Hledat

Ubytování

Ubytování město Karlobag

Ve chorvatském městě Karlobag (Chorvatsko) máme celkem 127 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Karlobag

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Karlobag

Apartments Julia

10

Apartments Julia

Ubytování (Apartmány) Apartments Julia. Apartments Julia nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Karlobagu, pouhých 80 metrů od moře. Apartmány mají společnou zahradu a balkon. Ubytování Apartments Julia se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Adria apartmani

10

Adria apartmani

Ubytování (Apartmány) Adria apartmani. Adria apartmani se nachází v obci Karlobag a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Adria apartmani se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Luce

10

Villa Luce

Ubytování (Apartmány) Villa Luce. Situated in Karlobag, Villa Luce features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Villa Luce se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Andrea

10

Apartmani Andrea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Andrea. Apartmány Andrea se nachází v Karlobagu v Licko-senjské župě, 300 metrů od pláže Zagreb. Ubytování Apartmani Andrea se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Tomo

10

Apartment Tomo

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomo. Set in Karlobag in the Lika-Senj County region, Apartment Tomo has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Tomo se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Angelina.1

9,9

Apartment Angelina.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Angelina.1. Situated in Karlobag, 400 metres from Zagreb Beach, Apartment Angelina.1 features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Angelina.1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Ribarica GO green

9,8

Ribarica GO green

Ubytování (Apartmány) Ribarica GO green. Ribarica GO green has garden views, free WiFi and free private parking, set in Ribarica. Ubytování Ribarica GO green se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday home Marija

9,8

Holiday home Marija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Marija. Holiday home Marija se nachází v Karlobagu, 300 metrů od pláže a necelý 1 km od pláže Tatinja. Ubytování Holiday home Marija se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Ribarica GO green 2

9,8

Ribarica GO green 2

Ubytování (Apartmány) Ribarica GO green 2. Ribarica GO green 2 se nachází v letovisku Ribarica a nabízí výhled na moře a terasu. Ubytování Ribarica GO green 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Marija

9,8

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Located in Karlobag in the Lika-Senj County region and Zagreb Beach reachable within 200 metres, Apartments Marija provides accommodation with free WiFi, a... Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Tea

9,8

Apartman Tea

Ubytování (Apartmán) Apartman Tea. Apartman Tea se nachází na pláži v Karlobagu, 200 metrů od pláže Zagreb a 300 metrů od pláže Tatinja. Ubytování Apartman Tea se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Studio Cesarica

9,7

Studio Cesarica

Ubytování (Apartmán) Studio Cesarica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve vesničce Cesarica. Nabízí balkon, zahradu s grilem, patio a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Cesarica se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Gogi

9,7

Apartman Gogi

Ubytování (Apartmán) Apartman Gogi. Apartment Fortica 16 se nachází v Karlobagu a nabízí gril, zahradu a terasu. Poskytuje výhled na moře. Ubytování Apartman Gogi se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Vila Dadić

9,7

Apartmani Vila Dadić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vila Dadić. Apartmani Vila Dadić se nachází v Karlobagu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartmani Vila Dadić se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Herceg

9,7

Apartmani Herceg

Ubytování (Penzion) Apartmani Herceg. Apartmani Herceg is situated in Karlobag and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Herceg se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Gracijela

9,7

Apartmani Gracijela

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gracijela. Apartmány Gracijela se nachází v Karlobagu, 30 km od letoviska Novalja, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Gracijela se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Solovi Dvori

9,7

Solovi Dvori

Ubytování (Apartmán) Solovi Dvori. Situated in Karlobag, within 300 metres of Zagreb Beach, Solovi Dvori offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Solovi Dvori se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home Cesarica

9,7

Holiday Home Cesarica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cesarica. Situated in Karlobag, Holiday Home Cesarica features self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Guests benefit from a patio and a barbecue. Ubytování Holiday Home Cesarica se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Delfin.4

9,6

Apartment Delfin.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Delfin.4. Apartment Delfin.4 se nachází v Cesarice. nabízí klimatizované ubytování s terasou, ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Delfin.4 se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Nina

9,6

Apartman Nina

Ubytování (Apartmán) Apartman Nina. Apartman Nina se nachází v Karlobagu, 550 metrů od záhřebské pláže a 1,1 km od pláže Tatinja. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Apartman Nina se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Milka by the Sea

9,6

Apartment Milka by the Sea

Ubytování (Apartmány) Apartment Milka by the Sea. Apartmán Milka by the Sea se nachází v Karlobagu v kraji Lika-Senj, 52 km od Starigradu-Paklenice. Nabízí gril, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Ubytování Apartment Milka by the Sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Jelena

9,6

Jelena

Ubytování (Prázdninový dům) Jelena. Jelena is located in Karlobag and offers a garden and a private beach area. Ubytování Jelena se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Carlitos

9,6

Apartment Carlitos

Ubytování (Apartmány) Apartment Carlitos. Apartmány Carlitos se nachází v Karlobagu, 28 km od letoviska Novalja. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Carlitos se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Stille

9,6

Apartmani Stille

Ubytování (Apartmány) Apartmani Stille. Apartmani Stille se nachází v Karlobagu. Nabízí výhled na moře, Wi-Fi zdarma, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmani Stille se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Snježana.3

9,5

Apartment Snježana.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Snježana.3. Set in Karlobag, Apartment Snježana.3 offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Snježana.3 se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Cindric

9,5

Apartments Cindric

Ubytování (Apartmány) Apartments Cindric. Apartments Cindric se nachází v Karlobagu v Licko-senjské župě, nedaleko záhřebské pláže a pláže Tatinja. Ubytování Apartments Cindric se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Cesarica Stars

9,4

Apartman Cesarica Stars

Ubytování (Apartmány) Apartman Cesarica Stars. Apartman Cesarica Stars se nachází v Karlobagu v Licko-senjské župě a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartman Cesarica Stars se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

"Mea culpa"

9,4

"Mea culpa"

Ubytování (Apartmán) "Mea culpa". Boasting sea views, "Mea culpa" features accommodation with a garden and a patio, around 350 metres from Tatinja Beach. Ubytování "Mea culpa" se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Danica

9,4

Danica

Ubytování (Apartmány) Danica. Apartmány Danica se nacházejí v obci Karlobag, a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování. K dispozici je zahrada, terasa i gril. Ubytování Danica se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Zuanović

9,4

Apartments Zuanović

Ubytování (Apartmány) Apartments Zuanović. Apartmány Zuanović se nachází ve vesnici Karlobag v Licko-senjské župě, 500 metrů od pláže Záhřeb, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu a soukromé... Ubytování Apartments Zuanović se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Dolac

9,4

Apartman Dolac

Ubytování (Apartmán) Apartman Dolac. Featuring a terrace, Apartman Dolac offers accommodation in Karlobag with free WiFi and sea views. Ubytování Apartman Dolac se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Ruža i Natalija

9,4

Ruža i Natalija

Ubytování (Apartmány) Ruža i Natalija. Ruža i Natalija se nachází v Karlobagu, 28 km od Novalji. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ruža i Natalija se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Steffano

9,4

Steffano

Ubytování (Apartmány) Steffano. Set in Karlobag in the Lika-Senj County region, Steffano offers accommodation with free private parking. Ubytování Steffano se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Anic

9,3

Apartment Anic

Ubytování (Apartmány) Apartment Anic. Apartment Anic jsou apartmány a studia s kuchyní, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma situované v Karlobagu. Ubytování Apartment Anic se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Delfin.10

9,3

Apartment Delfin.10

Ubytování (Apartmán) Apartment Delfin.10. Apartmán Delfin.10 se nachází v Cesarice. Na místě je bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Delfin.10 se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Miro

9,3

Miro

Ubytování (Apartmán) Miro. Boasting garden views, Miro features accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Tatinja Beach. Ubytování Miro se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Mira

9,3

Apartman Mira

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira. Apartmán Mira se nachází v Karlobagu v Licko-senjské župě. Nabízí terasu a zahradu. Ubytování Apartman Mira se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Villa Dina

9,3

Apartments Villa Dina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Dina. Apartmány Villa Dina se nachází 2,6 km od pláže Tatinja a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Dina se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Penthouse Karlobag

9,3

Penthouse Karlobag

Ubytování (Apartmán) Penthouse Karlobag. Penthouse Karlobag se nachází v Karlobagu, 28 km od Novalji. Nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a klimatizaci. Ubytování Penthouse Karlobag se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Annabella with Pool and sea view

9,3

Apartment Annabella with Pool and sea view

Ubytování (Apartmány) Apartment Annabella with Pool and sea view. Set 2.9 km from Zagreb Beach, Apartment Annabella with Pool and sea view offers accommodation with a balcony, as well as a seasonal outdoor swimming pool... Ubytování Apartment Annabella with Pool and sea view se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Kathy with Pool and sea view

9,3

Apartment Kathy with Pool and sea view

Ubytování (Apartmány) Apartment Kathy with Pool and sea view. Apartment Kathy nabízí ubytování se sezonním venkovním bazénem, výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi v Karlobagu, 29 km od Novalje. Ubytování Apartment Kathy with Pool and sea view se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Verica

9,3

Apartmani Verica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Verica. Apartmani Verica se nachází v Karlobagu, 28 km od města Novalja. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Verica se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Davorka

9,3

Apartman Davorka

Ubytování (Apartmán) Apartman Davorka. Apartmán Davorka se nachází v Karlobagu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Národní park Paklenica je odsud 50 km. Ubytování Apartman Davorka se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Anastazija

9,2

Apartmani Anastazija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anastazija. Apartmani Anastazija se zahradou se nacházejí ve městě Karlobag, 48 km od Zadaru. Ubytování Apartmani Anastazija se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Mirela

9,2

Apartments Mirela

Ubytování (Apartmány) Apartments Mirela. Situated in Karlobag in the Lika-Senj County region, Apartments Mirela features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Mirela se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartments Golub

9,2

Apartments Golub

Ubytování (Apartmány) Apartments Golub. Apartments Golub se nachází v Karlobagu a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartments Golub se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Studio Apartmani

9,1

Studio Apartmani

Ubytování (Apartmány) Studio Apartmani. Studio Apartmani se nachází 400 metrů od pláže v Záhřebu a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Studio Apartmani se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmenthaus Hana

9,1

Apartmenthaus Hana

Ubytování (Penzion) Apartmenthaus Hana. Apartmenthaus Hana se nachází ve vesnici Karlobag, 200 metrů od záhřebské pláže a 300 metrů od pláže Tatinja. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmenthaus Hana se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Vrata Velebita Karlobag

9,1

Apartment Vrata Velebita Karlobag

Ubytování (Apartmány) Apartment Vrata Velebita Karlobag. Apartmán Vrata Velebita Karlobag se nachází v obci Karlobag, 5 minut chůze od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, vlastní terasu a... Ubytování Apartment Vrata Velebita Karlobag se nachází ve městě Karlobag (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Ubytování v chorvatském městě Karlobag

Město Karlobag se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 127 hotelů a ubytování v chorvatském městě Karlobag.