Hledat

Ubytování

Ubytování město Korenica

Ve chorvatském městě Korenica (Chorvatsko) máme celkem 153 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Korenica

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Korenica

PLITVICE MAGIC

10

PLITVICE MAGIC

Ubytování (Prázdninový dům) PLITVICE MAGIC. Located in Rudanovac in the Lika-Senj County region, PLITVICE MAGIC features a garden. Ubytování PLITVICE MAGIC se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Premier House by RD Group

10

Premier House by RD Group

Ubytování (Penzion) Premier House by RD Group. Premier House by RD Group features a seasonal outdoor swimming pool, bar, a garden and private beach area in Korenica. Ubytování Premier House by RD Group se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Starlings Apartments

10

The Starlings Apartments

Ubytování (Apartmány) The Starlings Apartments. Located in Rudanovac in the Lika-Senj County region, The Starlings Apartments provides accommodation with free private parking. Ubytování The Starlings Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home Tisa

10

Holiday Home Tisa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tisa. Holiday home Tisa is located in Korenica. Free Wi-Fi access is available in this holiday home. Ubytování Holiday Home Tisa se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Arya

9,9

Apartment Arya

Ubytování (Apartmán) Apartment Arya. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Apartment Arya has a balcony and city views. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartment Arya se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartment Krznaric

9,9

Studio apartment Krznaric

Ubytování (Apartmán) Studio apartment Krznaric. Set in Korenica, Studio apartment Krznaric offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and luggage storage space. Ubytování Studio apartment Krznaric se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Marta Vukovac

9,9

Studio apartman Marta Vukovac

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Marta Vukovac. Located in Korenica, Studio apartman Marta Vukovac provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Studio apartman Marta Vukovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Satori

9,9

Apartment Satori

Ubytování (Apartmán) Apartment Satori. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Satori is set in Korenica. Ubytování Apartment Satori se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plitvice Green Gold Apartments

9,9

Plitvice Green Gold Apartments

Ubytování (Apartmány) Plitvice Green Gold Apartments. Plitvice Green Gold Apartments se nachází v Korenici v Licko-senjské župě. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Plitvice Green Gold Apartments se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Dreams Home

9,8

Sweet Dreams Home

Ubytování (Penzion) Sweet Dreams Home. Boasting a garden, Sweet Dreams Home is situated in Korenica. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Sweet Dreams Home se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tomić

9,8

Apartman Tomić

Ubytování (Apartmán) Apartman Tomić. Set in Korenica, Apartman Tomić offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Tomić se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Mario

9,8

Guesthouse Mario

Ubytování (Penzion) Guesthouse Mario. Set in Korenica, Guesthouse Mario has barbecue facilities. Ubytování Guesthouse Mario se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Plitvice Hills

9,8

Guest House Plitvice Hills

Ubytování (Penzion) Guest House Plitvice Hills. Featuring free WiFi, a restaurant and a sun terrace, Guest House Plitvice Hills offers rooms in Korenica. Plitvice Lakes National Park is 15 km away. Ubytování Guest House Plitvice Hills se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ivana

9,8

Apartman Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivana. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Ivana is set in Korenica. Ubytování Apartman Ivana se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Medo

9,8

Apartman Medo

Ubytování (Apartmán) Apartman Medo. Apartman Medo is set in Korenica. It offers free WiFi and a restaurant. Ubytování Apartman Medo se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Patricia

9,8

Apartment Patricia

Ubytování (Apartmán) Apartment Patricia. Boasting a garden and a terrace, Apartment Patricia is set in Korenica with access to free WiFi. Ubytování Apartment Patricia se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartments Una

9,8

Studio Apartments Una

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Una. Located in Korenica, 50 km from Slunj, Studio Apartments Una provides a garden and free WiFi. Ubytování Studio Apartments Una se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Boketto

9,8

House Boketto

Ubytování (Penzion) House Boketto. Set in Korenica, Boketto Plitvice provides a garden and terrace. Rooms are fitted with a balcony with mountain views and free WiFi. Ubytování House Boketto se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lynx

9,7

Apartment Lynx

Ubytování (Apartmán) Apartment Lynx. Apartmán Maja se nachází v obci Krenica a nabízí gril, zdarma dostupné Wi-Fi, výhled na hory i terasu. Apartmán má obývací pokoj i plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Lynx se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plitvički San

9,7

Plitvički San

Ubytování (Vila) Plitvički San. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Plitvički San has a patio and garden views. Ubytování Plitvički San se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Crepulja

9,7

Apartman Crepulja

Ubytování (Apartmán) Apartman Crepulja. Located in Korenica, Apartman Crepulja provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Apartman Crepulja se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drakulić

9,7

Drakulić

Ubytování (Chata) Drakulić. Situated in Korenica, Drakulić features accommodation with a balcony and free WiFi. The chalet has garden views and is 48 km from Slunj. Ubytování Drakulić se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Plitvice room House Griva

9,7

Plitvice room House Griva

Ubytování (Apartmán) Plitvice room House Griva. Plitvice room House Griva is situated in Korenica and offers free bikes and a terrace. Ubytování Plitvice room House Griva se nachází ve městě Gradina Korenička Gradina 15 (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plitvice Mountain Spring

9,7

Plitvice Mountain Spring

Ubytování (Penzion) Plitvice Mountain Spring. Located in Korenica, Plitvice Mountain Spring offers 3 accommodation with private balconies. Ubytování Plitvice Mountain Spring se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Mara

9,7

House Mara

Ubytování (Penzion) House Mara. Mara House leží v malé vesnici Vranovača, 15 km od národního parku Plitvická jezera, a obklopuje ho bujná zeleň. Ubytování House Mara se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Brigita

9,7

Apartmani Brigita

Ubytování (Privát) Apartmani Brigita. Apartmani Brigita features city views, free WiFi and free private parking, set in Korenica. Ubytování Apartmani Brigita se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little Stream Apartment

9,7

Little Stream Apartment

Ubytování (Apartmán) Little Stream Apartment. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Little Stream Apartment features a balcony and mountain views. Ubytování Little Stream Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plitvice Diamond Apartment

9,6

Plitvice Diamond Apartment

Ubytování (Apartmány) Plitvice Diamond Apartment. Set in Korenica, 50 km from Slunj, Plitvice Diamond Apartment offers a garden and free WiFi. Ubytování Plitvice Diamond Apartment se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartments Plitvice Lacus

9,6

Studio Apartments Plitvice Lacus

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Plitvice Lacus. Studio Apartments Plitvice Lacus has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Korenica. Ubytování Studio Apartments Plitvice Lacus se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Kora

9,6

Holiday House Kora

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Kora. Holiday House Kora is set in Korenica and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Holiday House Kora se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Marina

9,6

Rooms Marina

Ubytování (Penzion) Rooms Marina. Rooms Marina is located in Korenica and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms Marina se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gradina

9,6

Apartment Gradina

Ubytování (Apartmán) Apartment Gradina. Tento apartmán se nachází v obci Korenica, 18 km od Plitvických jezer, a má balkon s výhledem na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Gradina se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmants Žegarac House

9,6

Apartmants Žegarac House

Ubytování (Apartmány) Apartmants Žegarac House. Located in Korenica, 49 km from Slunj, Apartmants Žegarac House provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmants Žegarac House se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Marija

9,6

Rooms Marija

Ubytování (Penzion) Rooms Marija. Rooms Marija se nachází v obci Vranovača, 15 km od národního parku Plitvická jezera zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Rooms Marija se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Franjicic

9,6

Apartman Franjicic

Ubytování (Apartmán) Apartman Franjicic. Tento apartmán se nachází v Korenici, a nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a soukromé parkování. Ubytování Apartman Franjicic se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vidovic

9,6

Apartman Vidovic

Ubytování (Apartmán) Apartman Vidovic. Apartman Vidovic is situated in Korenica and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartman Vidovic se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Accommodation Plitvice

9,6

Accommodation Plitvice

Ubytování (Penzion) Accommodation Plitvice. The accommodation is set in modern traditional house with wooden elements and with a garden and barbecue facilities. Ubytování Accommodation Plitvice se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Milaković

9,6

Apartman Milaković

Ubytování (Apartmán) Apartman Milaković. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Apartman Milaković features a balcony and mountain views. Ubytování Apartman Milaković se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Rooms Velo

9,6

Rooms Velo

Ubytování (Penzion) Rooms Velo. Rooms Velo jsou pokoje s LCD TV a Wi-Fi zdarma, které se nachází v klidné oblasti uprostřed hor a lesů, 500 metrů od centra obce Korenica. Ubytování Rooms Velo se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Plitvice forest

9,5

Apartments Plitvice forest

Ubytování (Apartmány) Apartments Plitvice forest. Located in Korenica, 48 km from Slunj, Apartments Plitvice forest provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Plitvice forest se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bilić

9,5

Apartmani Bilić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bilić. Situated in Korenica in the Lika-Senj County region, Apartmani Bilić features accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Bilić se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Rustico

9,5

Guest House Rustico

Ubytování (Penzion) Guest House Rustico. Guest House Rustico obývá tradiční dům, jehož interiér zdobí dřevěné prvky. Je obklopen zelení a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní LCD TV. Ubytování Guest House Rustico se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lovro

9,5

Apartmani Lovro

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lovro. Apartmani Lovro features garden views, free WiFi and free private parking, located in Korenica. Ubytování Apartmani Lovro se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guest House Robert

9,5

Guest House Robert

Ubytování (Apartmány) Guest House Robert. Located in Korenica in the Lika-Senj County region, Guest House Robert provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Guest House Robert se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Runolist

9,5

Sobe Runolist

Ubytování (Penzion) Sobe Runolist. Set in Korenica, Sobe Runolist offers 3-star accommodation with private balconies. Ubytování Sobe Runolist se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Mrsinj

9,5

Apartment Mrsinj

Ubytování (Apartmány) Apartment Mrsinj. Set in Korenica, 49 km from Slunj, Apartment Mrsinj offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Mrsinj se nachází ve městě Korenica (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment No1

9,5

Apartment No1

Ubytování (Apartmán) Apartment No1. Apartment No1 se nachází v Korenici a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště, bankomat a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment No1 se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jopa

9,5

Apartment Jopa

Ubytování (Apartmán) Apartment Jopa. Tento apartmán se nachází v Korenici a má terasu a zahradu. Nabízí výhled na hory a je vzdálen 9 km od Plitvičkých jezer. Ubytování Apartment Jopa se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Milka

9,5

Apartment Milka

Ubytování (Apartmán) Apartment Milka. Apartment Milka is set in Korenica and offers a terrace. This apartment offers free private parking, a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování Apartment Milka se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plitvice Guesthouse Ella

9,5

Plitvice Guesthouse Ella

Ubytování (Prázdninové domy) Plitvice Guesthouse Ella. Plitvice Guesthouse Ella is located in Korenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Plitvice Guesthouse Ella se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

White House Plitvice

9,5

White House Plitvice

Ubytování (Penzion) White House Plitvice. White House Plitvice se nachází v Korenici. Nabízí Wi-Fi zdarma, slunnou terasu s bazénem, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, rodinné pokoje, gril a... Ubytování White House Plitvice se nachází ve městě (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Korenica

Město Korenica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 153 hotelů a ubytování v chorvatském městě Korenica.