmány) Apartman Kosić. Located in Vrh, Apartman Kosić provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartman Kosić se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa di Pietra

9,7

La Casa di Pietra

Ubytování (Apartmány) La Casa di Pietra. Set in Krk, near Drazica Beach, Porporela Beach and Ježevac Beach, La Casa di Pietra features a terrace. Ubytování La Casa di Pietra se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Krk

Město Krk se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 820 hotelů a ubytování v chorvatském městě Krk.