Hledat

Ubytování

Karlovacká župa

V regionu Karlovacká župa (Chorvatsko) máme celkem 855 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Karlovacká župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Rakovica (179), Slunj (145), Karlovac (89), Ogulin (67), Grabovac (58), Seliste Dreznicko (56), Duga Resa (32), Drežnik Grad (24), Saborsko (21), Josipdol (14). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Karlovacká župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Karlovacká župa

River house Proud Mary

10

River house Proud Mary

Ubytování (Chata) River house Proud Mary. River house Proud Mary is set in Netretić and offers a bar and a garden. This chalet offers a terrace. Ubytování River house Proud Mary se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday house On the riverside

10

Holiday house On the riverside

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house On the riverside. Located in Ogulin, Holiday house On the riverside provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday house On the riverside se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday home Natura

10

Holiday home Natura

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Natura. Situated in Slunj in the Karlovac county region, Holiday home Natura features a patio and river views. Ubytování Holiday home Natura se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Mate i Jaga

10

Mate i Jaga

Ubytování (Prázdninový dům) Mate i Jaga. Featuring a garden, Mate i Jaga provides accommodation in Saborsko with free WiFi and mountain views. Ubytování Mate i Jaga se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Pampas apartments

10

Pampas apartments

Ubytování (Apartmán) Pampas apartments. Apartmány Pampas se nachází v obci Duga Resa. Nabízí klimatizované ubytování u pláže s balkonem, patio, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pampas apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Villa Diva Grabovčeva

10

Villa Diva Grabovčeva

Ubytování (Vila) Villa Diva Grabovčeva. Villa Diva Grabovčeva se nachází v Rakovici v Karlovacké župě a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Villa Diva Grabovčeva se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Vila Kosjenka on lake Sabljaci

10

Vila Kosjenka on lake Sabljaci

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Kosjenka on lake Sabljaci. Vila Kosjenka on lake Sabljaci se nachází v Ogulinu v Karlovacké župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Vila Kosjenka on lake Sabljaci se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Robinson camp Organic

10

Robinson camp Organic

Ubytování (Luxusní stan) Robinson camp Organic. Robinson camp Organic is situated in Rakovica. The property is 22 km from Slunj, and complimentary private parking is offered. Ubytování Robinson camp Organic se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Bakina iža

10

Bakina iža

Ubytování (Chata) Bakina iža. Bakina iža se nachází v Duga Resa v Karlovacké župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště a sdílená kuchyň. Ubytování Bakina iža se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

ČAROBNA ŠUMA ***(magic forest)

10

ČAROBNA ŠUMA ***(magic forest)

Ubytování (Vila) ČAROBNA ŠUMA ***(magic forest). ČAROBNA ŠUMA se nachází v Karlovaci v Karlovacké župě. *** (kouzelný les) má balkon a výhled na řeku. 47 km od Záhřebu. Ubytování ČAROBNA ŠUMA ***(magic forest) se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday home, Apartman Obajdin

10

Holiday home, Apartman Obajdin

Ubytování (Apartmán) Holiday home, Apartman Obajdin. Situated in Slunj in the Karlovac county region, Holiday home, Apartman Obajdin features a terrace and garden views. Ubytování Holiday home, Apartman Obajdin se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio Apartman Vilim

10

Studio Apartman Vilim

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Vilim. Located in Ogulin in the Karlovac county region, Studio Apartman Vilim has a balcony and mountain views. Ubytování Studio Apartman Vilim se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Mestrovic

10

Holiday Home Mestrovic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mestrovic. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Mestrovic is situated in Trošmarija. Ubytování Holiday Home Mestrovic se nachází ve městě Trošmarija (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Kuća za odmor MARA

10

Kuća za odmor MARA

Ubytování (Chata) Kuća za odmor MARA. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Kuća za odmor MARA has a terrace. Ubytování Kuća za odmor MARA se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Arcadia

10

Apartment Arcadia

Ubytování (Apartmán) Apartment Arcadia. Located in Ozalj in the Karlovac county region, Apartment Arcadia features a patio and garden views. Ubytování Apartment Arcadia se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Petrovic

10

Apartment Petrovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Petrovic. Apartmán Petrovic se nachází ve městečku Slunj a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Součástí apartmánu je obývací pokoj s TV a kuchyň se sporákem. Ubytování Apartment Petrovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

River fantasy ( Mrežnička fantazija )

10

River fantasy ( Mrežnička fantazija )

Ubytování (Prázdninový dům) River fantasy ( Mrežnička fantazija ). River fantasy (Mrežnička fantazija) se nachází v Duga Resa a nabízí restauraci, sdílený lounge a zahradu. Ubytování River fantasy ( Mrežnička fantazija ) se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Villa Artemis

10

Villa Artemis

Ubytování (Apartmány) Villa Artemis. Villa Artemis se nachází v obci Grabovac, 10 km od Plitvických jezer, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Artemis se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman MIMA

10

Apartman MIMA

Ubytování (Apartmán) Apartman MIMA. Apartman MIMA se nachází v Karlovaci a nabízí restauraci. 49 km od Záhřebu. Ubytování Apartman MIMA se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

šumska oaza

10

šumska oaza

Ubytování (Prázdninový dům) šumska oaza. šumska oaza is located in Ozalj and offers free bikes and a terrace. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování šumska oaza se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

CHERRY HOUSE

10

CHERRY HOUSE

Ubytování (Apartmán) CHERRY HOUSE. CHERRY HOUSE is situated in Slunj and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování CHERRY HOUSE se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Atelier

10

Apartman Atelier

Ubytování (Apartmán) Apartman Atelier. Apartman Atelier se nachází v Karlovaci a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Apartman Atelier se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Kolibe - Robinson camp Kupa

10

Kolibe - Robinson camp Kupa

Ubytování (Kemp) Kolibe - Robinson camp Kupa. Kolibe - Robinson camp Kupa se nachází v obci Netretić v Karlovacké župě a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Kolibe - Robinson camp Kupa se nachází ve městě Netretić (Chorvatsko - Karlovacká župa).

4TREES Holiday House

10

4TREES Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) 4TREES Holiday House. 4TREES Holiday House se nachází ve Slunji a nabízí bar, zahradu a gril. 41 km od Plitvických jezer. Ubytování 4TREES Holiday House se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Robert ***

10

Apartman Robert ***

Ubytování (Apartmán) Apartman Robert ***. Pokoj s vířivkou. Apartman Robert *** se nachází v Duga Resa. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartman Robert *** se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Traditional houses Korana river

10

Traditional houses Korana river

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional houses Korana river. Traditional houses Korana river is set in Karlovac and offers a garden, a private beach area and water sports facilities. Ubytování Traditional houses Korana river se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Happy day

10

Happy day

Ubytování (Apartmán) Happy day. Happy day is located in Slunj. Situated on the beachfront, this property has a garden, barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Happy day se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ekodrom Estate

10

Ekodrom Estate

Ubytování (Prázdninové domy) Ekodrom Estate. Ekodrom Estate features garden views, free WiFi and free private parking, set in Vojnić. Ubytování Ekodrom Estate se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

VILLA KORANA

10

VILLA KORANA

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA KORANA. VILLA KORANA se nachází v Barilovici a má zahradu, soukromou pláž a gril. Ubytování VILLA KORANA se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Hana

9,9

Apartman Hana

Ubytování (Apartmán) Apartman Hana. Situated in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Apartman Hana features a patio and garden views. Ubytování Apartman Hana se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Marleo

9,9

Apartment Marleo

Ubytování (Apartmán) Apartment Marleo. Offering free WiFi and garden views, Apartment Marleo is an accommodation located in Slunj. This apartment provides accommodation with a terrace. Ubytování Apartment Marleo se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Rooms Garden

9,9

Rooms Garden

Ubytování (Penzion) Rooms Garden. Rooms Garden is situated in Slunj and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms Garden se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Dubravka

9,9

Holiday Home Dubravka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dubravka. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Dubravka offers accommodation in Josipdol with free WiFi and mountain views. Ubytování Holiday Home Dubravka se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Snježana

9,9

Apartment Snježana

Ubytování (Apartmány) Apartment Snježana. Apartmán Snježana se nachází ve městě Slunj a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Snježana se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

B&B Plitvice Lacus

9,9

B&B Plitvice Lacus

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Plitvice Lacus. Situated in Seliste Dreznicko, B&B Plitvice Lacus features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování B&B Plitvice Lacus se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home Dandelion

9,9

Holiday Home Dandelion

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dandelion. Set in Cetingrad in the Karlovac county region, Holiday Home Dandelion features a balcony and garden views. Ubytování Holiday Home Dandelion se nachází ve městě Cetingrad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Vir

9,9

Apartment Vir

Ubytování (Apartmán) Apartment Vir. Set in Karlovac in the Karlovac county region, Apartment Vir is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Vir se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment King

9,9

Apartment King

Ubytování (Apartmán) Apartment King. Set in Seliste Dreznicko, this air-conditioned apartment features a garden with a barbecue. Ubytování Apartment King se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Goranka

9,9

Villa Goranka

Ubytování (Vila) Villa Goranka. Featuring a restaurant, free bikes, and a seasonal outdoor swimming pool, Villa Goranka offers accommodation in Jasenak with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Goranka se nachází ve městě (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Izvor

9,9

Izvor

Ubytování (Apartmán) Izvor. Featuring a garden and barbecue facilities, Izvor provides accommodation in Ogulin with free WiFi, patio with lake views. Ubytování Izvor se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

BeaR's LOG

9,9

BeaR's LOG

Ubytování (Prázdninový dům) BeaR's LOG. Located in Seliste Dreznicko, this air-conditioned holiday home features an outdoor swimming pool as well as a garden with a barbecue and sun terrace. Ubytování BeaR's LOG se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Kuća Za Odmor Emma

9,9

Kuća Za Odmor Emma

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća Za Odmor Emma. Samostatně stojí prázdninový dům Kuća Za Odmor Emma je obklopený přírodou a nachází se v obci Tounji, 46 km od Plitvických jezer a 49 km od městečka... Ubytování Kuća Za Odmor Emma se nachází ve městě Tounj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments & Room Lucas

9,9

Apartments & Room Lucas

Ubytování (Penzion) Apartments & Room Lucas. Apartments & Room Lucas provides air-conditioned accommodation in Slunj. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments & Room Lucas se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Escape

9,9

Apartments Escape

Ubytování (Apartmány) Apartments Escape. Set in Drežnik Grad, 25 km from Slunj, Apartment Escape offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Apartments Escape se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Happy Apartment

9,9

Happy Apartment

Ubytování (Apartmán) Happy Apartment. Happy Apartment se nachází v Karlovaci v Karlovacké župě a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Happy Apartment se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Kuća za odmor Markoci

9,9

Kuća za odmor Markoci

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Markoci. Kuća za odmor Markoci is located in Rakovica and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Kuća za odmor Markoci se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Nika

9,9

Nika

Ubytování (Apartmán) Nika. Set in Ogulin in the Karlovac county region, Nika has a patio and garden views. Ubytování Nika se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ka Star

9,9

Ka Star

Ubytování (Apartmán) Ka Star. Located 49 km from Zagreb, Ka Star offers accommodation centrally in Karlovac. The air-conditioned unit is 77 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Ka Star se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ubytování v městech chorvatské destinace Karlovacká župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Karlovacká župa

Ubytování v chorvatském regionu Karlovacká župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 855 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Karlovacká župa.

Pro chorvatskou destinaci Karlovacká župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Rakovica (179), Slunj (145), Karlovac (89), Ogulin (67), Grabovac (58), Seliste Dreznicko (56), Duga Resa (32), Drežnik Grad (24), Saborsko (21), Josipdol (14). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Karlovacká župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: River house Proud Mary (10*), Holiday home Natura (10*), Holiday house On the riverside (10*), Apartment Country Peace (10*), Mate i Jaga (10*), Pampas apartments (10*), Robinson camp Organic (10*), Holiday home, Apartman Obajdin (10*), Studio Apartman Vilim (10*), Kuća za odmor MARA (10*).

Region Karlovacká župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.