Hledat

Ubytování

Ugljan

Na chorvatském ostrově Ugljan máme celkem 928 hotelů a ubytování.

Pro chorvatský ostrov Ugljan doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ugljan (215), Kali (207), Preko (205), Kukljica (103), Poljana (63), Lukoran (41), Kukljica (39), Sutomišćica (34), Donje Selo (11), Preko (11). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Ugljan

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Ugljan

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Situated in Preko, a few steps from Bilišće Beach and 350 metres from Preko Beach, Apartment Blue Paradise features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Blue Paradise se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Good Life

10

Good Life

Ubytování (Apartmán) Good Life. Čtyřhvězdičkový apartmán Good Life se nachází v městečku Preko. Nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Good Life se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marijana

10

Marijana

Ubytování (Apartmán) Marijana. Set in Kali, within 1.4 km of Mul Beach, Marijana offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Marijana se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Preko Apartmants

10

Preko Apartmants

Ubytování (Apartmány) Preko Apartmants. Apartmány Preko se nacházejí v obci Preko a nabízejí kuchyň, zdarma dostupné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Preko Apartmants se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Roko

10

Apartment Roko

Ubytování (Apartmán) Apartment Roko. Apartment Roko is set in Ugljan and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Roko se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cvita Ugljan

10

Apartments Cvita Ugljan

Ubytování (Penzion) Apartments Cvita Ugljan. Apartmány Cvita Ugljan se nachází na ostrově Ugljan a nabízí klimatizované ubytování a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Apartments Cvita Ugljan se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"BABS SWISS" AM MEER

10

"BABS SWISS" AM MEER

Ubytování (Apartmán) "BABS SWISS" AM MEER. Located in Poljana, 100 metres from St. Peter Beach and 250 metres from Poljana Beach, "BABS SWISS" AM MEER provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování "BABS SWISS" AM MEER se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Lukoran (Ugljan) - 11203

10

Apartments with a parking space Lukoran (Ugljan) - 11203

Ubytování (Apartmán) Apartments with a parking space Lukoran (Ugljan) - 11203. Set in Lukoran, within 1.7 km of Sutomišćica Beach, Apartments with a parking space Lukoran (Ugljan) - 11203 offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartments with a parking space Lukoran (Ugljan) - 11203 se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach apartment M & B

10

Beach apartment M & B

Ubytování (Apartmány) Beach apartment M & B. Situated in Poljana in the Ugljan Island region and St. Ubytování Beach apartment M & B se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirela 30

10

Apartments Mirela 30

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirela 30. Set in Preko in the Ugljan Island region, Apartments Mirela 30 offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Mirela 30 se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan).

Villa Gellia

10

Villa Gellia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Gellia. Villa Gellia se nachází u pláže v Ugljanu. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizaci, restauraci, zahradu s venkovním bazénem, patio a vlastní bezplatné... Ubytování Villa Gellia se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Bruno

10

Apartmani Bruno

Ubytování (Apartmán) Apartmani Bruno. Apartmani Bruno is set in Ugljan and offers a garden and a terrace. This beachfront property offers access to a balcony, free private parking and free... Ubytování Apartmani Bruno se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Trata

10

Apartman Trata

Ubytování (Apartmán) Apartman Trata. Situated in Kali in the Ugljan Island region, Apartman Trata has a garden. This apartment features free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Apartman Trata se nachází ve městě Kali (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Šimun

10

Apartman Šimun

Ubytování (Apartmán) Apartman Šimun. Situated in Poljana, within 450 metres of Poljana Beach and 500 metres of Čerenac Beach, Apartman Šimun offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartman Šimun se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Rhytym on the Beach

10

Apartman Rhytym on the Beach

Ubytování (Apartmán) Apartman Rhytym on the Beach. Apartman Rhytym on the Beach in Poljana offers accommodation with free WiFi, 1.1 km from Sutomišćica Beach. Ubytování Apartman Rhytym on the Beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FINA M Studio Apartman

10

FINA M Studio Apartman

Ubytování (Apartmán) FINA M Studio Apartman. Located in Kali, 250 metres from Petra Dundova Beach and 350 metres from Batalaža Beach, FINA M Studio Apartman offers free WiFi and air conditioning. Ubytování FINA M Studio Apartman se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Talija

9,9

Apartman Talija

Ubytování (Apartmán) Apartman Talija. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Apartman Talija is set in Kali. Ubytování Apartman Talija se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ana & Nika

9,9

Apartments Ana & Nika

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana & Nika. Located in Ugljan in the Ugljan Island region, Apartments Ana & Nika provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Ana & Nika se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan).

Apartmani Mia

9,9

Apartmani Mia

Ubytování (Apartmán) Apartmani Mia. Apartmán Mia je klimatizovaný apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma situovaný v Kali, jen kousek od pláže Batalaža a 500 metrů od pláže Petra Dundova. Ubytování Apartmani Mia se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Santa Eufemia

9,9

Villa Santa Eufemia

Ubytování (Vila) Villa Santa Eufemia. Providing free WiFi, Villa Santa Eufemia is located on the beachfront in Sutomišćica. This villa features a private pool, a garden and free private... Ubytování Villa Santa Eufemia se nachází ve městě Sutomišćica (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Angel

9,9

Apartment Angel

Ubytování (Apartmán) Apartment Angel. Offering sea views, Apartment Angel is an accommodation situated in Poljana, 250 metres from St. Peter Beach and 250 metres from Poljana Beach. Ubytování Apartment Angel se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Very Good Life

9,9

Apartments Very Good Life

Ubytování (Apartmány) Apartments Very Good Life. Apartments Very Good Life se nachází 50 metrů od pláže Jaz a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, klimatizaci, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Very Good Life se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sipina

9,9

Apartmani Sipina

Ubytování (Apartmán) Apartmani Sipina. Apartmani Sipina is located in Kukljica and offers free bikes and a terrace. Ubytování Apartmani Sipina se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marija

9,9

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Tento klimatizovaný apartmán se nachází na místě s výhledem na moře v obci Kali, 6 km od Zadaru, a nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartment Eufemia

9,9

Studio apartment Eufemia

Ubytování (Apartmán) Studio apartment Eufemia. Studiový apartmán Eufemia se nachází v obci Sutomišćica, 90 metrů od pláže Sutomišćica a 1,1 km od pláže Poljana. Ubytování Studio apartment Eufemia se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaleta apartman

9,9

Kaleta apartman

Ubytování (Apartmán) Kaleta apartman. Located in Kali, 250 metres from Petra Dundova Beach and 350 metres from Batalaža Beach, Kaleta apartman provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Kaleta apartman se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden

9,9

Garden

Ubytování (Apartmán) Garden. Situated in Sutomišćica, within 1.6 km of Galovac Beach, Garden offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Garden se nachází ve městě Sutomišćica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ivanov Poljana

9,9

Apartmani Ivanov Poljana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivanov Poljana. Apartmány Ivanov Poljana jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem na terasu situované v Poljaně. Ubytování Apartmani Ivanov Poljana se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman plaža Mostir

9,9

Apartman plaža Mostir

Ubytování (Apartmán) Apartman plaža Mostir. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman plaža Mostir is situated in Ugljan. Ubytování Apartman plaža Mostir se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Marta

9,9

Apartment Marta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marta. Set in Kali, within less than 1 km of Lamjana Beach, Apartment Marta offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartment Marta se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments A - KUS

9,8

Apartments A - KUS

Ubytování (Apartmány) Apartments A - KUS. Apartmány A – KUS se nachází v Ugljanu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments A - KUS se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Casa Calle

9,8

Apartmani Casa Calle

Ubytování (Apartmány) Apartmani Casa Calle. Situated 350 metres from Batalaža Beach, Apartmani Casa Calle offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Casa Calle se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Toni

9,8

Apartman Toni

Ubytování (Apartmán) Apartman Toni. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartman Toni can be found in Lukoran, close to Lukoran Beach and 550 metres from... Ubytování Apartman Toni se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mavra-Kukljica

9,8

Apartments Mavra-Kukljica

Ubytování (Apartmán) Apartments Mavra-Kukljica. Situated in Kukljica, 1.1 km from Zelena Punta Beach and 1. Ubytování Apartments Mavra-Kukljica se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Val

9,8

Apartman Val

Ubytování (Penzion) Apartman Val. Situated in Poljana, less than 1 km from Sutomišćica Beach, Apartman Val features accommodation with a garden, free private parking and barbecue... Ubytování Apartman Val se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lilly

9,8

Apartment Lilly

Ubytování (Apartmán) Apartment Lilly. Set in Kali and only 1.7 km from Mul Beach, Apartment Lilly offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Lilly se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment More

9,8

Apartment More

Ubytování (Apartmán) Apartment More. Apartmán More se nachází v obci Kukljica na ostrově Ugljan a nabízí terasu, balkon, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment More se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little Dream

9,8

Little Dream

Ubytování (Apartmán) Little Dream. Little Dream se nachází v Poljaně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady s venkovním... Ubytování Little Dream se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Apartment Kukljica

9,8

Beach Apartment Kukljica

Ubytování (Apartmán) Beach Apartment Kukljica. Situated in Kukljica, 350 metres from Zelena Punta Beach and 1. Ubytování Beach Apartment Kukljica se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dunatov

9,8

Apartman Dunatov

Ubytování (Apartmán) Apartman Dunatov. Featuring sea views, Apartman Dunatov provides accommodation with a balcony and a kettle, around 350 metres from Mul Beach. Ubytování Apartman Dunatov se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivanković

9,8

Apartments Ivanković

Ubytování (Apartmán) Apartments Ivanković. Only 280 metres from a beach, Apartments Ivanković is located in Preko. It offers air-conditioned apartment with a balcony and a garden view. Ubytování Apartments Ivanković se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana's Sunset

9,8

Apartment Ana's Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana's Sunset. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Ana's Sunset is located in Preko. Ubytování Apartment Ana's Sunset se nachází ve městě Preko (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Podvršina1A Rosa

9,8

Podvršina1A Rosa

Ubytování (Prázdninový dům) Podvršina1A Rosa. Podvršina1A Rosa je prázdninový dům situovaný u pláže v Preku na ostrově Ugljan. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Podvršina1A Rosa se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Dani

9,8

Apartman Dani

Ubytování (Apartmán) Apartman Dani. Boasting garden views, Apartman Dani features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Sutomišćica Beach. Ubytování Apartman Dani se nachází ve městě Poljana (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mrdina house

9,8

Mrdina house

Ubytování (Chata) Mrdina house. Boasting garden views, Mrdina house features accommodation with a patio and a kettle, around 2.8 km from Mul Beach. Ubytování Mrdina house se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Stina

9,8

Apartments Villa Stina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Stina. Apartments Villa Stina se nachází v obci Preko, jen pár kroků od pláže Čerenac a 50 metrů od pláže Poljana. Ubytování Apartments Villa Stina se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cherie

9,8

Villa Cherie

Ubytování (Vila) Villa Cherie. Villa Cherie se nachází v obci Sutomišćica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnými jízdními koly a přístupem do zahrady s venkovním... Ubytování Villa Cherie se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Janet

9,8

Apartments Janet

Ubytování (Apartmány) Apartments Janet. Apartments Janet se nachází ve městě Ugljan a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Janet se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Kucerina

9,8

Holiday home Kucerina

Ubytování (Apartmán) Holiday home Kucerina. Tento klimatizovaný apartmán se nachází na ostrově Ugljan, 11 km od Zadaru. Nabízí gril a výhled na moře. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Holiday home Kucerina se nachází ve městě Ugljan (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vito

9,7

Apartment Vito

Ubytování (Apartmán) Apartment Vito. Apartmán Vito se nachází v Ugljanu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Apartment Vito se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anna

9,7

Apartman Anna

Ubytování (Apartmán) Apartman Anna. Apartman Anna se nachází u pláže v Kukljici. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, patio, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Anna se nachází ve městě Kukljica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na chorvatském ostrově Ugljan

Momentálně pro vás evidujeme celkem 928 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Ugljan.

Pro chorvatský ostrov Ugljan doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ugljan (215), Kali (207), Preko (205), Kukljica (103), Poljana (63), Lukoran (41), Kukljica (39), Sutomišćica (34), Donje Selo (11), Preko (11). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Na chorvatském ostrově Ugljan máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment Blue Paradise (10*), Good Life (10*), Marijana (10*), Preko Apartmants (10*), Apartment Roko (10*), Apartments Cvita Ugljan (10*), "BABS SWISS" AM MEER (10*), Apartments with a parking space Lukoran (Ugljan) - 11203 (10*), Beach apartment M & B (10*), Apartments Mirela 30 (10*), Villa Gellia (10*), Apartmani Bruno (10*), Apartman Trata (10*), Apartman Šimun (10*), Apartman Rhytym on the Beach (10*), FINA M Studio Apartman (10*), Apartman Talija (9,9*), Apartments Ana & Nika (9,9*), Apartmani Mia (9,9*), Villa Santa Eufemia (9,9*), Apartment Angel (9,9*), Apartments Very Good Life (9,9*), Apartmani Sipina (9,9*), Apartment Marija (9,9*), Studio apartment Eufemia (9,9*), Kaleta apartman (9,9*), Garden (9,9*), Apartmani Ivanov Poljana (9,9*), Apartman plaža Mostir (9,9*), Apartment Marta (9,9*), Apartments A - KUS (9,8*), Apartmani Casa Calle (9,8*), Apartman Toni (9,8*), Apartments Mavra-Kukljica (9,8*), Apartman Val (9,8*), Apartment Lilly (9,8*), Apartment More (9,8*), Little Dream (9,8*), Beach Apartment Kukljica (9,8*), Apartman Dunatov (9,8*), Apartments Ivanković (9,8*), Apartment Ana's Sunset (9,8*), Podvršina1A Rosa (9,8*), Apartman Dani (9,8*), Mrdina house (9,8*), Apartments Villa Stina (9,8*), Villa Cherie (9,8*), Apartments Janet (9,8*), Holiday home Kucerina (9,8*), Apartment Vito (9,7*), Apartman Anna (9,7*).

Ostrov Ugljan může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.