Hledat

Ubytování

Ubytování město Blato

Ve chorvatském městě Blato (Chorvatsko) máme celkem 214 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Blato

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Blato

Antea Apartment

10

Antea Apartment

Ubytování (Apartmán) Antea Apartment. Antea Apartment se nachází v Prizbě, pouhých 100 metrů od pláže Ratak, a nabízí ubytování u pláže s restaurací, barem, zahradou, bezplatným Wi-Fi, patiem a... Ubytování Antea Apartment se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KUĆA IVANA

10

KUĆA IVANA

Ubytování (Prázdninový dům) KUĆA IVANA. Set in Prizba, close to Gradačica Beach, KUĆA IVANA provides accommodation with bike hire, a private beach area, a shared lounge and a terrace. Ubytování KUĆA IVANA se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila petra

10

Vila petra

Ubytování (Prázdninový dům) Vila petra. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Vila petra features accommodation in Prizba with free WiFi and pool views. Ubytování Vila petra se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Apartmani Zalaz sunca

9,9

Apartmani Zalaz sunca

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zalaz sunca. Set in Blato, 33 km from Korčula, Apartmani Zalaz sunca offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Zalaz sunca se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jakov Grscica

9,9

Apartment Jakov Grscica

Ubytování (Apartmány) Apartment Jakov Grscica. Apartmán Jakov Grscica se nachází 1,5 km od pláže Ratak a nabízí tenisový kurt, terasu a ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Jakov Grscica se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Senija

9,9

Apartments Villa Senija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Senija. Apartments Villa Senija se nachází v Blatu a nabízí přístup na soukromou pláž. V okolí se můžete věnovat cyklistice, rybaření a dalším aktivitám. Ubytování Apartments Villa Senija se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tania Apartment

9,8

Tania Apartment

Ubytování (Apartmán) Tania Apartment. Tania Apartment se nachází v Prizbě, 1,5 km od pláže Ratak, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Tania Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House Blaca

9,7

Stone House Blaca

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House Blaca. Tříhvězdičkový prázdninový dům Stone House Blaca se nachází ve městě Blato na Korčule a nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromý úsek pláže a zázemí pro grilování. Ubytování Stone House Blaca se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zen

9,7

Villa Zen

Ubytování (Apartmány) Villa Zen. Villa Zen se nachází v Prizbě na ostrově Korčula, 1,9 km od pláže Ratak, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, grilem, bezplatnými jízdními koly a neplaceným... Ubytování Villa Zen se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Žaknić

9,7

Apartments Žaknić

Ubytování (Apartmány) Apartments Žaknić. Apartmány Žaknić se nachází 2,8 km od pláže Gradačica a nabízí zahradu, soukromou pláž a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Žaknić se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bacic

9,6

Apartments Bacic

Ubytování (Apartmány) Apartments Bacic. Apartmány Bacic se nachází v Prizbě na ostrově Korčula, 2,3 km od pláže Gradačica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, soukromou pláží a... Ubytování Apartments Bacic se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Marija

9,6

Holiday Home Marija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Marija. Holiday Home Marija se nachází ve vesnici Babina a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday Home Marija se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 627

9,6

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 627

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 627. Apartments by the sea Prigradica (Korčula) - 627 nabízí ubytování v Blatu. Všechny apartmány zahrnují kuchyň a vlastní koupelnu. Ubytování Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 627 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA BELE - Piece of Peace on the sea

9,5

VILLA BELE - Piece of Peace on the sea

Ubytování (Apartmán) VILLA BELE - Piece of Peace on the sea. Boasting a garden and a terrace, VILLA BELE - Piece of Peace on the sea features accommodation in Prigradica with free WiFi and garden views. Ubytování VILLA BELE - Piece of Peace on the sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Exclusive Karbuni

9,4

Luxury Villa Exclusive Karbuni

Ubytování (Vila) Luxury Villa Exclusive Karbuni. Villa Exclusive Karbuni se nachází v Blatu na ostrově Korčula a nabízí terasu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury Villa Exclusive Karbuni se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula).

Apartmani Doro

9,4

Apartmani Doro

Ubytování (Apartmány) Apartmani Doro. Apartmani Doro se nachází ve městě Vela Luka na ostrově Korčula, necelý 1 km od pláže Slatina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zázemí pro grilování,... Ubytování Apartmani Doro se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Prizba

9,4

Holiday Home Prizba

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Prizba. Holiday Home Prizba je prázdninový dům, který se nachází jen pár kroků od moře a 8 km od obce Blato. Hosté mohou využít terasu. Ubytování Holiday Home Prizba se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Zanetic

9,3

Apartmani Zanetic

Ubytování (Apartmán) Apartmani Zanetic. Apartmani Zanetic se nachází v letovisku Prižba, 44 km od Korčuly. Ubytování Apartmani Zanetic se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ljilja

9,2

Apartment Ljilja

Ubytování (Apartmány) Apartment Ljilja. Apartmán Ljilja se nachází v malém letovisku Prižba, 44 km od Korčuly, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Ljilja se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Prizba - 03

9,1

Apartment Prizba - 03

Ubytování (Apartmán) Apartment Prizba - 03. Apartment Prizba - 03 is located in Prizba. The property has sea views. Ubytování Apartment Prizba - 03 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Meri

9

Villa Meri

Ubytování (Apartmány) Villa Meri. Villa Meri se nachází v Blatu, 36 km od Korčuly. Nabízí společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Meri se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Grscica, Korcula - 169

8,8

Apartments by the sea Grscica, Korcula - 169

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Grscica, Korcula - 169. Situated within 1.6 km of Ratak Beach in Prizba, Apartments by the sea Grscica, Korcula - 169 features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Apartments by the sea Grscica, Korcula - 169 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lara

8,7

Apartman Lara

Ubytování (Apartmán) Apartman Lara. Set in Prizba, just 1.6 km from Ratak Beach, Apartman Lara offers accommodation with free WiFi. Ubytování Apartman Lara se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramic Apartments

8,7

Panoramic Apartments

Ubytování (Apartmány) Panoramic Apartments. Situated in Korčula, 43 km from Korčula Bus Station and 43 km from ACI Marina Korčula, Panoramic Apartments features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Panoramic Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani KORČULA

8,6

Apartmani KORČULA

Ubytování (Apartmány) Apartmani KORČULA. Apartmani KORČULA se nachází 1,6 km od pláže Ratak a nabízí restauraci, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmani KORČULA se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Winery Bačić

8,6

Winery Bačić

Ubytování (Apartmány) Winery Bačić. Vinařství Bačić se nachází v zálivu Crnja Luka, jen pár kroků od soukromé pláže. Ubytování Winery Bačić se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marta

8,6

Apartman Marta

Ubytování (Apartmán) Apartman Marta. Located just 1.9 km from Ratak Beach, Apartman Marta provides accommodation in Prizba with access to a garden, a private beach area, as well as a 24-hour... Ubytování Apartman Marta se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 14341

8,5

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 14341

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 14341. Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 14341 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Blato. Ubytování Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 14341 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 176

8,4

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 176

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 176. Located 46 km from Makarska, Apartment Prizba 176b offers accommodation in Blato. Apartment Prizba 176b features views of the sea and is 43 km from Hvar. Ubytování Apartments by the sea Prizba, Korcula - 176 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 9308

8,4

Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 9308

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 9308. Located 48 km from Makarska and 38 km from Hvar, Apartment Karbuni 9308a offers accommodation in Blato. Ubytování Apartments by the sea Karbuni, Korcula - 9308 se nachází ve městě Blato (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Sunset

8,4

Holiday Home Sunset

Ubytování (Apartmány) Holiday Home Sunset. Located in Črnja Luka, Holiday Home Sunset offers a private beach area. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Holiday Home Sunset se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9141

8,3

Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9141

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9141. Set in Blato in the Korcula Island region, Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9141 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments by the sea Prigradica, Korcula - 9141 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 9227

8,3

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 9227

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 9227. Set in Prizba in the Korcula Island region, with Ratak Beach nearby, Apartments by the sea Prizba, Korcula - 9227 offers accommodation with free WiFi and... Ubytování Apartments by the sea Prizba, Korcula - 9227 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dea

8,3

Apartman Dea

Ubytování (Apartmán) Apartman Dea. Apartman Dea in Prizba features accommodation with free WiFi, 1.6 km from Ratak Beach. Ubytování Apartman Dea se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Prizba III

8,1

Apartment Prizba III

Ubytování (Apartmán) Apartment Prizba III. Boasting an outdoor pool and sea views, Apartment Prizba III is situated in Prizba. Ubytování Apartment Prizba III se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Prizba 219a

7,9

Apartment Prizba 219a

Ubytování (Apartmán) Apartment Prizba 219a. Located in Prizba and only 300 metres from Ratak Beach, Apartment Prizba 219a provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Prizba 219a se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Apartments with a parking space Prigradica, Korcula - 193

7,1

Apartments with a parking space Prigradica, Korcula - 193

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Prigradica, Korcula - 193. Apartments with a parking space Prigradica, Korcula - 193 se nachází v Blatu na ostrově Korčula. Ubytování Apartments with a parking space Prigradica, Korcula - 193 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Prizba, Korcula - 219

6,1

Apartments with a parking space Prizba, Korcula - 219

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Prizba, Korcula - 219. Located in Prizba in the Korcula Island region, with Ratak Beach nearby, Apartments with a parking space Prizba, Korcula - 219 provides accommodation with... Ubytování Apartments with a parking space Prizba, Korcula - 219 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Prizba 176a

5,6

Apartment Prizba 176a

Ubytování (Apartmán) Apartment Prizba 176a. Apartment Prizba 176a se nachází v Blatu a nabízí soukromý úsek pláže, Wi-Fi zdarma, výhled na moře a terasu. Ubytování Apartment Prizba 176a se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Luxury Villa Stairway to Heaven with Pool

Luxury Villa Stairway to Heaven with Pool

Ubytování (Vila) Luxury Villa Stairway to Heaven with Pool. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Luxury Villa Stairway to Heaven with Pool is located in Blato. Ubytování Luxury Villa Stairway to Heaven with Pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pudaric

Villa Pudaric

Ubytování (Apartmán) Villa Pudaric. Villa Pudaric is located in Blato and offers barbecue facilities and a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a terrace. Ubytování Villa Pudaric se nachází ve městě (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kamen

Villa Kamen

Ubytování (Vila) Villa Kamen. Villa Kamen is situated in Blato and offers a garden. The accommodation is 27 km from Korčula. The villa also provides guests with 3 bathrooms. Ubytování Villa Kamen se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nev

Apartments Nev

Ubytování (Apartmány) Apartments Nev. Situated in Blato, 2.3 km from Lučica Beach, Apartments Nev features accommodation with air conditioning and access to a garden. Ubytování Apartments Nev se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Blato w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms

Amazing home in Blato w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Blato w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms. Featuring an outdoor pool and sea views, Amazing home in Blato w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms is located in Prizba. Ubytování Amazing home in Blato w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Uv.Danca I

Apartment Uv.Danca I

Ubytování (Apartmán) Apartment Uv.Danca I. Apartment Uv. Danca I nabízí 4hvězdičkové ubytování s plně vybavenou kuchyní a bezplatným Wi-Fi v obci Brnistrova na ostrově Korčula. Ubytování Apartment Uv.Danca I se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Prizba 9227b

Apartment Prizba 9227b

Ubytování (Apartmán) Apartment Prizba 9227b. Featuring sea views, Apartment Prizba 9227b is located in Prizba, 2 km from Ratak Beach. Ubytování Apartment Prizba 9227b se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kasandra

Apartments Kasandra

Ubytování (Apartmány) Apartments Kasandra. Situated in Prizba, 1.6 km from Ratak Beach, Apartments Kasandra features free WiFi and sea views. Ubytování Apartments Kasandra se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Crnja Luka, Korcula - 15978

Apartments by the sea Crnja Luka, Korcula - 15978

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Crnja Luka, Korcula - 15978. Apartments by the sea Crnja Luka, Korcula - 15978 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Blato. Ubytování Apartments by the sea Crnja Luka, Korcula - 15978 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 11069

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 11069

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 11069. Situated in Prizba, within 1.9 km of Ratak Beach, Apartments by the sea Prizba, Korcula - 11069 offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartments by the sea Prizba, Korcula - 11069 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 12648

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 12648

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 12648. Studio Prizba 12648b offers accommodation in Blato. Rooms are fitted with a TV. Some rooms feature a seating area to relax in after a busy day. Ubytování Apartments by the sea Prizba, Korcula - 12648 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 16900

Apartments by the sea Prizba, Korcula - 16900

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Prizba, Korcula - 16900. Situated in Prizba, within 400 metres of Ratak Beach, Apartments by the sea Prizba, Korcula - 16900 offers accommodation with free WiFi and air... Ubytování Apartments by the sea Prizba, Korcula - 16900 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Ubytování v chorvatském městě Blato

Město Blato se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 214 hotelů a ubytování v chorvatském městě Blato.