Hledat

Ubytování

Zadarská župa

V regionu Zadarská župa (Chorvatsko) máme celkem 17323 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Zadarská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zadar (3697), Vir (1194), Biograd na Moru (915), Pag (788), Starigrad-Paklenica (725), Bibinje (601), Sukošan (547), Privlaka (514), Nin (478), Petrcane (329). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Zadarská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Zadarská župa

Royal Green Villa

10

Royal Green Villa

Ubytování (Apartmány) Royal Green Villa. Set in Poljak, 34 km from Pag, Royal Green Villa offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Royal Green Villa se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Francesca

10

Apartman Francesca

Ubytování (Apartmán) Apartman Francesca. Apartman Francesca is situated in Pakoštane and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Francesca se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Pico

10

Apartment Pico

Ubytování (Apartmán) Apartment Pico. Apartmán Pico se nachází v Mrljane, 500 metrů od pláže Strand a 2,5 km od pláže Lucina. Ubytování Apartment Pico se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartment Sunset

10

Apartment Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunset. Apartment Sunset is a beachfront property located in Turanj, 300 metres from Beach Lučica Turanj and 700 metres from Beach Krča. Ubytování Apartment Sunset se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Perina Biograd, something completely different

10

Villa Perina Biograd, something completely different

Ubytování (Vila) Villa Perina Biograd, something completely different. Villa Perina je vzdálená asi 1,6 km od přístavu Kornati a nabízí ubytování s výhledem na bazén, venkovním bazénem, barem a zahradou. Ubytování Villa Perina Biograd, something completely different se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

MiaBella Resort

10

MiaBella Resort

Ubytování (Apartmány) MiaBella Resort. MiaBella Resort se nachází v Drage v Zadarské župě, 450 metrů od pláže Dolaške Drage. Ubytování MiaBella Resort se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Maella

10

Apartments Maella

Ubytování (Apartmány) Apartments Maella. Apartmány Maella se nacházejí v Zadaru v Zadarské župě, necelý 1 km od pláže Diklovac, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé... Ubytování Apartments Maella se nachází ve městě Zadar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marino- Studio Apartments

10

Apartments Marino- Studio Apartments

Ubytování (Apartmány) Apartments Marino- Studio Apartments. Apartments Marino- Studio Apartments se nachází ve Viru v Zadarské župě, 500 metrů od pláže Radovanjica. Ubytování Apartments Marino- Studio Apartments se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments "Mulo" beachfront

10

Apartments "Mulo" beachfront

Ubytování (Apartmán) Apartments "Mulo" beachfront. Apartments "Mulo" beach se nachází u pláže ve Vrsi, 400 metrů od pláže Punta Velebit a necelý 1 km od pláže Skoljic. Ubytování Apartments "Mulo" beachfront se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Mia

10

Apartman Mia

Ubytování (Apartmán) Apartman Mia. Apartman Mia se nachází v obci Veli Iž a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování a potápění. Ubytování Apartman Mia se nachází ve městě Veli Iž (Chorvatsko - Zadarská župa).

AdAstra Apartments

10

AdAstra Apartments

Ubytování (Apartmány) AdAstra Apartments. AdAstra Apartments se nachází v Maslenici a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled na moře a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování AdAstra Apartments se nachází ve městě Maslenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Luxury penthouse Olea

10

Luxury penthouse Olea

Ubytování (Apartmán) Luxury penthouse Olea. Luxury penthouse Olea se nachází v Zadaru, v blízkosti pláže Borik a 14 minut chůze od pláže Puntamika. Nabízí terasu s výhledem na moře, bar a gril. Ubytování Luxury penthouse Olea se nachází ve městě Zadar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Coelum Apartment

10

Coelum Apartment

Ubytování (Apartmán) Coelum Apartment. Coelum Apartment se nachází v Zadaru, 1,2 km od pláže Karma a 1,4 km od pláže Maestrala. Ubytování Coelum Apartment se nachází ve městě Zadar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Comfort apartment with big balcony - Zadar

10

Comfort apartment with big balcony - Zadar

Ubytování (Apartmán) Comfort apartment with big balcony - Zadar. Comfort apartment with big balcony - Zadar se nachází v Zadaru v Zadarské župě a nabízí balkon. Ubytování Comfort apartment with big balcony - Zadar se nachází ve městě Zadar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Bella 1

10

Apartman Bella 1

Ubytování (Apartmán) Apartman Bella 1. Situated in Sali, 250 metres from Sali Beach, Apartman Bella 1 features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Bella 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dugi Otok).

OIKOS RESORT BUQEZ - Beach Villa 42 - Tiny House

10

OIKOS RESORT BUQEZ - Beach Villa 42 - Tiny House

Ubytování (Prázdninový dům) OIKOS RESORT BUQEZ - Beach Villa 42 - Tiny House. Situated in Drage, just 3.4 km from Vransko Lake Nature Park, Buqez Beach Villa 42 offers accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování OIKOS RESORT BUQEZ - Beach Villa 42 - Tiny House se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

App. Ljupka - Zadar

10

App. Ljupka - Zadar

Ubytování (Apartmán) App. Ljupka - Zadar. Set in Zadar, 3 km from Puntamika Beach and 600 metres from Museum of Illusions Zadar, App. Ljupka - Zadar offers a terrace and air conditioning. Ubytování App. Ljupka - Zadar se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Aparmani karolina

10

Aparmani karolina

Ubytování (Penzion) Aparmani karolina. Aparmani karolina se nachází v Biogradu na Moru, 1 km od přístavu Kornati a 1,7 km od trajektového terminálu v Biogradu. Ubytování Aparmani karolina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman "Josipa" Bibinje

10

Apartman "Josipa" Bibinje

Ubytování (Apartmán) Apartman "Josipa" Bibinje. Apartman "Josipa" Bibinje se nachází v Bibinje, pouhých 300 metrů od pláží Na Škaljici a Sulterova vala. Ubytování Apartman "Josipa" Bibinje se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Anloma Lorainne

10

Apartmani Anloma Lorainne

Ubytování (Apartmán) Apartmani Anloma Lorainne. Boasting a patio with sea views, a garden and a terrace, Apartmani Anloma Lorainne can be found in Povljana, close to Perilo Beach and 750 metres from... Ubytování Apartmani Anloma Lorainne se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Ante

10

Apartmani Ante

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ante. Apartmani Ante is set in Jovići and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartmani Ante se nachází ve městě Jovići (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Tea

10

Apartman Tea

Ubytování (Apartmán) Apartman Tea. Boasting garden views, Apartman Tea offers accommodation with a garden and a patio, around 2.7 km from Diklovac Beach. Ubytování Apartman Tea se nachází ve městě Zadar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Juresko Mrljane

10

Apartmani Juresko Mrljane

Ubytování (Apartmány) Apartmani Juresko Mrljane. Set in Mrljane in the Pasman Island region and Strand Beach reachable within 450 metres, Apartmani Juresko Mrljane offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Juresko Mrljane se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartmani Lucija

10

Apartmani Lucija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lucija. Situated in Mandre in the Pag Island region and Lanterna Beach reachable within 1 km, Apartmani Lucija features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartment Silvija-Tkon

10

Apartment Silvija-Tkon

Ubytování (Apartmán) Apartment Silvija-Tkon. Apartment Silvija-Tkon se nachází v Tkonu, jen pár kroků od místní pláže a 200 metrů od pláže Plažine. Ubytování Apartment Silvija-Tkon se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Apartments Marija

10

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija features garden views, free WiFi and free private parking, located in Vrsi, 500 metres from Skoljic Beach. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Senada

10

Apartments Senada

Ubytování (Apartmány) Apartments Senada. Apartmány Senada se nachází ve Viru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartments Senada se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Nada

10

Apartments Nada

Ubytování (Penzion) Apartments Nada. Apartmány Nada se nachází v Drage, 90 metrů od pláže Dolaške Drage a necelý 1 km od pláže Porat. Ubytování Apartments Nada se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments SoldInn

10

Apartments SoldInn

Ubytování (Apartmány) Apartments SoldInn. Apartments SoldInn se nachází v letovisku Privlaka a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatná jízdní kola. Ubytování Apartments SoldInn se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Villa Šima

10

Apartment Villa Šima

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Šima. Situated in Zadar, the spacious Apartment Villa Šima offers an outdoor pool and a sun terrace. Ubytování Apartment Villa Šima se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Nina

10

Apartman Nina

Ubytování (Apartmán) Apartman Nina. Apartmán Nina se nachází v Zadaru, pouhých 4,3 km od Muzea iluzí. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady, sdíleným lounge a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Apartman Nina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Milka

10

Apartment Milka

Ubytování (Apartmán) Apartment Milka. Apartment Milka se nachází ve městě Petrčane, 200 metrů od pláže v Petrčane a 2,2 km od místní autobusové zastávky. Nabízí balkon, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Milka se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Perkovic

10

Apartments Perkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Perkovic. Apartmány Perković se nacházejí v obci Ražanac, 20 km od Zadaru, a nabízejí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, gril a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Perkovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455

10

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455. Set in Tkon in the Pasman Island region, with Beach Tkon and Plažine Beach nearby, Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 offers accommodation with free... Ubytování Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman).

Family mobile home L&H

10

Family mobile home L&H

Ubytování (Kemp) Family mobile home L&H. Rodinný mobilní dům L&H se nachází v Turanji, jen pár kroků od pláže Krata. Nabízí výhled na moře, Wi-Fi azdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Family mobile home L&H se nachází ve městě Turanj (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ferienhaus Ivana

10

Ferienhaus Ivana

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ivana. Situated in Nin, 600 metres from Zdrijac Beach and less than 1 km from Queen's Beach, Ferienhaus Ivana offers a garden and air conditioning. Ubytování Ferienhaus Ivana se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Vujić

10

Apartments Vujić

Ubytování (Apartmány) Apartments Vujić. Apartments Vujić poskytují klimatizované ubytování s možností vlastního stravování a terasou jen pár kroků od písčité pláže. Ubytování Apartments Vujić se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Art Studio apartment Kata

10

Art Studio apartment Kata

Ubytování (Apartmán) Art Studio apartment Kata. Located just 700 metres from Pine Beach, Art Studio apartment Kata provides accommodation in Pakoštane with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytování Art Studio apartment Kata se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I

10

Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I

Ubytování (Apartmány) Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I. Located in Nin in the Zadar County region, with Zdrijac Beach nearby, Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I provides accommodation with free... Ubytování Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185

10

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185

Ubytování (Apartmán) Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185. Situated in Sali, this air-conditioned apartment features a balcony. The unit is 21 km from Zadar. Ubytování Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185 se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok).

Studio apartman - MELLITUS

10

Studio apartman - MELLITUS

Ubytování (Apartmán) Studio apartman - MELLITUS. Situated in Molat, Studio apartman - MELLITUS features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Studio apartman - MELLITUS se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

SeaFront Beach Apartment - DIRECTLY AT THE BEACH

10

SeaFront Beach Apartment - DIRECTLY AT THE BEACH

Ubytování (Apartmán) SeaFront Beach Apartment - DIRECTLY AT THE BEACH. Set in Zadar, 3 km from Puntamika Beach and 400 metres from Old Port of Foša, SeaFront Beach Apartment - DIRECTLY AT THE BEACH offers accommodation with... Ubytování SeaFront Beach Apartment - DIRECTLY AT THE BEACH se nachází ve městě Zadar (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Paklenica Noa

10

Apartmani Paklenica Noa

Ubytování (Apartmány) Apartmani Paklenica Noa. Apartmani Paklenica Noa se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica, 400 metrů od pláže Seline a necelý 1 km od pláže Vecka Kula. Ubytování Apartmani Paklenica Noa se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vacation house Maslina

10

Vacation house Maslina

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house Maslina. Vacation house Maslina is situated in Rupalj and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vacation house Maslina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Ubytování v městech chorvatské destinace Zadarská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Zadarská župa

Ubytování v chorvatském regionu Zadarská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 17323 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Zadarská župa.

Pro chorvatskou destinaci Zadarská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zadar (3697), Vir (1194), Biograd na Moru (915), Pag (788), Starigrad-Paklenica (725), Bibinje (601), Sukošan (547), Privlaka (514), Nin (478), Petrcane (329). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Zadarská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Villa Perina Biograd, something completely different (10*), Apartman Francesca (10*), Royal Green Villa (10*), Apartments Nada (10*), Apartments SoldInn (10*), Apartment Villa Šima (10*), App. Ljupka - Zadar (10*), OIKOS RESORT BUQEZ - Beach Villa 42 - Tiny House (10*), Apartment Tonina (10*), Apartments Senada (10*).

Region Zadarská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.