Hledat

Ubytování

Ubytování město Grabovac

Ve chorvatském městě Grabovac (Chorvatsko) máme celkem 58 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v chorvatském městě Grabovac

Nejlepší ubytování v chorvatských hotelech ve městě Grabovac

Villa Diva Grabovčeva

10

Villa Diva Grabovčeva

Ubytování (Vila) Villa Diva Grabovčeva. Villa Diva Grabovčeva se nachází v Rakovici v Karlovacké župě a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Villa Diva Grabovčeva se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Zrinka House

9,9

Zrinka House

Ubytování (Penzion) Zrinka House. Zrinka House se nachází v Grabovaci, 8 km od vstupu 1 do Národního parku Plitvická jezera, a nabízí zahradu, sdílený salonek, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Zrinka House se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Dijana

9,7

Apartment Dijana

Ubytování (Apartmán) Apartment Dijana. This apartment is quietly located in Grabovac, surrounded by peaceful forests and meadows. Ubytování Apartment Dijana se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Neda Holiday House

9,7

Neda Holiday House

Ubytování (Penzion) Neda Holiday House. Neda Holiday House is set in Grabovac and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Neda Holiday House se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Matijević Šimić

9,6

House Matijević Šimić

Ubytování (Penzion) House Matijević Šimić. House Matijević Šimić se nachází ve městě Rakovica, 7 km od vstupu do národního parku Plitvická jezera zapsaného na seznamu UNESCO, je obklopený zelení a... Ubytování House Matijević Šimić se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Leonarda

9,6

House Leonarda

Ubytování (Penzion) House Leonarda. Located just 9 km from the UNESCO-listed Plitvička Jezera National Park, House Leonarda features brightly furnished rooms with free WiFi access and private... Ubytování House Leonarda se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Donna Plitvice Lakes

9,5

Donna Plitvice Lakes

Ubytování (Penzion) Donna Plitvice Lakes. Set in Grabovac, Donna Plitvice Lakes offers 4-star accommodation with private balconies. Ubytování Donna Plitvice Lakes se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Pool Apartments Plitvice Lakes

9,5

Pool Apartments Plitvice Lakes

Ubytování (Penzion) Pool Apartments Plitvice Lakes. Located in Grabovac about 9 km from the National Park of Plitvice Lakes, Pool Apartments Plitvice Lakes features a seasonal outdoor swimming pool and sun... Ubytování Pool Apartments Plitvice Lakes se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Selak Apartments

9,5

Selak Apartments

Ubytování (Apartmány) Selak Apartments. Selak Apartments je ubytování s možností vlastního stravování ve městě Grabovac. Ubytování Selak Apartments se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guest house Ema

9,5

Guest house Ema

Ubytování (Penzion) Guest house Ema. Set in Grabovac, Guest house Ema offers a garden. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytování Guest house Ema se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Black Queen Guesthouse

9,4

Black Queen Guesthouse

Ubytování (Penzion) Black Queen Guesthouse. Situated in Grabovac, Black Queen Guesthouse features 4-star accommodation with private balconies. Ubytování Black Queen Guesthouse se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Osana

9,3

House Osana

Ubytování (Penzion) House Osana. Penzion Osana se nachází v obci Rakovica jen 8 km od Národního parku Plitvická jezera. Ubytování House Osana se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Turkalj

9,3

House Turkalj

Ubytování (Penzion) House Turkalj. Dům Turkalj se nachází 400 metrů od centra vesničky Grabovac, 10 km od národního parku Plitvická jezera zapsaného na seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování House Turkalj se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Nikolina

9,3

Apartment Nikolina

Ubytování (Apartmány) Apartment Nikolina. Apartmán Nikolina je ubytování s vlastním stravováním v městečku Grabovac. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Nikolina se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

16 Lakes Hotel

9,3

16 Lakes Hotel

Ubytování (Hotel) 16 Lakes Hotel. 16 Lakes Hotel se nachází v obci Grabovac, 7 km od národního parku Plitvická jezera, a nabízí moderně zařízené pokoje a apartmá. Ubytování 16 Lakes Hotel se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Pavlic

9,3

House Pavlic

Ubytování (Penzion) House Pavlic. House Pavlic se nachází uprostřed rozlehlé zahrady v okrese Rakovica, asi 700 metrů od silnice číslo 1 a 10 km od národního parku Plitvická jezera. Ubytování House Pavlic se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Tina

9,3

House Tina

Ubytování (Penzion) House Tina. House Tina stojí v tiché vesnici Grabovac, 10 minut jízdy od národního parku Plitvická jezera, který je na seznamu chráněných památek UNESCO Nabízí... Ubytování House Tina se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Pansion Villa Cancar

9,2

Pansion Villa Cancar

Ubytování (Penzion) Pansion Villa Cancar. Vila Cancar je rodinný penzion, který se nachází v klidné vesnici Grabovac, pouhých 6 km od národního parku Plitvická jezera. Ubytování Pansion Villa Cancar se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Marinic

9,2

House Marinic

Ubytování (Penzion) House Marinic. Penzion House Marinić se nachází 7 km od národního parku Plitvická jezera, je obklopený zahradou s altánem, lehátky a grilem a nabízí zdarma dostupné... Ubytování House Marinic se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guest House Borić

9,2

Guest House Borić

Ubytování (Penzion) Guest House Borić. Penzion Borić se nachází v obci Grabovac a nabízí gril a lyžárnu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Guest House Borić se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guest Accommodation Marko Kesić

9,1

Guest Accommodation Marko Kesić

Ubytování (Penzion) Guest Accommodation Marko Kesić. Guest Accommodation Marko Kesić leží 8 km od národního parku Plitvická jezera zapsaného na seznamu UNESCO. Ubytování Guest Accommodation Marko Kesić se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Park Macola

9,1

Holiday Park Macola

Ubytování (Prázdninový areál) Holiday Park Macola. Offering a seasonal outdoor swimming pool with sun lounges and parasols, Holiday Park Macola is set in Grabovac 12 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Holiday Park Macola se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guest House Klanfar

9,1

Guest House Klanfar

Ubytování (Penzion) Guest House Klanfar. Guest House Klanfar is set in Grabovac. This 3-star guest house offers a garden. Free WiFi is provided. Ubytování Guest House Klanfar se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Božić

9,1

Apartments Božić

Ubytování (Apartmány) Apartments Božić. Apartmány Božić se nacházejí na klidném místě v obci Irinovac a patří k nim prostorná zahrada porostlá jabloněmi a vinnou révou. Ubytování Apartments Božić se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guesthouse Sara

9,1

Guesthouse Sara

Ubytování (Penzion) Guesthouse Sara. Guesthouse Sara je penzion situovaný v Grabovaci, asi 6 km od Národního parku Plitvická jezera. Nabízí prostornou terasu a dětské hřiště. Ubytování Guesthouse Sara se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Kristic

9

Apartments Kristic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kristic. Apartmány Kristic se nachází v Rakovici, 8 km od národního parku Plitvická jezera a 10 minut jízdy od řeky Korana. Na místě je zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Kristic se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Villa Plitvicka Sedra

9

Villa Plitvicka Sedra

Ubytování (Venkovský dům) Villa Plitvicka Sedra. Villa Plitvicka Sedra se nachází 6 km od národního parku Plitvická jezera a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem, tenisový kurt a kulečník. Ubytování Villa Plitvicka Sedra se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Corak

9

House Corak

Ubytování (Penzion) House Corak. House Corak se nachází v obci Grabovac, 6 km od národního parku Plitvická jezera a 5 minut jízdy od řeky Korana. Nabízí bezplatné Wi-Fi a velkou zahradu. Ubytování House Corak se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Hodak

8,9

House Hodak

Ubytování (Penzion) House Hodak. House Hodak se nachází na malebném místě uprostřed zahrady s dětským hřištěm a grilem, 8 km od národního parku Plitvická jezera. Ubytování House Hodak se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

M&N Zafran

8,8

M&N Zafran

Ubytování (Penzion) M&N Zafran. Only a 10-minute drive from the Plitvice Lakes National Park, M&N Zafran offers en-suite rooms with parquet flooring, balcony and satellite TV. Ubytování M&N Zafran se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Krizmanić

8,8

House Krizmanić

Ubytování (Penzion) House Krizmanić. House Krizmanić se nachází v Grabovacu, pouhých 6 km od národního parku Plitvická jezera, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Ubytování House Krizmanić se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guest House Korita

8,8

Guest House Korita

Ubytování (Penzion) Guest House Korita. Guest House Korita se nachází se ve vesnici Grabovac, na státní silnici 1, která vede ze Záhřebu k Plitvickým jezerům. Ubytování Guest House Korita se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Vukovic

8,8

House Vukovic

Ubytování (Penzion) House Vukovic. House Vukovic stojí v obci Grabovac v blízkosti národního parku Plitvická jezera a poskytuje ubytování v pokojích se satelitní TV a bezplatným internetem. Ubytování House Vukovic se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Sebalj

8,8

House Sebalj

Ubytování (Venkovský dům) House Sebalj. House Sebalj stojí na klidném místě v Grabovaci, 3 km od centra vesnice Rakovica. Nabízí pokoje s balkonem, vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování House Sebalj se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House D&A Hodak

8,8

House D&A Hodak

Ubytování (Penzion) House D&A Hodak. House Drago & Ankica nabízí nekuřácké pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní LCD TV. Nachází se na klidném místě ve městě Grabovac. Ubytování House D&A Hodak se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guesthouse Rupčič

8,8

Guesthouse Rupčič

Ubytování (Apartmány) Guesthouse Rupčič. Guesthouse Rupčić je penzion situovaný v Grabovaci, 7 km od Národního parku Plitvická jezera, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Ubytování Guesthouse Rupčič se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Sekulic

8,8

House Sekulic

Ubytování (Penzion) House Sekulic. House Sekulic se nachází v obci Grabovac u Rakovice, 50 metrů od silnice ze Záhřebu do Splitu, 400 metrů od autobusového nádraží a 6 km od národního parku... Ubytování House Sekulic se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Rooms Villa Ruja

8,7

Rooms Villa Ruja

Ubytování (Penzion) Rooms Villa Ruja. Ubytování Rooms Villa Ruja se nachází ve městě Grabovac a může se pochlubit terasou a výhledem na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rooms Villa Ruja se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Bed & Breakfast Helena

8,6

Bed & Breakfast Helena

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Helena. Rodinné Apartmány a pokoje Helena se nachází jen 6 km od Národního parku Plitvická jezera. Nabízí restauraci a balkony s výhledem na krásnou krajinu. Ubytování Bed & Breakfast Helena se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Plitvice Holiday Resort

8,6

Plitvice Holiday Resort

Ubytování (Rezort) Plitvice Holiday Resort. Plitvice Holiday Resort se těší klidné poloze, 8 km od národního parku Plitvická jezera. Ubytování Plitvice Holiday Resort se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Oliver

8,6

House Oliver

Ubytování (Apartmán) House Oliver. House Oliver leží v klidné vesnici Grabovac a je obklopený přírodou a květinami. Ubytování House Oliver se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

16 Lakes Rooms

8,5

16 Lakes Rooms

Ubytování (Penzion) 16 Lakes Rooms. Guest house 16 Lakes Rooms is set in a small village of Grabovac and it features rooms with a private balcony overlooking the mountain. Ubytování 16 Lakes Rooms se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Plitvice Palace

8,5

Plitvice Palace

Ubytování (Penzion) Plitvice Palace. Plitvice Palace nabízí venkovní bazén se sluneční terasou v obci Grabovac, 7 km od národního parku Plitvická jezera. Ubytování Plitvice Palace se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Plitvicka Vrela

7,9

Plitvicka Vrela

Ubytování (Penzion) Plitvicka Vrela. Penzion Plitvicka Vrela v městě Rakovica se nachází v těsné blízkosti Národního parku Plitvická jezera. Ubytování Plitvicka Vrela se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Martina

7,5

Apartment Martina

Ubytování (Apartmán) Apartment Martina. Apartment Martina se nachází v obci Grabovac, asi 10 km od národního parku Plitvická jezera zapsaného do seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování Apartment Martina se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Plitvice

Apartment Plitvice

Ubytování (Rezort) Apartment Plitvice. Apartment Plitvice is set in Grabovac. Among the various facilities are a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Apartment Plitvice se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Anita

House Anita

Ubytování (Vila) House Anita. House Anita is situated in Grabovac. The property provides free private parking. Ubytování House Anita se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

M&S&N

M&S&N

Ubytování (Apartmán) M&S&N. M&S&N se nachází v Grabovaci a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Je vzdálen 10 km od Plitvických jezer a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování M&S&N se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ubytování v chorvatském městě Grabovac

Město Grabovac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 58 hotelů a ubytování v chorvatském městě Grabovac.