Hledat

Ubytování

Ubytování město Lumbarda

Ve chorvatském městě Lumbarda (Chorvatsko) máme celkem 431 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Lumbarda

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Lumbarda

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260

10

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260. Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260 is a beachfront property set in Lumbarda, 5 km from Beaches on Badija Island and 6 km from Planjak Beaches. Ubytování Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9260 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172

10

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172

Ubytování (Apartmán) Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172. Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172 is a beachfront property situated in Lumbarda, 5 km from Beaches on Badija Island and 6 km from Planjak... Ubytování Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 9172 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House 4 You

10

House 4 You

Ubytování (Prázdninový dům) House 4 You. House 4 You je samostatně stojící prázdninový dům nacházející se v malebném zálivu Lumbarda, jen pár kroků od skalnaté pláže se stínem borovic, a nabízí... Ubytování House 4 You se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seafront Garden Apartments Lumbarda

10

Seafront Garden Apartments Lumbarda

Ubytování (Apartmány) Seafront Garden Apartments Lumbarda. Located in Lumbarda, Seafront Garden Apartments Lumbarda provides free WiFi, 5 km from Beaches on Badija Island and 5 km from Planjak Beaches. Ubytování Seafront Garden Apartments Lumbarda se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marinero

10

Apartmani Marinero

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marinero. Set in Lumbarda in the Korcula Island region and Lumbarda Beach reachable within 550 metres, Apartmani Marinero offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Marinero se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House FIDULIC - Penthouse THE VIEW

10

House FIDULIC - Penthouse THE VIEW

Ubytování (Apartmán) House FIDULIC - Penthouse THE VIEW. Located in Lumbarda, 1.2 km from Bilin Zal Beach and 5 km from Beaches on Badija Island, House FIDULIC - Penthouse THE VIEW offers a garden and air... Ubytování House FIDULIC - Penthouse THE VIEW se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House FIDULIC - apartment THE LAVENDER

9,9

House FIDULIC - apartment THE LAVENDER

Ubytování (Apartmán) House FIDULIC - apartment THE LAVENDER. Apartments Fidulic se nachází na pláži v Lumbardě, 600 metrů od pláže Lumbarda a 800 metrů od pláže Tatinja Bay, a nabízí ubytování se zahradou,... Ubytování House FIDULIC - apartment THE LAVENDER se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bire White House Apartmens

9,9

Bire White House Apartmens

Ubytování (Apartmány) Bire White House Apartmens. Situated in Lumbarda in the Korcula Island region, with Tatinja Bay Beach and Bilin Zal Beach nearby, Bire White House Apartmens features accommodation... Ubytování Bire White House Apartmens se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kim

9,9

Apartment Kim

Ubytování (Apartmán) Apartment Kim. Offering sea views, Apartment Kim is an accommodation located in Lumbarda, 1.8 km from Bilin Zal Beach and 4.4 km from Beaches on Badija Island. Ubytování Apartment Kim se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Apartment Diamond

9,9

Apartment Diamond

Ubytování (Apartmán) Apartment Diamond. Situated in Lumbarda, 400 metres from Bilin Zal Beach and 6 km from Beaches on Badija Island, Apartment Diamond offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Diamond se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rita Holiday Home

9,9

Rita Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Rita Holiday Home. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Rita Holiday Home can be found in Lumbarda, close to Tatinja Bay Beach and less than... Ubytování Rita Holiday Home se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maslina

9,8

Apartments Maslina

Ubytování (Apartmány) Apartments Maslina. Apartments Maslina leží pouze 20 metrů od moře v zátoce Lumbarda na ostrově Korčula. Ubytování Apartments Maslina se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Fabris - Country Villa

9,8

The Fabris - Country Villa

Ubytování (Vila) The Fabris - Country Villa. Situated in Lumbarda, just 1.6 km from Lumbarda Beach, The Fabris - Country Villa features beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a garden and... Ubytování The Fabris - Country Villa se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Fortuna

9,8

Apartmani Fortuna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Fortuna. Apartmani Fortuna se nachází v obci Lumbarda a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartmani Fortuna se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mate Cebalo

9,8

Apartments Mate Cebalo

Ubytování (Apartmány) Apartments Mate Cebalo. Apartments Mate Cebalo nabízí ubytování situované na klidném místě v zelení porostlé části Lumbardy na ostrově Korčula. Ubytování Apartments Mate Cebalo se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cvita

9,8

Villa Cvita

Ubytování (Apartmány) Villa Cvita. Villa Cvita se nachází v malé obci Lumbarda na ostrově Korčula. Nabízí prostornou terasu s výhledem na Jaderské moře a soukromý úsek pláže. Ubytování Villa Cvita se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Loredana

9,8

Apartmani Loredana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Loredana. Situated in Lumbarda, 50 metres from Tatinja Bay Beach and 400 metres from Bilin Zal Beach, Apartmani Loredana features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartmani Loredana se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House with a pool

9,7

Holiday House with a pool

Ubytování (Apartmány) Holiday House with a pool. Located 1.2 km from Bilin Zal Beach, Holiday House with a pool offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a... Ubytování Holiday House with a pool se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adrian's Guesthouse with Breakfast

9,7

Adrian's Guesthouse with Breakfast

Ubytování (Apartmány) Adrian's Guesthouse with Breakfast. Adrian's Guesthouse with Breakfast se nachází ve městě Lumbarda, 4,2 km od pláží na ostrově Badija, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou se... Ubytování Adrian's Guesthouse with Breakfast se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Spacious Brand New Apartment In Lumbarda !!

9,7

Modern Spacious Brand New Apartment In Lumbarda !!

Ubytování (Apartmán) Modern Spacious Brand New Apartment In Lumbarda !!. Modern Spacious Brand New Apartment In Lumbarda!! je apartmán situovaný u pláže v Lumbardě, jen 6 km od pláží na ostrově Badija. Ubytování Modern Spacious Brand New Apartment In Lumbarda !! se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sidro

9,7

Apartments Sidro

Ubytování (Apartmány) Apartments Sidro. Apartments Sidro se nachází ve vesnici Lumbarda, jen pár kroků od moře a 2,6 km od pláží Planjak, a nabízí gril. Ubytování Apartments Sidro se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pržina

9,7

Apartments Pržina

Ubytování (Apartmány) Apartments Pržina. Apartments Pržina features sea views, free WiFi and free private parking, set in Lumbarda, 600 metres from Bilin Zal Beach. Ubytování Apartments Pržina se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bella Vista

9,7

Villa Bella Vista

Ubytování (Apartmány) Villa Bella Vista. Villa Bella Vista stojí jen 200 metrů od písečné pláže ve městě Lumbarda. Nabízí vybavené apartmány se zařízeným balkonem nebo terasou. Ubytování Villa Bella Vista se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Kora Luxury Home

9,7

Vila Kora Luxury Home

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Kora Luxury Home. Boasting sea views, Vila Kora Luxury Home features accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Planjak Beaches. Ubytování Vila Kora Luxury Home se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula).

Apartmani Val

9,6

Apartmani Val

Ubytování (Apartmány) Apartmani Val. Apartmani Val se nachází v Lumbardě na ostrově Korčula, 2 km od pláží Planjak a 3 km od ostrova Badija. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Apartmani Val se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Julija

9,6

Apartments Villa Julija

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Julija. Set by the sea in the small Račišće Cove near Lumbarda, Apartments Villa Julija offers a private balcony, free WiFi and free parking for each of its... Ubytování Apartments Villa Julija se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Barbaresko

9,6

Apartments Barbaresko

Ubytování (Apartmány) Apartments Barbaresko. Located in Lumbarda, Apartments Barbaresko is only 100 metres from the beach. Ubytování Apartments Barbaresko se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Lumbarda, Korcula - 9272

9,6

Apartments and rooms by the sea Lumbarda, Korcula - 9272

Ubytování (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Lumbarda, Korcula - 9272. Double Room Lumbarda 9272a se nachází 2 km od pláží Planjak a 3 km od pláže na ostrově Badija. Nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou v Lumbardě. Ubytování Apartments and rooms by the sea Lumbarda, Korcula - 9272 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 4376

9,6

Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 4376

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 4376. Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 4376 has air-conditioned guest accommodation in Lumbarda, 500 metres from Bilin Zal Beach, 6 km from Beaches on... Ubytování Apartments by the sea Lumbarda, Korcula - 4376 se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Laguna

9,6

Villa Laguna

Ubytování (Apartmány) Villa Laguna. Villa Laguna se nachází na klidném místě u zátoky Račišće, které je součástí obce Lumbarda. Ubytování Villa Laguna se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Grbin

9,6

Apartments Grbin

Ubytování (Apartmány) Apartments Grbin. Klimatizované ubytování Apartments Grbin leží jen pár kroků od pláže se slunečníky, lehátky, sprchou a malým přístavem a nabízí terasy a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Grbin se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olive Tree Apartment

9,6

Olive Tree Apartment

Ubytování (Apartmán) Olive Tree Apartment. Set in Lumbarda, just 6 km from Beaches on Badija Island, Olive Tree Apartment offers beachfront accommodation with a restaurant, a seasonal outdoor... Ubytování Olive Tree Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krajančić

9,6

Apartments Krajančić

Ubytování (Apartmány) Apartments Krajančić. Apartments Krajančić jsou apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situované v domě v Lumbardě. Ubytování Apartments Krajančić se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hela

9,6

Villa Hela

Ubytování (Apartmány) Villa Hela. Villa Hela se nachází jen 50 metrů od pláže a 1,2 km od centra Lumbardy. Ubytování Villa Hela se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Elli

9,6

Apartments Elli

Ubytování (Apartmány) Apartments Elli. Situated in Korčula in the Korcula Island region and Badija Beach reachable within 1 km, Apartments Elli features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Elli se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pinta Apartments

9,6

Pinta Apartments

Ubytování (Apartmány) Pinta Apartments. Enjoying a quiet location, Pinta Apartments is located in Lumbarda, just a 5-minute walk away from Bilin Žal Beach and a 10-minute walk away from Pržina... Ubytování Pinta Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marne

9,5

Apartment Marne

Ubytování (Apartmán) Apartment Marne. Featuring a terrace with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Marne can be found in Lumbarda, close to Bilin Zal Beach and 4. Ubytování Apartment Marne se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Villa Olivia

9,5

Beach Villa Olivia

Ubytování (Prázdninový dům) Beach Villa Olivia. Beach Villa Olivia nabízí zahradu a zázemí pro grilování v obci Lumbarda. Pláže Planjak jsou vzdálené 2,5 km. Ubytování Beach Villa Olivia se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lumbarda Beach

9,5

Apartments Lumbarda Beach

Ubytování (Apartmány) Apartments Lumbarda Beach. Tato slunná vila se nachází pouhých 10 metrů od pláže v Lumbardě, a nabízí klimatizované apartmány s balkonem s výhledem na moře. Ubytování Apartments Lumbarda Beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Deni

9,5

Apartment Deni

Ubytování (Apartmán) Apartment Deni. Situated in Lumbarda, a few steps from Bilin Zal Beach and 7 km from Beaches on Badija Island, Apartment Deni offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Deni se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Toncic

9,5

Apartments Toncic

Ubytování (Apartmány) Apartments Toncic. Apartmány Toncic se nacházejí ve vesničce Lumbarda, 5 km od historického centra Korčuly, a mohou se pochlubit prostornou terasou s výhledem do svěží... Ubytování Apartments Toncic se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Maris

9,5

Apartments Villa Maris

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Maris. House Maris je penzion s klimatizovanými apartmány se satelitní LCD TV a Wi-Fi zdarma situovaný pouhých 70 metrů od skalnaté pláže. Ubytování Apartments Villa Maris se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lumbardina

9,5

Apartments Lumbardina

Ubytování (Apartmány) Apartments Lumbardina. Apartmány Lumbardina se nacházejí v obci Lumbarda a nabízejí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a výhled na moře. Ubytování Apartments Lumbardina se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Salečić

9,5

Apartman Salečić

Ubytování (Apartmán) Apartman Salečić. Situated in Lumbarda, 100 metres from Bilin Zal Beach and 6 km from Beaches on Badija Island, Apartman Salečić offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Salečić se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Skorin

9,5

Apartments Skorin

Ubytování (Apartmány) Apartments Skorin. Apartments Skorin se nachází v Lumbardě na ostrově Korčula, nedaleko pláže v zátoce Tatinja a pláže Lumbarda. Ubytování Apartments Skorin se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nobilo

9,5

Villa Nobilo

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Nobilo. Apartmány Villa Nobilo nabízí panoramatický výhled na moře a společnou jídelnu a terasu. K dispozici je malý přístavní dok pro čluny. Ubytování Villa Nobilo se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Olea

9,5

Apartments Villa Olea

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Olea. Apartments Villa Olea je rodinný penzion situovaný na klidném místě v Lumbardě na ostrově Korčula. Ubytování Apartments Villa Olea se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lumbarda

9,4

Apartments Lumbarda

Ubytování (Apartmány) Apartments Lumbarda. Apartmány Lumbarda se nacházejí pouhých 150 metrů od nejbližší oblázkové pláže a 80 metrů od centra obce Lumbarda a jsou obklopené zelení a rodinnými domy. Ubytování Apartments Lumbarda se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Danijela

9,4

Apartments Danijela

Ubytování (Apartmány) Apartments Danijela. Apartments Danijela se nacházejí v obci Lumbarda, 1,3 km od pláže Lumbarda, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště i výhled do... Ubytování Apartments Danijela se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Eli

9,4

Apartment Eli

Ubytování (Apartmán) Apartment Eli. Apartmán Eli se nachází v osadě Lumbarda, 6 km od pláží na ostrově Badija a 7 km od pláží Planjak, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartment Eli se nachází ve městě (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Šuda

9,4

Guest house Šuda

Ubytování (Penzion) Guest house Šuda. Guest house Šuda se nachází v obci Lumbarda, 5 km od pláže na ostrově Badija. Ubytování Guest house Šuda se nachází ve městě Lumbarda (Chorvatsko - Korčula). V následujících dnech se ceny pohybují od 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Lumbarda

Město Lumbarda se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 431 hotelů a ubytování v chorvatském městě Lumbarda.