Hledat

Ubytování

Ubytování město Drežnik Grad

Ve chorvatském městě Drežnik Grad (Chorvatsko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Drežnik Grad

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Drežnik Grad

Apartman Hana

9,9

Apartman Hana

Ubytování (Apartmán) Apartman Hana. Situated in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Apartman Hana features a patio and garden views. Ubytování Apartman Hana se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Escape

9,9

Apartments Escape

Ubytování (Apartmány) Apartments Escape. Set in Drežnik Grad, 25 km from Slunj, Apartment Escape offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Apartments Escape se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WOODS LODGE PLITVICE LAKES

9,8

WOODS LODGE PLITVICE LAKES

Ubytování (Chata) WOODS LODGE PLITVICE LAKES. WOODS LODGE PLITVICE LAKES is situated in Drežnik Grad and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování WOODS LODGE PLITVICE LAKES se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Tudić

9,8

House Tudić

Ubytování (Apartmán) House Tudić. Located in Drežnik Grad, 23 km from Slunj, House Tudić provides a garden and free WiFi. Ubytování House Tudić se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lagom Apartments

9,8

Lagom Apartments

Ubytování (Apartmány) Lagom Apartments. Apartments Lagom is set in Drežnik Grad, offering accommodation with air conditioning, 9 km from Plitvice Lakes. Free WiFi and free parking are provided. Ubytování Lagom Apartments se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Melody

9,6

Guest House Melody

Ubytování (Penzion) Guest House Melody. Situated in Drežnik Grad, Guest House Melody offers 3-star accommodation with a garden and a terrace. This 3-star guest house offers luggage storage space. Ubytování Guest House Melody se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment & Rooms Arija

9,6

Apartment & Rooms Arija

Ubytování (Penzion) Apartment & Rooms Arija. Located in Drežnik Grad, Apartment & Rooms Arija offers a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment & Rooms Arija se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Smirnov

9,5

Apartments Smirnov

Ubytování (Apartmány) Apartments Smirnov. Apartments Smirnov se nachází v obci Drežnik Grad a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Smirnov se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nina

9,4

Apartment Nina

Ubytování (Apartmán) Apartment Nina. Apartment Nina is located in Drežnik Grad and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Apartment Nina se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vidoš

9,3

Apartments Vidoš

Ubytování (Apartmány) Apartments Vidoš. Apartments Vidoš se nachází v obci Drežnik Grad. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm... Ubytování Apartments Vidoš se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Josipa

9,3

Apartment Josipa

Ubytování (Apartmány) Apartment Josipa. Apartmán Josipa se nachází v městečku Grad Drežnik a nabízí ubytování s vlastním stravováním, bezplatným Wi-Fi, zahradou s grilem a terasou. Ubytování Apartment Josipa se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farm stay Zen

9,3

Farm stay Zen

Ubytování (Farma) Farm stay Zen. Situated in Drežnik Grad, in a building dating from 1999, Farm stay Zen provides a garden and guestrooms with free WiFi. Ubytování Farm stay Zen se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments and Rooms Kristina

9,2

Apartments and Rooms Kristina

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Kristina. Apartments and Rooms Kristina se nachází ve městě Drežnik Grad, 10 km od Plitvických jezer zapsaných na seznamu UNESCO. Ubytování Apartments and Rooms Kristina se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Niko

9,2

Apartman Niko

Ubytování (Apartmán) Apartman Niko. Situated in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Apartman Niko has a balcony and garden views. Ubytování Apartman Niko se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Pavličić

9,1

Guesthouse Pavličić

Ubytování (Penzion) Guesthouse Pavličić. Penzion Pavličić se nachází v obci Drežnik Grad, 11 km od národního parku Plitvická jezera. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Guesthouse Pavličić se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Kolić

9,1

Guest House Kolić

Ubytování (Penzion) Guest House Kolić. Guest House Kolić se nachází ve vesnici Drežnik Grad, pouhých 10 km od vstupu do Národního parku Plitvická jezera, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Guest House Kolić se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa da Emanuela

8,7

Casa da Emanuela

Ubytování (Penzion) Casa da Emanuela. Casa de Emanuela se nachází 300 metrů od centra města Drežnik Grad a 5 minut jízdy od národního parku Plitivická jezera. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa da Emanuela se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Jole

8,7

House Jole

Ubytování (Apartmány) House Jole. House Jole se nachází v obci Drežnik Grad, 9 km od Plitvických jezer. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, gril a neplacené parkoviště. Ubytování House Jole se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Valentić

8,4

House Valentić

Ubytování (Penzion) House Valentić. Situated in Drežnik Grad, House Valentić features 3-star accommodation with private balconies. Ubytování House Valentić se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman HANA

Studio apartman HANA

Ubytování (Apartmán) Studio apartman HANA. Situated in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Studio apartman HANA has a patio and garden views. Ubytování Studio apartman HANA se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Karlo

Studio Apartment Karlo

Ubytování (Penzion) Studio Apartment Karlo. Set in Drežnik Grad, Studio Apartment Karlo offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Studio Apartment Karlo se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Asgard

Apartment Asgard

Ubytování (Apartmán) Apartment Asgard. Apartment Asgard is set in Drežnik Grad and offers a terrace. Free WiFi is offered. Plitvička Jezera is 9 km from the apartment. Ubytování Apartment Asgard se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v chorvatském městě Drežnik Grad

Město Drežnik Grad se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování v chorvatském městě Drežnik Grad.