Hledat

Ubytování

Zadarská župa

V regionu Zadarská župa (Chorvatsko) máme celkem 17323 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Zadarská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zadar (3697), Vir (1194), Biograd na Moru (915), Pag (788), Starigrad-Paklenica (725), Bibinje (601), Sukošan (547), Privlaka (514), Nin (478), Petrcane (329). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Zadarská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Zadarská župa

Villa Perina Biograd, something completely different

10

Villa Perina Biograd, something completely different

Ubytování (Vila) Villa Perina Biograd, something completely different. Villa Perina je vzdálená asi 1,6 km od přístavu Kornati a nabízí ubytování s výhledem na bazén, venkovním bazénem, barem a zahradou. Ubytování Villa Perina Biograd, something completely different se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Green Villa

10

Royal Green Villa

Ubytování (Apartmány) Royal Green Villa. Set in Poljak, 34 km from Pag, Royal Green Villa offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Royal Green Villa se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nada

10

Apartments Nada

Ubytování (Penzion) Apartments Nada. Apartmány Nada se nachází v Drage, 90 metrů od pláže Dolaške Drage a necelý 1 km od pláže Porat. Ubytování Apartments Nada se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments SoldInn

10

Apartments SoldInn

Ubytování (Apartmány) Apartments SoldInn. Apartments SoldInn se nachází v letovisku Privlaka a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatná jízdní kola. Ubytování Apartments SoldInn se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Šima

10

Apartment Villa Šima

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Šima. Situated in Zadar, the spacious Apartment Villa Šima offers an outdoor pool and a sun terrace. Ubytování Apartment Villa Šima se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

App. Ljupka - Zadar

10

App. Ljupka - Zadar

Ubytování (Apartmán) App. Ljupka - Zadar. Set in Zadar, 3 km from Puntamika Beach and 600 metres from Museum of Illusions Zadar, App. Ljupka - Zadar offers a terrace and air conditioning. Ubytování App. Ljupka - Zadar se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Bella 1

10

Apartman Bella 1

Ubytování (Apartmán) Apartman Bella 1. Situated in Sali, 250 metres from Sali Beach, Apartman Bella 1 features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Bella 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OIKOS RESORT BUQEZ - Beach Villa 42 - Tiny House

10

OIKOS RESORT BUQEZ - Beach Villa 42 - Tiny House

Ubytování (Prázdninový dům) OIKOS RESORT BUQEZ - Beach Villa 42 - Tiny House. Situated in Drage, just 3.4 km from Vransko Lake Nature Park, Buqez Beach Villa 42 offers accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování OIKOS RESORT BUQEZ - Beach Villa 42 - Tiny House se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tonina

10

Apartment Tonina

Ubytování (Apartmán) Apartment Tonina. Apartment Tonina se nachází v obci Sveti Filip i Jakov, 25 km od Zadaru, a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování Apartment Tonina se nachází ve městě Sveti Filip i Jakov (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455

10

Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455. Set in Tkon in the Pasman Island region, with Beach Tkon and Plažine Beach nearby, Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 offers accommodation with free... Ubytování Apartments by the sea Tkon, Pasman - 8455 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Senada

10

Apartments Senada

Ubytování (Apartmány) Apartments Senada. Apartmány Senada se nachází ve Viru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartments Senada se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Perkovic

10

Apartments Perkovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Perkovic. Apartmány Perković se nacházejí v obci Ražanac, 20 km od Zadaru, a nabízejí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, gril a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Perkovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunset

10

Apartment Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunset. Apartment Sunset is a beachfront property located in Turanj, 300 metres from Beach Lučica Turanj and 700 metres from Beach Krča. Ubytování Apartment Sunset se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Silvija-Tkon

10

Apartment Silvija-Tkon

Ubytování (Apartmán) Apartment Silvija-Tkon. Apartment Silvija-Tkon se nachází v Tkonu, jen pár kroků od místní pláže a 200 metrů od pláže Plažine. Ubytování Apartment Silvija-Tkon se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marija

10

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija features garden views, free WiFi and free private parking, located in Vrsi, 500 metres from Skoljic Beach. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Vrsi (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pico

10

Apartment Pico

Ubytování (Apartmán) Apartment Pico. Apartmán Pico se nachází v Mrljane, 500 metrů od pláže Strand a 2,5 km od pláže Lucina. Ubytování Apartment Pico se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Paklenica Noa

10

Apartmani Paklenica Noa

Ubytování (Apartmány) Apartmani Paklenica Noa. Apartmani Paklenica Noa se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica, 400 metrů od pláže Seline a necelý 1 km od pláže Vecka Kula. Ubytování Apartmani Paklenica Noa se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman - MELLITUS

10

Studio apartman - MELLITUS

Ubytování (Apartmán) Studio apartman - MELLITUS. Situated in Molat, Studio apartman - MELLITUS features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Studio apartman - MELLITUS se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradzik Holiday House

10

Paradzik Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) Paradzik Holiday House. Situated in Zaton Obrovački in the Zadar County region, Paradzik Holiday House has a garden. The air-conditioned accommodation is 47 km from Zadar. Ubytování Paradzik Holiday House se nachází ve městě Zaton Obrovački (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aldonna

10

Villa Aldonna

Ubytování (Vila) Villa Aldonna. Situated in Bibinje, within 450 metres of Beach Punta Rozica and less than 1 km of Na Škaljici Beach, Villa Aldonna offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Villa Aldonna se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ivana

10

Ferienhaus Ivana

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ivana. Situated in Nin, 600 metres from Zdrijac Beach and less than 1 km from Queen's Beach, Ferienhaus Ivana offers a garden and air conditioning. Ubytování Ferienhaus Ivana se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family mobile home L&H

10

Family mobile home L&H

Ubytování (Kemp) Family mobile home L&H. Rodinný mobilní dům L&H se nachází v Turanji, jen pár kroků od pláže Krata. Nabízí výhled na moře, Wi-Fi azdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Family mobile home L&H se nachází ve městě Turanj (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vujić

10

Apartments Vujić

Ubytování (Apartmány) Apartments Vujić. Apartments Vujić poskytují klimatizované ubytování s možností vlastního stravování a terasou jen pár kroků od písčité pláže. Ubytování Apartments Vujić se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art Studio apartment Kata

10

Art Studio apartment Kata

Ubytování (Apartmán) Art Studio apartment Kata. Located just 700 metres from Pine Beach, Art Studio apartment Kata provides accommodation in Pakoštane with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytování Art Studio apartment Kata se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I

10

Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I

Ubytování (Apartmány) Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I. Located in Nin in the Zadar County region, with Zdrijac Beach nearby, Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I provides accommodation with free... Ubytování Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185

10

Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185

Ubytování (Apartmán) Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185. Situated in Sali, this air-conditioned apartment features a balcony. The unit is 21 km from Zadar. Ubytování Apartments with a parking space Sali, Dugi otok - 8185 se nachází ve městě Sali (Chorvatsko - Dugi Otok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Danica

10

House Danica

Ubytování (Prázdninový dům) House Danica. Dům Danica se nachází ve městě Obrovac v Zadarské župě, 40 km od Bibinje. Nabízí terasu, výhled do zahrady, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé... Ubytování House Danica se nachází ve městě Obrovac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SeaFront Beach Apartment - DIRECTLY AT THE BEACH

10

SeaFront Beach Apartment - DIRECTLY AT THE BEACH

Ubytování (Apartmán) SeaFront Beach Apartment - DIRECTLY AT THE BEACH. Set in Zadar, 3 km from Puntamika Beach and 400 metres from Old Port of Foša, SeaFront Beach Apartment - DIRECTLY AT THE BEACH offers accommodation with... Ubytování SeaFront Beach Apartment - DIRECTLY AT THE BEACH se nachází ve městě Zadar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sul Mare kuća za odmor

10

Sul Mare kuća za odmor

Ubytování (Prázdninový dům) Sul Mare kuća za odmor. Situated in Starigrad-Paklenica, within 14 km of Paklenica National Park, Sul Mare kuća za odmor offers accommodation with air conditioning. Ubytování Sul Mare kuća za odmor se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vacation house Maslina

10

Vacation house Maslina

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house Maslina. Vacation house Maslina is situated in Rupalj and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vacation house Maslina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Situated in Preko, a few steps from Bilišće Beach and 350 metres from Preko Beach, Apartment Blue Paradise features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Blue Paradise se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nina

10

Apartman Nina

Ubytování (Apartmán) Apartman Nina. Apartmán Nina se nachází v Zadaru, pouhých 4,3 km od Muzea iluzí. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady, sdíleným lounge a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Apartman Nina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lucija

10

Apartmani Lucija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lucija. Situated in Mandre in the Pag Island region and Lanterna Beach reachable within 1 km, Apartmani Lucija features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Juresko Mrljane

10

Apartmani Juresko Mrljane

Ubytování (Apartmány) Apartmani Juresko Mrljane. Set in Mrljane in the Pasman Island region and Strand Beach reachable within 450 metres, Apartmani Juresko Mrljane offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Juresko Mrljane se nachází ve městě (Chorvatsko - Pašman). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Danijel

10

Apartman Danijel

Ubytování (Apartmán) Apartman Danijel. Apartman Danijel se nachází ve vesnici Pridraga, 32 km od vesnice Bibinje. Nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a klimatizaci. Ubytování Apartman Danijel se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Milka

10

Apartment Milka

Ubytování (Apartmán) Apartment Milka. Apartment Milka se nachází ve městě Petrčane, 200 metrů od pláže v Petrčane a 2,2 km od místní autobusové zastávky. Nabízí balkon, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Milka se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Galijan

10

Apartman Galijan

Ubytování (Apartmán) Apartman Galijan. Apartman Galijan is situated in Vir and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Galijan se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman "Josipa" Bibinje

10

Apartman "Josipa" Bibinje

Ubytování (Apartmán) Apartman "Josipa" Bibinje. Apartman "Josipa" Bibinje se nachází v Bibinje, pouhých 300 metrů od pláží Na Škaljici a Sulterova vala. Ubytování Apartman "Josipa" Bibinje se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Anloma Lorainne

10

Apartmani Anloma Lorainne

Ubytování (Apartmán) Apartmani Anloma Lorainne. Boasting a patio with sea views, a garden and a terrace, Apartmani Anloma Lorainne can be found in Povljana, close to Perilo Beach and 750 metres from... Ubytování Apartmani Anloma Lorainne se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ante

10

Apartmani Ante

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ante. Apartmani Ante is set in Jovići and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartmani Ante se nachází ve městě Jovići (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marin

10

Apartman Marin

Ubytování (Apartmán) Apartman Marin. Situated in Vinjerac, 200 metres from Beach Vinjerac and 1. Ubytování Apartman Marin se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Aparmani karolina

10

Aparmani karolina

Ubytování (Penzion) Aparmani karolina. Aparmani karolina se nachází v Biogradu na Moru, 1 km od přístavu Kornati a 1,7 km od trajektového terminálu v Biogradu. Ubytování Aparmani karolina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tea

10

Apartman Tea

Ubytování (Apartmán) Apartman Tea. Boasting garden views, Apartman Tea offers accommodation with a garden and a patio, around 2.7 km from Diklovac Beach. Ubytování Apartman Tea se nachází ve městě Zadar (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kucica BGnM

10

Kucica BGnM

Ubytování (Prázdninový dům) Kucica BGnM. Kucica BGnM se nachází ve městě Biograd na Moru v Zadarské župě a má zahradu. Leží jen 1,1 km od přístavu Kornati a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kucica BGnM se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iris

10

Iris

Ubytování (Apartmán) Iris. Iris has a patio and is set in Zadar, within just 1.8 km of Maestrala Beach and 1.9 km of Karma Beach. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Iris se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Good Life

10

Good Life

Ubytování (Apartmán) Good Life. Čtyřhvězdičkový apartmán Good Life se nachází v městečku Preko. Nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Frane

10

Holiday Home Frane

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Frane. Boasting accommodation with a private pool, Holiday Home Frane is situated in Lišane Tinjske. Ubytování Holiday Home Frane se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Donatella

10

Holiday home Donatella

Ubytování (Vila) Holiday home Donatella. Prázdninový dům Donatella se nachází v Posedarje v okrese Zadar. Nabízí terasu, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday home Donatella se nachází ve městě Posedarje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Francesca

10

Apartman Francesca

Ubytování (Apartmán) Apartman Francesca. Apartman Francesca is situated in Pakoštane and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Francesca se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lea - only a few steps from the beach

10

Apartments Lea - only a few steps from the beach

Ubytování (Apartmány) Apartments Lea - only a few steps from the beach. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Beach Vecka Kula reachable within 600 metres, Apartments Lea - only a few steps from the... Ubytování Apartments Lea - only a few steps from the beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lucy

10

Apartments Lucy

Ubytování (Apartmán) Apartments Lucy. Apartments Lucy se nachází v letovisku Ražanac, 500 metrů od pláže Ražanac a 800 metrů od pláže Suncani Ražanac. Ubytování Apartments Lucy se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Zadarská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Zadarská župa

Ubytování v chorvatském regionu Zadarská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 17323 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Zadarská župa.

Pro chorvatskou destinaci Zadarská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zadar (3697), Vir (1194), Biograd na Moru (915), Pag (788), Starigrad-Paklenica (725), Bibinje (601), Sukošan (547), Privlaka (514), Nin (478), Petrcane (329). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Zadarská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Villa Perina Biograd, something completely different (10*), Apartman Francesca (10*), Royal Green Villa (10*), Apartments Nada (10*), Apartments SoldInn (10*), Apartment Villa Šima (10*), App. Ljupka - Zadar (10*), OIKOS RESORT BUQEZ - Beach Villa 42 - Tiny House (10*), Apartment Tonina (10*), Apartments Senada (10*).

Region Zadarská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.