Hledat

Ubytování

Ubytování město Sveti Juraj

Ve chorvatském městě Sveti Juraj (Chorvatsko) máme celkem 132 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Sveti Juraj

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Sveti Juraj

Apartment Cmiljina.1

10

Apartment Cmiljina.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Cmiljina.1. Apartmán Cmiljina.1 se nachází v přístavu Sveti Juraj a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Cmiljina.1 se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Val.4

10

Apartment Val.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Val.4. Apartment Val.4 se nachází v obci Sveti Juraj, 1,5 km od pláže Rača a 2,4 km od pláže Kalić. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Val.4 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunset Sveti Juraj

10

Apartment Sunset Sveti Juraj

Ubytování (Apartmány) Apartment Sunset Sveti Juraj. Apartmán Sunset Sveti Juraj se nachází v přístavu Sveti Juraj, 14 km od Bašky, a nabízí Wi-Fi zdarma a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Sunset Sveti Juraj se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Vedran

9,9

Vedran

Ubytování (Apartmán) Vedran. Vedran is set in Sveti Juraj and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Vedran se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Luka

9,9

Apartman Luka

Ubytování (Apartmán) Apartman Luka. Apartmán Luka se nachází asi 2,9 km od pláže Kalić a 1,1 km od pláže Bi Val. Ubytování Apartman Luka se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Val.1

9,8

Apartment Val.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Val.1. Apartmán Val.1 se nachází na pobřeží v obci Sveti Juraj a nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Apartmán má klimatizaci, 1 ložnici a TV. Ubytování Apartment Val.1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valentino

9,8

Valentino

Ubytování (Apartmán) Valentino. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Valentino is set in Sveti Juraj. Ubytování Valentino se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lukovo Panorama

9,8

Lukovo Panorama

Ubytování (Apartmány) Lukovo Panorama. Set in Lukovo in the Lika-Senj County region with Lukovo Beach nearby, Lukovo Panorama offers accommodation with free private parking. Ubytování Lukovo Panorama se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lidija

9,8

Apartments Lidija

Ubytování (Apartmány) Apartments Lidija. Apartments Lidija se nachází v obci Sveti Juraj v Licko-senjské župě, jen 150 metrů od pláže. Ubytování Apartments Lidija se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nagj

9,8

Apartments Nagj

Ubytování (Apartmány) Apartments Nagj. Apartments Nagj se nachází v obci Sveti Juraj. Nabízí venkovní bazén a výhled na něj, restauraci, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Nagj se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Val.6

9,7

Apartment Val.6

Ubytování (Apartmán) Apartment Val.6. Situated in Sveti Juraj, 1.5 km from Beach Rača and 2.4 km from Kalić Beach, Apartment Val. Ubytování Apartment Val.6 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stanka

9,7

Apartments Stanka

Ubytování (Apartmány) Apartments Stanka. Providing sea views, Apartments Stanka in Sveti Juraj provides accommodation, a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartments Stanka se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Val.5

9,7

Apartment Val.5

Ubytování (Apartmán) Apartment Val.5. Apartmán Val.5 se nachází v obci Sveti Juraj, 1,5 km od pláže Rača a 2,4 km od pláže Kalić. Ubytování Apartment Val.5 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Prpic

9,7

Apartments Prpic

Ubytování (Apartmány) Apartments Prpic. Apartmány Prpic se nachází 1,3 km od pláže Rača a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Prpic se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Branko

9,7

Apartment Branko

Ubytování (Apartmán) Apartment Branko. Situated in Sveti Juraj, 2.6 km from Kalić Beach, Apartment Branko features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Branko se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvedere

9,7

Belvedere

Ubytování (Apartmán) Belvedere. Belvedere se nachází ve vesnici Sveti Juraj v Licko-senjské župě, 42 km od Crikvenice Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Belvedere se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Paula

9,7

Holiday Home Paula

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Paula. Set in Sveti Juraj in the Lika-Senj County region, Holiday Home Paula has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Holiday Home Paula se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments M&B

9,6

Apartments M&B

Ubytování (Apartmány) Apartments M&B. Apartmány M&B se nachází v obci Sveti Juraj, 1,6 km od pláže Rača a 2,3 km od pláže Kalić. Ubytování Apartments M&B se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Barbina Kaštelina

9,6

Apartment Barbina Kaštelina

Ubytování (Apartmány) Apartment Barbina Kaštelina. Apartmán Barbina Kaštelina se nachází ve vesnici Sveti Juraj, 50 metrů od pláže. Nabízí klimatizaci, zahradu s venkovním nábytkem a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Barbina Kaštelina se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accommodation Salvia

9,6

Accommodation Salvia

Ubytování (Apartmány) Accommodation Salvia. Accommodation Salvia se nachází mezi mořem a menším borovým lesem a nabízí apartmány se satelitní TV nebo zahradu s venkovní solární sprchou. Ubytování Accommodation Salvia se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mia

9,6

Villa Mia

Ubytování (Apartmány) Villa Mia. Villa Mia je situována v obci Sveti Juraj a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Villa Mia se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman BubaMara

9,6

Apartman BubaMara

Ubytování (Apartmán) Apartman BubaMara. Apartman BubaMara se nachází v obci Sveti Juraj a nabízí společný lounge, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyň a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartman BubaMara se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Val 2.1

9,6

Apartment Val 2.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Val 2.1. Apartmán Val 2.1 se nachází u pláže v obci Sveti Juraj, 2,1 km od pláže Kalić, 3 km od pláže Plaža za Pse Uvala Vlaška a 1,8 km od pláže Rača. Ubytování Apartment Val 2.1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Villa Arca Adriatica

9,6

Villa Arca Adriatica

Ubytování (Apartmány) Villa Arca Adriatica. Villa Arca Adriatica se nachází v obci Sveti Juraj v přírodním parku Severní Velebit a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, pohodlné moderní... Ubytování Villa Arca Adriatica se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Legac

9,6

Apartman Legac

Ubytování (Apartmán) Apartman Legac. Apartmán Legac se nachází u pláže ve Starigradu. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, balkonem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartman Legac se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Babic

9,5

Apartment Babic

Ubytování (Apartmán) Apartment Babic. Apartmán Babic se nachází přibližně 2,9 km od pláže Plaža za Pse Uvala Vlaška a 2,1 km od pláže Kalić. Ubytování Apartment Babic se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Oltari

9,5

Apartments Oltari

Ubytování (Apartmány) Apartments Oltari. Offering garden views, Apartments Oltari in Sveti Juraj offers accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue facilities... Ubytování Apartments Oltari se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea view

9,5

Sea view

Ubytování (Apartmány) Sea view. Apartmány Sea view se nachází v obci Sveti Juraj v Licko-senjské župě, 400 metrů od pláže Kalić. Ubytování Sea view se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bukovac

9,5

Apartments Bukovac

Ubytování (Apartmány) Apartments Bukovac. Apartments Bukovac se nachází ve městě Sveti Juraj a nabízí zahradu, gril a ubytování s terasou nebo balkonem, Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Bukovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mia

9,5

Apartments Mia

Ubytování (Apartmány) Apartments Mia. Apartments Mia jsou studia a apartmány s Wi-Fi zdarma situované přímo u moře ve vesnici Sveti Juraj. Ubytování Apartments Mia se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mali delfin

9,5

Mali delfin

Ubytování (Apartmány) Mali delfin. Ubytování Mali delfin se nachází ve vesnici Sveti Juraj v Licko-senjské župě, necelých 150 metrů od pláže Kalić. Ubytování Mali delfin se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 176 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slavica apartments 3

9,5

Slavica apartments 3

Ubytování (Apartmány) Slavica apartments 3. Apartmán Slavica 3 se nachází v obci Sveti Juraj, 1,4 km od pláže Rača, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Slavica apartments 3 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Val.2

9,5

Apartment Val.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Val.2. Apartment Val.2 se nachází ve vesnici Sveti Juraj, 1,5 km od pláže Rača a 2,4 km od pláže Kalić. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Val.2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Apartment

9,5

Panorama Apartment

Ubytování (Apartmán) Panorama Apartment. Apartmán Panorama se nachází v obci Sveti Juraj a nabízí klimatizaci, balkon a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Panorama Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Marica

9,4

Rooms Marica

Ubytování (Penzion) Rooms Marica. Rooms Marica se nachází ve městě Sveti Juraj, 500 metrů od centra města a 14 km od Bašky, a nabízí gril a sluneční terasu. Ubytování Rooms Marica se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tina Apartment

9,4

Tina Apartment

Ubytování (Apartmán) Tina Apartment. Tina Apartment se nachází v obci Sveti Juraj, 500 metrů od pláže. Nabízí klimatizované ubytování a zařízené patio s výhledem na moře. Ubytování Tina Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slavica apartments 1

9,4

Slavica apartments 1

Ubytování (Apartmány) Slavica apartments 1. Situated in Sveti Juraj in the Lika-Senj County region and Beach Rača reachable within 1. Ubytování Slavica apartments 1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Slavica apartments 2

9,4

Slavica apartments 2

Ubytování (Apartmány) Slavica apartments 2. Located in Sveti Juraj in the Lika-Senj County region and Kalić Beach reachable within 2. Ubytování Slavica apartments 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sanda Residence

9,4

Sanda Residence

Ubytování (Penzion) Sanda Residence. Rezidence Sanda se nachází v obci Sveti Juraj, asi 1,7 km od pláže Rača a 2,2 km od pláže Kalić, a nabízí ubytování se soukromým balkonem. Ubytování Sanda Residence se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Varga

9,4

Rooms Varga

Ubytování (Penzion) Rooms Varga. Rooms Varga se nachází ve městě Sveti Juraj. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí zázemí pro grilování, terasu, zahradu a klimatizované pokoje se sdílenou... Ubytování Rooms Varga se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Delfin Apartments

9,4

Delfin Apartments

Ubytování (Apartmány) Delfin Apartments. Delfin Apartments nabízí ubytování s možností vlastního stravování jen pár kroků od moře v obci Sveti Juraj. Ubytování Delfin Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Val 2.2

9,4

Apartment Val 2.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Val 2.2. Apartmán Val 2.2 se nachází ve vesnici Sveti Juraj v Licko-senjské župě, 42 km od Crikvenice. Nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování Apartment Val 2.2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stokic

9,3

Apartments Stokic

Ubytování (Apartmány) Apartments Stokic. Apartmány Stokic se nacházejí v Donje Klade, 8 km od Starigradu. Nabízejí kuchyni, posezení a Wi-Fi zdarma. Apartmány mají terasu s výhledem na moře. Ubytování Apartments Stokic se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Alen Sveti Juraj

9,3

Apartments Alen Sveti Juraj

Ubytování (Apartmány) Apartments Alen Sveti Juraj. Apartments Alen Sveti Juraj se nachází ve vesnici Sveti Juraj v Licko-senjské župě, 14 km od Bašky, a nabízí gril a výhled na moře. Ubytování Apartments Alen Sveti Juraj se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Cmiljina.2

9,3

Apartment Cmiljina.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Cmiljina.2. Apartment Cmiljina.2, a property with a garden, is set in Sveti Juraj, 2.7 km from Kalić Beach. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Cmiljina.2 se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Danica

9,3

Apartment Danica

Ubytování (Apartmán) Apartment Danica. Apartmán Danica se nachází u pláže ve vesnici Sveti Juraj a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, zahradu, sdílený lounge, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Danica se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Studio Sveti Juraj with Sea view 06

9,3

Studio Sveti Juraj with Sea view 06

Ubytování (Apartmán) Studio Sveti Juraj with Sea view 06. Boasting sea views, Studio Sveti Juraj with Sea view 06 features accommodation with barbecue facilities, around 2.9 km from Kalić Beach. Ubytování Studio Sveti Juraj with Sea view 06 se nachází ve městě Sveti Juraj (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Klara

9,3

Apartments Klara

Ubytování (Apartmány) Apartments Klara. Apartmány Klara se nachází v obci Sveti Juraj, pouhých 1,5 km od pláže Rača. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Klara se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kata

9,3

Apartment Kata

Ubytování (Apartmány) Apartment Kata. Apartment Kata se nachází v obci Sveti Juraj v Licko-senjské župě, 1,4 km od pláže Rača. Ubytování Apartment Kata se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dino

9,2

Apartment Dino

Ubytování (Apartmán) Apartment Dino. Apartmán Dino se nachází v obci Sveti Juraj, 42 km od Crikvenice, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a výhled na moře. Ubytování Apartment Dino se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Val.3

9,2

Apartment Val.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Val.3. Apartmán Val.3 se nachází v obci Sveti Juraj, 1,5 km od pláže Rača a 2,4 km od pláže Kalić, a nabízí klimatizaci, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Val.3 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Sveti Juraj

Město Sveti Juraj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 132 hotelů a ubytování v chorvatském městě Sveti Juraj.