Hledat

Ubytování

Ubytování město Senj

Ve chorvatském městě Senj (Chorvatsko) máme celkem 741 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Senj

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Senj

Villa Vodomar - Adults Only

10

Villa Vodomar - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Villa Vodomar - Adults Only. Located in Senj, 150 metres from Prva Draga Beach, Villa Vodomar provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an... Ubytování Villa Vodomar - Adults Only se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zeljkica - Villa Sunce

10

Apartment Zeljkica - Villa Sunce

Ubytování (Apartmán) Apartment Zeljkica - Villa Sunce. Apartment Zeljkica - Villa Sunce je klimatizovaný apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma situovaný v Senji. K dispozici je i restaurace. Ubytování Apartment Zeljkica - Villa Sunce se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Iris

10

Holiday Home Iris

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Iris. Prázdninový dům Iris se nachází v obci Klarićevac a nabízí ubytování se soukromým bazénem, soukromým parkovištěm a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Iris se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Josipa

10

Apartments Josipa

Ubytování (Apartmány) Apartments Josipa. Located in Senj in the Lika-Senj County region and Prva Draga Beach reachable within 1. Ubytování Apartments Josipa se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gilja Apartments

10

Gilja Apartments

Ubytování (Apartmán) Gilja Apartments. Situated in Senj, within 500 metres of Prva Draga Beach, Gilja Apartments offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Gilja Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jasna

10

Jasna

Ubytování (Apartmán) Jasna. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Jasna provides accommodation in Senj with free WiFi and garden views. Ubytování Jasna se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Studio apartman Jojo

10

Studio apartman Jojo

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Jojo. Studio apartman Jojo is situated in Senj. Crikvenica is 35 km from the apartment, while Novi Vinodolski is 25 km from the property. Ubytování Studio apartman Jojo se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Luka - Villa Sunce

9,9

Apartments Luka - Villa Sunce

Ubytování (Apartmány) Apartments Luka - Villa Sunce. Apartmány Luka – Villa Sunce se nachází v Senji, 1,7 km od pláže Prva Draga, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Luka - Villa Sunce se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marita

9,9

Apartment Marita

Ubytování (Apartmány) Apartment Marita. Situated in Senj in the Lika-Senj County region with Prva Draga Beach nearby, Apartment Marita features accommodation with free private parking. Ubytování Apartment Marita se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Vuk 136S

9,9

Haus Vuk 136S

Ubytování (Apartmán) Haus Vuk 136S. Set in Senj in the Lika-Senj County region, Haus Vuk 136S features a balcony and sea views. Ubytování Haus Vuk 136S se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sombrero 2

9,9

Apartment Sombrero 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Sombrero 2. Apartment Sombrero 2 is set in Senj and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Sombrero 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Draga

9,9

Apartment Draga

Ubytování (Apartmán) Apartment Draga. Set in Senj, this apartment is 12 km from Baška. The unit is 25 km from Crikvenica. Ubytování Apartment Draga se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katarina

9,9

Apartment Katarina

Ubytování (Apartmán) Apartment Katarina. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Katarina is located in Senj. Ubytování Apartment Katarina se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karmela II

9,9

Karmela II

Ubytování (Apartmán) Karmela II. Karmela II se nachází ve městě Senj v Licko-senjské župě, 200 metrů od pláže Prva Draga. Ubytování Karmela II se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Francikovac

9,9

House Francikovac

Ubytování (Prázdninový dům) House Francikovac. House Francikovac is a holiday home featuring a garden with a barbecue, set in the village of Veljun Primorski, 13 km from Senj in the Lika-Senj County... Ubytování House Francikovac se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Waves

9,9

Apartment Waves

Ubytování (Apartmán) Apartment Waves. Situated in Senj, 1.7 km from Prva Draga Beach, Apartment Waves features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Waves se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Melita

9,9

Apartment Melita

Ubytování (Apartmán) Apartment Melita. Apartment Melita offers accommodation in Senj, 12 km from Baška. The air-conditioned unit is 25 km from Crikvenica. Ubytování Apartment Melita se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sito Apartments

9,9

Sito Apartments

Ubytování (Apartmán) Sito Apartments. Located in Senj, Sito Apartments provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Sito Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

MANUELA

9,9

MANUELA

Ubytování (Apartmán) MANUELA. MANUELA se nachází ve městě Senj, 1,1 km od pláže Prva Draga, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a kasinem. Ubytování MANUELA se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman GROMILA

9,9

Apartman GROMILA

Ubytování (Apartmán) Apartman GROMILA. Situated in Senj in the Lika-Senj County region, Apartman GROMILA has a patio and garden views. Ubytování Apartman GROMILA se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

History House Moja Ti 1830 in Old Town Senj

9,9

History House Moja Ti 1830 in Old Town Senj

Ubytování (Apartmány) History House Moja Ti 1830 in Old Town Senj. Set in Senj in the Lika-Senj County region with Prva Draga Beach nearby, History House Moja Ti 1830 in Old Town Senj offers accommodation with free private... Ubytování History House Moja Ti 1830 in Old Town Senj se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lucija

9,8

Apartment Lucija

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucija. Located in Senj in the Lika-Senj County region, Apartment Lucija has a balcony and garden views. Ubytování Apartment Lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Klara

9,8

Apartments Klara

Ubytování (Apartmány) Apartments Klara. Situated in Senj in the Lika-Senj County region and Prva Draga Beach reachable within 1. Ubytování Apartments Klara se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VisumApartments

9,8

VisumApartments

Ubytování (Apartmány) VisumApartments. Located in Senj in the Lika-Senj County region and Plaža za Pse Uvala Vlaška reachable within 2. Ubytování VisumApartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful sea view Danijela

9,8

Beautiful sea view Danijela

Ubytování (Apartmány) Beautiful sea view Danijela. Apartmány Danijela se nachází v Senji, asi 100 metrů od pláže a centra města. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Beautiful sea view Danijela se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marino

9,8

Apartment Marino

Ubytování (Apartmán) Apartment Marino. Situated in Senj, within 600 metres of Prva Draga Beach, Apartment Marino offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Apartment Marino se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Senia

9,8

Apartment Senia

Ubytování (Apartmán) Apartment Senia. Set in Senj, 2.1 km from Prva Draga Beach, Apartment Senia offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Apartment Senia se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tomislav

9,8

Apartment Tomislav

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomislav. Apartmán Tomislav se nachází v obci Senj. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a... Ubytování Apartment Tomislav se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ivan, Simun

9,8

Apartmani Ivan, Simun

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ivan, Simun. Situated in Senj, within 100 metres of Prva Draga Beach, Apartmani Ivan, Simun offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartmani Ivan, Simun se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lukovo Otocko Apartment

9,8

Lukovo Otocko Apartment

Ubytování (Apartmán) Lukovo Otocko Apartment. Apartmán Lukovo Otocko se nachází u pláže v obci Lukovo, 200 metrů od pláže Lukovo. Nabízí balkon, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Lukovo Otocko Apartment se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ML Apartman

9,8

ML Apartman

Ubytování (Apartmán) ML Apartman. Boasting garden views, ML Apartman offers accommodation with a garden and a patio, around 500 metres from Prva Draga Beach. Ubytování ML Apartman se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

E&M

9,8

E&M

Ubytování (Apartmány) E&M. Apartmány E&M v Senji nabízí vybavení pro grilování. Ubytování E&M se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Uskok

9,8

Apartment Uskok

Ubytování (Apartmán) Apartment Uskok. Apartmán Uskok se nachází v obci Senj. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Uskok se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Krijesnica

9,8

Apartmani Krijesnica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Krijesnica. Apartmani Krijesnica se nachází v obci Senj a nabízí výhled na moře, zahradu a terasu. Ubytování Apartmani Krijesnica se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Valiža 2

9,8

Apartments Valiža 2

Ubytování (Apartmán) Apartments Valiža 2. Featuring garden views, Apartments Valiža 2 offers accommodation with a patio and a kettle, around 1.1 km from Prva Draga Beach. Ubytování Apartments Valiža 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mediterano

9,7

Apartments Mediterano

Ubytování (Apartmány) Apartments Mediterano. Apartmány Mediterano se nachází v Senji v Licko-senjské župě, 1,6 km od pláže Prva Draga, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, bezplatnou... Ubytování Apartments Mediterano se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Barbara

9,7

Apartment Barbara

Ubytování (Apartmán) Apartment Barbara. Located in Senj, 700 metres from Prva Draga Beach, Apartment Barbara provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nada

9,7

Apartmani Nada

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nada. Apartmani Nada se nachází v Senji v Licko-senjské župě, necelý 1 km od pláže Prva Draga. Ubytování Apartmani Nada se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miro

9,7

Miro

Ubytování (Apartmán) Miro. Miro is located in Senj. This beachfront property offers access to a balcony, tennis at the tennis court, free private parking and free WiFi. Ubytování Miro se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Nives

9,7

Nives

Ubytování (Apartmán) Nives. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Nives is set in Starigrad. This beachfront property offers access to a balcony. Ubytování Nives se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porta Nera

9,7

Porta Nera

Ubytování (Apartmán) Porta Nera. Set in Senj, just 100 metres from Prva Draga Beach, Porta Nera offers beachfront accommodation with a restaurant, a garden, barbecue facilities and free... Ubytování Porta Nera se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Suza Apartment

9,7

Suza Apartment

Ubytování (Apartmán) Suza Apartment. Apartmán Suza s možností vlastního stravování se nachází ve městě Senj, 49 km od Rijeky, a nabízí klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Suza Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lahun.2

9,7

Apartment Lahun.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Lahun.2. Set in Senj in the Lika-Senj County region, Apartment Lahun.2 has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Lahun.2 se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gilja Apartment 2

9,7

Gilja Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Gilja Apartment 2. Gilja Apartment 2 offers accommodation in Senj, 150 metres from Prva Draga Beach. The nearest airport is Rijeka Airport, 55 km from the apartment. Ubytování Gilja Apartment 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments BZ

9,7

Apartments BZ

Ubytování (Apartmány) Apartments BZ. Located in Senj in the Lika-Senj County region, with Prva Draga Beach nearby, Apartments BZ provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments BZ se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Juras1

9,7

Juras1

Ubytování (Apartmán) Juras1. Juras1 se nachází v Senji a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Hosté mohou využívat i plně vybavenou kuchyň. Ubytování Juras1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sito Apartments - Terra

9,7

Sito Apartments - Terra

Ubytování (Apartmán) Sito Apartments - Terra. Set in Senj, within 100 metres of Prva Draga Beach, Sito Apartments - Terra offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování Sito Apartments - Terra se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Ferias

9,7

Studio Apartment Ferias

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Ferias. Located in Senj in the Lika-Senj County region, Studio Apartment Ferias features a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Studio Apartment Ferias se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zora

9,7

Zora

Ubytování (Apartmán) Zora. Located in Senj in the Lika-Senj County region, Zora has a garden. Ubytování Zora se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ferias

9,7

Apartments Ferias

Ubytování (Apartmány) Apartments Ferias. Located 2.8 km from Plaža za Pse Uvala Vlaška, Apartments Ferias offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Apartments Ferias se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rupčić

9,7

Apartment Rupčić

Ubytování (Apartmány) Apartment Rupčić. Set 2 km from Prva Draga Beach, Apartment Rupčić offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Rupčić se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Senj

Město Senj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 741 hotelů a ubytování v chorvatském městě Senj.