Hledat

Ubytování

Licko-senjská župa

V regionu Licko-senjská župa (Chorvatsko) máme celkem 4932 hotelů a ubytování.

Pro chorvatskou destinaci Licko-senjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1754), Senj (741), Zubovići (284), Metajna (176), Stara Novalja (170), Korenica (153), Sveti Juraj (132), Plitvická jezera (129), Karlobag (127), Kustići (106). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Licko-senjská župa

Nejlepší ubytování v hotelech v chorvatské destinaci Licko-senjská župa

Apartman Hana

10

Apartman Hana

Ubytování (Apartmán) Apartman Hana. Apartman Hana is set in Lički Osik and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Hana se nachází ve městě Lički Osik (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Green lakes house 2

10

Green lakes house 2

Ubytování (Bed and breakfast) Green lakes house 2. Green lakes house 2, a property with a garden, is located in Plitvička Jezera, 2.3 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Green lakes house 2 se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Stipe

10

Stipe

Ubytování (Vila) Stipe. Set in Gospić in the Lika-Senj County region, Stipe has a garden. Ubytování Stipe se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Fenestra -Zagorka

10

Apartmani Fenestra -Zagorka

Ubytování (Apartmán) Apartmani Fenestra -Zagorka. Apartmani Fenestra -Zagorka se nachází v Otočaci. 50 km od města Novi Vinodolski. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Fenestra -Zagorka se nachází ve městě Gornji Prozor (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home Mali Medo

10

Holiday Home Mali Medo

Ubytování (Chata) Holiday Home Mali Medo. Holiday Home Mali Medo se nachází v Gospić a nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro vodní sporty a gril. 45 km od Plitvických jezer. Ubytování Holiday Home Mali Medo se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Evina kuća

10

Evina kuća

Ubytování (Prázdninový dům) Evina kuća. Evina kuća se nachází ve městě vŕzgaići v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. 23 km od Bašky. Ubytování Evina kuća se nachází ve městě Chorvatsko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Lucija

10

Lucija

Ubytování (Apartmán) Lucija. Lucija se nachází v Lovinaci v Licko-senjské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 48 km od Zadaru. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Lucija se nachází ve městě Lovinac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Juka

10

Apartman Juka

Ubytování (Apartmán) Apartman Juka. Apartman Juka is located in Krasno Polje. This apartment provides a garden as well as free WiFi. Ubytování Apartman Juka se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Soriso Gorici

10

Soriso Gorici

Ubytování (Apartmán) Soriso Gorici. Soriso Gorici se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí terasu a výhled na hory. 42 km od města Novi Vinodolski. Ubytování Soriso Gorici se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Avantura

10

Villa Avantura

Ubytování (Apartmán) Villa Avantura. Villa Avantura se nachází asi 700 metrů od pláže Bluesun Camp Paklenica a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a kávovarem. Ubytování Villa Avantura se nachází ve městě Starigrad (Chorvatsko - Zadarská župa).

PLITVICKA KUCA -Plitvice lakes

10

PLITVICKA KUCA -Plitvice lakes

Ubytování (Bed and breakfast) PLITVICKA KUCA -Plitvice lakes. Offering mountain views, PLITVICKA KUCA -Plitvice lakes in Plitvička Jezera offers accommodation, a shared lounge and a garden. Ubytování PLITVICKA KUCA -Plitvice lakes se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guesthouse Ilić

10

Guesthouse Ilić

Ubytování (Prázdninový dům) Guesthouse Ilić. Guesthouse Marin is located in Gospić. The property is 49 km from Zadar and free private parking is featured. Ubytování Guesthouse Ilić se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Julia

10

Apartments Julia

Ubytování (Apartmány) Apartments Julia. Apartments Julia nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Karlobagu, pouhých 80 metrů od moře. Apartmány mají společnou zahradu a balkon. Ubytování Apartments Julia se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Vanilla

10

Apartment Vanilla

Ubytování (Apartmán) Apartment Vanilla. Situated in Borovići, Apartment Vanilla features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden and sea views. Ubytování Apartment Vanilla se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Ethno house Zera Rustke

10

Ethno house Zera Rustke

Ubytování (Prázdninový dům) Ethno house Zera Rustke. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Ethno house Zera Rustke is situated in Debelo Brdo. Ubytování Ethno house Zera Rustke se nachází ve městě Debelo Brdo (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA

10

KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA

Ubytování (Prázdninový dům) KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA is situated in Vrataruša. Ubytování KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA se nachází ve městě Vrataruša (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Authentic Seaside House

10

Authentic Seaside House

Ubytování (Prázdninový dům) Authentic Seaside House. Authentic Seaside House se nachází ve vesnici Lukovo Šugarje a nabízí klimatizované ubytování u pláže s balkonem, zahradou, soukromou pláží, grilem a... Ubytování Authentic Seaside House se nachází ve městě Lukovo Šugarje (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home Dalija

10

Holiday Home Dalija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dalija. Holiday Home Dalija se nachází ve městě Otočac a nabízí soukromou pláž a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Holiday Home Dalija se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Cmiljina.1

10

Apartment Cmiljina.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Cmiljina.1. Apartmán Cmiljina.1 se nachází v přístavu Sveti Juraj a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Cmiljina.1 se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Village House Flowerside

10

Village House Flowerside

Ubytování (Apartmán) Village House Flowerside. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Village House Flowerside features accommodation in Gospić with free WiFi and garden views. Ubytování Village House Flowerside se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Country House Doliba

10

Country House Doliba

Ubytování (Venkovský dům) Country House Doliba. Country House Doliba is situated in Mušaluk. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Country House Doliba se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Val.4

10

Apartment Val.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Val.4. Apartment Val.4 se nachází v obci Sveti Juraj, 1,5 km od pláže Rača a 2,4 km od pláže Kalić. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Val.4 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Zeljkica - Villa Sunce

10

Apartment Zeljkica - Villa Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartment Zeljkica - Villa Sunce. Apartment Zeljkica - Villa Sunce je klimatizovaný apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma situovaný v Senji. K dispozici je i restaurace. Ubytování Apartment Zeljkica - Villa Sunce se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Adria apartmani

10

Adria apartmani

Ubytování (Apartmány) Adria apartmani. Adria apartmani se nachází v obci Karlobag a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Adria apartmani se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Pipula

10

Apartmani Pipula

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pipula. Apartmani Pipula se nachází necelý 1 km od pláže Ručica. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Pipula se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

House DIKA

10

House DIKA

Ubytování (Vila) House DIKA. House DIKA se nachází v Otočaci a nabízí sdílený lounge a terasu. 46 km od města Novi Vinodolski. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování House DIKA se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Hello Sunshine - Apartment on the Beach

10

Hello Sunshine - Apartment on the Beach

Ubytování (Apartmán) Hello Sunshine - Apartment on the Beach. Hello Sunshine - Apartment on the Beach se nachází v Zubovići, jen pár kroků od pláže Zubovići a 1,3 km od pláže Orada. Ubytování Hello Sunshine - Apartment on the Beach se nachází ve městě Zubovići (Chorvatsko - Pag).

Kućica na osami

10

Kućica na osami

Ubytování (Prázdninový dům) Kućica na osami. Kućica na osami se nachází v Otočaci v Licko-senjské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 39 km od Bašky. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Kućica na osami se nachází ve městě Otočac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

APATMAN 4 PALME

10

APATMAN 4 PALME

Ubytování (Apartmán) APATMAN 4 PALME. Má terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. APATMAN 4 PALME se nachází v obci Starigrad-Paklenica, v blízkosti pláže Plantaža a 1,8 km od pláže Vecka... Ubytování APATMAN 4 PALME se nachází ve městě Starigrad (Chorvatsko - Zadarská župa).

Premier House by RD Group

10

Premier House by RD Group

Ubytování (Penzion) Premier House by RD Group. Premier House by RD Group features a seasonal outdoor swimming pool, bar, a garden and private beach area in Korenica. Ubytování Premier House by RD Group se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

PLITVICE MAGIC

10

PLITVICE MAGIC

Ubytování (Prázdninový dům) PLITVICE MAGIC. Located in Rudanovac in the Lika-Senj County region, PLITVICE MAGIC features a garden. Ubytování PLITVICE MAGIC se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Vodomar - Adults Only

10

Villa Vodomar - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Villa Vodomar - Adults Only. Located in Senj, 150 metres from Prva Draga Beach, Villa Vodomar provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an... Ubytování Villa Vodomar - Adults Only se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

V's place - wooden house with pool

10

V's place - wooden house with pool

Ubytování (Prázdninový dům) V's place - wooden house with pool. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, V's place - wooden house with pool is located in Otočac. Ubytování V's place - wooden house with pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Luce

10

Villa Luce

Ubytování (Apartmány) Villa Luce. Situated in Karlobag, Villa Luce features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Villa Luce se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Garma

10

Apartman Garma

Ubytování (Apartmán) Apartman Garma. Boasting garden views, Apartman Garma features accommodation with a garden and a patio, around 7 km from Rovinj Market. Ubytování Apartman Garma se nachází ve městě (Chorvatsko - Istrie).

**** Studio Manuela

10

**** Studio Manuela

Ubytování (Apartmán) **** Studio Manuela. Situated in Gospić, **** Studio Manuela features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování **** Studio Manuela se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Andrea

10

Apartmani Andrea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Andrea. Apartmány Andrea se nachází v Karlobagu v Licko-senjské župě, 300 metrů od pláže Zagreb. Ubytování Apartmani Andrea se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Beachfront House with Pool in Ribarica

10

Beachfront House with Pool in Ribarica

Ubytování (Apartmány) Beachfront House with Pool in Ribarica. Boasting an outdoor pool, Beachfront House with Pool in Ribarica in Cesarica features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytování Beachfront House with Pool in Ribarica se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Milka house

10

Milka house

Ubytování (Vila) Milka house. Milka house se nachází v Korenici a nabízí zahradu, gril a terasu. 15 km od Plitvických jezer. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Milka house se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Petra

10

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Petra is situated in Novalja. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Loma

10

Apartment Loma

Ubytování (Apartmán) Apartment Loma. Apartmán Loma se nachází ve Starigradu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. K dispozici je balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Loma se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

GS Luky Like

10

GS Luky Like

Ubytování (Apartmán) GS Luky Like. GS Luky Like is set in Gospić. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování GS Luky Like se nachází ve městě Gospić (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Silva

10

Silva

Ubytování (Apartmán) Silva. Apartmán Silva se nachází u pláže v městečku Barić Draga a nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradou, soukromou pláží, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Silva se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Josipa

10

Apartments Josipa

Ubytování (Apartmány) Apartments Josipa. Located in Senj in the Lika-Senj County region and Prva Draga Beach reachable within 1. Ubytování Apartments Josipa se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Metlača

10

Apartment Metlača

Ubytování (Apartmán) Apartment Metlača. Metlača offers accommodation in Perušić, 35 km from Plitvička Jezera and 36 km from Novalja. Metlača boasts views of the mountains and is 31 km from Pag. Ubytování Apartment Metlača se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Urban Nature

10

Apartman Urban Nature

Ubytování (Apartmán) Apartman Urban Nature. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Urban Nature is located in Otočac. Ubytování Apartman Urban Nature se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Blue Moon

10

Villa Blue Moon

Ubytování (Vila) Villa Blue Moon. Villa Blue Moon se nachází v Novalji a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a terasu. Ubytování Villa Blue Moon se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Ubytování v městech chorvatské destinace Licko-senjská župa

Ubytování v městech chorvatské destinace Licko-senjská župa

Ubytování v chorvatském regionu Licko-senjská župa

Momentálně pro vás evidujeme celkem 4932 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v chorvatském regionu Licko-senjská župa.

Pro chorvatskou destinaci Licko-senjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Novalja (1754), Senj (741), Zubovići (284), Metajna (176), Stara Novalja (170), Korenica (153), Sveti Juraj (132), Plitvická jezera (129), Karlobag (127), Kustići (106). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V chorvatském regionu Licko-senjská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Stipe (10*), Apartments Julia (10*), Apartman Juka (10*), Apartment Cmiljina.1 (10*), Village House Flowerside (10*), Country House Doliba (10*), KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA (10*), Ethno house Zera Rustke (10*), Authentic Seaside House (10*), Holiday Home Dalija (10*).

Region Licko-senjská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.