Hledat

Ubytování

Ubytování město Nin

Ve chorvatském městě Nin (Chorvatsko) máme celkem 478 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Nin

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Nin

Ferienhaus Ivana

10

Ferienhaus Ivana

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ivana. Situated in Nin, 600 metres from Zdrijac Beach and less than 1 km from Queen's Beach, Ferienhaus Ivana offers a garden and air conditioning. Ubytování Ferienhaus Ivana se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vujić

10

Apartments Vujić

Ubytování (Apartmány) Apartments Vujić. Apartments Vujić poskytují klimatizované ubytování s možností vlastního stravování a terasou jen pár kroků od písčité pláže. Ubytování Apartments Vujić se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I

10

Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I

Ubytování (Apartmány) Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I. Located in Nin in the Zadar County region, with Zdrijac Beach nearby, Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I provides accommodation with free... Ubytování Queen beach apartments Nin Sabunike - Green street I se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mar

10

Apartman Mar

Ubytování (Apartmán) Apartman Mar. Situated in Nin, 150 metres from Prodorica Beach and 500 metres from Zdrijac Beach, Apartman Mar offers air conditioning. Ubytování Apartman Mar se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Frankie Paradise

10

Holiday home Frankie Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Frankie Paradise. Holiday home Frankie Paradise se nachází v Zatonu, 1,1 km od pláže Jaz, méně než 1 km od pláže Plise a 1,2 km od pláže Punta. Ubytování Holiday home Frankie Paradise se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Jelic

9,9

Holiday Home Jelic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jelic. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Holiday Home Jelic can be found in Nin, close to Queen's Beach and a 20-minute walk... Ubytování Holiday Home Jelic se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Luce i Miho

9,9

Apartmani Luce i Miho

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luce i Miho. Apartmani Luce i Miho se nachází necelý 1 km od pláže Prodorica a nabízí ubytování se zahradou, grilem a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Apartmani Luce i Miho se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 697 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Summer house Mulac

9,9

Summer house Mulac

Ubytování (Prázdninový dům) Summer house Mulac. Set in Nin in the Zadar County region, Summer house Mulac has a patio and garden views. Situated 2. Ubytování Summer house Mulac se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861

9,9

Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861. Located in Nin in the Zadar County region, with Zdrijac Beach and Queen's Beach nearby, Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861 provides... Ubytování Apartments with a parking space Nin, Zadar - 15861 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Visnja

9,9

Apartment Visnja

Ubytování (Apartmán) Apartment Visnja. Apartment Visnja se nachází na pláži v Ninu, 300 metrů od pláže Queen's Beach a 400 metrů od pláže Sabunike. Ubytování Apartment Visnja se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bella

9,9

Apartments Bella

Ubytování (Apartmány) Apartments Bella. Apartmán Bella se nachází na klidném místě v historickém centru města Nin, 100 metrů od hlavního náměstí, 250 metrů od písečné pláže a 30 metrů od moře. Ubytování Apartments Bella se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marinović

9,9

Apartments Marinović

Ubytování (Apartmány) Apartments Marinović. Apartmány Marinović jsou apartmány s balkonem, Wi-Fi zdarma a satelitní TV situované v NInu, jen 350 metrů od písečné pláže. Ubytování Apartments Marinović se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dita

9,9

Apartments Dita

Ubytování (Apartmány) Apartments Dita. Located in Nin, 600 metres from Zdrijac Beach, Apartments Dita provides accommodation with air conditioning and access to a garden. Ubytování Apartments Dita se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Oaza

9,9

Apartmani Oaza

Ubytování (Apartmány) Apartmani Oaza. Apartmani Oaza jsou vzdálené pouhých 100 metrů od centra vesnice Nin. K dispozici je soukromý dvůr s grilem a privátní neplacené parkoviště. Ubytování Apartmani Oaza se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Velebit

9,9

Holiday home Velebit

Ubytování (Apartmán) Holiday home Velebit. Holiday home Velebit is set in Nin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday home Velebit se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jakov

9,9

Apartment Jakov

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakov. Located in Nin, within 1.8 km of Skoljic Beach, Apartment Jakov offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartment Jakov se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Marija

9,9

Holiday House Marija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Marija. Holiday House Marija se nachází v obci Nin a nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Ubytování Holiday House Marija se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dominique

9,8

Apartments Dominique

Ubytování (Apartmány) Apartments Dominique. Apartments Dominique se těší praktické poloze přímo u pláže Ždrijac v historickém městečku Nin a nabízí apartmány s kuchyní, chladničkou, myčkou a... Ubytování Apartments Dominique se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing View Apartments

9,8

Amazing View Apartments

Ubytování (Apartmány) Amazing View Apartments. Amazing View Apartments se nachází v Ninu, 100 metrů od pláže Zdrijac, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Amazing View Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kartini Apartment

9,8

Kartini Apartment

Ubytování (Apartmán) Kartini Apartment. Kartini Apartment se nachází u pláže v Ninu, 600 metrů od pláže Queen's Beach a 1,9 km od pláže Sabunike. Ubytování Kartini Apartment se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812

9,8

Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812

Ubytování (Apartmán) Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812. Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812 se nachází v městečku Nin, pouhých 400 metrů od Královniny pláže, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartments in Sabunike/Zadar Riviera 7812 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Enona

9,8

Apartments Enona

Ubytování (Apartmány) Apartments Enona. Apartmány Enona se nachází v městečku Nin v Zadarské župě, 200 metrů od pláže Prodorica. Ubytování Apartments Enona se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Gabriel

9,8

Villa Gabriel

Ubytování (Apartmány) Villa Gabriel. Villa Gabriel se nachází v Ninu v Zadarské župě, 200 metrů od pláže Zdrijac. Ubytování Villa Gabriel se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments ABC Nin A

9,8

Apartments ABC Nin A

Ubytování (Apartmán) Apartments ABC Nin A. Apartments ABC Nin A se nachází v Ninu, jen pár kroků od pláže Zdrijac a 650 metrů od pláže Kraljičina. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartments ABC Nin A se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Edi

9,8

Apartman Edi

Ubytování (Penzion) Apartman Edi. Situated in Nin, 2 km from Skoljic Beach, Apartman Edi features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Apartman Edi se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Nives

9,8

Apartments Nives

Ubytování (Apartmány) Apartments Nives. Apartments Nives leží jen 60 metrů od pláže na klidném místě obklopeném dobře udržovanou zahradou. Ubytování Apartments Nives se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Nemcic 2

9,8

Apartments Nemcic 2

Ubytování (Apartmány) Apartments Nemcic 2. Apartmány Nemcic 2 se nachází v Ninu a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a přístupem do zahrady. Ubytování Apartments Nemcic 2 se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VillaGode Nin -perfect location secluded-

9,7

VillaGode Nin -perfect location secluded-

Ubytování (Vila) VillaGode Nin -perfect location secluded-. Villa Gode, Nin se nachází v Ninu v Zadarské župě a nabízí zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Vila poskytuje také terasu. Ubytování VillaGode Nin -perfect location secluded- se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments ABC Nin C

9,7

Apartments ABC Nin C

Ubytování (Apartmán) Apartments ABC Nin C. Apartmány ABC Nin se nachází v Ninu. Zadar je vzdálen 21 km. Biograd na Moru je vzdálený 47 km a Pag 47 km. Na letiště v Zadaru je to 30 km. Ubytování Apartments ABC Nin C se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Clara

9,7

Apartments Clara

Ubytování (Apartmány) Apartments Clara. Apartmány Clara se nachází v Ninu v Zadarské župě, 250 metrů od pláže Ždrijac, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování, terasu a neplacené soukromé... Ubytování Apartments Clara se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Joy

9,7

Apartman Joy

Ubytování (Apartmán) Apartman Joy. Apartman Joy se nachází v Ninu, jen pár kroků od pláže Prodorica. Ubytování Apartman Joy se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Agava

9,7

Apartments Agava

Ubytování (Apartmány) Apartments Agava. Apartmány Agava se nachází v Ninu, 15 km od Zadaru. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a gril. Ubytování Apartments Agava se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Borna

9,7

Holiday Home Borna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Borna. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Borna offers accommodation in Nin with free WiFi and river views. Ubytování Holiday Home Borna se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sokol Sabunike

9,7

Apartment Sokol Sabunike

Ubytování (Apartmán) Apartment Sokol Sabunike. Apartmán Sokol se nachází v Ninu, 19 km od Zadaru. Na místě mohou hosté využívat gril. Apartmán Sokol je vzdálený 47 km od Biogradu na Moru a 9 km od Viru. Ubytování Apartment Sokol Sabunike se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lily

9,7

Apartments Lily

Ubytování (Apartmány) Apartments Lily. Apartmány Lily se nachází v Ninu, 50 metrů od pláže Bilotinjak. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Lily se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nin Lagoon

9,7

Apartments Nin Lagoon

Ubytování (Apartmány) Apartments Nin Lagoon. Apartmány Nin Lagoon se nacházejí v Ninu v Zadarské župě, 500 metrů od pláže Ždrijac. Ubytování Apartments Nin Lagoon se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Piazza

9,7

Apartments Piazza

Ubytování (Apartmány) Apartments Piazza. Apartmány Piazza se nachází 200 metrů od pláže Zdrijac. Nabízí gril, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Piazza se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mihael

9,7

Apartments Mihael

Ubytování (Apartmány) Apartments Mihael. Apartmány Mihael se nachází v historickém centru města Nin a nabízí moderně zařízené ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Mihael se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pergola Nin - Queen's Beach

9,6

Apartment Pergola Nin - Queen's Beach

Ubytování (Apartmán) Apartment Pergola Nin - Queen's Beach. Apartmán Pergola Nin - Queen's Beach se nachází na pláži ve městě Nin a nabízí gril a zahradu. Ubytování Apartment Pergola Nin - Queen's Beach se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Anastazija

9,6

Apartments Anastazija

Ubytování (Apartmány) Apartments Anastazija. Apartments Anastazija se nachází ve městě Nin, 350 metrů od pláže Zdrijac a 750 metrů od pláže Queen's. Ubytování Apartments Anastazija se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Matilda

9,6

Apartment Matilda

Ubytování (Apartmán) Apartment Matilda. Apartment Matilda is set in Nin and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Matilda se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ivkica

9,6

Apartment Ivkica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivkica. Apartment Ivkica se nachází u pláže v Ninu, 200 metrů od pláže Bilotinjak a 600 metrů od pláže Škrapavac - Bilotinjak. Ubytování Apartment Ivkica se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

King Apartments

9,6

King Apartments

Ubytování (Apartmány) King Apartments. Apartmány King se nachází v Ninu, 550 metrů od pláže Ždrijac. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování King Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Topic

9,6

Apartments Topic

Ubytování (Apartmány) Apartments Topic. Apartmány Topic nabízejí TV s plochou obrazovkou, kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Topic se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Niko

9,6

Niko

Ubytování (Apartmány) Niko. Apartmán Niko se nachází v Ninu v Zadarské župě, nedaleko pláží Zdrijac a Kraljičina plaža. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Niko se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lavanda

9,6

Apartman Lavanda

Ubytování (Apartmán) Apartman Lavanda. Apartman Lavanda se nachází v Ninu, 100 metrů od pláže Prodorica a 500 metrů od pláže Zdrijac. Ubytování Apartman Lavanda se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mlasina.6

9,6

Apartment Mlasina.6

Ubytování (Apartmán) Apartment Mlasina.6. Set in Nin in the Zadar County region, Apartment Mlasina.6 has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Mlasina.6 se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MARE NOSTRUM apartments ***

9,6

MARE NOSTRUM apartments ***

Ubytování (Apartmány) MARE NOSTRUM apartments ***. MARE NOSTRUM apartmány *** se nachází v Ninu, 550 metrů od pláže Zdrijac. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování MARE NOSTRUM apartments *** se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments House of Art

9,6

Apartments House of Art

Ubytování (Apartmány) Apartments House of Art. Apartments House of Art se nachází v Ninu, nedaleko pláží Queen's Beach, Sabunike a Vrilo. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments House of Art se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Kržak

9,6

Apartmani Kržak

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kržak. Apartmány Kržak se nachází v Ninu, 42 km od města Pag. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Kržak se nachází ve městě Nin (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Bosiljka

9,5

Apartmani Bosiljka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bosiljka. Set in Nin in the Zadar County region, with Zdrijac Beach and Queen's Beach nearby, Apartmani Bosiljka offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Bosiljka se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Nin

Město Nin se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 478 hotelů a ubytování v chorvatském městě Nin.