Hledat

Ubytování

Rab

Na chorvatském ostrově Rab máme celkem 2581 hotelů a ubytování.

Pro chorvatský ostrov Rab doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Rab (1283), Barbat na Rabu (328), Lopar (323), Supetarska Draga (246), Banjol (192), Kampor (117), Mundanije (99), Kampor (0). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Rab

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Rab

Apartment Branka

10

Apartment Branka

Ubytování (Apartmán) Apartment Branka. Set in Banjol, within 450 metres of Padova II Beach and 600 metres of Sveti Ivan Beach, Apartment Branka offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Branka se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bozicevic

10

Apartment Bozicevic

Ubytování (Apartmán) Apartment Bozicevic. Situated in Rab in the Rab Island region, Apartment Bozicevic features his own garden. Ubytování Apartment Bozicevic se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pahljina

10

Apartments Pahljina

Ubytování (Apartmány) Apartments Pahljina. Apartments Pahljina features garden views, free WiFi and free private parking, set in Rab, 2.1 km from Matovica Beach. Ubytování Apartments Pahljina se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Batistić

10

Apartments Batistić

Ubytování (Apartmány) Apartments Batistić. Situated in Supetarska Draga, 2.9 km from Kozica Beach, Apartments Batistić features accommodation with air conditioning and access to a garden with a... Ubytování Apartments Batistić se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman lucija

10

Apartman lucija

Ubytování (Apartmán) Apartman lucija. Featuring sea views, Apartman lucija offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.6 km from Kozica Beach. Ubytování Apartman lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maris

10

Maris

Ubytování (Apartmány) Maris. Situated in Rab in the Rab Island region and Sveti Ivan Beach reachable within 750 metres, Maris features accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Maris se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Burin Dvor

10

Apartment Burin Dvor

Ubytování (Apartmán) Apartment Burin Dvor. Apartmán Burin Dvor se nachází ve městě Rab na stejnojmenném ostrově. Nabízí zázemí pro grilování, terasu a zahradu. Ubytování Apartment Burin Dvor se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mira i Denis

10

Apartman Mira i Denis

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira i Denis. Located in Rab, within 2.2 km of Kozica Beach, Apartman Mira i Denis offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Apartman Mira i Denis se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bella

10

Villa Bella

Ubytování (Vila) Villa Bella. Set in Banjol, 350 metres from Padova II Beach and 700 metres from Padova III Beach, Villa Bella offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Villa Bella se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ester

10

Villa Ester

Ubytování (Apartmány) Villa Ester. Villa Ester se nachází v Loparu na ostrově Rab, 650 metrů od pláže Rajska. Ubytování Villa Ester se nachází ve městě Lopar (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapulice

10

Kapulice

Ubytování (Apartmán) Kapulice. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Kapulice provides accommodation in Rab with free WiFi and sea views. Ubytování Kapulice se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arbiana Apartments

10

Arbiana Apartments

Ubytování (Apartmány) Arbiana Apartments. Situated in Rab in the Rab Island region and Ribon Beach reachable within 2. Ubytování Arbiana Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rezek

10

Apartments Rezek

Ubytování (Apartmány) Apartments Rezek. Apartments Rezek se nachází ve městě Supetarska Draga a nabízí ubytování s terasou a kuchyní. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rezek se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Banjol 23

10

Apartment Banjol 23

Ubytování (Apartmán) Apartment Banjol 23. Apartment Banjol 23 is situated in the Banjol district of Rab, 400 metres from Padova II Beach, 550 metres from Sveti Ivan Beach and less than 1 km from... Ubytování Apartment Banjol 23 se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

adriatic

10

adriatic

Ubytování (Apartmán) adriatic. Located 1.1 km from Kandarola Beach and 1.5 km from Gavranišće Beach, adriatic is in Rab and has a garden and barbecue facilities. Ubytování adriatic se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marija Batistic Matesa

9,9

Apartments Marija Batistic Matesa

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija Batistic Matesa. Situated in Supetarska Draga, 8 km from Lopar, Apartments Marija Batistic Matesa features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Marija Batistic Matesa se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krunoslava

9,9

Apartments Krunoslava

Ubytování (Apartmány) Apartments Krunoslava. Situated in Mundanije, 15 km from Lopar, Apartments Krunoslava features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Krunoslava se nachází ve městě Mundanije (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Venka

9,9

Villa Venka

Ubytování (Vila) Villa Venka. Boasting a patio with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a fitness centre, Villa Venka can be found in Rab, close to Sveti Ivan Beach and 1. Ubytování Villa Venka se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov).

Feel Good Apartment

9,9

Feel Good Apartment

Ubytování (Apartmán) Feel Good Apartment. Feel Good Apartment, a property with a terrace, is set in Mundanije, 2.9 km from Matovica Beach. Ubytování Feel Good Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Amfora

9,9

Apartments Amfora

Ubytování (Apartmány) Apartments Amfora. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach and Petrac Beach nearby, Apartments Amfora offers accommodation with free private... Ubytování Apartments Amfora se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vita

9,9

Apartment Vita

Ubytování (Apartmán) Apartment Vita. Located within the Palit district in Rab, Apartment Vita has air conditioning, a patio, and city views. Ubytování Apartment Vita se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tonka.3

9,9

Apartment Tonka.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Tonka.3. Apartment Tonka.3 is a beachfront property situated in Supetarska Draga, 2.4 km from Kozica Beach and 2.5 km from Rajska Beach. Ubytování Apartment Tonka.3 se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One bedroom apartment Šimičić

9,9

One bedroom apartment Šimičić

Ubytování (Apartmán) One bedroom apartment Šimičić. Featuring garden views, One bedroom apartment Šimičić offers accommodation with a terrace and a patio, around 1.8 km from Kastel Beach. Located 1. Ubytování One bedroom apartment Šimičić se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lija Center

9,9

Holiday Home Lija Center

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lija Center. Holiday Home Lija Center se nachází v historickém centru Rabu. Nabízí klimatizaci, terasu, výhled do zahrady, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Lija Center se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Casa Del Papa

9,9

Apartments Casa Del Papa

Ubytování (Apartmány) Apartments Casa Del Papa. Apartments Casa Del Papa se nachází ve vesnici Barbat na Rabu, 1,3 km od pláže Kaštel, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartments Casa Del Papa se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pribil 3125

9,9

Apartments Pribil 3125

Ubytování (Apartmány) Apartments Pribil 3125. Apartments Pribil 3125 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Rab, 700 metres from Sveti Ivan Beach. Ubytování Apartments Pribil 3125 se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563

9,9

Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563

Ubytování (Apartmány) Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563. Located in Mundanije in the Rab Island region, Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563 se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Flora 1

9,9

Apartments Flora 1

Ubytování (Apartmány) Apartments Flora 1. Apartments Flora 1 se nachází 100 metrů od pláže Petrac. Ubytování Apartments Flora 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mira (RAB131)

9,9

Apartment Mira (RAB131)

Ubytování (Apartmán) Apartment Mira (RAB131). Located in Barbat na Rabu, just less than 1 km from Kastel Beach, Apartment Mira (RAB131) provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Mira (RAB131) se nachází ve městě Barbat na Rabu (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Begovi Dvori

9,9

Begovi Dvori

Ubytování (Apartmán) Begovi Dvori. Boasting sea views, Begovi Dvori offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.2 km from Kandarola Beach. Ubytování Begovi Dvori se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mare

9,9

Apartments Mare

Ubytování (Apartmány) Apartments Mare. Situated 350 metres from Padova II Beach, Apartments Mare offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Mare se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mundanije

9,9

Apartment Mundanije

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Mundanije. Located in Mundanije, within 2.9 km of Matovica Beach, Apartment Mundanije offers accommodation with air conditioning. The property features sea views. Ubytování Apartment Mundanije se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Ivica

9,9

Apartment Ivica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivica. Apartment Ivica offers accommodation in Banjol. The property features views of the garden is 25 km from Baška. Ubytování Apartment Ivica se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jungic, Rab

9,9

Apartment Jungic, Rab

Ubytování (Apartmány) Apartment Jungic, Rab. Situated in Banjol, 50 metres from Banjol Beach and 750 metres from Petrac Beach, Apartment Jungic, Rab features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Jungic, Rab se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Petiva House

9,9

Petiva House

Ubytování (Apartmány) Petiva House. Situated 2.6 km from Kandarola Beach, Petiva House offers accommodation with a balcony, as well as a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Petiva House se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ana

9,9

Villa Ana

Ubytování (Vila) Villa Ana. Featuring a garden, Villa Ana is situated in the Barbat district in Banjol. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lucija

9,9

Villa Lucija

Ubytování (Apartmány) Villa Lucija. Villa Lucija is set in Rab, 6.6 km from Rab Ferry Port. Free WiFi is provided throughout the property. All units feature a TV. Ubytování Villa Lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Mora

9,9

Villa Mora

Ubytování (Vila) Villa Mora. Set in Banjol, 800 metres from Padova III Beach and less than 1 km from Petrac Beach, Villa Mora offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Villa Mora se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rosana

9,9

Villa Rosana

Ubytování (Apartmány) Villa Rosana. Located in Barbat on the Rab Island, Villa Rosana offers an outdoor pool and apartments with a sea-view terrace. Ubytování Villa Rosana se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hodak

9,9

Holiday Home Hodak

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hodak. Prázdninový dům Hodak se nachází v Rabu, 700 metrů od pláže Kastel a 1,7 km od pláže Ribon. Ubytování Holiday Home Hodak se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Kristina

9,8

Apartment Villa Kristina

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Kristina. Situated in Supetarska Draga, on the island of Rab, Apartment Villa Kristina features a terrace with sea views. Ubytování Apartment Villa Kristina se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Picolo Paradiso

9,8

Apartments Picolo Paradiso

Ubytování (Apartmány) Apartments Picolo Paradiso. Apartmány Picolo Paradisose nachází v Rabu na ostrově Rab, necelý 1 km od pláže Banjol. Ubytování Apartments Picolo Paradiso se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vladimir 2836

9,8

Apartments Vladimir 2836

Ubytování (Apartmány) Apartments Vladimir 2836. Apartments Vladimir 2836 has garden views, free WiFi and free private parking, set in Rab, 750 metres from Sveti Ivan Beach. Ubytování Apartments Vladimir 2836 se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman NiKi

9,8

Apartman NiKi

Ubytování (Apartmány) Apartman NiKi. Set 2 km from Dubac Beach, Apartman NiKi offers accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Apartman NiKi se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Sanja

9,8

apartman Sanja

Ubytování (Apartmán) apartman Sanja. Apartman Sanja se nachází v Rabu, 1,5 km od pláže Matovica a 1,7 km od pláže Gavranišće, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování apartman Sanja se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonja 111S

9,8

Haus Sonja 111S

Ubytování (Apartmán) Haus Sonja 111S. Boasting sea views, Haus Sonja 111S offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1.5 km from Ribon Beach. Ubytování Haus Sonja 111S se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Padova II

9,8

Apartments Padova II

Ubytování (Apartmány) Apartments Padova II. Apartmány Padova II se nacházejí ve městě Banjol, 24 km od Bašky. Nabízejí Wi-Fi zdarma a klimatizaci. Ubytování Apartments Padova II se nachází ve městě Banjol (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Aria

9,8

Apartment Aria

Ubytování (Apartmán) Apartment Aria. Located in Rab, within 550 metres of Padova II Beach and 750 metres of Padova III Beach, Apartment Aria offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Aria se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dijana

9,8

Apartmani Dijana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dijana. Located 2.5 km from Matovica Beach, Apartmani Dijana offers a restaurant, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartmani Dijana se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jasenka

9,8

Apartment Jasenka

Ubytování (Apartmán) Apartment Jasenka. Apartmán Jasenka se nachází v historickém centru města Rab, 24 km od obce Baška a 47 km od letoviska Crikvenica, a nabízí ve všech prostorách zdarma... Ubytování Apartment Jasenka se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vidas at sea with pier

9,8

Apartments Vidas at sea with pier

Ubytování (Apartmány) Apartments Vidas at sea with pier. Located in Supetarska Draga in the Rab Island region with Mel Beach nearby, Apartments Vidas at sea with pier provides accommodation with free private... Ubytování Apartments Vidas at sea with pier se nachází ve městě Supetarska Draga (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na chorvatském ostrově Rab

Momentálně pro vás evidujeme celkem 2581 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Rab.

Pro chorvatský ostrov Rab doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Rab (1283), Barbat na Rabu (328), Lopar (323), Supetarska Draga (246), Banjol (192), Kampor (117), Mundanije (99), Kampor (0). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Na chorvatském ostrově Rab máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment Branka (10*), Apartment Bozicevic (10*), Apartments Pahljina (10*), Apartments Batistić (10*), Apartman lucija (10*), Maris (10*), Apartment Burin Dvor (10*), Apartman Mira i Denis (10*), Villa Bella (10*), Villa Ester (10*), Kapulice (10*), Arbiana Apartments (10*), Apartments Rezek (10*), Apartment Banjol 23 (10*), adriatic (10*), Apartments Marija Batistic Matesa (9,9*), Apartments Krunoslava (9,9*), Villa Venka (9,9*), Feel Good Apartment (9,9*), Apartments Amfora (9,9*), Apartment Vita (9,9*), Apartment Tonka.3 (9,9*), One bedroom apartment Šimičić (9,9*), Holiday Home Lija Center (9,9*), Apartments Casa Del Papa (9,9*), Apartments Pribil 3125 (9,9*), Apartments in Mundanije/Insel Rab 27563 (9,9*), Apartments Flora 1 (9,9*), Apartment Mira (RAB131) (9,9*), Begovi Dvori (9,9*), Apartments Mare (9,9*), Apartment Mundanije (9,9*), Apartment Ivica (9,9*), Apartment Jungic, Rab (9,9*), Petiva House (9,9*), Villa Ana (9,9*), Villa Lucija (9,9*), Villa Mora (9,9*), Villa Rosana (9,9*), Holiday Home Hodak (9,9*), Apartment Villa Kristina (9,8*), Apartments Picolo Paradiso (9,8*), Apartments Vladimir 2836 (9,8*), Apartman NiKi (9,8*), apartman Sanja (9,8*), Haus Sonja 111S (9,8*), Apartments Padova II (9,8*), Apartment Aria (9,8*), Apartmani Dijana (9,8*), Apartment Jasenka (9,8*), Apartments Vidas at sea with pier (9,8*).

Ostrov Rab může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.