Hledat

Ubytování

Ubytování město Metajna

Ve chorvatském městě Metajna (Chorvatsko) máme celkem 176 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Metajna

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Metajna

Apartmani Pipula

10

Apartmani Pipula

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pipula. Apartmani Pipula se nachází necelý 1 km od pláže Ručica. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Pipula se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zvonko

9,7

Apartment Zvonko

Ubytování (Apartmány) Apartment Zvonko. Apartment Zvonko se nachází v Metajně, 1 km od pláže Ručica a 1,8 km od pláže Orada. Ubytování Apartment Zvonko se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Big Blue - Xenija (Veliko Plavetnilo - Ksenija)

9,7

Big Blue - Xenija (Veliko Plavetnilo - Ksenija)

Ubytování (Apartmán) Big Blue - Xenija (Veliko Plavetnilo - Ksenija). Big Blue - Xenija (Veliko Plavetnilo - Ksenija) is situated in Metajna. Free WiFi is offered. Ubytování Big Blue - Xenija (Veliko Plavetnilo - Ksenija) se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Near Sea

9,5

Apartments Near Sea

Ubytování (Apartmány) Apartments Near Sea. Apartmány Near Sea se nacházejí v obci Metajna na ostrově Pag a nabízejí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Near Sea se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Željko

9,5

Apartmani Željko

Ubytování (Penzion) Apartmani Željko. Located in Metajna, within 1.2 km of Ručica Beach and 1. Ubytování Apartmani Željko se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Matija

9,4

Apartmani Matija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matija. Apartmány Matija se nachází v letovisku Metajna na ostrově Pag, 1 km od pláže Ručica. Ubytování Apartmani Matija se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jela

9,4

Apartments Jela

Ubytování (Apartmán) Apartments Jela. Apartments Jela se nachází v obci Metajna v regionu ostrova Pag, asi 20 km od města Novalja. Ubytování Apartments Jela se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LARA & VITO

9,3

LARA & VITO

Ubytování (Apartmán) LARA & VITO. LARA & VITO se nachází v městečku Metajna. Tento apartmán nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování LARA & VITO se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Puntica

9,3

Apartments Puntica

Ubytování (Apartmány) Apartments Puntica. Apartments Puntica se nachází v obci Metajna na ostrově Pag, 1,6 km od pláže Orada. Ubytování Apartments Puntica se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bingula

9,1

Apartments Bingula

Ubytování (Apartmány) Apartments Bingula. Klimatizované Apartmány Bingula se zařízeným balkonem a bezplatným Wi-Fi jsou situované pouhých 150 metrů od oblázkové pláže na ostrově Pag. Ubytování Apartments Bingula se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ante K A1

9

Apartment Ante K A1

Ubytování (Apartmány) Apartment Ante K A1. Apartmány Ante K se nachází v Metajně na ostrově Pag, 1. Ubytování Apartment Ante K A1 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Metajna modern ap 2+2

9

Metajna modern ap 2+2

Ubytování (Apartmán) Metajna modern ap 2+2. Featuring sea views, Metajna modern ap 2+2 provides accommodation with barbecue facilities and a balcony, around 750 metres from Ručica Beach. Ubytování Metajna modern ap 2+2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Metajna 3

9

Apartment Metajna 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Metajna 3. Apartment Metajna 3 is situated in Metajna. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartment Metajna 3 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Juraj

9

Apartmani Juraj

Ubytování (Apartmány) Apartmani Juraj. Apartmani Juraj features sea views, free WiFi and free private parking, located in Metajna. Ubytování Apartmani Juraj se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartmani DRAGA

8,9

Apartmani DRAGA

Ubytování (Apartmány) Apartmani DRAGA. Located in Metajna in the Lika-Senj County region and Ručica Beach reachable within 1. Ubytování Apartmani DRAGA se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Čulina

8,9

Apartments Čulina

Ubytování (Apartmány) Apartments Čulina. Apartments Čulina se nachází v obci Metajna, pouhých 150 metrů od moře. Ubytování Apartments Čulina se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dalmatinka

8,8

Apartmani Dalmatinka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dalmatinka. Apartmány Dalmatinka se nachází v obci Metajna na ostrově Pag, necelý 1 km od pláže Ručica. Ubytování Apartmani Dalmatinka se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Pansion Zlatko

8,7

B&B Pansion Zlatko

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pansion Zlatko. B&B Pansion Zlatko nabízí ubytování a restauraci v obci Metajna. Některé pokoje a apartmány mají posezení a některé balkon nebo terasu. Ubytování B&B Pansion Zlatko se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Lanterna

8,6

Rooms Lanterna

Ubytování (Penzion) Rooms Lanterna. Čtyřhvězdičkové ubytování Rooms Lanterna se nachází na pláži v Metajně a nabízí Wi-Fi zdarma, bar a pokoje s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Rooms Lanterna se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Katica

8,6

Apartments Katica

Ubytování (Apartmány) Apartments Katica. Apartments Katica se nachází jen pár kroků od oblázkové pláže v obci Metajna. Nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Katica se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Roko

8,5

Apartment Roko

Ubytování (Apartmán) Apartment Roko. Tříhvězdičkový apartmán Roko se nachází ve vesnici Metajna na ostrově Pag a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartment Roko se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Big Pag apartament close to Zrće beach

8,4

Big Pag apartament close to Zrće beach

Ubytování (Apartmán) Big Pag apartament close to Zrće beach. Big Pag apartament close to Zrće beach je klimatizovaný apartmán s patiem a Wi-Fi zdarma situovaný u pláže v Matejně. Ubytování Big Pag apartament close to Zrće beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Metajna, Pag - 4150

8,4

Apartments by the sea Metajna, Pag - 4150

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Metajna, Pag - 4150. Apartments by the sea Metajna, Pag - 4150 se nachází v obci Metajna na ostrově Pag, nedaleko pláží Ručica a Orada. Ubytování Apartments by the sea Metajna, Pag - 4150 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Šikić Metajna

8,4

Apartmani Šikić Metajna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Šikić Metajna. Apartmani Šikić Metajna se nachází v letovisku Metajna na ostrově Pag, 1,2 km od pláže Ručica. Ubytování Apartmani Šikić Metajna se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Galinec

8,3

Apartments Galinec

Ubytování (Apartmány) Apartments Galinec. Apartments Galinec stojí na pobřeží a nabízí vlastní dlážděnou pláž a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Galinec se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487

8,3

Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487. Located in Metajna, 1.3 km from Ručica Beach, Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms by the sea Metajna, Pag - 6487 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jaska & Jelica - Riva

8,1

Apartments Jaska & Jelica - Riva

Ubytování (Apartmány) Apartments Jaska & Jelica - Riva. Apartmány Riva se nachází v Metajně na ostrově Pag a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. V apartmánu jsou 2 samostatné ložnice, obývací pokoj a 1 koupelna. Ubytování Apartments Jaska & Jelica - Riva se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Davor

8,1

Apartments Davor

Ubytování (Apartmány) Apartments Davor. Apartmány Davor se nachází v Metajně na ostrově Pag, nedaleko pláží Orada a Ručica, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Davor se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Denis

8

Apartments Denis

Ubytování (Apartmány) Apartments Denis. Apartmány Denis se nachází v obci Metajna na ostrově Pag, nedaleko pláží Ručica a Beritnica. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Denis se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527

7,9

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527. Tříhvězdičkové ubytování Apartments with a parking space Metajna (Pag) - 527 se nachází ve vesnici Metajna a nabízí klimatizované apartmány s vlastní... Ubytování Apartments with a parking space Metajna, Pag - 527 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Valentina

6,9

Pansion Valentina

Ubytování (Penzion) Pansion Valentina. Guesthouse Valentina se nachází v obci Metajna na ostrově Pag, jen 50 metrů od dlážděné oblázkové pláže. Ubytování Pansion Valentina se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120

6,6

Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120

Ubytování (Apartmány) Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120. Double Room Metajna 4120a se nachází v městečku Metajna, 47 km od Zadaru a 12 km od Novalje. Standardem je vlastní koupelna se sprchou. Ubytování Apartments and rooms with parking space Metajna, Pag - 4120 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace

Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace. Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace is a property located in Metajna near Ručica Beach. Ubytování Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace

Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace. Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace is located in Metajna. It is situated less than 1 km from Ručica Beach and features a shared kitchen. Ubytování Quaint Holiday Home in Metajna with Terrace se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tranquil Holiday Home in Metajna with Balcony

Tranquil Holiday Home in Metajna with Balcony

Ubytování (Prázdninový dům) Tranquil Holiday Home in Metajna with Balcony. Tranquil Holiday Home in Metajna with Balcony is set in Metajna. It is situated less than 1 km from Ručica Beach and features a shared kitchen. Ubytování Tranquil Holiday Home in Metajna with Balcony se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4890-1)

Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4890-1)

Ubytování (Apartmán) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4890-1). Offering free WiFi and sea views, Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4890-1) provides accommodation located in Metajna,... Ubytování Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi (4890-1) se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erik, studio apartment, Metajna

Erik, studio apartment, Metajna

Ubytování (Apartmán) Erik, studio apartment, Metajna. Set in Metajna, just 1.2 km from Ručica Beach, Erik, studio apartment, Metajna offers beachfront accommodation with barbecue facilities, a terrace and free... Ubytování Erik, studio apartment, Metajna se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pavla

Apartment Pavla

Ubytování (Apartmán) Apartment Pavla. Apartment Pavla se nachází v Metajně na ostrově Pag. Nabízí terasu, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Apartmán má 2 ložnice a plně vybavenou kuchyň s lednicí. Ubytování Apartment Pavla se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments Metajna VIII

Apartments Metajna VIII

Ubytování (Apartmány) Apartments Metajna VIII. Apartmány Metajna VIII se nacházejí v obci Metajna, 12 km od obce Novalja a 47 km od Zadaru. Nabízejí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Metajna VIII se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Apartments Metajna X

Apartments Metajna X

Ubytování (Apartmány) Apartments Metajna X. Hotel Metajna X se nachází v obci Metajna a nabízí gril. Wi-Fi je dostupné zdarma. Všechny apartmány mají klimatizované ložnice a kuchyň s ledničkou. Ubytování Apartments Metajna X se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Draga

Apartments Draga

Ubytování (Apartmány) Apartments Draga. Apartmány Draga se nachází 1 km od pláže Ručica a nabízí společný obývací prostor, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Draga se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triple Room Metajna 4120e

Triple Room Metajna 4120e

Ubytování (Penzion) Triple Room Metajna 4120e. Triple Room Metajna 4120e is set in Metajna, 47 km from Zadar and 12 km from Novalja. Each room includes a private bathroom. Ubytování Triple Room Metajna 4120e se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Metajna 4120d

Apartment Metajna 4120d

Ubytování (Apartmán) Apartment Metajna 4120d. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Metajna 4120d is set in Metajna, within just less than 1 km of Ručica Beach. Ubytování Apartment Metajna 4120d se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quadruple Room Metajna 6487f

Quadruple Room Metajna 6487f

Ubytování (Penzion) Quadruple Room Metajna 6487f. Quadruple Room Metajna 6487f is offering accommodation in Metajna. The guest house also provides free WiFi and free private parking. Ubytování Quadruple Room Metajna 6487f se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

(4890-3) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi

(4890-3) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi

Ubytování (Apartmán) (4890-3) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi. Set in Metajna, 1.2 km from Ručica Beach, (4890-3) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi offers air-conditioned accommodation with a... Ubytování (4890-3) Apartment in Metajna with balcony, air conditioning, WiFi se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

Bed & Breakfast Valentina

Bed & Breakfast Valentina

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Valentina. Offering a bar, Bed & Breakfast Valentina provides accommodation in Metajna. Guests at the bed and breakfast can enjoy a buffet breakfast. Ubytování Bed & Breakfast Valentina se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Metajna

Apartments Metajna

Ubytování (Apartmány) Apartments Metajna. Set 1.3 km from Ručica Beach, Apartments Metajna offers a restaurant, a bar and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Metajna se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Metajna 101

Apartments Metajna 101

Ubytování (Apartmány) Apartments Metajna 101. Situated in Metajna in the Pag Island region and Ručica Beach reachable within 1. Ubytování Apartments Metajna 101 se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag).

(4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi

(4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi

Ubytování (Apartmán) (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi. Offering free WiFi and sea views, (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi provides accommodation situated in Metajna,... Ubytování (4890-2) Apartment in Metajna with sea view, balcony, air conditioning, WiFi se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy 1 bedroom apartment with sea view

Cosy 1 bedroom apartment with sea view

Ubytování (Apartmán) Cosy 1 bedroom apartment with sea view. Boasting sea views, Cosy 1 bedroom apartment with sea view features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Ručica Beach. Ubytování Cosy 1 bedroom apartment with sea view se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy apartment with sea view and one bedroom

Cosy apartment with sea view and one bedroom

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment with sea view and one bedroom. Boasting sea views, Cosy apartment with sea view and one bedroom offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Ručica Beach. Ubytování Cosy apartment with sea view and one bedroom se nachází ve městě Metajna (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Metajna

Město Metajna se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 176 hotelů a ubytování v chorvatském městě Metajna.