Hledat

Ubytování

Krk

Na ostrově Krk (Chorvatsko) máme celkem 5569 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Krk

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Krk

Apartmani Đani

10

Apartmani Đani

Ubytování (Apartmány) Apartmani Đani. Apartmány Đani jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Malinské, 600 metrů od autobusového nádraží Malinska a 800 metrů od pláže Malin. Ubytování Apartmani Đani se nachází ve městě Lina Bolmarčića 14 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dora

10

Villa Dora

Ubytování (Vila) Villa Dora. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Dora offers accommodation in Sužan with free WiFi and lake views. Ubytování Villa Dora se nachází ve městě Sužan b.b. (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Adya

10

Apartman Adya

Ubytování (Apartmán) Apartman Adya. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Adya is situated in Omišalj. Ubytování Apartman Adya se nachází ve městě Bjanižov 5 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Roko

10

Villa Roko

Ubytování (Vila) Villa Roko. Set just 2.5 km from Malin Beach, Villa Roko offers accommodation in Malinska with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytování Villa Roko se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mertik Apartment

10

Mertik Apartment

Ubytování (Apartmán) Mertik Apartment. Tento apartmán se nachází v městečku Omišalj, 23 km od Opatije a 15 km od Rijeky, a nabízí klimatizaci i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Mertik Apartment se nachází ve městě Stran 1/2 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruzmarinka 4*

10

Ruzmarinka 4*

Ubytování (Apartmán) Ruzmarinka 4*. Ruzmarinka 4* je klimatizovaný apartmán s balkonem, Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyní situovaný v Bašce, 1,1 km od místního autobusového nádraží a 1,3... Ubytování Ruzmarinka 4* se nachází ve městě Ulica popa Petra Dorcica 12 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartments Vila Carissa

10

Luxury apartments Vila Carissa

Ubytování (Apartmány) Luxury apartments Vila Carissa. Located in Malinska, Luxury apartments Vila Carissa provides free WiFi, and guests can enjoy free bikes, a fitness centre and a shared lounge. Ubytování Luxury apartments Vila Carissa se nachází ve městě Grič 19 A (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mrakovcic M.

10

Apartments Mrakovcic M.

Ubytování (Apartmány) Apartments Mrakovcic M.. Set in Šilo in the Krk Island region, Apartments Mrakovcic M. Offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Mrakovcic M. se nachází ve městě Nova cesta 2b (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Doris

10

Doris

Ubytování (Apartmán) Doris. Boasting garden views, Doris features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 13 km from Krk Fortress. Ubytování Doris se nachází ve městě nenadići 2c (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Forest House Krk 1

10

The Forest House Krk 1

Ubytování (Apartmán) The Forest House Krk 1. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, The Forest House Krk 1 is set in Kras. Ubytování The Forest House Krk 1 se nachází ve městě Kras 178 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Wagner

9,9

Apartments Wagner

Ubytování (Apartmány) Apartments Wagner. Apartments Wagner se nachází v obci Dobrinj, 31 km od Opatije a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Wagner se nachází ve městě Tribulje 1A (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dupin

9,9

Apartments Dupin

Ubytování (Apartmány) Apartments Dupin. Apartments Dupin se nachází jen 100 metrů od pláže Vela v Bašce. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Dupin se nachází ve městě Primorska 10 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lux

9,9

Villa Lux

Ubytování (Apartmány) Villa Lux. Set in Malinska in the Krk Island region and Malinska Bus Station reachable within 1. Ubytování Villa Lux se nachází ve městě Odvojak Grdine 9 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luce

9,9

Apartment Luce

Ubytování (Apartmán) Apartment Luce. Čtyřhvězdičkový apartmán Luce se nachází v letovisku Njivice na ostrově Krk, 35 km od Bašky, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Luce se nachází ve městě Trg Ante Starčevića 2 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anđelka

9,9

Apartman Anđelka

Ubytování (Apartmán) Apartman Anđelka. Apartman Anđelka se nachází na ostrově Krk, necelý 1 km od místního přístavu a 2,6 km od pevnosti Krk. Ubytování Apartman Anđelka se nachází ve městě Matka Laginje 1 (Chorvatsko - Krk).

Apartment Kosic 1

9,9

Apartment Kosic 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Kosic 1. Offering city views, Apartment Kosic 1 is an accommodation situated in Krk, less than 1 km from Krk Cathedral and a 12-minute walk from Krk Town Square. Ubytování Apartment Kosic 1 se nachází ve městě Ivana Meštrovića 32 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Lučica

9,9

Luxury Apartments Lučica

Ubytování (Penzion) Luxury Apartments Lučica. Luxury Apartments Lučica se nachází ve vesnici Vantačići. Ubytování Luxury Apartments Lučica se nachází ve městě Rtić 12 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Poduniz

9,9

Villa Poduniz

Ubytování (Vily) Villa Poduniz. Set in Punat in the Krk Island region and Punat Marina reachable within 1. Ubytování Villa Poduniz se nachází ve městě 3 Ulica Nikole Tesle (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Viktorija with Terrace

9,9

Apartment Viktorija with Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Viktorija with Terrace. Boasting a balcony with sea views, and a garden and barbecue facilities, Apartment Viktorija with Terrace can be found in Baška, close to Baška Riva... Ubytování Apartment Viktorija with Terrace se nachází ve městě 31 Zagrebacka ulica (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartman Magdalena

9,9

Studio Apartman Magdalena

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Magdalena. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Studio Apartman Magdalena is set in Omišalj. Ubytování Studio Apartman Magdalena se nachází ve městě 47 Mali Kijec (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Melanie

9,9

Apartment Melanie

Ubytování (Apartmán) Apartment Melanie. Set in Skrbčići in the Krk Island region, Apartment Melanie has a patio and garden views. Ubytování Apartment Melanie se nachází ve městě Skrbčići 53 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kijec 27

9,9

Apartman Kijec 27

Ubytování (Apartmán) Apartman Kijec 27. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Kijec 27 is situated in Omišalj. Ubytování Apartman Kijec 27 se nachází ve městě 27 Mali Kijec Mali Kijec 27 (Chorvatsko - Krk).

Traditional Stone House St.Anton

9,9

Traditional Stone House St.Anton

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Stone House St.Anton. Situated in Malinska, 2.1 km from Malin Beach and 2.6 km from Rova Beach, Traditional Stone House St. Ubytování Traditional Stone House St.Anton se nachází ve městě Sveti Anton 7 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153

9,9

Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153. Located in Punat, 2.4 km from Punat Marina, Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Rivabel

9,9

Luxury Villa Rivabel

Ubytování (Vila) Luxury Villa Rivabel. Located just 700 metres from Malin Beach, Luxury Villa Rivabel provides accommodation in Malinska with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Luxury Villa Rivabel se nachází ve městě Ulica Slavka Pančića 20 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margarita

9,9

Margarita

Ubytování (Apartmán) Margarita. Located in Baška, 100 metres from Baška Port and 1.2 km from Baška Bus Station, Margarita offers a garden and air conditioning. Ubytování Margarita se nachází ve městě Ribarska 25 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sun & Sea

9,9

Apartment Sun & Sea

Ubytování (Apartmán) Apartment Sun & Sea. Apartment Sun & Sea enjoys a location in Soline, just 14 km from Krk Town Square and 5 minutes walk to the beach. Guests have access to free WiFi. Ubytování Apartment Sun & Sea se nachází ve městě Soline 29c (Chorvatsko - Krk).

Stone house with free E-bike

9,9

Stone house with free E-bike

Ubytování (Apartmán) Stone house with free E-bike. Set in Punat, 1.5 km from Punat Marina and 1.6 km from Kosljun Franciscan Monastery, Stone house with free E-bike offers free bikes and air conditioning. Ubytování Stone house with free E-bike se nachází ve městě 11 Guvnić ulica (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Muraj

9,9

Villa Muraj

Ubytování (Vila) Villa Muraj. Situated in Lakmartin, Villa Muraj features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Muraj se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Michael

9,9

Apartment Michael

Ubytování (Apartmán) Apartment Michael. Set in Krk and only a few steps from Krk Town Square, Apartment Michael offers accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Michael se nachází ve městě J. J. Strossmayera 11 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country Villa St Anton

9,9

Country Villa St Anton

Ubytování (Prázdninový dům) Country Villa St Anton. Country Villa St Anton je prázdninový dům z roku 1904 situovaný v Malinske. Nabízí obývací pokoj vybavený TV s plochou obrazovkou. Ubytování Country Villa St Anton se nachází ve městě Sveti Anton 42 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dora

9,9

Dora

Ubytování (Penzion) Dora. Dora se nachází ve městě Njivice. Nabízí Wi-Fi zdarma, apartmány s kuchyní, koupelnou a satelitní TV s plochou obrazovkou a dopravu na letiště. Ubytování Dora se nachází ve městě Kala 11 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Villa Ružmarin

9,9

Apartment Villa Ružmarin

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Ružmarin. Set in Porat in the Krk Island region, Apartment Villa Ružmarin features a patio and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Villa Ružmarin se nachází ve městě Porat 65 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Andrea V

9,9

Apartments Andrea V

Ubytování (Apartmány) Apartments Andrea V. Set in Krk in the Krk Island region and Krk Town Square reachable within 400 metres, Apartments Andrea V offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Andrea V se nachází ve městě 6 Ulica Otokara Keršovanija (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rendulic

9,9

Apartments Rendulic

Ubytování (Apartmány) Apartments Rendulic. Located in Malinska, within less than 650 metres of Malinska Bus Station and 1. Ubytování Apartments Rendulic se nachází ve městě Primorska 27 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ivana

9,9

Apartmani Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivana. Apartmány Ivana se nachází v Punatu, 2,8 km od přístavu a 2,9 km od františkánského kláštera Kosljun. Ubytování Apartmani Ivana se nachází ve městě Plavnička ulica 7 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mima

9,9

Apartman Mima

Ubytování (Apartmán) Apartman Mima. Located in Porat, Apartman Mima provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Mima se nachází ve městě 141 Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Goran

9,9

Apartment Goran

Ubytování (Apartmány) Apartment Goran. Apartmány Goran se nacházejí v městečku Krk, 500 metrů od tamního autobusového nádraží a 700 metrů od hlavního náměstí, a nabízejí klimatizaci i bezplatné... Ubytování Apartment Goran se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lilly‘s Paradies 3****

9,9

Lilly‘s Paradies 3****

Ubytování (Apartmán) Lilly‘s Paradies 3****. Lilly's Paradies 3**** se nachází v obci Malinska, 200 metrů od pláže Malin, necelý 1 km od autobusového nádraží v Malinské a 19 minut chůze od pláže... Ubytování Lilly‘s Paradies 3**** se nachází ve městě Milčetići 12a (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Village Home Mare

9,9

Relax Village Home Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Village Home Mare. Set in Krk, 6 km from Krk Bus Station and 6 km from Krk Fortress, Relax Village Home Mare offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free... Ubytování Relax Village Home Mare se nachází ve městě 17 Lakmartin Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nara

9,9

Villa Nara

Ubytování (Vila) Villa Nara. Villa Nara se nachází v Punatu, 2,2 km od přístavu Punat a 2,3 km od františkánského kláštera na ostrůvku Košljun, a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci,... Ubytování Villa Nara se nachází ve městě 1 Kvarnerska ulica (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guarda la vita

9,9

Guarda la vita

Ubytování (Apartmány) Guarda la vita. Guarda la vita has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Njivice. Ubytování Guarda la vita se nachází ve městě 34 Jadranska ulica (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lola Dream

9,9

Lola Dream

Ubytování (Bed and breakfast) Lola Dream. Situated in Krk, 100 metres from Krk Fortress and 500 metres from Punta di Galetto Beach, Lola Dream offers air conditioning. Ubytování Lola Dream se nachází ve městě Istarski prolaz 5 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Azzuro & Lavanda

9,9

Azzuro & Lavanda

Ubytování (Apartmány) Azzuro & Lavanda. Azzuro & Lavanda jsou apartmány s Wi-Fi zdarma a kuchyní situované v Šilu, 10 km od pláže svatého Maraka v Risice. K dispozici je gril. Ubytování Azzuro & Lavanda se nachází ve městě Bori?i 9 (Chorvatsko - Krk).

Malinska Vantacici

9,9

Malinska Vantacici

Ubytování (Apartmán) Malinska Vantacici. Malinska Vantačici se nachází v letovisku Malinska, pouhých 400 metrů od pláže Vantacici a 700 metrů od zátoky Valica. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Malinska Vantacici se nachází ve městě Gric 19 (Chorvatsko - Krk).

Raj Muraj Ferienappartement

9,9

Raj Muraj Ferienappartement

Ubytování (Apartmány) Raj Muraj Ferienappartement. Located in Kornić in the Krk Island region, Raj Muraj Ferienappartement provides accommodation with free private parking. Ubytování Raj Muraj Ferienappartement se nachází ve městě Muraj 40 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brand New Apartment in Klimno

9,9

Brand New Apartment in Klimno

Ubytování (Apartmán) Brand New Apartment in Klimno. Featuring a terrace, Brand New Apartment in Klimno features accommodation in Klimno with free WiFi and garden views. Ubytování Brand New Apartment in Klimno se nachází ve městě 89 Stari put (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hrustika

9,9

Villa Hrustika

Ubytování (Vila) Villa Hrustika. Featuring an outdoor pool, Villa Hrustika is located in village Gabonjin, 4.4 km from Malinska and 13 km from Krk Cathedral. Ubytování Villa Hrustika se nachází ve městě 81 Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tarari Luxury Apartment

9,9

Tarari Luxury Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) Tarari Luxury Apartment. Tarari Luxury Apartment se nachází v Bašce, 2,6 km od autobusového nádraží Baška a 2,7 km od kostela sv. Lucie v Jurandvoru. Ubytování Tarari Luxury Apartment se nachází ve městě Zarok 50b (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Forest House Krk 2

9,9

The Forest House Krk 2

Ubytování (Prázdninový dům) The Forest House Krk 2. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, The Forest House Krk 2 is located in Kras. Ubytování The Forest House Krk 2 se nachází ve městě Kras 177 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Porat

9,9

Apartment Porat

Ubytování (Apartmán) Apartment Porat. Boasting a terrace, Apartment Porat features accommodation in Porat with free WiFi and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Porat se nachází ve městě 117 Porat (Chorvatsko - Krk).

Ubytování na Ostrově Krk

Ostrov Krk se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5569 hotelů a ubytování na ostrově Krk.