Hledat

Ubytování

Ubytování město Josipdol

Ve chorvatském městě Josipdol (Chorvatsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Josipdol

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Josipdol

Holiday Home Dubravka

9,9

Holiday Home Dubravka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dubravka. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Dubravka offers accommodation in Josipdol with free WiFi and mountain views. Ubytování Holiday Home Dubravka se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robinson camp "Zeleni mir"

9,9

Robinson camp "Zeleni mir"

Ubytování (Kemp) Robinson camp "Zeleni mir". Robinson camp "Zeleni mir" se nachází v obci Josipdol a nabízí ubytování s posezením. V koupelně najdete sprchu a toaletní potřeby zdarma. Kemp má i... Ubytování Robinson camp "Zeleni mir" se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Spehar

9,7

Apartman Spehar

Ubytování (Apartmán) Apartman Spehar. Apartman Spehar se nachází v Josipdolu. Tento samostatný dům nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Spehar se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Vejama

9,6

Apartman Vejama

Ubytování (Apartmán) Apartman Vejama. Located in Josipdol in the Karlovac county region, Apartman Vejama features a terrace and garden views. Ubytování Apartman Vejama se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Miščević

9,5

Apartmani Miščević

Ubytování (Apartmány) Apartmani Miščević. Located in Josipdol, 37 km from Slunj, Apartmani Miščević provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartmani Miščević se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Tržan

9,5

Holiday Home Tržan

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tržan. Holiday Home Tržan nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Josipdolu. Plitvická jezera jsou vzdálená 42 km. Ubytování Holiday Home Tržan se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vidoš

9,4

Apartmani Vidoš

Ubytování (Apartmán) Apartmani Vidoš. Apartmani Vidoš is situated in Josipdol and offers a garden and a terrace. The property is 40 km from Slunj, and complimentary private parking is... Ubytování Apartmani Vidoš se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

ASGARD Guesthouse

9,3

ASGARD Guesthouse

Ubytování (Penzion) ASGARD Guesthouse. Penzion ASGARD se nachází v obci Josipdol, 43 km od obce Plitvička Jezera, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování ASGARD Guesthouse se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio Apartment Luka

9,3

Studio Apartment Luka

Ubytování (Apartmány) Studio Apartment Luka. Situated in Josipdol, 38 km from Slunj, Studio Apartment Luka features a restaurant and free WiFi. Ubytování Studio Apartment Luka se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor "Neralić"

9,2

Kuća za odmor "Neralić"

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor "Neralić". Kuća za odmor "Neralić" is set in Josipdol and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kuća za odmor "Neralić" se nachází ve městě Josipdol (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Room "Iva"

8,1

Room "Iva"

Ubytování (Penzion) Room "Iva". Located in Josipdol, Room "Iva" provides 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Room "Iva" se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Josipdol

6,9

Hostel Josipdol

Ubytování (Hostel) Hostel Josipdol. Tento hostel je součástí komplexu Hotelu Josipdol poblíž dálnice A1, 46 km od Plitvických jezer. Ubytování Hostel Josipdol se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Josipdol

6,4

Hotel Josipdol

Ubytování (Hotel) Hotel Josipdol. Hotel Josipdol je situován mezi Záhřebem a pobřežím ve městě Josipdol u dálnice A1. Nabízí ubytování s vlastní koupelnou, satelitní televizí a balkonem. Ubytování Hotel Josipdol se nachází ve městě Josipdol (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Josipdol

Město Josipdol se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování v chorvatském městě Josipdol.