Hledat

Ubytování

Ubytování město Baška

Ve chorvatském městě Baška (Chorvatsko) máme celkem 680 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Baška

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Baška

Studio Apartments Cavrak with Terrace

10

Studio Apartments Cavrak with Terrace

Ubytování (Penzion) Studio Apartments Cavrak with Terrace. Studiové apartmány Cavrak s terasou se nacházejí v Bašce, 350 metrů od pláže Vela a 450 metrů od pláže Helena. Ubytování Studio Apartments Cavrak with Terrace se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marwin

10

Apartment Marwin

Ubytování (Apartmán) Apartment Marwin. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Baška, 700 metrů od přístavu. Ubytování Apartment Marwin se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Valerija

10

Apartment Valerija

Ubytování (Apartmány) Apartment Valerija. Situated in Baška in the Krk Island region, with Baška Bus Station and Baška Riva Promenade nearby, Apartment Valerija features accommodation with free... Ubytování Apartment Valerija se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mimoza 5, Baska, Krk

10

Apartment Mimoza 5, Baska, Krk

Ubytování (Apartmán) Apartment Mimoza 5, Baska, Krk. Apartmán Mimoza 5, Baška, Krk se nachází v Bašce. Hosté si mohou užívat výhled na hory. Ubytování Apartment Mimoza 5, Baska, Krk se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Neven with Sea View

10

Studio Neven with Sea View

Ubytování (Apartmán) Studio Neven with Sea View. Offering sea views, Studio Neven with Sea View is an accommodation situated in Baška, 1.8 km from Mali Raj Beach and 300 metres from Baška Bus Station. Ubytování Studio Neven with Sea View se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Hotel & Resort ISOLA

10

Hotel & Resort ISOLA

Ubytování (Hotel) Hotel & Resort ISOLA. Situated in Baška, 700 metres from Baška Bus Station, Hotel & Resort ISOLA features views of the pool. Ubytování Hotel & Resort ISOLA se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment By The Sea

10

Apartment By The Sea

Ubytování (Apartmán) Apartment By The Sea. Apartmán By The Sea se nachází na pobřeží v Bašce, jen pár kroků od pláže Vela, 700 metrů od pláže Helena, a nabízí výhled na moře, terasu, neplacené... Ubytování Apartment By The Sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Viktorija with Terrace

9,9

Apartment Viktorija with Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Viktorija with Terrace. Boasting a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Viktorija with Terrace can be found in Baška, close to Beach Helena and an... Ubytování Apartment Viktorija with Terrace se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Krstulja

9,9

Apartments Krstulja

Ubytování (Apartmány) Apartments Krstulja. Located in Baška in the Krk Island region, with Baška Bus Station and Baška Riva Promenade nearby, Apartments Krstulja provides accommodation with free... Ubytování Apartments Krstulja se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Margarita

9,9

Margarita

Ubytování (Apartmán) Margarita. Margarita se nachází na pláži v Bašce, 250 metrů od pláže Helena a 600 metrů od pláže Vela, a nabízí zahradu, klimatizaci, patio, neplacené soukromé... Ubytování Margarita se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruzmarinka 4*

9,9

Ruzmarinka 4*

Ubytování (Apartmán) Ruzmarinka 4*. Ruzmarinka 4* se nachází přibližně 1,3 km od pláže Helena a 400 metrů od pláže Vela a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí, výhledem do... Ubytování Ruzmarinka 4* se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sepat with Free Parking Place in Baska

9,9

Apartment Sepat with Free Parking Place in Baska

Ubytování (Apartmán) Apartment Sepat with Free Parking Place in Baska. Featuring a terrace with mountain views, and a garden and barbecue facilities, Apartment Sepat with Free Parking Place in Baska can be found in Baška,... Ubytování Apartment Sepat with Free Parking Place in Baska se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Zvone

9,9

Apartment Zvone

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvone. Apartment Zvone se nachází v Bašce, 100 metrů od pláže Vela, necelý 1 km od pláže Helena, 1,4 km od pláže Bunćuluka a 300 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartment Zvone se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Frane

9,9

Apartment Frane

Ubytování (Apartmán) Apartment Frane. Apartmán Frane se nachází v Bašce, 150 metrů od pláže Vela a 550 metrů od pláže Helena, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a... Ubytování Apartment Frane se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vesna with Terrace

9,9

Apartment Vesna with Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna with Terrace. Boasting garden views, Apartment Vesna with Terrace features accommodation with a patio and a kettle, around 2.2 km from Mali Raj Beach. Ubytování Apartment Vesna with Terrace se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tarari Luxury Apartment

9,9

Tarari Luxury Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) Tarari Luxury Apartment. Tarari Luxury Apartment se nachází v Bašce, 2,6 km od autobusového nádraží Baška a 2,7 km od kostela sv. Lucie v Jurandvoru. Ubytování Tarari Luxury Apartment se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Piccolo

9,8

Apartment Piccolo

Ubytování (Apartmán) Apartment Piccolo. Apartment Piccolo se nachází v Bašce, pouhých 300 metrů od pláže Vela a 400 metrů od pláže Helena. Ubytování Apartment Piccolo se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dupin

9,8

Apartments Dupin

Ubytování (Apartmány) Apartments Dupin. Apartments Dupin se nachází jen 100 metrů od pláže Vela v Bašce. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Dupin se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Dream

9,8

Sea Dream

Ubytování (Apartmány) Sea Dream. Sea Dream se nachází v Bašce, v blízkosti autobusového nádraží Baška, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Sea Dream se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adorami Apartments

9,8

Adorami Apartments

Ubytování (Apartmány) Adorami Apartments. Apartmány Adorami se nachází v letovisku Baška, 700 metrů od místního autobusového nádraží. Ubytování Adorami Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Padre ****

9,8

Apartments Padre ****

Ubytování (Apartmány) Apartments Padre ****. Apartmány Zic - Mrakovcic se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko autobusového nádraží a promenády Baška Riva, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Apartments Padre **** se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Anna

9,8

Apartments Villa Anna

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Anna. Apartmány Villa Anna se nachází na klidném místě v Bašce, 150 metrů od oblázkové pláže a 1,3 km od autobusového nádraží a promenády Riva. Ubytování Apartments Villa Anna se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lola

9,8

Lola

Ubytování (Apartmán) Lola. Apartmán Lola se nachází v Bašce, v blízkosti autobusového nádraží a 13 minut chůze od promenády Baška Riva. Ubytování Lola se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mediteranea

9,8

Apartments Mediteranea

Ubytování (Apartmány) Apartments Mediteranea. Apartmány Mediteranea se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláží Helena a Vela. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Mediteranea se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Magasic Dubravka

9,8

Apartments Magasic Dubravka

Ubytování (Apartmány) Apartments Magasic Dubravka. Apartments Magasic Dubravka se nachází v Bašce na ostrově Krk, 500 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartments Magasic Dubravka se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mango

9,8

Apartments Mango

Ubytování (Apartmán) Apartments Mango. Tento apartmán se nachází v Bašce, 400 metrů od kostela sv. Marka a 500 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartments Mango se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mihalić I

9,8

Apartments Mihalić I

Ubytování (Apartmány) Apartments Mihalić I. Apartmány Mihalić I se nachází v Bašce na ostrově Krk, 300 metrů od pláže Vela. Ubytování Apartments Mihalić I se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming apartments DO-MA-NI

9,8

Charming apartments DO-MA-NI

Ubytování (Apartmány) Charming apartments DO-MA-NI. Charming apartments DO-MA-NI se nachází 100 metrů od přístavu Baška, stejně jako od přímořské promenády Baška Riva, a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Charming apartments DO-MA-NI se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments ARTEMIS

9,7

Apartments ARTEMIS

Ubytování (Apartmány) Apartments ARTEMIS. Providing garden views, Apartments ARTEMIS in Baška provides accommodation, a restaurant, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Apartments ARTEMIS se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Capic

9,7

Apartments Capic

Ubytování (Apartmány) Apartments Capic. Apartments Capic poskytuje ubytování v Bašce a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Pláž Vela v Bašce se nachází přímo před apartmány. Ubytování Apartments Capic se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirica

9,7

Apartments Mirica

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirica. Apartmány Mirica se nachází 500 metrů od oblázkové pláže a centra Bašky. Můžete se těšit na klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Apartments Mirica se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Frgacic

9,7

Apartments Frgacic

Ubytování (Apartmány) Apartments Frgacic. Apartmány Frgacic se nacházejí v Bašce, 5 minut chůze od oblázkové pláže Vela Plaža. Ubytování Apartments Frgacic se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lori

9,7

Lori

Ubytování (Apartmány) Lori. Lori se nachází 100 metrů od pláže Helena a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lori se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Branko

9,7

Apartments Branko

Ubytování (Apartmány) Apartments Branko. Situated in Baška in the Krk Island region, with Baška Bus Station and Baška Riva Promenade nearby, Apartments Branko features accommodation with free... Ubytování Apartments Branko se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Sol Apartment

9,7

Sol Apartment

Ubytování (Apartmán) Sol Apartment. Sol Apartment se nachází v Bašce, nedaleko pláže Helena a 17 minut pěšky od pláže Bunćuluka. Ubytování Sol Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Neven

9,7

Apartment Neven

Ubytování (Apartmán) Apartment Neven. Apartmán Neven se nachází v kamenném domě v historickém centru Bašky, 100 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Apartment Neven se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bozica with Terrace

9,7

Apartments Bozica with Terrace

Ubytování (Apartmány) Apartments Bozica with Terrace. Set in Baška in the Krk Island region and Vela Beach reachable within 200 metres, Apartments Bozica with Terrace offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Apartments Bozica with Terrace se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mateo

9,7

Apartments Mateo

Ubytování (Apartmány) Apartments Mateo. Apartments Mateo 2 se nachází v Bašce a nabízí výhled na moře, sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Apartments Mateo se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Matea I

9,7

Apartments Matea I

Ubytování (Apartmán) Apartments Matea I. Featuring a terrace with city views, a garden and barbecue facilities, Apartments Matea I can be found in Baška, close to Baška Bus Station and 1. Ubytování Apartments Matea I se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENTS JOSIPA

9,7

APARTMENTS JOSIPA

Ubytování (Apartmány) APARTMENTS JOSIPA. APARTMENTS JOSIPA se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláží Vela a Helena, a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování APARTMENTS JOSIPA se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Heritage Forza

9,7

Hotel Heritage Forza

Ubytování (Hotel) Hotel Heritage Forza. Hotel Heritage Forza se nachází jen kousek od přímořské promenády v Bašce a pár kroků od hlavní pláže. Ubytování Hotel Heritage Forza se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Luni II

9,7

Apartments Luni II

Ubytování (Apartmány) Apartments Luni II. Apartmány Luni II se nacházejí v Bašce na ostrově Krk, 450 metrů od pláže Vela. Ubytování Apartments Luni II se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Valdi

9,7

Apartman Valdi

Ubytování (Apartmán) Apartman Valdi. Situated in Baška, 350 metres from Vela Beach and 450 metres from Beach Helena, Apartman Valdi offers air conditioning. Ubytování Apartman Valdi se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Mediterraneo

9,7

Residence Mediterraneo

Ubytování (Apartmány) Residence Mediterraneo. Residence Mediterraneo se nachází v Bašce, 550 metrů od pláže Vela. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, terasu nebo balkon, zahradu a venkovní bazén. Ubytování Residence Mediterraneo se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Došen V

9,7

Bed & Breakfast Došen V

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Došen V. Bed & Breakfast Došen V se nachází v Bašce, 700 metrů od pláže Vela, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bed & Breakfast Došen V se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediterranean Oasis Apartments

9,7

Mediterranean Oasis Apartments

Ubytování (Apartmány) Mediterranean Oasis Apartments. Mediterranean Oasis Apartments se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko autobusového nádraží Baška a promenády Baška Riva. Ubytování Mediterranean Oasis Apartments se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Srdoč

9,7

Apartmani Srdoč

Ubytování (Apartmány) Apartmani Srdoč. Apartmány Srdoč se nachází v Bašce na ostrově Krk, 1,8 km od pláže Vela, a nabízí bezplatné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Srdoč se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Frgacic I

9,7

Apartments Frgacic I

Ubytování (Apartmány) Apartments Frgacic I. Apartments Frgacic I se nacházejí v Bašce na ostrově Krk, 400 metrů od pláže Vela, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i neplacené soukromé... Ubytování Apartments Frgacic I se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lili I

9,6

Apartments Lili I

Ubytování (Apartmán) Apartments Lili I. Apartments Lili I se nachází v Bašce, 200 metrů od pláže Vela a 1,6 km od pláže Helena. Ubytování Apartments Lili I se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Polonijo

9,6

Apartments Polonijo

Ubytování (Apartmány) Apartments Polonijo. Apartments Polonijo se nachází v městečku Baška, 1,5 km od pláže a jeho historického centra. Ubytování Apartments Polonijo se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Peric

9,6

Apartments Peric

Ubytování (Apartmány) Apartments Peric. Apartmány Peric se nachází v Bašce na ostrově Krk, 100 metrů od pláže Helena, a nabízí zahradu, gril, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Peric se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Baška

Město Baška se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 680 hotelů a ubytování v chorvatském městě Baška.