Hledat

Ubytování

Ubytování město Novalja

Ve chorvatském městě Novalja (Chorvatsko) máme celkem 1754 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Novalja

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Novalja

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytování (Apartmán) Adriatic House. Located in Novalja in the Pag Island region, Adriatic House features a balcony and garden views. Ubytování Adriatic House se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Petra

10

Apartman Petra

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Petra is situated in Novalja. Ubytování Apartman Petra se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

10

Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi. Luxusní apartmán SUNSET s bazénem a vířivkou se nachází v Novalji. Nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na moře. Sídlí v budově z roku 2018. Ubytování Luxury apartment SUNSET with pool and jacuzzi se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriatic House

10

Adriatic House

Ubytování (Apartmán) Adriatic House. Set less than 1 km from Gaj Beach, a 12-minute walk from Lokunje Beach and 1 km from Babe Beach, Adriatic House offers accommodation situated in Novalja. Ubytování Adriatic House se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bevanda

10

Villa Bevanda

Ubytování (Vila) Villa Bevanda. Featuring pool views, Villa Bevanda offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.3 km from Mihovilje Beach. Ubytování Villa Bevanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Melody Novalja

10

Villa Melody Novalja

Ubytování (Vila) Villa Melody Novalja. Samostatná Vila Melody Novalja se nachází v Novalji, 43 km od Bašky, a nabízí zahradu se sezónním venkovním bazénem, vlastní bezplatné parkoviště a Wi-Fi... Ubytování Villa Melody Novalja se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Kristal Paris Apartments

10

Kristal Paris Apartments

Ubytování (Apartmány) Kristal Paris Apartments. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden as well as barbecue facilities, Kristal Paris Apartments is located in Novalja, within 2 km of Čatare... Ubytování Kristal Paris Apartments se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments FILY

9,9

Apartments FILY

Ubytování (Apartmány) Apartments FILY. Set in Novalja, 29 km from Pag, Apartments FILY offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartments FILY se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Bruna

9,9

Apartman Bruna

Ubytování (Apartmán) Apartman Bruna. Set just 2.1 km from Strasko Beach, Apartman Bruna offers accommodation in Novalja with access to a shared lounge, barbecue facilities, as well as a shared... Ubytování Apartman Bruna se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Antonela

9,9

Apartman Antonela

Ubytování (Apartmán) Apartman Antonela. Situated in Novalja, within 2.2 km of Strasko Beach, Apartman Antonela offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a shared lounge. Ubytování Apartman Antonela se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nova, Novalja

9,9

Villa Nova, Novalja

Ubytování (Apartmán) Villa Nova, Novalja. Situated in Novalja, 550 metres from Rafaela Beach, Villa Nova, Novalja features accommodation with an outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen,... Ubytování Villa Nova, Novalja se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Robert

9,9

Apartment Robert

Ubytování (Apartmán) Apartment Robert. Apartment Robert is set in Novalja and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Robert se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments Tomislav II

9,9

Apartments Tomislav II

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomislav II. Set 1.7 km from Strasko Beach, Apartments Tomislav II offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Tomislav II se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pool Apartments Tolo

9,9

Pool Apartments Tolo

Ubytování (Apartmány) Pool Apartments Tolo. Pool Apartments Tolo se nachází v Novalji, 550 metrů od pláže Gaj a 650 metrů od pláže Babe. Ubytování Pool Apartments Tolo se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartment Traversa

9,9

Apartment Traversa

Ubytování (Apartmán) Apartment Traversa. Located in Novalja, 450 metres from Gaj Beach and 550 metres from Babe Beach, Apartment Traversa offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment Traversa se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ivanovi Dvori

9,9

Villa Ivanovi Dvori

Ubytování (Vila) Villa Ivanovi Dvori. Villa Ivanovi Dvori se nachází na pobřeží v Novalji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací, bezplatné půjčení jízdních kol, přístup do zahrady... Ubytování Villa Ivanovi Dvori se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmans and rooms ''Slavica''

9,8

Apartmans and rooms ''Slavica''

Ubytování (Penzion) Apartmans and rooms ''Slavica''. Apartmani Slavica se nachází u pláže v Novalji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici jsou i rodinné pokoje a gril. Ubytování Apartmans and rooms ''Slavica'' se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andy 2 modern & centrally ap with a pool

9,8

Andy 2 modern & centrally ap with a pool

Ubytování (Apartmán) Andy 2 modern & centrally ap with a pool. Boasting a patio with garden views, a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Andy 2 modern & centrally ap with a pool can be found in Novalja, close... Ubytování Andy 2 modern & centrally ap with a pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vibe

9,8

Apartment Vibe

Ubytování (Apartmán) Apartment Vibe. Situated in Novalja in the Pag Island region, Apartment Vibe features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Vibe se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Vegas

9,8

Vegas

Ubytování (Apartmány) Vegas. Situated in Novalja in the Lika-Senj County region and Strasko Beach reachable within 1. Ubytování Vegas se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Šehović

9,8

Apartmani Šehović

Ubytování (Apartmány) Apartmani Šehović. Offering garden views, Apartmani Šehović in Borovići offers accommodation, a restaurant, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartmani Šehović se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Anita 2

9,8

Apartmani Anita 2

Ubytování (Apartmán) Apartmani Anita 2. Apartmani Anita 2 is located in Novalja. The air-conditioned accommodation is 33 km from Pag, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Apartmani Anita 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Villa Magnifica Luxury Apartments

9,8

Villa Magnifica Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Magnifica Luxury Apartments. Located 2.1 km from Strasko Beach, Villa Magnifica Luxury Apartments offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation... Ubytování Villa Magnifica Luxury Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Superior apartments Petra app 3&4

9,8

Superior apartments Petra app 3&4

Ubytování (Apartmány) Superior apartments Petra app 3&4. Boasting an outdoor pool and a fitness room, Superior apartments Petra app 3&4 offers accommodation set in Novalja, 27 km from Pag. Ubytování Superior apartments Petra app 3&4 se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag).

Apartment Rui

9,8

Apartment Rui

Ubytování (Apartmán) Apartment Rui. Apartment Rui has a balcony and is situated in Novalja, within just 500 metres of Gaj Beach and 550 metres of Babe Beach. Ubytování Apartment Rui se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Duje

9,8

Apartments Duje

Ubytování (Apartmány) Apartments Duje. Apartments Duje features garden views, free WiFi and free private parking, located in Novalja, 2 km from Babe Beach. Ubytování Apartments Duje se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adriatic House

9,8

Adriatic House

Ubytování (Apartmán) Adriatic House. Set in Novalja, Adriatic House offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Adriatic House se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi

9,8

Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi. Set in Novalja, 750 metres from Babe Beach, Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a... Ubytování Villa Magnifica Penthouse with Jacuzzi se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tomislav Primorska

9,8

Apartments Tomislav Primorska

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomislav Primorska. Apartments Tomislav Primorska se nachází 800 metrů od pláže Lokunje a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a... Ubytování Apartments Tomislav Primorska se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Star

9,8

Apartment Star

Ubytování (Apartmán) Apartment Star. Located in Novalja in the Lika-Senj County region, Apartment Star features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Star se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marszalek

9,8

Apartments Marszalek

Ubytování (Apartmány) Apartments Marszalek. Apartments Marszalek has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Novalja, 1.9 km from Strasko Beach. Ubytování Apartments Marszalek se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Novalja 4+2

9,8

Apartment Novalja 4+2

Ubytování (Apartmán) Apartment Novalja 4+2. Boasting city views, Apartment Novalja 4+2 features accommodation with a terrace and a kettle, around 2.7 km from Babe Beach. Ubytování Apartment Novalja 4+2 se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman,Galerija

9,8

Apartman,Galerija

Ubytování (Apartmán) Apartman,Galerija. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Apartman, Galerija provides accommodation in Novalja with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman,Galerija se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tomi

9,8

Apartments Tomi

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomi. Apartments Tomi se nachází přímo na pláži ve městě Vidalići, na ostrově Pag. Hosté mohou využívat společnou zahradu a zařízenou terasu s bezplatným grilem. Ubytování Apartments Tomi se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Villa Ropuš

9,7

Rooms Villa Ropuš

Ubytování (Penzion) Rooms Villa Ropuš. Rooms Villa Ropuš se nachází v Novalji, 300 metrů od Jaderského moře, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rooms Villa Ropuš se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Novak

9,7

Vila Novak

Ubytování (Apartmány) Vila Novak. Apartmány Novak se nachází v centru obce Novalja, 5 minut chůze od hlavní ulice a pouhých 300 metrů od oblázkové pláže. Ubytování Vila Novak se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slavko modern furnished penthouse for 8

9,7

Slavko modern furnished penthouse for 8

Ubytování (Apartmán) Slavko modern furnished penthouse for 8. A terrace is featured on-site at Slavko modern furnished penthouse for 8, which is set in Novalja, just 1.1 km away from Strasko Beach and 1. Ubytování Slavko modern furnished penthouse for 8 se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nikodem

9,7

Apartman Nikodem

Ubytování (Apartmán) Apartman Nikodem. Set in Novalja, 2.2 km from Strasko Beach, Apartman Nikodem offers accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Apartman Nikodem se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lofiel

9,7

Apartments Lofiel

Ubytování (Apartmány) Apartments Lofiel. Located 50 metres from a pebbly beach, and 200 metres from the centre of Novalja, Apartments Lofiel offers self-catering accommodation units with furnished... Ubytování Apartments Lofiel se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment T&T

9,7

Apartment T&T

Ubytování (Apartmán) Apartment T&T. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment T&T can be found in Novalja, close to Gaj Beach and 1. Ubytování Apartment T&T se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments "Sun-Mauro" - NEW!!! - Promotions in August and in September 2020

9,7

Apartments "Sun-Mauro" - NEW!!! - Promotions in August and in September 2020

Ubytování (Apartmány) Apartments "Sun-Mauro" - NEW!!! - Promotions in August and in September 2020. Apartments Sun-Mauro, vhodné pro skupiny až 44 osob, se nachází ve městě Novalja, necelý 1 km od pláže Planjka-Trinćel. Ubytování Apartments "Sun-Mauro" - NEW!!! - Promotions in August and in September 2020 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tomislav

9,7

Apartments Tomislav

Ubytování (Apartmány) Apartments Tomislav. Apartmány Tomislav se nachází ve městě Novalja na ostrově Pag, necelý 1 km od pláže Lokunje, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i neplacené... Ubytování Apartments Tomislav se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio SEA

9,7

Studio SEA

Ubytování (Apartmán) Studio SEA. Set in Novalja, 750 metres from Lokunje Beach and 1.4 km from Planjka-Trinćel Beach, Studio SEA offers a garden and air conditioning. Ubytování Studio SEA se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novalja center 4 bedroom & jacuzzi house

9,7

Novalja center 4 bedroom & jacuzzi house

Ubytování (Penzion) Novalja center 4 bedroom & jacuzzi house. Located in Novalja, 2 km from Babe Beach, Novalja center house for rent provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and... Ubytování Novalja center 4 bedroom & jacuzzi house se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fantasy Pool Villa

9,7

Fantasy Pool Villa

Ubytování (Apartmány) Fantasy Pool Villa. Set 700 metres from Babe Beach, Fantasy Pool Villa offers an outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Fantasy Pool Villa se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Del Mar

9,7

Apartments Del Mar

Ubytování (Penzion) Apartments Del Mar. Situated in Novalja, within less than 1 km of Lokunje Beach and a 13-minute walk of Gaj Beach, Apartments Del Mar features accommodation with a terrace and... Ubytování Apartments Del Mar se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sandrina

9,7

Apartment Sandrina

Ubytování (Apartmán) Apartment Sandrina. Located in Novalja, within 2.1 km of Strasko Beach, Apartment Sandrina offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a restaurant. Ubytování Apartment Sandrina se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment "DUNJA"

9,7

Apartment "DUNJA"

Ubytování (Apartmán) Apartment "DUNJA". Apartmán "Dunja" se nachází na pobřeží v Novalji, 80 metrů od pláže Ploče a 300 metrů od pláže Punta Mira. Ubytování Apartment "DUNJA" se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Karlo

9,7

Apartment Karlo

Ubytování (Apartmán) Apartment Karlo. Featuring a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Karlo can be found in Novalja, close to Planjka-Trinćel Beach and a... Ubytování Apartment Karlo se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vidas

9,7

Apartment Vidas

Ubytování (Apartmán) Apartment Vidas. Set 300 metres from the centre of Novalja, this air-conditioned apartment features free WiFi and a balcony offering views of the sea. Ubytování Apartment Vidas se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NOVALJA EROS CENTER

9,7

NOVALJA EROS CENTER

Ubytování (Apartmán) NOVALJA EROS CENTER. NOVALJA EROS CENTER se nachází v Novalji, 1 km od pláže Lokunje a 1,1 km od pláže Planjka-Trinćel, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, patiem a... Ubytování NOVALJA EROS CENTER se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Novalja

Město Novalja se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1754 hotelů a ubytování v chorvatském městě Novalja.