Hledat

Ubytování

Licko-senjská župa

V regionu Licko-senjská župa (Chorvatsko) máme celkem 4932 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Licko-senjská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Licko-senjská župa

Casa Punta

10

Casa Punta

Ubytování (Apartmány) Casa Punta. Casa Punta se nachází ve městě Barić Draga a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Casa Punta se nachází ve městě Široka punta 9 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Luka - Villa Sunce

10

Apartments Luka - Villa Sunce

Ubytování (Apartmány) Apartments Luka - Villa Sunce. Apartments Luka - Villa Sunce features sea views, free WiFi and free private parking, set in Senj. Ubytování Apartments Luka - Villa Sunce se nachází ve městě 2 Krčka ulica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ferdinanda

10

Apartmani Ferdinanda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ferdinanda. Apartmani Ferdinanda se nachází v Kustići a nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyň ve všech pokojích. Ubytování Apartmani Ferdinanda se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Javor

10

Apartman Javor

Ubytování (Apartmán) Apartman Javor. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Javor is located in Otočac. Ubytování Apartman Javor se nachází ve městě Petra Zoranića 2 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Furlan

10

Apartment Furlan

Ubytování (Apartmán) Apartment Furlan. Apartment Furlan is situated in Otočac. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Apartment Furlan se nachází ve městě Ulica Stjepana Radića 67a (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Authentic Seaside House

10

Authentic Seaside House

Ubytování (Prázdninový dům) Authentic Seaside House. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Authentic Seaside House is set in Lukovo Šugarje. Ubytování Authentic Seaside House se nachází ve městě Lukovo Šugarje 189a (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Dalija

10

Holiday Home Dalija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dalija. Holiday Home Dalija se nachází ve městě Otočac a nabízí soukromou pláž a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Holiday Home Dalija se nachází ve městě Staro Selo 21 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lukovo Panorama

10

Lukovo Panorama

Ubytování (Apartmány) Lukovo Panorama. Set in Lukovo, 50 km from Novalja, Lukovo Panorama offers a terrace and free WiFi. Ubytování Lukovo Panorama se nachází ve městě Lukovo 184 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hedon-Stone

10

Hedon-Stone

Ubytování (Apartmány) Hedon-Stone. Set 1.2 km from Paklenica National Park, Hedon-Stone offers accommodation with a balcony, as well as free bikes and a garden. Ubytování Hedon-Stone se nachází ve městě Kneza Višeslava 1C (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

V’s place

10

V’s place

Ubytování (Prázdninový dům) V’s place. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, V’s place is located in Otočac. Ubytování V’s place se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silva

10

Silva

Ubytování (Apartmán) Silva. Apartmán Silva se nachází u pláže v městečku Barić Draga a nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradou, soukromou pláží, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Silva se nachází ve městě Barić Draga br. 96 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman F&F

10

Apartman F&F

Ubytování (Apartmán) Apartman F&F. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman F&F offers accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman F&F se nachází ve městě 1 Ulica Marka Marulića (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Urban Nature

10

Apartman Urban Nature

Ubytování (Apartmán) Apartman Urban Nature. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman Urban Nature provides accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Urban Nature se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nature Escape

10

Nature Escape

Ubytování (Prázdninový dům) Nature Escape. Located in Gornji Sinac in the Lika-Senj County region, Nature Escape features a patio and garden views. Ubytování Nature Escape se nachází ve městě Sinac 76a (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Josipa

10

Apartments Josipa

Ubytování (Apartmány) Apartments Josipa. Apartments Josipa features garden views, free WiFi and free private parking, located in Senj. Ubytování Apartments Josipa se nachází ve městě Lošinjska 3 (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Kuća za odmor Lika

10

Kuća za odmor Lika

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Lika. Featuring a shared lounge and a terrace, Kuća za odmor Lika provides accommodation in Gospić with free WiFi and mountain views. Ubytování Kuća za odmor Lika se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pool Apartments Mare

10

Pool Apartments Mare

Ubytování (Apartmány) Pool Apartments Mare. Featuring an outdoor pool, Pool Apartments Mare in Novalja provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Pool Apartments Mare se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kristal paris

10

kristal paris

Ubytování (Apartmány) kristal paris. Featuring an outdoor pool and a hot tub, kristal paris provides accommodation located in Novalja, 30 km from Pag. Ubytování kristal paris se nachází ve městě Primorska ulica 34 (Chorvatsko - Pag).

History House Moja Ti 1830 in Old Town Senj

10

History House Moja Ti 1830 in Old Town Senj

Ubytování (Apartmány) History House Moja Ti 1830 in Old Town Senj. Set in Senj in the Lika-Senj County region, History House Moja Ti 1830 in Old Town Senj offers accommodation with free private parking. Ubytování History House Moja Ti 1830 in Old Town Senj se nachází ve městě Ul. Sv. Franje4 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Starlings Apartments

10

The Starlings Apartments

Ubytování (Apartmány) The Starlings Apartments. Located in Rudanovac in the Lika-Senj County region, The Starlings Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytování The Starlings Apartments se nachází ve městě Rudanovac 58 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tomo

10

Apartment Tomo

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomo. Set in Karlobag in the Lika-Senj County region, Apartment Tomo has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Tomo se nachází ve městě Plitka draga donja 27 (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Sofia

10

Apartman Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartman Sofia. Boasting accommodation with a terrace, Apartman Sofia is set in Otočac. Ubytování Apartman Sofia se nachází ve městě 16 Frankopanska ulica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Lakes 2

10

Grand Lakes 2

Ubytování (Penzion) Grand Lakes 2. Situated in Jezerce and with Jezerce - Mukinje Bus Station reachable within 1. Ubytování Grand Lakes 2 se nachází ve městě Jezerce (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

10

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi. Luxusní apartmán SUNSET s bazénem a vířivkou se nachází v Novalji. Nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na moře. Sídlí v budově z roku 2018. Ubytování Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments FILY

9,9

Apartments FILY

Ubytování (Apartmány) Apartments FILY. Set in Novalja, 29 km from Pag, Apartments FILY offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartments FILY se nachází ve městě 18 Senjska ulica (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ribarica GO green

9,9

Ribarica GO green

Ubytování (Apartmány) Ribarica GO green. Ribarica GO green has garden views, free WiFi and free private parking, set in Ribarica. Ubytování Ribarica GO green se nachází ve městě Ribarica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Maja

9,9

Apartman Maja

Ubytování (Apartmán) Apartman Maja. Offering free WiFi and mountain views, Apartman Maja is an accommodation located in Otočac. Ubytování Apartman Maja se nachází ve městě Luka 11 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Bruna

9,9

Apartman Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartman Bruna. Apartman Bruna is set in Novalja and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Bruna se nachází ve městě prizemlje (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VisumApartments

9,9

VisumApartments

Ubytování (Apartmány) VisumApartments. Located in Senj, VisumApartments provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování VisumApartments se nachází ve městě 8 Paška ulica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Arya

9,9

Apartment Arya

Ubytování (Apartmán) Apartment Arya. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Apartment Arya has a balcony and city views. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartment Arya se nachází ve městě Josipa Jovića 39/1 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vila Dadić

9,9

Apartmani Vila Dadić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vila Dadić. Apartmány Vila Dadić se nacházejí v městečku Karlobag a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i soukromý úsek pláže. K dispozici je také vířivka. Ubytování Apartmani Vila Dadić se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nova, Novalja

9,9

Villa Nova, Novalja

Ubytování (Apartmán) Villa Nova, Novalja. Villa Nova, Novalja is situated in Novalja and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytování Villa Nova, Novalja se nachází ve městě Škuncini stani - Samorašnji (Chorvatsko - Pag).

Ruža

9,9

Ruža

Ubytování (Apartmán) Ruža. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Ruža is set in Senj. Ubytování Ruža se nachází ve městě Ulica Filipa Vukasovića 26 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaside Apartment Barić Draga

9,9

Seaside Apartment Barić Draga

Ubytování (Apartmán) Seaside Apartment Barić Draga. Seaside Apartment Barić Draga se nachází v obci Barić Draga, u pláže. Nabízí zahradu, soukromou pláž, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Seaside Apartment Barić Draga se nachází ve městě Barić Draga 147 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Plitvice Lacus

9,9

B&B Plitvice Lacus

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Plitvice Lacus. Situated in Seliste Dreznicko, B&B Plitvice Lacus features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování B&B Plitvice Lacus se nachází ve městě Seliste Dreznicko 60a (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Smolčić

9,9

House Smolčić

Ubytování (Apartmány) House Smolčić. House Smolčić features city views, free WiFi and free private parking, located in Otočac. Ubytování House Smolčić se nachází ve městě Nikole Masica 3 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manuela

9,9

Manuela

Ubytování (Chata) Manuela. Manuela features garden views, free WiFi and free private parking, set in Gospić. Ubytování Manuela se nachází ve městě Trnovac 83A (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Plitvički San

9,9

Plitvički San

Ubytování (Vila) Plitvički San. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Plitvički San has a patio and garden views. Ubytování Plitvički San se nachází ve městě Braće Matovina 2 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment One (m) to Zen

9,9

Apartment One (m) to Zen

Ubytování (Apartmán) Apartment One (m) to Zen. Apartmán One (m) to Zen se nachází v obci Donja Klada a nabízí klimatizaci, terasu a zdarma dostupné Wi-Fi. Výhled směřuje na moře. Ubytování Apartment One (m) to Zen se nachází ve městě Donja Klada 36/A (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sombrero 2

9,9

Apartment Sombrero 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Sombrero 2. Set in Senj, Apartment Sombrero 2 offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Sombrero 2 se nachází ve městě Pustoša 8A (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BeaR's LOG

9,9

BeaR's LOG

Ubytování (Prázdninový dům) BeaR's LOG. Located in Seliste Dreznicko, this air-conditioned holiday home features an outdoor swimming pool as well as a garden with a barbecue and sun terrace. Ubytování BeaR's LOG se nachází ve městě Seliste Dreznicko 20a (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

E&M

9,9

E&M

Ubytování (Apartmány) E&M. E&M nabízí kasino a nachází se ve městě Senj. Všechny apartmány mají klimatizaci, vlastní koupelnu, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou... Ubytování E&M se nachází ve městě VRATARUŠA (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment King

9,9

Apartment King

Ubytování (Apartmán) Apartment King. Set in Seliste Dreznicko, this air-conditioned apartment features a garden with a barbecue. Ubytování Apartment King se nachází ve městě Čatrnja 146 b (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Marta Vukovac

9,9

Studio apartman Marta Vukovac

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Marta Vukovac. Located in Korenica, Studio apartman Marta Vukovac provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Studio apartman Marta Vukovac se nachází ve městě Suvajska 12 Prizemlje kuće (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunset Sveti Juraj

9,9

Apartment Sunset Sveti Juraj

Ubytování (Apartmány) Apartment Sunset Sveti Juraj. Apartmán Sunset Sveti Juraj se nachází v přístavu Sveti Juraj, 14 km od Bašky, a nabízí Wi-Fi zdarma a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Sunset Sveti Juraj se nachází ve městě Kotlina 14 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lori

9,9

Apartman Lori

Ubytování (Apartmán) Apartman Lori. Situated in Otočac, Apartman Lori features accommodation with a terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Apartman Lori se nachází ve městě 54 Ulica Stjepana Radića (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

33 Ulica Nikole Jurišića

9,9

33 Ulica Nikole Jurišića

Ubytování (Apartmány) 33 Ulica Nikole Jurišića. Set in Senj, 33 Ulica Nikole Jurišića offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a terrace. Ubytování 33 Ulica Nikole Jurišića se nachází ve městě 33 Ulica Nikole Jurišića (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Rajka

9,9

Ferienhaus Rajka

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Rajka. Providing sea views, Ferienhaus Rajka in Kustići provides accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus Rajka se nachází ve městě Kustići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Loma

9,9

Apartment Loma

Ubytování (Apartmán) Apartment Loma. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Loma is situated in Starigrad. Ubytování Apartment Loma se nachází ve městě Trg Porat 16 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Novalja 4+2

9,9

Apartment Novalja 4+2

Ubytování (Apartmán) Apartment Novalja 4+2. Situated in Novalja in the Pag Island region, Apartment Novalja 4+2 has a balcony and city views. Ubytování Apartment Novalja 4+2 se nachází ve městě Ulica Ivana Palčića 13 (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Melita

9,9

Apartment Melita

Ubytování (Apartmán) Apartment Melita. Apartment Melita offers accommodation in Senj, 12 km from Baška. The air-conditioned unit is 25 km from Crikvenica. Ubytování Apartment Melita se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Licko-senjská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Licko-senjská župa

Ubytování v regionu Licko-senjská župa

Region Licko-senjská župa se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4932 hotelů a ubytování v regionu Licko-senjská župa.