Hledat

Ubytování

Krk

Na ostrově Krk (Chorvatsko) máme celkem 5569 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Krk doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Malinska (1127), Krk (820), Baška (680), Njivice (384), Šilo (376), Punat (367), Vrbnik (193), Omišalj (171), Kornić (139), Vantačići (113). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Krk

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Krk

Villa Dora

10

Villa Dora

Ubytování (Vila) Villa Dora. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Dora offers accommodation in Sužan with free WiFi and lake views. Ubytování Villa Dora se nachází ve městě Sužan b.b. (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Janja

10

Villa Janja

Ubytování (Apartmány) Villa Janja. Villa Janja se nachází ve vesnici Šilo na ostrově Krk, 200 metrů od pláže Mala plaža. Ubytování Villa Janja se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soba 2

10

Soba 2

Ubytování (Privát) Soba 2. Soba 2 se nachází v Omišalji, 31 km od Bašky, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Soba 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivan

10

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan is located in Sveti Ivan Dobrinjski and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Baška. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Calma, recharge your body and mind

10

Villa Calma, recharge your body and mind

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Calma, recharge your body and mind. Villa Calma, recharge your body and mind is situated in Gabonjin and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Villa Calma, recharge your body and mind se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartments Cavrak with Terrace

10

Studio Apartments Cavrak with Terrace

Ubytování (Penzion) Studio Apartments Cavrak with Terrace. Studiové apartmány Cavrak s terasou se nacházejí v Bašce, 350 metrů od pláže Vela a 450 metrů od pláže Helena. Ubytování Studio Apartments Cavrak with Terrace se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Polje

10

Apartman Polje

Ubytování (Apartmán) Apartman Polje. Apartman Polje is set in Njivice and offers a terrace. This apartment also has free WiFi. Ubytování Apartman Polje se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment SKVICALO

10

Apartment SKVICALO

Ubytování (Apartmán) Apartment SKVICALO. Situated in Šilo in the Krk Island region, Apartment SKVICALO features a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment SKVICALO se nachází ve městě Šilo (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Heni

10

Apartmani Heni

Ubytování (Apartmány) Apartmani Heni. Situated in Vrbnik, Apartmani Heni features accommodation with air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytování Apartmani Heni se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Roko

10

Villa Roko

Ubytování (Vila) Villa Roko. Set just 2.5 km from Malin Beach, Villa Roko offers accommodation in Malinska with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytování Villa Roko se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2A partment Rukavina

10

2A partment Rukavina

Ubytování (Apartmán) 2A partment Rukavina. 2A partment Rukavina is set in Njivice and offers a restaurant. The air-conditioned accommodation is 27 km from Baška. Ubytování 2A partment Rukavina se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment close to Krk town centre

10

Apartment close to Krk town centre

Ubytování (Apartmán) Apartment close to Krk town centre. Offering free WiFi and garden views, Apartman blizu centra provides accommodation located in Krk, just 300 metres from Krk Town Square. Ubytování Apartment close to Krk town centre se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adria House

10

Adria House

Ubytování (Prázdninové domy) Adria House. Situated in Sveti Anton in the Krk Island region, with Rova Beach and Draga Beach nearby, Adria House features accommodation with free private parking. Ubytování Adria House se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MARE

10

Apartment MARE

Ubytování (Apartmán) Apartment MARE. Offering free WiFi and free private parking, Apartment MARE is located in Punat, within just 1.3 km of Punta Debij Beach. Ubytování Apartment MARE se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartments Elle

10

Modern Apartments Elle

Ubytování (Apartmány) Modern Apartments Elle. Set in Vantačići, Modern Apartments Elle features accommodation with free WiFi. Baška is 26 km from the apartment, while Krk is 11 km from the property. Ubytování Modern Apartments Elle se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Zupanje

10

One-Bedroom Apartment in Zupanje

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Zupanje. One-Bedroom Apartment in Županje se nachází v obci Županje, jen 2,1 km od pláže Slamni a 2,2 km od pláže Komoriška. Ubytování One-Bedroom Apartment in Zupanje se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Stina

10

Luxury Apartments Villa Stina

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Villa Stina. With garden views, Luxury Apartments Villa Stina is located in Krk and has accommodation with a kitchen. Free WiFi is provided. Ubytování Luxury Apartments Villa Stina se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Resort ISOLA

10

Hotel & Resort ISOLA

Ubytování (Hotel) Hotel & Resort ISOLA. Situated in Baška, 700 metres from Baška Bus Station, Hotel & Resort ISOLA features views of the pool. Ubytování Hotel & Resort ISOLA se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bakran

10

Apartmani Bakran

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bakran. Situated in Krk in the Krk Island region and Koralj Beach reachable within 700 metres, Apartmani Bakran features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Bakran se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Valerija

10

Apartment Valerija

Ubytování (Apartmány) Apartment Valerija. Situated in Baška in the Krk Island region, with Baška Bus Station and Baška Riva Promenade nearby, Apartment Valerija features accommodation with free... Ubytování Apartment Valerija se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Starcevic (MLK351)

10

Apartment Starcevic (MLK351)

Ubytování (Apartmán) Apartment Starcevic (MLK351). Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Starcevic (MLK351) is set in Rasopasno. Ubytování Apartment Starcevic (MLK351) se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sabina

10

Apartments Sabina

Ubytování (Apartmány) Apartments Sabina. Apartmány Sabina se nachází v Malinské, 300 metrů od pláže Vantacici. K dispozici je kuchyňský kout. Apartmán stojí 4 minuty pěšky od pláže Rova. Ubytování Apartments Sabina se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jenny

10

Apartments Jenny

Ubytování (Apartmány) Apartments Jenny. Featuring an outdoor pool, Apartments Jenny in Pinezici offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Apartments Jenny se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mimoza 5, Baska, Krk

10

Apartment Mimoza 5, Baska, Krk

Ubytování (Apartmán) Apartment Mimoza 5, Baska, Krk. Apartmán Mimoza 5, Baška, Krk se nachází v Bašce. Hosté si mohou užívat výhled na hory. Ubytování Apartment Mimoza 5, Baska, Krk se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Neven with Sea View

10

Studio Neven with Sea View

Ubytování (Apartmán) Studio Neven with Sea View. Offering sea views, Studio Neven with Sea View is an accommodation situated in Baška, 1.8 km from Mali Raj Beach and 300 metres from Baška Bus Station. Ubytování Studio Neven with Sea View se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Mertik Apartment

10

Mertik Apartment

Ubytování (Apartmán) Mertik Apartment. Mertik Apartment se nachází v letovisku Omišalj, v blízkosti pláže Jadran, necelý 1 km od pláže Ucka a 200 metrů od pláže Vecja. Ubytování Mertik Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Vesna

10

Apartmani Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vesna. Situated in Krk, near Koralj Beach, Krk Town Square and Krk Bus Station, Apartmani Vesna has a garden. Ubytování Apartmani Vesna se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AnD Charming new apartment in Vantačići

10

AnD Charming new apartment in Vantačići

Ubytování (Apartmán) AnD Charming new apartment in Vantačići. Situated in Malinska, 600 metres from Vantacici Beach and 600 metres from Valica Cove, AnD Charming new apartment in Vantačići features accommodation with... Ubytování AnD Charming new apartment in Vantačići se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tomy

10

Apartment Tomy

Ubytování (Apartmány) Apartment Tomy. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Salatići a patří k němu gril. Dále poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Tomy se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Boris

10

Apartments Boris

Ubytování (Apartmány) Apartments Boris. Providing a seasonal outdoor swimming pool and a garden, as well as barbecue facilities, Apartments Boris is located in Krk, not far from Koralj Beach and... Ubytování Apartments Boris se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment By The Sea

10

Apartment By The Sea

Ubytování (Apartmán) Apartment By The Sea. Apartmán By The Sea se nachází na pobřeží v Bašce, jen pár kroků od pláže Vela, 700 metrů od pláže Helena, a nabízí výhled na moře, terasu, neplacené... Ubytování Apartment By The Sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Doris

10

Doris

Ubytování (Apartmán) Doris. Boasting garden views, Doris features accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 13 km from Krk Fortress. Ubytování Doris se nachází ve městě nenadići 2c (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Forest House Krk 1

10

The Forest House Krk 1

Ubytování (Apartmán) The Forest House Krk 1. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, The Forest House Krk 1 is set in Kras. Ubytování The Forest House Krk 1 se nachází ve městě Kras 178 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Justic

10

Justic

Ubytování (Apartmán) Justic. Featuring garden views, Justic provides accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Koralj Beach. Ubytování Justic se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Njivice/Insel Krk 34038

10

Apartments in Njivice/Insel Krk 34038

Ubytování (Apartmány) Apartments in Njivice/Insel Krk 34038. Located in Njivice in the Krk Island region, with Kijac Beach and Dog Beach Kijac nearby, Apartments in Njivice/Insel Krk 34038 provides accommodation with... Ubytování Apartments in Njivice/Insel Krk 34038 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dorami

10

Apartment Dorami

Ubytování (Apartmán) Apartment Dorami. Apartment Mia, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is located in Malinska, 700 metres from Draga Beach, 1. Ubytování Apartment Dorami se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katalea

10

Apartment Katalea

Ubytování (Apartmán) Apartment Katalea. Located in Malinska, 2.1 km from Vantacici Beach, Apartment Katalea provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartment Katalea se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

private room Petar

10

private room Petar

Ubytování (Privát) private room Petar. Private room Petar se nachází ve Vrhu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování private room Petar se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Wagner

9,9

Apartments Wagner

Ubytování (Apartmány) Apartments Wagner. Apartments Wagner se nachází v obci Dobrinj, 31 km od Opatije a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Wagner se nachází ve městě Tribulje 1A (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lux

9,9

Villa Lux

Ubytování (Apartmány) Villa Lux. Set in Malinska in the Krk Island region and Malinska Bus Station reachable within 1. Ubytování Villa Lux se nachází ve městě Odvojak Grdine 9 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Viktorija with Terrace

9,9

Apartment Viktorija with Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Viktorija with Terrace. Boasting a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Viktorija with Terrace can be found in Baška, close to Beach Helena and an... Ubytování Apartment Viktorija with Terrace se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Villa Poduniz

9,9

Villa Poduniz

Ubytování (Vily) Villa Poduniz. Set in Punat in the Krk Island region and Punat Marina reachable within 1. Ubytování Villa Poduniz se nachází ve městě 3 Ulica Nikole Tesle (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krstulja

9,9

Apartments Krstulja

Ubytování (Apartmány) Apartments Krstulja. Located in Baška in the Krk Island region, with Baška Bus Station and Baška Riva Promenade nearby, Apartments Krstulja provides accommodation with free... Ubytování Apartments Krstulja se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Sunflair

9,9

Apartment Sunflair

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunflair. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Sunflair is located in Njivice. Ubytování Apartment Sunflair se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Branko J.

9,9

Apartments Branko J.

Ubytování (Apartmány) Apartments Branko J.. Situated in Šilo in the Krk Island region and Lokvišća North Beach reachable within 400 metres, Apartments Branko J. Ubytování Apartments Branko J. se nachází ve městě Šilo (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anđelka

9,9

Apartman Anđelka

Ubytování (Apartmán) Apartman Anđelka. Apartman Anđelka se nachází na ostrově Krk, necelý 1 km od místního přístavu a 2,6 km od pevnosti Krk. Ubytování Apartman Anđelka se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Adya

9,9

Apartman Adya

Ubytování (Apartmán) Apartman Adya. Apartmán Adya se nachází v Omišalji, 300 metrů od pláže Jadran a 500 metrů od pláže Učka. Ubytování Apartman Adya se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kosic 1

9,9

Apartment Kosic 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Kosic 1. Apartment Kosic 1, a property with a terrace, is situated in Krk, 1.2 km from Drazica Beach, 1. Ubytování Apartment Kosic 1 se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mondinica Heritage House

9,9

Mondinica Heritage House

Ubytování (Vila) Mondinica Heritage House. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Mondinica Heritage House offers accommodation in Dobrinj with free WiFi and pool... Ubytování Mondinica Heritage House se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartman Magdalena

9,9

Studio Apartman Magdalena

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Magdalena. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Studio Apartman Magdalena is set in Omišalj. Ubytování Studio Apartman Magdalena se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Traditional Stone House St.Anton

9,9

Traditional Stone House St.Anton

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Stone House St.Anton. Situated in Malinska, 2.1 km from Malin Beach and 2.6 km from Rova Beach, Traditional Stone House St. Ubytování Traditional Stone House St.Anton se nachází ve městě Sveti Anton 7 (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech na chorvatském ostrově Krk

Ubytování v městech na chorvatském ostrově Krk

Ubytování na ostrově Krk - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 5569 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Krk.

Pro ostrov Krk doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Malinska (1127), Krk (820), Baška (680), Njivice (384), Šilo (376), Punat (367), Vrbnik (193), Omišalj (171), Kornić (139), Vantačići (113). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Na ostrově Krk máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmani Đani (10*), Villa Dora (10*), Apartman Adya (10*), Villa Roko (10*), Mertik Apartment (10*), Ruzmarinka 4* (10*), Luxury apartments Vila Carissa (10*), Apartments Mrakovcic M. (10*), Doris (10*), The Forest House Krk 1 (10*), Apartmani kamenik (10*), Justic (10*), Apartments Wagner (9,9*), Apartments Dupin (9,9*), Villa Lux (9,9*), Apartment Luce (9,9*), Apartman Anđelka (9,9*), Apartment Kosic 1 (9,9*), Luxury Apartments Lučica (9,9*), Villa Poduniz (9,9*), Apartment Viktorija with Terrace (9,9*), Studio Apartman Magdalena (9,9*), Apartment Renata (9,9*), Apartment Melanie (9,9*), Apartman Kijec 27 (9,9*), Traditional Stone House St.Anton (9,9*), Apartments with a parking space Punat (Krk) - 13153 (9,9*), Luxury Villa Rivabel (9,9*), Margarita (9,9*), Apartment Sun & Sea (9,9*), Evelin (9,9*), Stone house with free E-bike (9,9*), Villa Muraj (9,9*), Apartment Villa Ružmarin (9,9*), Apartments Andrea V (9,9*), Apartments Rendulic (9,9*), Country Villa St Anton (9,9*), Apartment Michael (9,9*), Dora (9,9*), Holiday Home Andreja (9,9*), Apartment Kiki Candy (9,9*), Apartmani Ivana (9,9*), Apartman Mima (9,9*), Apartment Goran (9,9*), Lilly‘s Paradies 3**** (9,9*), Relax Village Home Mare (9,9*), Villa Nara (9,9*), Guarda la vita (9,9*), Lola Dream (9,9*), Apartment Sarita (9,9*), Azzuro & Lavanda (9,9*).

Ostrov Krk může být skvělým místem pro strávení dovolené.