Hledat

Ubytování

Ubytování město Baška

Ve chorvatském městě Baška (Chorvatsko) máme celkem 680 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Baška

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Baška

Studio Apartments Cavrak with Terrace

10

Studio Apartments Cavrak with Terrace

Ubytování (Penzion) Studio Apartments Cavrak with Terrace. Studiové apartmány Cavrak s terasou se nacházejí v Bašce, 350 metrů od pláže Vela a 450 metrů od pláže Helena. Ubytování Studio Apartments Cavrak with Terrace se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Villa Supernus II

10

Villa Supernus II

Ubytování (Vila) Villa Supernus II. Villa Supernus II se nachází v Bašce, necelý 1 km od pláže Vela a 1,7 km od pláže Helena. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Supernus II se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Valerija

10

Apartment Valerija

Ubytování (Apartmány) Apartment Valerija. Situated in Baška in the Krk Island region, with Baška Bus Station and Baška Riva Promenade nearby, Apartment Valerija features accommodation with free... Ubytování Apartment Valerija se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Hotel & Resort ISOLA

10

Hotel & Resort ISOLA

Ubytování (Hotel) Hotel & Resort ISOLA. Situated in Baška, 700 metres from Baška Bus Station, Hotel & Resort ISOLA features views of the pool. Ubytování Hotel & Resort ISOLA se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mimoza 5, Baska, Krk

10

Apartment Mimoza 5, Baska, Krk

Ubytování (Apartmán) Apartment Mimoza 5, Baska, Krk. Apartmán Mimoza 5, Baška, Krk se nachází v Bašce. Hosté si mohou užívat výhled na hory. Ubytování Apartment Mimoza 5, Baska, Krk se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartment By The Sea

10

Apartment By The Sea

Ubytování (Apartmán) Apartment By The Sea. Apartmán By The Sea se nachází na pobřeží v Bašce, jen pár kroků od pláže Vela, 700 metrů od pláže Helena, a nabízí výhled na moře, terasu, neplacené... Ubytování Apartment By The Sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Margarita

9,9

Margarita

Ubytování (Apartmán) Margarita. Margarita se nachází na pláži v Bašce, 250 metrů od pláže Helena a 600 metrů od pláže Vela, a nabízí zahradu, klimatizaci, patio, neplacené soukromé... Ubytování Margarita se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Ruzmarinka 4*

9,9

Ruzmarinka 4*

Ubytování (Apartmán) Ruzmarinka 4*. Ruzmarinka 4* se nachází přibližně 1,3 km od pláže Helena a 400 metrů od pláže Vela a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí, výhledem do... Ubytování Ruzmarinka 4* se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartment Zvone

9,9

Apartment Zvone

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvone. Apartment Zvone se nachází v Bašce, 100 metrů od pláže Vela, necelý 1 km od pláže Helena, 1,4 km od pláže Bunćuluka a 300 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartment Zvone se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Frane

9,9

Apartment Frane

Ubytování (Apartmán) Apartment Frane. Apartmán Frane se nachází v Bašce, 150 metrů od pláže Vela a 550 metrů od pláže Helena, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a... Ubytování Apartment Frane se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartment Vesna with Terrace

9,9

Apartment Vesna with Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna with Terrace. Boasting garden views, Apartment Vesna with Terrace features accommodation with a patio and a kettle, around 2.2 km from Mali Raj Beach. Ubytování Apartment Vesna with Terrace se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Tarari Luxury Apartment

9,9

Tarari Luxury Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) Tarari Luxury Apartment. Tarari Luxury Apartment se nachází v Bašce, 2,6 km od autobusového nádraží Baška a 2,7 km od kostela sv. Lucie v Jurandvoru. Ubytování Tarari Luxury Apartment se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Piccolo

9,8

Apartment Piccolo

Ubytování (Apartmán) Apartment Piccolo. Apartment Piccolo se nachází v Bašce, pouhých 300 metrů od pláže Vela a 400 metrů od pláže Helena. Ubytování Apartment Piccolo se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartment G&M

9,8

Apartment G&M

Ubytování (Apartmán) Apartment G&M. Apartment G&M se nachází asi 1,4 km od pláže Helena a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Apartment G&M se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Sea Dream

9,8

Sea Dream

Ubytování (Apartmány) Sea Dream. Sea Dream se nachází v Bašce, v blízkosti autobusového nádraží Baška, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Sea Dream se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Dupin

9,8

Apartments Dupin

Ubytování (Apartmány) Apartments Dupin. Apartments Dupin se nachází jen 100 metrů od pláže Vela v Bašce. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Dupin se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Adorami Apartments

9,8

Adorami Apartments

Ubytování (Apartmány) Adorami Apartments. Apartmány Adorami se nachází v letovisku Baška, 700 metrů od místního autobusového nádraží. Ubytování Adorami Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Padre ****

9,8

Apartments Padre ****

Ubytování (Apartmány) Apartments Padre ****. Apartmány Zic - Mrakovcic se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko autobusového nádraží a promenády Baška Riva, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Apartments Padre **** se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Villa Anna

9,8

Apartments Villa Anna

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Anna. Apartmány Villa Anna se nachází na klidném místě v Bašce, 150 metrů od oblázkové pláže a 1,3 km od autobusového nádraží a promenády Riva. Ubytování Apartments Villa Anna se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Lola

9,8

Lola

Ubytování (Apartmán) Lola. Apartmán Lola se nachází v Bašce, v blízkosti autobusového nádraží a 13 minut chůze od promenády Baška Riva. Ubytování Lola se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Magasic Dubravka

9,8

Apartments Magasic Dubravka

Ubytování (Apartmány) Apartments Magasic Dubravka. Apartments Magasic Dubravka se nachází v Bašce na ostrově Krk, 500 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartments Magasic Dubravka se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Mediteranea

9,8

Apartments Mediteranea

Ubytování (Apartmány) Apartments Mediteranea. Apartmány Mediteranea se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláží Helena a Vela. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Mediteranea se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Mango

9,8

Apartments Mango

Ubytování (Apartmán) Apartments Mango. Tento apartmán se nachází v Bašce, 400 metrů od kostela sv. Marka a 500 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartments Mango se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Mihalić I

9,8

Apartments Mihalić I

Ubytování (Apartmány) Apartments Mihalić I. Apartmány Mihalić I se nachází v Bašce na ostrově Krk, 300 metrů od pláže Vela. Ubytování Apartments Mihalić I se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Charming apartments DO-MA-NI

9,8

Charming apartments DO-MA-NI

Ubytování (Apartmány) Charming apartments DO-MA-NI. Charming apartments DO-MA-NI se nachází 100 metrů od přístavu Baška, stejně jako od přímořské promenády Baška Riva, a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Charming apartments DO-MA-NI se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Mirica

9,7

Apartments Mirica

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirica. Apartmány Mirica se nachází 500 metrů od oblázkové pláže a centra Bašky. Můžete se těšit na klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Apartments Mirica se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments ARTEMIS

9,7

Apartments ARTEMIS

Ubytování (Apartmány) Apartments ARTEMIS. Providing garden views, Apartments ARTEMIS in Baška provides accommodation, a restaurant, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Apartments ARTEMIS se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Capic

9,7

Apartments Capic

Ubytování (Apartmány) Apartments Capic. Apartments Capic poskytuje ubytování v Bašce a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Pláž Vela v Bašce se nachází přímo před apartmány. Ubytování Apartments Capic se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Frgacic

9,7

Apartments Frgacic

Ubytování (Apartmány) Apartments Frgacic. Apartmány Frgacic se nacházejí v Bašce, 5 minut chůze od oblázkové pláže Vela Plaža. Ubytování Apartments Frgacic se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Lori

9,7

Lori

Ubytování (Apartmány) Lori. Lori se nachází 100 metrů od pláže Helena a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lori se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Neven

9,7

Apartment Neven

Ubytování (Apartmán) Apartment Neven. Apartmán Neven se nachází v kamenném domě v historickém centru Bašky, 100 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Apartment Neven se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Sol Apartment

9,7

Sol Apartment

Ubytování (Apartmán) Sol Apartment. Sol Apartment se nachází v Bašce, nedaleko pláže Helena a 17 minut pěšky od pláže Bunćuluka. Ubytování Sol Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Bozica with Terrace

9,7

Apartments Bozica with Terrace

Ubytování (Apartmány) Apartments Bozica with Terrace. Set in Baška in the Krk Island region and Vela Beach reachable within 200 metres, Apartments Bozica with Terrace offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Apartments Bozica with Terrace se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Mateo

9,7

Apartments Mateo

Ubytování (Apartmány) Apartments Mateo. Apartments Mateo 2 se nachází v Bašce a nabízí výhled na moře, sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Apartments Mateo se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Matea I

9,7

Apartments Matea I

Ubytování (Apartmán) Apartments Matea I. Featuring a terrace with city views, a garden and barbecue facilities, Apartments Matea I can be found in Baška, close to Baška Bus Station and 1. Ubytování Apartments Matea I se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

APARTMENTS JOSIPA

9,7

APARTMENTS JOSIPA

Ubytování (Apartmány) APARTMENTS JOSIPA. APARTMENTS JOSIPA se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláží Vela a Helena, a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování APARTMENTS JOSIPA se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Hotel Heritage Forza

9,7

Hotel Heritage Forza

Ubytování (Hotel) Hotel Heritage Forza. Hotel Heritage Forza se nachází jen kousek od přímořské promenády v Bašce a pár kroků od hlavní pláže. Ubytování Hotel Heritage Forza se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartments Luni II

9,7

Apartments Luni II

Ubytování (Apartmány) Apartments Luni II. Apartmány Luni II se nacházejí v Bašce na ostrově Krk, 450 metrů od pláže Vela. Ubytování Apartments Luni II se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartman Valdi

9,7

Apartman Valdi

Ubytování (Apartmán) Apartman Valdi. Situated in Baška, 350 metres from Vela Beach and 450 metres from Beach Helena, Apartman Valdi offers air conditioning. Ubytování Apartman Valdi se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Mediterranean Oasis Apartments

9,7

Mediterranean Oasis Apartments

Ubytování (Apartmány) Mediterranean Oasis Apartments. Mediterranean Oasis Apartments se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko autobusového nádraží Baška a promenády Baška Riva. Ubytování Mediterranean Oasis Apartments se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Residence Mediterraneo

9,7

Residence Mediterraneo

Ubytování (Apartmány) Residence Mediterraneo. Residence Mediterraneo se nachází v Bašce, 550 metrů od pláže Vela. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, terasu nebo balkon, zahradu a venkovní bazén. Ubytování Residence Mediterraneo se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Bed & Breakfast Došen V

9,7

Bed & Breakfast Došen V

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Došen V. Bed & Breakfast Došen V se nachází v Bašce, 700 metrů od pláže Vela, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bed & Breakfast Došen V se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Srdoč

9,7

Apartmani Srdoč

Ubytování (Apartmány) Apartmani Srdoč. Apartmány Srdoč se nachází v Bašce na ostrově Krk, 1,8 km od pláže Vela, a nabízí bezplatné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Srdoč se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Destination sea

9,7

Destination sea

Ubytování (Apartmány) Destination sea. Destination sea se nachází 100 metrů od pláže Vela a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Destination sea se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Frgacic I

9,7

Apartments Frgacic I

Ubytování (Apartmány) Apartments Frgacic I. Apartments Frgacic I se nacházejí v Bašce na ostrově Krk, 400 metrů od pláže Vela, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i neplacené soukromé... Ubytování Apartments Frgacic I se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Ubytování v chorvatském městě Baška

Město Baška se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 680 hotelů a ubytování v chorvatském městě Baška.