Hledat

Ubytování

Ubytování město Plitvická jezera

Ve chorvatském městě Plitvická jezera (Chorvatsko) máme celkem 129 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Plitvická jezera

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Plitvická jezera

Apartment Golden Fields

9,8

Apartment Golden Fields

Ubytování (Apartmán) Apartment Golden Fields. Located in Plitvička Jezera, 9 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 9 km from Plitvice Lakes National Park, Apartment Golden Fields offers... Ubytování Apartment Golden Fields se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L&L Leisure Apartments Plitvice

9,8

L&L Leisure Apartments Plitvice

Ubytování (Apartmán) L&L Leisure Apartments Plitvice. L&L Leisure Apartments Plitvice se nachází v obci Plitvička Jezera, 2,5 km od vstupu 2 do národního parku Plitvická jezera a 2,7 km od národního parku... Ubytování L&L Leisure Apartments Plitvice se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Elena - Apartment-4

9,7

House Elena - Apartment-4

Ubytování (Penzion) House Elena - Apartment-4. Situated in Plitvička Jezera, 12 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2, House Elena - Apartment-4 features accommodation with a shared lounge,... Ubytování House Elena - Apartment-4 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plitvice House Rosha

9,7

Plitvice House Rosha

Ubytování (Bed and breakfast) Plitvice House Rosha. Plitvice House Rosha se nachází v obci Plitvička Jezera, 3,2 km od vstupu č. Ubytování Plitvice House Rosha se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartmani Patricia

9,7

Studio Apartmani Patricia

Ubytování (Penzion) Studio Apartmani Patricia. Set in Plitvička Jezera, within 12 km of Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 12 km of Plitvice Lakes National Park, Studio Apartmani Patricia... Ubytování Studio Apartmani Patricia se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Betty

9,7

House Betty

Ubytování (Apartmány) House Betty. Set in Grabovac, 21 km from Slunj, House Betty offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování House Betty se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Ana&Ljubo

9,7

Guesthouse Ana&Ljubo

Ubytování (Apartmán) Guesthouse Ana&Ljubo. Guesthouse Ana&Ljubo is located in Rastovača, in the Plitvice Lakes National Park and features self-catering accommodation. Ubytování Guesthouse Ana&Ljubo se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Prijeboj

9,7

House Prijeboj

Ubytování (Penzion) House Prijeboj. Set in Plitvička Jezera, within 7 km of Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 7 km of Plitvice Lakes National Park, House Prijeboj offers... Ubytování House Prijeboj se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rosie

9,6

Apartment Rosie

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosie. Situated just 9 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2, Apartment Rosie features accommodation in Plitvička Jezera with access to a shared... Ubytování Apartment Rosie se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andrea

9,6

Apartment Andrea

Ubytování (Apartmán) Apartment Andrea. Situated in Plitvička Jezera, 10 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 7 km from Plitvice Lakes National Park, Apartment Andrea features... Ubytování Apartment Andrea se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Up27 Suites Plitvice

9,6

Up27 Suites Plitvice

Ubytování (Apartmány) Up27 Suites Plitvice. Set in Plitvička Jezera, Up27 Suites Plitvice offers garden views and free WiFi, 1 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 2. Ubytování Up27 Suites Plitvice se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Laura

9,6

Apartman Laura

Ubytování (Apartmán) Apartman Laura. Situated in Plitvička Jezera, 8 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2, Apartman Laura features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a... Ubytování Apartman Laura se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green lakes house

9,6

Green lakes house

Ubytování (Penzion) Green lakes house. Green lakes house se nachází v obci Plitvická Jezera, 2,7 km od Národního parku Plitvická jezera a 2,5 km od vstupu do parku č. 2. Ubytování Green lakes house se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dobra

9,6

Villa Dobra

Ubytování (Vila) Villa Dobra. Boasting garden views, Villa Dobra features accommodation with a patio and a kettle, around 2.2 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Villa Dobra se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yeti Cabin

9,6

Yeti Cabin

Ubytování (Apartmány) Yeti Cabin. Situated within the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park, Yeti Cabin is set within the picturesque village of Plitvica Selo. Ubytování Yeti Cabin se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emerald Studio Apartment

9,6

Emerald Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Emerald Studio Apartment. Emerald Studio Apartment is an accommodation located in Plitvička Jezera, 2.1 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 2. Ubytování Emerald Studio Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jankovi Dvori

9,6

Jankovi Dvori

Ubytování (Penzion) Jankovi Dvori. Toto ubytování nabízí terasu, pokojovou službu, výhled na hory, sezónní venkovní bazén, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jankovi Dvori se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mira

9,6

Apartment Mira

Ubytování (Apartmán) Apartment Mira. Located right next to the river Korana in the village of Plitvička Jezera, Apartment Mira offers free WiFi access and a furnished garden with barbecue... Ubytování Apartment Mira se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tisa

9,6

Tisa

Ubytování (Apartmán) Tisa. Featuring mountain views, Tisa provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.6 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2. Ubytování Tisa se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet home

9,6

Sweet home

Ubytování (Apartmán) Sweet home. Sweet home se nachází v obci Plitvička Jezera, 2,5 km od národního parku Plitvická jezera a 2,4 km od vstupu č. 2 do národního parku. Ubytování Sweet home se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Flora

9,6

House Flora

Ubytování (Penzion) House Flora. Featuring a garden, terrace and free WiFi, House Flora is set in Rastovača, 700 metres from Plitvice Lakes National Park - Entrance 1. Ubytování House Flora se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rustic Lodge Plitvice 1

9,6

Rustic Lodge Plitvice 1

Ubytování (Penzion) Rustic Lodge Plitvice 1. Rustic Lodge Plitvice 1 se nachází v obci Plitvička Jezera a nabízí restauraci, bar, zahradu a vybavení pro grilování. Ubytování Rustic Lodge Plitvice 1 se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rustic Lodge Plitvice

9,5

Rustic Lodge Plitvice

Ubytování (Bed and breakfast) Rustic Lodge Plitvice. Rustic Lodge Plitvice nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách v klidném prostředí u Plitvických jezer. Ubytování Rustic Lodge Plitvice se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Plitvice and You"

9,5

Apartman "Plitvice and You"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Plitvice and You". Set in Plitvička Jezera, 2.6 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2, Apartman "Plitvice and You" offers accommodation with a terrace, free WiFi... Ubytování Apartman "Plitvice and You" se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse D&D

9,5

Guesthouse D&D

Ubytování (Apartmán) Guesthouse D&D. Apartmán Guesthouse D&D se nachází v obci Ličko Petrovo Selo, 7 km od obce Plitvička Jezera, 15 km od města Bihać a 28 km od městečka Slunj, a nabízí... Ubytování Guesthouse D&D se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Green Valley

9,5

Guesthouse Green Valley

Ubytování (Penzion) Guesthouse Green Valley. Guesthouse Green Valley se nachází v obci Jezerce, 2,1 km od autobusové stanice Jezerce - Mukinje. Nabízí zahradu, kde si můžete uspořádat piknik. Ubytování Guesthouse Green Valley se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plitvice Chalet

9,5

Plitvice Chalet

Ubytování (Prázdninový dům) Plitvice Chalet. Plitvice Chalet se nachází v obci Plitvička Jezera, 6 km od vstupu 2 do národního parku Plitvická jezera a 7 km od samotného národního parku. Ubytování Plitvice Chalet se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Near the Lakes

9,5

Apartment Near the Lakes

Ubytování (Apartmán) Apartment Near the Lakes. Tento apartmán se nachází 1 km od národního parku Plitvická jezera (vchod 2 z obce Plitvička jezera) a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Near the Lakes se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Imperial House

9,5

Rooms Imperial House

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms Imperial House. Rooms Imperial House se nachází 2,5 km od národního parku Plitvická jezera, vchodu 2. Ubytování Rooms Imperial House se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charly's Apartment

9,5

Charly's Apartment

Ubytování (Apartmán) Charly's Apartment. Featuring mountain views, Charly's Apartment provides accommodation with a balcony and a kettle, around 11 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance... Ubytování Charly's Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Dreams

9,5

Sweet Dreams

Ubytování (Apartmán) Sweet Dreams. Located in Plitvička Jezera, 2.6 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 2. Ubytování Sweet Dreams se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PLITVICKA KUCA M

9,5

PLITVICKA KUCA M

Ubytování (Bed and breakfast) PLITVICKA KUCA M. PLITVICKA KUCA M se nachází v obci Plitvička Jezera, 2,6 km od vstupu 2 do národního parku Plitvická jezera. Ubytování PLITVICKA KUCA M se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Milan

9,5

House Milan

Ubytování (Penzion) House Milan. Located in the centre of Plitvice Lake National Park, House Milan is surrounded by nature and peaceful atmosphere. It offers free Wi-Fi and free parking. Ubytování House Milan se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Lower Lakes Plitvica Selo

9,5

B&B Lower Lakes Plitvica Selo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Lower Lakes Plitvica Selo. Located 500 metres from the UNESCO-protected Plitvice Lakes National, B&B Lower Lakes Plitvica Selo features a garden. Ubytování B&B Lower Lakes Plitvica Selo se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dolores

9,5

Apartment Dolores

Ubytování (Apartmán) Apartment Dolores. Boasting mountain views, Apartment Dolores offers accommodation with a terrace and a kettle, around 10 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2. Ubytování Apartment Dolores se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Blue Ivy

9,4

Studio Blue Ivy

Ubytování (Apartmán) Studio Blue Ivy. Boasting mountain views, Studio Blue Ivy features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.8 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Studio Blue Ivy se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

plitvice cottage iggy

9,4

plitvice cottage iggy

Ubytování (Chata) plitvice cottage iggy. Plitvice cottage iggy, a property with a garden, is set in Plitvička Jezera, 38 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování plitvice cottage iggy se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jakovljević

9,4

Apartment Jakovljević

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakovljević. Enjoying a quiet location in Gornji Vaganac, Apartment Jakovljević offers free WiFi access and a spacious furnished terrace. Ubytování Apartment Jakovljević se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Petra

9,4

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Located in Plitvička Jezera, 2.5 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 2. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

10 minutes walk to the lakes

9,4

10 minutes walk to the lakes

Ubytování (Apartmán) 10 minutes walk to the lakes. Situated in Plitvička Jezera, less than 1 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 900 metres from Plitvice Lakes National Park, 10 minutes... Ubytování 10 minutes walk to the lakes se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tomljanović

9,4

Tomljanović

Ubytování (Apartmán) Tomljanović. Tomljanović se nachází v Plitvička Jezera, 3,9 km od národního parku Plitvická jezera - vstup 2 a 4 km od národního parku Plitvická jezera a nabízí gril a... Ubytování Tomljanović se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ines

9,4

Apartment Ines

Ubytování (Apartmán) Apartment Ines. Apartment Ines is a self-catering accommodation located in a natural setting in Plitvička Jezera, just 6 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Apartment Ines se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivan

9,4

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Featuring a garden and a terrace, Apartment Ivan is located in Plitvička Jezera. Free WiFi access is provided. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Bor Plitvice Lakes

9,4

Guesthouse Bor Plitvice Lakes

Ubytování (Penzion) Guesthouse Bor Plitvice Lakes. Guest House Bor se nachází v obci Mukinje, 1,5 km od vchodu 2 do národního parku Plitvická jezera a jen 20 metrů od lyžařského vleku Mukinje. Ubytování Guesthouse Bor Plitvice Lakes se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sandra 2

9,4

Sandra 2

Ubytování (Apartmán) Sandra 2. Sandra 2, a property with barbecue facilities, is situated in Plitvička Jezera, 7 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Sandra 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Rooms Degenija Annex

9,4

Rooms Degenija Annex

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms Degenija Annex. Surrounded by greenery, House Lončar is situated in the village of Selište Drežničko, only 5 km from the entrance to the UNESCO-protected Plitvice Lakes... Ubytování Rooms Degenija Annex se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Family Bosnic

9,4

Guesthouse Family Bosnic

Ubytování (Penzion) Guesthouse Family Bosnic. Guesthouse Family Bosnic se nachází v obci Plitvička Jezera, 3,4 km od vstupu 2 do národního parku Plitvická jezera a 3,6 km od národního parku Plitvická... Ubytování Guesthouse Family Bosnic se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plitvice Streaming

9,4

Plitvice Streaming

Ubytování (Penzion) Plitvice Streaming. Plitvice Streaming se nachází v obci Plitvička Jezera, 7 km od vstupu č. 2 do národního parku Plitvická jezera. Ubytování Plitvice Streaming se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Park Fenomen Plitvice

9,4

Holiday Park Fenomen Plitvice

Ubytování (Prázdninový areál) Holiday Park Fenomen Plitvice. Holiday Park Fenomen Plitvice se nachází v národním parku Plitvická jezera a nabízí restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu, dětské hřiště a slunnou... Ubytování Holiday Park Fenomen Plitvice se nachází ve městě Plitvická jezera (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nada & Yoya

9,3

Apartments Nada & Yoya

Ubytování (Apartmány) Apartments Nada & Yoya. Apartment Nada & Yoya se nachází v obci Mukinje, 800 metrů od vchodu do národního parku Plitvická jezera, zapsaného na seznamu UNESCO, a nabízí ubytování v... Ubytování Apartments Nada & Yoya se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN PASTRVA PLITVIČKA JEZERA

9,3

APARTMAN PASTRVA PLITVIČKA JEZERA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN PASTRVA PLITVIČKA JEZERA. APARTMAN PASTRVA PLITVIČKA JEZERA se nachází v obci Plitvička Jezera, 14 km od lyžařského střediska Mukinje Plitvice a 16 km od vstupu 2 do národního parku... Ubytování APARTMAN PASTRVA PLITVIČKA JEZERA se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Plitvická jezera

Město Plitvická jezera se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 129 hotelů a ubytování v chorvatském městě Plitvická jezera.