Hledat

Ubytování

Ugljan

Ubytování na Ostrově Ugljan

Ostrov Ugljan se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 928 hotelů a ubytování na ostrově Ugljan.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Ugljan

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Ugljan

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue Paradise is set in Preko. Ubytování Apartment Blue Paradise se nachází ve městě 16 Bilišće (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cvita Ugljan

10

Apartments Cvita Ugljan

Ubytování (Penzion) Apartments Cvita Ugljan. Apartmány Cvita Ugljan se nacházejí v obci Ugljan, 12 km od Zadaru, a nabízejí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Město Novalja leží 49 km odtud. Ubytování Apartments Cvita Ugljan se nachází ve městě Ulica Ivana Brčića 4 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gellia

10

Villa Gellia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Gellia. Situated in Ugljan, Villa Gellia features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Gellia se nachází ve městě Put Punte 13 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirela 30

10

Apartments Mirela 30

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirela 30. Set in Preko in the Ugljan Island region, Apartments Mirela 30 offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Mirela 30 se nachází ve městě Šetalište Brgačelj 62 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Rhytym on the Beach

10

Apartman Rhytym on the Beach

Ubytování (Apartmán) Apartman Rhytym on the Beach. Apartman Rhytym on the Beach is set in Poljana. The accommodation has free WiFi. Ubytování Apartman Rhytym on the Beach se nachází ve městě 11 Punta (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sajković

10

Apartment Sajković

Ubytování (Apartmány) Apartment Sajković. Apartment Sajković nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením v obci Ugljan. Ubytování Apartment Sajković se nachází ve městě Ulica Šimuna Kožićića Benje 43 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goga Apartments

9,9

Goga Apartments

Ubytování (Apartmány) Goga Apartments. Goga Apartments is situated in Kali and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Goga Apartments se nachází ve městě Kukljička 6 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Good Life

9,9

Good Life

Ubytování (Apartmán) Good Life. Čtyřhvězdičkový apartmán Good Life se nachází v městečku Preko. Nabízí ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Good Life se nachází ve městě vrulja 2 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Fabulić

9,9

Apartmani Fabulić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Fabulić. Providing sea views, Apartmani Fabulić in Preko provides accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartmani Fabulić se nachází ve městě Put Fabulićevih 4 (Chorvatsko - Ugljan).

Apartman Anna

9,9

Apartman Anna

Ubytování (Apartmán) Apartman Anna. Apartman Anna se nachází v obci Kukljica a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Apartman Anna se nachází ve městě 147 Ulica II (Chorvatsko - Ugljan).

Apartment Pilatus Ošljak

9,9

Apartment Pilatus Ošljak

Ubytování (Apartmány) Apartment Pilatus Ošljak. Apartment Pilatus Ošljak se nachází na ostrově Ošljak, vedle ostrova Ugljan, a nabízí zázemí pro grilování a soukromou část pláže. Ubytování Apartment Pilatus Ošljak se nachází ve městě Otok Ošljak 42 B (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment More

9,9

Apartment More

Ubytování (Apartmán) Apartment More. Apartmán More se nachází v obci Kukljica na ostrově Ugljan a nabízí terasu, balkon, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment More se nachází ve městě XIII Ulica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

*KRISTAL*house - Sutomišćica

9,9

*KRISTAL*house - Sutomišćica

Ubytování (Vila) *KRISTAL*house - Sutomišćica. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, *KRISTAL*house - Sutomišćica is located in Sutomišćica. It features sea views and free WiFi. Ubytování *KRISTAL*house - Sutomišćica se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Santa Eufemia

9,9

Villa Santa Eufemia

Ubytování (Vila) Villa Santa Eufemia. Providing free WiFi, Villa Santa Eufemia is located on the beachfront in Sutomišćica. This villa features a private pool, a garden and free private... Ubytování Villa Santa Eufemia se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Very Good Life

9,9

Apartments Very Good Life

Ubytování (Apartmány) Apartments Very Good Life. Apartments Very Good Life se nachází v obci Preko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Apartments Very Good Life se nachází ve městě Soline 10 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach apartment M & B

9,9

Beach apartment M & B

Ubytování (Apartmány) Beach apartment M & B. Situated in Poljana, Beach apartment M & B features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Beach apartment M & B se nachází ve městě Put sv.Petra 25 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sipina

9,9

Apartmani Sipina

Ubytování (Apartmán) Apartmani Sipina. Apartmani Sipina is located in Kukljica and offers free bikes and a terrace. The property features city and mountain views. Ubytování Apartmani Sipina se nachází ve městě Ulixa IX 36 C (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaleta apartman

9,9

Kaleta apartman

Ubytování (Apartmán) Kaleta apartman. Located in Kali, Kaleta apartman provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Kaleta apartman se nachází ve městě Glagoljaška ulica 19 /B (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden

9,9

Garden

Ubytování (Apartmán) Garden. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Garden is situated in Sutomišćica. The property has garden and sea views. Ubytování Garden se nachází ve městě Put Preka 6 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marta

9,9

Apartment Marta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marta. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marta is set in Kali. Ubytování Apartment Marta se nachází ve městě Dužmorje Zaglavić 44 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Casa Calle

9,8

Apartmani Casa Calle

Ubytování (Apartmány) Apartmani Casa Calle. Featuring city views, Apartmani Casa Calle in Kali features accommodation, free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Casa Calle se nachází ve městě Ulica Sv. Lovre 29 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Toni

9,8

Apartman Toni

Ubytování (Apartmán) Apartman Toni. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Toni is situated in Lukoran. Ubytování Apartman Toni se nachází ve městě Put Matejske 1 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marta

9,8

Apartment Marta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marta. Situated in a quiet town of Kali, this air-conditioned Apartment Marta features a terrace with sea views. Ubytování Apartment Marta se nachází ve městě Dužmorje Zaglavić 44 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman KALI

9,8

Apartman KALI

Ubytování (Apartmány) Apartman KALI. Situated in Kali, Apartman KALI features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartman KALI se nachází ve městě Put Dočića 2 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Apartment Kukljica

9,8

Beach Apartment Kukljica

Ubytování (Apartmán) Beach Apartment Kukljica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Beach Apartment Kukljica is situated in Kukljica. Ubytování Beach Apartment Kukljica se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little Dream

9,8

Little Dream

Ubytování (Apartmán) Little Dream. Situated in Poljana, Little Dream features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Little Dream se nachází ve městě Put Ivanovih 53a Put Ivanovih 53 a (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana's Sunset

9,8

Apartment Ana's Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana's Sunset. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Ana's Sunset is located in Preko. Ubytování Apartment Ana's Sunset se nachází ve městě Ulica Biskupa Josipa Marcelica 5A (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Podvršina1A Rosa

9,8

Podvršina1A Rosa

Ubytování (Prázdninový dům) Podvršina1A Rosa. Podvršina1A Rosa je prázdninový dům situovaný u pláže v Preku na ostrově Ugljan. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Podvršina1A Rosa se nachází ve městě Podvršina1A (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sunrise

9,8

Apartments Sunrise

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunrise. Apartments Sunrise se nachází v obci Preko. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s terasou. Ubytování Apartments Sunrise se nachází ve městě Kustroscina 2G (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Osljak

9,8

Apartments Osljak

Ubytování (Apartmány) Apartments Osljak. Apartments Osljak se nachází v obci Preko a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Osljak se nachází ve městě Osljak 27 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dani

9,8

Apartman Dani

Ubytování (Apartmán) Apartman Dani. Situated in Poljana in the Ugljan Island region, Apartman Dani has a balcony and garden views. Ubytování Apartman Dani se nachází ve městě Perićev put 5 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Stina

9,8

Apartments Villa Stina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Stina. Apartments Villa Stina se nachází ve městě Preko. Nabízí ubytování s posezením. Ubytování Apartments Villa Stina se nachází ve městě Put poljane 30 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sara

9,8

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Apartments Sara se nachází v Kali. Nabízí výhled na moře, ubytování a terasu. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Šetalište Brgačelj 20 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ivanov Poljana

9,8

Apartmani Ivanov Poljana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivanov Poljana. Apartmani Ivanov Poljana se nachází ve vesnici Poljana a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a přístup na terasu. Ubytování Apartmani Ivanov Poljana se nachází ve městě Centar 10 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kucerina

9,8

Apartment Kucerina

Ubytování (Apartmán) Apartment Kucerina. Tento klimatizovaný apartmán se nachází na ostrově Ugljan, 11 km od Zadaru. Nabízí gril a výhled na moře. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Kucerina se nachází ve městě 5 Put kućerine (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lavanda

9,7

Lavanda

Ubytování (Apartmán) Lavanda. Apartmán Levnada se nachází ve vesnici Sutomišćica a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a zahradu. Ubytování Lavanda se nachází ve městě Put Preka 6 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marta

9,7

Apartment Marta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marta. Apartment Marta is situated in Preko. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Marta se nachází ve městě Na Mulu 15 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vito

9,7

Apartment Vito

Ubytování (Apartmán) Apartment Vito. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Vito is situated in Ugljan. Ubytování Apartment Vito se nachází ve městě Maslinska ulica 17 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ana & Nika

9,7

Apartments Ana & Nika

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana & Nika. Located in Ugljan in the Ugljan Island region, Apartments Ana & Nika provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Ana & Nika se nachází ve městě Šimuna Kožičića Benje 53 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments A - KUS

9,7

Apartments A - KUS

Ubytování (Apartmány) Apartments A - KUS. Apartment A - KUS se nachází v obci Ugljan a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments A - KUS se nachází ve městě 50a Tratica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vesna

9,7

Villa Vesna

Ubytování (Vila) Villa Vesna. Vila Vesna se nachází v obci Preko a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je také klimatizace a terasa. Ubytování Villa Vesna se nachází ve městě Vlaka 2b (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Guc

9,7

Apartments Guc

Ubytování (Apartmány) Apartments Guc. Set in the Zadar archipelago, Apartments Guc is a self-catering accommodation located in Preko. The seaside promenade is just a 4-minute walk away. Ubytování Apartments Guc se nachází ve městě Soline 5 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivanković

9,7

Apartments Ivanković

Ubytování (Apartmán) Apartments Ivanković. Only 280 metres from a beach, Apartments Ivanković is located in Preko. It offers air-conditioned apartment with a balcony and a garden view. Ubytování Apartments Ivanković se nachází ve městě F.S. Driolija 1a (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nina i Niko

9,7

Apartmani Nina i Niko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nina i Niko. Ubytování Apartmani Nina i Niko se nachází v Ugljanu a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní a posezením. Ubytování Apartmani Nina i Niko se nachází ve městě 42 Sušićka ulica (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Abba

9,7

Apartment Abba

Ubytování (Apartmán) Apartment Abba. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Abba is situated in Kali. Ubytování Apartment Abba se nachází ve městě Kukljička ulica 11 Kali (Chorvatsko - Ugljan).

Mrdina house

9,7

Mrdina house

Ubytování (Chata) Mrdina house. Situated in Kali in the Ugljan Island region, Mrdina house has a patio and garden views. With sea views, this accommodation features a balcony. Ubytování Mrdina house se nachází ve městě Kali bb (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Šoša

9,7

Apartment Šoša

Ubytování (Apartmán) Apartment Šoša. Apartment Šoša nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře v obci Preko. Poskytuje zahradu a restauraci. Ubytování Apartment Šoša se nachází ve městě Podvršina 4 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Suha

9,7

Apartment Suha

Ubytování (Apartmán) Apartment Suha. Apartmán Suha se nachází v obci Kali. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi připojení a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Suha se nachází ve městě 16a (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rozelyn

9,7

Apartments Rozelyn

Ubytování (Apartmány) Apartments Rozelyn. Apartments Rozelyn se nachází v malé rybářské vesnici Muline, 100 metrů od moře. Ubytování Apartments Rozelyn se nachází ve městě Mulinska 10 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pavlesina

9,7

Apartments Pavlesina

Ubytování (Apartmány) Apartments Pavlesina. Offering a barbecue and views of the sea, Apartments Pavlesina is set in Kali in the Ugljan Island Region, 12 km from Zadar. Ubytování Apartments Pavlesina se nachází ve městě (Chorvatsko - Ugljan).

Apartments Vidakovic

9,6

Apartments Vidakovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Vidakovic. Apartmány Vidaković se nacházejí na ostrově Ugljan, 2 minuty chůze od pláže, a nabízejí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Vidakovic se nachází ve městě Mulinska ulica 2 (Chorvatsko - Ugljan). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)