Hledat

Ubytování

Ubytování město Miškovići

Ve chorvatském městě Miškovići (Chorvatsko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Miškovići

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Miškovići

Apartmani Beach Miškovići, otok Pag

9,8

Apartmani Beach Miškovići, otok Pag

Ubytování (Penzion) Apartmani Beach Miškovići, otok Pag. Apartmani Beach Miškovići, otok Pag se nachází u pláže ve vesnici Miškovići a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Beach Miškovići, otok Pag se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Vanja

9,6

Pension Vanja

Ubytování (Penzion) Pension Vanja. Pension Vanja se nachází na pláži v obci Miškovići a nabízí restauraci, bar, dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Vanja se nachází ve městě Put Mula 26 (Chorvatsko - Pag).

Apartments Roza

9,3

Apartments Roza

Ubytování (Apartmány) Apartments Roza. Apartmány Roza se nachází v obci Miškovići na ostrově Pag a nabízí bezplatné Wi-Fi i neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Roza se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Lucika

9,3

Apartmani Lucika

Ubytování (Apartmán) Apartmani Lucika. Apartmani Lucika se nachází ve vesnici Miškovići a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmani Lucika se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Vinko

9,3

Vila Vinko

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Vinko. Vila Barba Vinko se soukromým vstupem na pláž se nachází přímo u moře na klidném místě v malé vesnici Miškovići, k dispozici je sluneční terasa s lehátky a... Ubytování Vila Vinko se nachází ve městě Put Mlinarice 2A (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jopa

9,2

Apartman Jopa

Ubytování (Apartmán) Apartman Jopa. Set in Pag in the Pag Island region, Apartman Jopa has a balcony and sea views. Ubytování Apartman Jopa se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Sika

Holiday home Sika

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sika. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday home Sika is located in Miškovići. Ubytování Holiday home Sika se nachází ve městě Miskovici bb (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zdrijacka

Apartment Zdrijacka

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrijacka. Apartment Zdrijacka nabízí ubytování v obci Miškovići. Můžete zde využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zdrijacka se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blue wave

Apartment Blue wave

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue wave. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Blue wave is situated in Miškovići. Ubytování Apartment Blue wave se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02

Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02. Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02 is set in Miškovići and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment Miskovici with Sea View 02 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lolita

Apartman Lolita

Ubytování (Apartmán) Apartman Lolita. Apartman Lolita se nachází v Miškovići a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartman Lolita se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zdrijacka VI

Apartment Zdrijacka VI

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrijacka VI. Apartment Zdrijacka VI is situated in Miškovići and offers barbecue facilities. The property has sea views. Ubytování Apartment Zdrijacka VI se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zdrijacka A

Apartment Zdrijacka A

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdrijacka A. Apartment Zdrijacka A is set in Miškovići. This apartment features barbecue facilities and free private parking. Ubytování Apartment Zdrijacka A se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments DINA

Apartments DINA

Ubytování (Apartmány) Apartments DINA. Located in Miškovići, Apartments DINA provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments DINA se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartment Miskovici 6

Apartment Miskovici 6

Ubytování (Apartmán) Apartment Miskovici 6. Apartmán Miskovici 6 se nachází v Miškovići. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Apartment Miskovici 6 se nachází ve městě Miškovići (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Srecko

House Srecko

Ubytování (Prázdninový dům) House Srecko. House Srecko is a holiday home situated in Miškovići in the Pag Island Region and is 25 km from Zadar. Ubytování House Srecko se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hacienda Island Pag

Apartment Hacienda Island Pag

Ubytování (Apartmán) Apartment Hacienda Island Pag. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Hacienda Island Pag is set in Miškovići. Ubytování Apartment Hacienda Island Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andrea

Apartment Andrea

Ubytování (Apartmán) Apartment Andrea. Situated in Miškovići, Apartment Andrea features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Andrea se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Miškovići

Město Miškovići se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování v chorvatském městě Miškovići.