Hledat

Ubytování

Ubytování město Bibinje

Ve chorvatském městě Bibinje (Chorvatsko) máme celkem 601 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Bibinje

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Bibinje

Villa Aldonna

10

Villa Aldonna

Ubytování (Vila) Villa Aldonna. Situated in Bibinje, within 450 metres of Beach Punta Rozica and less than 1 km of Na Škaljici Beach, Villa Aldonna offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Villa Aldonna se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Josipa" Bibinje

10

Apartman "Josipa" Bibinje

Ubytování (Apartmán) Apartman "Josipa" Bibinje. Apartman "Josipa" Bibinje se nachází v Bibinje, pouhých 300 metrů od pláží Na Škaljici a Sulterova vala. Ubytování Apartman "Josipa" Bibinje se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments La Perla

10

Luxury Apartments La Perla

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments La Perla. Luxury Apartments La Perla se nachází 2,5 km od pláže Lipauska a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Luxury Apartments La Perla se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Relaxing Apartment

10

Sea Relaxing Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Relaxing Apartment. Set in Bibinje in the Zadar County region, Sea Relaxing Apartment has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Sea Relaxing Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tina

10

Apartment Tina

Ubytování (Apartmán) Apartment Tina. Apartment Tina je apartmán s terasou situovaný v domě v centru Bibinje, jen 150 metrů od moře. Hosté tu mohou bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Tina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luka

10

Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Apartment Luka. Located in Bibinje, 1.3 km from Lipauska Beach, Apartment Luka provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Ubytování Apartment Luka se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Floyd

10

Floyd

Ubytování (Apartmán) Floyd. Boasting garden views, Floyd features accommodation with a garden and a patio, around 1.1 km from Lipauska Beach. Ubytování Floyd se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Apartment Padrele

10

Sunset Apartment Padrele

Ubytování (Apartmán) Sunset Apartment Padrele. Sunset Apartment Padrele se nachází v Bibinje, 200 metrů od pláže Punta Rožica a necelý 1 km od pláže Na Škaljici. Ubytování Sunset Apartment Padrele se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments JS

10

Apartments JS

Ubytování (Apartmán) Apartments JS. Apartments JS se nachází v obci Bibinje a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartments JS se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CROWONDER Harbor Vila

10

CROWONDER Harbor Vila

Ubytování (Vila) CROWONDER Harbor Vila. Featuring an outdoor pool and pool views, CROWONDER Bay Villa is located in Bibinje. Ubytování CROWONDER Harbor Vila se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aqua

10

Aqua

Ubytování (Apartmán) Aqua. Prázdninový dům Tomislav & Božena se nachází v Bibinje. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Aqua se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sara

10

Apartmani Sara

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sara. Apartmani Sara se nachází na dobrém místě v letovisku Bibinje, nedaleko pláží Punta Rožica, Na Škaljici a Sulterova vala. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Sara se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cinthija

10

Apartment Cinthija

Ubytování (Apartmány) Apartment Cinthija. Set in a building with free bikes, Apartment Cinthija offers free WiFi. Secure parking garage is available on site. Ubytování Apartment Cinthija se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jaz

10

Apartment Jaz

Ubytování (Apartmán) Apartment Jaz. Apartmán Jaz se nachází v Bibinje a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na moře. Ubytování Apartment Jaz se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tapun Apartments

10

Tapun Apartments

Ubytování (Apartmány) Tapun Apartments. Situated in Bibinje in the Zadar County region, with Karabana Beach and Sulterova vala Beach nearby, Tapun Apartments features accommodation with free WiFi... Ubytování Tapun Apartments se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Palma

9,9

Apartment Palma

Ubytování (Apartmán) Apartment Palma. Apartmán Palma se nachází přímo u pláže v Bibinje a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Palma se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bugarija

9,9

Bugarija

Ubytování (Apartmán) Bugarija. Featuring garden views, Bugarija provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.8 km from Lipauska Beach. Ubytování Bugarija se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gloria Ivana

9,9

Gloria Ivana

Ubytování (Apartmán) Gloria Ivana. Featuring a balcony with sea views, a garden and a terrace, Gloria Ivana can be found in Bibinje, close to Karabana Beach and less than 1 km from Sulterova... Ubytování Gloria Ivana se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Martin with HEATED POOL

9,9

Apartments Martin with HEATED POOL

Ubytování (Apartmány) Apartments Martin with HEATED POOL. Apartmány Martin se nachází v Bibinje a nabízí ubytování s venkovním bazénem, zahradou a zázemím pro grilování. Ubytování Apartments Martin with HEATED POOL se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grcic House

9,9

Grcic House

Ubytování (Apartmán) Grcic House. Situated in Bibinje, 150 metres from Beach Punta Rozica, Grcic House features accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování Grcic House se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun & Salt Apartments

9,9

Sun & Salt Apartments

Ubytování (Apartmány) Sun & Salt Apartments. Sun & Salt Apartments jsou klimatizované apartmány s balkonem a Wi-Fi zdarma situované v Bibinje, 400 metrů od pláže Lipauska. Ubytování Sun & Salt Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Drago Apartment

9,9

Drago Apartment

Ubytování (Apartmány) Drago Apartment. Set in Bibinje in the Zadar County region and Karabana Beach reachable within 150 metres, Drago Apartment offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Drago Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dalibor

9,9

Apartmani Dalibor

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dalibor. Set in Bibinje in the Zadar County region, with Beach Punta Rozica and Na Škaljici Beach nearby, Apartmani Dalibor offers accommodation with free WiFi and... Ubytování Apartmani Dalibor se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villa Anka

9,9

Apartments Villa Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Anka. Apartments Villa Anka se nachází v Bibinje, 9 km od Zadaru. Nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Villa Anka se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Velika obala

9,8

Apartment Velika obala

Ubytování (Apartmán) Apartment Velika obala. Featuring garden views, Apartment Velika obala provides accommodation with a patio and a kettle, around 200 metres from Sulterova vala Beach. Ubytování Apartment Velika obala se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bozana Bibinje

9,8

Apartments Bozana Bibinje

Ubytování (Apartmány) Apartments Bozana Bibinje. Apartmány Bozana Bibinje se nachází v Bibinje, 34 km od Viru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bozana Bibinje se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Dream Apartments

9,8

Sea Dream Apartments

Ubytování (Apartmány) Sea Dream Apartments. Apartmány Punta Lovric se nacházejí v Bibinje. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Sea Dream Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ante

9,8

Apartment Ante

Ubytování (Apartmán) Apartment Ante. Apartmán Ante se zahradou se nachází ve vesnici Bibinje v Zadarské župě. Na místě je terasa a gril. Ubytování Apartment Ante se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mandi

9,8

Apartman Mandi

Ubytování (Apartmán) Apartman Mandi. Apartmán Mandi se nachází v Bibinje, pouhých 400 metrů od pláže Na Škaljici, 600 metrů od pláže Sulterova vala a 100 metrů od pláže Punta Rozica. Ubytování Apartman Mandi se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Matea

9,8

Apartment Matea

Ubytování (Apartmán) Apartment Matea. Apartment Matea se nachází na pláži v Bibinje, 150 metrů od pláže Na Škaljici a 300 metrů od pláže Šulterova vala. Ubytování Apartment Matea se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dominik

9,8

Apartment Dominik

Ubytování (Apartmán) Apartment Dominik. Offering sea views, Apartment Dominik is an accommodation located in Bibinje, 450 metres from Na Škaljici Beach and 450 metres from Beach Punta Rozica. Ubytování Apartment Dominik se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea la vie Holiday House

9,8

Sea la vie Holiday House

Ubytování (Penzion) Sea la vie Holiday House. Sea la vie Holiday House se nachází v Bibinje, 50 metrů od pláže Punta Rožica a 300 metrů od pláže Na Škaljici, a nabízí pokoje s klimatizací a vlastní... Ubytování Sea la vie Holiday House se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Evita

9,8

Apartments Evita

Ubytování (Apartmány) Apartments Evita. Apartments Evita se nachází v Bibinje v Zadarské župě, 700 metrů od pláže Punta. Ubytování Apartments Evita se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Helena

9,8

Apartments Helena

Ubytování (Apartmány) Apartments Helena. Apartmány Helena se nachází v Bibinje v Zadarské župě, 100 metrů od pláže Punta Rožica. Ubytování Apartments Helena se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alena 1 i 2

9,8

Apartment Alena 1 i 2

Ubytování (Apartmány) Apartment Alena 1 i 2. Apartmán Alena 1 i 2 se nachází v Bibinje v Zadarské župě, nedaleko pláží Punta Rozica a Na Škaljici. Ubytování Apartment Alena 1 i 2 se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nikolina

9,8

Apartment Nikolina

Ubytování (Apartmány) Apartment Nikolina. Apartment Nikolina se nachází v Bibinje a nabízí ubytování s posezením, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Nikolina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments SIKIRIC_2 with Fantastic View on the sea

9,8

Luxury Apartments SIKIRIC_2 with Fantastic View on the sea

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartments SIKIRIC_2 with Fantastic View on the sea. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Luxury Apartments SIKIRIC_2 with Fantastic View on the sea is set in Bibinje. Ubytování Luxury Apartments SIKIRIC_2 with Fantastic View on the sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Adrian

9,8

Apartment Adrian

Ubytování (Apartmán) Apartment Adrian. Located in Bibinje, about 600 metres from the beach, the modernly furnished Apartment Adrian offers a terrace overlooking the sea. Ubytování Apartment Adrian se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunny Terrace

9,8

Apartment Sunny Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunny Terrace. Apartment Sunny Terrace is set in Bibinje and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Sunny Terrace se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmanska kuća LUNA

9,8

Apartmanska kuća LUNA

Ubytování (Apartmán) Apartmanska kuća LUNA. Apartmanska kuća LUNA se nachází v Bibinje, 400 metrů od pláže Lipauska a 750 metrů od pláže Karabana. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Apartmanska kuća LUNA se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vesna

9,8

Apartman Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartman Vesna. Apartmán Vesna se nachází v obci Bibinje a nabízí zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je také soukromý balkon. Ubytování Apartman Vesna se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Roko Kolinda 1

9,8

Apartment Roko Kolinda 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Roko Kolinda 1. Set in Bibinje, within 1.4 km of Lipauska Beach, Apartment Roko Kolinda 1 offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartment Roko Kolinda 1 se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Noa's Garden

9,8

Apartment Noa's Garden

Ubytování (Apartmán) Apartment Noa's Garden. Apartment Noa's Garden se nachází v Bibinje v Zadarské župě, 35 km od Viru. Ubytování Apartment Noa's Garden se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Barba

9,8

Guest House Barba

Ubytování (Venkovský dům) Guest House Barba. Penzion Barba se nachází v Bibinje a nabízí ubytování s patiem nebo balkonem, Wi-Fi zdarma, TV, terasou a zahradou. Ubytování Guest House Barba se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Thalia

9,7

Villa Thalia

Ubytování (Apartmány) Villa Thalia. Set in Bibinje in the Zadar County region, Villa Thalia offers accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Villa Thalia se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kosalec

9,7

Apartments Kosalec

Ubytování (Apartmány) Apartments Kosalec. Apartments Kosalec se nachází v Bibinje v Zadarské župě, 7 km od Zadaru a 19 km od Biogradu na Moru. Ubytování Apartments Kosalec se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

MustapicTanja

9,7

MustapicTanja

Ubytování (Apartmán) MustapicTanja. MustapicTanja is set in Bibinje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování MustapicTanja se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amfora - First row by the sea

9,7

Villa Amfora - First row by the sea

Ubytování (Vila) Villa Amfora - First row by the sea. Villa Amfora - v první řadě u moře se nachází v Bibinje, 35 km od Brely. Nabízí Wi-Fi zdarma, soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování Villa Amfora - First row by the sea se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kiara Bibinje

9,7

Apartments Kiara Bibinje

Ubytování (Apartmány) Apartments Kiara Bibinje. Apartmány Kiara se nachází v Bibinje, 36 km od Viru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Kiara Bibinje se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern apartment Kristina

9,7

Modern apartment Kristina

Ubytování (Apartmán) Modern apartment Kristina. Modern apartment Kristina is situated in Bibinje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Modern apartment Kristina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dubravka

9,7

Apartmani Dubravka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dubravka. Located in Bibinje in the Zadar County region and Lipauska Beach reachable within 1. Ubytování Apartmani Dubravka se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Bibinje

Město Bibinje se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 601 hotelů a ubytování v chorvatském městě Bibinje.