Hledat

Ubytování

Ubytování město Rab

Ve chorvatském městě Rab (Chorvatsko) máme celkem 1283 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Rab

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Rab

Apartment Bozicevic

10

Apartment Bozicevic

Ubytování (Apartmán) Apartment Bozicevic. Situated in Rab in the Rab Island region, Apartment Bozicevic features his own garden. Ubytování Apartment Bozicevic se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pahljina

10

Apartments Pahljina

Ubytování (Apartmány) Apartments Pahljina. Apartments Pahljina features garden views, free WiFi and free private parking, set in Rab, 2.1 km from Matovica Beach. Ubytování Apartments Pahljina se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman lucija

10

Apartman lucija

Ubytování (Apartmán) Apartman lucija. Featuring sea views, Apartman lucija offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.6 km from Kozica Beach. Ubytování Apartman lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maris

10

Maris

Ubytování (Apartmány) Maris. Situated in Rab in the Rab Island region and Sveti Ivan Beach reachable within 750 metres, Maris features accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Maris se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Burin Dvor

10

Apartment Burin Dvor

Ubytování (Apartmán) Apartment Burin Dvor. Apartmán Burin Dvor se nachází ve městě Rab na stejnojmenném ostrově. Nabízí zázemí pro grilování, terasu a zahradu. Ubytování Apartment Burin Dvor se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mira i Denis

10

Apartman Mira i Denis

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira i Denis. Located in Rab, within 2.2 km of Kozica Beach, Apartman Mira i Denis offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Apartman Mira i Denis se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapulice

10

Kapulice

Ubytování (Apartmán) Kapulice. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Kapulice provides accommodation in Rab with free WiFi and sea views. Ubytování Kapulice se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arbiana Apartments

10

Arbiana Apartments

Ubytování (Apartmány) Arbiana Apartments. Situated in Rab in the Rab Island region and Ribon Beach reachable within 2. Ubytování Arbiana Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Banjol 23

10

Apartment Banjol 23

Ubytování (Apartmán) Apartment Banjol 23. Apartment Banjol 23 is situated in the Banjol district of Rab, 400 metres from Padova II Beach, 550 metres from Sveti Ivan Beach and less than 1 km from... Ubytování Apartment Banjol 23 se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

adriatic

10

adriatic

Ubytování (Apartmán) adriatic. Located 1.1 km from Kandarola Beach and 1.5 km from Gavranišće Beach, adriatic is in Rab and has a garden and barbecue facilities. Ubytování adriatic se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Venka

9,9

Villa Venka

Ubytování (Vila) Villa Venka. Boasting a patio with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a fitness centre, Villa Venka can be found in Rab, close to Sveti Ivan Beach and 1. Ubytování Villa Venka se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartment Vita

9,9

Apartment Vita

Ubytování (Apartmán) Apartment Vita. Located within the Palit district in Rab, Apartment Vita has air conditioning, a patio, and city views. Ubytování Apartment Vita se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tonka.3

9,9

Apartment Tonka.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Tonka.3. Apartment Tonka.3 is a beachfront property situated in Supetarska Draga, 2.4 km from Kozica Beach and 2.5 km from Rajska Beach. Ubytování Apartment Tonka.3 se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One bedroom apartment Šimičić

9,9

One bedroom apartment Šimičić

Ubytování (Apartmán) One bedroom apartment Šimičić. Featuring garden views, One bedroom apartment Šimičić offers accommodation with a terrace and a patio, around 1.8 km from Kastel Beach. Located 1. Ubytování One bedroom apartment Šimičić se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lija Center

9,9

Holiday Home Lija Center

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lija Center. Holiday Home Lija Center se nachází v historickém centru Rabu. Nabízí klimatizaci, terasu, výhled do zahrady, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Lija Center se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pribil 3125

9,9

Apartments Pribil 3125

Ubytování (Apartmány) Apartments Pribil 3125. Apartments Pribil 3125 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Rab, 700 metres from Sveti Ivan Beach. Ubytování Apartments Pribil 3125 se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov).

Apartments Flora 1

9,9

Apartments Flora 1

Ubytování (Apartmány) Apartments Flora 1. Apartments Flora 1 se nachází 100 metrů od pláže Petrac. Ubytování Apartments Flora 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Begovi Dvori

9,9

Begovi Dvori

Ubytování (Apartmán) Begovi Dvori. Boasting sea views, Begovi Dvori offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.2 km from Kandarola Beach. Ubytování Begovi Dvori se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petiva House

9,9

Petiva House

Ubytování (Apartmány) Petiva House. Situated 2.6 km from Kandarola Beach, Petiva House offers accommodation with a balcony, as well as a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Petiva House se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ana

9,9

Villa Ana

Ubytování (Vila) Villa Ana. Featuring a garden, Villa Ana is situated in the Barbat district in Banjol. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lucija

9,9

Villa Lucija

Ubytování (Apartmány) Villa Lucija. Villa Lucija is set in Rab, 6.6 km from Rab Ferry Port. Free WiFi is provided throughout the property. All units feature a TV. Ubytování Villa Lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov).

Villa Rosana

9,9

Villa Rosana

Ubytování (Apartmány) Villa Rosana. Located in Barbat on the Rab Island, Villa Rosana offers an outdoor pool and apartments with a sea-view terrace. Ubytování Villa Rosana se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hodak

9,9

Holiday Home Hodak

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hodak. Prázdninový dům Hodak se nachází v Rabu, 700 metrů od pláže Kastel a 1,7 km od pláže Ribon. Ubytování Holiday Home Hodak se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Kristina

9,8

Apartment Villa Kristina

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Kristina. Situated in Supetarska Draga, on the island of Rab, Apartment Villa Kristina features a terrace with sea views. Ubytování Apartment Villa Kristina se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Picolo Paradiso

9,8

Apartments Picolo Paradiso

Ubytování (Apartmány) Apartments Picolo Paradiso. Apartmány Picolo Paradisose nachází v Rabu na ostrově Rab, necelý 1 km od pláže Banjol. Ubytování Apartments Picolo Paradiso se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vladimir 2836

9,8

Apartments Vladimir 2836

Ubytování (Apartmány) Apartments Vladimir 2836. Apartments Vladimir 2836 has garden views, free WiFi and free private parking, set in Rab, 750 metres from Sveti Ivan Beach. Ubytování Apartments Vladimir 2836 se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman NiKi

9,8

Apartman NiKi

Ubytování (Apartmány) Apartman NiKi. Set 2 km from Dubac Beach, Apartman NiKi offers accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Apartman NiKi se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Sanja

9,8

apartman Sanja

Ubytování (Apartmán) apartman Sanja. Apartman Sanja se nachází v Rabu, 1,5 km od pláže Matovica a 1,7 km od pláže Gavranišće, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování apartman Sanja se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonja 111S

9,8

Haus Sonja 111S

Ubytování (Apartmán) Haus Sonja 111S. Boasting sea views, Haus Sonja 111S offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1.5 km from Ribon Beach. Ubytování Haus Sonja 111S se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aria

9,8

Apartment Aria

Ubytování (Apartmán) Apartment Aria. Located in Rab, within 550 metres of Padova II Beach and 750 metres of Padova III Beach, Apartment Aria offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Aria se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dijana

9,8

Apartmani Dijana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dijana. Located 2.5 km from Matovica Beach, Apartmani Dijana offers a restaurant, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartmani Dijana se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jasenka

9,8

Apartment Jasenka

Ubytování (Apartmán) Apartment Jasenka. Apartmán Jasenka se nachází v historickém centru města Rab, 24 km od obce Baška a 47 km od letoviska Crikvenica, a nabízí ve všech prostorách zdarma... Ubytování Apartment Jasenka se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Suite Nina

9,8

Beach Suite Nina

Ubytování (Apartmán) Beach Suite Nina. Beach Suite Nina se nachází u pláže v Rabu, 2,8 km od pláže Rajska. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizací, zahradou a balkonem. Ubytování Beach Suite Nina se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tea

9,8

Apartment Tea

Ubytování (Apartmán) Apartment Tea. Apartmán Tea s možností vlastního stravování je situován na ostrově Rab, pouhý 1 km od moře a 3 km od přírodní rezervace Dundo. Ubytování Apartment Tea se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Makaus

9,8

Apartments Makaus

Ubytování (Apartmány) Apartments Makaus. Apartments Makaus se nachází v obci Kampor 2,5 km od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Makaus se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ruža Mikelić

9,8

Apartments Ruža Mikelić

Ubytování (Apartmány) Apartments Ruža Mikelić. Apartments Ruža Mikelić se nachází v obci Banjol, 2,6 km od města Rab, a nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Ruža Mikelić se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lidija

9,8

Apartments Lidija

Ubytování (Apartmány) Apartments Lidija. Located in Rab, 2.6 km from Matovica Beach, Apartments Lidija provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an... Ubytování Apartments Lidija se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Anđelo i Ružica

9,8

Apartmani Anđelo i Ružica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anđelo i Ružica. Situated in Rab in the Rab Island region, Apartmani Anđelo i Ružica features accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Anđelo i Ružica se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gulić

9,8

Apartment Gulić

Ubytování (Apartmán) Apartment Gulić. Apartment Gulić se nachází v Rabu na ostrově Rab, 9 km od Loparu, a nabízí terasu, výhled do zahrady, klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Apartment Gulić se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lupić

9,8

Haus Lupić

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Lupić. Haus Lupić se nachází v Rabu, 500 metrů od pláže Kastel a 1,5 km od pláže Ribon. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Haus Lupić se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Old Town

9,8

Apartment Old Town

Ubytování (Apartmán) Apartment Old Town. Offering free WiFi and sea views, Apartment Old Town is an accommodation located in the centre of Rab. Ubytování Apartment Old Town se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov).

Sunset House

9,8

Sunset House

Ubytování (Apartmány) Sunset House. Sunset House se nachází ve městě Rab a nabízí ubytování s terasou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Sunset House se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pahljina Apartments

9,8

Pahljina Apartments

Ubytování (Apartmány) Pahljina Apartments. Pahljina Apartments se nachází ve městě Rab, 23 km od Bašky. Do Crikvenice je to 46 km. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Pahljina Apartments se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Citypark Apartment

9,8

Citypark Apartment

Ubytování (Apartmán) Citypark Apartment. Situated in the Palit district of Rab, just 2.4 km from Matovica Beach, Citypark Apartment features its guests with air conditioning, a restaurant, a bar... Ubytování Citypark Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Katarina

9,8

Apartmani Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Katarina. Located in Rab, 650 metres from Kastel Beach and 1.7 km from Ribon Beach, Apartmani Katarina provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Apartmani Katarina se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Patricia

9,8

Apartment Patricia

Ubytování (Apartmán) Apartment Patricia. Apartmán Patricia se nachází v historickém centru Rabu, asi 3 minuty pěšky od městské pláže. Ubytování Apartment Patricia se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Casa Barbara

9,8

Apartments Casa Barbara

Ubytování (Apartmány) Apartments Casa Barbara. Apartments Casa Barbara se nachází v městečku Barbat na ostrově Rab, 400 metrů od pláže, a nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Casa Barbara se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rab City Apartment Greeny

9,8

Rab City Apartment Greeny

Ubytování (Apartmán) Rab City Apartment Greeny. Apartmány Rab City Apartment Greeny se nacházejí v městečku Rab, 200 metrů od jeho historického centra, a nabízejí klimatizaci. Ubytování Rab City Apartment Greeny se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Blazenka

9,8

Villa Blazenka

Ubytování (Apartmány) Villa Blazenka. Villa Blazenka has garden views, free WiFi and free private parking, set in Rab, 2.8 km from Matovica Beach. Ubytování Villa Blazenka se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Santino

9,8

Villa Santino

Ubytování (Vila) Villa Santino. Vila Santino se nachází u pláže v Rabu, 50 metrů od pláže Sveti Ivan a necelý 1 km od pláže Padova II. Ubytování Villa Santino se nachází ve městě (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivica

9,7

Apartments Ivica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivica. Situated in Rab in the Rab Island region, with Sveti Ivan Beach and Kandarola Beach nearby, Apartments Ivica features accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments Ivica se nachází ve městě Rab (Chorvatsko - Rab ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Rab

Město Rab se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1283 hotelů a ubytování v chorvatském městě Rab.