Hledat

Ubytování

Korčula

Ubytování na Ostrově Korčula

Ostrov Korčula se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2296 hotelů a ubytování na ostrově Korčula.

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Korčula

Nejlepší ubytování v hotelech na chorvatském ostrově Korčula

Jasenka Apartment

10

Jasenka Apartment

Ubytování (Apartmán) Jasenka Apartment. Jasenka Apartment is located in Zavalatica and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Jasenka Apartment se nachází ve městě Zavalatica 302 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leut Apartment

10

Leut Apartment

Ubytování (Apartmán) Leut Apartment. In the Korčula Old Town district of Korčula, close to Large Governor's Tower, Leut Apartment has free WiFi and a washing machine. Ubytování Leut Apartment se nachází ve městě Zitnica 2 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina

10

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Offering garden views, Apartment Marina is an accommodation located in Korčula, 2.5 km from Korčula Bus Station and 2.9 km from Large Governor's Tower. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Cvjetno Naselje ulica 41 broj 17 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House 4 You

10

House 4 You

Ubytování (Prázdninový dům) House 4 You. House 4 You je samostatně stojící prázdninový dům nacházející se v malebném zálivu Lumbarda, jen pár kroků od skalnaté pláže se stínem borovic, a nabízí... Ubytování House 4 You se nachází ve městě Lumbarda 228 A (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Senija

10

Apartments Villa Senija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Senija. Apartments Villa Senija is an accommodation in Blato with access to a private beach area. Ubytování Apartments Villa Senija se nachází ve městě Karbuni (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zora

10

Apartment Zora

Ubytování (Apartmán) Apartment Zora. Set in Vela Luka, Apartment Zora offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Located 1. Ubytování Apartment Zora se nachází ve městě Ulica 34 10 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

THE VIEW ****

10

THE VIEW ****

Ubytování (Apartmán) THE VIEW ****. THE VIEW **** is set in Račišće and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování THE VIEW **** se nachází ve městě Račišće 278A (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kiara

10

Apartment Kiara

Ubytování (Apartmán) Apartment Kiara. Featuring a restaurant, a garden, and a private beach area, Apartment Kiara offers accommodation in Zavalatica with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Kiara se nachází ve městě 334 Zavalatica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Punat

10

Apartment Punat

Ubytování (Apartmán) Apartment Punat. In a central area of Korčula, located within a short distance of Tower of All Saints and Large Governor's Tower, Apartment Punat offers free WiFi, air... Ubytování Apartment Punat se nachází ve městě 19.travnja 1921 br.15 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Dona Maria

10

Holiday Home Dona Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dona Maria. Boasting a seasonal outdoor pool and sea views, Holiday Home Dona Maria is situated in Prigradica. Ubytování Holiday Home Dona Maria se nachází ve městě Lozica 10 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House San Pelegrin

10

Stone House San Pelegrin

Ubytování (Vila) Stone House San Pelegrin. Stone House San Pellegrin is set on the island of Korčula, 6 km from Vela Luka. It offers spacious courtyard and garden area of 3000 m2. Ubytování Stone House San Pelegrin se nachází ve městě Pelegrin 12 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Fidulic

9,9

Apartments Fidulic

Ubytování (Apartmán) Apartments Fidulic. Situated in Lumbarda, 5 km from Beaches on Badija Island and 6 km from Planjak Beaches, Apartments Fidulic offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartments Fidulic se nachází ve městě Lumbarda 227/A (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Orlando

9,9

Apartman Orlando

Ubytování (Apartmán) Apartman Orlando. Located in Korčula, 8 km from St. Blaise Fortress and 9 km from Korčula Bus Station, Apartman Orlando offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Orlando se nachází ve městě Oskorušica 2 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Milojka

9,9

Apartment Milojka

Ubytování (Apartmán) Apartment Milojka. Apartment Milojka is set in Prizba and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Milojka se nachází ve městě Prizba 35 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Soul Sisters

9,9

Villa Soul Sisters

Ubytování (Vily) Villa Soul Sisters. Villa Soul Sisters se nachází na ostrově Korčula, 5 km od pevnosti sv. Blažeje a 6 km od autobusového nádraží Korčula. Ubytování Villa Soul Sisters se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bire White House Apartmens

9,9

Bire White House Apartmens

Ubytování (Apartmány) Bire White House Apartmens. Situated in Lumbarda in the Korcula Island region, Bire White House Apartmens features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Bire White House Apartmens se nachází ve městě 445 Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fancy Apartments Dream

9,9

Fancy Apartments Dream

Ubytování (Apartmány) Fancy Apartments Dream. Situated in Smokvica, 32 km from Korčula, Fancy Apartments Dream features barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Fancy Apartments Dream se nachází ve městě Brna 344 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Plaza

9,9

Apartment Plaza

Ubytování (Apartmán) Apartment Plaza. Set in Korčula, 300 metres from Korčula Bus Station and 1 km from ACI Marina Korčula, Apartment Plaza offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Plaza se nachází ve městě Trpimira Ivancevica 3a (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jakov Grscica

9,9

Apartment Jakov Grscica

Ubytování (Apartmány) Apartment Jakov Grscica. Set in Prizba, 41 km from Korčula, Apartment Jakov Grscica offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Jakov Grscica se nachází ve městě Grscica Vela 2 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MiNi Korčula luxury apartment for pleasure, 2BR

9,9

MiNi Korčula luxury apartment for pleasure, 2BR

Ubytování (Apartmán) MiNi Korčula luxury apartment for pleasure, 2BR. Boasting garden views, MiNi Korčula luxury apartment for pleasure, 2BR provides accommodation with a garden and a patio, around 2. Ubytování MiNi Korčula luxury apartment for pleasure, 2BR se nachází ve městě Korčula ulica 38 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tonko

9,9

Apartments Tonko

Ubytování (Apartmány) Apartments Tonko. Set in Račišće, 12 km from Korčula, Apartments Tonko offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Tonko se nachází ve městě Račišće (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

R&N Apartment

9,9

R&N Apartment

Ubytování (Apartmán) R&N Apartment. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, R&N Apartment features accommodation in Zavalatica with free WiFi and garden views. Ubytování R&N Apartment se nachází ve městě Zavalatica 334 (Chorvatsko - Korčula).

Villa Anfa Vela Luka

9,9

Villa Anfa Vela Luka

Ubytování (Vila) Villa Anfa Vela Luka. Villa Anfa Vela Luka is located in Vela Luka and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Villa Anfa Vela Luka se nachází ve městě Ul. 16 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Inter Vivos

9,9

Apartment Inter Vivos

Ubytování (Apartmány) Apartment Inter Vivos. Tříhvězdičkové ubytování s výhledem na moře a Wi-Fi zdarma Apartment Inter Vivos se nachází ve Smokvici, na ostrově Korčula, 25 km od Korčuly. Ubytování Apartment Inter Vivos se nachází ve městě Brna 853 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Fortuna

9,9

Apartmani Fortuna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Fortuna. Apartmani Fortuna se nachází v obci Lumbarda a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartmani Fortuna se nachází ve městě Lumbarda 100b (Chorvatsko - Korčula).

Villa Teuta

9,9

Villa Teuta

Ubytování (Apartmány) Villa Teuta. Situated 3.7 km from St. Blaise Fortress, Villa Teuta offers accommodation with a balcony, as well as a garden and barbecue facilities. Ubytování Villa Teuta se nachází ve městě 740 Žrnovska Banja (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Tinka

9,9

Apartment Tinka

Ubytování (Apartmán) Apartment Tinka. Located in Korčula, 3.7 km from Korčula Bus Station and 3.8 km from ACI Marina Korčula, Apartment Tinka offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Tinka se nachází ve městě Soline 714 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Seka

9,9

Apartment Seka

Ubytování (Apartmán) Apartment Seka. Featuring garden views, Apartment Seka provides accommodation with a garden and a patio, around 2.8 km from ACI Marina Korčula. Ubytování Apartment Seka se nachází ve městě 9 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sunce

9,9

Apartments Sunce

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunce. Apartments Sunce leží v obci Brna na ostrově Korčula, 45 km od Makarské a Hvaru. Ubytování Apartments Sunce se nachází ve městě Brna 651 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirna

9,9

Apartments Mirna

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirna. Set in Korčula in the Korcula Island region and St. Blaise Fortress reachable within 1. Ubytování Apartments Mirna se nachází ve městě 588 Medvinjak (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Sunrise

9,9

Apartman Sunrise

Ubytování (Apartmán) Apartman Sunrise. Featuring sea views, Apartman Sunrise offers accommodation with barbecue facilities and a terrace, around 5 km from Vela Luka Ferry Port. Ubytování Apartman Sunrise se nachází ve městě Uvala Stiniva 1a (Chorvatsko - Korčula).

Seafront Garden Apartments Lumbarda

9,9

Seafront Garden Apartments Lumbarda

Ubytování (Apartmány) Seafront Garden Apartments Lumbarda. Located in Lumbarda, Seafront Garden Apartments Lumbarda provides free WiFi, 5 km from Beaches on Badija Island and 5 km from Planjak Beaches. Ubytování Seafront Garden Apartments Lumbarda se nachází ve městě Uvala Racisce 197 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krajančić

9,9

Apartments Krajančić

Ubytování (Apartmány) Apartments Krajančić. Located in Zavalatica, 28 km from Korčula, Apartments Krajančić provides a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Krajančić se nachází ve městě 340 Zavalatica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nerica Apartment

9,9

Nerica Apartment

Ubytování (Apartmán) Nerica Apartment. Boasting sea views, Nerica Apartment features accommodation with a bar, a garden and barbecue facilities, around 27 km from Korčula Bus Station. Ubytování Nerica Apartment se nachází ve městě Zavalatica 317 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Truly Mediterranean Apartment "Spark"

9,9

Truly Mediterranean Apartment "Spark"

Ubytování (Apartmán) Truly Mediterranean Apartment "Spark". Situated in Korčula, 1 km from Korčula Bus Station and 1. Ubytování Truly Mediterranean Apartment "Spark" se nachází ve městě Put od luke 13 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amore

9,9

Amore

Ubytování (Apartmán) Amore. Set in Korčula, a 9-minute walk from St. Blaise Fortress, 1. Ubytování Amore se nachází ve městě Medvinjak 562 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koko Apartments

9,8

Koko Apartments

Ubytování (Apartmány) Koko Apartments. Situated in Korčula, 1.4 km from Korčula Bus Station and 1. Ubytování Koko Apartments se nachází ve městě Ulica 22. lipnja 1941 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town Apartments

9,8

Old Town Apartments

Ubytování (Apartmány) Old Town Apartments. These air-conditioned apartments are at the heart of Korčula’s Old Town, only 50 metres away from the beach. Ubytování Old Town Apartments se nachází ve městě Ul. don Iva Matijace 14 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marija

9,8

Villa Marija

Ubytování (Vily) Villa Marija. Located 2.8 km from St. Blaise Fortress, Villa Marija offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Marija se nachází ve městě 646 Žrnovska Banja (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amfora

9,8

Villa Amfora

Ubytování (Vila) Villa Amfora. Featuring private pool, Villa Amfora is located on the beachfront in Prizba. Ubytování Villa Amfora se nachází ve městě Grščica Vela 34 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lucija

9,8

Apartment Lucija

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucija. Offering free WiFi and garden views, Apartment Lucija is an accommodation set in Vela Luka. Located 1. Ubytování Apartment Lucija se nachází ve městě Ulica 36/9 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fantasy Apartment

9,8

Fantasy Apartment

Ubytování (Apartmány) Fantasy Apartment. Located in Korčula in the Korcula Island region and Korčula Bus Station reachable within 2. Ubytování Fantasy Apartment se nachází ve městě Put Svetog antuna 13 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Surjan

9,8

Apartments Surjan

Ubytování (Apartmán) Apartments Surjan. Apartments Surjan se nachází na klidném místě na půli cesty mezi obcemi Brna a Prižba, 40 metrů od pláže, a nabízí sluneční terasu, výhled na moře a... Ubytování Apartments Surjan se nachází ve městě Vinačac 9 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Giro Korcula

9,8

Apartments Giro Korcula

Ubytování (Apartmány) Apartments Giro Korcula. Apartments Giro Korcula se nachází v Korčule, jen 600 metrů od bašty Všech svatých. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Giro Korcula se nachází ve městě Trg Petra Šegedina 10 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marija

9,8

Apartmani Marija

Ubytování (Apartmán) Apartmani Marija. Apartmani Marija is located in Brna and offers a garden, a private beach area and a tennis court. The air-conditioned accommodation is 32 km from Korčula. Ubytování Apartmani Marija se nachází ve městě 527 Smokvica (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Fabris - Country Villa

9,8

The Fabris - Country Villa

Ubytování (Vila) The Fabris - Country Villa. Featuring sea views, The Fabris - Country Villa features accommodation with a patio and a kettle, around 5 km from Beaches on Badija Island. Ubytování The Fabris - Country Villa se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula).

Apartments Maslina

9,8

Apartments Maslina

Ubytování (Apartmány) Apartments Maslina. Apartments Maslina leží pouze 20 metrů od moře v zátoce Lumbarda na ostrově Korčula. Ubytování Apartments Maslina se nachází ve městě Uvala Račišće (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kneže Nikolina

9,8

Apartments Kneže Nikolina

Ubytování (Apartmány) Apartments Kneže Nikolina. Apartments Kneže Nikolina nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Račišće. Součástí je také terasa a zahrada s grilem. Ubytování Apartments Kneže Nikolina se nachází ve městě Račišće 306 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Grbin

9,8

Apartments Grbin

Ubytování (Apartmány) Apartments Grbin. Klimatizované ubytování Apartments Grbin leží jen pár kroků od pláže se slunečníky, lehátky, sprchou a malým přístavem a nabízí terasy a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Grbin se nachází ve městě Lumbarda 715 (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Puntin Rooms

9,8

Puntin Rooms

Ubytování (Penzion) Puntin Rooms. Attractively located in the Korčula Old Town district of Korčula, Puntin Rooms is located a few steps from Kanavelić Tower, 50 metres from Marco Polo Birth... Ubytování Puntin Rooms se nachází ve městě Ulica kanonika Antuna Rozanovića 1 3 kat (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mosho apartment

9,8

Mosho apartment

Ubytování (Apartmán) Mosho apartment. Featuring a restaurant, a garden, and a terrace, Mosho apartment provides accommodation in Račišće with free WiFi and garden views. Ubytování Mosho apartment se nachází ve městě racisce (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)