Hledat

Ubytování

Lošinj

Na chorvatském ostrově Lošinj máme celkem 1192 hotelů a ubytování.

Pro chorvatský ostrov Lošinj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Mali Lošinj (774), Veli Lošinj (183), Nerezine (136), Čunski (94), Sveti Jakov (12), Sveti Nicola (2). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Lošinj

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Lošinj

Apartment Nerezine 11815b

10

Apartment Nerezine 11815b

Ubytování (Apartmán) Apartment Nerezine 11815b. Located 49 km from Pula, Apartment Nerezine 11815b offers accommodation in Nerezine. The property features views of the sea is 45 km from Baška. Ubytování Apartment Nerezine 11815b se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Antares

10

Apartments Antares

Ubytování (Apartmány) Apartments Antares. Set in Mali Lošinj, near Cikat Forest Park, Apartments Antares features free WiFi, and guests can enjoy barbecue facilities. Ubytování Apartments Antares se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Torre

10

House Torre

Ubytování (Apartmány) House Torre. House Torre provides accommodation with a terrace and free WiFi. Museum of Apoxyomenos is 700 metres from the apartment. Ubytování House Torre se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Valentina

10

Apartman Valentina

Ubytování (Apartmán) Apartman Valentina. Set in Mali Lošinj, 1 km from Valdarke Beach and 1.1 km from Veli Zal Beach, Apartman Valentina offers a shared lounge and air conditioning. Ubytování Apartman Valentina se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lilla Apartment

10

Lilla Apartment

Ubytování (Apartmán) Lilla Apartment. Klimatizovaný apartmán Lilla se nachází ve městě Nerezine. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu a balkon. Ubytování Lilla Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Mari Mari

10

Apartment Mari Mari

Ubytování (Apartmán) Apartment Mari Mari. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Mari Mari is set in Mali Lošinj. Ubytování Apartment Mari Mari se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design & Beach Ferienwohnung - Exklusives Apartment

10

Design & Beach Ferienwohnung - Exklusives Apartment

Ubytování (Apartmán) Design & Beach Ferienwohnung - Exklusives Apartment. Design & Beach Exclusive - Adults Only is located in Mali Lošinj, 2. Ubytování Design & Beach Ferienwohnung - Exklusives Apartment se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment with terrace and sea view

9,9

Apartment with terrace and sea view

Ubytování (Apartmán) Apartment with terrace and sea view. Apartment with terrace and sea view se nachází ve městě Mali Lošinj, pouhých 450 metrů od pláže Valdarke, a nabízí restauraci, zahradu a nepřetržitě... Ubytování Apartment with terrace and sea view se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartmani Villa Casper

9,9

Apartmani Villa Casper

Ubytování (Apartmány) Apartmani Villa Casper. Located in Veli Lošinj in the Lošinj Island region and Javorna Beach reachable within 650 metres, Apartmani Villa Casper provides accommodation with free... Ubytování Apartmani Villa Casper se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea view

9,9

Sea view

Ubytování (Apartmán) Sea view. Boasting sea views, Sea view features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.6 km from Veli Zal Beach. Ubytování Sea view se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Authentic Adriatic

9,9

Authentic Adriatic

Ubytování (Prázdninový dům) Authentic Adriatic. Prázdninový dům Authentic Adriatic se nachází ve vesnici Mali Lošinj, 1,4 km od lesoparku Čikat, 1,7 km od zátočiny Čikat, 1,8 km od pláže Veli Zal a 4,3... Ubytování Authentic Adriatic se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikky’s BLUE DREAM Apartment

9,9

Nikky’s BLUE DREAM Apartment

Ubytování (Apartmán) Nikky’s BLUE DREAM Apartment. Located just 2.9 km from Punta Beach, Nikky’s BLUE DREAM Apartment provides accommodation in Mali Lošinj with access to a restaurant, barbecue facilities,... Ubytování Nikky’s BLUE DREAM Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Leon

9,9

Studio Leon

Ubytování (Apartmán) Studio Leon. Studio Leon, a property with a terrace, is set in Mali Lošinj, 400 metres from Museum of Apoxyomenos, 200 metres from Mali Losinj Bus Station, as well as... Ubytování Studio Leon se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sage Suite

9,9

Sage Suite

Ubytování (Apartmán) Sage Suite. Set in Mali Lošinj, 2.8 km from Punta Beach and 1.6 km from Museum of Apoxyomenos, Sage Suite offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free... Ubytování Sage Suite se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pleasant apartment with Seaview

9,9

Pleasant apartment with Seaview

Ubytování (Apartmány) Pleasant apartment with Seaview. Situated in Mali Lošinj, near Beach Cikat Bay, Veli Zal Beach and Valdarke Beach, Ugodni apartmani na moru has a terrace. Ubytování Pleasant apartment with Seaview se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rukonic

9,9

Apartment Rukonic

Ubytování (Apartmán) Apartment Rukonic. Featuring sea views, Apartment Rukonic provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 5 km from Museum of Apoxyomenos. Ubytování Apartment Rukonic se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Luce

9,9

Apartments Luce

Ubytování (Apartmány) Apartments Luce. Situated in Mali Lošinj in the Lošinj Island region, with Poljana Beach and Beach Cikat Bay nearby, Apartments Luce features accommodation with free WiFi... Ubytování Apartments Luce se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lara

9,9

Apartment Lara

Ubytování (Apartmán) Apartment Lara. Boasting sea views, Apartment Lara features accommodation with a terrace and a kettle, around 1.3 km from Museum of Apoxyomenos. Ubytování Apartment Lara se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SNJEŽANA

9,9

SNJEŽANA

Ubytování (Apartmán) SNJEŽANA. SNJEŽANA se nachází ve městě Mali Lošinj, necelý 1 km od pláže Valdarke. Nabízí ubytování s výhledem na město, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé... Ubytování SNJEŽANA se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mare

9,9

Villa Mare

Ubytování (Vila) Villa Mare. Vila Mare se nachází v letovisku Nerezine. Nabízí celoročně otevřený venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Hosté si mohou užívat výhled na moře. Ubytování Villa Mare se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nautilus Veli Losinj

9,9

Nautilus Veli Losinj

Ubytování (Apartmán) Nautilus Veli Losinj. Located in Veli Lošinj, 500 metres from Rovenska Beach and 550 metres from Punta Beach, Nautilus Veli Losinj provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Nautilus Veli Losinj se nachází ve městě Veli Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nina

9,9

Nina

Ubytování (Apartmán) Nina. Set in Mali Lošinj, 2.7 km from Punta Beach, Nina offers a living room with a TV. Ubytování Nina se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rialto

9,9

Rialto

Ubytování (Apartmán) Rialto. Offering free WiFi and free private parking, Rialto is situated in Veli Lošinj, within just 1.5 km of Javorna Beach. Ubytování Rialto se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Vita natura Lošinj

9,9

Vita natura Lošinj

Ubytování (Apartmán) Vita natura Lošinj. Set in Mali Lošinj, 2.3 km from Zakalcic Beach and 16 km from Museum of Apoxyomenos, Vita natura Lošinj offers a terrace and air conditioning. Ubytování Vita natura Lošinj se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KUĆA ZA ODMOR- LOVRO

9,9

KUĆA ZA ODMOR- LOVRO

Ubytování (Prázdninový dům) KUĆA ZA ODMOR- LOVRO. Prázdninový dům Kuća za odmor – Lovro se nachází v domě z roku 2009 v Malém Lošinju, 11 km od muzea Apoxyomenos a od přístaviště trajektů a 10 km od... Ubytování KUĆA ZA ODMOR- LOVRO se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apsyrtides

9,8

Apartment Apsyrtides

Ubytování (Apartmán) Apartment Apsyrtides. Apartment Apsyrtides, a property with a garden and a terrace, is located in Mali Lošinj, 2. Ubytování Apartment Apsyrtides se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Mali Losinj (Losinj) - 14166

9,8

Apartments by the sea Mali Losinj (Losinj) - 14166

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Mali Losinj (Losinj) - 14166. Set 100 metres from Museum of Apoxyomenos in Mali Lošinj, this apartment features a terrace. The air-conditioned unit is 100 metres from Fritzy Palace. Ubytování Apartments by the sea Mali Losinj (Losinj) - 14166 se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 4m Cunski

9,8

Apartment 4m Cunski

Ubytování (Apartmán) Apartment 4m Cunski. Boasting a garden and a terrace, Apartment 4m Cunski offers accommodation in Čunski with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment 4m Cunski se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House

9,8

Country House

Ubytování (Vila) Country House. Located in Čunski in the Lošinj Island region, Country House has a patio and garden views. Ubytování Country House se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fioretta

9,8

Fioretta

Ubytování (Apartmán) Fioretta. Set 200 metres from Museum of Apoxyomenos in Mali Lošinj, Fioretta offers accommodation with a kitchen. Ubytování Fioretta se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Di

9,8

Apartman Di

Ubytování (Apartmán) Apartman Di. Located in Mali Lošinj, 750 metres from Valdarke Beach and 1. Ubytování Apartman Di se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Sabljak

9,8

apartman Sabljak

Ubytování (Apartmán) apartman Sabljak. Apartmán Sabljak se nachází ve městě Mali Lošinj, 1 km od pláže Valdarke a 1,4 km od zálivu Čikat. Ubytování apartman Sabljak se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Mandarina - old town Veli Lošinj

9,8

House Mandarina - old town Veli Lošinj

Ubytování (Prázdninový dům) House Mandarina - old town Veli Lošinj. Located in Veli Lošinj, 500 metres from Punta Beach and 600 metres from Rovenska Beach, House Mandarina - old town Veli Lošinj provides accommodation with... Ubytování House Mandarina - old town Veli Lošinj se nachází ve městě Veli Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Agneza

9,8

Apartment Agneza

Ubytování (Apartmán) Apartment Agneza. Situated in Mali Lošinj, just 2.1 km from Museum of Apoxyomenos, Apartment Agneza features accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace and... Ubytování Apartment Agneza se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Astra

9,8

Apartment Astra

Ubytování (Apartmán) Apartment Astra. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Astra is located in Mali Lošinj. Ubytování Apartment Astra se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Valentina

9,8

Apartmani Valentina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Valentina. Apartmani Valentina se nachází v obci Veli Lošinj, 200 metrů od pláže Rovenska a necelý 1 km od pláže Punta. Ubytování Apartmani Valentina se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Leon

9,8

Apartman Leon

Ubytování (Apartmán) Apartman Leon. Apartmán Leon se nachází v Mali Lošinj, 300 metrů od muzea Apoxyomenos, a nabízí ubytování s kuchyní a grilem. Ubytování Apartman Leon se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Medea, St. Martin

9,8

Apartment Medea, St. Martin

Ubytování (Apartmán) Apartment Medea, St. Martin. Apartmán Medea, St. Martin se nachází v městečku Mali Lošinj, nedaleko pláže Punta a 1,7 km od pláže Veli Žal, a nabízí terasu, zahradu a výhled do... Ubytování Apartment Medea, St. Martin se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Laura

9,8

Apartment Laura

Ubytování (Apartmán) Apartment Laura. Located in Mali Lošinj, within 2.5 km of Punta Beach and a few steps of Museum of Apoxyomenos, Apartment Laura offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Laura se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Dolce Vita Residence

9,8

La Dolce Vita Residence

Ubytování (Apartmány) La Dolce Vita Residence. Located just a few minutes' walk from the centre of Veli Lošinj, La Dolce Vita Apartments offers free-to-use bikes and free WiFi access. Ubytování La Dolce Vita Residence se nachází ve městě Veli Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Relax

9,8

Apartments Relax

Ubytování (Apartmány) Apartments Relax. Located in Veli Lošinj in the Lošinj Island region and Javorna Beach reachable within 1. Ubytování Apartments Relax se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriana Apartment

9,8

Adriana Apartment

Ubytování (Apartmány) Adriana Apartment. Situated in Mali Lošinj in the Lošinj Island region, with Aquapark Cikat and Cikat Forest Park nearby, Adriana Apartment features accommodation with free... Ubytování Adriana Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orhideja 1

9,8

Orhideja 1

Ubytování (Apartmán) Orhideja 1. Offering city views, Orhideja 1 is an accommodation set in Mali Lošinj, 1.1 km from Valdarke Beach and 1.3 km from Beach Cikat Bay. Ubytování Orhideja 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Nerezine, Losinj - 11815

9,7

Apartments and rooms by the sea Nerezine, Losinj - 11815

Ubytování (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Nerezine, Losinj - 11815. Located 49 km from Pula, Apartment Nerezine 11815a offers accommodation in Nerezine. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartments and rooms by the sea Nerezine, Losinj - 11815 se nachází ve městě Nerezine (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mladen

9,7

Mladen

Ubytování (Apartmány) Mladen. Located in Mali Lošinj, 1.4 km from Museum of Apoxyomenos and 700 metres from Fritzy Palace, Mladen provides accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování Mladen se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Mia

9,7

Mia

Ubytování (Apartmán) Mia. Offering city views, Mia is an accommodation set in Mali Lošinj, less than 1 km from Veli Zal Beach and a 13-minute walk from Beach Cikat Bay. Ubytování Mia se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orhideja 2

9,7

Orhideja 2

Ubytování (Apartmán) Orhideja 2. Situated in Mali Lošinj and only 2.3 km from Punta Beach, Orhideja 2 features accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytování Orhideja 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca' Flora

9,7

Ca' Flora

Ubytování (Prázdninový dům) Ca' Flora. Situated in Nerezine in the Lošinj Island region, Ca' Flora features a patio and lake views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Ca' Flora se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Eco Secluded apartments Zabodarski

9,7

Eco Secluded apartments Zabodarski

Ubytování (Apartmány) Eco Secluded apartments Zabodarski. Apartmány Zabodarski se nachází v odlehlé vesnici Čunski na ostrově Lošinj. Můžete zde využívat gril. Novalja leží 39 km odtud. Ubytování Eco Secluded apartments Zabodarski se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća Luce

9,7

Kuća Luce

Ubytování (Penzion) Kuća Luce. Set in Mali Lošinj, within 2.5 km of Punta Beach and 4. Ubytování Kuća Luce se nachází ve městě Mali Lošinj (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Joni Čikat

9,7

Apartments Joni Čikat

Ubytování (Apartmány) Apartments Joni Čikat. Overlooking the the old town and harbour of Mali Lošinj, Apartments Joni enjoys a quiet location in Mališ Lošinj, surrounded with pine trees of Čikat... Ubytování Apartments Joni Čikat se nachází ve městě (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na chorvatském ostrově Lošinj

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1192 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Lošinj.

Pro chorvatský ostrov Lošinj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Mali Lošinj (774), Veli Lošinj (183), Nerezine (136), Čunski (94), Sveti Jakov (12), Sveti Nicola (2). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Na chorvatském ostrově Lošinj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment Nerezine 11815b (10*), Apartments Antares (10*), House Torre (10*), Apartman Valentina (10*), Lilla Apartment (10*), Apartment Mari Mari (10*), Design & Beach Ferienwohnung - Exklusives Apartment (10*), Apartment with terrace and sea view (9,9*), Apartmani Villa Casper (9,9*), Sea view (9,9*), Nikky’s BLUE DREAM Apartment (9,9*), Studio Leon (9,9*), Authentic Adriatic (9,9*), Sage Suite (9,9*), Pleasant apartment with Seaview (9,9*), Apartment Rukonic (9,9*), Apartments Luce (9,9*), Apartment Lara (9,9*), SNJEŽANA (9,9*), Villa Mare (9,9*), Nautilus Veli Losinj (9,9*), Nina (9,9*), Rialto (9,9*), Vita natura Lošinj (9,9*), KUĆA ZA ODMOR- LOVRO (9,9*), Apartment Apsyrtides (9,8*), Apartments by the sea Mali Losinj (Losinj) - 14166 (9,8*), Apartment 4m Cunski (9,8*), Country House (9,8*), Fioretta (9,8*), Apartman Di (9,8*), apartman Sabljak (9,8*), House Mandarina - old town Veli Lošinj (9,8*), Apartment Agneza (9,8*), Apartment Astra (9,8*), Apartmani Valentina (9,8*), Apartman Leon (9,8*), Apartment Medea, St. Martin (9,8*), Apartment Laura (9,8*), La Dolce Vita Residence (9,8*), Apartments Relax (9,8*), Adriana Apartment (9,8*), Orhideja 1 (9,8*), Apartments and rooms by the sea Nerezine, Losinj - 11815 (9,7*), Mladen (9,7*), Mia (9,7*), Orhideja 2 (9,7*), Ca' Flora (9,7*), Eco Secluded apartments Zabodarski (9,7*), Kuća Luce (9,7*), Apartments Joni Čikat (9,7*).

Ostrov Lošinj může být skvělým místem pro strávení dovolené v Chorvatsku.