Hledat

Ubytování

Ubytování město Malinska

Ve chorvatském městě Malinska (Chorvatsko) máme celkem 1127 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Malinska

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Malinska

Villa Roko

10

Villa Roko

Ubytování (Vila) Villa Roko. Set just 1.7 km from Draga Beach, Villa Roko offers accommodation in Malinska with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as well as... Ubytování Villa Roko se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mario

10

Apartmani Mario

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mario. Apartmani Mario offers accommodation in Malinska, 80 metres from Malinska Bus Station. This apartment features a terrace as well as free WiFi. Ubytování Apartmani Mario se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sabina

10

Apartments Sabina

Ubytování (Apartmány) Apartments Sabina. Apartmány Sabina se nachází v Malinské, 300 metrů od pláže Vantacici. K dispozici je kuchyňský kout. Apartmán stojí 4 minuty pěšky od pláže Rova. Ubytování Apartments Sabina se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dorami

10

Apartment Dorami

Ubytování (Apartmán) Apartment Dorami. Apartment Mia, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is located in Malinska, 700 metres from Draga Beach, 1. Ubytování Apartment Dorami se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katalea

10

Apartment Katalea

Ubytování (Apartmán) Apartment Katalea. Located in Malinska, 2.1 km from Vantacici Beach, Apartment Katalea provides accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartment Katalea se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Hrustika

10

Villa Hrustika

Ubytování (Vila) Villa Hrustika. Featuring an outdoor pool, Villa Hrustika is located in village Gabonjin, 4.4 km from Malinska and 13 km from Krk Cathedral. Ubytování Villa Hrustika se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Malinska

10

Two-Bedroom Apartment in Malinska

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Malinska. Set in Malinska, 1.7 km from Vantacici Beach and 400 metres from Malinska Bus Station, Two-Bedroom Apartment in Malinska offers barbecue facilities and air... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Malinska se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Summer dream

9,9

Villa Summer dream

Ubytování (Vila) Villa Summer dream. Villa Summer dream se nachází ve Vantačići, 4 km od Malinské, a nabízí ubytování s bezplatným půjčením jízdních kol, Wi-Fi zdarma, kuchyní, společným... Ubytování Villa Summer dream se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lux

9,9

Villa Lux

Ubytování (Apartmány) Villa Lux. Set in Malinska in the Krk Island region and Rupa Beach reachable within less than 1 km, Villa Lux offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytování Villa Lux se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Tanja

9,9

Haus Tanja

Ubytování (Vila) Haus Tanja. Haus Tanja se nachází v letovisku Malinska a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, bezplatné půjčení jízdních kol a zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Haus Tanja se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden Apartment Malinska

9,9

Garden Apartment Malinska

Ubytování (Apartmán) Garden Apartment Malinska. Located in Malinska, within 700 metres of Draga Beach and 700 metres of Rupa Beach, Garden Apartment Malinska offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Garden Apartment Malinska se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Smilja

9,9

Apartment Smilja

Ubytování (Apartmán) Apartment Smilja. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Smilja can be found in Malinska, close to Maestral Beach and 1. Ubytování Apartment Smilja se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk).

Traditional Stone House St.Anton

9,9

Traditional Stone House St.Anton

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Stone House St.Anton. Situated in Malinska, 2 km from Vantacici Beach and 2.1 km from Malin Beach, Traditional Stone House St. Ubytování Traditional Stone House St.Anton se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Villa Matea

9,9

Luxury Apartments Villa Matea

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Villa Matea. Apartments Villa Matea se nachází přímo u pláže v klidné zátoce Rova, 600 metrů od hlavního autobusového nádraží. Ubytování Luxury Apartments Villa Matea se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Rivabel

9,9

Luxury Villa Rivabel

Ubytování (Vila) Luxury Villa Rivabel. Located in Malinska, 1.7 km from Vantacici Beach and 700 metres from Malin Beach, Luxury Villa Rivabel offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Luxury Villa Rivabel se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mari House

9,9

Mari House

Ubytování (Penzion) Mari House. Situated in Malinska, 3 km from Dog Beach Kijac, Mari House features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private parking, a garden... Ubytování Mari House se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kiki Candy

9,9

Apartment Kiki Candy

Ubytování (Apartmán) Apartment Kiki Candy. Apartment Kiki Candy se nachází v Malinské, 350 metrů od pláže Rupa a 400 metrů od pláže Maestral. Ubytování Apartment Kiki Candy se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rendulic

9,9

Apartments Rendulic

Ubytování (Apartmány) Apartments Rendulic. Apartmány Rendulic se nachází v Malinské, necelých 650 metrů od autobusového nádraží Malinska a 1,3 km od pláže Haludovo. Ubytování Apartments Rendulic se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country Villa St Anton

9,9

Country Villa St Anton

Ubytování (Vila) Country Villa St Anton. Country Villa St Anton je prázdninový dům z roku 1904 situovaný v Malinske. Nabízí obývací pokoj vybavený TV s plochou obrazovkou. Ubytování Country Villa St Anton se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vila M.2

9,9

Apartment Vila M.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Vila M.2. Apartment Vila M.2 is a beachfront property located in Porat, 750 metres from Rova Beach and 750 metres from Uhlić Beach. Ubytování Apartment Vila M.2 se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Edi & Tea

9,9

Apartments Edi & Tea

Ubytování (Apartmány) Apartments Edi & Tea. Located in Malinska in the Krk Island region and Maestral Beach reachable within 650 metres, Apartments Edi & Tea provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Apartments Edi & Tea se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartments Vila Carissa

9,9

Luxury apartments Vila Carissa

Ubytování (Apartmány) Luxury apartments Vila Carissa. Providing garden views, Luxury apartments Vila Carissa in Malinska provides accommodation, an outdoor swimming pool, a fitness centre, a shared lounge, a... Ubytování Luxury apartments Vila Carissa se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mladenka

9,9

Apartments Mladenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Mladenka. Apartments Mladenka se nachází v obci Malinska. Nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatné Wi-Fi, TV a gril. Ubytování Apartments Mladenka se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malinska Apartment 1

9,9

Malinska Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Malinska Apartment 1. Situated 1.8 km from Rova Beach, 2 km from Draga Beach and 2.1 km from Vantacici Beach, Malinska Apartment 1 features accommodation located in Sveti Anton. Ubytování Malinska Apartment 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Malinska/Insel Krk 13031

9,9

Holiday home in Malinska/Insel Krk 13031

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Malinska/Insel Krk 13031. Offering free WiFi and free private parking, Holiday home in Malinska/Insel Krk 13031 is located in Malinska, within just 400 metres of Draga Beach. Ubytování Holiday home in Malinska/Insel Krk 13031 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Matuč

9,8

Apartments Matuč

Ubytování (Apartmány) Apartments Matuč. Apartments Matuč se nachází v Malinské, 350 metrů od pláže Rupa, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Matuč se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment & Rooms Vila Carissa

9,8

Luxury Apartment & Rooms Vila Carissa

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartment & Rooms Vila Carissa. Ubytování Luxury Apartment & Rooms Vila Carissa se nachází ve vesnici Malinska a nabízí výhled na bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, venkovní bazén,... Ubytování Luxury Apartment & Rooms Vila Carissa se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ada

9,8

Villa Ada

Ubytování (Apartmány) Villa Ada. Located in Malinska, 200 metres from Maestral Beach and 300 metres from Rupa Beach, Villa Ada provides accommodation with air conditioning and access to a... Ubytování Villa Ada se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jadranka

9,8

Apartment Jadranka

Ubytování (Apartmán) Apartment Jadranka. Apartment Jadranka se nachází v letovisku Malinska, pouhých 100 metrů od pláže Draga, a nabízí ubytování u pláže, restauraci, bar, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Jadranka se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment La God

9,8

Apartment La God

Ubytování (Apartmán) Apartment La God. Boasting sea views, Apartment La God features accommodation with a patio and a kettle, around 550 metres from Draga Beach. Ubytování Apartment La God se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lungomare

9,8

Villa Lungomare

Ubytování (Apartmány) Villa Lungomare. Located 200 metres from Malinska Bus Station, Villa Lungomare offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Lungomare se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivana

9,8

Apartments Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivana. Apartments Ivana se nachází v obci Malinska, 30 metrů od pláže Rupa, 200 metrů od autobusového nádraží a 500 metrů od pláže Malin. Ubytování Apartments Ivana se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmans Luce e Stella

9,8

Apartmans Luce e Stella

Ubytování (Apartmány) Apartmans Luce e Stella. Situated in Malinska in the Krk Island region, with Maestral Beach and Haludovo Beach nearby, Apartmans Luce e Stella features accommodation with free... Ubytování Apartmans Luce e Stella se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana 2435

9,8

Apartment Ivana 2435

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana 2435. Apartment Ivana 2435 se nachází v Malinské, 1,1 km od pláže Haludovo a pláže Maestral, a nabízí zahradu, klimatizaci, patio, neplacené soukromé parkoviště... Ubytování Apartment Ivana 2435 se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zvane

9,8

Apartment Zvane

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvane. Apartmán Zvane se nachází v Malinské, 500 metrů od pláže Maestral, 1,5 km od pláže Malin a 3,9 km od zátoky Valica. Ubytování Apartment Zvane se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Filip

9,8

Apartments Filip

Ubytování (Apartmány) Apartments Filip. Situated in Malinska in the Krk Island region and Draga Beach reachable within less than 1 km, Apartments Filip features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Filip se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Matea

9,8

Apartman Matea

Ubytování (Apartmán) Apartman Matea. Boasting a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartman Matea can be found in Malinska, close to Maestral Beach and 1. Ubytování Apartman Matea se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blue Dream

9,8

Apartment Blue Dream

Ubytování (Apartmány) Apartment Blue Dream. Situated in Malinska in the Krk Island region, with Uhlić Beach and Rova Beach nearby, Apartment Blue Dream features accommodation with free private... Ubytování Apartment Blue Dream se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aquamarine

9,8

Villa Aquamarine

Ubytování (Vila) Villa Aquamarine. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Aquamarine is situated in Malinska. Ubytování Villa Aquamarine se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Bella Maris

9,8

Holiday Home Bella Maris

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bella Maris. Situated in Malinska, 1.1 km from Malin Beach and 1. Ubytování Holiday Home Bella Maris se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Marija

9,8

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Set in Malinska, 2.1 km from Vantacici Beach and less than 1 km from Malinska Bus Station, Apartments Marija offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kremenici

9,8

Apartments Kremenici

Ubytování (Apartmány) Apartments Kremenici. Apartmány Kremenici se nachází 1,5 km od centra městečka Malinska, 1 km od pláže Rupa, 1,5 km od pláže Haludovo a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Kremenici se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dujmović

9,8

Apartmani Dujmović

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dujmović. Apartmani Dujmović se nachází v obci Malinska na ostrově Krk, 500 metrů od pláže Uhlić. Ubytování Apartmani Dujmović se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ca Pietra

9,8

Villa Ca Pietra

Ubytování (Vila) Villa Ca Pietra. Situated 700 metres from Malin Beach in Malinska, this villa features a terrace and barbecue in the garden. Ubytování Villa Ca Pietra se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Apartment Tamaris

9,8

Deluxe Apartment Tamaris

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Tamaris. Located in Malinska, Deluxe Apartment Tamaris provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Deluxe Apartment Tamaris se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Elizabet

9,8

Apartments Villa Elizabet

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Elizabet. Apartments Elizabet se nachází 700 metrů od centra Malinsky, 12 km od Krku. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhled na moře a Wi-Fi... Ubytování Apartments Villa Elizabet se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Atrium Malinska

9,8

Apartments Atrium Malinska

Ubytování (Apartmány) Apartments Atrium Malinska. Apartments Atrium Malinska nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi jen 50 metrů od pláže Cuklicevo. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Atrium Malinska se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Palma

9,8

Villa Palma

Ubytování (Apartmány) Villa Palma. Vila Palma se nachází u odlehlé zátoky mezi Malinskou a Poratem, 100 metrů od pláže. Ubytování Villa Palma se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lilly‘s Paradies 3****

9,8

Lilly‘s Paradies 3****

Ubytování (Apartmán) Lilly‘s Paradies 3****. Lilly's Paradies 3**** se nachází v obci Malinska, 200 metrů od pláže Malin, necelý 1 km od autobusového nádraží v Malinské a 19 minut chůze od pláže... Ubytování Lilly‘s Paradies 3**** se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antonija

9,8

Antonija

Ubytování (Apartmán) Antonija. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Antonija can be found in Malinska, close to Malin Beach and 1. Ubytování Antonija se nachází ve městě (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zvane

9,8

Apartment Zvane

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvane. Apartmán Zvane se nachází v Malinské, 500 metrů od pláže Maestral, 1,5 km od pláže Malin a 3,9 km od zátoky Valica. Ubytování Apartment Zvane se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Malinska

Město Malinska se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1127 hotelů a ubytování v chorvatském městě Malinska.