Hledat

Ubytování

Ubytování město Pag

Ve chorvatském městě Pag (Chorvatsko) máme celkem 788 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Pag

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Pag

VillaMar

10

VillaMar

Ubytování (Apartmány) VillaMar. VillaMar se nachází v Pagu na ostrově Pag a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování VillaMar se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartman Vesna Pag

10

Apartman Vesna Pag

Ubytování (Apartmán) Apartman Vesna Pag. Featuring a garden, Apartmani Vesna Pag provides accommodation in Pag with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Vesna Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Subašić

10

Apartmani Subašić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Subašić. Apartmani Subašić se nachází v Pagu na ostrově Pag, 250 metrů od pláže Bašaca. Ubytování Apartmani Subašić se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Yellow House Experience

10

Yellow House Experience

Ubytování (Aparthotel) Yellow House Experience. Providing garden views, Yellow House Experience in Pag provides accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Yellow House Experience se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

APARTMAN GALA 3

10

APARTMAN GALA 3

Ubytování (Apartmán) APARTMAN GALA 3. APARTMAN GALA 3 is located in Pag and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování APARTMAN GALA 3 se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Premium Zec

10

Premium Zec

Ubytování (Apartmány) Premium Zec. Premium Zec se nachází v Pagu, 250 metrů od pláže Prosika a 400 metrů od pláže Pagus, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a... Ubytování Premium Zec se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartman Festini Pag

10

Apartman Festini Pag

Ubytování (Apartmán) Apartman Festini Pag. Apartman Festini se nachází v Pagu a nabízí terasu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartman Festini Pag se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartman Boki

9,9

Apartman Boki

Ubytování (Apartmán) Apartman Boki. Apartman Boki nabízí ubytování s výhledem na město v Pagu, 600 metrů od pláže Pagus a 1,2 km od pláže Basaca. Ubytování Apartman Boki se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartments Villa Laura

9,9

Apartments Villa Laura

Ubytování (Privát) Apartments Villa Laura. Situated 600 metres from Prosika Beach, Apartments Villa Laura features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a 24-hour front... Ubytování Apartments Villa Laura se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartments Ivo

9,9

Apartments Ivo

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivo. Apartments Ivo features garden views, free WiFi and free private parking, located in Pag, 600 metres from Prosika Beach. Ubytování Apartments Ivo se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Sea Margarita Apartment

9,9

Sea Margarita Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Margarita Apartment. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Sea Margarita Apartment can be found in Pag, close to Pagus Beach and a 16-minute... Ubytování Sea Margarita Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Charming apartment piccolo paradiso

9,9

Charming apartment piccolo paradiso

Ubytování (Apartmán) Charming apartment piccolo paradiso. Charming apartment piccolo paradiso se nachází ve městě Vlašići. Nabízí klimatizované pokoje s terasou a balkonem, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Charming apartment piccolo paradiso se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartments Lucia

9,9

Apartments Lucia

Ubytování (Apartmány) Apartments Lucia. Apartmány Lucia se nachází v Pagu a nabízí zahradu a gril. Toto klimatizované ubytování stojí 24 km od Novalje. Ubytování Apartments Lucia se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartman Lidija

9,9

Apartman Lidija

Ubytování (Apartmán) Apartman Lidija. Featuring free WiFi, Apartman Lidija is situated on the beachfront in Pag. The property is 40 km from Novalja and free private parking is available. Ubytování Apartman Lidija se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

APARTMAN BUNGIC 1

9,9

APARTMAN BUNGIC 1

Ubytování (Apartmán) APARTMAN BUNGIC 1. APARTMAN BUNGIC 1 se nachází v Pagu, 300 metrů od pláže Prosika a necelý 1 km od pláže Pagus, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování APARTMAN BUNGIC 1 se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Beach Villa Caramel

9,8

Beach Villa Caramel

Ubytování (Vila) Beach Villa Caramel. Beach Villa Caramel se nachází v Pagu, pouhých 1,4 km od pláže Delfinka. Ubytování Beach Villa Caramel se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Solaria apartments

9,8

Solaria apartments

Ubytování (Apartmány) Solaria apartments. Apartmány Solaria jsou klimatizované apartmány s balkonem a Wi-Fi zdarma situované 300 metrů od pláže Tartanovo. K dispozici je i zahrada a terasa. Ubytování Solaria apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

APARTMAN RITA

9,8

APARTMAN RITA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN RITA. APARTMAN RITA se nachází v Pagu, jen 1,4 km od pláže Delfinka, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování APARTMAN RITA se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartman Nana Mija

9,8

Apartman Nana Mija

Ubytování (Apartmán) Apartman Nana Mija. Apartmán Nana Mija se nachází v Pagu, 500 metrů od pláže Prosika a 600 metrů od pláže Pagus, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartman Nana Mija se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Vila Nainer

9,8

Vila Nainer

Ubytování (Apartmány) Vila Nainer. Vila Nainer se nachází v Pagu, 250 metrů od pláže Pagus a 550 metrů od pláže Basaca. Ubytování Vila Nainer se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartment Pepo Pag

9,8

Apartment Pepo Pag

Ubytování (Apartmán) Apartment Pepo Pag. Apartmán Pepo Pag se nachází ve městě Pag, 25 km od Novalje. Součástí apartmánu jsou 2 ložnice, 1 koupelna, posezení a kuchyně. Ubytování Apartment Pepo Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartman Iva & Marin

9,8

Apartman Iva & Marin

Ubytování (Apartmán) Apartman Iva & Marin. Apartman Iva & Marin se nachází v Pagu, 27 km od Novalje. Nabízí zahradu, terasu, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartman Iva & Marin se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Beach House Mela

9,8

Beach House Mela

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House Mela. Prázdninový dům Beach House Mela se nachází v Pagu, 45 km od města Novalja. Ubytování Beach House Mela se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartments Bouvier

9,7

Apartments Bouvier

Ubytování (Apartmány) Apartments Bouvier. Apartments Bouvier se nachází v Pagu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Bouvier se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments Višnja

9,7

Apartments Višnja

Ubytování (Apartmány) Apartments Višnja. Apartmány Višnja se nachází v Pagu a nabízí 3hvězdičkové ubytování se vstupem do zahrady, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Višnja se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartment Jasenka

9,7

Apartment Jasenka

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Jasenka. Apartmán Jasenka se nachází v obci Pag, 39 km od Zadaru, a nabízí balkon a klimatizaci. Ubytování Apartment Jasenka se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Boutique Hotel Intermezzo - Pag centre

9,7

Boutique Hotel Intermezzo - Pag centre

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Intermezzo - Pag centre. Boutique Hotel Intermezzo - Pag centre nabízí moderně zařízené pokoje v Pagu. Hosté zde mohou využívat bezplatné parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Boutique Hotel Intermezzo - Pag centre se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments with a parking space Pag - 9388

9,7

Apartments with a parking space Pag - 9388

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Pag - 9388. Located in Pag, 200 metres from Prosika Beach, Apartments with a parking space Pag - 9388 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments with a parking space Pag - 9388 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartmani prvi red do mora

9,7

Apartmani prvi red do mora

Ubytování (Apartmány) Apartmani prvi red do mora. Apartmani prvi red do mora se nachází v Pagu a nabízí výhled na město, zahradu, gril a terasu. Ubytování Apartmani prvi red do mora se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments Lili

9,7

Apartments Lili

Ubytování (Apartmány) Apartments Lili. Apartments Lili se nachází na ostrově Pag, 450 metrů od pláže Prosika, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavení pro grilování, zahradu a soukromé... Ubytování Apartments Lili se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartman u centru grada

9,7

Apartman u centru grada

Ubytování (Apartmán) Apartman u centru grada. Apartman u centru grada se nachází v Pagu, 400 metrů od pláže Prosika a 500 metrů od pláže Pagus, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartman u centru grada se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Terrace apartment Beba - Pag

9,7

Terrace apartment Beba - Pag

Ubytování (Apartmány) Terrace apartment Beba - Pag. Terrace apartment Beba - Pag se nachází v Pagu. Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Terrace apartment Beba - Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments Lorenco

9,7

Apartments Lorenco

Ubytování (Apartmány) Apartments Lorenco. Apartments Lorenco se nachází v Pagu na ostrově Pag, nedaleko pláží Tartanovo a Prosika. Nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Lorenco se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments Tramontana

9,7

Apartments Tramontana

Ubytování (Apartmány) Apartments Tramontana. Apartmány Tramontana se nachází ve městě Pag na stejnojmenném ostrově, 200 metrů od pláže Bašaca. Ubytování Apartments Tramontana se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Villa Antea - modern house with pool

9,7

Villa Antea - modern house with pool

Ubytování (Vila) Villa Antea - modern house with pool. Villa Antea - modern house with pool se nachází asi 700 metrů od pláže Pagus. Ubytování Villa Antea - modern house with pool se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartmani RIA2 Pag

9,7

Apartmani RIA2 Pag

Ubytování (Apartmány) Apartmani RIA2 Pag. Apartmani RIA2 Pag se nachází v Pagu na stejnojmenném ostrově, 250 metrů od pláže Prosika. Ubytování Apartmani RIA2 Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Matej B

9,7

Apartmani Matej B

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matej B. Apartmani Matej B se nachází v Pagu na ostrově Pag, 600 metrů od pláže Prosika, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavení pro grilování, zahradu a... Ubytování Apartmani Matej B se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartments "I & I"

9,7

Apartments "I & I"

Ubytování (Apartmány) Apartments "I & I". Apartments "I & I" se nachází na ostrově Pag, 400 metrů od pobřeží Jaderského moře a 1,5 km od centra města Pag, a nabízí klimatizované apartmány s... Ubytování Apartments "I & I" se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Villa Ana

9,6

Villa Ana

Ubytování (Apartmány) Villa Ana. Vila Ana se nachází v Pagu na ostrově Pag, 350 metrů od pláže Tartanovo, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, vybavení pro grilování, zahradu a soukromé... Ubytování Villa Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartman Ante

9,6

Apartman Ante

Ubytování (Apartmán) Apartman Ante. Apartman Ante se nachází na pláži v Pagu, nedaleko pláže Basaca a 550 metrů od pláže Pagus. Ubytování Apartman Ante se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartments Verica

9,6

Apartments Verica

Ubytování (Apartmány) Apartments Verica. Apartmány Verica se nachází v Pagu na ostrově Pag, nedaleko pláží Prosika a Pagus, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Verica se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartments Damir

9,6

Apartments Damir

Ubytování (Apartmány) Apartments Damir. Apartments Damir se nachází v Pagu na ostrově Pag, nedaleko pláží Pagus a Prosika. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Damir se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Ubytování v chorvatském městě Pag

Město Pag se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 788 hotelů a ubytování v chorvatském městě Pag.