Hledat

Ubytování

Ubytování město Stara Novalja

Ve chorvatském městě Stara Novalja (Chorvatsko) máme celkem 170 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Stara Novalja

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Stara Novalja

Vacation Family House on the Beach

9,9

Vacation Family House on the Beach

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation Family House on the Beach. Prázdninový dům Vacation Family House on the Beach se nachází v letovisku Stara Novalja, necelý 1 km od pláže Uljak a 16 minut chůze od pláže Čatare, a... Ubytování Vacation Family House on the Beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kristina

9,8

Apartments Kristina

Ubytování (Apartmány) Apartments Kristina. Apartments Kristina se nachází v obci Stara Novalja na ostrově Pag, nedaleko pláží Saint Mary a Planjka-Trinćel. Ubytování Apartments Kristina se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Vita

9,8

Vila Vita

Ubytování (Apartmány) Vila Vita. Vila Vita nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a soukromou pláž. Ubytování Vila Vita se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maristo Apartments

9,8

Maristo Apartments

Ubytování (Apartmány) Maristo Apartments. Apartmány Maristo se nachází v letovisku Stara Novalja na ostrově Pag, 200 metrů od pláže Čatare, a nabízí bezplatné Wi-Fi, vybavení pro grilování, zahradu... Ubytování Maristo Apartments se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dubi & Mari

9,6

Apartment Dubi & Mari

Ubytování (Apartmán) Apartment Dubi & Mari. Apartment Dubi & Mari se nachází na pláži v letovisku Stara Novalja, 250 metrů od pláže Uljak a 1,4 km od pláže Jadra, a nabízí soukromou pláž,... Ubytování Apartment Dubi & Mari se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Secret Bay Apartment

9,6

Secret Bay Apartment

Ubytování (Apartmán) Secret Bay Apartment. Secret Bay Apartment se nachází ve městě Stara Novalja. Nabízí soukromou pláž, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled na moře a vybavenou kuchyň. Ubytování Secret Bay Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments A-Z

9,5

Apartments A-Z

Ubytování (Apartmány) Apartments A-Z. Ubytování Apartments A-Z se nachází ve vesnici Stara Novalja na ostrově Pag, nedaleko pláží Saint Mary a Čatare. Ubytování Apartments A-Z se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Patrik

9,5

Apartments Patrik

Ubytování (Apartmány) Apartments Patrik. Apartments Patrik se nachází v letovisku Stara Novalja na ostrově Pag, 750 metrů od pláže Uljak. Ubytování Apartments Patrik se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful holiday home by Adriatic sea

9,5

Beautiful holiday home by Adriatic sea

Ubytování (Apartmán) Beautiful holiday home by Adriatic sea. Located in Stara Novalja, 1 km from Čatare Beach and 1. Ubytování Beautiful holiday home by Adriatic sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zmisa

9,4

Apartment Zmisa

Ubytování (Apartmány) Apartment Zmisa. Apartmány Apartment Zmisa se nacházejí v obci Stara Novalja, pouhých 50 metrů od nejbližší pláže a 6 km od známé party pláže Zrće, a nabízejí ubytování s... Ubytování Apartment Zmisa se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vrtlici

9,4

Apartmani Vrtlici

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vrtlici. Apartmani Vrtlici Zdenka se nachází v letovisku Stara Novalja a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do zahrady se sluneční terasou. Ubytování Apartmani Vrtlici se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vrtlici

9,4

Apartments Vrtlici

Ubytování (Apartmány) Apartments Vrtlici. Apartments Vrtlici se nachází 200 metrů od pláže Saint Mary a nabízí zahradu, soukromou pláž a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Vrtlici se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Zdravko

9,4

Rooms Zdravko

Ubytování (Apartmány) Rooms Zdravko. Rooms Zdravko se nachází ve Staré Novalji. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnou. Ubytování Rooms Zdravko se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sole

9,3

Villa Sole

Ubytování (Apartmány) Villa Sole. Vila Sole se nachází ve Staré Novalji na ostrově Pag a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Sole se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sole

9,3

Villa Sole

Ubytování (Apartmán) Villa Sole. Villa Sole se nachází v letovisku Stara Novalja, pouhých 100 metrů od pláže, a nabízí klimatizovaná studia s terasou a výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Villa Sole se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lončar

9,3

Apartments Lončar

Ubytování (Apartmány) Apartments Lončar. Apartments Lončar se nachází v Novalji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Apartments Lončar se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Andrea

9,3

Apartments Andrea

Ubytování (Apartmány) Apartments Andrea. Apartments Andrea se nachází 200 metrů od pláže Čatare a nabízí restauraci, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Andrea se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Fran

9,3

Apartments Fran

Ubytování (Apartmány) Apartments Fran. Apartments Fran nabízí klimatizované ubytování v letovisku Stara Novalja, 150 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Fran se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kingston studios

9,3

Kingston studios

Ubytování (Apartmány) Kingston studios. Set in Stara Novalja, Kingston studios features free WiFi. Free private parking is available on site. The accommodation features a seating area. Ubytování Kingston studios se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vela Draga Pag

9,3

Apartmani Vela Draga Pag

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vela Draga Pag. Apartmani Vela Draga Pag se nachází v obci Stara Novalja na ostrově Pag, nedaleko pláží Uljak a Čatare. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým... Ubytování Apartmani Vela Draga Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Laci

9,2

Apartments Laci

Ubytování (Apartmány) Apartments Laci. Apartments Laci se nachází ve městě Stara Novalja a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Leží přímo u menší pláže. Ubytování Apartments Laci se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Melior

9,2

Apartments Melior

Ubytování (Apartmán) Apartments Melior. Apartments Melior se nachází v obci Stara Novalja, poblíž potápěčského centra. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Melior se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grey Villas Apartments

9,2

Grey Villas Apartments

Ubytování (Apartmány) Grey Villas Apartments. Grey Villas Apartments se nachází v obci Stara Novalja na ostrově Pag, nedaleko pláží Uljak a Čatare. Nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Grey Villas Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cimbal

9,2

Apartment Cimbal

Ubytování (Apartmán) Apartment Cimbal. Apartment Cimbal se nachází na pobřeží ve Stare Novalji, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, sezonním venkovním bazénem, zahradou, terasou a Wi-Fi... Ubytování Apartment Cimbal se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ljerka

9,2

Apartments Ljerka

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljerka. Apartments Ljerka se nachází 500 metrů od pláže Jadra a nabízí zahradu, soukromou pláž a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Ljerka se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Izabela

9,2

Vila Izabela

Ubytování (Apartmány) Vila Izabela. Vila Izabela se nachází v obci Stara Novalja a nabízí bazén, zahradu, bezplatné půjčení jízdních kol, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Izabela se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Milka Appartements

9,1

Milka Appartements

Ubytování (Apartmány) Milka Appartements. Milka Appartements se nachází v obci Stara Novalja na ostrově Pag, jen pár kroků od pláže Čatare. Ubytování Milka Appartements se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman M&M

9,1

Apartman M&M

Ubytování (Apartmán) Apartman M&M. Apartman M&M se nachází v obci Stara Novalja, 400 metrů od pláže Čatare a necelý 1 km od pláže Saint Mary. Ubytování Apartman M&M se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Iva

9

Apartman Iva

Ubytování (Apartmán) Apartman Iva. Apartman Iva, a property with barbecue facilities, is situated in Stara Novalja, 150 metres from Saint Mary Beach, 250 metres from Planjka-Trinćel Beach,... Ubytování Apartman Iva se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

Aqua

9

Aqua

Ubytování (Apartmán) Aqua. Apartmán Aqua se nachází v letovisku Stara Novalja, jen pár kroků od pláže Uljak a 1,1 km od pláže Jadra. Ubytování Aqua se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mirjana - Stara Novalja

8,9

Apartments Mirjana - Stara Novalja

Ubytování (Apartmán) Apartments Mirjana - Stara Novalja. Apartments Mirjana - Stara Novalja se nachází asi 300 metrů od pláže Planjka-Trinćel a 200 metrů od pláže Saint Mary. Ubytování Apartments Mirjana - Stara Novalja se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Vrtlici Zdenka

8,9

Apartmani Vrtlici Zdenka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vrtlici Zdenka. Apartmány Vrtlici Zdenka se nachází ve Staré Novalji na ostrově Pag, 150 metrů od pláže Saint Mary. Ubytování Apartmani Vrtlici Zdenka se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nives

8,9

Apartments Nives

Ubytování (Apartmány) Apartments Nives. Apartments Nives se nachází se v obci Stara Novalja, 1,1 km od pláže Uljak. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Nives se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marevista Apartments Dubravka

8,8

Marevista Apartments Dubravka

Ubytování (Apartmány) Marevista Apartments Dubravka. Marevista Apartments Dubravka se nachází v obci Stara Novalja na ostrově Pag, 300 metrů od pláže Saint Mary, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem,... Ubytování Marevista Apartments Dubravka se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Cimbal

8,8

Apartments Cimbal

Ubytování (Apartmány) Apartments Cimbal. Apartmány Cimbál se nachází ve městě Puntica, pouhých 200 metrů od pláže a 3,5 km od Novalje. Ubytování Apartments Cimbal se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Iva

8,8

Studio Iva

Ubytování (Apartmány) Studio Iva. Studio Iva has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Stara Novalja, 2.1 km from Babe Beach. Ubytování Studio Iva se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartman Ana, Gajac

8,8

Apartman Ana, Gajac

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana, Gajac. Situated in Novalja, 700 metres from Strasko Beach, Apartman Ana, Gajac features a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytování Apartman Ana, Gajac se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments Danijela

8,7

Apartments Danijela

Ubytování (Apartmány) Apartments Danijela. Apartmány Danijela se nacházejí v obci Stara Novalja, 43 km od Bašky a 44 km od Novalji. Nabízejí Wi-Fi zdarma, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Danijela se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novalja Apartments

8,7

Novalja Apartments

Ubytování (Apartmány) Novalja Apartments. Novalja Apartments se nacházejí v obci Stara Novalja na ostrově Pag, 1,1 km od pláže Čatare, a nabízejí bezplatné Wi-Fi, vybavení pro grilování, zahradu i... Ubytování Novalja Apartments se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Katarina

8,7

Apartments Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments Katarina. Apartmány Katarina se nachází 200 metrů od pláže sv. Ubytování Apartments Katarina se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Planjka

8,5

Apartment Planjka

Ubytování (Apartmán) Apartment Planjka. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Planjka is set in Stara Novalja. Ubytování Apartment Planjka se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 13938

8,5

Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 13938

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 13938. Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 13938 se nachází v letovisku Stara Novalja, 5 km od města Novalja a 42 km od Bašky. Ubytování Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 13938 se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Betka

8,3

Apartment Betka

Ubytování (Apartmán) Apartment Betka. Apartmán Betka se nachází v letovisku Stara Novalja, 300 metrů od pláže Planika (označené symbolem modré vlajky) a 2 km od Novalje, a nabízí ubytování s... Ubytování Apartment Betka se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag).

VAL apartmani, Stara Novalja

8,2

VAL apartmani, Stara Novalja

Ubytování (Apartmány) VAL apartmani, Stara Novalja. VAL apartmani, Stara Novalja jsou apartmány s výhledem na moře a Wi-Fi zdarma situované ve Stare Novalji, necelý 1 km od pláže Uljak. Ubytování VAL apartmani, Stara Novalja se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ljubo

8,2

Apartments Ljubo

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljubo. Apartmány Ljubo jsou apartmány s výhledem na moře a Wi-Fi zdarma situované ve Staré Novalji, 100 metrů od pláže Čatare. Ubytování Apartments Ljubo se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tereza

8,1

Apartments Tereza

Ubytování (Apartmány) Apartments Tereza. Apartmány Tereza se nachází 100 metrů od pláže Čatare a nabízí zahradu, soukromou pláž a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Tereza se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Garcia

8

Apartment Garcia

Ubytování (Apartmány) Apartment Garcia. Apartmán Garcia se nachází v obci Stara Novalja na ostrově Pag, jen pár kroků od pláže Uljak. Ubytování Apartment Garcia se nachází ve městě Stara Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perfect place for a perfect holiday

8

Perfect place for a perfect holiday

Ubytování (Apartmán) Perfect place for a perfect holiday. Perfect place for a perfect holiday se nachází u pláže ve vesnici Stara Novalja, 100 metrů od pláže Uljak a 1,3 km od pláže Jadra. Ubytování Perfect place for a perfect holiday se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arka apartments & restaurant

8

Arka apartments & restaurant

Ubytování (Penzion) Arka apartments & restaurant. Penzion Arka apartments & restaurant se nachází v obci Stara Novalja a nabízí pokoje s klimatizací a zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Arka apartments & restaurant se nachází ve městě Kaštel 19a (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zvonko

7,8

Apartment Zvonko

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvonko. Apartmán Zvonko se nachází v obci Stara Novalja. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, výhledem na město i na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Zvonko se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartment LEG Nekretnine

7,8

Apartment LEG Nekretnine

Ubytování (Apartmán) Apartment LEG Nekretnine. Apartmán Gregurek se nachází ve Staré Novalje, 43 km od Bašky a 5 km od Novalji. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Apartment LEG Nekretnine se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Stara Novalja

Město Stara Novalja se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 170 hotelů a ubytování v chorvatském městě Stara Novalja.