Hledat

Ubytování

Ubytování město Rakovica

Ve chorvatském městě Rakovica (Chorvatsko) máme celkem 179 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Rakovica

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Rakovica

Robinson camp Organic

10

Robinson camp Organic

Ubytování (Luxusní stan) Robinson camp Organic. Robinson camp Organic is situated in Rakovica. The property is 22 km from Slunj, and complimentary private parking is offered. Ubytování Robinson camp Organic se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Markoci

9,9

Kuća za odmor Markoci

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Markoci. Kuća za odmor Markoci is located in Rakovica and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Kuća za odmor Markoci se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartments Eagle

9,9

Studio Apartments Eagle

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Eagle. Located in Rakovica, 23 km from Slunj, Studio Apartments Eagle provides a garden and free WiFi. Ubytování Studio Apartments Eagle se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Countryside Apartment

9,8

Countryside Apartment

Ubytování (Apartmán) Countryside Apartment. Situated in Čatrnja, this air-conditioned apartment features free WiFi. The property features views of the garden is 8 km from Plitvička Jezera. Ubytování Countryside Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Medeni

9,8

Apartment Medeni

Ubytování (Apartmán) Apartment Medeni. Situated in Rakovica in the Karlovac county region, Apartment Medeni has a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Medeni se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Wisteria

9,8

House Wisteria

Ubytování (Prázdninový dům) House Wisteria. Situated in Rakovica in the Karlovac county region, House Wisteria features a patio and garden views. Ubytování House Wisteria se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Katja

9,8

Apartman Katja

Ubytování (Apartmán) Apartman Katja. Set in Rakovica in the Karlovac county region, Apartman Katja has a garden. Ubytování Apartman Katja se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Lakasa

9,8

Studio apartman Lakasa

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Lakasa. Set in Rakovica in the Karlovac county region, Studio apartman Lakasa features a garden. Ubytování Studio apartman Lakasa se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal

9,8

Royal

Ubytování (Apartmán) Royal. Royal is located in Rakovica and offers a terrace. The accommodation is 18 km from Slunj, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Royal se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivano

9,8

Apartment Ivano

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivano. Situated in Rakovica in the Karlovac county region, Apartment Ivano has a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Ivano se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lorena

9,8

Apartment Lorena

Ubytování (Apartmán) Apartment Lorena. Apartment Lorena is set in Rakovica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Lorena se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Anna & Mateo

9,7

Apartments Anna & Mateo

Ubytování (Apartmány) Apartments Anna & Mateo. Located in Rakovica in the Karlovac county region, Apartments Anna & Mateo provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Anna & Mateo se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Filip Apartment

9,7

Filip Apartment

Ubytování (Apartmán) Filip Apartment. Set in Rakovica, Filip Apartment features self-catering accommodation with a terrace, garden and a free WiFi. Ubytování Filip Apartment se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Jelena&Marija

9,7

House Jelena&Marija

Ubytování (Apartmán) House Jelena&Marija. Situated in Rakovica, House Jelena&Marija offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and room service. Ubytování House Jelena&Marija se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiny House Grabovac

9,7

Tiny House Grabovac

Ubytování (Prázdninový dům) Tiny House Grabovac. Tiny House Grabovac is located in Rakovica and offers barbecue facilities and a garden. It has mountain views and free WiFi. Ubytování Tiny House Grabovac se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Homes Vita Natura

9,7

Holiday Homes Vita Natura

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Homes Vita Natura. Situated in Rakovica, 16 km from Plitvička Jezera, Holiday Homes Vita Natura features a garden and free WiFi. Ubytování Holiday Homes Vita Natura se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rustica

9,7

Apartment Rustica

Ubytování (Apartmán) Apartment Rustica. Apartment Rustica is situated in Rakovica and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Apartment Rustica se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Kulic

9,7

House Kulic

Ubytování (Prázdninový dům) House Kulic. Set in Rakovica in the Karlovac county region, House Kulic features a patio and garden views. Ubytování House Kulic se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dorijan

9,7

Apartman Dorijan

Ubytování (Apartmán) Apartman Dorijan. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartman Dorijan features accommodation in Rakovica with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Dorijan se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marija Brajdic

9,7

Apartman Marija Brajdic

Ubytování (Apartmán) Apartman Marija Brajdic. Situated in Rakovica in the Karlovac county region, Apartman Marija Brajdic has a balcony and mountain views. Ubytování Apartman Marija Brajdic se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Olga

9,7

Apartments Olga

Ubytování (Apartmán) Apartments Olga. Located in Rakovica in the Karlovac county region, Apartments Olga features a patio and garden views. Ubytování Apartments Olga se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jelena

9,7

Apartman Jelena

Ubytování (Apartmán) Apartman Jelena. Set in Rakovica in the Karlovac county region, Apartman Jelena has a patio and garden views. Ubytování Apartman Jelena se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marija Zupan

9,7

Apartment Marija Zupan

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija Zupan. Set in Rakovica in the Karlovac county region, Apartment Marija Zupan has a patio and garden views. Ubytování Apartment Marija Zupan se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman MAURO

9,7

Apartman MAURO

Ubytování (Apartmán) Apartman MAURO. Apartman MAURO is located in Rakovica and offers a garden. The property has mountain views and is 23 km from Slunj. Ubytování Apartman MAURO se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elysian Apartments

9,7

Elysian Apartments

Ubytování (Apartmány) Elysian Apartments. Elysian Apartments se nachází v obci Grabovac, 8 km od Plitvických jezer, které jsou zapsané na seznamu UNESCO. Ubytování Elysian Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Jandric

9,7

Guest house Jandric

Ubytování (Penzion) Guest house Jandric. Guest House Jandrić je penzion situovaný na klidném místě v Drežniku Gradu, 12 km od Národního parku Plitvická jezera, který je zapsáný na seznamu UNESCO. Ubytování Guest house Jandric se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Bruna

9,7

Guest House Bruna

Ubytování (Penzion) Guest House Bruna. Guest House Bruna se nachází ve Drežniku Gradu, asi 10 km od Plitvických jezer, zapsaných na seznam UNESCO, a od jeskyní Baraće. Ubytování Guest House Bruna se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vidoš

9,7

Apartment Vidoš

Ubytování (Apartmán) Apartment Vidoš. Set in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Apartment Vidoš features a terrace. Ubytování Apartment Vidoš se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sanja

9,7

Apartments Sanja

Ubytování (Apartmány) Apartments Sanja. Apartmány Sanja se nachází 12 km od vchodu č. 1 do Národního parku Plitvická jezera a 5 km od státní silnice, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartments Sanja se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Leona

9,6

Apartman Leona

Ubytování (Apartmán) Apartman Leona. Offering free WiFi and garden views, Apartman Leona is an accommodation situated in Rakovica. Ubytování Apartman Leona se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Jagoda

9,6

Guest House Jagoda

Ubytování (Penzion) Guest House Jagoda. Offering free WiFi and a garden, Guest House Jagoda is situated in Drežnik, near Rakovica, 8 km from Plitvička Jezera. Topusko is 45 km from the property. Ubytování Guest House Jagoda se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Viktoria

9,6

Apartman Viktoria

Ubytování (Apartmán) Apartman Viktoria. Located in Rakovica in the Karlovac county region, Apartman Viktoria features a garden. Ubytování Apartman Viktoria se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bozicevic

9,6

Apartment Bozicevic

Ubytování (Apartmán) Apartment Bozicevic. Offering free Wi-Fi, Apartment Bozicevic is located in Rakovica, about 10 km from the UNESCO-listed Plitvice Lakes. Ubytování Apartment Bozicevic se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Stone

9,6

Villa Stone

Ubytování (Penzion) Villa Stone. Villa Stone nabízí dětské hřiště a sluneční terasu v obci Catrnja v Karlovacké župě, 7 km od Plitvických jezer. Na místě je restaurace a bar. Ubytování Villa Stone se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Eva

9,6

Apartment Eva

Ubytování (Apartmán) Apartment Eva. Surrounded by a garden with well-kept orchard and a stone barbecue, Apartment Eva provides a terrace with wooden furniture and self-catering accommodation... Ubytování Apartment Eva se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marija

9,6

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija se nachází na poklidném místě 1 km od centra obce Rakovica, 8 km od vstupu do národního parku Plitvická jezera, a nabízí pokoje i... Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sabljak

9,6

Apartments Sabljak

Ubytování (Apartmány) Apartments Sabljak. Apartments Sabljak nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Rakovica a má zahradu s dětským hřištěm. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartments Sabljak se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Drago

9,6

Apartment Drago

Ubytování (Apartmán) Apartment Drago. Situated in Rakovica, Apartment Drago features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Drago se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivka

9,6

Apartment Ivka

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivka. Apartment Ivka is located 1 km from Rakovica and 10 km from the entrance to the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park. Ubytování Apartment Ivka se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Villa Zizzy

9,6

Apartment Villa Zizzy

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Zizzy. Set 10 km from Plitvička Jezera and 22 km from Rastoke, Apartment Villa Zizzy offers pet-friendly accommodation in Rakovica. The unit is 24 km from Bihać. Ubytování Apartment Villa Zizzy se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and rooms with a swimming pool Grabovac, Plitvice - 17531

9,6

Apartments and rooms with a swimming pool Grabovac, Plitvice - 17531

Ubytování (Apartmány) Apartments and rooms with a swimming pool Grabovac, Plitvice - 17531. Located in Rakovica, 21 km from Slunj, Apartments and rooms with a swimming pool Grabovac, Plitvice - 17531 provides an outdoor swimming pool and free... Ubytování Apartments and rooms with a swimming pool Grabovac, Plitvice - 17531 se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jakov

9,6

Apartman Jakov

Ubytování (Apartmán) Apartman Jakov. Situated in Rakovica in the Karlovac county region, Apartman Jakov features a balcony and city views. Ubytování Apartman Jakov se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

The House of Dunja

9,6

The House of Dunja

Ubytování (Apartmán) The House of Dunja. Situated in Rakovica in the Karlovac county region, The House of Dunja features a terrace and mountain views. Ubytování The House of Dunja se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartments Ante

9,6

Studio Apartments Ante

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Ante. Studio Apartment Ante se nachází v Rakovici a nabízí zahradu se zázemím pro grilován. Stojí 8 km od Plitvických jezer. Ubytování Studio Apartments Ante se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Villa Waterfalls

9,5

Villa Waterfalls

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Waterfalls. Villa Waterfalls se nachází ve vesnici Rakovica, 18 km od města Slunj, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Waterfalls se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

lavanda farm i apartmani

9,5

lavanda farm i apartmani

Ubytování (Apartmány) lavanda farm i apartmani. lavanda farm i apartmani se nachází v Rakovici, 4 km od hlavní silnice. Nabízí terasu s pěkným výhledem na okolní levandulová pole a neplacené parkoviště. Ubytování lavanda farm i apartmani se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Adam

9,5

Apartman Adam

Ubytování (Apartmán) Apartman Adam. Featuring a terrace, Apartman Adam offers accommodation in Rakovica with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartman Adam se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Boba

9,5

Holiday home Boba

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Boba. Holiday home Boba nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Kordunski Ljeakovac nedaleko Rakovice. Ubytování Holiday home Boba se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mate

9,5

Apartman Mate

Ubytování (Apartmány) Apartman Mate. Situated in Rakovica, 25 km from Slunj, Apartman Mate features a garden and free WiFi. Ubytování Apartman Mate se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gabriela

9,5

Apartment Gabriela

Ubytování (Apartmán) Apartment Gabriela. Apartment Gabriela is located in Rakovica and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Gabriela se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Father's Land

9,5

Father's Land

Ubytování (Chata) Father's Land. Located in Rakovica in the Karlovac county region, Father's Land features a terrace and garden views. Ubytování Father's Land se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Rakovica

Město Rakovica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 179 hotelů a ubytování v chorvatském městě Rakovica.