Hledat

Ubytování

Licko-senjská župa

V regionu Licko-senjská župa (Chorvatsko) máme celkem 4932 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Licko-senjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1754), Senj (741), Zubovići (284), Metajna (176), Stara Novalja (170), Korenica (153), Sveti Juraj (132), Plitvická jezera (129), Karlobag (127), Kustići (106). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Licko-senjská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Licko-senjská župa

Stipe

10

Stipe

Ubytování (Vila) Stipe. Set in Gospić in the Lika-Senj County region, Stipe has a garden. Ubytování Stipe se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Julia

10

Apartments Julia

Ubytování (Apartmány) Apartments Julia. Apartments Julia nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Karlobagu, pouhých 80 metrů od moře. Apartmány mají společnou zahradu a balkon. Ubytování Apartments Julia se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Juka

10

Apartman Juka

Ubytování (Apartmán) Apartman Juka. Apartman Juka is located in Krasno Polje. This apartment provides a garden as well as free WiFi. Ubytování Apartman Juka se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vanilla

10

Apartment Vanilla

Ubytování (Apartmán) Apartment Vanilla. Situated in Borovići, Apartment Vanilla features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden and sea views. Ubytování Apartment Vanilla se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cmiljina.1

10

Apartment Cmiljina.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Cmiljina.1. Apartmán Cmiljina.1 se nachází v přístavu Sveti Juraj a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Cmiljina.1 se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Village House Flowerside

10

Village House Flowerside

Ubytování (Apartmán) Village House Flowerside. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Village House Flowerside features accommodation in Gospić with free WiFi and garden views. Ubytování Village House Flowerside se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House Doliba

10

Country House Doliba

Ubytování (Venkovský dům) Country House Doliba. Country House Doliba is situated in Mušaluk. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Country House Doliba se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA

10

KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA

Ubytování (Prázdninový dům) KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA is situated in Vrataruša. Ubytování KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA se nachází ve městě Vrataruša (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ethno house Zera Rustke

10

Ethno house Zera Rustke

Ubytování (Prázdninový dům) Ethno house Zera Rustke. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Ethno house Zera Rustke is situated in Debelo Brdo. Ubytování Ethno house Zera Rustke se nachází ve městě Debelo Brdo (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Dalija

10

Holiday Home Dalija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dalija. Holiday Home Dalija se nachází ve městě Otočac a nabízí soukromou pláž a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Holiday Home Dalija se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Authentic Seaside House

10

Authentic Seaside House

Ubytování (Prázdninový dům) Authentic Seaside House. Authentic Seaside House se nachází ve vesnici Lukovo Šugarje a nabízí klimatizované ubytování u pláže s balkonem, zahradou, soukromou pláží, grilem a... Ubytování Authentic Seaside House se nachází ve městě Lukovo Šugarje (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PLITVICE MAGIC

10

PLITVICE MAGIC

Ubytování (Prázdninový dům) PLITVICE MAGIC. Located in Rudanovac in the Lika-Senj County region, PLITVICE MAGIC features a garden. Ubytování PLITVICE MAGIC se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vodomar - Adults Only

10

Villa Vodomar - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Villa Vodomar - Adults Only. Located in Senj, 150 metres from Prva Draga Beach, Villa Vodomar provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an... Ubytování Villa Vodomar - Adults Only se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

V's place - wooden house with pool

10

V's place - wooden house with pool

Ubytování (Prázdninový dům) V's place - wooden house with pool. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, V's place - wooden house with pool is located in Otočac. Ubytování V's place - wooden house with pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adria apartmani

10

Adria apartmani

Ubytování (Apartmány) Adria apartmani. Adria apartmani se nachází v obci Karlobag a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Adria apartmani se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Pipula

10

Apartmani Pipula

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pipula. Apartmani Pipula se nachází necelý 1 km od pláže Ručica. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Pipula se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Val.4

10

Apartment Val.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Val.4. Apartment Val.4 se nachází v obci Sveti Juraj, 1,5 km od pláže Rača a 2,4 km od pláže Kalić. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Val.4 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunset Sveti Juraj

10

Apartment Sunset Sveti Juraj

Ubytování (Apartmány) Apartment Sunset Sveti Juraj. Apartmán Sunset Sveti Juraj se nachází v přístavu Sveti Juraj, 14 km od Bašky, a nabízí Wi-Fi zdarma a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Sunset Sveti Juraj se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Zeljkica - Villa Sunce

10

Apartment Zeljkica - Villa Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartment Zeljkica - Villa Sunce. Apartment Zeljkica - Villa Sunce je klimatizovaný apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma situovaný v Senji. K dispozici je i restaurace. Ubytování Apartment Zeljkica - Villa Sunce se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

**** Studio Manuela

10

**** Studio Manuela

Ubytování (Apartmán) **** Studio Manuela. Situated in Gospić, **** Studio Manuela features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování **** Studio Manuela se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Garma

10

Apartman Garma

Ubytování (Apartmán) Apartman Garma. Boasting garden views, Apartman Garma features accommodation with a garden and a patio, around 7 km from Rovinj Market. Ubytování Apartman Garma se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luce

10

Villa Luce

Ubytování (Apartmány) Villa Luce. Situated in Karlobag, Villa Luce features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Villa Luce se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Iris

10

Holiday Home Iris

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Iris. Prázdninový dům Iris se nachází v obci Klarićevac a nabízí ubytování se soukromým bazénem, soukromým parkovištěm a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Iris se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Kuća za odmor Horvatović

10

Kuća za odmor Horvatović

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Horvatović. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Kuća za odmor Horvatović is set in Gospić. With garden views, this accommodation offers a terrace. Ubytování Kuća za odmor Horvatović se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Andrea

10

Apartmani Andrea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Andrea. Apartmány Andrea se nachází v Karlobagu v Licko-senjské župě, 300 metrů od pláže Zagreb. Ubytování Apartmani Andrea se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachfront House with Pool in Ribarica

10

Beachfront House with Pool in Ribarica

Ubytování (Apartmány) Beachfront House with Pool in Ribarica. Boasting an outdoor pool, Beachfront House with Pool in Ribarica in Cesarica features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytování Beachfront House with Pool in Ribarica se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Josipa

10

Apartments Josipa

Ubytování (Apartmány) Apartments Josipa. Located in Senj in the Lika-Senj County region and Prva Draga Beach reachable within 1. Ubytování Apartments Josipa se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman F&F

10

Apartman F&F

Ubytování (Apartmán) Apartman F&F. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman F&F offers accommodation in Otočac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman F&F se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytování (Apartmán) Adriatic House. Located in Novalja in the Pag Island region, Adriatic House features a balcony and garden views. Ubytování Adriatic House se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Urban Nature

10

Apartman Urban Nature

Ubytování (Apartmán) Apartman Urban Nature. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Urban Nature is located in Otočac. Ubytování Apartman Urban Nature se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Petra

10

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Petra is situated in Novalja. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Metlača

10

Apartment Metlača

Ubytování (Apartmán) Apartment Metlača. Metlača offers accommodation in Perušić, 35 km from Plitvička Jezera and 36 km from Novalja. Metlača boasts views of the mountains and is 31 km from Pag. Ubytování Apartment Metlača se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Loma

10

Apartment Loma

Ubytování (Apartmán) Apartment Loma. Apartmán Loma se nachází ve Starigradu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. K dispozici je balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Loma se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silva

10

Silva

Ubytování (Apartmán) Silva. Apartmán Silva se nachází u pláže v městečku Barić Draga a nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradou, soukromou pláží, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Silva se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gilja Apartments

10

Gilja Apartments

Ubytování (Apartmán) Gilja Apartments. Situated in Senj, within 500 metres of Prva Draga Beach, Gilja Apartments offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Gilja Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GS Luky Like

10

GS Luky Like

Ubytování (Apartmán) GS Luky Like. GS Luky Like is set in Gospić. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování GS Luky Like se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

10

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi. Luxusní apartmán SUNSET s bazénem a vířivkou se nachází v Novalji. Nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na moře. Sídlí v budově z roku 2018. Ubytování Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tomo

10

Apartment Tomo

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomo. Set in Karlobag in the Lika-Senj County region, Apartment Tomo has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Tomo se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytování (Apartmán) Adriatic House. Set less than 1 km from Gaj Beach, a 12-minute walk from Lokunje Beach and 1 km from Babe Beach, Adriatic House offers accommodation situated in Novalja. Ubytování Adriatic House se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Sofia

10

Apartman Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartman Sofia. Boasting accommodation with a terrace, Apartman Sofia is set in Otočac. Ubytování Apartman Sofia se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Starlings Apartments

10

The Starlings Apartments

Ubytování (Apartmány) The Starlings Apartments. Located in Rudanovac in the Lika-Senj County region, The Starlings Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytování The Starlings Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Bevanda

10

Villa Bevanda

Ubytování (Vila) Villa Bevanda. Featuring pool views, Villa Bevanda offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.3 km from Mihovilje Beach. Ubytování Villa Bevanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Melody Novalja

10

Villa Melody Novalja

Ubytování (Vila) Villa Melody Novalja. Samostatná Vila Melody Novalja se nachází v Novalji, 43 km od Bašky, a nabízí zahradu se sezónním venkovním bazénem, vlastní bezplatné parkoviště a Wi-Fi... Ubytování Villa Melody Novalja se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Kristal Paris Apartments

10

Kristal Paris Apartments

Ubytování (Apartmány) Kristal Paris Apartments. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden as well as barbecue facilities, Kristal Paris Apartments is located in Novalja, within 2 km of Čatare... Ubytování Kristal Paris Apartments se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Sinac

10

Holiday Home Sinac

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Sinac. Situated in Sinac in the Lika-Senj County region, Holiday Home Sinac features a terrace and garden views. Ubytování Holiday Home Sinac se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jasna

10

Jasna

Ubytování (Apartmán) Jasna. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Jasna provides accommodation in Senj with free WiFi and garden views. Ubytování Jasna se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home Tisa

10

Holiday Home Tisa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tisa. Holiday home Tisa is located in Korenica. Free Wi-Fi access is available in this holiday home. Ubytování Holiday Home Tisa se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA APARTMENTS FILIP

10

VILLA APARTMENTS FILIP

Ubytování (Penzion) VILLA APARTMENTS FILIP. Located in Starigrad-Paklenica, within 2.1 km of Beach Vecka Kula and 1. Ubytování VILLA APARTMENTS FILIP se nachází ve městě Starigrad (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Jojo

10

Studio apartman Jojo

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Jojo. Studio apartman Jojo is situated in Senj. Crikvenica is 35 km from the apartment, while Novi Vinodolski is 25 km from the property. Ubytování Studio apartman Jojo se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ferdinanda

9,9

Apartmani Ferdinanda

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ferdinanda. Apartmani Ferdinanda se nachází v Kustići a nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyň ve všech pokojích. Ubytování Apartmani Ferdinanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285

9,9

Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285. Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 se nachází v Lunu na ostrově Pag a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments by the sea Cove Mulobedanj, Pag - 16285 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech chorvatské destinace Licko-senjská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Licko-senjská župa

Ubytování v chorvatském regionu Licko-senjská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 4932 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Licko-senjská župa.

Pro chorvatskou destinaci Licko-senjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1754), Senj (741), Zubovići (284), Metajna (176), Stara Novalja (170), Korenica (153), Sveti Juraj (132), Plitvická jezera (129), Karlobag (127), Kustići (106). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Licko-senjská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Stipe (10*), Apartments Julia (10*), Apartman Juka (10*), Apartment Cmiljina.1 (10*), Village House Flowerside (10*), Country House Doliba (10*), KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA (10*), Ethno house Zera Rustke (10*), Authentic Seaside House (10*), Holiday Home Dalija (10*).

Region Licko-senjská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.