Hledat

Ubytování

Ubytování město Slunj

Ve chorvatském městě Slunj (Chorvatsko) máme celkem 145 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Slunj

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Slunj

Holiday home Natura

10

Holiday home Natura

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Natura. Situated in Slunj in the Karlovac county region, Holiday home Natura features a patio and river views. Ubytování Holiday home Natura se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home, Apartman Obajdin

10

Holiday home, Apartman Obajdin

Ubytování (Apartmán) Holiday home, Apartman Obajdin. Situated in Slunj in the Karlovac county region, Holiday home, Apartman Obajdin features a terrace and garden views. Ubytování Holiday home, Apartman Obajdin se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petrovic

10

Apartment Petrovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Petrovic. Apartmán Petrovic se nachází ve městečku Slunj a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Součástí apartmánu je obývací pokoj s TV a kuchyň se sporákem. Ubytování Apartment Petrovic se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHERRY HOUSE

10

CHERRY HOUSE

Ubytování (Apartmán) CHERRY HOUSE. CHERRY HOUSE is situated in Slunj and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování CHERRY HOUSE se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy day

10

Happy day

Ubytování (Apartmán) Happy day. Happy day is located in Slunj. Situated on the beachfront, this property has a garden, barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Happy day se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Garden

9,9

Rooms Garden

Ubytování (Penzion) Rooms Garden. Rooms Garden is situated in Slunj and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms Garden se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marleo

9,9

Apartment Marleo

Ubytování (Apartmán) Apartment Marleo. Offering free WiFi and garden views, Apartment Marleo is an accommodation located in Slunj. This apartment provides accommodation with a terrace. Ubytování Apartment Marleo se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Snježana

9,9

Apartment Snježana

Ubytování (Apartmány) Apartment Snježana. Apartmán Snježana se nachází ve městě Slunj a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Snježana se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Room Lucas

9,9

Apartments & Room Lucas

Ubytování (Penzion) Apartments & Room Lucas. Apartments & Room Lucas provides air-conditioned accommodation in Slunj. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments & Room Lucas se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Oase

9,9

Green Oase

Ubytování (Privát) Green Oase. Green Oase has garden views, free WiFi and free private parking, set in Slunj. Ubytování Green Oase se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peace of Nature ***

9,9

Peace of Nature ***

Ubytování (Chata) Peace of Nature ***. Set in Slunj in the Karlovac county region, Peace of Nature *** has a terrace and garden views. Ubytování Peace of Nature *** se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Saga

9,8

Apartment Saga

Ubytování (Apartmán) Apartment Saga. Featuring a terrace, Apartment Saga provides accommodation in Slunj with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Saga se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana Slunj

9,8

Apartment Ivana Slunj

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana Slunj. Apartmán Ivana Slunj se nachází ve městě Slunj v regionu Karlovac, 36 km od obce Plitvička Jezera. Ubytování Apartment Ivana Slunj se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Patrik

9,8

Apartman Patrik

Ubytování (Apartmán) Apartman Patrik. Featuring a garden and a terrace, Apartman Patrik provides accommodation in Slunj with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Patrik se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bastaja

9,8

Apartment Bastaja

Ubytování (Apartmán) Apartment Bastaja. Located in Slunj, Apartment Bastaja offers free bikes and a barbecue as well as a south-facing garden with mountain views. Ubytování Apartment Bastaja se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor LUNA

9,8

Kuća za odmor LUNA

Ubytování (Chata) Kuća za odmor LUNA. Located in Slunj, Kuća za odmor LUNA offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Kuća za odmor LUNA se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "BOGUT"

9,8

Apartman "BOGUT"

Ubytování (Apartmán) Apartman "BOGUT". Situated in Slunj in the Karlovac county region, Apartman "BOGUT" features a garden. Ubytování Apartman "BOGUT" se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Garden

9,8

Apartment Garden

Ubytování (Apartmán) Apartment Garden. Apartment Garden nabízí ubytování uprostřed zeleně v centru města Slunj a 100 metrů od řeky Slunjčica. Ubytování Apartment Garden se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Double Paradise

9,8

Double Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Double Paradise. Double Paradise se nachází ve městě Slunj a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a soukromou pláž. Plitvická jezera jsou vzdálená 35 km. Ubytování Double Paradise se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hill

9,8

Hill

Ubytování (Penzion) Hill. Hill in Slunj features 4-star accommodation with a terrace. Ubytování Hill se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Ivona & Tin

9,8

Studio Apartment Ivona & Tin

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Ivona & Tin. Studio Apartment Ivona & Tin se nachází ve městě Slunj v Karlovacké župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Studio Apartment Ivona & Tin se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home David

9,8

Holiday Home David

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home David. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home David is situated in Slunj. Ubytování Holiday Home David se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mia

9,8

Apartment Mia

Ubytování (Apartmán) Apartment Mia. Set in Slunj, the air-conditioned Apartment Mia enjoys a secluded location and features a garden with a terrace. Ubytování Apartment Mia se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes

9,8

SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes

Ubytování (Apartmán) SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes. SMARAGD RIVER u Rastoke & Plitvická jezera se nachází ve Slunji, 47 km od Šibeniku. Ubytování SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Timber Fairies

9,8

Timber Fairies

Ubytování (Vila) Timber Fairies. Located in Slunj in the Karlovac county region, Timber Fairies features a terrace. Ubytování Timber Fairies se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment VI&MI

9,7

Apartment VI&MI

Ubytování (Apartmán) Apartment VI&MI. Tento apartmán s balkonem a zahradou se nachází ve městě Slunj, 26 km od Plitvických jezer. Ubytování Apartment VI&MI se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Michaela

9,7

Apartment Michaela

Ubytování (Apartmán) Apartment Michaela. Apartmán Michaela se nachází v klidné obci Podmelnice, asi 1,5 km od Slunje. Apartmán je obklopen loukami a lesy a nabízí naprostý klid. Ubytování Apartment Michaela se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rosa

9,7

Apartment Rosa

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosa. Set in Slunj in the Karlovac county region, Apartment Rosa features a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Rosa se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Loza

9,7

Apartment Loza

Ubytování (Apartmán) Apartment Loza. Apartment Loza offers accommodation in the centre of Slunj, only a 5-minute walk from Rastoke waterfalls. Free private parking and free WiFi are available. Ubytování Apartment Loza se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Višnja

9,7

Apartman Višnja

Ubytování (Apartmán) Apartman Višnja. Offering free WiFi and city views, Apartman Višnja is an accommodation located in Slunj. The air-conditioned accommodation is 33 km from Plitvička Jezera. Ubytování Apartman Višnja se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Rastoke Pod Lipom

9,7

Holiday House Rastoke Pod Lipom

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Rastoke Pod Lipom. Holiday House Rastoke Pod Lipom is a holiday home set in Slunj, 27 km from Plitvička Jezera. Ubytování Holiday House Rastoke Pod Lipom se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Noel

9,7

Apartment Noel

Ubytování (Apartmán) Apartment Noel. Situated in Slunj in the Karlovac county region, Apartment Noel features a terrace and city views. Ubytování Apartment Noel se nachází ve městě Ivšić Brdo 10 b (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Jana

9,7

Rooms Jana

Ubytování (Penzion) Rooms Jana. Rooms Jana se nachází 30 metrů od řeky Slunjčica a 500 metrů od centra města Slunj. Ubytování Rooms Jana se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Grizzly

9,7

Apartment Grizzly

Ubytování (Apartmán) Apartment Grizzly. Klimatizovaný apartmán Grizzly s výhledem na hory se nachází v Slunji, 26 km od Plitvických jezer a 37 km od města Topusko. Ubytování Apartment Grizzly se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman "Babac"

9,7

Apartman "Babac"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Babac". Set in Slunj in the Karlovac county region, Apartman "Babac" has a balcony and garden views. Ubytování Apartman "Babac" se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katarina

9,7

Apartment Katarina

Ubytování (Apartmán) Apartment Katarina. Set in Slunj in the Karlovac county region, Apartment Katarina has a garden. Ubytování Apartment Katarina se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Modrušan

9,7

Rooms Modrušan

Ubytování (Penzion) Rooms Modrušan. Rooms Modrušan stojí na klidném místě přímo nad řekou Slunjčica, 500 metrů od vodopádů Rastok. Ubytování Rooms Modrušan se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Petra & Tena

9,7

Apartman Petra & Tena

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra & Tena. Apartman Petra & Tena se nachází ve městě Slunj a nabízí klimatizované ubytování u pláže s balkonem, společný lounge, zahradu, vybavení pro grilování a... Ubytování Apartman Petra & Tena se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

IRIS Room & Apartment

9,7

IRIS Room & Apartment

Ubytování (Penzion) IRIS Room & Apartment. IRIS Room & Apartment in Slunj features 3-star accommodation with a garden. The guest house offers both free WiFi and free private parking. Ubytování IRIS Room & Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Tena

9,7

Guest House Tena

Ubytování (Penzion) Guest House Tena. Guest House Tena se nachází ve městě Slunj. Hosté se mohou těšit na zahradu s výhledem. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Guest House Tena se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartman Pavletic

9,6

Studio Apartman Pavletic

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Pavletic. Studio Apartman Pavletic is located in Slunj and offers free bikes. Ubytování Studio Apartman Pavletic se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forest

9,6

Forest

Ubytování (Penzion) Forest. Located in Veljun, Forest features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Forest se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday House Kod Ajke

9,6

Holiday House Kod Ajke

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Kod Ajke. Conveniently located in Rastoke district of Slunj, Holiday House Kod Ajke has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday House Kod Ajke se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luketić

9,6

Apartment Luketić

Ubytování (Apartmán) Apartment Luketić. Apartment Luketić is situated in the town of Slunj and offers a self-catered accommodation with a garden with barbecue facilities and free WiFi available... Ubytování Apartment Luketić se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Ella

9,6

Guesthouse Ella

Ubytování (Penzion) Guesthouse Ella. Guesthouse Ella is located in Slunj. Each accommodation at the 3-star guest house has garden views, and guests can enjoy access to a garden and to a... Ubytování Guesthouse Ella se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment & Rooms Hazler

9,6

Apartment & Rooms Hazler

Ubytování (Penzion) Apartment & Rooms Hazler. Apartment & Rooms Hazler offers accommodation in Slunj. Ubytování Apartment & Rooms Hazler se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Silvia

9,6

Apartment Silvia

Ubytování (Apartmán) Apartment Silvia. Located in Slunj, Apartment Silvia provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Silvia se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivanka

9,6

Apartment Ivanka

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivanka. Tento apartmán se nachází ve Slunji. Nabízí terasu, patio, sluneční terasu a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Ivanka se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Žalac

9,6

Apartments Žalac

Ubytování (Apartmány) Apartments Žalac. Apartmány Žalac se nacházejí v městečku Slunj, 33 km od Plitvických jezer, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Žalac se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Buk Rastoke

9,6

Guest House Buk Rastoke

Ubytování (Penzion) Guest House Buk Rastoke. Guest House Buk Rastoke se nachází asi 1 km od centra města Slunj a nabízí pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Guest House Buk Rastoke se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and Rooms Štefanac

9,6

Apartments and Rooms Štefanac

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Štefanac. Rodinný penzion Apartments and Rooms Štefanac se nachází ve městě Slunj, 500 metrů od jeho centra a 800 metrů od vodopádů na řekách Slunjčica a Korana v... Ubytování Apartments and Rooms Štefanac se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Slunj

Město Slunj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 145 hotelů a ubytování v chorvatském městě Slunj.