Hledat

Ubytování

Ubytování město Karlovac

Ve chorvatském městě Karlovac (Chorvatsko) máme celkem 89 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Karlovac

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Karlovac

Traditional houses Korana river

10

Traditional houses Korana river

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional houses Korana river. Traditional houses Korana river is set in Karlovac and offers a garden, a private beach area and water sports facilities. Ubytování Traditional houses Korana river se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Atelier

10

Apartman Atelier

Ubytování (Apartmán) Apartman Atelier. Apartman Atelier se nachází v Karlovaci a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Apartman Atelier se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Eva

9,9

Hostel Eva

Ubytování (Hostel) Hostel Eva. Hostel Eva se nachází v obci Karlovac a nabízí zahradu, společný salonek, gril, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Hostel Eva se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Vir

9,9

Apartment Vir

Ubytování (Apartmán) Apartment Vir. Set in Karlovac in the Karlovac county region, Apartment Vir is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Vir se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ka Star

9,9

Ka Star

Ubytování (Apartmán) Ka Star. Located 49 km from Zagreb, Ka Star offers accommodation centrally in Karlovac. The air-conditioned unit is 77 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Ka Star se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Oštrina/Sharpness

9,9

Apartman Oštrina/Sharpness

Ubytování (Apartmán) Apartman Oštrina/Sharpness. Located in Karlovac, Apartman Oštrina/Sharpness provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Oštrina/Sharpness se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Drvena kuca

9,8

Apartment Drvena kuca

Ubytování (Apartmán) Apartment Drvena kuca. Klimatizovaný apartmán Drvena kuca nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Gornji Zvečaj. Ubytování Apartment Drvena kuca se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aurora Apartments

9,8

Aurora Apartments

Ubytování (Apartmán) Aurora Apartments. Aurora Apartments se nachází ve městě Karlovac a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Aurora Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albert Home

9,8

Albert Home

Ubytování (Prázdninový dům) Albert Home. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Albert Home has a patio. Ubytování Albert Home se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apex penthouse

9,8

Apartment Apex penthouse

Ubytování (Apartmán) Apartment Apex penthouse. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Studio Apartment Apex features a balcony. Ubytování Apartment Apex penthouse se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorina hiža

9,8

Dorina hiža

Ubytování (Prázdninový dům) Dorina hiža. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Dorina hiža is located in Karlovac. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Dorina hiža se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Tomi" Capital

9,8

"Tomi" Capital

Ubytování (Apartmán) "Tomi" Capital. Boasting free bikes, a bar, and a terrace, Apartman TOMI features accommodation in Karlovac with free WiFi and city views. Ubytování "Tomi" Capital se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Monja

9,8

Apartment Monja

Ubytování (Apartmán) Apartment Monja. Located in Karlovac, Apartment Monja offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytování Apartment Monja se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Mia

9,8

Apartman Mia

Ubytování (Apartmán) Apartman Mia. Located in Karlovac, Apartman Mia offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Apartman Mia se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robinson Horseville

9,8

Robinson Horseville

Ubytování (Farma) Robinson Horseville. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Robinson Horseville features accommodation in Karlovac with free WiFi and garden views. Ubytování Robinson Horseville se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Bogović

9,7

House Bogović

Ubytování (Apartmány) House Bogović. House Bogović se nachází v Karlovaci. Nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování House Bogović se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

By Riverhill

9,7

By Riverhill

Ubytování (Prázdninový dům) By Riverhill. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, By Riverhill is located in Karlovac. Ubytování By Riverhill se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments&Rooms StarKA

9,7

Apartments&Rooms StarKA

Ubytování (Apartmány) Apartments&Rooms StarKA. Set in Karlovac, 47 km from Samobor, Apartments&Rooms StarKA offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Apartments&Rooms StarKA se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Dubovac

9,7

Apartment Dubovac

Ubytování (Apartmán) Apartment Dubovac. Situated in Karlovac, Apartment Dubovac offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Apartment Dubovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dina

9,7

Apartment Dina

Ubytování (Apartmán) Apartment Dina. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Apartment Dina features accommodation in Karlovac with free WiFi and river views. Ubytování Apartment Dina se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Studio Mrežnički Brig

9,6

Apartment Studio Mrežnički Brig

Ubytování (Apartmán) Apartment Studio Mrežnički Brig. Apartment Studio Mrežnički Brig se nachází v Duga Resa, 46 km od Samoboru, 40 km od Topuska a 35 km od Slunje. Ubytování Apartment Studio Mrežnički Brig se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman SONAS

9,6

Apartman SONAS

Ubytování (Apartmán) Apartman SONAS. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Apartman SONAS features accommodation in Karlovac with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman SONAS se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EVA Rooms & Studio Apartment

9,6

EVA Rooms & Studio Apartment

Ubytování (Penzion) EVA Rooms & Studio Apartment. Eva sobe i studio apartman se nachází ve městě Karlovac a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování EVA Rooms & Studio Apartment se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Buga i Hrvoje

9,6

Apartman Buga i Hrvoje

Ubytování (Apartmán) Apartman Buga i Hrvoje. Apartman Buga i Hrvoje is located in Karlovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Buga i Hrvoje se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Anja

9,6

Apartman Anja

Ubytování (Apartmán) Apartman Anja. Apartman Anja se nachází na pobřeží v Karlovaci, 47 km od Samoboru, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Anja se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jež

9,6

Apartman Jež

Ubytování (Apartmán) Apartman Jež. Situated in Karlovac in the Karlovac county region, Apartman Jež has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 47 km from Samobor. Ubytování Apartman Jež se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Florian&Godler

9,6

Hotel Florian&Godler

Ubytování (Hotel) Hotel Florian&Godler. Hotel Florian&Godler se nachází ve městě Karlovac a nabízí bar, terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Hotel Florian&Godler se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Evita apartment

9,6

Evita apartment

Ubytování (Apartmán) Evita apartment. Evita apartment se nachází ve městě Karlovac, 48 km od obce Šmarješke Toplice. Nabízí restauraci, bar a zahradu. Ubytování Evita apartment se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Karolina

9,6

Studio apartman Karolina

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Karolina. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Studio apartman Karolina is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Studio apartman Karolina se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio apartman Ivona

9,5

Studio apartman Ivona

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Ivona. Situated in Karlovac, Studio apartman Ivona features accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytování Studio apartman Ivona se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Magnolija

9,5

Apartment Magnolija

Ubytování (Apartmán) Apartment Magnolija. Apartmán Magnolija se nachází ve městě Karlovac, 50 km od Záhřebu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Magnolija se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Klara

9,5

Apartman Klara

Ubytování (Apartmán) Apartman Klara. Set in Karlovac, Apartman Klara offers accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 43 km from Samobor. Ubytování Apartman Klara se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Malina

9,5

Apartman Malina

Ubytování (Apartmán) Apartman Malina. Apartman Malina se nachází v Karlovaci, 48 km od Samoboru. Nabízí zahradu, terasu, klimatizaci, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Malina se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nova

9,5

Apartmani Nova

Ubytování (Penzion) Apartmani Nova. Located in Karlovac, in a building dating from 1989, Apartmani Nova offers a terrace and guestrooms with free WiFi. Ubytování Apartmani Nova se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman SONAS 2

9,5

Apartman SONAS 2

Ubytování (Apartmán) Apartman SONAS 2. Apartman SONAS 2 is located in Karlovac and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman SONAS 2 se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lug

9,5

Holiday Home Lug

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lug. Prázdninový dům Lug se nachází ve městě Karlovac, 43 km od Záhřebu, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, terasu, bezplatné soukromé parkoviště a výhled do... Ubytování Holiday Home Lug se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Dux

9,4

Apartman Dux

Ubytování (Apartmán) Apartman Dux. Dux is located in Karlovac. Free WiFi is available. Zagreb is 49 km from the apartment. The nearest airport is Zagreb Franjo Tuđman Airport, 50 km from... Ubytování Apartman Dux se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman studio SONAS 3

9,4

Apartman studio SONAS 3

Ubytování (Apartmán) Apartman studio SONAS 3. Situated in Karlovac, Apartman studio SONAS 2 features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman studio SONAS 3 se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Raj

9,4

Studio Raj

Ubytování (Apartmán) Studio Raj. Studio Apartman Raj is situated in Karlovac. The property has city views and is 49 km from Samobor. Ubytování Studio Raj se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

NADA

9,4

NADA

Ubytování (Apartmán) NADA. NADA is located in Karlovac. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování NADA se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kupa

9,4

Apartman Kupa

Ubytování (Apartmány) Apartman Kupa. Apartman Kupa se nachází ve městě Karlovac, 46 km od města Samoboru, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Kupa se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nina

9,4

Apartman Nina

Ubytování (Apartmán) Apartman Nina. Set in Karlovac, Apartman Nina offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Nina se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Karlovac

9,4

Apartment Karlovac

Ubytování (Apartmány) Apartment Karlovac. Apartment Karlovac se nachází ve městě Karlovac a nabízí ubytování s posezením, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Karlovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Cindra

9,4

Studio Apartment Cindra

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Cindra. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Studio Apartment Cindra is set in Karlovac. Ubytování Studio Apartment Cindra se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Spudic Karlovac

9,4

Penthouse Spudic Karlovac

Ubytování (Apartmán) Penthouse Spudic Karlovac. Situated in Karlovac in the Karlovac county region, Penthouse Spudic Karlovac features a balcony and city views. Ubytování Penthouse Spudic Karlovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Šu Šu

9,3

Rooms Šu Šu

Ubytování (Penzion) Rooms Šu Šu. Rooms Šu Šu se nachází v Karlovači a nabízí klimatizované ubytování s kabelovou LCD TV, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Rooms Šu Šu se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two Story Studio Apartment Goranka

9,3

Two Story Studio Apartment Goranka

Ubytování (Apartmán) Two Story Studio Apartment Goranka. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Two Story Studio Apartment Goranka features a terrace. Ubytování Two Story Studio Apartment Goranka se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Kozjan

9,3

Apartments Kozjan

Ubytování (Penzion) Apartments Kozjan. Apartmány Kozjan se nachází v letovisku Karlovac. Nabízí zahradu, gril, terasu, Wi-Fi zdarma a pokoje s patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartments Kozjan se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Branko

9,3

Apartment Branko

Ubytování (Apartmán) Apartment Branko. Offering free WiFi and garden views, Apartment Branko is an accommodation located in Karlovac. The air-conditioned accommodation is 47 km from Samobor. Ubytování Apartment Branko se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman LELA

9,3

Apartman LELA

Ubytování (Apartmán) Apartman LELA. Apartman LELA se nachází ve městě Karlovac a nabízí restauraci, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartman LELA se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani N.May's

9,3

Apartmani N.May's

Ubytování (Apartmány) Apartmani N.May's. Apartmani N.May's se nachází v Karlovaci. Nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmani N.May's se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Karlovac

Město Karlovac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 89 hotelů a ubytování v chorvatském městě Karlovac.