Hledat

Ubytování

Krk

Na chorvatském ostrově Krk máme celkem 5569 hotelů a ubytování.

Pro chorvatský ostrov Krk doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Malinska (1127), Krk (820), Baška (680), Njivice (384), Šilo (376), Punat (367), Vrbnik (193), Omišalj (171), Kornić (139), Vantačići (113). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Krk

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Krk

Villa Janja

10

Villa Janja

Ubytování (Apartmány) Villa Janja. Villa Janja se nachází ve vesnici Šilo na ostrově Krk, 200 metrů od pláže Mala plaža. Ubytování Villa Janja se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soba 2

10

Soba 2

Ubytování (Privát) Soba 2. Soba 2 se nachází v Omišalji, 31 km od Bašky, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování má TV s plochou obrazovkou. Ubytování Soba 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Calma, recharge your body and mind

10

Villa Calma, recharge your body and mind

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Calma, recharge your body and mind. Villa Calma, recharge your body and mind is situated in Gabonjin and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Villa Calma, recharge your body and mind se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartments Cavrak with Terrace

10

Studio Apartments Cavrak with Terrace

Ubytování (Penzion) Studio Apartments Cavrak with Terrace. Studiové apartmány Cavrak s terasou se nacházejí v Bašce, 350 metrů od pláže Vela a 450 metrů od pláže Helena. Ubytování Studio Apartments Cavrak with Terrace se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Polje

10

Apartman Polje

Ubytování (Apartmán) Apartman Polje. Apartman Polje is set in Njivice and offers a terrace. This apartment also has free WiFi. Ubytování Apartman Polje se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment SKVICALO

10

Apartment SKVICALO

Ubytování (Apartmán) Apartment SKVICALO. Situated in Šilo in the Krk Island region, Apartment SKVICALO features a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment SKVICALO se nachází ve městě Šilo (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dora

10

Villa Dora

Ubytování (Vila) Villa Dora. Villa Dora se nachází u pláže v Sužanu, pouhých 2,8 km od pláže Komoriška. Nabízí venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Dora se nachází ve městě Sužan (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Heni

10

Apartmani Heni

Ubytování (Apartmány) Apartmani Heni. Situated in Vrbnik, Apartmani Heni features accommodation with air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytování Apartmani Heni se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Božica

10

Haus Božica

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Božica. Haus Božica se nachází v Krku, 2 km od pláží Malo More a Galapagos. Ubytování Haus Božica se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartment Ivan

10

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan is located in Sveti Ivan Dobrinjski and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Baška. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marwin

10

Apartment Marwin

Ubytování (Apartmán) Apartment Marwin. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Baška, 700 metrů od přístavu. Ubytování Apartment Marwin se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

2A partment Rukavina

10

2A partment Rukavina

Ubytování (Apartmán) 2A partment Rukavina. 2A partment Rukavina is set in Njivice and offers a restaurant. The air-conditioned accommodation is 27 km from Baška. Ubytování 2A partment Rukavina se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment close to Krk town centre

10

Apartment close to Krk town centre

Ubytování (Apartmán) Apartment close to Krk town centre. Offering free WiFi and garden views, Apartman blizu centra provides accommodation located in Krk, just 300 metres from Krk Town Square. Ubytování Apartment close to Krk town centre se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adria House

10

Adria House

Ubytování (Prázdninové domy) Adria House. Situated in Sveti Anton in the Krk Island region, with Rova Beach and Draga Beach nearby, Adria House features accommodation with free private parking. Ubytování Adria House se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MARE

10

Apartment MARE

Ubytování (Apartmán) Apartment MARE. Offering free WiFi and free private parking, Apartment MARE is located in Punat, within just 1.3 km of Punta Debij Beach. Ubytování Apartment MARE se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Apartments Elle

10

Modern Apartments Elle

Ubytování (Apartmány) Modern Apartments Elle. Set in Vantačići, Modern Apartments Elle features accommodation with free WiFi. Baška is 26 km from the apartment, while Krk is 11 km from the property. Ubytování Modern Apartments Elle se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

White Cottage

10

White Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) White Cottage. Holiday Home White Cottage se nachází v domě z 19. století v Čižići, jen 1,1 km od pláže. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování White Cottage se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Zupanje

10

One-Bedroom Apartment in Zupanje

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Zupanje. One-Bedroom Apartment in Županje se nachází v obci Županje, jen 2,1 km od pláže Slamni a 2,2 km od pláže Komoriška. Ubytování One-Bedroom Apartment in Zupanje se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Roko

10

Villa Roko

Ubytování (Vila) Villa Roko. Set just 1.7 km from Draga Beach, Villa Roko offers accommodation in Malinska with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytování Villa Roko se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Villetta - First Class location with big private pool

10

La Villetta - First Class location with big private pool

Ubytování (Apartmán) La Villetta - First Class location with big private pool. Featuring a private outdoor swimming pool with sun terrace, La Villeta is set 300 meters from Porporela Beach and 600 metres from the centre of Krk. Ubytování La Villetta - First Class location with big private pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mario

10

Apartmani Mario

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mario. Apartmani Mario offers accommodation in Malinska, 80 metres from Malinska Bus Station. This apartment features a terrace as well as free WiFi. Ubytování Apartmani Mario se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bakran

10

Apartmani Bakran

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bakran. Situated in Krk in the Krk Island region and Koralj Beach reachable within 700 metres, Apartmani Bakran features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Bakran se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Valerija

10

Apartment Valerija

Ubytování (Apartmány) Apartment Valerija. Situated in Baška in the Krk Island region, with Baška Bus Station and Baška Riva Promenade nearby, Apartment Valerija features accommodation with free... Ubytování Apartment Valerija se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Starcevic (MLK351)

10

Apartment Starcevic (MLK351)

Ubytování (Apartmán) Apartment Starcevic (MLK351). Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Starcevic (MLK351) is set in Rasopasno. Ubytování Apartment Starcevic (MLK351) se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sabina

10

Apartments Sabina

Ubytování (Apartmány) Apartments Sabina. Apartmány Sabina se nachází v Malinské, 300 metrů od pláže Vantacici. K dispozici je kuchyňský kout. Apartmán stojí 4 minuty pěšky od pláže Rova. Ubytování Apartments Sabina se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jenny

10

Apartments Jenny

Ubytování (Apartmány) Apartments Jenny. Featuring an outdoor pool, Apartments Jenny in Pinezici offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Apartments Jenny se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mimoza 5, Baska, Krk

10

Apartment Mimoza 5, Baska, Krk

Ubytování (Apartmán) Apartment Mimoza 5, Baska, Krk. Apartmán Mimoza 5, Baška, Krk se nachází v Bašce. Hosté si mohou užívat výhled na hory. Ubytování Apartment Mimoza 5, Baska, Krk se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Neven with Sea View

10

Studio Neven with Sea View

Ubytování (Apartmán) Studio Neven with Sea View. Offering sea views, Studio Neven with Sea View is an accommodation situated in Baška, 1.8 km from Mali Raj Beach and 300 metres from Baška Bus Station. Ubytování Studio Neven with Sea View se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Mertik Apartment

10

Mertik Apartment

Ubytování (Apartmán) Mertik Apartment. Mertik Apartment se nachází v letovisku Omišalj, v blízkosti pláže Jadran, necelý 1 km od pláže Ucka a 200 metrů od pláže Vecja. Ubytování Mertik Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Villa Muskatel

10

Villa Muskatel

Ubytování (Vila) Villa Muskatel. Set just 14 km from Krk Bus Station, Villa Muskatel offers accommodation in Krk with access to a shared lounge, a spa and wellness centre, as well as a... Ubytování Villa Muskatel se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Stina

10

Luxury Apartments Villa Stina

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Villa Stina. With garden views, Luxury Apartments Villa Stina is located in Krk and has accommodation with a kitchen. Free WiFi is provided. Ubytování Luxury Apartments Villa Stina se nachází ve městě Pinezići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Resort ISOLA

10

Hotel & Resort ISOLA

Ubytování (Hotel) Hotel & Resort ISOLA. Situated in Baška, 700 metres from Baška Bus Station, Hotel & Resort ISOLA features views of the pool. Ubytování Hotel & Resort ISOLA se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AnD Charming new apartment in Vantačići

10

AnD Charming new apartment in Vantačići

Ubytování (Apartmán) AnD Charming new apartment in Vantačići. Situated in Malinska, 600 metres from Vantacici Beach and 600 metres from Valica Cove, AnD Charming new apartment in Vantačići features accommodation with... Ubytování AnD Charming new apartment in Vantačići se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tomy

10

Apartment Tomy

Ubytování (Apartmány) Apartment Tomy. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Salatići a patří k němu gril. Dále poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Tomy se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Boris

10

Apartments Boris

Ubytování (Apartmány) Apartments Boris. Providing a seasonal outdoor swimming pool and a garden, as well as barbecue facilities, Apartments Boris is located in Krk, not far from Koralj Beach and... Ubytování Apartments Boris se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment By The Sea

10

Apartment By The Sea

Ubytování (Apartmán) Apartment By The Sea. Apartmán By The Sea se nachází na pobřeží v Bašce, jen pár kroků od pláže Vela, 700 metrů od pláže Helena, a nabízí výhled na moře, terasu, neplacené... Ubytování Apartment By The Sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA SOLIS - LACUS

10

VILLA SOLIS - LACUS

Ubytování (Apartmán) VILLA SOLIS - LACUS. Located in Njivice, VILLA SOLIS - LACUS provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování VILLA SOLIS - LACUS se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunnyside Corner

10

Sunnyside Corner

Ubytování (Apartmán) Sunnyside Corner. Featuring city views, Sunnyside Corner provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.3 km from Krk Bus Station. Ubytování Sunnyside Corner se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća

10

Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća. Located in Dobrinj, within 1.9 km of Komoriška Beach and 2 km of Slamni Beach, Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća offers accommodation with free... Ubytování Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk

10

Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk. Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk se nachází v obci Linardići a nabízí soukromý venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk se nachází ve městě Linardići (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Vesna

10

Apartmani Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vesna. Situated in Krk, near Koralj Beach, Krk Town Square and Krk Bus Station, Apartmani Vesna has a garden. Ubytování Apartmani Vesna se nachází ve městě Krk (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antonia

10

Villa Antonia

Ubytování (Vila) Villa Antonia. Located in Kornić, just less than 1 km from Galapagos Beach, Villa Antonia provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytování Villa Antonia se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment LARISA

10

Apartment LARISA

Ubytování (Apartmán) Apartment LARISA. Apartment LARISA nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem do zahrady, asi 1,9 km od pláže FKK Njivice Kijac. Ubytování Apartment LARISA se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Justic

10

Justic

Ubytování (Apartmán) Justic. Featuring garden views, Justic provides accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Koralj Beach. Ubytování Justic se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Njivice/Insel Krk 34038

10

Apartments in Njivice/Insel Krk 34038

Ubytování (Apartmány) Apartments in Njivice/Insel Krk 34038. Located in Njivice in the Krk Island region, with Kijac Beach and Dog Beach Kijac nearby, Apartments in Njivice/Insel Krk 34038 provides accommodation with... Ubytování Apartments in Njivice/Insel Krk 34038 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dorami

10

Apartment Dorami

Ubytování (Apartmán) Apartment Dorami. Apartment Mia, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is located in Malinska, 700 metres from Draga Beach, 1. Ubytování Apartment Dorami se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katalea

10

Apartment Katalea

Ubytování (Apartmán) Apartment Katalea. Located in Malinska, 2.1 km from Vantacici Beach, Apartment Katalea provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartment Katalea se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

private room Petar

10

private room Petar

Ubytování (Privát) private room Petar. Private room Petar se nachází ve Vrhu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování private room Petar se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Insula Aurea No.2

10

Villa Insula Aurea No.2

Ubytování (Vila) Villa Insula Aurea No.2. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Insula Aurea No.2 is located in Linardići. Ubytování Villa Insula Aurea No.2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hrustika

10

Villa Hrustika

Ubytování (Vila) Villa Hrustika. Featuring an outdoor pool, Villa Hrustika is located in village Gabonjin, 4.4 km from Malinska and 13 km from Krk Cathedral. Ubytování Villa Hrustika se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Malinska

10

Two-Bedroom Apartment in Malinska

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Malinska. Set in Malinska, 1.7 km from Vantacici Beach and 400 metres from Malinska Bus Station, Two-Bedroom Apartment in Malinska offers barbecue facilities and air... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Malinska se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech na chorvatském ostrově Krk

Ubytování v městech na chorvatském ostrově Krk

Ubytování na chorvatském ostrově Krk

Momentálně pro vás evidujeme celkem 5569 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Krk.

Pro chorvatský ostrov Krk doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Malinska (1127), Krk (820), Baška (680), Njivice (384), Šilo (376), Punat (367), Vrbnik (193), Omišalj (171), Kornić (139), Vantačići (113). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Na chorvatském ostrově Krk máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Villa Janja (10*), Soba 2 (10*), Apartment Ivan (10*), Villa Calma, recharge your body and mind (10*), Studio Apartments Cavrak with Terrace (10*), Apartman Polje (10*), Apartment SKVICALO (10*), Villa Dora (10*), Apartmani Heni (10*), Haus Božica (10*), 2A partment Rukavina (10*), Apartment close to Krk town centre (10*), Adria House (10*), Apartment MARE (10*), Modern Apartments Elle (10*), White Cottage (10*), One-Bedroom Apartment in Zupanje (10*), Villa Roko (10*), La Villetta - First Class location with big private pool (10*), Luxury Apartments Villa Stina (10*), Hotel & Resort ISOLA (10*), Apartmani Bakran (10*), Apartment Valerija (10*), Apartment Starcevic (MLK351) (10*), Apartments Sabina (10*), Apartments Jenny (10*), Apartment Mimoza 5, Baska, Krk (10*), Studio Neven with Sea View (10*), Mertik Apartment (10*), Villa Muskatel (10*), Apartmani Vesna (10*), AnD Charming new apartment in Vantačići (10*), Apartment Tomy (10*), Apartments Boris (10*), Apartment By The Sea (10*), VILLA SOLIS - LACUS (10*), Sunnyside Corner (10*), Vila Festina lente - rustikalna kamena kuća (10*), Holiday house Casa del Sol - Linardici, Krk (10*), Justic (10*), Apartments in Njivice/Insel Krk 34038 (10*), Apartment Dorami (10*), Apartment Katalea (10*), private room Petar (10*), Villa Insula Aurea No.2 (10*), Villa Hrustika (10*), Two-Bedroom Apartment in Malinska (10*), Doris (10*), Holiday Home Traum (10*), Authentic apartment on the seaside (10*), Holiday home - Healthy house OTOK KRK (10*).

Ostrov Krk může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.