Hledat

Ubytování

Ubytování město Starigrad-Paklenica

Ve chorvatském městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko) máme celkem 725 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Starigrad-Paklenica

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Starigrad-Paklenica

Sul Mare kuća za odmor

10

Sul Mare kuća za odmor

Ubytování (Prázdninový dům) Sul Mare kuća za odmor. Situated in Starigrad-Paklenica, within 14 km of Paklenica National Park, Sul Mare kuća za odmor offers accommodation with air conditioning. Ubytování Sul Mare kuća za odmor se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

APARTMAN FELICE

10

APARTMAN FELICE

Ubytování (Apartmán) APARTMAN FELICE. Located just 1.9 km from Beach Vecka Kula, APARTMAN FELICE provides accommodation in Starigrad-Paklenica with access to a shared lounge, barbecue... Ubytování APARTMAN FELICE se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vukić.4

10

Apartment Vukić.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Vukić.4. Set in Tribanj-Krušćica in the Zadar County region, Apartment Vukić.4 has a balcony and sea views. Ubytování Apartment Vukić.4 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marina

9,9

Apartments Marina

Ubytování (Apartmány) Apartments Marina. Offering a barbecue and sun terrace, Apartments Marina is set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County Region. Paklenica National Park is 6 km away. Ubytování Apartments Marina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mirjana.1

9,9

Apartment Mirjana.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirjana.1. Situated in Tribanj-Krušćica in the Zadar County region, Apartment Mirjana.1 features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Mirjana.1 se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Starigrad Paklenica- Danijel

9,9

Apartmani Starigrad Paklenica- Danijel

Ubytování (Apartmány) Apartmani Starigrad Paklenica- Danijel. Apartmani Danijel se nachází v městečku Starigrad-Paklenica v Zadarské župě, necelý 1 km od pláže Plantaža. Ubytování Apartmani Starigrad Paklenica- Danijel se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup

9,9

Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup

Ubytování (Apartmány) Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup. Located in Starigrad-Paklenica, near Bluesun Camp Paklenica Beach, Beach Vecka Kula and Paklenica National Park, Apartamani Katarina vl. Ubytování Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Milka

9,9

Vila Milka

Ubytování (Apartmán) Vila Milka. Vila Milka se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 5 km od národního parku Paklenica, a nabízí výhled do zahrady, plně vybavenou kuchyň a terasu. Ubytování Vila Milka se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Horizon

9,9

Villa Horizon

Ubytování (Apartmány) Villa Horizon. Vila Horizon se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bazén, zahradu, gril a výhled na moře. Ubytování Villa Horizon se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana.2

9,9

Apartment Ana.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana.2. Apartmán Ana.2 se nachází u pláže v obci Starigrad-Paklenica, 1,4 km od pláže Večka kula a pláže Plantaža. Ubytování Apartment Ana.2 se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Plitvice

9,8

Apartment Plitvice

Ubytování (Apartmán) Apartment Plitvice. Apartmán Plitvice se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 1,1 km od národního parku Paklenica. Nabízí výhled na hory, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Plitvice se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Jadranka

9,8

Apartmani Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jadranka. Apartmány Jadranka se nachází nedaleko pláže Plantaža v obci Starigrad-Paklenica v Zadarské župě a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Jadranka se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Branka

9,8

Apartman Branka

Ubytování (Apartmány) Apartman Branka. Apartman Branka se nachází v Starigrad-Paklenica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady. Ubytování Apartman Branka se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Mia

9,8

House Mia

Ubytování (Prázdninový dům) House Mia. Boasting garden views, House Mia offers accommodation with a garden and a balcony, around 7 km from Paklenica National Park. Ubytování House Mia se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ivan

9,8

Apartman Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivan. Set in Starigrad-Paklenica, 450 metres from Bluesun Camp Paklenica Beach and 1.4 km from Beach Plantaža, Apartman Ivan offers a garden and air... Ubytování Apartman Ivan se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591

9,8

Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591

Ubytování (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591. Set 2.6 km from Beach Vecka Kula, Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591 se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Berno

9,8

Apartmani Berno

Ubytování (Apartmány) Apartmani Berno. Apartmani Berno nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Starigrad-Paklenica, 3 km od Národního parku Paklenica. Ubytování Apartmani Berno se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andjela

9,8

Apartment Andjela

Ubytování (Apartmány) Apartment Andjela. Apartmán Andjela se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 400 metrů od pláže Plantaža a 2,2 km od pláže v kempu Bluesun Paklenica. Ubytování Apartment Andjela se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MARIVA

9,8

MARIVA

Ubytování (Apartmán) MARIVA. MARIVA nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na moře asi 6 km od národního parku Paklenica. Ubytování MARIVA se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bosi i Goli

9,7

Bosi i Goli

Ubytování (Apartmány) Bosi i Goli. Apartmán Bosi i Goli se nachází ve městě Starigrad-Paklenica, 3,5 km od národního parku Paklenica. Nabízí gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bosi i Goli se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lackovic

9,7

Apartments Lackovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Lackovic. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Bluesun Camp Paklenica Beach reachable within 400 metres, Apartments Lackovic provides... Ubytování Apartments Lackovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lackovic

9,7

Apartments Lackovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Lackovic. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Bluesun Camp Paklenica Beach reachable within 400 metres, Apartments Lackovic provides... Ubytování Apartments Lackovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Starigrad Paklenica

9,7

Apartments Starigrad Paklenica

Ubytování (Apartmány) Apartments Starigrad Paklenica. Apartmány Starigrad Paklenica je ubytování ve vsi Starigrad Paklenica a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Apartments Starigrad Paklenica se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Dalmacija

9,7

Apartments Dalmacija

Ubytování (Apartmány) Apartments Dalmacija. Apartments Dalmacija se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica, 2,3 km od národního parku Paklenica. Nabízí restauraci, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Dalmacija se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anića Kuk

9,7

Apartment Anića Kuk

Ubytování (Apartmány) Apartment Anića Kuk. Apartmán Anića Kuk se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 700 metrů od pláže u kempu Bluesun Camp Paklenica a necelý 1 km od pláže Vecka Kula. Ubytování Apartment Anića Kuk se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Antonija

9,7

Apartments Antonija

Ubytování (Apartmány) Apartments Antonija. Apartmány Antonija se nacházejí v obci Starigrad-Paklenica, 3,2 km od národního parku Paklenica. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Antonija se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra

9,7

Apartment Petra

Ubytování (Apartmány) Apartment Petra. Apartmán Petra se nachází v obci Starigrad-Paklenica v Zadarské župě, 7 km od národního parku Paklenica, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu a... Ubytování Apartment Petra se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Argyruntum Apartments

9,7

Argyruntum Apartments

Ubytování (Apartmány) Argyruntum Apartments. Apartmány Argyruntum s velkou zahradou s posezením a grilem jsou situované 400 metrů od moře a 1 km od centra městečka Starigrad Paklenica. Ubytování Argyruntum Apartments se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Merion

9,7

Apartments Merion

Ubytování (Apartmány) Apartments Merion. Set in Starigrad-Paklenica, Apartments Merion is 2.1 km from Paklenica National Park. Free WiFi is available and free private parking is available on site. Ubytování Apartments Merion se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Jelena

9,7

Kuća za odmor Jelena

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Jelena. Prázdninový dům Kuća za odmor Jelena stojí asi 8 km od národního parku Paklenica a nabízí ubytování se zahradou, soukromou pláží a grilem. Ubytování Kuća za odmor Jelena se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lokvica

9,7

Apartment Lokvica

Ubytování (Apartmán) Apartment Lokvica. Boasting a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Lokvica can be found in Starigrad-Paklenica, close to Beach Plantaža and... Ubytování Apartment Lokvica se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Paklenica

9,7

Apartments Paklenica

Ubytování (Bed and breakfast) Apartments Paklenica. Apartmány Paklenica se nacházejí v letovisku Starigrad-Paklenica, 700 metrů od národního parku Paklenica. Ubytování Apartments Paklenica se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Apolon

9,7

Apartmani Apolon

Ubytování (Apartmány) Apartmani Apolon. Apartmani Apolon se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica, 450 metrů od pláže Bluesun Camp Paklenica a necelý 1 km od pláže Večka Kula. Ubytování Apartmani Apolon se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matilda

9,6

Matilda

Ubytování (Apartmán) Matilda. Apartmán Matilda se nachází v obci Starigrad-Paklenica a nabízí zahradu a soukromou terasu. Ubytování Matilda se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax

9,6

Relax

Ubytování (Apartmány) Relax. Relax se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 600 metrů od pláže Vecka Kula a necelý 1 km od pláže Bluesun Camp Paklenica. Ubytování Relax se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Veca

9,6

Villa Veca

Ubytování (Apartmány) Villa Veca. Villa Veca se nachází v obci Starigrad-Paklenica v Zadarské župě, 700 metrů od pláže Plantaža. Ubytování Villa Veca se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zora

9,6

Apartments Zora

Ubytování (Apartmány) Apartments Zora. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, Apartments Zora provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Zora se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucija

9,6

Lucija

Ubytování (Apartmány) Lucija. Lucija se nachází 1,2 km od národního parku Paklenica a nabízí ubytování s balkonem a terasou. Ubytování Lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa francesca

9,5

Villa francesca

Ubytování (Apartmány) Villa francesca. Set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, with Paklenica National Park nearby, Villa francesca offers accommodation with free WiFi and free... Ubytování Villa francesca se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lana

9,5

Apartments Lana

Ubytování (Apartmány) Apartments Lana. Apartments Lana se nachází v městečku Starigrad, jen 1 km od vstupu do národního parku Paklenica a 700 metrů od moře. Ubytování Apartments Lana se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Duda

9,5

Apartment Duda

Ubytování (Apartmány) Apartment Duda. Apartment Duda se nachází ve Starigradu-Paklenici v Zadarské župě, 450 metrů od pláže Plantaža. Ubytování Apartment Duda se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mila

9,5

Apartmani Mila

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mila. Apartmány Mila se nacházejí v obci Starigrad-Paklenica v Zadarské župě, 9 km od národního parku Paklenica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu... Ubytování Apartmani Mila se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Krapić

9,5

Apartmani Krapić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Krapić. Apartmány Jarnečić se nachází v obci Starigrad-Paklenica v Zadarské župě, 7 km od národního parku Paklenica. Ubytování Apartmani Krapić se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Korina

9,5

Apartmani Korina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Korina. Apartmány Korina se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 400 metrů od pláže Bluesun Camp Paklenica a 650 metrů od pláže Vecka Kula, a nabízí bezplatné... Ubytování Apartmani Korina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Urumovac

9,5

Holiday Home Urumovac

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Urumovac. Klimatizovaný prázdninový dům Holiday Home Urumovac se nachází asi 2,4 km od pláže Plantaža a 6 km od národního parku Paklenica a nabízí terasu a výhled do... Ubytování Holiday Home Urumovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The beach house in Tribanj

9,5

The beach house in Tribanj

Ubytování (Vila) The beach house in Tribanj. The beach house in Tribanj se nachází v Tribanji, asi 14 km od národního parku Paklenica, a nabízí ubytování u pláže, výhled na řeku, zahradu, soukromý... Ubytování The beach house in Tribanj se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI 4 PALME

9,5

APARTMANI 4 PALME

Ubytování (Apartmány) APARTMANI 4 PALME. APARTMANI 4 PALME se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica v Zadarské župě, 750 metrů od kempu Bluesun Camp Paklenica. Ubytování APARTMANI 4 PALME se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lea

9,5

Apartmani Lea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lea. Situated in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Pisak Beach reachable within 2. Ubytování Apartmani Lea se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Apartments

9,5

Maria Apartments

Ubytování (Apartmány) Maria Apartments. Maria Apartments se nachází ve Starigradu, 3 km od národního parku Paklenica, a nabízí vyhřívaný venkovní bazén, soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Maria Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zanic

9,4

Apartments Zanic

Ubytování (Apartmány) Apartments Zanic. Apartments Zanic se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 3,3 km od národního parku Paklenica. Ubytování Apartments Zanic se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lumbrela Apartments

9,4

Lumbrela Apartments

Ubytování (Apartmány) Lumbrela Apartments. Lumbrela Apartments se nachází v obci Starigrad-Paklenica v Zadarské župě, 700 metrů od pláže Plantaža. Ubytování Lumbrela Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Starigrad-Paklenica

Město Starigrad-Paklenica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 725 hotelů a ubytování v chorvatském městě Starigrad-Paklenica.