Hledat

Ubytování

Ubytování město Vir

Ve chorvatském městě Vir (Chorvatsko) máme celkem 1194 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Vir

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Vir

Apartments Senada

10

Apartments Senada

Ubytování (Apartmány) Apartments Senada. Apartmány Senada se nachází ve Viru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartments Senada se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Galijan

10

Apartman Galijan

Ubytování (Apartmán) Apartman Galijan. Apartman Galijan is situated in Vir and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Galijan se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Štef

10

Apartmani Štef

Ubytování (Apartmány) Apartmani Štef. Apartmány Štef se nachází ve Viru v Zadarské župě, 300 metrů od pláže Lakirka. Ubytování Apartmani Štef se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tina

10

Apartman Tina

Ubytování (Apartmán) Apartman Tina. Situated in Vir in the Zadar County region, Apartman Tina has a terrace and garden views. Ubytování Apartman Tina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Jurić

10

Apartmani Jurić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jurić. Apartmani Jurić se nachází ve Viru, 300 metrů od pláže Radovanjica a 350 metrů od pláže Luka. Ubytování Apartmani Jurić se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marko

10

Apartman Marko

Ubytování (Apartmán) Apartman Marko. Tento klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma, terasou a grilem se nachází ve Viru. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartman Marko se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lili Vir

10

Apartment Lili Vir

Ubytování (Apartmán) Apartment Lili Vir. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Viru, 24 km od Zadaru, a může se pochlubit slunnou terasou. Ubytování Apartment Lili Vir se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nada

10

Apartment Nada

Ubytování (Apartmán) Apartment Nada. Set in Vir, within 1.1 km of Radovanjica Beach, Apartment Nada offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartment Nada se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olive Tree mansion

10

Olive Tree mansion

Ubytování (Apartmány) Olive Tree mansion. Olive Tree Mansion se nachází ve Viru, 250 metrů od pláže Radovanjica. Nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Olive Tree mansion se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman LANA Vir

10

Apartman LANA Vir

Ubytování (Apartmán) Apartman LANA Vir. Apartman LANA Vir se nachází ve městě Vir. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman LANA Vir se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment VIRtoall

10

Apartment VIRtoall

Ubytování (Apartmány) Apartment VIRtoall. Apartments Vir se nachází ve Viru v Zadarské župě, 22 km od Zadaru. Nabízí gril, sluneční terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment VIRtoall se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Giardino

10

Studio apartman Giardino

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Giardino. Set in Vir, 350 metres from Brdonja Beach and 450 metres from Lucica Beach, Studio apartman Giardino offers a garden and air conditioning. Ubytování Studio apartman Giardino se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Goga

10

Villa Goga

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Goga. Villa Goga se nachází ve Viru, 100 metrů od pláže Miljkovica a 500 metrů od pláže Luka. Ubytování Villa Goga se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domy

10

Domy

Ubytování (Apartmán) Domy. Offering a garden and sea view, Domy is situated in Vir, 1.3 km from Srpljica Beach and 1.6 km from Kaštelina Beach. Ubytování Domy se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivan

10

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Apartmány Ivan se nachází ve Viru, 1,5 km od pláže Radovanjica, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krepo

10

Apartments Krepo

Ubytování (Prázdninové domy) Apartments Krepo. Ubytování Apartments Krepo se nachází 250 metrů od pláže Soldatica a nabízí sezónní venkovní bazén, společné posezení a klimatizované apartmány s balkonem... Ubytování Apartments Krepo se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive Villas Resort & Spa Vir

10

Exclusive Villas Resort & Spa Vir

Ubytování (Vila) Exclusive Villas Resort & Spa Vir. Set just 550 metres from Jadro Beach, Exclusive Villas Resort & Spa Vir offers accommodation in Vir with a fitness centre, as well as a 24-hour front desk. Ubytování Exclusive Villas Resort & Spa Vir se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Banoci

9,9

Apartments Banoci

Ubytování (Apartmány) Apartments Banoci. Apartmány Fida se nacházejí ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Radovanjica a Lucica. Nabízejí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Banoci se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Baotic Vir

9,9

Apartments Baotic Vir

Ubytování (Apartmány) Apartments Baotic Vir. Ferienwohnungen Wir Auf Vir Familie Baotic se nachází ve Viru a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartments Baotic Vir se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Novoselic

9,9

Apartments Novoselic

Ubytování (Apartmány) Apartments Novoselic. Apartments Novoselic se nachází ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Brdonja a Lučica. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Novoselic se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pinewood

9,9

Apartment Pinewood

Ubytování (Apartmán) Apartment Pinewood. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Vir, 23 km od Zadaru. Ubytování Apartment Pinewood se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Hella

9,9

Apartments Hella

Ubytování (Apartmány) Apartments Hella. Apartments Hella se nachází ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Brdonja a Lučica. Ubytování Apartments Hella se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Rebecca

9,9

Apartmani Rebecca

Ubytování (Apartmány) Apartmani Rebecca. Studio apartman Rebecca has a balcony and is located in Vir, within just 450 metres of Miljkovica Beach and 500 metres of Straza Beach. Ubytování Apartmani Rebecca se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6

9,9

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6

Ubytování (Apartmány) LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6. Apartmány LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6 se nachází na ostrově Vir v Zadarské župě, nedaleko pláží Žitná a Lakirka. Ubytování LUXURY APARTMENTS - LA VIR 5& 6 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Božica

9,9

Apartman Božica

Ubytování (Apartmány) Apartman Božica. Situated in Vir in the Zadar County region, Apartman Božica has a terrace and garden views. Ubytování Apartman Božica se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN PALMA

9,9

APARTMAN PALMA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN PALMA. APARTMAN PALMA se nachází ve Viru, 200 metrů od pláže Brdonja a 250 metrů od pláže Lučica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a... Ubytování APARTMAN PALMA se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Di DaTo Apartment Island Vir, Apartman na otoku Viru

9,9

Di DaTo Apartment Island Vir, Apartman na otoku Viru

Ubytování (Apartmán) Di DaTo Apartment Island Vir, Apartman na otoku Viru. Apartmán Nada s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma se nachází na ostrově Vir. Ubytování Di DaTo Apartment Island Vir, Apartman na otoku Viru se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman ˝Abaza˝

9,9

Apartman ˝Abaza˝

Ubytování (Apartmán) Apartman ˝Abaza˝. Apartman ̋Abaza ̋ se nachází ve Viru a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Na místě je zahrada, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartman ˝Abaza˝ se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Neyla

9,9

Villa Neyla

Ubytování (Apartmán) Villa Neyla. Set in Vir, Villa Neyla offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Neyla se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Veronika

9,9

Apartmani Veronika

Ubytování (Apartmány) Apartmani Veronika. Apartmani Veronika se nachází ve Viru a nabízí bezplatné Wi-Fi, zapůjčení jízdních kol zdarma a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Apartmani Veronika se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Bandira for 6 people

9,9

Apartman Bandira for 6 people

Ubytování (Apartmán) Apartman Bandira for 6 people. Boasting garden views, Apartman Bandira for 6 people features accommodation with a terrace and a balcony, around 100 metres from Jadro Beach. Ubytování Apartman Bandira for 6 people se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Šarm

9,9

Apartmani Šarm

Ubytování (Apartmány) Apartmani Šarm. Apartmani Pogacic se nachází ve Viru v Zadarské župě, 150 metrů od pláže Lučica. Ubytování Apartmani Šarm se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hrgić Vir

9,9

Apartment Hrgić Vir

Ubytování (Apartmán) Apartment Hrgić Vir. Apartment Hrgić Vir se nachází přibližně 300 metrů od pláže Luka a nabízí ubytování s patiem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Apartment Hrgić Vir se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danijel

9,9

Danijel

Ubytování (Apartmány) Danijel. Located in Vir in the Zadar County region and Radovanjica Beach reachable within 800 metres, Danijel provides accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytování Danijel se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iva Doren

9,9

Iva Doren

Ubytování (Apartmán) Iva Doren. Iva Doren se nachází ve městě Vir a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování je situované v budově z roku 2012 a má i balkon. Ubytování Iva Doren se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sever

9,9

Apartments Sever

Ubytování (Apartmán) Apartments Sever. Ubytování Apartments Sever se nachází ve Viru a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Apartments Sever se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dada

9,9

Apartments Dada

Ubytování (Apartmán) Apartments Dada. Apartmány Dada se nachází ve Viru, 30 km od Zadaru. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Apartments Dada se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bobeta

9,9

Apartments Bobeta

Ubytování (Apartmány) Apartments Bobeta. Apartments Bobeta se nachází ve Viru, nedaleko pláží Miljkovica a Soldatica. Nabízí bezplatné zapůjčení jízdních kol, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Bobeta se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments 4you

9,9

Apartments 4you

Ubytování (Apartmány) Apartments 4you. Apartments 4you se nachází ve Viru, 32 km od Zadaru, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Apartments 4you se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Botički

9,9

Apartment Botički

Ubytování (Apartmán) Apartment Botički. A garden and barbecue facilities are available in-house at Apartment Botički, which is situated in Vir, just 450 metres away from Bobovik Beach and 600... Ubytování Apartment Botički se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Windrose Apartments

9,9

Windrose Apartments

Ubytování (Apartmány) Windrose Apartments. Apartmány Windrose se nacházejí na ostrově Vir a nabízejí klimatizaci a přístup do zahrady s terasou. Ubytování Windrose Apartments se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vir Holidays

9,9

Vir Holidays

Ubytování (Apartmán) Vir Holidays. Vir Holidays se nachází asi 400 metrů od pláže Luka a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Vir Holidays se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lana i Ana

9,9

Lana i Ana

Ubytování (Apartmán) Lana i Ana. Located in Vir, 100 metres from Lucica Beach and 300 metres from Bobovik Beach, Lana i Ana offers a garden and air conditioning. Ubytování Lana i Ana se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 3 & 4

9,8

LUXURY APARTMENTS - LA VIR 3 & 4

Ubytování (Prázdninové domy) LUXURY APARTMENTS - LA VIR 3 & 4. LUXURY APARTMENTS - LA VIR 3 & 4 se nachází 200 metrů od pláže Žitna. Ubytování LUXURY APARTMENTS - LA VIR 3 & 4 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Merjem

9,8

Villa Merjem

Ubytování (Apartmány) Villa Merjem. Villa Merjem se nachází ve Viru v Zadarské župě, 250 metrů od pláže Lozice. Ubytování Villa Merjem se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Neli

9,8

Apartman Neli

Ubytování (Apartmán) Apartman Neli. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartman Neli can be found in Vir, close to Radovanjica Beach and less than 1 km from Sapavac... Ubytování Apartman Neli se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ines & Iva Apartments

9,8

Ines & Iva Apartments

Ubytování (Apartmány) Ines & Iva Apartments. Ines & Iva Apartments se nachází ve Viru v Zadarské župě, 500 metrů od pláže Jadro. Ubytování Ines & Iva Apartments se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury house "Nina"

9,8

Luxury house "Nina"

Ubytování (Vila) Luxury house "Nina". Luxury house "Nina" se nachází ve Viru v Zadarské župě a nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Ubytování Luxury house "Nina" se nachází ve městě Ulica Bobovik XXXIII (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Sapavac

9,8

Apartment Sapavac

Ubytování (Apartmán) Apartment Sapavac. Apartment Sapavac se nachází přibližně 100 metrů od pláže Sapavac a nabízí ubytování s patiem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Sapavac se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vir

9,8

Apartman Vir

Ubytování (Apartmán) Apartman Vir. Situated in Vir and only 300 metres from Luka Beach, Apartman Vir features accommodation with garden views, free WiFi up to 10 GB and free private parking. Ubytování Apartman Vir se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lucija Vir

9,8

Lucija Vir

Ubytování (Apartmán) Lucija Vir. Lucija Vir nabízí ubytování v obci Vir, 24 km od Zadaru a 33 km od Novalje. Biograd na Moru je vzdálený 49 km a k dispozici je bezplatné parkování. Ubytování Lucija Vir se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Vir

Město Vir se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1194 hotelů a ubytování v chorvatském městě Vir.