Hledat

Ubytování

Ubytování město Biograd na Moru

Ve chorvatském městě Biograd na Moru (Chorvatsko) máme celkem 915 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Biograd na Moru

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Biograd na Moru

Villa Perina Biograd, something completely different

10

Villa Perina Biograd, something completely different

Ubytování (Vila) Villa Perina Biograd, something completely different. Villa Perina je vzdálená asi 1,6 km od přístavu Kornati a nabízí ubytování s výhledem na bazén, venkovním bazénem, barem a zahradou. Ubytování Villa Perina Biograd, something completely different se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparmani karolina

10

Aparmani karolina

Ubytování (Penzion) Aparmani karolina. Aparmani karolina se nachází v Biogradu na Moru, 1 km od přístavu Kornati a 1,7 km od trajektového terminálu v Biogradu. Ubytování Aparmani karolina se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kucica BGnM

10

Kucica BGnM

Ubytování (Prázdninový dům) Kucica BGnM. Kucica BGnM se nachází ve městě Biograd na Moru v Zadarské župě a má zahradu. Leží jen 1,1 km od přístavu Kornati a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kucica BGnM se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Frane

10

Holiday Home Frane

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Frane. Boasting accommodation with a private pool, Holiday Home Frane is situated in Lišane Tinjske. Ubytování Holiday Home Frane se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUKA

10

LUKA

Ubytování (Apartmán) LUKA. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, LUKA can be found in Biograd na Moru, close to Dražica Beach and less than 1 km from Soline... Ubytování LUKA se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Casa Daco

10

Villa Casa Daco

Ubytování (Vila) Villa Casa Daco. Featuring an outdoor swimming pool and a 24-hour front desk, Villa Casa Daco is situated conveniently in Biograd na Moru, 2. Ubytování Villa Casa Daco se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury 5* villa , Biograd

10

Luxury 5* villa , Biograd

Ubytování (Vila) Luxury 5* villa , Biograd. Situated in Biograd na Moru, 230 metres from Beach Kumenat and 600 metres from Soline Beach and , Luxury 5* villa, Biograd offers a garden and air... Ubytování Luxury 5* villa , Biograd se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Silva

10

Apartment Silva

Ubytování (Apartmán) Apartment Silva. Located in Biograd na Moru, 450 metres from Dražica Beach, Apartment Silva provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytování Apartment Silva se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mia Biograd

10

Apartman Mia Biograd

Ubytování (Apartmán) Apartman Mia Biograd. Apartmán Mia Biograd se nachází v Biogradu na Moru, 600 metrů od přístavu Kornati a 1,5 km od přístaviště trajektů Biograd. Ubytování Apartman Mia Biograd se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Home HappyNest

10

Mobile Home HappyNest

Ubytování (Kemp) Mobile Home HappyNest. Located 2.6 km from Dog Beach Bartovica, Mobile Home HappyNest provides accommodation with a restaurant, a bar and a 24-hour front desk for your... Ubytování Mobile Home HappyNest se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Corte di Kate

10

La Corte di Kate

Ubytování (Vila) La Corte di Kate. A terrace is featured on-site at La Corte di Kate, which is set in Biograd na Moru, just 100 metres away from Biograd Heritage Museum and 200 metres away... Ubytování La Corte di Kate se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Suzana

10

Villa Suzana

Ubytování (Apartmány) Villa Suzana. Close to both Kornati Marina and Biograd Ferry Terminal, Villa Suzana is located in Biograd na Moru and has a garden. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Villa Suzana se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centar

9,9

Centar

Ubytování (Apartmán) Centar. Situated in Biograd na Moru, 2.5 km from Glavičine Beach and 2.7 km from Beach Mrviska, Centar offers a terrace and air conditioning. Ubytování Centar se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ljepa

9,9

Apartman Ljepa

Ubytování (Apartmán) Apartman Ljepa. Apartman Ljepa se nachází u pláže v Biogradu na Moru, 200 metrů od pláže Bosana a 1,1 km od pláže Dražica. Ubytování Apartman Ljepa se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LunaSky Mobile Home Biograd

9,9

LunaSky Mobile Home Biograd

Ubytování (Kemp) LunaSky Mobile Home Biograd. LunaSky Mobile Home Biograd se nachází 400 metrů od pláže Soline. Nabízí restauraci, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování LunaSky Mobile Home Biograd se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivorena

9,9

Ivorena

Ubytování (Apartmán) Ivorena. Ivorena se nachází v Biogradu na Moru, necelý 1 km od trajektového terminálu Biograd, 10 minut chůze od přístavu Kornati a necelý 1 km od historického... Ubytování Ivorena se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lori

9,9

Apartments Lori

Ubytování (Apartmány) Apartments Lori. Apartmány Lori se nachází ve městě Biograd na Moru a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi. Ubytování Apartments Lori se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ljubica

9,9

Apartment Ljubica

Ubytování (Apartmán) Apartment Ljubica. Apartmán Ljubica se nachází v Biogradu na Moru, necelý 1 km od pláže Dražica a 15 minut chůze od pláže Bosana, a může se pochlubit výhledem do své vlastní... Ubytování Apartment Ljubica se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Biograd na Moru, Biograd - 15770

9,9

Apartments by the sea Biograd na Moru, Biograd - 15770

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Biograd na Moru, Biograd - 15770. Set in Biograd na Moru in the Zadar County region, with Iza Banja Beach and Kornati Marina nearby, Apartments by the sea Biograd na Moru, Biograd - 15770... Ubytování Apartments by the sea Biograd na Moru, Biograd - 15770 se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile Home Posidonija

9,9

Mobile Home Posidonija

Ubytování (Kemp) Mobile Home Posidonija. Located 150 metres from Soline Beach, Mobile Home Posidonija provides accommodation with a restaurant, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytování Mobile Home Posidonija se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Home Nensi

9,9

Mobile Home Nensi

Ubytování (Kemp) Mobile Home Nensi. Set 2.8 km from Dog Beach Bartovica, Mobile Home Nensi offers accommodation with a restaurant, a shared lounge and a 24-hour front desk for your... Ubytování Mobile Home Nensi se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Rina,Biograd na moru

9,9

Apartman Rina,Biograd na moru

Ubytování (Apartmán) Apartman Rina,Biograd na moru. Located in Biograd na Moru, 650 metres from Bosana Beach and less than 1 km from Dražica Beach, Apartman Rina, Biograd na moru offers a garden and air... Ubytování Apartman Rina,Biograd na moru se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zagi Apartment

9,9

Zagi Apartment

Ubytování (Apartmán) Zagi Apartment. Apartmán Zagi se nachází v Biogradu na Moru, 700 metrů od pláže Soline a 1,3 km od pláže Dražica. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Zagi Apartment se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Duo

9,9

Villa Duo

Ubytování (Vila) Villa Duo. Villa Duo se nachází v Biogradu na Moru, 300 metrů od pláže Soline a pláže Dražica. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Villa Duo se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile Homes Erika

9,9

Mobile Homes Erika

Ubytování (Kemp) Mobile Homes Erika. Mobile Homes Erika se nachází 3 km od trajektového terminálu Biograd. Ubytování Mobile Homes Erika se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ankora

9,9

Villa Ankora

Ubytování (Apartmány) Villa Ankora. Villa Ankora se nachází v Biogradu na Moru, 1,9 km od Historického muzea Biograd, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Villa Ankora se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tuta

9,9

Apartmani Tuta

Ubytování (Apartmán) Apartmani Tuta. Apartmán Tuta se nachází v obci Biograd na Moru, 1,6 km od přístavu Kornati. K dispozici je gril a zahrada. Ubytování Apartmani Tuta se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Biograd na Moru 6245b

9,9

Apartment Biograd na Moru 6245b

Ubytování (Apartmán) Apartment Biograd na Moru 6245b. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Biograd na Moru 6245b is set in Biograd na Moru, within just 1.1 km of Dražica Beach. Ubytování Apartment Biograd na Moru 6245b se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Potjeh

9,9

Potjeh

Ubytování (Apartmán) Potjeh. Located in Biograd na Moru, 300 metres from Dražica Beach and 500 metres from Soline Beach, Potjeh provides air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Potjeh se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Little world of Mia

9,9

Little world of Mia

Ubytování (Apartmán) Little world of Mia. Little world of Mia se nachází v Biogradu na Moru, jen pár kroků od pláže Bosana. Ubytování Little world of Mia se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TOM Mobile Home

9,8

TOM Mobile Home

Ubytování (Vila) TOM Mobile Home. TOM Mobile Home se nachází na pláži v Biogradu na Moru, 100 metrů od pláže Bosana a necelý 1 km od pláže Iza Banja, a nabízí zahradu, klimatizaci, patio,... Ubytování TOM Mobile Home se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kata

9,8

Apartments Kata

Ubytování (Apartmány) Apartments Kata. Apartmány Kata se nacházejí ve městě Biograd na Moru v Zadarské župě, 1,1 km od pláže Soline, a nabízejí bezplatné Wi-Fi, gril, zahradu a neplacené... Ubytování Apartments Kata se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campsite Sunny Home Soline

9,8

Campsite Sunny Home Soline

Ubytování (Kemp) Campsite Sunny Home Soline. Mobilní domy Campsite Sunny Home Soline se nacházejí v areálu kempu Camping Park Soline nedaleko Biogradu na Moru a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi a... Ubytování Campsite Sunny Home Soline se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barba

9,8

Barba

Ubytování (Apartmán) Barba. Apartmán Barba se nachází v Biogradu na Moru, 700 metrů od trajektového terminálu Biograd, a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě... Ubytování Barba se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments D&S

9,8

Apartments D&S

Ubytování (Apartmány) Apartments D&S. Apartments D&S se nachází v Biogradu na Moru, 4,3 km od zábavního parku Mirnovec. Ubytování Apartments D&S se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Leonardo

9,8

Apartment Leonardo

Ubytování (Apartmán) Apartment Leonardo. Apartmán Leonardo se nachází 450 metrů od pláže Bosana a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Leonardo se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Biograd na Moru

9,8

Apartment in Biograd na Moru

Ubytování (Apartmán) Apartment in Biograd na Moru. Apartment in Biograd na Moru se nachází ve městě Biograd na Moru, 90 metrů od muzea Biograd Heritage a 3 minuty chůze od biogradského přístaviště trajektů. Ubytování Apartment in Biograd na Moru se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

D&Z Mobile Home

9,8

D&Z Mobile Home

Ubytování (Kemp) D&Z Mobile Home. D&Z Mobile Home nabízí ubytování s posezením a nachází se v Biogradu na Moru, 2,6 km od přístaviště trajektů a 2,7 km od přístavu Kornati. Ubytování D&Z Mobile Home se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APP Joly in center old town

9,8

APP Joly in center old town

Ubytování (Apartmán) APP Joly in center old town. APP Joly in center old town se nachází v Biogradu na Moru, 3,3 km od zábavního parku Mirnovec, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování APP Joly in center old town se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A&J deluxe apartment

9,8

A&J deluxe apartment

Ubytování (Apartmán) A&J deluxe apartment. A&J deluxe apartment, a property with a garden and a terrace, is set in Biograd na Moru, 200 metres from Dražica Beach, 450 metres from Soline Beach, as... Ubytování A&J deluxe apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kraljev

9,8

Apartments Kraljev

Ubytování (Apartmány) Apartments Kraljev. Apartments Kraljev se nacházejí v letovisku Biograd, bývalém sídle chorvatských králů, pouhých 200 metrů od oblázkové pláže a 500 metrů od centra města, a... Ubytování Apartments Kraljev se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Filipovic

9,8

Apartments Filipovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Filipovic. Apartmány Filipovic se nacházejí v Biogradu na Moru, 27 km od Zadaru a 41 km od Šibeniku, a nabízejí klimatizované ubytování. Ubytování Apartments Filipovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kuhta

9,8

Apartment Kuhta

Ubytování (Apartmán) Apartment Kuhta. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Biogradu na Moru, jen 26 km od Zadaru. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Kuhta se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nenada

9,8

Apartments Nenada

Ubytování (Apartmán) Apartments Nenada. Apartmány Nenada se nacházejí v Biogradu na Moru, 26 km od Zadaru. Dům má vlastní bezplatné parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Nenada se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Điran

9,8

Apartman Điran

Ubytování (Apartmán) Apartman Điran. Featuring garden views, Apartman Điran offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.3 km from Iza Banja Beach. Ubytování Apartman Điran se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mrkić

9,8

Apartment Mrkić

Ubytování (Apartmány) Apartment Mrkić. Apartment Mrkić se nachází 15 minut pěšky od pláže Soline a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, se soukromým patiem nebo terasou. Ubytování Apartment Mrkić se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile home SeaStar

9,8

Mobile home SeaStar

Ubytování (Kemp) Mobile home SeaStar. Mobile home SeaStar se nachází 400 metrů od pláže Soline a nabízí restauraci, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Mobile home SeaStar se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dalmaris camp - prestige mobile homes Biograd na Moru

9,8

Dalmaris camp - prestige mobile homes Biograd na Moru

Ubytování (Prázdninový areál) Dalmaris camp - prestige mobile homes Biograd na Moru. Dalmaris camp - prestige mobile homes Biograd na Moru se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, pouhých 40 metrů od pláže. Ubytování Dalmaris camp - prestige mobile homes Biograd na Moru se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camp San Antonio

9,7

Camp San Antonio

Ubytování (Kemp) Camp San Antonio. Camp San Antonio se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, 250 metrů od pláže Bosana. Ubytování Camp San Antonio se nachází ve městě (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jurić Apartments

9,7

Jurić Apartments

Ubytování (Apartmány) Jurić Apartments. Jurić Apartments se nachází ve městě Biograd na Moru, 27 km od Zadaru. Všechny apartmány mají terasu, klimatizaci, posezení a jídelní kout. Ubytování Jurić Apartments se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa 22

9,7

Villa 22

Ubytování (Vila) Villa 22. Villa 22 se nachází u pláže v Biogradu na Moru, 600 metrů od pláže Soline a 1,3 km od pláže Dražica. Ubytování Villa 22 se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Biograd na Moru

Město Biograd na Moru se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 915 hotelů a ubytování v chorvatském městě Biograd na Moru.