Hledat

Ubytování

Ubytování město Korčula

Ve chorvatském městě Korčula (Chorvatsko) máme celkem 609 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Korčula

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Korčula

Apartment Marina

10

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Offering garden views, Apartment Marina is an accommodation located in Korčula, 150 metres from Luka Korculanska Beach and 400 metres from Beach Zakerjan. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town Sea Front M&M Apartment

10

Old Town Sea Front M&M Apartment

Ubytování (Apartmán) Old Town Sea Front M&M Apartment. Old Town Sea Front MM Apartment is located in Korčula. This property is a few steps from Tower of All Saints and has free WiFi. Ubytování Old Town Sea Front M&M Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nerica Apartment

10

Nerica Apartment

Ubytování (Apartmán) Nerica Apartment. Nerica Apartment is situated in Zavalatica and offers a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytování Nerica Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Holiday Home Dona Maria

10

Holiday Home Dona Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dona Maria. Holiday Home Dona Maria se nachází v Prigradici, 41 km od Korčuly. Ubytování Holiday Home Dona Maria se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Plaza

9,9

Apartment Plaza

Ubytování (Apartmán) Apartment Plaza. Set in Korčula, 2.1 km from Beach Zamošće, Apartment Plaza offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and free shuttle service. Ubytování Apartment Plaza se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rusmarin Premium Suite

9,9

Rusmarin Premium Suite

Ubytování (Apartmán) Rusmarin Premium Suite. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Rusmarin Premium Suite provides accommodation in Korčula with free WiFi and garden views. Ubytování Rusmarin Premium Suite se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Orlando

9,9

Apartman Orlando

Ubytování (Apartmán) Apartman Orlando. Located in Korčula, 8 km from St. Blaise Fortress and 9 km from Korčula Bus Station, Apartman Orlando offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Orlando se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leut Apartment

9,9

Leut Apartment

Ubytování (Apartmán) Leut Apartment. In the Korčula Old Town district of Korčula, close to Luka Korculanska Beach, Leut Apartment has free WiFi and a washing machine. Ubytování Leut Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MiNi Korčula luxury apartment for pleasure, 2BR

9,9

MiNi Korčula luxury apartment for pleasure, 2BR

Ubytování (Apartmán) MiNi Korčula luxury apartment for pleasure, 2BR. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, MiNi Korčula luxury apartment for pleasure, 2BR can be found in Korčula, close to... Ubytování MiNi Korčula luxury apartment for pleasure, 2BR se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Tinka

9,9

Apartment Tinka

Ubytování (Apartmán) Apartment Tinka. Located in Korčula, 2.4 km from Luka Korculanska Beach and 3.7 km from Korčula Bus Station, Apartment Tinka offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Tinka se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Seka

9,9

Apartment Seka

Ubytování (Apartmán) Apartment Seka. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Seka can be found in Korčula, close to Banje Beach and 1. Ubytování Apartment Seka se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Punat

9,9

Apartment Punat

Ubytování (Apartmán) Apartment Punat. In a central area of Korčula, located within a short distance of Luka Korculanska Beach and Beach Zakerjan, Apartment Punat offers free WiFi, air... Ubytování Apartment Punat se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krajančić

9,9

Apartments Krajančić

Ubytování (Apartmány) Apartments Krajančić. Located in Zavalatica, 28 km from Korčula, Apartments Krajančić provides a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Krajančić se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Ismaelli Palace

9,9

Apartment in Ismaelli Palace

Ubytování (Apartmán) Apartment in Ismaelli Palace. Set a few steps from St. Marc Cathedral in Korcula in Korčula, this apartment features a balcony. Ubytování Apartment in Ismaelli Palace se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Truly Mediterranean Apartment "Spark"

9,9

Truly Mediterranean Apartment "Spark"

Ubytování (Apartmán) Truly Mediterranean Apartment "Spark". Situated in Korčula, 200 metres from Banje Beach and 450 metres from Beach Port 9, Truly Mediterranean Apartment "Spark" features accommodation with free... Ubytování Truly Mediterranean Apartment "Spark" se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Villa Nova

9,8

Villa Nova

Ubytování (Vila) Villa Nova. Vila Nova se nachází přímo na pláži na ostrově Korčula a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a soukromé molo. Ubytování Villa Nova se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Iris

9,8

Apartments Iris

Ubytování (Apartmány) Apartments Iris. Located in Korčula, Apartments Iris offers self-catering accommodation with free WiFi access. The property is 250 metres from the nearest beach and 1. Ubytování Apartments Iris se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town Apartments

9,8

Old Town Apartments

Ubytování (Apartmány) Old Town Apartments. These air-conditioned apartments are at the heart of Korčula’s Old Town, only 50 metres away from the beach. Ubytování Old Town Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fantasy Apartment

9,8

Fantasy Apartment

Ubytování (Apartmány) Fantasy Apartment. Fantasy Apartment se nachází v Korčule na ostrově Korčula, nedaleko plážového přístavu 9 a pláže Banje. Ubytování Fantasy Apartment se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa San Antonio

9,8

Villa San Antonio

Ubytování (Prázdninový dům) Villa San Antonio. Villa San Antonio se nachází v Korčule, 1 km od pláže Port 9 a 1,4 km od pláže Banje, a nabízí zahradu, klimatizované ubytování, neplacené soukromé... Ubytování Villa San Antonio se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ante's House

9,8

Ante's House

Ubytování (Apartmán) Ante's House. Located in Korčula, 350 m from Korčula Bus Station, 400 m from ACI Marina Korčula and 300 m from Tower of All Saints, Ante's House provides accommodation... Ubytování Ante's House se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koko Apartments

9,8

Koko Apartments

Ubytování (Apartmány) Koko Apartments. Situated in Korčula, 100 metres from Luka Korculanska Beach and 250 metres from Ispod Duvana Beach, Koko Apartments features accommodation with free WiFi,... Ubytování Koko Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jasenka Apartment

9,8

Jasenka Apartment

Ubytování (Apartmán) Jasenka Apartment. Jasenka Apartment is located in Zavalatica and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Jasenka Apartment se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lunia

9,8

Lunia

Ubytování (Apartmán) Lunia. Offering a terrace and garden view, Lunia is located in Korčula, less than 1 km from Banje Beach and a 17-minute walk from Luka Korculanska Beach. Ubytování Lunia se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Paula

9,8

Apartments Paula

Ubytování (Apartmány) Apartments Paula. Apartmány Paula se nacházejí na ostrově Korčula, 150 metrů od malého přístavu a 5 minut chůze od historického centra, a nabízejí službu půjčení jízdních... Ubytování Apartments Paula se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirna

9,8

Apartments Mirna

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirna. Apartmány Mirna se nachází v Korčule na ostrově Korčula, 600 metrů od pláže Ispod Duvana, a nabízí bezplatné Wi-Fi, gril, zahradu i neplacené soukromé... Ubytování Apartments Mirna se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Korčula

9,8

Villa Korčula

Ubytování (Vila) Villa Korčula. Villa Korčula se nachází u pláže a je obklopena zahradou a nabízí soukromou sluneční terasu se slunečníky i vířivkou. Ubytování Villa Korčula se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Puntin Rooms Sobe

9,8

Puntin Rooms Sobe

Ubytování (Penzion) Puntin Rooms Sobe. Attractively located in the Korčula Old Town district of Korčula, Puntin Rooms is situated a few steps from Beach Zakerjan, 200 metres from Luka... Ubytování Puntin Rooms Sobe se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tonko

9,8

Apartments Tonko

Ubytování (Apartmány) Apartments Tonko. Set in Račišće, 12 km from Korčula, Apartments Tonko offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Tonko se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bellevue

9,8

Apartment Bellevue

Ubytování (Apartmán) Apartment Bellevue. Boasting a patio with city views, a garden and a terrace, Apartment Bellevue can be found in Korčula, close to Ispod Duvana Beach and 300 metres from Luka... Ubytování Apartment Bellevue se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment House in Flowers

9,8

Apartment House in Flowers

Ubytování (Apartmán) Apartment House in Flowers. Apartment House in Flowers se nachází v klidné ulici Korčuly, 300 metrů od pláže a 1,3 km od historického centra Korčuly přístupného přes přímořskou... Ubytování Apartment House in Flowers se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Korcula Old Town

9,8

Apartment Korcula Old Town

Ubytování (Apartmán) Apartment Korcula Old Town. Apartment Korcula Old Town in Korčula provides accommodation with free WiFi, 50 metres from Beach Zakerjan, 200 metres from Luka Korculanska Beach and 400... Ubytování Apartment Korcula Old Town se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old town St. Roko

9,8

Old town St. Roko

Ubytování (Apartmán) Old town St. Roko. In a central area of Korčula, located within a short distance of Beach Zakerjan and Luka Korculanska Beach, Old town St. Ubytování Old town St. Roko se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mali Tare

9,8

Apartman Mali Tare

Ubytování (Apartmán) Apartman Mali Tare. Boasting sea views, Apartman Mali Tare offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.6 km from Beach Zamošće. Ubytování Apartman Mali Tare se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viola Apartment

9,8

Viola Apartment

Ubytování (Apartmán) Viola Apartment. Located in Korčula, 1.8 km from Beach Zamošće and a few steps from Korčula Bus Station, Viola Apartment provides air-conditioned accommodation with a patio... Ubytování Viola Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sirius

9,7

Apartments Sirius

Ubytování (Apartmán) Apartments Sirius. Apartments Sirius offers self-catering accommodation located in Korčula, 1 km from both the ACI Marina Korčula and Kocula Bus Station. Ubytování Apartments Sirius se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment On the Sunny Side

9,7

Apartment On the Sunny Side

Ubytování (Apartmány) Apartment On the Sunny Side. Apartment On the Sunny Side offers accommodation in Korčula. Korčula Bus Station is 300 metres from the property. Free private parking is available on... Ubytování Apartment On the Sunny Side se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Defora

9,7

Villa Defora

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Defora. Located in Korčula in the Korcula Island region and Korčula Bus Station reachable within 7 km, Villa Defora provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Villa Defora se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Tea

9,7

Vila Tea

Ubytování (Apartmány) Vila Tea. Vila Tea se nachází v městečku Medvinjak, jen několik kroků od pláže a 20 minut chůze od centra města Korčula, a nabízí venkovní bazén s lehátky a... Ubytování Vila Tea se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Irena

9,7

Apartman Irena

Ubytování (Apartmán) Apartman Irena. Situated in Korčula, 200 metres from Banje Beach and 300 metres from Luka Korculanska Beach, Apartman Irena features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartman Irena se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korkyra Fit suites -free gym

9,7

Korkyra Fit suites -free gym

Ubytování (Apartmány) Korkyra Fit suites -free gym. Featuring a balcony with garden views, a fitness centre and a garden, Korkyra Fit suites -free gym can be found in Korčula, close to Korčula Bus Station... Ubytování Korkyra Fit suites -free gym se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kneže Nikolina

9,7

Apartments Kneže Nikolina

Ubytování (Apartmány) Apartments Kneže Nikolina. Apartments Kneže Nikolina nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Račišće. Součástí je také terasa a zahrada s grilem. Ubytování Apartments Kneže Nikolina se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Classic

9,7

Apartment Classic

Ubytování (Apartmán) Apartment Classic. Featuring sea views, Apartment Classic provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.3 km from St. Blaise Fortress. Ubytování Apartment Classic se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ana

9,7

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Located in Korčula, 650 metres from Beach Port 9, Apartman Ana provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Korcula 6

9,7

Apartment Korcula 6

Ubytování (Apartmán) Apartment Korcula 6. Apartment Korcula 6 se nachází ve městě Korčula, 8 minut pěšky od pevnosti sv. Blaise a 1 km od autobusového nádraží Korčula. Ubytování Apartment Korcula 6 se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula).

Lesic Dimitri Palace

9,7

Lesic Dimitri Palace

Ubytování (Aparthotel) Lesic Dimitri Palace. Just steps from Marco Polo's house and the old cathedral within Old Town walls, the luxurious Lešić Dimitri Palace offers a spa centre with Thai and... Ubytování Lesic Dimitri Palace se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartments More

9,7

Studio Apartments More

Ubytování (Apartmán) Studio Apartments More. Set right next to a private beach with free-to-use sun loungers and boasting panoramic sea views, Studio Apartments More offers air-conditioned... Ubytování Studio Apartments More se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zuviteo Residence

9,7

Zuviteo Residence

Ubytování (Penzion) Zuviteo Residence. Located in the centre of Korčula, 1.5 km from Beach Zamošće, Zuviteo Residence provides air-conditioned rooms and free WiFi. Ubytování Zuviteo Residence se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Adriatic Pearl Korcula

9,7

Apartments Adriatic Pearl Korcula

Ubytování (Apartmány) Apartments Adriatic Pearl Korcula. Featuring air conditioning, Apartments Adriatic Pearl Korcula offers accommodation in Korčula. Korčula Bus Station is 200 metres away. Ubytování Apartments Adriatic Pearl Korcula se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maslina

9,7

Apartments Maslina

Ubytování (Apartmány) Apartments Maslina. Apartmány Maslina se nachází v obci Kneže, 10 km od historického centra města Korčula a pouhých 250 metrů od moře. Ubytování Apartments Maslina se nachází ve městě Korčula (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ranko

9,7

Apartments Ranko

Ubytování (Apartmány) Apartments Ranko. Located in Zavalatica, Apartments Ranko offers a barbecue and sun terrace. Makarska is 43 km from the property. Ubytování Apartments Ranko se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Ubytování v chorvatském městě Korčula

Město Korčula se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 609 hotelů a ubytování v chorvatském městě Korčula.