Hledat

Ubytování

Ubytování město Petrcane

Ve chorvatském městě Petrcane (Chorvatsko) máme celkem 329 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Petrcane

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Petrcane

Apartment Milka

10

Apartment Milka

Ubytování (Apartmán) Apartment Milka. Apartment Milka se nachází ve městě Petrčane, 200 metrů od pláže v Petrčane a 2,2 km od místní autobusové zastávky. Nabízí balkon, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Milka se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kovačić

10

Apartment Kovačić

Ubytování (Apartmán) Apartment Kovačić. Apartment Kovačić, a property with a terrace, is located in Petrcane, 2.4 km from Petrcane Bus Stop. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Kovačić se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mara

10

Apartment Mara

Ubytování (Apartmán) Apartment Mara. Apartmán Mara se nachází v Petrčane a nabízí vyhřívaný venkovní bazén. Ubytování je vzdálené 100 metrů od pláže Petrčane a autobusové zastávky Petrčane. Ubytování Apartment Mara se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment ARIA Exclusive Petrcane

9,9

Apartment ARIA Exclusive Petrcane

Ubytování (Apartmán) Apartment ARIA Exclusive Petrcane. Apartment ARIA Exclusive Petrcane se nachází v Petrčane, 200 metrů od autobusové zastávky Petrčane, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Apartment ARIA Exclusive Petrcane se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Roko

9,8

Apartment Roko

Ubytování (Apartmán) Apartment Roko. Apartmán Roko se nachází v Petrčane, 100 metrů od pláže Punta Radman a 500 metrů od pláže Pineta. Ubytování Apartment Roko se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Luka

9,8

Apartments Luka

Ubytování (Apartmány) Apartments Luka. Apartments Luka se nachází v centru letoviska Petrčane, pouhých 10 metrů od pláže, a nabízí klimatizované ubytovací jednotky, zdarma dostupné Wi-Fi,... Ubytování Apartments Luka se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vacation Home Car

9,8

Vacation Home Car

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation Home Car. Prázdninový dům Vacation home Car se nachází 100 metrů od pláže Donje Petrčane a asi 800 metrů od pláže Punta Skala. Ubytování Vacation Home Car se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sanja

9,8

Apartment Sanja

Ubytování (Apartmány) Apartment Sanja. Apartmán Sanja se nachází v Petrčane, 400 metrů od pláže Donje Petrčane. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Sanja se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Anita Punta Skala

9,8

Apartments Anita Punta Skala

Ubytování (Apartmány) Apartments Anita Punta Skala. Apartmány Anita Punta Skala se nacházejí v poklidné turistické obci Punta Skala, pouhých 40 metrů od pláže s lehátky a slunečníky, a nabízejí zdarma... Ubytování Apartments Anita Punta Skala se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Eveline

9,8

Apartment Eveline

Ubytování (Apartmán) Apartment Eveline. Barbecue facilities and a garden are provided at Eveline, which is situated in Petrcane, 200 metres away from Petrcane Bus Stop and 350 metres away from... Ubytování Apartment Eveline se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zara

9,8

Apartments Zara

Ubytování (Apartmány) Apartments Zara. Apartmány Zara se nachází v Petrčane, jen pár kroků od pláže a 260 metrů od autobusového nádraží Petrčane, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Apartments Zara se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Punta Grzan

9,8

Guest House Punta Grzan

Ubytování (Penzion) Guest House Punta Grzan. Penzion Punta Grzan se nachází v Petrčane, 450 metrů od pláže Punta Radman. Ubytování Guest House Punta Grzan se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mirela 2

9,8

Villa Mirela 2

Ubytování (Apartmány) Villa Mirela 2. Vila Mirela 2 v obci Petrčane nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu, gril a terasu. Ubytování Villa Mirela 2 se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tea with Sea View

9,8

Apartments Tea with Sea View

Ubytování (Apartmány) Apartments Tea with Sea View. Situated in Petrcane in the Zadar County region and Punta Radman Beach reachable within 450 metres, Apartments Tea with Sea View features accommodation... Ubytování Apartments Tea with Sea View se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lily Apartment Petrcane

9,7

Lily Apartment Petrcane

Ubytování (Apartmány) Lily Apartment Petrcane. Featuring air conditioning, Lily Apartment Petrcane offers accommodation in Petrcane, just 100 metres from the nearest beach. Petrcane Beach is 1. Ubytování Lily Apartment Petrcane se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pino with Jacuzzi

9,7

Villa Pino with Jacuzzi

Ubytování (Apartmány) Villa Pino with Jacuzzi. Apartments Villa Pino se nachází v Petrčane, jen 100 metrů od oblázkové pláže a 500 metrů od centra města, a nabízí klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma... Ubytování Villa Pino with Jacuzzi se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petrčane 2

9,7

Petrčane 2

Ubytování (Apartmán) Petrčane 2. Petrčane 2 je klimatizovaný apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma situovaný v Petrčane, 1 km od místní plíže a 1,3 km od autobusové zastávky Petrčane. Ubytování Petrčane 2 se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Roko

9,7

Apartman Roko

Ubytování (Apartmán) Apartman Roko. Apartment Roko se nachází 20 metrů od pláže v letovisku Petrčane na poloostrově Punta skala. Hosté mohou využívat také balkon. Ubytování Apartman Roko se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Residence Petrcane

9,7

Luxury Residence Petrcane

Ubytování (Apartmán) Luxury Residence Petrcane. Boasting sea views, Luxury Residence Petrcane features accommodation with a balcony and a kettle, around 250 metres from Punta Radman Beach. Ubytování Luxury Residence Petrcane se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Sunset Residence with Seaview

9,6

Luxury Sunset Residence with Seaview

Ubytování (Apartmány) Luxury Sunset Residence with Seaview. Luxury Sunset Residence with Seaview se nachází v Petrčane v Zadarské župě, jen pár kroků od pláže Pineta. Ubytování Luxury Sunset Residence with Seaview se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman "Štefančić"

9,6

Studio apartman "Štefančić"

Ubytování (Apartmán) Studio apartman "Štefančić". Set in Petrcane, within 150 metres of Donje Petrcane Beach and 800 metres of Punta Skala Beach, Studio apartman "Štefančić" offers accommodation with free... Ubytování Studio apartman "Štefančić" se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green House Petrčane

9,6

Green House Petrčane

Ubytování (Apartmány) Green House Petrčane. Set in Petrcane, 100 metres from Petrcane Bus Stop and 230 metres from Petrcane Beach, Green House Petrčane offers accommodation with free WiFi and a... Ubytování Green House Petrčane se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Residence 25

9,6

Residence 25

Ubytování (Apartmány) Residence 25. Residence 25 se nachází 600 metrů od pláže Punta Radman a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Residence 25 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Elda

9,6

Apartment Elda

Ubytování (Apartmán) Apartment Elda. Apartmán Elda se nachází v centru obce Petrčane, jen 150 metrů od pláže a pár kroků od obchodů a několika možností stravování. Ubytování Apartment Elda se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luna with Seaview

9,6

Villa Luna with Seaview

Ubytování (Apartmány) Villa Luna with Seaview. Villa Luna with Seaview se nachází pouhých 70 metrů od pláže a 200 metrů od centra obce Petrčane a nabízí apartmány s balkonem nebo terasou, klimatizací a... Ubytování Villa Luna with Seaview se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Buskulic

9,6

Apartments Buskulic

Ubytování (Apartmány) Apartments Buskulic. Apartmány Buskulic se nachází v obci Petrčane, 60 metrů od nejbližší pláže a zhruba 400 metrů od městské pláže. Ubytování Apartments Buskulic se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Malic

9,6

Rooms Malic

Ubytování (Penzion) Rooms Malic. Rooms Malic se nachází v letovisku Punta Skala, 150 metrů od pláže, 900 metrů od centra obce Petrčane a 8 km od Zadaru. Ubytování Rooms Malic se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Punta Skala 64

9,6

Punta Skala 64

Ubytování (Prázdninový dům) Punta Skala 64. Located in Petrcane in the Zadar County region, Punta Skala 64 features a balcony. Ubytování Punta Skala 64 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Matas Petrcane

9,5

Apartmani Matas Petrcane

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matas Petrcane. Apartmani Matas Petrčane se nachází v obci Petrčane. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné půjčení kol, gril a zahradu. Ubytování Apartmani Matas Petrcane se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Katarina

9,5

Villa Katarina

Ubytování (Apartmány) Villa Katarina. Villa Katarina se nachází v pobřežním městě Petrčane, nedaleko Zadaru. Nabízí prostorné klimatizované ubytování s Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování Villa Katarina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach house Paula

9,5

Beach house Paula

Ubytování (Apartmány) Beach house Paula. Beach House Paula se nachází v Petrčane v Zadarské župě, méně než 200 km od pláže. Ubytování Beach house Paula se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MaRina

9,5

Apartment MaRina

Ubytování (Apartmány) Apartment MaRina. Apartment MaRina se nachází v letovisku Petrčane, 1,3 km od pláže a 1,5 km od autobusové zastávky. Nabízí klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment MaRina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marija

9,5

Apartment Marija

Ubytování (Apartmány) Apartment Marija. Apartment Marija se nachází v Petrčane v Zadarské župě, 200 metrů od pláže Punta Radman. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Juraj

9,5

Apartments Juraj

Ubytování (Apartmány) Apartments Juraj. Apartments Juraj se nachází v Petrčane, 600 metrů od tamní autobusové stanice a 700 metrů od pláže. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartments Juraj se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivanka

9,5

Apartments Ivanka

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivanka. Apartmány Apartments Ivanka se nachází v Petrčane, zhruba 200 metrů od nejbližší pláže. Nabízí zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech... Ubytování Apartments Ivanka se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villa Nada with Pool

9,5

Luxury Villa Nada with Pool

Ubytování (Apartmány) Luxury Villa Nada with Pool. Luxury Villa Nada with Pool se nachází v Petrčane, 400 metrů od autobusové zastávky. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Luxury Villa Nada with Pool se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ana

9,5

Villa Ana

Ubytování (Apartmány) Villa Ana. Villa Ana je situovaná v malebné turistické vesničce Punta Skala, 800 metrů od Petrčane. Pouhých 30 metrů od domu se nachází oblázková pláž. Ubytování Villa Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments 2A

9,5

Apartments 2A

Ubytování (Penzion) Apartments 2A. Apartments 2A se nachází jen 150 metrů od moře v turistickém středisku Punta Skala. Ubytování Apartments 2A se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Paleka

9,5

Apartments Paleka

Ubytování (Apartmány) Apartments Paleka. Apartmány Paleka se nachází v Petrčane, jen 100 metrů od místní autobusové zastávky. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Paleka se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and Rooms Sara

9,5

Apartments and Rooms Sara

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Sara. Apartment Sara nabízí klimatizované ubytování v letovisku Petrčane. Autobusová zastávka v Petrčane je vzdálená 30 metrů. Ubytování Apartments and Rooms Sara se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jurjevic

9,5

Apartments Jurjevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jurjevic. Apartmány Jurjevic se nachází pouhých 10 metrů od pláže v malé vesnici Punta Skala nedaleko města Petricane. Ubytování Apartments Jurjevic se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petrčane

9,4

Apartment Petrčane

Ubytování (Apartmán) Apartment Petrčane. Apartmán Petrčane se nachází v Petrčane, 350 metrů od pláže Petrčane, a nabízí 3hvězdičkové ubytování s vybavením pro grilování. Ubytování Apartment Petrčane se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Amantina

9,4

Vila Amantina

Ubytování (Apartmány) Vila Amantina. Vila Amantina stojí jen pár kroků od pláže v klidné části Petrčane a má prostornou stinnou zahradu, která vede k pláži. Ubytování Vila Amantina se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sara with Seaview

9,4

Apartment Sara with Seaview

Ubytování (Apartmán) Apartment Sara with Seaview. Apartment Sara with Seaview is a property with a terrace located in Petrcane, within just 350 metres of Petrcane Bus Stop and 90 metres of Petrcane Beach. Ubytování Apartment Sara with Seaview se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Magnolia

9,4

Apartment Magnolia

Ubytování (Apartmán) Apartment Magnolia. Apartmán Magnolia se nachází v obci Petrčane, pouhých 20 metrů od moře a 120 metrů od pláže, a nabízí klimatizaci i zařízený balkon s výhledem na moře. Ubytování Apartment Magnolia se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biba Apartman

9,4

Biba Apartman

Ubytování (Apartmán) Biba Apartman. Biba Apartman se nachází na pláži v Petrčane, pouhých 300 metrů od autobusové zastávky Petrčane. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Biba Apartman se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zvjezdana

9,4

Apartments Zvjezdana

Ubytování (Apartmány) Apartments Zvjezdana. Apartments Zvjezdana se nachází v Petrčane v Zadarské župě, nedaleko pláže Punta Radman a autobusové zastávky Petrčane. Ubytování Apartments Zvjezdana se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Puntica

9,4

Apartment Puntica

Ubytování (Apartmán) Apartment Puntica. Apartment Puntica nabízí prostornou terasu s lehátky a jídelním koutem v klidné části Petrčane u moře. Ubytování Apartment Puntica se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Little pretty house

9,4

Apartments Little pretty house

Ubytování (Apartmány) Apartments Little pretty house. Apartmány Little pretty house se nachází v obci Petrčane, 900 metrů od autobusové zastávky. Nabízí zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartments Little pretty house se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Batur

9,4

Villa Batur

Ubytování (Apartmány) Villa Batur. Villa Batur se nachází pouhých 50 metrů od pláže u Jaderského moře a 1,2 km od zastávky místních autobusů směřujících do Zadaru. Ubytování Villa Batur se nachází ve městě Petrcane (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Punta Radman

9,4

Villa Punta Radman

Ubytování (Vila) Villa Punta Radman. Villa Punta Radman se nachází v Petrčane. Nabízí ubytování u pláže s Wi-Fi zdarma a klimatizací, bezplatnou půjčovnu jízdních kol, přístup do zahrady s... Ubytování Villa Punta Radman se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Petrcane

Město Petrcane se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 329 hotelů a ubytování v chorvatském městě Petrcane.