Hledat

Ubytování

Ubytování město Privlaka

Ve chorvatském městě Privlaka (Chorvatsko) máme celkem 514 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Privlaka

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Privlaka

Apartments SoldInn

10

Apartments SoldInn

Ubytování (Apartmány) Apartments SoldInn. Apartments SoldInn se nachází v letovisku Privlaka a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatná jízdní kola. Ubytování Apartments SoldInn se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sena

10

Apartment Sena

Ubytování (Apartmán) Apartment Sena. Set in Sabunike, this air-conditioned apartment is 5 km away from Privlaka and features a garden with a sun terrace. Ubytování Apartment Sena se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aria

10

Villa Aria

Ubytování (Vila) Villa Aria. Villa Aria is located in Privlaka and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Villa Aria se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI DMARIE

10

APARTMANI DMARIE

Ubytování (Apartmán) APARTMANI DMARIE. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, APARTMANI DMARIE can be found in Privlaka, close to Beach Marina Privlaka and less... Ubytování APARTMANI DMARIE se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Josip

9,9

Apartment Josip

Ubytování (Apartmány) Apartment Josip. Located 19 km from Zadar, Apartment Josip offers accommodation in Privlaka. The air-conditioned unit is 38 km from Novalja. Ubytování Apartment Josip se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Lorena

9,9

Apartmani Lorena

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lorena. Apartmani Lorena se nachází v obci Privlaka a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Apartmani Lorena se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tea

9,9

Apartman Tea

Ubytování (Apartmán) Apartman Tea. Apartman Tea se nachází v Privlace v Zadarské župě a nabízí terasu, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartman Tea se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zoya

9,9

Apartment Zoya

Ubytování (Apartmán) Apartment Zoya. Apartmán Zoya se nachází v Privlace a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na moře, možností vlastního stravování, , terasou, zahradou se zázemím pro... Ubytování Apartment Zoya se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M&L apartman

9,9

M&L apartman

Ubytování (Apartmány) M&L apartman. Apartmán M&L se nachází v Privlace v Zadarské župě, 90 metrů od pláže Škrapavac - Bilotinjak. Ubytování M&L apartman se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tereza

9,9

Apartmani Tereza

Ubytování (Penzion) Apartmani Tereza. Situated in Privlaka, 200 metres from Beach Mostina, Apartmani Tereza features accommodation with free bikes, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Tereza se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mustaća dvori

9,9

Apartmani Mustaća dvori

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mustaća dvori. Located in Privlaka, 700 metres from Selo Beach, Apartmani Mustaća dvori provides accommodation with free WiFi, a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Mustaća dvori se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marivel

9,8

Villa Marivel

Ubytování (Apartmány) Villa Marivel. Villa Marivel se nachází v Privlace, 10 km od Viru, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Marivel se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA PETAR'S DREAM 2

9,8

VILLA PETAR'S DREAM 2

Ubytování (Apartmány) VILLA PETAR'S DREAM 2. VILLA PETAR'S DREAM 2 se nachází v Privlace v Zadarské župě, 200 metrů od pláže Punta. Ubytování VILLA PETAR'S DREAM 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation home Gara

9,8

Vacation home Gara

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation home Gara. Prázdninový dům Gara se nachází v obci Privlaka, 600 metrů od pláže Mostina a 1 km od pláže Pliša. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Vacation home Gara se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maslina

9,8

Apartments Maslina

Ubytování (Apartmány) Apartments Maslina. Apartments Maslina se nachází v Privlace v Zadarské župě, asi 650 metrů od pláže Moština. Ubytování Apartments Maslina se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Ella

9,8

House Ella

Ubytování (Prázdninový dům) House Ella. House Ella se nachází v Privlace, nedaleko pláže Mostina a pláže u přístavu Privlaka. Nabízí gril a terasu. Na pláž Punta je to 200 metrů. Ubytování House Ella se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Laura 1

9,8

Apartments Laura 1

Ubytování (Apartmány) Apartments Laura 1. Apartmány Laura se nachází v obci Privlaka. Nabízí 4hvězdičkové ubytování s přístupem do zahrady a grilem. Ubytování Apartments Laura 1 se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Antonela&Andrej

9,8

Apartmani Antonela&Andrej

Ubytování (Apartmány) Apartmani Antonela&Andrej. Apartmani Antonela&Andrej se nachází v Privlace v Zadarské župě, 700 metrů od pláže Selo, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a... Ubytování Apartmani Antonela&Andrej se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lily

9,8

Villa Lily

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Lily. Situated in Privlaka, 300 metres from Pliša Beach, Villa Lily features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi and a 24-hour front... Ubytování Villa Lily se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Biskup

9,8

Apartments Biskup

Ubytování (Penzion) Apartments Biskup. Apartments Biskup nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi, kabelovou TV a vlastní terasou nebo patiem. Ubytování Apartments Biskup se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jasna

9,7

Apartments Jasna

Ubytování (Apartmány) Apartments Jasna. Apartments Jasna nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jasna se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nelvira

9,7

Apartments Nelvira

Ubytování (Apartmány) Apartments Nelvira. Apartmány Nelvira se nachází ve vesnici Privlaka v Zadarské župě, přibližně 200 metrů od pláže Mostina. Ubytování Apartments Nelvira se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sidro

9,7

Apartmani Sidro

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sidro. Apartmani Sidro se nachází v Privlace a nabízí ubytování s přístupem do zahrady. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmani Sidro se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Domy

9,7

Holiday Home Domy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Domy. Holiday Home Domy se nachází přímo u pláže v obci Privlaka v Zadarské župě a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Domy se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kiara Sabunike 836

9,7

Apartments Kiara Sabunike 836

Ubytování (Apartmány) Apartments Kiara Sabunike 836. Apartmány Apartments Sabunike 836 se nacházejí na poklidném místě, 5 km od centra městečka Nin a 700 metrů od písečné pláže, a nabízejí ubytování s... Ubytování Apartments Kiara Sabunike 836 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy apartment Josipa

9,7

Cozy apartment Josipa

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment Josipa. Cozy apartment Josipa se nachází v Privlace, 19 km od Zadaru a 38 km od Novalje. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cozy apartment Josipa se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Batela

9,7

Apartments Villa Batela

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Batela. Apartments Villa Batela nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi v obci Privlaka. Ubytování Apartments Villa Batela se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Nikolina

9,7

Holiday Home Nikolina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Nikolina. Located in Privlaka, within 2.5 km of Queen's Beach, Holiday Home Nikolina offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Holiday Home Nikolina se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Mir Privlaka

9,7

Apartmani Mir Privlaka

Ubytování (Apartmán) Apartmani Mir Privlaka. Boasting garden views, Apartmani Mir Privlaka features accommodation with a patio and a kettle, around 2 km from Zdrijac Beach. Ubytování Apartmani Mir Privlaka se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment with private pool

9,7

Apartment with private pool

Ubytování (Apartmán) Apartment with private pool. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Apartment with private pool is set in Privlaka. Ubytování Apartment with private pool se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Zdenka & Marijan

9,7

Apartment Zdenka & Marijan

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdenka & Marijan. Apartment Zdenka & Marijan se nachází asi 500 metrů od pláže Bilotinjak. Ubytování Apartment Zdenka & Marijan se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

VILLA PETAR'S DREAM 3

9,7

VILLA PETAR'S DREAM 3

Ubytování (Apartmán) VILLA PETAR'S DREAM 3. Set in Privlaka, 200 metres from Beach Punta and 600 metres from Beach Marina Privlaka, VILLA PETAR'S DREAM 3 offers a seasonal outdoor swimming pool and... Ubytování VILLA PETAR'S DREAM 3 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI REŠETAR

9,6

APARTMANI REŠETAR

Ubytování (Apartmány) APARTMANI REŠETAR. APARTMÁNY REŠETAR se nachází v Privlace v Zadarské župě, 200 metrů od pláže Mostina. Ubytování APARTMANI REŠETAR se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bonex.5

9,6

Apartment Bonex.5

Ubytování (Apartmán) Apartment Bonex.5. Set in Privlaka in the Zadar County region, Apartment Bonex.5 has a terrace. Ubytování Apartment Bonex.5 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lari

9,6

Apartment Lari

Ubytování (Apartmány) Apartment Lari. Apartmán Lari je klimatizovaný apartmán s výhledem do zahrady situovaný v Privlace, 17 km od Zadaru a 39 km od Novalji. Dům má vlastní bezplatné... Ubytování Apartment Lari se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Petar's Dream

9,6

Villa Petar's Dream

Ubytování (Apartmány) Villa Petar's Dream. Villa Petar's Dream se nachází v Privlace a nabízí bazén, restauraci, zahradu, výhled na bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Petar's Dream se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crowonder Reiterer's Villas

9,6

Crowonder Reiterer's Villas

Ubytování (Vily) Crowonder Reiterer's Villas. Crowonder Reiterer's Apartment-Houses se nachází v Privlace, jen pár kroků od pláže Punta a 500 metrů od pláže Mostina. Ubytování Crowonder Reiterer's Villas se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mara

9,6

Holiday Home Mara

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mara. Prázdninový dům Mara se nachází na pláži v Privlace, jen pár kroků od pláže Marina Privlaka a 250 metrů od pláže Punta. Ubytování Holiday Home Mara se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartment Lucija

9,6

Studio apartment Lucija

Ubytování (Apartmán) Studio apartment Lucija. Apartment Lucija se nachází v Privlace, 19 km od Zadaru a 37 km od Novalje. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Studio apartment Lucija se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rose Garden

9,6

Rose Garden

Ubytování (Apartmány) Rose Garden. Rose Garden se nachází v obci Privlaka v Zadarské župě, 250 metrů od pláže Škrapavac – Bilotinjak. Ubytování Rose Garden se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday homes Milan

9,6

Holiday homes Milan

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday homes Milan. Holiday homes Milan se nachází v obci Privlaka, 11 km od Viru, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday homes Milan se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Jadranka

9,6

Apartments Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartments Jadranka. Apartments Jadranka se nachází v obci Privlaka, 7 km od Viru. Nabízí půjčení kol zdarma a bezplatné Wi-Fi. U apartmánu je dětské hřiště. Ubytování Apartments Jadranka se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile home Tabor 2

9,6

Mobile home Tabor 2

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile home Tabor 2. Mobile home Tabor 2 se nachází v Privlace, pouhých 300 metrů od pláže Pliša, 700 metrů od pláže Škrapavac - Bilotinjak a 1,2 km od pláže Bilotinjak. Ubytování Mobile home Tabor 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Sena 2

9,6

Apartment Sena 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Sena 2. Apartmán Sena 2 se nachází v letovisku Privlaka, pouhých 700 metrů od pláže Sabunike, 1,4 km od pláže Vrilo a 600 metrů od pláže Queen's Beach. Ubytování Apartment Sena 2 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Nina

9,6

Ferienhaus-Nina

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus-Nina. Set in Privlaka in the Zadar County region, Ferienhaus-Nina offers accommodation with free private parking. Ubytování Ferienhaus-Nina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emilija Apartments Privlaka

9,6

Emilija Apartments Privlaka

Ubytování (Apartmány) Emilija Apartments Privlaka. Emilija Apartments Privlaka se nachází na klidném místě v obci Škrapavac, 3 km od historického města Nin a 13 km od Zadaru, a nabízí klimatizované... Ubytování Emilija Apartments Privlaka se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Romantica

9,5

Apartments Romantica

Ubytování (Apartmány) Apartments Romantica. Apartments Romantica nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a grilem v obci Privlaka. Ubytování Apartments Romantica se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Punta Colors

9,5

Apartments Punta Colors

Ubytování (Apartmány) Apartments Punta Colors. Located in Privlaka, Apartments Punta Colors provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments Punta Colors se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sabun - modern house with heated pool & jacuzzi

9,5

Villa Sabun - modern house with heated pool & jacuzzi

Ubytování (Vila) Villa Sabun - modern house with heated pool & jacuzzi. Set in Privlaka, less than 1 km from Selo Beach and a 12-minute walk from Dog Beach Privlaka, Villa Sabun - modern house with heated pool & jacuzzi offers... Ubytování Villa Sabun - modern house with heated pool & jacuzzi se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach apartments Batela

9,5

Beach apartments Batela

Ubytování (Apartmány) Beach apartments Batela. Apartmani "BATELA" se nachází v obci Privlaka. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou a zázemím pro grilování. Ubytování Beach apartments Batela se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Happiness

9,5

Holiday Home Happiness

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Happiness. Prázdninový dům Happiness se nachází v Privlace, jen 300 metrů od pláže Pliša. Nabízí zahradu, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Holiday Home Happiness se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Privlaka

Město Privlaka se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 514 hotelů a ubytování v chorvatském městě Privlaka.