Hledat

Ubytování

Ubytování město Pag

Ve chorvatském městě Pag (Chorvatsko) máme celkem 788 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Pag

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Pag

Salt & Stone Villa

10

Salt & Stone Villa

Ubytování (Apartmán) Salt & Stone Villa. Salt & Salt Villa se nachází v Pagu, 200 metrů od pláže Bošana a 600 metrů od pláže Rozin Bok. Ubytování Salt & Stone Villa se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartman Vesna Pag

10

Apartman Vesna Pag

Ubytování (Apartmán) Apartman Vesna Pag. Featuring a garden, Apartmani Vesna Pag provides accommodation in Pag with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Vesna Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Subašić

10

Apartmani Subašić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Subašić. Apartmani Subašić se nachází v Pagu na ostrově Pag, 250 metrů od pláže Bašaca. Ubytování Apartmani Subašić se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN GALA 3

10

APARTMAN GALA 3

Ubytování (Apartmán) APARTMAN GALA 3. APARTMAN GALA 3 is located in Pag and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování APARTMAN GALA 3 se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yellow House Experience

10

Yellow House Experience

Ubytování (Aparthotel) Yellow House Experience. Providing garden views, Yellow House Experience in Pag provides accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Yellow House Experience se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rest House Marija

9,9

Rest House Marija

Ubytování (Prázdninový dům) Rest House Marija. Rest House Marija se nachází v Pagu, 200 metrů od pláže Tartanovo a 1,4 km od pláže Bašaca, a nabízí ubytování u pláže, zahradu, klimatizaci, patio,... Ubytování Rest House Marija se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Apartments Villa Laura

9,9

Apartments Villa Laura

Ubytování (Privát) Apartments Villa Laura. Situated 600 metres from Prosika Beach, Apartments Villa Laura features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a 24-hour front... Ubytování Apartments Villa Laura se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachfront apartment pag

9,9

Beachfront apartment pag

Ubytování (Apartmán) Beachfront apartment pag. Located in Pag in the Pag Island region, Beachfront apartment pag features a garden. Ubytování Beachfront apartment pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments Edi

9,9

Apartments Edi

Ubytování (Apartmán) Apartments Edi. Offering free WiFi and city views, Apartments Edi is an accommodation set in Pag, just 400 metres from Prosika Beach and 450 metres from Pagus Beach. Ubytování Apartments Edi se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartments Ivo

9,9

Apartments Ivo

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivo. Apartments Ivo features garden views, free WiFi and free private parking, located in Pag, 600 metres from Prosika Beach. Ubytování Apartments Ivo se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Margarita Apartment

9,9

Sea Margarita Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Margarita Apartment. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Sea Margarita Apartment can be found in Pag, close to Pagus Beach and a 16-minute... Ubytování Sea Margarita Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming apartment piccolo paradiso

9,9

Charming apartment piccolo paradiso

Ubytování (Apartmán) Charming apartment piccolo paradiso. Charming apartment piccolo paradiso se nachází ve městě Vlašići. Nabízí klimatizované pokoje s terasou a balkonem, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Charming apartment piccolo paradiso se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lucia

9,9

Apartments Lucia

Ubytování (Apartmány) Apartments Lucia. Apartmány Lucia se nachází v Pagu a nabízí zahradu a gril. Toto klimatizované ubytování stojí 24 km od Novalje. Ubytování Apartments Lucia se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lidija

9,9

Apartman Lidija

Ubytování (Apartmán) Apartman Lidija. Featuring free WiFi, Apartman Lidija is situated on the beachfront in Pag. The property is 40 km from Novalja and free private parking is available. Ubytování Apartman Lidija se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN BUNGIC 1

9,9

APARTMAN BUNGIC 1

Ubytování (Apartmán) APARTMAN BUNGIC 1. APARTMAN BUNGIC 1 se nachází v Pagu, 300 metrů od pláže Prosika a necelý 1 km od pláže Pagus, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování APARTMAN BUNGIC 1 se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aprtman Alijagić Pag Bošana

9,9

Aprtman Alijagić Pag Bošana

Ubytování (Apartmán) Aprtman Alijagić Pag Bošana. Aprtman Alijagić Pag Bošana se nachází v Pagu, nedaleko pláže Bošana a necelý 1 km od pláže Rozin Bok. Ubytování Aprtman Alijagić Pag Bošana se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag).

Beach Villa Caramel

9,8

Beach Villa Caramel

Ubytování (Vila) Beach Villa Caramel. Beach Villa Caramel se nachází v Pagu, pouhých 1,4 km od pláže Delfinka. Ubytování Beach Villa Caramel se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solaria apartments

9,8

Solaria apartments

Ubytování (Apartmány) Solaria apartments. Apartmány Solaria jsou klimatizované apartmány s balkonem a Wi-Fi zdarma situované 300 metrů od pláže Tartanovo. K dispozici je i zahrada a terasa. Ubytování Solaria apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN RITA

9,8

APARTMAN RITA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN RITA. APARTMAN RITA se nachází v Pagu, jen 1,4 km od pláže Delfinka, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování APARTMAN RITA se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nana Mija

9,8

Apartman Nana Mija

Ubytování (Apartmán) Apartman Nana Mija. Apartmán Nana Mija se nachází v Pagu, 500 metrů od pláže Prosika a 600 metrů od pláže Pagus, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartman Nana Mija se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Nainer

9,8

Vila Nainer

Ubytování (Apartmány) Vila Nainer. Vila Nainer se nachází v Pagu, 250 metrů od pláže Pagus a 550 metrů od pláže Basaca. Ubytování Vila Nainer se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pepo Pag

9,8

Apartment Pepo Pag

Ubytování (Apartmán) Apartment Pepo Pag. Apartmán Pepo Pag se nachází ve městě Pag, 25 km od Novalje. Součástí apartmánu jsou 2 ložnice, 1 koupelna, posezení a kuchyně. Ubytování Apartment Pepo Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Iva & Marin

9,8

Apartman Iva & Marin

Ubytování (Apartmán) Apartman Iva & Marin. Apartman Iva & Marin se nachází v Pagu, 27 km od Novalje. Nabízí zahradu, terasu, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartman Iva & Marin se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach House Mela

9,8

Beach House Mela

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House Mela. Prázdninový dům Beach House Mela se nachází v Pagu, 45 km od města Novalja. Ubytování Beach House Mela se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani prvi red do mora

9,7

Apartmani prvi red do mora

Ubytování (Apartmány) Apartmani prvi red do mora. Apartmani prvi red do mora se nachází v Pagu a nabízí výhled na město, zahradu, gril a terasu. Ubytování Apartmani prvi red do mora se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Višnja

9,7

Apartments Višnja

Ubytování (Apartmány) Apartments Višnja. Apartmány Višnja se nachází v Pagu a nabízí 3hvězdičkové ubytování se vstupem do zahrady, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Višnja se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bouvier

9,7

Apartments Bouvier

Ubytování (Apartmány) Apartments Bouvier. Apartments Bouvier se nachází v Pagu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Bouvier se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jasenka

9,7

Apartment Jasenka

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Jasenka. Apartmán Jasenka se nachází v obci Pag, 39 km od Zadaru, a nabízí balkon a klimatizaci. Ubytování Apartment Jasenka se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Pag - 9388

9,7

Apartments with a parking space Pag - 9388

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Pag - 9388. Located in Pag, 200 metres from Prosika Beach, Apartments with a parking space Pag - 9388 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments with a parking space Pag - 9388 se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel Intermezzo - Pag centre

9,7

Boutique Hotel Intermezzo - Pag centre

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Intermezzo - Pag centre. Boutique Hotel Intermezzo - Pag centre nabízí moderně zařízené pokoje v Pagu. Hosté zde mohou využívat bezplatné parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Boutique Hotel Intermezzo - Pag centre se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lili

9,7

Apartments Lili

Ubytování (Apartmány) Apartments Lili. Apartments Lili se nachází na ostrově Pag, 450 metrů od pláže Prosika, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavení pro grilování, zahradu a soukromé... Ubytování Apartments Lili se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Terrace apartment Beba - Pag

9,7

Terrace apartment Beba - Pag

Ubytování (Apartmány) Terrace apartment Beba - Pag. Terrace apartment Beba - Pag se nachází v Pagu. Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Terrace apartment Beba - Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lorenco

9,7

Apartments Lorenco

Ubytování (Apartmány) Apartments Lorenco. Apartments Lorenco se nachází v Pagu na ostrově Pag, nedaleko pláží Tartanovo a Prosika. Nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Lorenco se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Antea - modern house with pool

9,7

Villa Antea - modern house with pool

Ubytování (Vila) Villa Antea - modern house with pool. Villa Antea - modern house with pool se nachází asi 700 metrů od pláže Pagus. Ubytování Villa Antea - modern house with pool se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tramontana

9,7

Apartments Tramontana

Ubytování (Apartmány) Apartments Tramontana. Apartmány Tramontana se nachází ve městě Pag na stejnojmenném ostrově, 200 metrů od pláže Bašaca. Ubytování Apartments Tramontana se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments "I & I"

9,7

Apartments "I & I"

Ubytování (Apartmány) Apartments "I & I". Apartments "I & I" se nachází na ostrově Pag, 400 metrů od pobřeží Jaderského moře a 1,5 km od centra města Pag, a nabízí klimatizované apartmány s... Ubytování Apartments "I & I" se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Matej B

9,7

Apartmani Matej B

Ubytování (Apartmány) Apartmani Matej B. Apartmani Matej B se nachází v Pagu na ostrově Pag, 600 metrů od pláže Prosika, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vybavení pro grilování, zahradu a... Ubytování Apartmani Matej B se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani RIA2 Pag

9,7

Apartmani RIA2 Pag

Ubytování (Apartmány) Apartmani RIA2 Pag. Apartmani RIA2 Pag se nachází v Pagu na stejnojmenném ostrově, 250 metrů od pláže Prosika. Ubytování Apartmani RIA2 Pag se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ana

9,6

Villa Ana

Ubytování (Apartmány) Villa Ana. Vila Ana se nachází v Pagu na ostrově Pag, 350 metrů od pláže Tartanovo, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, vybavení pro grilování, zahradu a soukromé... Ubytování Villa Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Damir

9,6

Apartments Damir

Ubytování (Apartmány) Apartments Damir. Apartments Damir se nachází v Pagu na ostrově Pag, nedaleko pláží Pagus a Prosika. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Damir se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Verica

9,6

Apartments Verica

Ubytování (Apartmány) Apartments Verica. Apartmány Verica se nachází v Pagu na ostrově Pag, nedaleko pláží Prosika a Pagus, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Verica se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marina

9,6

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Apartmán Marina se nachází na pobřeží, asi 1,1 km od pláže Prosika, a nabízí výhled do zahrady, zahradu, terasu, balkon, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag).

Apartman Ante

9,6

Apartman Ante

Ubytování (Apartmán) Apartman Ante. Apartman Ante se nachází na pláži v Pagu, nedaleko pláže Basaca a 550 metrů od pláže Pagus. Ubytování Apartman Ante se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Spomax

9,6

Apartment Spomax

Ubytování (Apartmány) Apartment Spomax. Apartmán Spomax se nachází ve městě Pag na stejnojmenném ostrově, 250 metrů od pláže Tartanovo, a nabízí bezplatné Wi-Fi, vybavení pro grilování, zahradu a... Ubytování Apartment Spomax se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oguic apartman

9,6

Oguic apartman

Ubytování (Apartmán) Oguic apartman. Apartmán Oguic se nachází v Pagu, 26 km od Novalje, a nabízí zahradu, terasu, klimatizaci, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Oguic apartman se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crowonder Pag View Apartments

9,6

Crowonder Pag View Apartments

Ubytování (Apartmány) Crowonder Pag View Apartments. Apartmány Crowonder Pag View se nachází v Pagu, 500 metrů od pláže Tartanovo, a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a výhled na bazén. Ubytování Crowonder Pag View Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Veronika

9,6

Apartments Veronika

Ubytování (Apartmány) Apartments Veronika. Set in Pag in the Pag Island region, with Tartanovo Beach and Prosika Beach nearby, Apartments Veronika offers accommodation with free WiFi and free... Ubytování Apartments Veronika se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tatjana

9,6

Apartments Tatjana

Ubytování (Apartmány) Apartments Tatjana. Apartments Tatjana se nachází v městečku Pag, 550 metrů od centra a 170 metrů od nejbližší oblázkové pláže, a nabízí apartmány s balkonem a klimatizací. Ubytování Apartments Tatjana se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellavista bed and breakfast

9,6

Bellavista bed and breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Bellavista bed and breakfast. Bellavista bed and breakfast nabízí ubytování s terasou v Pagu. Lze zde také zdarma využívat Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Bellavista bed and breakfast se nachází ve městě Pag (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Barcarola

9,6

Apartments Barcarola

Ubytování (Apartmány) Apartments Barcarola. Apartmani Barcalora se nachází v Pagu, 2 minuty chůze od pobřeží s plážemi, a poskytuje ubytování v klimatizovaných studiích s bezplatným Wi-Fi a výhledem... Ubytování Apartments Barcarola se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Radnić

9,6

Apartments Radnić

Ubytování (Apartmán) Apartments Radnić. Apartments Radnic nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Pag, pouhých 45 metrů od pláže. Ubytování Apartments Radnić se nachází ve městě (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Pag

Město Pag se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 788 hotelů a ubytování v chorvatském městě Pag.